Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Puchar Polski 2025/26 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11130)

masada 25.08.2025 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1652642)
ale jest przecież róznica pomiędzy "liga priorytetem" a "odpuszczaniem PP"

Ależ ja nie mam nic przeciwko gryzieniu murawy, pod warunkiem, że gryzącym nie będzie nawet przez minutę Rodado i inni najbardziej eksploatowani zawodnicy ;)

wolfy 25.08.2025 20:34

Puchar jest przydatny jako miejsce gdzie taki Kawała, Nikaj, Letkiewicz i inni zmiennicy będą mogli rozegrać 70+ minut. Na najbliższego rywala powinno styknąć.

Drozd 25.08.2025 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1652610)
No glebia skladu jest a jeszcze przeciez sa Baniowski, Olejarka i Kawala. Tak czy inaczej sklad w pucharze zapewne bedzie plynny, ktos z pierwszego wyboru pewnie zagra.

Jesli zalozyc na chwile optymistyczny scenariusz w ktorym dalej solidnie punktujemy i w okolicach grudnia mamy jakies 12 punktow przewagi nad 3 miejscem to mysle, ze wiosne walke o PP mozna by wziac na cel i w koncowych rundach zagrac mocniejszym skladem.

Cała sprawa rozbija się o to, że nie wiadomo który skład jest mocniejszy :). Poza Rodado reszta może być różna. Przyszło ostatnio trzech chłopów z papierami na granie. Jeżeli Jop umiejętnie to wykorzysta i nie będzie trzymał się sztywno pierwszego składu to zaczniemy być jeszcze lepsi, a każdy mecz sposobem dla każdego grającego, na spłatę kredytu zaufania wobec zespołu.

pepe72 25.08.2025 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1652666)
Ależ ja nie mam nic przeciwko gryzieniu murawy, pod warunkiem, że gryzącym nie będzie nawet przez minutę Rodado i inni najbardziej eksploatowani zawodnicy ;)

Dokładnie, gramy puchar tym co mamy, co nie wybiega w pierwszym składzie w lidze.
Jest cała masa zawodników, których można i trzeba sprawdzić w pucharze.

As 25.08.2025 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1652701)
Dokładnie, gramy puchar tym co mamy, co nie wybiega w pierwszym składzie w lidze.
Jest cała masa zawodników, których można i trzeba sprawdzić w pucharze.

Bedzie tez tak, ze beda jakies kartki i ktos nie bedzie mogl grac w lidze a bedzie mogl grac w pucharze. Na 100% bedzie tez jakas rotacja wiec sklad liga vs puchar moze sie dosyc plynnie zmieniac.

pepe72 25.08.2025 21:21

Kontuzjowani też będą wracać do zdrowia więc jestem jak najbardziej za tym, by Pan Trener Mariusz Jop kombinował i dawał szanse. Taka jest jego praca.

Karherop 25.08.2025 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez NHitman (Post 1652633)
Jeżeli nadal będziemy utrzymywać przewagę w okolicach 10pkt nad trzecim miejscem, to za cholere nie odpuszczałbym PP. Choćby tylko i aż dla dużych(jak ma nasze realia) pieniędzy, które można zarobić, choćby w kontekście LE/LK.

Na to liczy obecnie cala esa.

Osobiscie nie licze na PP w kontekście wygranej, ale dajmy sobie chociaz szanse porywalizowac z zespolem z esa. Potrzebujemy takich spotkań, aby za rok nie byc zdziwiony co zobaczymy (oby) w ekstraklasie

buczo85 25.08.2025 22:54

Nie wpuszczałbym na ten mecz trzonu pierwszej drużyny. Dać szansę zmiennikom i niech powalczą bez odpuszczania. Szkoda by było gdyby ktoś wyłapał przypadkową kontuzję. Na mecz oczywiście się zjawić bo to święto piłki dla małych miasteczek. A swoją drogą Bytom Odrzański to prawdziwa perełka. Miasteczko jest wręcz cukierkowe. Żeby wszystko miasta na Ziemiach Odzyskanych tak wyglądały. Fajny wyjazd i szansa na promocje Wisły i zdobycie nowych kibiców.

pepe72 26.08.2025 00:06

Dokładnie.
Dogadać się z Odrą, wysłać z zawodnikami dział marketingu z workiem czapek (te po 70 i 60) i kasą fiskalną (Kraków zobowiązuje). Posadzić Rodado z mazakiem i niech podpisuje.

Arkadiusz.Czerepach 26.08.2025 09:21

kiedy ten mecz i o ktorej ?

pepe72 26.08.2025 09:38

Jeszcze nie wiadomo ale już się kończą bilety:
Cytat:

Mecz odbędzie się w terminie 23-25.09 - Dokładna data niebawem zostanie podana
https://abilet.pl/wydarzenie/132-puc...a-krakow-15172

wolfy 26.08.2025 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1652714)
Dokładnie.
Dogadać się z Odrą, wysłać z zawodnikami dział marketingu z workiem czapek (te po 70 i 60) i kasą fiskalną (Kraków zobowiązuje). Posadzić Rodado z mazakiem i niech podpisuje.

Podoba mi się ta koncepcja. Brzmi jak coś co zrobiłby zachodni klub, dbający od przychodzy pozameczowe.

As 26.08.2025 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1652724)
Jeszcze nie wiadomo ale już się kończą bilety:

https://abilet.pl/wydarzenie/132-puc...a-krakow-15172

4200 za bilet VIP? LoL cenia sie.

Szneka 27.08.2025 13:41

MECZ w Bytomiu we czwartek 25 września o 14.30

Karherop 27.08.2025 14:01

Dramatyczna godzina.

Książę Palownik 27.08.2025 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1652866)
Dramatyczna godzina.

Nie tak źle, będzie można na luzie autem w dwie strony objechać w jeden dzień.

Karherop 27.08.2025 15:26

Nie wiem ile osob pojedzie tam z Krakowa, ale sam stadion mieści 1000 osob, wiec fajna godzina, ale dla tych 100 kibiców ktorzy sie szarpna na wyjazd.

Dla reszty - beznadziejna.

pepe72 27.08.2025 16:30

Jak dla mnie to rewelacyjna godzina.

Miejsc mają i tak tylko 1000 więc kto ma bilet to wejdzie reszta w TV.
Mecz się skończy o 16:30 więc można zrobić "kącik z Wisłą" przez kolejne 1-2 godziny. Ci co nie grali (czyli pierwsza "11" :>) podpisują czapki czy inne gadżety, reszta ogarnia się po meczu. I jeszcze zostaje czas na powrót do Krakowa w sensownych godzinach.

Gramy z 4 ligą więc potencjał na widzów, którzy nie są kibicami jednej z drużyn jest żaden.

buczo85 27.08.2025 18:18

Ciężko oczekiwać by mecz z IV ligową drużyną miał lepszy czas antenowy. Raczej klasycznie wczesne granie w pucharze w środku tygodnia. Chociaż faktycznie miejscowi trochę wkurzeni bo rzucili się na bilety, a szef Januszexu niekoniecznie będzie chętny na połówkę urlopu dla swoich Areczków.

Szneka 27.08.2025 19:35

biletów jest 1200 i poszła całość. Dla Wisełki ma być sektor za bramką na 200 osób

pepe72 27.08.2025 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo85 (Post 1652879)
Ciężko oczekiwać by mecz z IV ligową drużyną miał lepszy czas antenowy. Raczej klasycznie wczesne granie w pucharze w środku tygodnia. Chociaż faktycznie miejscowi trochę wkurzeni bo rzucili się na bilety, a szef Januszexu niekoniecznie będzie chętny na połówkę urlopu dla swoich Areczków.

W takiej miejscowości to szef Januszexu pójdzie z pracownikami.
Co najwyżej zostanie sekretarka jak się nie interesuje piłką.

pepe72 01.09.2025 13:56

we wtorek, 2 września, o 17:00, druga drużyna Wisły Kraków rozpocznie zmagania w Pucharze Polski Podokręgu Krakowskiego 2025/26! Podopieczni Karola Nędzy w 5. rundzie eliminacyjnej zmierzą się na wyjeździe z Liszczanką Liszki.
https://akademia.wislakrakow.com/pos...charowych/1431

pepe72 02.09.2025 12:56

Liszczanka Liszki - Wisła II Kraków

Będzie transmisja na oficjalnym:
https://www.youtube.com/watch?v=XOti...82aKrak%C3%B3w

pepe72 02.09.2025 19:54

Liszczanka Liszki - Wisła II Kraków 1:6

Skład Wisły II Kraków
Krysa (BR) - Pachel (Chmiel 46'), Boiko, Skała, Bugaj - Molenda (Dusik 68'), Kaczówka (Kowalski 68'), Chromich - Sarga, Benedyktowicz (Prochwicz 46'), Pieniądz (Gap 46').

Bramki
0:1 Kaczówka 29'
0:2 Chromich 34'
1:2 Sołtys 45'
1:3 Kaczówka 60'
1:4 Skała: 64'
1:5 Molenda: 65'
1:6 Prochwicz: 87'

As 02.09.2025 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1653302)
Liszczanka Liszki - Wisła II Kraków

Będzie transmisja na oficjalnym:
https://www.youtube.com/watch?v=XOti...82aKrak%C3%B3w

Nie wiem czy by im w klubie dupy poodpadaly ze zmeczenia gdyby wrzucili informacje i link na swoim kanale na Whatsappie. Nie kazdy ....a ma Twittera.

Ja .......e, przecierz to jest kopiuj / wklej.

pepe72 02.09.2025 20:32

Mogli też napisać od razu na X, że będzie.

Szneka 02.09.2025 20:42

Skład rezerw to rezerwy rezerw? Chromych wrócił?

pepe72 02.09.2025 21:00

On się pisze [hromih] przez "i" a nie przez "y". Strzelił gola na 2:0.
Rezerwy też wystawiły na pierwszą "11" z 4 ligą wielu tych, którzy nie wyszli w ostatnim meczu.

wolfy 03.09.2025 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1653320)
Skład rezerw to rezerwy rezerw? Chromych wrócił?

Zadanie rezerw jest przede wszystkim selekcja i szloleniowe młodych piłkarzy pod kątem ew. wejścia do pierwszej drużyny.

pepe72 17.09.2025 20:26

Puchar Polski - poziom Małopolski ZPN, podokręg Kraków.
1/4 finału
Płomień Kostrze (Kraków) 0-5 Wisła II Kraków 17 września, 19:00
Adrian Rodado 35, 64, Dominik Sarga 61 (k), Danyło Bojko 72, Tomasz Dusik 88

Skład Wisły II Kraków:
Krysa (BR) - Wiśniewski (64' Pachel), Bugaj (46' Chmiel), Boiko, Skała - Molenda (64' Dusik), Kościelniak, Kowalski - Benedyktowicz (46' Sarga), Prochwicz (46' Gap), Rodado.

1 października w 1/2 finału gramy z Michałowianką Michałowice

Arkadiusz.Czerepach 19.09.2025 10:38

no a kiedy ten mecz główny w końcu wiadomo ?

swiety37 19.09.2025 10:46

https://www.flashscore.pl/mecz/pilka.../?mid=4dwEW7Vp

Szneka 19.09.2025 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1653836)
no a kiedy ten mecz główny w końcu wiadomo ?

Arek zapraszam na piwko przed lub po meczu. Czwartek 25.09 start o 1430.

leszekpw 19.09.2025 22:40

Ciekawe czy Jopiźnie uda się drugie podejście do pucharu i zdobycie go tak jak trenerowi Rude?

Szneka 20.09.2025 15:16

Na dzień dzisiejszy w Bytomiu Odrzańskim, skażona woda.kapiel po meczu na dziś niemożliwa ��

Karherop 22.09.2025 09:15

Na dzis takie cos mi sie losuje:

Letkiewicz - Giger, Colley (Łasicki), Kutwa, Krzyżanowski - Omić, Staszak, Igbekeme, - Sukiennicki, Nikaj, Baniowski (Kawała)

Sklad praktycznie sam sie wybiera, ale perspektywa takiej ofensywy aż mrozi krew w żyłach.

grogoriogreg 22.09.2025 09:48

Krzyżanowski również powinien odpocząć. Pytanie, czy można na ten mecz dowołać takiego Ziarkę z rezerw, skoro rezerwy walczą o udział w PP na szczeblu wojewódzkim (jest to PP w przyszłym sezonie)?

Łasicki grał już epizody na bokach obrony :-D

Patryko 22.09.2025 09:50

Mecz trzeba rozegrać minimalnym nakładem sił, co i tak powinno dać nam pewne zwycięstwo.

Jeśli przegrają, to osobiście płakać nie będę :>

wolfy 22.09.2025 10:19

Jeśli chcemy odpuścić Puchar Polski to konieczne Broda na bramkę.

Karherop 22.09.2025 10:39

Ostatnie czego nam trzeba to kompromitacji z 4 ligowcem.

Po meczu z Ruchem zostanie nam 7 spotkan w 2.5 miesiaca wiec 1 czy 2 wiecej w PP nie zaszkodzą. Odpadnijmy chociaż z ekstraklasowiczem po zaciętym boju.

Gorzej jakby przyszło nam grac na wiosne w PP i w tabeli znowu mieć straty do czolowki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl