![]() |
Zima idzie, a chyba nie tylko ja uważam, że przydałyby się nowe czapki, te z oficjalnego są beznadziejne, a ta Lonsdale'a z Fanatyka za droga..
|
Cytat:
|
ktoś wie czy można gdzieś kupić WIŚLACKIE rękawiczki??
są w Fanatyku?? |
Rękawiczki są, wczoraj widziałem....czarne z herbem
|
będą nowe czapki zimowe
|
Cytat:
|
Cytat:
bo tak jak mowie, ta Lonsdale'a zaj3bista, ale droga.. patrząc na inne ekipy pod względem czapek czy innych gadżetów niestety troche odstajemy. |
mamy przecież 15 wzorów czapek zimowych tylko trzeba przyjść do sklepu i wybrać :) bo na stronie nie mamy jeszcze wszystkiego.
Możliwe, że te czarne z herbem jeszcze będą. Nie wydaje mi się żebyśmy odstawali... |
Cytat:
|
od 1.12 - 6. 12 Fanatyk czynny od 10 do 20.00
taka informacja ;) |
polecam bluze czarna z kapturem bardzo dobra
|
Mam pytanie czy mogę gdzieś dostac jeszcze te czarne z herbem rękawiczki Wisełki..?
|
chyba w fanatyku ;p przed mikołajem jeszcze były ale teraz to nawet nie wiem ;d
|
Mam pytanko: czy dostępne są jeszcze kurtki(ortaliony) czarne z napisem z tyłu Braci Sie Nie Traci i z przodu herb Wisły Lechii i Sląska?:)
|
Cytat:
nie bo były na zamowienie...chyba że ktoś bedzie chciał sprzedać swoją |
Słuchajcie a czy ktos sie orientuje gdzie mozna kupic koszulke w której wybiegli piłkarze na mecz z Lechią? Ta z dwoma pięsciami, Wisła & Lechia ??? Dzięki pzdr
|
http://www.tswisla.eu/k81/SPODENKI-B...YMN,p687.html#
Spodenki fajne, tyle że tekst hymnu w innej wersji :P http://www.tswisla.pl/audio.html |
gdzie kupię szal "Jak długo na Wawelu" taki cały granatowy z napisem na środku Wisła.??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.tswisla.eu/k40/z_Wawelem,p727.html# |
Cytat:
nie, nie....inny |
Wie ktoś może czy są jeszcze te rękawiczki? Czy wszystko przed świętami poszło?
|
wie ktoś czy bedą dostępne chusty Wisełki?
|
Czy są może w WŚ albo Fanatyku naszywki w kształcie białej gwiazdy (takie do naszycia na ubranie, plecak itp)?
|
Którą bluzę polecicie?
http://www.tswisla.eu/k48/BLUZA-Z-KA...AZDA,p798.html http://www.tswisla.eu/k48/BLUZA-WISLA--LECHIA,p792.html Na której się lepiej trzymają te prasowanki po wielu praniach? I czy są jeszcze vlepki w "Fanatyku"? |
Cytat:
I podbijam z vlapami czy jeszce są ? |
Według mnie lepsza ta 2 ;D Obecnie sam mam ale typu ninja ;D
|
Dzięki za opinie ;) Chyba jednak kupię tą pierwszą, ze względu na białą gwiazdę na piersi.
http://www.tswisla.eu/k54/Tottenham-vs-Wisla,p753.html Czy ten szalik jest dwustronny? |
Cytat:
|
Więc tak bluzy sie dobrze trzymaja ale macie je prac w MINIMALNEJ TEMPERATURZE!!!
VLEPEK Wisły Kraków NIE MA ale są Śląska - Wisły maja byc na derbach :) oczywiście mówię o FANATYKU :) |
Dziś dotarła do mnie koszulka "Henryk Reyman". Polecam ,bardzo fajna ;)
|
nie ma vlepek WISŁY jeszcze - bo NIESTETY nie dotarły do nas jeszcze :/
|
też są za 10 złotych...
|
http://www.tswisla.eu/k54/Wisla-Mistrz,p675.html -> szal wykonany w technologii HD
ktoś mógłby coś więcej o tej technologii HD napisać ? Dla mnie hd kojarzy się z telewizorami :P |
Na zachodzie takie szale są już od dłuższego czasu ( Vitoria zrobiła taki szal z okazji meczu z nami ).
Szale są tkane czyli jednostronne. High Definition = duża wyrazistość To chyba wszystko wyjaśnia co zresztą widać na załączonym obrazku. |
Ma ktoś inne zdjęcia tych portfeli?
http://www.tswisla.eu/Portfele,k107.html Interesuje mnie czy w tym za 21 jest jakieś miejsce na zdjęcia, czy tylko w tym za 27? |
Poda ktos linka do strony Fanatyka ? Bo jak wbijam http://www.tswisla.eu/ to wyskakuje mi: Problem z licencja :/
|
nie ma innej strony
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl