Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   26. kolejka, Odra Opole - Wisła Kraków, 21.03.2026, godz. 14:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11173)

sandomingo 20.03.2026 10:47

Ostatni mecz sędziował całkiem w porządku.

Karherop 20.03.2026 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1660611)
Ostatni mecz sędziował całkiem w porządku.

Ostatnie mecze w ekstraklasie prowadzi z kolei skandalicznie.

Szneka 20.03.2026 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1660614)
Ostatnie mecze w ekstraklasie prowadzi z kolei skandalicznie.

Taaaaaa. w meczu AGKŚ Widzew podyktował prawidłowego karnego po czym anulował na podstawie VAR. błazen

sandomingo 21.03.2026 13:32

Rodado jednak nie doszedł w 100% do siebie. No nic, teraz będzie miał 2 tygodnie przerwy.
Jazda jazda jazda!!!

AgresywnyChomik 21.03.2026 14:21

Skąd te kontuzje? Zacząłem oglądać po 15 minutach.

As 21.03.2026 14:53

Szkoda, że zszedł Samchez bo wszystkie długie wybicia przegrywamy. Z miedzią wszystkie wygrywaliśmy i robiliśmy z tego akcje.

Szneka 21.03.2026 14:56

Panowie co z Sanchezem i Kuziemką? w jakich okolicznościach doznali kontuzji?

FraMat 21.03.2026 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1660642)
Skąd te kontuzje? Zacząłem oglądać po 15 minutach.

Chamska gra Odry, na którą czarny w ogóle nie reagował.
Potem sie trochę uspokoiło.

wolfy 21.03.2026 14:57

Środek pola nie istnieje. Pomysł Jopa z dwoma kurduplami nie działa na wysokie i wybiegane zespoły jak Odra.
Stracona bramka to też Igbekeme i Duda, który oczywiście krył gościa któremu sięgał do pachy...

I tak pewnie zaraz jakiś geniusz będzie twierdził że coś "zagęszczali".

Jordi chyba nic poważnego (okaże się pewnie po badaniach, ale chyba stłuczenie kostki), ale Kuziemka ma pęknięcie kości czaszki... Moim zdaniem zawodnik Odry nie atakował wtedy piłki.

FraMat 21.03.2026 14:59

To prawda z tym środkiem pola, ale tak naprawdę nie mamy nikogo, kto by tam z naszej strony "przyostrzył grę" z drwalami.
Próbował Jordi, ale opolanie sprowadzili go na glebę.

maumau 21.03.2026 15:01

Oj ciężka sprawa, Odra doskonale wie, że mamy drużynę kurdupelków i z premedytacją to wykorzystują. Brakuje nam opcji w ataku, wszystko więcej niż remis będzie sukcesem.

Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze z Sanchezem a przede wszystkim Kuziemką.

sandomingo 21.03.2026 15:01

Jopenko wpuścił na boisko kontuzjowanego Rodado. Powtarza motym z meczu ze Zniczem i kontuzjowanym Krzyżanowskim...Chłop jest niepodrabialny
A poza tym, do przerwy beznadziejna Wisła. To znaczy, typowa już, od miesięcy drużyna Maestro Jopa.
Jeżeli nawet uda się cudem awansować, on nie ma prawa pracować jako pierwszy trener w ekstraklasie
Po meczu będzie tradycyjne: "rywale dominowali warunkami fizycznymi i byli groźni po SFG"...
Ja prdl...w jakiej formie muszą być Carbo i Omic...no chyba że Maestro Jop odwala betonozę???
Remis będzie tutaj wielkim sukcesem

maumau 21.03.2026 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1660645)
Chamska gra Odry, na którą czarny w ogóle nie reagował.
Potem sie trochę uspokoiło.

Przpraszam FraMat ale o czym Ty piszesz? Przecież przy kontuzji Sancheza piłkarze Odry praktycznie nie brali udziału (po prostu wybijali piłkę) a sytuacja z Kuziemką to było typowe 50 - 50, równie dobrze piłkarz Odry mógł sobie rozbić głowę. Obwinianie sędziego za którąkolwiek z tych sytuacji to kuriozum.

wolfy 21.03.2026 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1660647)
To prawda z tym środkiem pola, ale tak naprawdę nie mamy nikogo, kto by tam z naszej strony "przyostrzył grę" z drwalami.
Próbował Jordi, ale opolanie sprowadzili go na glebę.

Jest Carbo, jest Omić. Obu piłka nie będzie śmigać nad głową.

Wina Jopa. Każdy kibic wiedział co będzie grała Odra.

Revolver 21.03.2026 15:05

Bardzo podoba mi się rozgrywanie od tyłu - 6 podań między obrońcami po to, żeby w końcu zagrać lagę. Toż to prawdziwy geniusz taktyczny. Nie potrafimy przez 45+ minut skonstruować pół składnej akcji, zawodnicy dublują swoje pozycje przed polem karnym, nikt nie wychodzi do prostopadłych podań, zero ruchu, nie istnieje coś takiego, jak zyskanie przewagi minięciem przeciwnika, zero zaskoczenia. Zakładam, że i tak to wygramy, bo mamy indywidualności, ale taktycznie ta drużyna po prostu nie istnieje. Kulawik by to lepiej ogarnął, z całym szacunkiem.

Strasznie szkoda Kuziemki! Leczenie oczodołu może nawet wymagać (nie daj boże) operacji. a wtedy to ponad dwa miesiące z głowy. Oby wrócił szybko.

FraMat 21.03.2026 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maumau (Post 1660650)
Przpraszam FraMat ale o czym Ty piszesz? Przecież przy kontuzji Sancheza piłkarze Odry praktycznie nie brali udziału (po prostu wybijali piłkę) a sytuacja z Kuziemką to było typowe 50 - 50, równie dobrze piłkarz Odry mógł sobie rozbić głowę. Obwinianie sędziego za którąkolwiek z tych sytuacji to kuriozum.

Sanchez w ciągu 5 minut dwa razy leżał. Sam się nie przewrócił.
Sytuacja z Kuziemką faktycznie być może 50/50 ale to gracz Odry atakował agresywnie.
Do mniej więcej 15 minuty Odra grała agresywnie i ostro, potem się trochę uspokoili.

FraMat 21.03.2026 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1660651)
Jest Carbo...

Aha... faktycznie, jest Carbo :rotfl:

Markus 21.03.2026 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1660651)
Jest Carbo, jest Omić. Obu piłka nie będzie śmigać nad głową.

Wina Jopa. Każdy kibic wiedział co będzie grała Odra.

Dokładnie. Środek pola zabezpieczany przez parę James-Kacper znów nie funkcjonuje dobrze i nie okazuje się dobrym rozwiązaniem.

Niestety niektórzy dla których Carbo jest zbyt mało dynamiczny i w związku z tym nawet gorszy niż Sukiennicki i tak nie zrozumieją, gdzie tkwi problem.

FraMat 21.03.2026 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1660655)
Dokładnie. Środek pola zabezpieczany przez parę James-Kacper znów nie funkcjonuje dobrze i nie okazuje się dobrym rozwiązaniem.

Aha... brakuje Carbo. Nowe, nie wiedziałem.
Carbo już dawno nie dojeżdża.

AgresywnyChomik 21.03.2026 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1660655)
Dokładnie. Środek pola zabezpieczany przez parę James-Kacper znów nie funkcjonuje dobrze i nie okazuje się dobrym rozwiązaniem.

Niestety niektórzy dla których Carbo jest zbyt mało dynamiczny i w związku z tym nawet gorszy niż Sukiennicki i tak nie zrozumieją, gdzie tkwi problem.

El Carbon jest bez formy w tej rundzie, niestety co grał to tragedia, tak czy inaczej jak Jop to dowiezie to potrzebujemy wysokiego pomocnika do środka, skrzydłowego, bramkarza i stopera.

Thx @FraMat.

wolfy 21.03.2026 15:31

Duda i Igbekeme dramatycznie słabi, a Jop nie reaguje. Odra miała teraz setkę po faulu Kacpra.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1660656)
Aha... brakuje Carbo. Nowe, nie wiedziałem.
Carbo już dawno nie dojeżdża.

Za to dwóch kurdupli rozwala system...

thechris 21.03.2026 15:32

Dlaczego naszym aż tak bardzo się nie chce grać? Protestujemy przeciwko czemuś? W poprzednich meczach chwilami coś tam szarpali a dzisiaj nawet im się nie chce pozorować gry.

maumau 21.03.2026 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1660653)
Sanchez w ciągu 5 minut dwa razy leżał. Sam się nie przewrócił.

Jak to się sam nie przewrócił jak właśnie SAM się przewrócił. Za pierwszym razem dostał w twarz przy wybijaniu piłki przez obrońców Odry a drugi raz przewrócił się już kompletnie bez udziału przeciwników przy linii bocznej.

Nie wiem dlaczego przeinaczasz fakty, jaki jest w tym cel?

Jeśli już to my mamy szczęście bo Biedrzycki powinien dostać dwie żółte na 100%.

As 21.03.2026 16:03

Jezu ale nudny mecz. Druga połowa dramatycznie słaba.

Szkoda, że Sanchez musiał zejść bo by się super przydał. Wszystkie wysokie piłki w środku przegrywaliśmy. Nie było też do kogo wrzucać jak nam się udało zepchnąć Odrę do obrony.

Garret 21.03.2026 16:04

Fatalny mecz, niemal każdy zawodnik jest w rundzie wiosennej pod formą.

wolfy 21.03.2026 16:04

Beznadziejny mecz, tragiczna postawa piłkarzy Wisły. Najgorsi na boisku Duda i Igbekeme, najlepszy Letkiewicz który nam cały mecz dwukrotnie wybronił. My jeden celny strzał Bozicia, Odra była bezdyskusyjnie lepsza i z przebiegu meczu zasługiwała na trzy punkty.

Jop się dzisiaj skompromitował.

Revolver 21.03.2026 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1660659)
Dlaczego naszym aż tak bardzo się nie chce grać? Protestujemy przeciwko czemuś? W poprzednich meczach chwilami coś tam szarpali a dzisiaj nawet im się nie chce pozorować gry.

Bo nie wiedzą, co mają grać. Nie mamy trenera.

Markus 21.03.2026 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1660656)
Aha... brakuje Carbo. Nowe, nie wiedziałem.
Carbo już dawno nie dojeżdża.

Nie brakowało go, no skąd, w rozegraniu i odbiorze środek pola bez niego funkcjonował jak widzieliśmy idealnie. :evil: "Dwóch kurdupli" jak napisał Wolfy rozwalało system. Dali radę jak cholera. :rotfl:

Skończ już te swoje mądrości, bo są równie sensowne jak pisanie o dynamiczności Sukiennickiego jako sprawy czyniącej go lepszym zawodnikiem czy wyborem niż Carbo.

Dzisiaj to nie on nie dowoził w środku pola.

thechris 21.03.2026 16:06

Dno.

Patryk Letkiewicz - 6
Raoul Giger - 4
Wiktor Biedrzycki - 2
Alan Uryga
Darijo Grujčić - 3
Julian Lelieveld - 3
Maciej Kuziemka
Marko Božić - 6
James Igbekeme - 2
Kacper Duda - 2
Marc Carbó - 2
Julius Ertlthaler - 5
Frederico Duarte - 2
Jakub Krzyżanowski - 2
Jordi Sánchez
Ángel Rodado - 1 - nie miał prawa wyjść na boisko z kontuzją i w takiej dyspozycji

RAF 21.03.2026 16:11

Gramy bez trenera. Pora to sobie uświadomić zanim będzie za późno.

krzywy 21.03.2026 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 1660668)
Gramy bez trenera. Pora to sobie uświadomić zanim będzie za późno.

każdy to wie tylko nie kurewski

Patryko 21.03.2026 16:18

To wyglądało jak 11 piłkarzy, którym się kończą w czerwcu kontrakty. Waliło Villarozą z kilometra. Przypomniały mi się najgorsze mecze za Sobola, gdzie wymienialiśmy setki bezsensownych podań, nabijaliśmy posiadanie, oddając w meczu 3 strzały na krzyż.

Przy takim zaangażowaniu i dyspozycji fizycznej, Górnik Łęczna nas po prostu zleje.

sandomingo 21.03.2026 16:19

La lalalala lalalala Wisła w barażach. Tak to wygląda.

Jedyna szansa na awans to zwolnienie Jopa najpóźniej jutro. Ktoś musi potrząsnąć tym burdelem.

Nie zrobi tego Maestro Jop ani też Young Global Leader.

Jaroo1 21.03.2026 16:24

Awansujemy z top 2 ale będzie do końca męczenie buły. Jop jest trochę ofiarą swojego sukcesu, zaczął z wysokiego C, a teraz jak jest gorzej niż mozliwosci zespołu to jest płacz bo nie wygrywa wszystkiego po 3-5:0. Mści się źle złożona kadra gdzie nie ma zmienników, nie ma bramkarza drugiego, jak doszedł drugi napastnik to na złości się połamali i Jordi i Rodado, nie ma zmienników za Kuziemkę czy Duarte. No i tak to musi wyglądać. Jest zjazd formy całego zespołu ale przede wszystkim o bryndzy decyduje krótka ławka gdzie nawet nie ma możliwosci dać komuś odpocząć itd żeby łapał świeżość i spokój w głowie = złapał formę i zastąpił przykładowego Kuziemkę.

Smuga 21.03.2026 16:30

Jeśli, jak w większości meczów na wiosnę, znów obiektywnie najlepszy jest Letkiewicz, to już chyba nie mówimy o dzwonku alarmowym, ale o głębokim kryzysie.

Gdzie są ci, którzy twierdzili, że jest super, więc o co chodzi tym krytykom Jopa, który ma zajebistą średnią? Generalnie unikam panikarstwa i czarnowidztwa, ale jeśli rywale się zepną, to śmierdzi powtórką z Termalici. Tu Arką z zeszłego sezonu może być każdy, kto nagle złapie serię kilku zwycięstw, a to w warunkach I ligi nie jest jakieś sci-fi, lecz scenariusz przerabiany już wielokrotnie.

Drozd 21.03.2026 16:32

Co gorsze z tabeli wynika, że Arek może być więcej niż jedna.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1660656)
Aha... brakuje Carbo. Nowe, nie wiedziałem.
Carbo już dawno nie dojeżdża.

A kto aktualnie dojeżdża?

W tym problem, że nikt.

Może jakoś doczołgamy się do tej ekstraklasy, ale bardziej siłą woli niż graniem w piłkę.

Dzisiaj w ciężkim meczu mentalnie, wolicjonalnie było dobrze, ale gry nie było żadnej. Klepanie na przetrwanie.

AgresywnyChomik 21.03.2026 16:34

Byliśmy tragiczni:
- Letkiewicz nogami grać nie umie (,to rozgrywanie dziś od tyłu to mem był) ale nam dziś mecz wybronił.
- Duda jak za najlepszych czasów znowu kryje gościa o 2 głowy wyższego xD
- nie kontrolujemy środka pola,
- nie kontrolujemy tempa meczu
- nie wygrywamy pojedynków 1 na 1
- niestety ta drużyna się cofa.

Mam dziwne wrażenie że z Sanchezem wyglądałoby to inaczej tam miałby kto walczyć z przodu i nie byłoby pustki w polu karnym przy tych wszystkich dośrodkowaniach.

Myślę że można drżeć o awans i zacząć przygotowywać się do barazy.

Martinus 21.03.2026 16:40

Mógłby ktoś mi racjonalnie wytłumaczyć co myślał Jop wpuszczając za Dudę Carbo przy 1-1? Mamy bronić wynik czy o co chodzi?

Stelio 21.03.2026 16:47

niesamowite XD druzyna robi lidera z taką przewagą w 1 rundzie a w drugiej gra jak spadkowicz XDD niesamowite.

Widzę, że w koncu niektórzy tutaj przejrzeli na oczy i moze juz za pisanie prawdy o tej gównianej druzynie nie bedzie sie wyzywanym od czarnowidzów.

Pisalem o tym wielokrotnie, ale powtórzę jeszcze raz:

ZACZNIJSCIE SIE MENTALNIE SZYKOWAĆ NA BARAŻE. Serio. Bez cienia ironii. Jestem.święcie przekonany, że oni ten awans bezpośredni s.......ą. Dogoni nas Śląsk z Wieczystą, majty będą coraz cięższe po każdym meczu. A na 2/3 kolejki przed końcem .......ną nas oboje i zlecimy na 3 miejsce.

Historia się nie powtarza tylko rymuje. Jop poraz kolejny s.......i nam sezon na 2 mecze przed końcem. Niesamowite. Nagłówki sie beda same pisaly. Będziemy ten sezon wspominać do końca naszych umęczonych kibocwaniem Wiśle żyć.

Drozd 21.03.2026 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 1660676)
Mógłby ktoś mi racjonalnie wytłumaczyć co myślał Jop wpuszczając za Dudę Carbo przy 1-1? Mamy bronić wynik czy o co chodzi?

Nie ważne co mamy, w poprzednim meczu nie wpuścił go wcześniej to teraz wpuścił żeby mieć alibi.

Już nawet Krzyżanowskiego wpuścił na skrzydło za Duarte. Czuje że dupa zaczyna się palić i zaczyna wychodzić z betonowego bunkra.

Niestety swoim "stylem" spowodował marazm i trudno teraz będzie odbudować odpowiednie nastawienie w drużynie. Wszyscy się przyzwyczaili kto gra, kto nie gra i że postawa na boisku nie ma na to istotnego wpływu. Dlatego jest klepanko, bezpiecznie dla siebie.


Aaa i jeszcze co do meczu. Ta opolska szmata, która wyautowała nam Kuziemkę, zrobiła to z pełną premedytacją. Powinniśmy to zgłosić i domagać się czerwonej kartki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl