![]() |
Kocur w futsal w Hucie byś nie pogral?
|
Panowie, szukam hali/balonu do wynajęcia. Rejon Nowa Huta i okolice.
Jakby ktoś miał coś wartego polecenia to proszę dać znać. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl