![]() |
Wisła w poniedziałek najprawdopodobniej bez napastników.
Sanchez już raczej nie zagra w tym sezonie a Rodado nie trenuje na pełnych obrotach. Ciężary. |
Cytat:
Duarte - w koncu w poprzednim sezonie najlepsze spotkania (w PP z Polonią i ze Stala Rzeszów) rozegral w ataku. Nikaj - z braku laku, po cos jest w kadrze Omic - j.w. Dalej to juz Kawały, Tokarczyki.. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Angel zagra, zobaczymy czy forma pójdzie chociaż trochę w górę. |
Cytat:
|
Jop coś takiego powiedział:
*Jeśli uda mu się wrócić szybciej niż za sześć tygodni, to będzie można mówić o dużym sukcesie*. Jeżeli "wrócić" oznacza powrót do treningów a nie do składu meczowego to możemy już Jordiego nie zobaczyć w naszych barwach. |
Myślę że zobaczymy, ale tylko dlatego że Rodado na koniec sezonu będzie już odpoczywał i ktoś będzie musiał grać.
Symbolicznie, ale zapewnie się pożegna. Chyba że będzie chciał byc napastnikiem na max 1 rok nr 3-4 w esa to można przemyślec. |
Cytat:
|
Cytat:
Bądźmy poważni. Rodado nie trenował w tygodniu na pełnych obrotach. Jezeli Jop wystawi go w 1 składzie to po pierwsze ryzyko a po drugie gramy w 10,5 od początku meczu. |
Biadolisz.
Zewsząd idzie info, że jest w 100% przygotowany do gry. Cytat:
|
|
Cytat:
Ważne żeby drużyna zaczęła grać do przodu, a nie marnować czas tak jak od listopada, sam Rodado nic nie pomoże, a jak będziemy normalnie grać to i bez Rodado damy spokojnie radę. Cytat:
|
................................
|
Potrzebujemy dzisiaj tych trzech punktów jak nigdy dotąd. Skład na galowo, oby ich szybko napocząć i będzie dobrze.
|
W kiblu byłem, wracam, a tu już 1:0 do tyłu...
|
O s....esyn! Czapki z głów Panowie.
|
ale im się nie chce grać
|
1:2 z Łęczna. Ta drużyna to mem. Trener to mem. Duda to piłkarz mem.
|
.......ona żenada
|
. Wszyscy do wyjebania
|
Wisła Kraków nie zasługuje na awans. Drużyna parodystów prowadzona przez trenera mema, z właścicielem Young Global Leaderem.
Można kończyć sezon. |
3:2, gramy w 10 bo Duda wciąż na boisku dlatego tak ciężko idzie...
|
Trochę lodu na głowy proponuje...
|
Ciężko idzie bo nie mamy lewego skrzydła.
Bozic na tej pozycji to nieporozumienie. On chyba jednak jest bardziej dziesiątką. Choc i do tego brakuje mu szybkości. Za to zrobił, co trzeba w polu karnym |
Obrony to my nie mamy. Dostać dwie od Łęcznej w 45 minut to jest jednak osiągnięcie.
No ale Jop widzi więcej na treningach. |
Umówmy się, że bardzie to my nie mamy konkretnej całej linii obronnej począwszy od DP.
Tam zaczynają się wszystkie groźne kontry Łęcznej. I większość idzie ich prawą stroną, gdzie Leliveld jest łatwy do wyprzedzenia. Tam powinien być już Mikulec. |
Gramy z drużyna o podobnym potencjale do nas wiec mecz wyrównany. Mowilem o tym juz 2 tyg temu to myśleliście ze trolluje. Gramy chujowo od listopada. Jesteśmy chujowi, nie wzmocnilismy sie.
Zjebiemy ten awans |
Sędzia dziś naszym 12 zawodnikiem
|
Nie no jak dziś wygrają i nie awansują to byłaby większa kompromitacja niż sturlanie się z Eklapy Legi lub Widzewa
|
Ufff, udało się. Niestety zwycięstwo okupione kolejnymi kontuzjami.
Jacy my jesteśmy nędzni to aż przerażające. Na szczęście indywidualne umiejętności Erthalera, Duarte i Bozicia dały nam trzy punkty. |
W drugiej połowie najgroźniejsza "akcja" Wisły to centrostrzał Freda z 46 minuty. Żenujące widowisko z klasyczną paniką w doliczonym czasie.
|
Cytat:
Gdyby nie indywidualne zrywy to byśmy dostali w pałę, a ten za przeproszeniem beton zmiany robi w 75 i 90 minucie. Z takim nieporozumieniem na ławce wszyscy piłkarze grają słabiej. Cała druga połowa to 5 kilo w portkach... |
Połowa forum w żałobie bo wygraliśmy i mamy na ten moment 12 punktów przewagi nad trzecim miejscem. Faktycznie, fatalna jest ta drużyna i trener.
Dobrze, że przynajmniej piłkarze nie złapali tego genu przegrywu jak niektórzy tutaj. |
Cytat:
Prędzej wku.....ienie, że jesteśmy zesrani do ostatniej minuty u siebie z przedostatnią drużyną w tabeli. |
Łęczna pod Szatalowem o wiele lepsza niż wcześniej.
Do końca sezonu grają z czołówką - Głogów - Legnica - Śląsk - Polonia Stawiam browar, że conajmniej jednemu odbiorą punkty. *Do odebrania na finałowym meczu jak będę w Polsce. |
Cytat:
|
Obawiam się, że tak będą wyglądały wszystkie nasze mecze, dopóki nie awansujemy już na 100%. Obciążenie psychiczne będzie tylko rosło.
Pytanie jak poważny będzie uraz Rodado (albo inaczej, czy uda się go posklejać na następne mecze)? Opcje w ataku to Nikaj i Duarte. W środku pola niestety nie wygląda to za dobrze. Słabiutki Duda, tylko trochę lepszy Igbekeme. Zmiana Carbo nic nie zmieniła - byliśmy tylko tłem dla Łęcznian w ostatnich minutach spotkania. Niech profilaktycznie Mariusz Kutwa zagra jakiś mecz na środku pomocy w rezerwach, bo grając na utrzymanie wyniku przydałby się ktoś, kto wygra jakąś głowkę przy SFG. Szukając wariantów defensywnych można rozważyć grę jednym z bocznych obrońców na skrzydle pod koniec meczu (jeśli Duarte pójdzie do środka, a Kuziemka będzie do zmiany). Krzyżanowski pewnie wróci do składu, bo akurat w tej rundzie pokazał, że gra w defensywie była jego mocną stroną. Dużo "klocków" będzie do przestawienia dla trenera. Kontuzje, słabsza forma zawodników, a tu jeszcze ze dwa mecze trzeba będzie wygrać. |
Cytat:
Jeszcze za tydzień o.......ić Bytom i można otwierać szampany. Z gry Łęczna chuja zrobiła, gdyby nie komiczne indywidualne błędy konkretnych zawodników to byłoby gładkie 3-0. Życie. |
My zawsze z Łęczną mamy ciężary, ten mecz niczym się nie różnił od poprzednich z Łęczną, może poza tym, że zainkasowalismy 3 punkty, w dodatku dwukrotnie odwracając losy meczu. Dla mnie nie jest scenariuszem sci fi sytuacja z poprzednich sezonów 0: 1 w papę i przez 90 monut bicie głową w mur.
Brzydkie ale przy tym bardzo ważne 3 punkty w kontekście awansu. |
Nie ma co wybrzydzać, najważniejsze są 3 punkty.
Oby tylko z Rodado nie było nic poważnego i wystarczył tydzień przerwy. Obrona zagrała dziś tragicznie, ale przynajmniej obrali dobry kierunek na głęboko broniące się drużyny - ładować z dystansu ile się da. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl