Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Umbro (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1255)

zloto 26.09.2008 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3michal_04 (Post 608074)
są repliki za +/- 120 zł

inny materiał, inne umiejscowienie znaczka umbro i naklejana gwiazda


Jak naklejona, nie naszyta??

Bartosz 26.09.2008 18:56

Tak, naklejona.

lord damien 27.09.2008 08:39

real madrtyt też robi takie repliki, mój kolega sobie kupił jak był na bernabeu. nic dziwnego, że takie wykonanie

zloto 27.09.2008 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 608221)
Tak, naklejona.


A to nie odpadnie, np w trakcie prania po ktoryms tam razie??

M152T4L 27.09.2008 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloto (Post 608369)
A to nie odpadnie, np w trakcie prania po ktoryms tam razie??

Zależy jaką metodą jest przyklejone. Dla przykładu na mojej koszulce Nike (wiem że to inny producent, ale to przykład) jeszcze z Erą, logo Ery trzyma się świetnie, natomiast niektóre literki na plecach zaczynają odpadać. Więc jeśli jest tak samo mocowane jak literki z nazwiska to może po czasie odpaść...

lord damien 27.09.2008 14:07

http://allegro.pl/item442372818_ts_w...a_roz_xxl.html

czy to są jakieś jaja????

David. 27.09.2008 14:15

Gdzie te jaja tam widzisz?

M152T4L 27.09.2008 14:40

lord damien -od kiedy jesteś kibicem Wisły? Wisła kiedyś grywała w koszulkach z "Unimil" ;) Nawet było już kiedyś zdjęcie na forum w temacie z koszulkami Pozdrawiam

zloto 27.09.2008 19:17

A ostatni na allegro widzialem taki zarabiaty komplet z nazwiskiem Uche i 10, widzial to ktos? Bo ja niemoge znalezc, To unikat, jeszcze Nike ;)

TKNW 27.09.2008 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lord damien (Post 608426)

Przed erą BC i Telefoniki, to Unimil był główym sponsorem TS WISŁA... z tego co kojarze to wszystkich sekcji...

lord damien 28.09.2008 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TKNW (Post 608579)
Przed erą BC i Telefoniki, to Unimil był główym sponsorem TS WISŁA... z tego co kojarze to wszystkich sekcji...

kibicem wisły jestem odkąd wiem co to czaczy "piłka nożna" to jest od siedmiu lat. ale, że reklamowaliśmy prezerwatywy itp.? sory ale nie wiedziałem

Pablo84 28.09.2008 16:01

No widzisz jakich ciekawych rzeczy na forum można się dowiedzieć? :-)

Prezerwatywy to bardzo ważna rzecz.

fanKA92 21.10.2008 21:36

A ja mam pytanie takie: Czy są w WŚ koszulki-meczówki tylko tak na wzrost 158-164 [czy tp.], czy tylko męskie S,M,...itd?? No chyba, że ktoś zna inne [że tak powiem] źródło?? ;>
ODP :)
PS. ew. piszcie na maila: [email protected] :))

lord damien 22.10.2008 13:52

raczej nie ma. są tylko męskie rozmiary. kiedys jak byłem mniejszy to były, ale zawzsze i tak o jeden rozmiar za duże

lord damien 25.10.2008 10:14

kup sobie czerwona koszulkę w jakimś sklepie sportowym i przyprasuj sobie gwiadkę i bedzzie dobrze.
http://www.allegro.pl/item466333781_...p_olsztyn.html tu masz koszulke umbro czerwoną rozmiar L. jest jeszcze XL

Enemico 10.12.2008 11:22

Poszukuję Oryginału koszulek :

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://wislakrakow.pl.pl/pictures/2006umbro/news.jpg&imgrefurl=http://wislakrakow.com/forum/showthread.php%3Ft%3D1255&usg=__NTVG8AmthBBpKDtBDh i9aLQZAOs=&h=238&w=400&sz=31&hl=pl&start=5&um=1&tb nid=9W9Tl4_PHIs0vM:&tbnh=74&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dwis%25C5%2582a%2Btyskie%26um%3D1%26hl %3Dpl%26lr%3D

Kolor biały lub czerwony
Jakby ktoś był zainteresowany to priv

Bartosz 10.12.2008 20:39

Oni będą zainteresowani.
http://sklep.wisla.krakow.pl

StelmiOriginal 28.05.2009 20:03

Mam pytanie: czy ma ktoś meczówke albo replike koszulki Wislackiej UMBRO z logo TFkable?

Za ile mozna by kupic taką koszulkę?

cristovao 28.05.2009 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 736733)
Mam pytanie: czy ma ktoś meczówke albo replike koszulki Wislackiej UMBRO z logo TFkable?

Za ile mozna by kupic taką koszulkę?

W Gdańsku w sklepie Umbro biała replika z logo TF jest w przecenie za 50 PLN (z ok. 100 PLN). Pytanie czy są dostępne w Umbro w Krk?

spartan 28.05.2009 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 736733)
Mam pytanie: czy ma ktoś meczówke albo replike koszulki Wislackiej UMBRO z logo TFkable?

Za ile mozna by kupic taką koszulkę?

Czerwone repliki WŚ bodajże za 99zł.

StelmiOriginal 28.05.2009 20:20

W Gdańsku 2x tańższe niż w KrK?

A czym sie różni meczówka od repliki?

jabadabaryba 28.05.2009 20:36

Jakościa i wykończeniami ;D w Rzeszowie widziałem wczoraj repliki po 99 zł i orginałke za 199 zł w Plazie ;D

StelmiOriginal 28.05.2009 20:40

A bardzo sie roznia meczówki od repliki na pierwszy rzut oka?

Zaznacza, mnie chodzi tylko i wylacznie o koszulke z duzym logien TF Kable ;]

jabadabaryba 28.05.2009 20:44

no TFkable ;D

Ta wg mnie lepiej kupić sobie w repliki niż jedna oryginalną. Jakby 2 osoby przechodziły koło Ciebie, 1 w meczówce druga w replice to by wyglądały identycznie ;d

StelmiOriginal 28.05.2009 20:47

Nie ma w Krakowie gdzies taniej? Skoro w Gdańsku są za 50zł,,,,

spartan 28.05.2009 21:06

Replika od oryginału wizualnie się prawie nie różnią, bardzo subtelne detale.... w niższej cenie obecnie nie widziałem.

StelmiOriginal 28.05.2009 21:10

NO nic, dzięki za pomoc.

Ewentualnie gdzie moge szukać koszulek? W jakich sklepach?

vabanq 28.05.2009 21:34

WŚ,Fanatyk,Tesco(?),

Neo1221 29.05.2009 09:23

Replika Umbro z TF niczym w sumie sie nie różni od oryginału... logo klubu jest tylko dodatkowo obszyte... ale na pierwszy rzut oka brak jakichkolwiek różnic... :) Posiadam koszulki wisły i akurat wiem co mówie bo mam replike z tamtego czasu.

Angmir 10.07.2009 20:14

Czy będą w tym sezonie nowe wzory koszulek pierwszej drużyny czy identyczne jak na wiosnę ? Bo chće sobie kupić koszulkę ale żeby była na czasie a wiec aktualna na zaczynający się sezon.

cassius31krakow 10.07.2009 20:46

A mnie wkurza, że sprzedawane koszulki "oryginalne" nie są identyczne jak te w których gra nasza drużyna.
Chodzi mi o brak napisu na tylnej części kołnierzyka "MISTRZ POLSKI 2007/2008" - bo taki chyba był w ubiegłym sezonie. W końcu jak płacę te dwie stówy to chcę mieć koszulkę taką samą jak Brożek :P

Angmir 10.07.2009 20:48

Nie ma nikogo poinformowanego ?? , bo nie chce kupowac koszulki teraz a za 2 tygodnie będzie już nowsza wersja.

mks1957zniczjarosław 10.07.2009 21:09

to prawda , koszulka wisły na numerach ma napis ekstraklasy jak sie, bliżej przyjżymy i napis mp polski i po 2
wislacki swiat mugłby zamawiać jusz gotowe a numer i ksywe czy coś ,samemu dopisac bo 2 bańki nie chodzi.

PhantomRanger 10.07.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 759958)
Nie ma nikogo poinformowanego ?? , bo nie chce kupowac koszulki teraz a za 2 tygodnie będzie już nowsza wersja.

na 90% Nie będzie. Koszulki zazwyczaj są na dwa sezony,a ten mamy dopiero rok. Poprzednie były z tym paskudnym krzyżem.

Krissu 12.07.2009 21:44

Jesteście pewni, że nie będziemy mieć nowych koszulek?

Szkoda, bo nowy model Umbro prezentuje się na serio ładnie.

Rangers i West Ham takie dostali.

http://i44.tinypic.com/1jucys.jpg

http://img37.imageshack.us/img37/4765/whfc56814.jpg

Schludne, proste, bez żadnych udziwnień.

Może za rok...

kangurekm 12.07.2009 22:00

Co wg. Ciebie jest udziwnieniem na naszych koszulkach? Moze Biała Gwiazda o którą tak tutaj walczono (co prawda miała być na sercu , no ale jeśli nie można mieć czego się chce to trzeba się cieszyć z tego co się ma ;) ) Od czasów koszulek Nike z bbiałym polem na nazwisko i charakterystycznym "kołnierzem" te stroje Umbro są najlepsze ,a te przytoczone przez Ciebie wyżej to nadają się ale jako szmata do ścierania pomyj ...

Pozdrawiam serdecznie =)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl