Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   "Narzędzia fanatyka" (czapki, rękawiczki i inne gadżety ) - Wiślacki Świat, Fanatyk (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1964)

WislaJKG 08.11.2008 21:01

Zima idzie, a chyba nie tylko ja uważam, że przydałyby się nowe czapki, te z oficjalnego są beznadziejne, a ta Lonsdale'a z Fanatyka za droga..

v 08.11.2008 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislaJKG (Post 625772)
Zima idzie, a chyba nie tylko ja uważam, że przydałyby się nowe czapki, te z oficjalnego są beznadziejne, a ta Lonsdale'a z Fanatyka za droga..

Tez tak myśle, ze by sie jakies przydały nowe czapurki. Jakis konkretny fajny model.

mario315 08.11.2008 21:51

ktoś wie czy można gdzieś kupić WIŚLACKIE rękawiczki??
są w Fanatyku??

WisłaRuczaj 09.11.2008 09:46

Rękawiczki są, wczoraj widziałem....czarne z herbem

DARYLKA 11.11.2008 20:48

będą nowe czapki zimowe

gackos 11.11.2008 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DARYLKA (Post 627457)
będą nowe czapki zimowe

A jaki ten wzór czapek? Bo chciałbym zwykłą, czarną z herbem, a nie widziałem takiej do tej pory na stronce Fanatyka. Chyba, że jest taki model w sklepie?

WislaJKG 11.11.2008 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gackos (Post 627464)
A jaki ten wzór czapek? Bo chciałbym zwykłą, czarną z herbem, a nie widziałem takiej do tej pory na stronce Fanatyka. Chyba, że jest taki model w sklepie?

najlepiej jakby wyszło kilka modeli, wtedy do wyboru do koloru ;)
bo tak jak mowie, ta Lonsdale'a zaj3bista, ale droga.. patrząc na inne ekipy pod względem czapek czy innych gadżetów niestety troche odstajemy.

DARYLKA 12.11.2008 13:01

mamy przecież 15 wzorów czapek zimowych tylko trzeba przyjść do sklepu i wybrać :) bo na stronie nie mamy jeszcze wszystkiego.
Możliwe, że te czarne z herbem jeszcze będą.
Nie wydaje mi się żebyśmy odstawali...

gackos 12.11.2008 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DARYLKA (Post 627728)
mamy przecież 15 wzorów czapek zimowych tylko trzeba przyjść do sklepu i wybrać :) bo na stronie nie mamy jeszcze wszystkiego.
Możliwe, że te czarne z herbem jeszcze będą.
Nie wydaje mi się żebyśmy odstawali...

To fajnie, więc trzeba się wybrać do sklepu, bo ostatnio swoją wiedzę opierałem tylko na asortymencie ze strony. Dzięki za informację:D

DARYLKA 27.11.2008 19:03

od 1.12 - 6. 12 Fanatyk czynny od 10 do 20.00
taka informacja ;)

maciek wislak 06.12.2008 11:43

polecam bluze czarna z kapturem bardzo dobra

MISTA92 25.12.2008 12:06

Mam pytanie czy mogę gdzieś dostac jeszcze te czarne z herbem rękawiczki Wisełki..?

piotrek1325 25.12.2008 12:36

chyba w fanatyku ;p przed mikołajem jeszcze były ale teraz to nawet nie wiem ;d

Bufon144 28.12.2008 14:50

Mam pytanko: czy dostępne są jeszcze kurtki(ortaliony) czarne z napisem z tyłu Braci Sie Nie Traci i z przodu herb Wisły Lechii i Sląska?:)

ZwrABG 28.12.2008 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bufon144 (Post 648712)
Mam pytanko: czy dostępne są jeszcze kurtki(ortaliony) czarne z napisem z tyłu Braci Sie Nie Traci i z przodu herb Wisły Lechii i Sląska?:)


nie bo były na zamowienie...chyba że ktoś bedzie chciał sprzedać swoją

qlima 28.12.2008 23:06

Słuchajcie a czy ktos sie orientuje gdzie mozna kupic koszulke w której wybiegli piłkarze na mecz z Lechią? Ta z dwoma pięsciami, Wisła & Lechia ??? Dzięki pzdr

M152T4L 12.01.2009 16:34

http://www.tswisla.eu/k81/SPODENKI-B...YMN,p687.html#
Spodenki fajne, tyle że tekst hymnu w innej wersji :P
http://www.tswisla.pl/audio.html

jurukuru 12.01.2009 16:37

gdzie kupię szal "Jak długo na Wawelu" taki cały granatowy z napisem na środku Wisła.??

M152T4L 13.01.2009 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 656174)
gdzie kupię szal "Jak długo na Wawelu" taki cały granatowy z napisem na środku Wisła.??

Masz zdjęcie?

Kurt 13.01.2009 17:45

Cytat:

gdzie kupię szal "Jak długo na Wawelu" taki cały granatowy z napisem na środku Wisła.??
Jeżeli chodzi Ci o taki z motywem czerwono-biało-niebieskiej katedry wawelskiej to były one dostępne w Fanatyku cena: 30 zł.

jurukuru 13.01.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 656738)
Jeżeli chodzi Ci o taki z motywem czerwono-biało-niebieskiej katedry wawelskiej to były one dostępne w Fanatyku cena: 30 zł.

tak chodzi mi o taki właśnie z katedrą na Wawelu takim jakby brokatem narysowaną, czyli jak co jest w fanatyku ?

M152T4L 13.01.2009 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 656740)
tak chodzi mi o taki właśnie z katedrą na Wawelu takim jakby brokatem narysowaną, czyli jak co jest w fanatyku ?

ten??
http://www.tswisla.eu/k40/z_Wawelem,p727.html#

jurukuru 14.01.2009 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M152T4L (Post 656766)


nie, nie....inny

alfaTSW 15.01.2009 17:21

Wie ktoś może czy są jeszcze te rękawiczki? Czy wszystko przed świętami poszło?

wislastoki 26.02.2009 11:44

wie ktoś czy bedą dostępne chusty Wisełki?

reuber 01.03.2009 11:03

Czy są może w WŚ albo Fanatyku naszywki w kształcie białej gwiazdy (takie do naszycia na ubranie, plecak itp)?

M152T4L 04.03.2009 15:41

Którą bluzę polecicie?

http://www.tswisla.eu/k48/BLUZA-Z-KA...AZDA,p798.html
http://www.tswisla.eu/k48/BLUZA-WISLA--LECHIA,p792.html

Na której się lepiej trzymają te prasowanki po wielu praniach?

I czy są jeszcze vlepki w "Fanatyku"?

Suszanin 04.03.2009 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M152T4L (Post 686692)
Którą bluzę polecicie?

http://www.tswisla.eu/k48/BLUZA-Z-KA...AZDA,p798.html
http://www.tswisla.eu/k48/BLUZA-WISLA--LECHIA,p792.html

Na której się lepiej trzymają te prasowanki po wielu praniach?

I czy są jeszcze vlepki w "Fanatyku"?

Znajomy miał bluze nr 1 i mówił że napisy w miare się trzymają i jest ogólnie fajna do noszenia :)
I podbijam z vlapami czy jeszce są ?

Skyler 08.03.2009 17:41

Według mnie lepsza ta 2 ;D Obecnie sam mam ale typu ninja ;D

M152T4L 14.03.2009 19:14

Dzięki za opinie ;) Chyba jednak kupię tą pierwszą, ze względu na białą gwiazdę na piersi.


http://www.tswisla.eu/k54/Tottenham-vs-Wisla,p753.html
Czy ten szalik jest dwustronny?

DARYLKA 18.03.2009 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M152T4L (Post 692407)
Dzięki za opinie ;) Chyba jednak kupię tą pierwszą, ze względu na białą gwiazdę na piersi.


http://www.tswisla.eu/k54/Tottenham-vs-Wisla,p753.html
Czy ten szalik jest dwustronny?

jest jednostronny

DARYLKA 18.03.2009 10:38

Więc tak bluzy sie dobrze trzymaja ale macie je prac w MINIMALNEJ TEMPERATURZE!!!

VLEPEK Wisły Kraków NIE MA ale są Śląska - Wisły maja byc na derbach :)

oczywiście mówię o FANATYKU :)

M152T4L 19.03.2009 15:06

Dziś dotarła do mnie koszulka "Henryk Reyman". Polecam ,bardzo fajna ;)

DARYLKA 25.03.2009 11:09

nie ma vlepek WISŁY jeszcze - bo NIESTETY nie dotarły do nas jeszcze :/

DARYLKA 26.03.2009 17:21

też są za 10 złotych...

SH88 26.03.2009 17:26

http://www.tswisla.eu/k54/Wisla-Mistrz,p675.html -> szal wykonany w technologii HD

ktoś mógłby coś więcej o tej technologii HD napisać ?
Dla mnie hd kojarzy się z telewizorami :P

Hamas_kr 26.03.2009 17:49

Na zachodzie takie szale są już od dłuższego czasu ( Vitoria zrobiła taki szal z okazji meczu z nami ).

Szale są tkane czyli jednostronne.

High Definition = duża wyrazistość

To chyba wszystko wyjaśnia co zresztą widać na załączonym obrazku.

Mistel 27.05.2009 14:41

Ma ktoś inne zdjęcia tych portfeli?
http://www.tswisla.eu/Portfele,k107.html


Interesuje mnie czy w tym za 21 jest jakieś miejsce na zdjęcia, czy tylko w tym za 27?

zidanemarcin 30.05.2009 11:42

Poda ktos linka do strony Fanatyka ? Bo jak wbijam http://www.tswisla.eu/ to wyskakuje mi: Problem z licencja :/

adi23 30.05.2009 11:52

nie ma innej strony


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl