![]() |
Gdybym był Brodą to bym to piąstkował a nie klepał jak dziewczynę po pupci.
|
21 minuta i jakoś autobusu Odry nie widać a my po dwóch akcjach Kuziemki nie gramy nic. Kolejny mecz Duarte Erthalter i Rodado wyłączeni z gry.
|
Gdy ma się bramkarza na przedpolu tak słabego jak Broda, takie sytuacje są nieuniknione.
|
Uff. Biedrzycki. obyśmy zaczęli jak najszybciej grać swoje bo miałem obawy że zaczął się brudny mecz. bramkarz gra na czas, prowokowanie Rodado, odkopywanie piłki. Jak najszybciej wsadzić jeszcze 2-3 gole i uspokoić mecz.
|
Trzeba powiedzieć, że chujowo gramy. Z tej werwy z początku sezonu nic nie zostało. O ile Miedź zagrała bardzo dobrze przeciwko nam i zasłużyli na zwycięstwo to Odra jest chujowa tylko my też jesteśmy chujowi.
|
Zaczęło się machanie rękami Rodado, psucie sytuacji przez Duarte. Kompletnie nie ma na boisku Erthaltera. Jak widać mecz w Legnicy i sparing z Puszczą to nie były przypadki. Obyśmy przepchnęli dzisiejszy mecz.
|
Cytat:
Kuziemka do zmiany, Duarte do zmiany. |
Cytat:
|
Kto asystował przy golu Wiktora? Bo się nie przyglądnąłem dobrze.
|
Cytat:
|
Ten sędzia to jest jakiś po.......ony czy o co chodzi? Duda faulowany na kartkę ale kartki nie ma, za chwilę Rodado delikatnie fauluje typa z Odry i jest kartka.
|
dra qrwa mat w jaki sposób straciliśmy gola na 1-2................. Biedrzycki biegnie bo biegnie , Lelieveld to samo a Grujcić daje się ograć jak junior
|
Cytat:
|
Wolfy wyczyny w dzisiejszym meczu naszego bramkarza pominę.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Stracone dwa bardzo ważne punkty. Zapaść formy Rodado Duarte i Erthalera przerażająca. Co do Brody - przy pierwszej bramce wybicie jak dziecko z podstawówki grające w dwa ognie, przy drugiej raczej nie miał szans ale miał piłkę na ręce....Ogólnie nie broda zawalił mecz ale nasze katastrofalne błędy. Do tego prezenty Dudy i Erthalera w drugiej połowie i mogło się skończyć porażką. kryzys jak widać jest głębszy niż tylko mecz w Legnicy.
|
Kolejny bardzo słaby mecz
Szczególnie w obronie, pressingu, zupełny brak kontroli środka pola Przegrane drugie piłki Druga stracona bramka absurdalna , spóźnieni/śpiący tam byli wszyscy Nie można nie wygrać strzelające takim meczu 2 gole u siebie Jak nie chciałem się znęcać nad Broda , to nie pomaga, delikatnie rzecz ujmując |
Cytat:
Dawać młodego do bramki !!! No i kluczowa sprawa czyli ta ....a z gwizdkiem. Wszystko było przerywane faulem od początku do końca meczu. Bez reakcji tej czarnej szmaty tak to można się bronić... |
Trzeba powiedzieć że sędzia sędziował pod Odrę, wszystko pod nich. Gdyby po równo rozdawała kartki to pewnie Odra grałaby w 9.
ALE Ale też jest istotne. My nie gramy jak na początku sezonu. Nie ma tego pressingu kiedy z pianą na ustach rzucaliśmy się na przeciwników. Nie ma tej intensywności, wszystko jest takie hmmm powolne. Powoli doskakujemy, powoli przyjmujemy piłkę, powoli ją podajemy. Odra się nie zamurowała, były okazję do kontry, było miejsce do rozegrania ale myśmy wszystko robili na slow motion. Prawdopodobnie to ten mityczny kryzys z którym każda drużyna musi się zmierzyć. Pozytywne jest to że dwa razy udało się wyrównać a nie skończyło się porażka jak to dawniej bywało. |
Trochę czar z początku sezonu zaczyna pryskać, szkoda. Dzisiaj musieli bezproduktywna Wiśle ratować Polacy żeby coś wpadło z przodu, co nie koledzy?
|
Na tyle powolne, że zdążali nas faulować, a może jest troche strachu o nogi skoro kutas na faule nie reaguje.
Kluczem są dwie frajerskie bramki stracone. Broda do rezerw. |
Remis z bardzo mocną Odrą, niewiele drużyn w tej lidze ma tak dobry skład jak Miedź, Odra, Puszcza, Chrobry...
Na spokojnie +10 punktów na koniec rundy. Następny mecz to już będą 3 punkty, na 200%. |
Kubeł zimnej wody na głowy tych, którzy po meczu ze Śląskiem ogłaszali awans do ESA :)
|
Jopizna znów się popisała. Hahaa. Zmysł taktyczny top.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A pisałem w temacie meczu z Miedzią:
Cytat:
Jeszcze raz apeluję o sfinansowanie mi jakiegoś lotu w porze meczu. PS. na szczęście za tydzień, w niedzielę o 14.30 jestem w samolocie.:-) |
Cytat:
|
Cytat:
To bramkarz jeszcze gorszy i słabszy niż Buchalik. Pierwszy do wymienienia na kogoś lepszego. |
Cytat:
|
Ciii, należy mu się pierwszy skład.
Krakowscy dziennikarze tak orzekli. |
Jop nie ma pojęcia o reagowaniu na wydarzenia boiskowe.
Mecz nam się kompletnie nie układa, a ten stoi. Żadnego pomysłu jak to odwrócić. Ten remis to przy całej otoczce i tak jest dobrym wynikiem. |
Cytat:
Natomiast "mniej miejsca" to jest faul i w wykonaniu Miedzi i Odry bez reakcji sędziów. Nikt nie lubi jak jest kopany czy obijany łokciami i kolanami. Tyle, że to nie jest piłka nożna, a bandyterka tolerowana tylko w naszym zapyziałym grajdole. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Holendrzy nie są na to gotowi. |
czemu nie wszedł Omić a na ławce nawet nie było Bozicia? Omić tak słaby że nawet na ostatnie 10 minut nie był w stanie wejść . Bozić nieźle się pokazał w Legnicy a dziś nawet na ławie go nie było.
|
Cytat:
Ta niemyta c i p a udająca sędziego wypaczyła całkowicie przebieg meczu. A wystarczyło w pierwszych dziesięciu minutach utemperować kartkami tych rzeźników z opola, żeby mecz toczył się na innych zasadach. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl