![]() |
Po tym co powiedział dziś Adrian Ochalik mam tylko jedną prośbę:
ADAM, WYPIERDALAJ! I nie dotyka mnie to, że "stracimy przyszłościowego obrońcę". Adam "od.......cie się wszyscy" Kokoszka chyba zrozumiał, że jego menedżer nie połapał się dobrze w przepisach cd. Prawa Webstera, oj, jak mi przykro. Niemniej jednak nie ma już rzeczy, która przywróciłaby mi szacunek do tego gówniarza. Chciałem, aby Dudka i Matusiak już nigdy nie założyli trykotu mojego ukochanego klubu. Co do tego drugiego - chyba się uda. Więc teraz chciałbym "dołożyć" do listy "Wielkiego Adasia" - w mojej opinii ten człowiek po prostu na to nie zasługuje... |
Czemu do jednego worka z Koszką i Matusiakiem dajesz Dudkę ??
Dudka wyraźnie powiedział, że z prawa Webstera nie skorzysta i to się potwierdziło, że nie skorzystał. "Chcę być fair"- mówi. "Jeśli miałbym odejść, to nowy klub będzie musiał wykupić mnie za taką kwotę, jaką podyktuje Wisła" I to jest ok. Dudka nigdzie na siłę nie ucieka a jeśli już odejdzie to za dobre pieniądze do dobrego klubu. |
Wrzucam ich do jednego worka, można tak powiedzieć, ale chodzi mi po prostu o to, że tych Panów nie chcę więcej widzieć w koszulce Wisły.
A tutaj masz rację i należy się słowo przepraszam w kierunku Darka. Bo tak można mieć do niego pretensje(iście uzasadnione) za to, że otwarcie twierdzi, iż Wisła to dla niego tylko przystanek w karierze, za to, że gra tak, żeby sobie koszulki nie ubrudzić, itd, ale należy się również słowo uznania za jego zachowanie dot. "Prawa Webstera". Co nie zmienia faktu, że Darek również w mojej opinii nie powinien już więcej zakładać koszulki, która dla mnie - w przeciwieństwie do niego - nie jest tylko kawałkiem szmaty, który trzeba założyć, żeby włosy na klacie się nie pokręciły w deszczu, podczas meczu. |
Adaś głupi gówniarz Kokoszka
dał się jak przedszkolak podpuścić swojemu menago, który jak przystało na profesjonalnego menago nie zna przepisów jeden kretyn drugi debli ale to ty Adaśku za to bekniesz |
Żal mi tego Kokosa, bo się chłopak na mine wpierdzielił. No cóż trzeba go będzie sprzedać za jakiś 1 mln, albo do rezerw wyslać i tyle.
|
Zgadzam się Maćko...ktoś na stronie Manchesteru mądrze napisał o Ronaldo i jego całej sprawie z Realem: nie odejdzie,to będzie grał w ManU a nie dla ManU i to jest różnica.
To samo tyczy się jak dla mnie Dudki i Kokoszki. Nie chcą grać,to do widzenia. Z niewolnika nie ma pracownika |
Kokoszka ma teraz przerąbane nie tylko ze strony kibiców, ale i klubu.
Z drugiej strony co to za menadżer co si.e nie zna na przepisach, sam kokoszka powinien być trochę bardziej rozgarnięty i dowiedzieć się wszystkiego o tymże, prawie. Porażka! |
Cytat:
Mówisz nie ma dla nich miejsca w Wiśle ?? A ja mówię że w Wiśle nie ma miejsca dla kibiców którzy myślą że moga decydować kto ma zostać a kto nie. Zaraz sie nam tu zrobi to co w Warszawie - tam też kibice decydowali ... Kokoszka zrobił bład - zgadza sie - mozna powiedzieć że "zdradził" - choć on jedynie sorzystał niestety z jak mu się wydawało przysłógujacego mu prawa. Jest młody i uzależniony od manegera pewnie. Nie ma co się obrażać bo jeszcze moze się okazać ze będzie naszą podporą na długie lata. To co trzeba zmienić to te głupie przepisy, dziwię sie że klubu nie zrzeszyły się jeszcze żeby je skasować. Kontrakt to kontrakt, jak nie chce być przez 5 lat to niech nie podpisuje ... I nie myśl ze jestem jakimś fanem jego talentu, bo uważam że nie słusznie jest powoływany do kadry już teraz, bo wciąż musi się dużo uczyć. Ale nie można doprowadzić w klubie do sytuacji kiedy oddaje się za darmo albo marnuje kolejnego b. dobrze rokujacego gracza. Nie stac nas na to po prostu. Pomijając fakt że piłkarzy którzy budowali by siłę Wisły w przyszłych latach po prostu nie ma. Z w miarę młodych piłkarzy z pierwszej druzynu jest tylko Boguski Paweł który max za 1,5 roku odchodzi, jego brat, Diaz, Jirsak, Łobodziński no i właśnie Dudka z Kokoszka. w rezultacie za rok maxymalnie dwa, zostalibyśmy z takim składem. Cebanu - Diaz, Kowalski, Krasnodębski, Rygielski - Piotr Brożek, Jirsak, Maczyński, Łobodziński - Boguski, Kmiecik - nie ma co - LM jak sie patrzy. Nie stac nas na fochy względem Kokoszki. A do Dudki żalu nie mam, zasługuje na wyjazd, choć ostatnią rundę się trochę opierniczał. Ale nie jesteśmy w stanie zagwarantować mu satysfakcjonujacych warunków. |
z tego co kojarze to chyba jego matka zajmuje sie jego kariera..? ale pewnosci nie mam :) jesli tak to wszystko zostaje w rodzinie.. blazen
|
Cytat:
Z reguły staram się unikać internetowej napinki, ale jesteś ku*wa pajacem, którego razem z ww przez Maćka zawodnikami nigdy nie chciałbym widzieć na Wiśle. Nie stać nas na fochy względem tej ku*wy? Pieniądze to nie wszystko bucu jeden. Dudka to to samo co Adaś- wielka gwiazda, której się nie chce biegać po lewej obronie i strzela przez to fochy, bo on chce grać gdzie indziej. A Ty bucu bronisz takich jak on. Pisałem to już kiedyś- krew mnie zalewa jak widzę jakich kibiców dorobiła się Wisła. Za "sukces sportowy" są w stanie sprzedać godność i szacunek do tych barw, które rzekomo tak bardzo kochają. |
Cytat:
A co to pana Kokosa. Coś czuję że jego stara mu namieszała w głowie. Kiedyś dawno temu czytałem, jak jego matka ubolewała że Adaś nie gra regularnie . Jaka ma być teraz przyszłość Kokoszki ? Albo obrona majstra ME albo transfer gdzieś do Włoch ( za przyzwoite pieniądze). I mam nadzieję że już go w pierwszym składzie nie zobaczę. |
pozwol na riposte chamie dudi -jako ktos kto chodzil na Wisle od drugiej polowy lat 80tych chyba mam prawo?
Tak sobie popatrzylem na godzine i albos sie pan na.......il o nieprzyzwoitej porze albo z pana przypadek kliniczny. Jesli to ma byc ten szacunek wzgledem siebie o ktorym pisal emsi to gratuluje. A co do szacunku i godnosci dla barw - w jakim swiecie Ty zyjesz?To sie tyczy nas a nie grajkow z ktorych 90% jak nie wiecej nie mysli o niczym innym jak tylko o kasie. Akurat przyklad Kokoszki jest o tyle inny bo on bardziej niz o kasie , mysli o grze. Tu nie gra wiec na chama chce stad odejsc.Proste i przejzyste a ze robi to w nieciekawym stylu? - ludzie sa rozni.Nikt nie karze Ci miec za grosz szacunku do niego za to ale to nie daje Ci prawa by wyzywac kogos mlodszego, kto ma inny poglad na ta sprawe. Mozna wytlumaczyc, podac argumenty ale cham dudi idzie po bandzie, zwyzywac od bucow i pajacow malolata - brawo ****a, brawo Moze dla Ciebie zycie ma tylko czarny albo bialy kolor - Twoj problem.Wiec jesli masz choc grosz honoru o ktorym tak piszesz - przepros mlodszego kolege. ps. nigdy w zyciu bym nie przypuszczal ze bede w jakis tam sposob bronil Kokoszki. Nigdy mnie nie przekonal gra ,tym bardziej charakterem - dla mnie to taki mlodszy Dudka. Dzien w ktorym sie ich obu pozbedziemy ,bedzie dobrym dniem dla Wisly. Jednak patrzac na Was, jak łatwo formujecie ekstremalne sady o kazdym kto dziala nie po Waszej mysli, mysle ze albo jestescie totalnymi egoistami ,ktorym sie wydaje ze kazdy grajek tak jak Wy, powinien dozywotnio kochac swojego pracodawce, albo co gorsza, zyjecie w swiecie jakis zludzen i urojen. Dajecie sie nabierac na jakies tanie gesty tych, ktorym to akurat jest na reke a potem placzecie ze zdradzil. Futbol ,Wisla -to nie jest dla nas tylko 6 czy 5 liter -dla grajkow to dokladnie 5 liter = PRACA i tak to traktuja.Zle im to chca odejsc, nawet w najbardzije podly sposob. Juz widze jak wszyscy , co gdziekolwiek u kogos pracuja, szanuja go, kochaja i sa fair w stosunku do niego, a jak im zle to zaciskaja zeby i tyraja nadal, byle tylko nie skrzywdzic pracodawcy:) |
Cytat:
|
Kuba to rodzynek, tak jesli chodzi o gre jak i o charakter.
|
A ja się zgadzam w całej rozciągłości z tym, co napisał Dudi.
Owszem, można było w trochę inny sposób, ale ile można tłumaczyć internetowym kibicom, że liczy się coś więcej niż wynik czy stan posiadania... Adaś to przypadek prawdziwego kłamcy - z jednej strony uśmiecha się i oblizuje tyłki kibicom, z drugiej zaś strony przez swoje zachowanie pokazuje, że ma ich w dupie. ANIOŁKU - MY CIEBIE TEŻ MAMY W DUPIE! Wiem, że zaglądasz na tę stronę, może na forum też... Brozinhio - o czym, misiu pysiu kolorowy, za przeproszeniem, pieprzysz? Jaki pesymizm? Pesymizmem nazywasz nazwanie spraw po imieniu, nazwanie oszusta oszustem, ku*wy ku*wą? Wydaje mi się, że po prostu, najzwyklej w świecie - nie rozumiesz tych pojęć. Podobnie jak nie rozumiesz pojęcia HONORU i MIŁOŚCI DO KLUBU. 1q2, tak, liczy się szacunek, ale nigdy nie będę szanował kogoś, kto nie szanuje czegoś, co obok mojej rodziny jest najważniejsze w moim życiu - mojego klubu. Ja z kolei mówię, że nie ma w Wiśle miejsca dla ludzi, którzy za grosz nie mają pojęcia o elementarnych wartościach, wartościach kibica, człowieka... I nie dotyczy to tylko kopaczy. |
Cytat:
Do kibicow sukcesu,fanow pilki noznej : Wisla to nie wylegarnia frajerow,ktora moze zasilic byle Dudka czy Kokoszka.Mam gleboko w dupie fakt,ze Dudka kiedys tam zagrala pare dobrych meczy w Wisle.Dla mnie liczy sie podejscie zawodnika do klubu,do kibicow a nie troska tylko i wylacznie o swoja dupe. Wiec skonczcie .......ic,ze Dudce nalezy sie transfer za granice bo gral swietnie u nas itd itp. W praktycznie kazdym wywiadzie podkresla, ze ma dosc gry w Wisle.Niech spierdala.Zjebanej kariery zycze obu gwiazdorom. WISŁA TO MY! |
Cytat:
Swięte slowa. Nawet nie wyobrazam sobie zeby po tym co zrobil jeden z drugim (jeden za "calosezonowe lamenty" ze musi grac w Wisle,drugi za ucieczke jak szczur z okretu) kiedykowkiek moglbym wykrzyczzec ich nazwiska przedem meczem na trybunie.Nieche ich juz wiecej widziec na Wisle. Henryk Reyman chyba sie w grobie przewraca ze w jego ukochanym klubie graja tacy ludzie,on by pokazal jednemu i drugiemu co to znaczy PRZYWIAZANIE DO BARW KLUBOWYCH. Dudka Kokoszka Won. |
Oceniając czy krytykując piłkarzy można się chyba obyć bez bluzgania, nie mówiąc już o obelgach wobec innych Forumowiczów za prezentowanie odmiennych opinii. Kolejne tego typu posty będą usuwane.
* Kokoszka i Dudka są spaleni, zgadzam się, że nie powinni już reprezentować barw Wisły. Wiem jednak, że nie ma polskiego piłkarza, który nie chce wyrwać się z naszej coraz słabszej ligi do jakiejś mocniejszej, wschodniej czy zachodniej. Jedni mówią o tym głośno, inni knują po cichu, jeszcze inni na razie tylko marzą. Czym tak naprawdę różni się deklaracja Dudki od numerów, które Baszczu słowem i czynem wycinał bodajże z West Hamem? A co jeśli Kokoszka przeprosi i powie, że wpadł w sidła złych doradców i szczerze żałuje? |
Dudka to nigdy za dobrze nie miał w głowie poukładane. A Kokoszka, heh człowiek z Andrychowa, slyszalem ze jest tam zakład psychiatryczny( czyt.wariatkowo) wiec moze ktoś z tamtejszych mieszkancow tego ''lokalu'' kokosowi nakładł do głowy głupot. Kokoszka ma szczescie ze Leo tak sie w nim zakochał, bo inaczej ciagle w piłce byłby nikim i grałby pewnie w Młodej Ekstraklasie. A o wartości wymysłów i faworyzwoania piłkarzy przez Leo moglismy sie przekonac podczas Euro( Kokoszka, Pazdan, Żurawski, Golański).
Dudka i Kokoszka WON |
Akurat Kokoszka na Euro zagrał przyzwoicie a tak znienawidzony przez Was Dudka był najlepszy po Rogerze i Borucu
|
Nie rozumiem dlaczego najeżdżacie na Dudkę, koleś ma swoje 5 minut, być może to jest jego jedyna szansa na znalezienie dobrego klubu za granicą, do tego dostaniemy za niego godziwe pieniążki. Moim zdaniem Dudka by został gdyby widział, że u nas chce się coś osiągnąć w pucharach, niestety nie zauważył tego i chce spróbować swoich sił w klubie, który ma trochę większe ambicję niż sprzedawanie piłkarzy. Dudka sam wspominał, że jest szansa, że zostanie bo mobilizacja trenera przed LM była duża, szkoda, że tej mobilizacji nie posiada Cupiał. U nas to zawsze robi się z piłkarzy wrogów tak aby udać, że ten zawodnik to by się już nam nie przydał. Prawda jest taka, że kolejny klasowy piłkarz po Kosowskim i Błaszczykowskim nas opuszcza, a jeśli Bednarz ściąga Ci Łobodzińskiego i mówi że robi wzmocnienia na puchary to gratuluje poczucia humoru.
|
Czy ktoś wie kto jest menedzerem Kokoszki? Bo ja byłem przekonany że jest nim dalej Marek Konieczny, ale ten zaprzecza. Chociaż niedawno się tym chwalił namawiając do współpracy innych zawodników. Sporo ostatnio pisałem o tej sprawie w komentarzach, przy okazji artykułu na głownej stronie. Jak ktoś coś konkretnego wie to chętnie podyskutuję.
|
Ale w świetle pewnych informacji, ktore ukazały się w mediach, to menagerem Kokoszki jest nijaki Marcin Kubacki z Wiednia, który ma jeszcze 3 kadrowiczów Leo w swoim inwentarzu ( Zahorski,Pazdan i Majewski)
Tak napisał HEBAN |
Cytat:
|
Heh.. tak na dobra sprawe to okienko sie nawet tak dobrze nie rozkrecilo.. wszyscy poza Barceloną i Legią czekają do końca Euro :P
|
Cytat:
Widzisz,calkowicie inaczej podchodzisz do sprawy.Dla Ciebie Wisla to co innego niz dla mnie. Nie podoba mi sie,ze byle frajer Dudka czy Kokoszka obrazaja moj klub i mnie, mowiac w kazdym wywiadzie ze chca odejsc lub skladajac wypowiedzenia z pracy. Wisla to nie Groclin czy Belchatow.To klub z ponad stuletnia tradycja,ktory jest czyms wiecej niz miejscem promowania sie dla Dudek i Kokoszek.Kazdy pilkarz z biala gwiazda na piersi ma sie jak najlepiej prezentowac na boisku jak i poza nim.Musi miec swiadomosc tego jakie barwy reprezentuje. Dudka i Kokoszka na pewno jej nie maja. Dlatego jestem zdecydowanie za wyjebaniem na zbity pysk obu gwiazdorkow. |
Temat Dudki to trochę inna sprawa, niż Kokoszki, bo rozumiem, to że chce odejść, jednak chamstwem jest najeżdżanie na klub, któremu zawdzięcza wiele, w telewizji czy wywiadach!
Kokoszka, zeszmacił się na całej linii, głupio zrobił, teraz pewnie płacze. Kiedyś go lubiłem, teraz mniej- za głupotę! |
Kokoszka chcial zgrywac cwaniaka-gwiazdora i powiedzial co wiedzial, myslac ze nigdy wiecej juz nie bedzie mial do czynienia z nikim z Wisly. Niestety tak jak glupi sie okazal przy probie wyruchania Wisly za jej plecami, tak rownie mocno sie zblaznil nie wiedzac nawet jak dlugo wiaze go jeszcze kontrakt z Wisla. Tylko ze niestety dla niego bylo juz za pozno i teraz nawet odkrecanie wszystkiego nic mu specjalnie nie da w oczach kibicow. Zalosc do kwadratu!
|
Abstahując od formy, to sytuacja z Kokosem jest dość trudna. Chłopak chce odejść i trzeba mu to umożliwić. Wydaje się, że to jedyne rozsądne wyjście.
|
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiscie,jezeli po wyjasnieniu przez prawnikow czy kogos takiego,kto tu ma racje itd,i jesli racja byla by po naszego zarzadu ,to niewyobrazam sobie iinego miejsca dla dezertera niz Mloda Ekstraklasa a i tam go krotko trzymac,dosyc tych kpin z jego strony wobez klubu ktory dal go do reprezentacjii. |
Henryk Reyman to sie chyba w grobie przewraca , jak patrzy na to jak te pseudogwiazdki hańbią Wiślackie barwy!!
|
Chyba post spasuje do tematyki, chociaż dotyczy byłego zawodnika Wisły i jego byłej kobiety :-)
http://pl.youtube.com/watch?v=jqB9gdDoODA - "Superlover" w wykonaniu Groovebusterz. W teledysku występuje i prezentuje swoje wdzięki niejaka Natalia S., znana też jako była panna Gorawskiego. Jest na co popatrzeć... Jak już było to z góry przepraszam. |
Kokoszka potuła się po jakiś klubach-zakotwiczy po roku/dwóch na Cyprze lub wróci do Ekstraklasy do jakiegoś Wodzisławia.
|
Większego zdrajcy i hama to nie było!! kokoszka wygrywa konkurencję na najgłupszego Wiślaka w historii... ;/ I jeszcze to zdanie o byciu Wiślakiem- śmiech na sali!
Z drugiej strony [po uspokojeniu ;p] ja bym wolała żeby on grał zamiast Clebera który to juz jest coraz starszy i popełnia więcej błedów... A w LM czy P. UEFA to mogą być błędy nie do zapomnienia i nie do odrobienia... ;/ Ale fałszywość i hamstwo trzeba karać- NIE CHCEMY JUż KOKOSZKI!! PS. za zbyt ostre słowa [??????] PRZEPRASZAM. Ale weźcie pod uwagę ("pierwsze") nerwy. ;) |
A niech idzie w cholere, gwiazdor wielki. Poplata sie troche po trybunach i sluch o nim zaginie, jak to z wiekszoscia pseudogwiazdorow z naszej ligi...
|
Nawet Kalu Uche nie zachował się w tak gówniany sposób jak ten buc i szmaciarz. Tamten zanim wypiął tyłek na Wisłę przynajmniej wydatnie przyczynił się do sukcesów tego klubu.A ten chłopczyna gwiazdor pieprzony ma czelność pisać o tym że jest Wiślakiem i że nim zawsze będzie. NIGDY NIM NIE BYŁEŚ KOKOSZKA.
Pojedzie na zachód i go dupsko rozboli od siedzenia na ławce. Dla Wisły to żadna strata. Nie dlatego że z niewolnika nie ma pracownika. Kokoszka nigdy nie decydował o sile tej drużyny. Dlatego krzyż na drogę panu Kokoszce. Zabierz mame szmaciarzu. P.S. Możecie banować, ale takiego kurestwa jeszcze nie widziałem. |
Zwyrodnialy Adas wypuszczajac bezczelne teksty o byciu Wislakiem mocno ryzykuje, bo nie ma gwarancj ze wszyscy utrzymaja nerwy na wodzy. Nie mowie, ze ktos mu przetraci staw kolanowy 10 kilowym mlotem, ale jak sie okaze ze bedzie zmuszony zostac, to nie zdziwie sie jak na Mlodej Ekstraklasie podskoczy frekwencja, bo kazdy osobiscie zapragnie choc raz wygwizdac takiego "Wislaka".
|
http://www.weszlo.com/news/351 Wtorek opisuje pierwszy trening po przerwie :)
|
Cytat:
Z natury nie jestem mściwy ale gdyby nie mógł odejść to zapodałbym panu kokoszce rezerwy do końca kontraktu..........dla zasady. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl