Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ostateczne rozwiązanie kwestii hiszpańsko-polskiej i kłamstw ojkofobicznych (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11131)

Smuga 24.08.2025 18:11

Ależ ja to rozumiem, bo w życiu kieruje się zasadą, że za dobre trzeba wynagradzać/chwalić, a za złe ganić.

Sam mam krytyczne zdanie o wielu decyzjach podejmowanych przez Królewskiego, a wcześniej przez Błaszczykowskiego. Długo by je wymieniać.

W przeciwieństwie do takich typków jak Jaroo, nigdy nikomu nie ubliżałem takimi niskich lotów inwektywami.

Jaroo1 24.08.2025 18:18

Kolejny cwaniak bez żadnych argumentów tylko coś tam se po swojemu przetłumaczyl więc tak jest. Zadziwia mnie jak można być ślepym i oceniać całokształt tylko na podstawie wyników xd teraz Zaskroniec nagle super bo wyniki są xd
Już nieważne że kłamał, pajacowal, AI tworzył w Wiśle xd tego przecież nie było nigdy

Argument i ublizaniu, niskich lotach i ogólnie poziomie rynsztoku też super. Szkoda tylko że sam nasz szefo wyznaje takie zasady jak m.in. ja tutaj na forum i lubi powyzywac. Szczególnie na X po pijaku. Czyli generalnie chamy z forum źle ale pan Królewski git człowiek

Smuga 24.08.2025 18:23

Pajacu, a gdzie ja napisałem, że Królewski jest super, bo wyniki się zgadzają? Napisałem wyraźnie, że mogę krytykować Królewskiego czy Błaszczykowskiemu, ale nigdy im nie ubliżyłem, nie zwyzywałem, nie szydziłem, nie rzucałem na lewo i prawo zaskrońcami, Kubusiami itp. Paniał?

Jaroo1 24.08.2025 18:28

Po pierwsze wyzwales mnie od pajaców wiec już się znizyles do poziomu, do takiego niby się nie znizasz
Po drugie miałeś dać ignora
Po trzecie pisałeś wyżej że będziesz Zaskrońcowi lizał aż mu się ogon biały zrobi

Jaroo1 24.08.2025 18:54

Moje wpisy na forum jak widzisz od dłuższego czasu są wyrazem frustracji i dezaprobaty w jakie gówno wpadła Wisła po czasach WSH mając za wodza atencjusza. A drugi powód to działalność ojkofobow i lizodupow Zaskrońca tu na forum.
Cofnij się do czasów jak trenerem był Rude. Tu z zachwytu piął wolfy, drozd, Markus i lesiu. Tu pisali poematy po tym jak Rude fartem uzyskał średnia w kilku meczach bodajże 2,17 (fartem bo tam był mecz przepchnięty że Stałą, tam były wygrane bo słabej grze), co oni tu wtedy odstawiali, że polskie drewno ożywił, że widać że fachowiec bo grę odmienił, że przy nim się młodzi rozwijają.
Teraz można by takie poematy pisać na temat Jopa i rozwoju drużyny to wyżej wymienieni takiego entuzjazmu jakoś nie przejawiają. Po prostu jest spoko. Oni nie piszą że Jop to fachowiec i zbawienie Wisły. Po prostu no jest póki co ok. Dlatego jebać tych hipokrytów

Większość tego co tutaj pisze skupia się na pokazaniu hipokryzji tych pajaców i jak sobie poczytasz forum sprzed lat to byś

krysztal 25.08.2025 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smuga (Post 1652520)
Ależ ja to rozumiem, bo w życiu kieruje się zasadą, że za dobre trzeba wynagradzać/chwalić, a za złe ganić.

Sam mam krytyczne zdanie o wielu decyzjach podejmowanych przez Królewskiego, a wcześniej przez Błaszczykowskiego. Długo by je wymieniać.

W przeciwieństwie do takich typków jak Jaroo, nigdy nikomu nie ubliżałem takimi niskich lotów inwektywami.

Gdzie ty to swoje krytyczne zdanie wyrażałeś jak przez prawie 6 lat siedziałeś cicho jak mysz pod miotłą?

Smuga 25.08.2025 11:53

A ruszyłeś głową, że mogłem je wyrażać w innym miejscu, na przykład pod nazwiskiem na portalach społecznościowych? To jest jakieś conditio sine qua non, że mam jest wyrazić tutaj? Ale Ciebie akurat o myślenie nie podejrzewam, więc mnie to nie dziwi.

MaLk 25.08.2025 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smuga (Post 1652609)
A ruszyłeś głową, że mogłem je wyrażać w innym miejscu, na przykład pod nazwiskiem na portalach społecznościowych? To jest jakieś conditio sine qua non, że mam jest wyrazić tutaj? Ale Ciebie akurat o myślenie nie podejrzewam, więc mnie to nie dziwi.

Czyli w sumie nie wiesz co każdy z nas pisał w innych miejscach, ale u innych oceniasz tylko tutejszy dorobek pod anonimizowanymi nickami? ;)

Jaroo1 25.08.2025 14:03

Kto swoje zdanie gdzie i jak wyrażał to mniej ważne. Najlepsze jest to, że z lizodupow tutaj nikt nie umie się logicznie wypowiedzieć, a obecna narracja zaczyna się już taka, że Jop czerpie z Rude, nie jest PMSem, kontynuuje myśl i tradycje Sobola, Rude i Moskala xd
Znowu jakieś kwadratowe jaja i tłumaczenia cholera wie skąd, gdzie każdy kto trochę myli to wie, że od początku Jop punktuje na top 2, i sam robi robotę a nie, że go jakiś Rude czy Sobol nauczył albo że przejął po Moskalu projekt więc miał łatwiej xd No jaja jak s....esyn.

Prawda jest taka, że Jopa póki co to po nogach powinniśmy całować bo praktycznie sam ogarnął ten burdel i tam gdzie Zasrkroniec enigmę rozgryzal, tworzył bajki o AI, Kilo ściągał hiszpański szrot o dziwo z La Liga 2, Rude chciał wcisnąć jakiegoś znajomka z Ghany połamanego, którego nawet nasz sztab medyczny odrzucił, Sobol sam się wkręcił w bycie fachowcem i szukał kwadratowych jaj, a Moskal to w ogóle tu nie pasował i może z tych trenerów był najlepszy w teorii ale w tandemie z Zaskroncem to była porażka.
Co robi Jop? Nie pajacuje. Może Basha że tu robi ważna robotę i transfery to głównie jego zasługa. Niemniej, skończył się cyrk, a zaczela normalna praca, bez AI, bez głośnika w szatni, bez trenera co się nie zna na trenowaniu, bez ściągania po znajomości i bez ściągania kalek i super okazji jak gruby Omrani

Szokuje mnie że ktoś tu dorabia znowu dziwne ideologie do wszystkiego, jak prawda znowu jest prosta.

adam_09 25.08.2025 14:25

Z tym czerpaniem Jopa od Rude to jakiś kabaret jest. Już więcej od Kasperczaka zapewne wyciągnął niż tego analityka sprzed kąkutera.

krysztal 25.08.2025 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smuga (Post 1652609)
A ruszyłeś głową, że mogłem je wyrażać w innym miejscu, na przykład pod nazwiskiem na portalach społecznościowych? To jest jakieś conditio sine qua non, że mam jest wyrazić tutaj? Ale Ciebie akurat o myślenie nie podejrzewam, więc mnie to nie dziwi.

Dawaj imię i nazwisko to sprawdzimy.

Smuga 25.08.2025 15:36

Józef Grzyb, fajfusie.

krysztal 25.08.2025 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smuga (Post 1652646)
Józef Grzyb, fajfusie.

"W przeciwieństwie do takich typków jak Jaroo, nigdy nikomu nie ubliżałem takimi niskich lotów inwektywami."


Pffff....

Smuga 25.08.2025 16:13

Zapomniałem przy tym dodać, że dostosowuję się niekiedy do poziomu interlokutorów, bo nauczyciel z liceum uczył mnie, że chamstwo zwalcza się tylko chamstwem.

tomytom 25.08.2025 19:45

Taka OGROMNA PROŚBA: dodawajcie na początku nazwy takich wątków jak ten jakiś znak (np. *), tak, żeby szeregowi "nie kumaci" kibice zainteresowani wyłącznie tematami związanymi bezpośrednio z drużyną po prostu nie tracili na nie czasu.
DZIĘKUJĘ


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl