Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Szukam hali - (piłka nożna) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2208)

lisowczyk 16.10.2013 03:57

Kocur w futsal w Hucie byś nie pogral?

WISŁAZWE 12.11.2014 21:53

Panowie, szukam hali/balonu do wynajęcia. Rejon Nowa Huta i okolice.
Jakby ktoś miał coś wartego polecenia to proszę dać znać.

Oxydrene 14.11.2014 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1335581)
Orientuje się ktoś gdzie dokładnie jest hala Armatury przy Zakopiańskiej?
Telefon mają głuchy a chcę się tam wybrać.

Mordo ale tej hali już niestety nie ma. Szkoda bo zostawiłem tam wiele zdrowia i kilka paznokci. Sprzedali ją albo oddali w dzierżawę takiemu jednemu bucowi który przerobił na Crossit nazywa się to 72D i taki jest właśnie adres na Zakopiańskiej


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl