Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   27. kolejka, Wisła Kraków - Górnik Łęczna, 02.04.2026, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11175)

sandomingo 02.04.2026 08:37

Wisła w poniedziałek najprawdopodobniej bez napastników.
Sanchez już raczej nie zagra w tym sezonie a Rodado nie trenuje na pełnych obrotach.

Ciężary.

Karherop 02.04.2026 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1661014)
Wisła w poniedziałek najprawdopodobniej bez napastników.
Sanchez już raczej nie zagra w tym sezonie a Rodado nie trenuje na pełnych obrotach.

Ciężary.

Oczywiście tak nie bedzie, ale jeśli to widzę dwie opcje:

Duarte - w koncu w poprzednim sezonie najlepsze spotkania (w PP z Polonią i ze Stala Rzeszów) rozegral w ataku.
Nikaj - z braku laku, po cos jest w kadrze
Omic - j.w.
Dalej to juz Kawały, Tokarczyki..

wolfy 02.04.2026 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1661018)
Oczywiście tak nie bedzie, ale jeśli to widzę dwie opcje:

Duarte - w koncu w poprzednim sezonie najlepsze spotkania (w PP z Polonią i ze Stala Rzeszów) rozegral w ataku.
Nikaj - z braku laku, po cos jest w kadrze
Omic - j.w.
Dalej to juz Kawały, Tokarczyki..

Wydaje mi się że Sanchez nie zagra, miał być wyłączony na kilka tygodni (jak znam życie to pewnie dłużej).

Patryko 02.04.2026 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1661014)
Wisła w poniedziałek najprawdopodobniej bez napastników.
Sanchez już raczej nie zagra w tym sezonie a Rodado nie trenuje na pełnych obrotach.

Ciężary.

Cytat:

– Angel był w tych dniach wolnych, jakie otrzymała cała drużyna, w Hiszpanii, ale to bardziej w celach rodzinnych niż leczniczych. Leczony był tutaj u nas przez naszego lekarza i naszych fizjoterapeutę. Z Angelem wygląda sytuacja optymistycznie. Od wtorku trenuje z zespołem, więc jest normalnie brany pod uwagę.
Info z konferencji.

Angel zagra, zobaczymy czy forma pójdzie chociaż trochę w górę.

Karherop 03.04.2026 08:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1661027)
Wydaje mi się że Sanchez nie zagra, miał być wyłączony na kilka tygodni (jak znam życie to pewnie dłużej).

Jesli juz odpoczywa 2 tygodnie, liga konczy sie za 7 to może wróci na kolejki 32-34, oby to byla juz gra o pietruszke

swiety37 03.04.2026 09:20

Jop coś takiego powiedział:
*Jeśli uda mu się wrócić szybciej niż za sześć tygodni, to będzie można mówić o dużym sukcesie*.


Jeżeli "wrócić" oznacza powrót do treningów a nie do składu meczowego to możemy już Jordiego nie zobaczyć w naszych barwach.

Karherop 03.04.2026 09:48

Myślę że zobaczymy, ale tylko dlatego że Rodado na koniec sezonu będzie już odpoczywał i ktoś będzie musiał grać.

Symbolicznie, ale zapewnie się pożegna. Chyba że będzie chciał byc napastnikiem na max 1 rok nr 3-4 w esa to można przemyślec.

Markus 04.04.2026 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1661039)
Jop coś takiego powiedział:
*Jeśli uda mu się wrócić szybciej niż za sześć tygodni, to będzie można mówić o dużym sukcesie*.


Jeżeli "wrócić" oznacza powrót do treningów a nie do składu meczowego to możemy już Jordiego nie zobaczyć w naszych barwach.

Dokładnie tak. Jop i szybki powrót do składu po kontuzji to oksymoron. U niego musisz odsiedzieć swoje na ławce, nawet jak jesteś zdrowy i w formie... a jak masz jeszcze konkurenta który gra „okej" to możesz sobie siąść wygodnie. Jordi ma kontrakt do końca sezonu, sześć tygodni rehabilitacji plus kolejne dwa-trzy „wchodzenia w rytm" i robi się koniec maja. Matematyka jest brutalna.

sandomingo 04.04.2026 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1661032)
Info z konferencji.

Angel zagra, zobaczymy czy forma pójdzie chociaż trochę w górę.

Serio, wierzysz w to, co Jop mówi na konferencjach? Zwłaszcza o zdrowiu zawodników?
Bądźmy poważni.
Rodado nie trenował w tygodniu na pełnych obrotach. Jezeli Jop wystawi go w 1 składzie to po pierwsze ryzyko a po drugie gramy w 10,5 od początku meczu.

Patryko 05.04.2026 17:27

Biadolisz.

Zewsząd idzie info, że jest w 100% przygotowany do gry.

Cytat:

Rodado nie trenował w tygodniu na pełnych obrotach.
W tym przypadku komu mam wierzyć? Jopowi, który stwierdził, że Angel od wtorku normalnie trenuje z drużyną, czy komuś, kto go nawet w tym tygodniu nie widział na oczy? Po co by mieli kłamać w tej kwestii?

LucjuszWielki 06.04.2026 01:17

chodźże na mecz!

https://x.com/LucKRK/status/2040946421721862208

Drozd 06.04.2026 07:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1661086)
Biadolisz.

Zewsząd idzie info, że jest w 100% przygotowany do gry.



W tym przypadku komu mam wierzyć? Jopowi, który stwierdził, że Angel od wtorku normalnie trenuje z drużyną, czy komuś, kto go nawet w tym tygodniu nie widział na oczy? Po co by mieli kłamać w tej kwestii?

Rodado to nie jest kluczowa kwestia.

Ważne żeby drużyna zaczęła grać do przodu, a nie marnować czas tak jak od listopada, sam Rodado nic nie pomoże, a jak będziemy normalnie grać to i bez Rodado damy spokojnie radę.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1661061)
Dokładnie tak. Jop i szybki powrót do składu po kontuzji to oksymoron. U niego musisz odsiedzieć swoje na ławce, nawet jak jesteś zdrowy i w formie... a jak masz jeszcze konkurenta który gra *okej" to możesz sobie siąść wygodnie.

Chyba, że jesteś Uryga, primus inter pares w obiektywnych oczach Jopa. Wtedy nawet młodzieżowego reprezentanta wyśle na trybuny żeby zrobić ci miejsce.

Drozd 06.04.2026 07:17

................................

masada 06.04.2026 10:21

Potrzebujemy dzisiaj tych trzech punktów jak nigdy dotąd. Skład na galowo, oby ich szybko napocząć i będzie dobrze.

buczo85 06.04.2026 10:46

W kiblu byłem, wracam, a tu już 1:0 do tyłu...

As 06.04.2026 10:51

O s....esyn! Czapki z głów Panowie.

Vuko 06.04.2026 11:00

ale im się nie chce grać

thechris 06.04.2026 11:01

1:2 z Łęczna. Ta drużyna to mem. Trener to mem. Duda to piłkarz mem.

michal 06.04.2026 11:02

.......ona żenada

michal 06.04.2026 11:02

. Wszyscy do wyjebania

sandomingo 06.04.2026 11:03

Wisła Kraków nie zasługuje na awans. Drużyna parodystów prowadzona przez trenera mema, z właścicielem Young Global Leaderem.
Można kończyć sezon.

thechris 06.04.2026 11:13

3:2, gramy w 10 bo Duda wciąż na boisku dlatego tak ciężko idzie...

KrzychooR 06.04.2026 11:13

Trochę lodu na głowy proponuje...

FraMat 06.04.2026 11:29

Ciężko idzie bo nie mamy lewego skrzydła.
Bozic na tej pozycji to nieporozumienie.
On chyba jednak jest bardziej dziesiątką.
Choc i do tego brakuje mu szybkości.
Za to zrobił, co trzeba w polu karnym

wolfy 06.04.2026 11:30

Obrony to my nie mamy. Dostać dwie od Łęcznej w 45 minut to jest jednak osiągnięcie.

No ale Jop widzi więcej na treningach.

FraMat 06.04.2026 11:34

Umówmy się, że bardzie to my nie mamy konkretnej całej linii obronnej począwszy od DP.
Tam zaczynają się wszystkie groźne kontry Łęcznej.
I większość idzie ich prawą stroną, gdzie Leliveld jest łatwy do wyprzedzenia.
Tam powinien być już Mikulec.

Stelio 06.04.2026 11:56

Gramy z drużyna o podobnym potencjale do nas wiec mecz wyrównany. Mowilem o tym juz 2 tyg temu to myśleliście ze trolluje. Gramy chujowo od listopada. Jesteśmy chujowi, nie wzmocnilismy sie.

Zjebiemy ten awans

Sylwus1988 06.04.2026 12:01

Sędzia dziś naszym 12 zawodnikiem

AgresywnyChomik 06.04.2026 12:11

Nie no jak dziś wygrają i nie awansują to byłaby większa kompromitacja niż sturlanie się z Eklapy Legi lub Widzewa

wolfy 06.04.2026 12:35

Ufff, udało się. Niestety zwycięstwo okupione kolejnymi kontuzjami.

Jacy my jesteśmy nędzni to aż przerażające. Na szczęście indywidualne umiejętności Erthalera, Duarte i Bozicia dały nam trzy punkty.

thechris 06.04.2026 12:37

W drugiej połowie najgroźniejsza "akcja" Wisły to centrostrzał Freda z 46 minuty. Żenujące widowisko z klasyczną paniką w doliczonym czasie.

Drozd 06.04.2026 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1661105)
Umówmy się, że bardzie to my nie mamy konkretnej całej linii obronnej począwszy od DP.
Tam zaczynają się wszystkie groźne kontry Łęcznej.
I większość idzie ich prawą stroną, gdzie Leliveld jest łatwy do wyprzedzenia.
Tam powinien być już Mikulec.

Teraz to my nic nie mamy, bo Jop wszystko dał radę ropieprzyć...

Gdyby nie indywidualne zrywy to byśmy dostali w pałę, a ten za przeproszeniem beton zmiany robi w 75 i 90 minucie.

Z takim nieporozumieniem na ławce wszyscy piłkarze grają słabiej.

Cała druga połowa to 5 kilo w portkach...

maumau 06.04.2026 12:40

Połowa forum w żałobie bo wygraliśmy i mamy na ten moment 12 punktów przewagi nad trzecim miejscem. Faktycznie, fatalna jest ta drużyna i trener.

Dobrze, że przynajmniej piłkarze nie złapali tego genu przegrywu jak niektórzy tutaj.

Drozd 06.04.2026 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maumau (Post 1661112)
Połowa forum w żałobie bo wygraliśmy i mamy na ten moment 12 punktów przewagi nad trzecim miejscem. Faktycznie, fatalna jest ta drużyna i trener.

Gdzie ty widzisz żałobę?

Prędzej wku.....ienie, że jesteśmy zesrani do ostatniej minuty u siebie z przedostatnią drużyną w tabeli.

As 06.04.2026 12:46

Łęczna pod Szatalowem o wiele lepsza niż wcześniej.

Do końca sezonu grają z czołówką
- Głogów
- Legnica
- Śląsk
- Polonia

Stawiam browar, że conajmniej jednemu odbiorą punkty.

*Do odebrania na finałowym meczu jak będę w Polsce.

maumau 06.04.2026 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1661113)
Gdzie ty widzisz żałobę?

Prędzej wku.....ienie, że jesteśmy zesrani do ostatniej minuty u siebie z przedostatnią drużyną w tabeli.

Jakie to ma znaczenie? Na ten moment ważne są punkty i tylko tyle. Nie ma co bić braw po takim meczu ale to wieczne marudzenie, biadolenie i wręcz proszenie o porażki jest słabe. Cieszmy się z tego co mamy, do awansu zostały tylko 2 - 3 zwycięstwa. To co będzie się działo w Ekstraklasie to już kompletnie inna historia, skład będzie zapewne mocno zmieniony.

grogoriogreg 06.04.2026 12:53

Obawiam się, że tak będą wyglądały wszystkie nasze mecze, dopóki nie awansujemy już na 100%. Obciążenie psychiczne będzie tylko rosło.

Pytanie jak poważny będzie uraz Rodado (albo inaczej, czy uda się go posklejać na następne mecze)?
Opcje w ataku to Nikaj i Duarte.

W środku pola niestety nie wygląda to za dobrze. Słabiutki Duda, tylko trochę lepszy Igbekeme. Zmiana Carbo nic nie zmieniła - byliśmy tylko tłem dla Łęcznian w ostatnich minutach spotkania. Niech profilaktycznie Mariusz Kutwa zagra jakiś mecz na środku pomocy w rezerwach, bo grając na utrzymanie wyniku przydałby się ktoś, kto wygra jakąś głowkę przy SFG.

Szukając wariantów defensywnych można rozważyć grę jednym z bocznych obrońców na skrzydle pod koniec meczu (jeśli Duarte pójdzie do środka, a Kuziemka będzie do zmiany). Krzyżanowski pewnie wróci do składu, bo akurat w tej rundzie pokazał, że gra w defensywie była jego mocną stroną.

Dużo "klocków" będzie do przestawienia dla trenera. Kontuzje, słabsza forma zawodników, a tu jeszcze ze dwa mecze trzeba będzie wygrać.

As 06.04.2026 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1661114)
Łęczna pod Szatalowem o wiele lepsza niż wcześniej.

Do końca sezonu grają z czołówką
- Głogów
- Legnica
- Śląsk
- Polonia

Stawiam browar, że conajmniej jednemu odbiorą punkty.

*Do odebrania na finałowym meczu jak będę w Polsce.

Dodam, że ten wynik trzeba szanować. Rok, dwa, trzy temu byśmy ten mecz przegrali lub zremisowali.
Jeszcze za tydzień o.......ić Bytom i można otwierać szampany.

Z gry Łęczna chuja zrobiła, gdyby nie komiczne indywidualne błędy konkretnych zawodników to byłoby gładkie 3-0. Życie.

s1mone 06.04.2026 13:19

My zawsze z Łęczną mamy ciężary, ten mecz niczym się nie różnił od poprzednich z Łęczną, może poza tym, że zainkasowalismy 3 punkty, w dodatku dwukrotnie odwracając losy meczu. Dla mnie nie jest scenariuszem sci fi sytuacja z poprzednich sezonów 0: 1 w papę i przez 90 monut bicie głową w mur.

Brzydkie ale przy tym bardzo ważne 3 punkty w kontekście awansu.

Patryko 06.04.2026 13:24

Nie ma co wybrzydzać, najważniejsze są 3 punkty.

Oby tylko z Rodado nie było nic poważnego i wystarczył tydzień przerwy.

Obrona zagrała dziś tragicznie, ale przynajmniej obrali dobry kierunek na głęboko broniące się drużyny - ładować z dystansu ile się da.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl