![]() |
Ostatni mecz sędziował całkiem w porządku.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Rodado jednak nie doszedł w 100% do siebie. No nic, teraz będzie miał 2 tygodnie przerwy.
Jazda jazda jazda!!! |
Skąd te kontuzje? Zacząłem oglądać po 15 minutach.
|
Szkoda, że zszedł Samchez bo wszystkie długie wybicia przegrywamy. Z miedzią wszystkie wygrywaliśmy i robiliśmy z tego akcje.
|
Panowie co z Sanchezem i Kuziemką? w jakich okolicznościach doznali kontuzji?
|
Cytat:
Potem sie trochę uspokoiło. |
Środek pola nie istnieje. Pomysł Jopa z dwoma kurduplami nie działa na wysokie i wybiegane zespoły jak Odra.
Stracona bramka to też Igbekeme i Duda, który oczywiście krył gościa któremu sięgał do pachy... I tak pewnie zaraz jakiś geniusz będzie twierdził że coś "zagęszczali". Jordi chyba nic poważnego (okaże się pewnie po badaniach, ale chyba stłuczenie kostki), ale Kuziemka ma pęknięcie kości czaszki... Moim zdaniem zawodnik Odry nie atakował wtedy piłki. |
To prawda z tym środkiem pola, ale tak naprawdę nie mamy nikogo, kto by tam z naszej strony "przyostrzył grę" z drwalami.
Próbował Jordi, ale opolanie sprowadzili go na glebę. |
Oj ciężka sprawa, Odra doskonale wie, że mamy drużynę kurdupelków i z premedytacją to wykorzystują. Brakuje nam opcji w ataku, wszystko więcej niż remis będzie sukcesem.
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze z Sanchezem a przede wszystkim Kuziemką. |
Jopenko wpuścił na boisko kontuzjowanego Rodado. Powtarza motym z meczu ze Zniczem i kontuzjowanym Krzyżanowskim...Chłop jest niepodrabialny
A poza tym, do przerwy beznadziejna Wisła. To znaczy, typowa już, od miesięcy drużyna Maestro Jopa. Jeżeli nawet uda się cudem awansować, on nie ma prawa pracować jako pierwszy trener w ekstraklasie Po meczu będzie tradycyjne: "rywale dominowali warunkami fizycznymi i byli groźni po SFG"... Ja prdl...w jakiej formie muszą być Carbo i Omic...no chyba że Maestro Jop odwala betonozę??? Remis będzie tutaj wielkim sukcesem |
Cytat:
|
Cytat:
Wina Jopa. Każdy kibic wiedział co będzie grała Odra. |
Bardzo podoba mi się rozgrywanie od tyłu - 6 podań między obrońcami po to, żeby w końcu zagrać lagę. Toż to prawdziwy geniusz taktyczny. Nie potrafimy przez 45+ minut skonstruować pół składnej akcji, zawodnicy dublują swoje pozycje przed polem karnym, nikt nie wychodzi do prostopadłych podań, zero ruchu, nie istnieje coś takiego, jak zyskanie przewagi minięciem przeciwnika, zero zaskoczenia. Zakładam, że i tak to wygramy, bo mamy indywidualności, ale taktycznie ta drużyna po prostu nie istnieje. Kulawik by to lepiej ogarnął, z całym szacunkiem.
Strasznie szkoda Kuziemki! Leczenie oczodołu może nawet wymagać (nie daj boże) operacji. a wtedy to ponad dwa miesiące z głowy. Oby wrócił szybko. |
Cytat:
Sytuacja z Kuziemką faktycznie być może 50/50 ale to gracz Odry atakował agresywnie. Do mniej więcej 15 minuty Odra grała agresywnie i ostro, potem się trochę uspokoili. |
Cytat:
|
Cytat:
Niestety niektórzy dla których Carbo jest zbyt mało dynamiczny i w związku z tym nawet gorszy niż Sukiennicki i tak nie zrozumieją, gdzie tkwi problem. |
Cytat:
Carbo już dawno nie dojeżdża. |
Cytat:
Thx @FraMat. |
Duda i Igbekeme dramatycznie słabi, a Jop nie reaguje. Odra miała teraz setkę po faulu Kacpra.
Cytat:
|
Dlaczego naszym aż tak bardzo się nie chce grać? Protestujemy przeciwko czemuś? W poprzednich meczach chwilami coś tam szarpali a dzisiaj nawet im się nie chce pozorować gry.
|
Cytat:
Nie wiem dlaczego przeinaczasz fakty, jaki jest w tym cel? Jeśli już to my mamy szczęście bo Biedrzycki powinien dostać dwie żółte na 100%. |
Jezu ale nudny mecz. Druga połowa dramatycznie słaba.
Szkoda, że Sanchez musiał zejść bo by się super przydał. Wszystkie wysokie piłki w środku przegrywaliśmy. Nie było też do kogo wrzucać jak nam się udało zepchnąć Odrę do obrony. |
Fatalny mecz, niemal każdy zawodnik jest w rundzie wiosennej pod formą.
|
Beznadziejny mecz, tragiczna postawa piłkarzy Wisły. Najgorsi na boisku Duda i Igbekeme, najlepszy Letkiewicz który nam cały mecz dwukrotnie wybronił. My jeden celny strzał Bozicia, Odra była bezdyskusyjnie lepsza i z przebiegu meczu zasługiwała na trzy punkty.
Jop się dzisiaj skompromitował. |
Cytat:
|
Cytat:
Skończ już te swoje mądrości, bo są równie sensowne jak pisanie o dynamiczności Sukiennickiego jako sprawy czyniącej go lepszym zawodnikiem czy wyborem niż Carbo. Dzisiaj to nie on nie dowoził w środku pola. |
Dno.
Patryk Letkiewicz - 6 Raoul Giger - 4 Wiktor Biedrzycki - 2 Alan Uryga Darijo Grujčić - 3 Julian Lelieveld - 3 Maciej Kuziemka Marko Božić - 6 James Igbekeme - 2 Kacper Duda - 2 Marc Carbó - 2 Julius Ertlthaler - 5 Frederico Duarte - 2 Jakub Krzyżanowski - 2 Jordi Sánchez Ángel Rodado - 1 - nie miał prawa wyjść na boisko z kontuzją i w takiej dyspozycji |
Gramy bez trenera. Pora to sobie uświadomić zanim będzie za późno.
|
Cytat:
|
To wyglądało jak 11 piłkarzy, którym się kończą w czerwcu kontrakty. Waliło Villarozą z kilometra. Przypomniały mi się najgorsze mecze za Sobola, gdzie wymienialiśmy setki bezsensownych podań, nabijaliśmy posiadanie, oddając w meczu 3 strzały na krzyż.
Przy takim zaangażowaniu i dyspozycji fizycznej, Górnik Łęczna nas po prostu zleje. |
La lalalala lalalala Wisła w barażach. Tak to wygląda.
Jedyna szansa na awans to zwolnienie Jopa najpóźniej jutro. Ktoś musi potrząsnąć tym burdelem. Nie zrobi tego Maestro Jop ani też Young Global Leader. |
Awansujemy z top 2 ale będzie do końca męczenie buły. Jop jest trochę ofiarą swojego sukcesu, zaczął z wysokiego C, a teraz jak jest gorzej niż mozliwosci zespołu to jest płacz bo nie wygrywa wszystkiego po 3-5:0. Mści się źle złożona kadra gdzie nie ma zmienników, nie ma bramkarza drugiego, jak doszedł drugi napastnik to na złości się połamali i Jordi i Rodado, nie ma zmienników za Kuziemkę czy Duarte. No i tak to musi wyglądać. Jest zjazd formy całego zespołu ale przede wszystkim o bryndzy decyduje krótka ławka gdzie nawet nie ma możliwosci dać komuś odpocząć itd żeby łapał świeżość i spokój w głowie = złapał formę i zastąpił przykładowego Kuziemkę.
|
Jeśli, jak w większości meczów na wiosnę, znów obiektywnie najlepszy jest Letkiewicz, to już chyba nie mówimy o dzwonku alarmowym, ale o głębokim kryzysie.
Gdzie są ci, którzy twierdzili, że jest super, więc o co chodzi tym krytykom Jopa, który ma zajebistą średnią? Generalnie unikam panikarstwa i czarnowidztwa, ale jeśli rywale się zepną, to śmierdzi powtórką z Termalici. Tu Arką z zeszłego sezonu może być każdy, kto nagle złapie serię kilku zwycięstw, a to w warunkach I ligi nie jest jakieś sci-fi, lecz scenariusz przerabiany już wielokrotnie. |
Co gorsze z tabeli wynika, że Arek może być więcej niż jedna.
Cytat:
W tym problem, że nikt. Może jakoś doczołgamy się do tej ekstraklasy, ale bardziej siłą woli niż graniem w piłkę. Dzisiaj w ciężkim meczu mentalnie, wolicjonalnie było dobrze, ale gry nie było żadnej. Klepanie na przetrwanie. |
Byliśmy tragiczni:
- Letkiewicz nogami grać nie umie (,to rozgrywanie dziś od tyłu to mem był) ale nam dziś mecz wybronił. - Duda jak za najlepszych czasów znowu kryje gościa o 2 głowy wyższego xD - nie kontrolujemy środka pola, - nie kontrolujemy tempa meczu - nie wygrywamy pojedynków 1 na 1 - niestety ta drużyna się cofa. Mam dziwne wrażenie że z Sanchezem wyglądałoby to inaczej tam miałby kto walczyć z przodu i nie byłoby pustki w polu karnym przy tych wszystkich dośrodkowaniach. Myślę że można drżeć o awans i zacząć przygotowywać się do barazy. |
Mógłby ktoś mi racjonalnie wytłumaczyć co myślał Jop wpuszczając za Dudę Carbo przy 1-1? Mamy bronić wynik czy o co chodzi?
|
niesamowite XD druzyna robi lidera z taką przewagą w 1 rundzie a w drugiej gra jak spadkowicz XDD niesamowite.
Widzę, że w koncu niektórzy tutaj przejrzeli na oczy i moze juz za pisanie prawdy o tej gównianej druzynie nie bedzie sie wyzywanym od czarnowidzów. Pisalem o tym wielokrotnie, ale powtórzę jeszcze raz: ZACZNIJSCIE SIE MENTALNIE SZYKOWAĆ NA BARAŻE. Serio. Bez cienia ironii. Jestem.święcie przekonany, że oni ten awans bezpośredni s.......ą. Dogoni nas Śląsk z Wieczystą, majty będą coraz cięższe po każdym meczu. A na 2/3 kolejki przed końcem .......ną nas oboje i zlecimy na 3 miejsce. Historia się nie powtarza tylko rymuje. Jop poraz kolejny s.......i nam sezon na 2 mecze przed końcem. Niesamowite. Nagłówki sie beda same pisaly. Będziemy ten sezon wspominać do końca naszych umęczonych kibocwaniem Wiśle żyć. |
Cytat:
Już nawet Krzyżanowskiego wpuścił na skrzydło za Duarte. Czuje że dupa zaczyna się palić i zaczyna wychodzić z betonowego bunkra. Niestety swoim "stylem" spowodował marazm i trudno teraz będzie odbudować odpowiednie nastawienie w drużynie. Wszyscy się przyzwyczaili kto gra, kto nie gra i że postawa na boisku nie ma na to istotnego wpływu. Dlatego jest klepanko, bezpiecznie dla siebie. Aaa i jeszcze co do meczu. Ta opolska szmata, która wyautowała nam Kuziemkę, zrobiła to z pełną premedytacją. Powinniśmy to zgłosić i domagać się czerwonej kartki. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl