![]() |
Cytat:
Jak naklejona, nie naszyta?? |
Tak, naklejona.
|
real madrtyt też robi takie repliki, mój kolega sobie kupił jak był na bernabeu. nic dziwnego, że takie wykonanie
|
Cytat:
A to nie odpadnie, np w trakcie prania po ktoryms tam razie?? |
Cytat:
|
|
Gdzie te jaja tam widzisz?
|
lord damien -od kiedy jesteś kibicem Wisły? Wisła kiedyś grywała w koszulkach z "Unimil" ;) Nawet było już kiedyś zdjęcie na forum w temacie z koszulkami Pozdrawiam
|
A ostatni na allegro widzialem taki zarabiaty komplet z nazwiskiem Uche i 10, widzial to ktos? Bo ja niemoge znalezc, To unikat, jeszcze Nike ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No widzisz jakich ciekawych rzeczy na forum można się dowiedzieć? :-)
Prezerwatywy to bardzo ważna rzecz. |
A ja mam pytanie takie: Czy są w WŚ koszulki-meczówki tylko tak na wzrost 158-164 [czy tp.], czy tylko męskie S,M,...itd?? No chyba, że ktoś zna inne [że tak powiem] źródło?? ;>
ODP :) PS. ew. piszcie na maila: [email protected] :)) |
raczej nie ma. są tylko męskie rozmiary. kiedys jak byłem mniejszy to były, ale zawzsze i tak o jeden rozmiar za duże
|
kup sobie czerwona koszulkę w jakimś sklepie sportowym i przyprasuj sobie gwiadkę i bedzzie dobrze.
http://www.allegro.pl/item466333781_...p_olsztyn.html tu masz koszulke umbro czerwoną rozmiar L. jest jeszcze XL |
Poszukuję Oryginału koszulek :
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://wislakrakow.pl.pl/pictures/2006umbro/news.jpg&imgrefurl=http://wislakrakow.com/forum/showthread.php%3Ft%3D1255&usg=__NTVG8AmthBBpKDtBDh i9aLQZAOs=&h=238&w=400&sz=31&hl=pl&start=5&um=1&tb nid=9W9Tl4_PHIs0vM:&tbnh=74&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dwis%25C5%2582a%2Btyskie%26um%3D1%26hl %3Dpl%26lr%3D Kolor biały lub czerwony Jakby ktoś był zainteresowany to priv |
Oni będą zainteresowani.
http://sklep.wisla.krakow.pl |
Mam pytanie: czy ma ktoś meczówke albo replike koszulki Wislackiej UMBRO z logo TFkable?
Za ile mozna by kupic taką koszulkę? |
Cytat:
|
Cytat:
|
W Gdańsku 2x tańższe niż w KrK?
A czym sie różni meczówka od repliki? |
Jakościa i wykończeniami ;D w Rzeszowie widziałem wczoraj repliki po 99 zł i orginałke za 199 zł w Plazie ;D
|
A bardzo sie roznia meczówki od repliki na pierwszy rzut oka?
Zaznacza, mnie chodzi tylko i wylacznie o koszulke z duzym logien TF Kable ;] |
no TFkable ;D
Ta wg mnie lepiej kupić sobie w repliki niż jedna oryginalną. Jakby 2 osoby przechodziły koło Ciebie, 1 w meczówce druga w replice to by wyglądały identycznie ;d |
Nie ma w Krakowie gdzies taniej? Skoro w Gdańsku są za 50zł,,,,
|
Replika od oryginału wizualnie się prawie nie różnią, bardzo subtelne detale.... w niższej cenie obecnie nie widziałem.
|
NO nic, dzięki za pomoc.
Ewentualnie gdzie moge szukać koszulek? W jakich sklepach? |
WŚ,Fanatyk,Tesco(?),
|
Replika Umbro z TF niczym w sumie sie nie różni od oryginału... logo klubu jest tylko dodatkowo obszyte... ale na pierwszy rzut oka brak jakichkolwiek różnic... :) Posiadam koszulki wisły i akurat wiem co mówie bo mam replike z tamtego czasu.
|
Czy będą w tym sezonie nowe wzory koszulek pierwszej drużyny czy identyczne jak na wiosnę ? Bo chće sobie kupić koszulkę ale żeby była na czasie a wiec aktualna na zaczynający się sezon.
|
A mnie wkurza, że sprzedawane koszulki "oryginalne" nie są identyczne jak te w których gra nasza drużyna.
Chodzi mi o brak napisu na tylnej części kołnierzyka "MISTRZ POLSKI 2007/2008" - bo taki chyba był w ubiegłym sezonie. W końcu jak płacę te dwie stówy to chcę mieć koszulkę taką samą jak Brożek :P |
Nie ma nikogo poinformowanego ?? , bo nie chce kupowac koszulki teraz a za 2 tygodnie będzie już nowsza wersja.
|
to prawda , koszulka wisły na numerach ma napis ekstraklasy jak sie, bliżej przyjżymy i napis mp polski i po 2
wislacki swiat mugłby zamawiać jusz gotowe a numer i ksywe czy coś ,samemu dopisac bo 2 bańki nie chodzi. |
Cytat:
|
Jesteście pewni, że nie będziemy mieć nowych koszulek?
Szkoda, bo nowy model Umbro prezentuje się na serio ładnie. Rangers i West Ham takie dostali. http://i44.tinypic.com/1jucys.jpg http://img37.imageshack.us/img37/4765/whfc56814.jpg Schludne, proste, bez żadnych udziwnień. Może za rok... |
Co wg. Ciebie jest udziwnieniem na naszych koszulkach? Moze Biała Gwiazda o którą tak tutaj walczono (co prawda miała być na sercu , no ale jeśli nie można mieć czego się chce to trzeba się cieszyć z tego co się ma ;) ) Od czasów koszulek Nike z bbiałym polem na nazwisko i charakterystycznym "kołnierzem" te stroje Umbro są najlepsze ,a te przytoczone przez Ciebie wyżej to nadają się ale jako szmata do ścierania pomyj ...
Pozdrawiam serdecznie =) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl