Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Masz pytanie? Chcesz zapytać o radę? Pytaj tutaj. Temat informacyjny (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1594)

dynek.pl 18.02.2009 18:54

Jak szybko mozna wyrobic duplikat KK ?
Pytam bo z gosciem, ktory ma maja karte chyba nie uda mi sie skontaktowac do poniedzialku.

Devan 11.03.2009 23:05

Ja mam pytanie ostatnio na meczu byly ulotki jakiegos klubu fitness mieszczacego sie wlasnie na Wisle nie zna ktos ich strony www

PS. chodzi mi o silke

Nitrox 11.03.2009 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devan (Post 690905)
Ja mam pytanie ostatnio na meczu byly ulotki jakiegos klubu fitness mieszczacego sie wlasnie na Wisle nie zna ktos ich strony www

PS. chodzi mi o silke


Chodzi Ci zapewne o Extreme Fitness. www.extremefitness.pl

Devan 11.03.2009 23:07

zajebiscie wlasnie o to mi chodzilo wielkie dzieki

Damian_TS_NH 30.06.2009 19:38

wiecie moze czy basen na Wisle jest juz otwarty?

Robert_wislak 30.06.2009 19:58

Basen na Wiśle(otwarty) nie będzie w tym roku otwarty.

Damian_TS_NH 30.06.2009 20:11

na 100% jest zamkniety basen?

WISŁAZWE 30.06.2009 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Damian_TS_NH (Post 754153)
na 100% jest zamkniety basen?



http://www.tswisla.pl/ts_basen_k3.html

foxy 03.08.2009 21:51

Czy to prawda , że zapisy do drużyny siatkarskiej z rocznika 96 i 97 będą 9 wrzesnia?
i jeszcze jedno ile razy w tygodniu odbywają się treningi , ile trwają i ile się za nie płaci?

Groniol 29.08.2009 17:38

Ja mam pytanie.... szukam w necie strony klubowej TS Wisła Enion Kraków... Ale... Szukam i szukam i nie moge znaleźć. Wyskakuje tylko Wisła AGH Kraków a Wisła Enion wyskakuje tylko na Wikipedii. Więc pytam sie czy jeszcze istnieje Wisła Enion Kraków:>??

Adasss 30.08.2009 08:21

http://www.siatkowka.tswisla.pl/

A zwłaszcza wystarczy poczytać tutaj:

http://www.siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1774

mlody_ale_wierny 07.09.2009 14:45

a ja mam pytanie czy wiadomo coś o tym kiedy zacznie się sezon koszykówki kobiet? kiedy pierwszy mecz w Krakowie?
pozdrawiam

Kordel 07.09.2009 14:49

Mam pytanie odnośnie allegro.Pewien kupiec zaproponował mi aby właczyl usługe Płać przez Allegro.Może mi ktoś to przybliży,czy sie opłaca,bezpieczeństwo,niby w jaki sposób miałbym otrzymac pieniadze za towar?? :) Dosyc pilne!

BARTOLINO 07.09.2009 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlody_ale_wierny (Post 790176)
a ja mam pytanie czy wiadomo coś o tym kiedy zacznie się sezon koszykówki kobiet? kiedy pierwszy mecz w Krakowie?
pozdrawiam

1 października z Polkowicami w Krakowie to pierwszy mecz ligowy.

JasiekS 29.09.2009 17:19

koszykarze graja w niedziele z limanowa bodajze o 18

Pawel_wisla 28.10.2009 16:15

Patryk Małecki
 
witam.... powiem prosto mam przyjaciela chorego na białaczkę , oczywiście jest on wiernym kibicem Wisły i fanem Małeckiego... zależy mi na koszulce właśnie Małeckiego... mogę liczyć na pomoc? proszę o kontakt... gg: 5361990 e-mail: [email protected]

Toda 28.10.2009 19:55

witam. mam pytanie odnosnie tego kiedy sa treningi pilkarzy Wisly i czy mozna je zobaczyc??

węgorz2 28.10.2009 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawel_wisla (Post 809135)
witam.... powiem prosto mam przyjaciela chorego na białaczkę , oczywiście jest on wiernym kibicem Wisły i fanem Małeckiego... zależy mi na koszulce właśnie Małeckiego... mogę liczyć na pomoc? proszę o kontakt... gg: 5361990 e-mail: [email protected]

jesli sprawa jest taka powazna to może spróbować np przez SKWK zapytać samego MALECKIEGO?

ero781 01.11.2009 19:08

pytanie
 
kupie szalik wisły pisac gg:1429115 (kupie tylko te co mi sie poobają)

famul 08.12.2009 19:39

Witam , mam pytanie szukałem w "Fanatyku" (tylko przez www) ale niestety nie ma czy jest możliwość kupienia meczowej koszulki Wisły Can Pack? , wiem że kiedyś były w Fanatyku jedyna opcja jaka mi teraz zostaje to zamówienie przez www ponieważ przebywam za granicą chodzi mi o rozmiar S dla siostry :D pozdrawiam i czekam na odp

artur_r0 14.12.2009 13:26

Mam pytanie odnośnie nadchodzącego meczu Euroligi.
Czy bilety rodzinny/normalny/ulgowy to miejsca siedzące? Bo różnych informacji mi udzielano. Jeśli chodzi o bilet rodzinny to można na niego wejść tylko we 2 osoby?

Kamil 14.12.2009 13:45

teoretycznie wszystkie bilety sa namiejsca siedzace
Cytat:

rodzinny 25 zł (2 dorosłych + 2 dzieci)

ero781 19.01.2010 16:45

witam
kiedy i w jakiej cenie są treningi koszykówki roczników 95-94 ?
czy wogóle takie są ?

mlody_ale_wierny 19.01.2010 16:50

"Sekcja koszykówki prowadzi całoroczny nabór chłopców z roczników 1995-1999. Zapraszamy w poniedziałki i środy w godz. 15.30-17.00.

Kontakt:
tel. (12) 630 45 13,
e-mail: [email protected]
"

famul 19.01.2010 18:41

Szybkie pytanko czy na hale podczas meczu można wnieść cyfrowa lustrzankę + obiektyw tele i popstrykać fotki dla własnego użytku czy trzeba mieć zgodę ? Bo kilka razy będąc zagranicą spotkałem się z odmową ochrony że nie można wnosić lustrzanek ;/ , mógłby ktoś przybliżyć jak to wygląda u nas na Wiśle ? z góry dzięki za odp

tak tak na trybunie , normalnie poszedł bym do młyna no ale chciałem mieć jakąś pamiątkę z przyjazdu do PL ale z tego co czytałem są 3 mecze w czasie jak będę w pl więc na jeden zabiorę aparat a na dwa pozostałe do młyna;) dzięki za odp pzdr


Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlody_ale_wierny (Post 844038)
jak przyjechali z pescu do nas to ochrona cos tam do nich srała jak wyjęli aparaty ;)

przekonam się na własnej skórze , najlepszy to był tekst ochroniarki w IRL jak miałem aparat na koncercie 50 Centa , powiedziała że z pro sprzętem nie wolno wejść to już mnie rozbawiło a po chwili mówi że nie przechowują bagażu i pytam jej się w takim razie co mam z nim zrobić ? a ona wyrzucić :D

rafil 19.01.2010 22:24

jak chcesz być na trybunie to nie powinno być problemu.

mlody_ale_wierny 20.01.2010 09:42

jak przyjechali z pescu do nas to ochrona cos tam do nich srała jak wyjęli aparaty ;)

Uzytkownik 20.01.2010 21:11

Nie wiem jak Pesc, ale widzialem naszych kibicow i nie mieli problemow z robieniem z trybun zdjec lustrzankami.

ero781 26.01.2010 23:38

jeszcze pytania do koszykówki rocznika 95 są jakieś koszty? i gdzie treningi? albo zapisy coś w tym stylu?

Ulterek 01.02.2010 22:11

są bilety na jutrzejszy mecz euroligi jeszcze ?

krzysiek92 01.02.2010 22:13

TAK....................

krzysiekkk1906 09.02.2010 21:43

Mam Pytaniie odnosnie treningów judo
Brat sie chcial zapisac ma lat 9 kiedy sa treningi i w jakiej cenie?

Jez 22.02.2010 12:40

Gdzie znajdę informację o nr konta aby przekazać 1% podatku na TS Wisła? Bo nigdzie nie mogę znaleść

PłaszówStary 25.02.2010 16:25

Zapraszam wszystkich WIŚLAKÓW chcących zacząć trenowac Boks lub Kickboxing a także tych zaawansowanych do odwiedzenia naszej storny http://masterclass.ugu.pl/ . Tutaj jest wszystko , co i jak , gdzie i kiedy:) Miła atmosfera 'sami swoi' . ZAPRASZAMY. (sory , że nie w temacie)

pan Dudi 25.02.2010 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jez (Post 857878)
Gdzie znajdę informację o nr konta aby przekazać 1% podatku na TS Wisła? Bo nigdzie nie mogę znaleść


http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=45952

palczi 25.02.2010 16:47

umieszcz moje pytanie rowniez tutaj poza tematem ``mam pytanie``


witam,
jest ktos na forum kto zajmuje sie ``kadrami``?
Jesli tak to prosze o pomoc :
Wyplata za umowe o dzielo nastapila w grudniu 2009-zaliczka do Urzedu skarbowego poszla do 20 stycznia 2010 roku .
Czy w formularzu pit-4r nalezy ujac zaliczke za grudzien 2009(wyplata wynagrodzeni) pomimo ze zaplacono ja w styczniu 2010?
Czy za zlozenie pit-4r po terminie grozi kara czy wystarczy ``czynny zal``?dziekuje i pozdrawiam

mistrz1906 10.05.2010 09:44

UWAGA ! POMOZCIE !!! Wisla od lat boryka sie z problemem obsady bramki, jednak wciaz nie udalo sie nam znalezc nikogo konkretnego, a wychowankowie sa raczej zbywani, gdyz nie prezentuja odpowiedniego poziomu. Jednak jako ze bardzo mocno interesuje sie nasymi wychowankami i nie tylko, uwarzam ze w naszym klubie pojawila sie osoba przyszlosciowa ! Spotkalem tego chlopaka 2 x, raz w parku jordana, drugo raz na sztucznym boisku w 8LO. Warunki fizyczne to nie jest jego wielka zaleta, jednak jest niczym z gumy, ma niesamowity refleks, i wielki talent! Nie moge go nigdzie znalezc na naszych klubowych stronach... Wiem tylko ze ma ok 175 (moze 178) cm wzrostu, ma lekko dlugie wlosy, a ksywka jego to "TOMSON". Czy slyszeliscie o kims takim? Prosze POMOZCIE !!! Nie wiem czy on jest "nasz" ale wiem ze trzerba walczyc by chlopak sie nie zmarnowal !

Groniol 18.07.2010 14:10

Przeszukałem wiele stron ale nic nie znalazłem. Strona "Fanatyka" sie zacieła. Więc zwracam się do Was z pytaniem.
W jakich godzinach jest Fanatyk otwarty??
Ps. Sorry jeśli dałem to do złego tematu.

Kibicka 18.07.2010 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Groniol (Post 937574)
Przeszukałem wiele stron ale nic nie znalazłem. Strona "Fanatyka" sie zacieła. Więc zwracam się do Was z pytaniem.
W jakich godzinach jest Fanatyk otwarty??
Ps. Sorry jeśli dałem to do złego tematu.

Otwarte

  • od poniedziałku do piątku: 9-18
  • w soboty: 9-14
  • w dniu meczu otwarte do rozpoczęcia gry.

Groniol 18.07.2010 17:44

ThX!!
A jeszcze jedno... Co z tą stroną Fanatyka?? Nie działa już jakiś czas...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl