![]() |
Cytat:
|
Puchar jest przydatny jako miejsce gdzie taki Kawała, Nikaj, Letkiewicz i inni zmiennicy będą mogli rozegrać 70+ minut. Na najbliższego rywala powinno styknąć.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jest cała masa zawodników, których można i trzeba sprawdzić w pucharze. |
Cytat:
|
Kontuzjowani też będą wracać do zdrowia więc jestem jak najbardziej za tym, by Pan Trener Mariusz Jop kombinował i dawał szanse. Taka jest jego praca.
|
Cytat:
Osobiscie nie licze na PP w kontekście wygranej, ale dajmy sobie chociaz szanse porywalizowac z zespolem z esa. Potrzebujemy takich spotkań, aby za rok nie byc zdziwiony co zobaczymy (oby) w ekstraklasie |
Nie wpuszczałbym na ten mecz trzonu pierwszej drużyny. Dać szansę zmiennikom i niech powalczą bez odpuszczania. Szkoda by było gdyby ktoś wyłapał przypadkową kontuzję. Na mecz oczywiście się zjawić bo to święto piłki dla małych miasteczek. A swoją drogą Bytom Odrzański to prawdziwa perełka. Miasteczko jest wręcz cukierkowe. Żeby wszystko miasta na Ziemiach Odzyskanych tak wyglądały. Fajny wyjazd i szansa na promocje Wisły i zdobycie nowych kibiców.
|
Dokładnie.
Dogadać się z Odrą, wysłać z zawodnikami dział marketingu z workiem czapek (te po 70 i 60) i kasą fiskalną (Kraków zobowiązuje). Posadzić Rodado z mazakiem i niech podpisuje. |
kiedy ten mecz i o ktorej ?
|
Jeszcze nie wiadomo ale już się kończą bilety:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
MECZ w Bytomiu we czwartek 25 września o 14.30
|
Dramatyczna godzina.
|
Cytat:
|
Nie wiem ile osob pojedzie tam z Krakowa, ale sam stadion mieści 1000 osob, wiec fajna godzina, ale dla tych 100 kibiców ktorzy sie szarpna na wyjazd.
Dla reszty - beznadziejna. |
Jak dla mnie to rewelacyjna godzina.
Miejsc mają i tak tylko 1000 więc kto ma bilet to wejdzie reszta w TV. Mecz się skończy o 16:30 więc można zrobić "kącik z Wisłą" przez kolejne 1-2 godziny. Ci co nie grali (czyli pierwsza "11" :>) podpisują czapki czy inne gadżety, reszta ogarnia się po meczu. I jeszcze zostaje czas na powrót do Krakowa w sensownych godzinach. Gramy z 4 ligą więc potencjał na widzów, którzy nie są kibicami jednej z drużyn jest żaden. |
Ciężko oczekiwać by mecz z IV ligową drużyną miał lepszy czas antenowy. Raczej klasycznie wczesne granie w pucharze w środku tygodnia. Chociaż faktycznie miejscowi trochę wkurzeni bo rzucili się na bilety, a szef Januszexu niekoniecznie będzie chętny na połówkę urlopu dla swoich Areczków.
|
biletów jest 1200 i poszła całość. Dla Wisełki ma być sektor za bramką na 200 osób
|
Cytat:
Co najwyżej zostanie sekretarka jak się nie interesuje piłką. |
we wtorek, 2 września, o 17:00, druga drużyna Wisły Kraków rozpocznie zmagania w Pucharze Polski Podokręgu Krakowskiego 2025/26! Podopieczni Karola Nędzy w 5. rundzie eliminacyjnej zmierzą się na wyjeździe z Liszczanką Liszki.
https://akademia.wislakrakow.com/pos...charowych/1431 |
Liszczanka Liszki - Wisła II Kraków
Będzie transmisja na oficjalnym: https://www.youtube.com/watch?v=XOti...82aKrak%C3%B3w |
Liszczanka Liszki - Wisła II Kraków 1:6
Skład Wisły II Kraków Krysa (BR) - Pachel (Chmiel 46'), Boiko, Skała, Bugaj - Molenda (Dusik 68'), Kaczówka (Kowalski 68'), Chromich - Sarga, Benedyktowicz (Prochwicz 46'), Pieniądz (Gap 46'). Bramki 0:1 Kaczówka 29' 0:2 Chromich 34' 1:2 Sołtys 45' 1:3 Kaczówka 60' 1:4 Skała: 64' 1:5 Molenda: 65' 1:6 Prochwicz: 87' |
Cytat:
Ja .......e, przecierz to jest kopiuj / wklej. |
Mogli też napisać od razu na X, że będzie.
|
Skład rezerw to rezerwy rezerw? Chromych wrócił?
|
On się pisze [hromih] przez "i" a nie przez "y". Strzelił gola na 2:0.
Rezerwy też wystawiły na pierwszą "11" z 4 ligą wielu tych, którzy nie wyszli w ostatnim meczu. |
Cytat:
|
Puchar Polski - poziom Małopolski ZPN, podokręg Kraków.
1/4 finału Płomień Kostrze (Kraków) 0-5 Wisła II Kraków 17 września, 19:00 Adrian Rodado 35, 64, Dominik Sarga 61 (k), Danyło Bojko 72, Tomasz Dusik 88 Skład Wisły II Kraków: Krysa (BR) - Wiśniewski (64' Pachel), Bugaj (46' Chmiel), Boiko, Skała - Molenda (64' Dusik), Kościelniak, Kowalski - Benedyktowicz (46' Sarga), Prochwicz (46' Gap), Rodado. 1 października w 1/2 finału gramy z Michałowianką Michałowice |
no a kiedy ten mecz główny w końcu wiadomo ?
|
|
Cytat:
|
Ciekawe czy Jopiźnie uda się drugie podejście do pucharu i zdobycie go tak jak trenerowi Rude?
|
Na dzień dzisiejszy w Bytomiu Odrzańskim, skażona woda.kapiel po meczu na dziś niemożliwa
|
Na dzis takie cos mi sie losuje:
Letkiewicz - Giger, Colley (Łasicki), Kutwa, Krzyżanowski - Omić, Staszak, Igbekeme, - Sukiennicki, Nikaj, Baniowski (Kawała) Sklad praktycznie sam sie wybiera, ale perspektywa takiej ofensywy aż mrozi krew w żyłach. |
Krzyżanowski również powinien odpocząć. Pytanie, czy można na ten mecz dowołać takiego Ziarkę z rezerw, skoro rezerwy walczą o udział w PP na szczeblu wojewódzkim (jest to PP w przyszłym sezonie)?
Łasicki grał już epizody na bokach obrony :-D |
Mecz trzeba rozegrać minimalnym nakładem sił, co i tak powinno dać nam pewne zwycięstwo.
Jeśli przegrają, to osobiście płakać nie będę :> |
Jeśli chcemy odpuścić Puchar Polski to konieczne Broda na bramkę.
|
Ostatnie czego nam trzeba to kompromitacji z 4 ligowcem.
Po meczu z Ruchem zostanie nam 7 spotkan w 2.5 miesiaca wiec 1 czy 2 wiecej w PP nie zaszkodzą. Odpadnijmy chociaż z ekstraklasowiczem po zaciętym boju. Gorzej jakby przyszło nam grac na wiosne w PP i w tabeli znowu mieć straty do czolowki. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl