Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   7. kolejka, Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, 24 sierpnia, 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11129)

wolfy 21.08.2025 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1652254)
Dlatego też pisałem, że nie ma co się podniecać dobrą grą Krzyżanowskiego w meczu z dramatycznym Zniczem, gdzie on nie miał praktycznie nic do roboty w defensywie.

Pora na poważną weryfikację przyjdzie już w niedzielę, oby go chłopaki dobrze asekurowali.

I tak, i nie.

Z jednej strony - nie jest przypadkiem że Znicz stracił ponad 20 bramek w 6-ciu meczach, z drugiej - naszym mankamentem od zawsze było strzelanie bramek słabym zespołom, wykorzystywanie sytuacji.

Z drugiej strony - piłkarze tego słabego Znicza kilka razy zrobili Krzyżanowskiego na jakieś proste zwody. Nie wykorzystali tej przewagi bo są cieńcy.

Śląsk podejrzewam że będzie chciał nas wypunktować z kontry. Nie mają interesu żeby iść na wymianę ciosów.

krysztal 21.08.2025 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1652255)
Krzyżanowski zagra od początku i zejdzie dopiero jeśli mecz będzie na styk. Jest istotnym elementem naszej gry ofensywnej, a na niej przede wszystkim polegamy.

Ja nawet zaryzykuję tezę że nie zejdzie przy wyniku na styku bo Jop będzie liczył na jego walory ofensywne.
Wydaje mi się,że musiałaby się stać jakaś katastrofa w pierwszej połowie żeby Jop ruszył to ustawienie.
Ale zagramy pewnie zdecydowanie bardziej wyrachowaną piłkę.
Prawda jest taka że nie ma co za bardzo kalkulować,jak żre to trzeba kosić jak leci.

krysztal 21.08.2025 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1652250)
Tylko debil albo ślepy (ewentualnie ślepy debil) nie dostrzega braków Krzyżanowskiego w grze obronnej.
Nie wiem chłopcy czy wiecie ale szeroko rozumiany rozwój polega na wskazywaniu mankamentów i próbie ich naprawienia - ale jak widać niektórzy tutaj wolą się lizać po fiutach.

A czy ktoś tych braków nie dostrzega?

Jagul 21.08.2025 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1652251)
Na wskazaywanie mankamentów a nie "hejtowanie"

U nas na szczęście, mam nadzieję tylko na forum, sa specjaliści od wyłapywania usterek tzw "usterkowicze". Wszyscy powinni pracowac w dziale kontroli jakości :D

btw
Nie, większosć widzi braki w grze defensywnej Krzyżanowskiego ale zadaje pytanie czy pomimo tego nie zrekompensuje to grą do przodu. Wg mnie nie. Ale na szczęście taką decyzje podejmie nasz trener czy zagra. Od tego jest trenerem :)

Ludzie są przewrażliwieni i wszystko podpinają pod hejt. Dodatkowo każda sprawa jest wyolbrzymiana (np. zachwyty na Sukiennickim w zeszłym sezonie bo 2 razy kopnął piłkę prosto).

Oczywiście, że finalnie wszystko pójdzie na Jopa.

Karherop 21.08.2025 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1652261)
Śląsk podejrzewam że będzie chciał nas wypunktować z kontry. Nie mają interesu żeby iść na wymianę ciosów.

Wystarczy że otworzymy wynik meczu a ich misterny plan pojdzie wpisdu

Na pewno wyjda bardzo zmotywowani, ale równie dobrze mogą być w podobnym stanie psychicznym jak pilkarze ŁKSu.

Choc Slask i tak stawiam poki co półkę wyżej niż Łodzian.

Arked 21.08.2025 11:41

Jeśli Śląsk się cofnie to nie sądzę, żebyśmy ruszyli do frontalnego ataku. Nie robiliśmy tego w żadnym meczu w tym sezonie. No i zbyt głęboka obrona to dużo rzutów rożnych i wolnych, a w tych w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu jesteśmy groźni. Więc to nie jest już tak skuteczna taktyka przeciwko Wiśle i Śląsk to na pewno wie. Najlepsza strategia to pewnie iść na wymianę ciosów jak Tychy i Grodzisk, i liczyć, że się uda.

wolfy 21.08.2025 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1652267)
Wystarczy że otworzymy wynik meczu a ich misterny plan pojdzie wpisdu

Na pewno wyjda bardzo zmotywowani, ale równie dobrze mogą być w podobnym stanie psychicznym jak pilkarze ŁKSu.

Choc Slask i tak stawiam poki co półkę wyżej niż Łodzian.

Ale dlaczego mają być w jakimś złym stanie psychicznym?

I strata jednej bramki niczego nie zmieni. Przypomnij sobie mecz z Wisłą Płock u siebie.
Kwestia na ile dojrzałą są drużyną.

Wszystko wyjdzie w praniu ale nie spodziewam się żeby się odsłonili.

Karherop 21.08.2025 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1652272)
Ale dlaczego mają być w jakimś złym stanie psychicznym?

I strata jednej bramki niczego nie zmieni. Przypomnij sobie mecz z Wisłą Płock u siebie.
Kwestia na ile dojrzałą są drużyną.

Wszystko wyjdzie w praniu ale nie spodziewam się żeby się odsłonili.

A dlaczego pilkarze ŁKSu byli w zlym stanie psychicznym przed meczem z nami? To są slowa ich trenera ich trenera.

Ranga spotkania + świadomość siły Wisły może byc dla nich obciążeniem. Oczywiście może, nie musi.

Arkadiusz.Czerepach 21.08.2025 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1652001)
2 dni przed meczem bez tematu meczowego to wstyd.

Śląsk przed meczem z nami bedzie gral w Głogowie w ktorym dopiero co poległ ŁKS. Nie mam nic przeciwko kolejnej wygranej gospodarzy w tym mieście.

powiem wiecej, nie dość że zapomnialem założyć to i zapomniałem obejrzeć :shock:

chyba pierwszy raz od 2019 :( a taki wynik 7 do jaja , ja pierdziele :>

pepe72 21.08.2025 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1652268)
Jeśli Śląsk się cofnie to nie sądzę, żebyśmy ruszyli do frontalnego ataku. Nie robiliśmy tego w żadnym meczu w tym sezonie. No i zbyt głęboka obrona to dużo rzutów rożnych i wolnych, a w tych w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu jesteśmy groźni. Więc to nie jest już tak skuteczna taktyka przeciwko Wiśle i Śląsk to na pewno wie. Najlepsza strategia to pewnie iść na wymianę ciosów jak Tychy i Grodzisk, i liczyć, że się uda.

W obecnej wyjściowej "11" mamy 5-6 ofensywnych zawodników:
Rodado-Duarte, Ertlthaler, Kuziemka-Duda-Krzyżanowski

Więc w każdym meczu będziemy szli frontalnym atakiem, bo chcemy i możemy. A ponieważ ma kto bić SFG to nawet autobusy nam nie straszne. Śląsk wczoraj również bronił się autobusem więc pewnie to też zobaczymy w niedzielę.
Tyle, że Śląsk jest w totalnej przebudowie - wymieniono mniej więcej tylu zawodników, co u nas w rezerwach.

s1mone 21.08.2025 14:39

Ja cały czas proszę o kontakt z bazą.

Indywidualnie wśród naszych bocznych obrońców pod względem stricte gry defensywnej najgorszy mecz w tej rundzie rozegrał Lelieveld (przeciw Pogoni), gdzie był wielokrotnie objeżdżany, Krzyżanowski w tym meczu zagrał jak profesor. Ciekawi mnie dlaczego wszyscy się tak Krzyżanem przejmują, a nie Holendrem. Ale to tylko taka szpilunia w stronę 'ojek'. Ja Lelievelda bardzo cenię, ale on też dużo lepiej wygląda z piłką przy nodze niż w destrukcji.

Tak czy siak wszystko zweryfikuje w niedzielę murawa.

pepe72 21.08.2025 14:48

Krzyżanowski i Kuziemka w kadrze u20:
https://pzpn.pl/reprezentacje/reprez...e-z-portugalia

Z dedykacją dla tych co chcą posadzić Krzyżanowskiego na ławce w meczu ze Śląskiem

Jaroo1 21.08.2025 14:57

Przecież Jop by przed drużyną z siebie debila zrobił gdyby teraz posadził na ławce Krzyżanowskiego czy tak na prawdę kogoś innego. Druzyna tym samym składem kosi każdego rywala kolejka po kolejce, Krzyżanowski ma gola i asystę więc na jakiej podstawie miałby Jop go dać na ławkę?
Niektórzy tu sobolewszyznę by odstawiali w stylu "chcem być uczciwy więc James nie zagra bo miał sraczkę i opuścił dwa treningi w tygodniu"
Zawali Krzyżanowski 2 czy 5 meczy to go Jop posadzi. Debilem nie jest żeby na zaś sadzał piłkarzy, którzy mają zwyżkę formy. Tym się własnie Jop różni od reszty, że jego decyzje są logiczne i poparte sytuacją w klubie.

wolfy 21.08.2025 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1652276)
A dlaczego pilkarze ŁKSu byli w zlym stanie psychicznym przed meczem z nami? To są slowa ich trenera ich trenera.

Ranga spotkania + świadomość siły Wisły może byc dla nich obciążeniem. Oczywiście może, nie musi.

Trener ŁKS-u opowiadał bzdury po łomocie. Są w słabej dyspozycji i grają w kratkę, a trenerzy lecą ze stanowisk jak ulęgałki...

Chyba że na poważnie zaczynamy opowiadać o jakichś aurach i fluidach? Nie wiem, Jop sobie z tego jaja robił, mnie też nie przekonuje.

Moim zdaniem ich prawy obrońca który wyszedł w pierwszym składzie się skompromitował (Duarte trzy razy nie pilnowany skakał do główki, dwa gole), reszta obrońców była niewiele lepsza. Nie szukajmy wyjaśnień parapsychologicznych kiedy wystarczy zwyczajna nieudolność...

@pepe72 - możesz mi wyjaśnić co mają powołania do jakiejś młodzieżowej reprezentacji do gry na poziomie centralnym? Jest jakiś związek przyczynowo-skutkowy, czy po prostu rzucasz na ścianę i patrzysz co się przyklei?

https://wislakrakow.com/posts/polska...owoaniem/10224

@s1mone - to teraz najgorszy mecz zagrał Lieleveld :haha: Naprawdę, jeden cymbał tak napisał a reszta powtarza jak prawdę objawioną, dodając jeszcze od siebie?
Widzę że coraz większa odklejka u niektórych.

grogoriogreg 21.08.2025 15:48

Na oddziale, niestety, bez zmian.

s1mone 21.08.2025 18:05

Akurat w tej rundzie tak, Lelieveld zagrał najgorzej indywidualnie z naszych bocznych obrońców. Podałem Ci mecz w którym to zrobił.

Chłopaki z Pogoni go objeżdżali i bez problemów dośodkowywali z jego rejonów boiska, wszystkie groźne ataki sunęły jego stroną. Dużo krył na radar - generalnie zagrał słabo w destrukcji.

Tak czy siak, żebyś teraz nie przekręcał. Oceniam jedynie grę w obronie. Całościowo Lelieveld zagrał w tamtym meczu w miarę OK, to co z tyłu zawalał nadrabiał z piłką przy nodze.

To, że Lelieveld zaliczył najgorszy występ z naszych bocznych obrońców w tej rundzie to nie znaczy, że coś monstrualnie zawalił. Wszak wygraliśmy wszystkie 5 meczy - więc czepiam się troszkę na siłę. Na zasadzie, że skoro boimy się o Krzyżana, który nie zagrał w defensywie jeszcze tak słabego meczu jak Lelieveld z Pogonią to pobójmy się też o Holendra. Bądźmy sprawiedliwi.

Niektórzy oceniają młodego przez pryzmat jednego meczu z czasów Rudego w którym podał do przeciwnika i złamał linię spalonego zawalając dwa gole. Tylko, że to było prawie 2 lata temu.

wolfy 21.08.2025 18:12

@s1mone - właśnie o to chodzi że masz totalnie spaczoną ocenę rzeczywistości. Krzyżanowski w obronie zagrał kilka katastrofalnych meczy, w każdym kryje na radar, biorą go na zamach, często w ogóle nie ma go tam gdzie powinien... Wynik nie ma tutaj znaczenia, tak jak to że zwykle rywale słabości Krzyżanowskiego nie wykorzystywali.

Dlatego napisałem że jeden cymbał to wymyślił, a teraz bezrefleksyjnie powtarzacie.

Oglądałem mecz z Pogonią. Kojarzę jak wtedy grali.

To nie jest tak że ja Krzyżanowskiego prześladuję bo jest Polakiem, ale nie będę zamykał oczu na jego frajerstwo w defensywie tylko dlatego bo jest młodzieżowcem. Gramy o awans.

To tak samo jakby oceniać wysoko postawę Sukiennickiego bo i tak mecze z nim w składzie wygrywamy. Tylko że wygrywamy je mimo jego gry, a nie dzięki. Krzyżanowski przynajmniej ma atuty ofensywne, dlatego wolałbym go oglądać na skrzydle.

Z tyłu Krzyżanowski to wypisz-wymaluj drugi Wachowiak. Z przodu na szczęście wygląda naprawdę dobrze. Może się z czasem bronić nauczy (wątpię), ale nas nie stać na eksperymenty. Jesteśmy za bardzo zadłużeni.

Więc - odkładając na bok wasze paranoje n.t. młodych Polaków i ich prześladowców - może jednak głosy żeby nie wychodzić na Śląsk ze słabym lewym obrońcą - na zasadzie "jakoś to będzie" - nie są tak całkiem niemerytoryczne? Z doświadczenia wiem że zwykle "jakoś" nie znaczy "dobrze".

Arked 21.08.2025 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1652294)
Indywidualnie wśród naszych bocznych obrońców pod względem stricte gry defensywnej najgorszy mecz w tej rundzie rozegrał Lelieveld (przeciw Pogoni), gdzie był wielokrotnie objeżdżany,

Zgadzam się z tym. Krzyżanowski nie jest fantastycznym obrońcą, ale jego krytyka jest przesadzona, bo każdy jego błąd jest oglądany pod lupą. Gdyby zagrał w którymś meczu jak Lelieveld w drugiej połowie z Grodziskiem to boję się myśleć co by się tutaj pisało. A jednak Holendrowi się upiekło. Potrzebujemy więcej umiaru w osądach. W naszym systemie gry boczni obrońcy nie będą przeszkodą nie do pokonania, bo wbrew nazwie pozycji nie są zawodnikami typowo defensywnymi. Tak więc nie dość, że w ich wyborze nie kierowaliśmy się ich parametrami czysto defensywnymi, ale także spore pokłady sił kosztuje ich aktywny udział w grze ofensywnej w praktycznie każdej akcji. Czytałem gdzieś, że często dupe Krzyżanowskiemu ratuje Kutwa. I dobrze, tak dokładnie ma być. Boczni obrońcy przy takiej grze potrzebują ciągłej asekuracji defensywnych pomocników i środkowych obrońców.

grogoriogreg 21.08.2025 20:05

Gość w swoim konfabulowaniu jest tak obrzydliwy, że nie można zostawiać ścieku bzdur na wierzchu. Bo później ktoś mniej rozgarnięty lub posiadający pamięć rybki Dory może wziąć to za prawdę:

link

O tym pisał simone. Dopuszczenie do dośrodkowania piłki spod chorągiewki jest uważane jako karygodny błąd, po którym można dalej uprawiać nawalankę w naszego najlepszego zawodnika meczu.

A takie zagranie jak pod linkiem lub błąd Jarocha z meczu ze Stalą są przemilczane - jeśli nie popełnia ich młody Polak.

I dodatkowo to odwracanie kota ogonem, tłumaczenie swoich urojeń spiskiem.

Wolfy stary pierniku, do tej pory dostarczałeś głównie taki content, po którym można było się delikatnie uśmiechąć i współczuć. Teraz obawiam się, że tylko wyczekiwane błędy powodujące nasze porażki mogą dodać Ci pozytywnej energii, byś w końcu, po wielu tygodniach mógł z dumą obwieścić na forum swe prorocze zdolności.

Markus 21.08.2025 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1652327)
Gość w swoim konfabulowaniu jest tak obrzydliwy, że nie można zostawiać ścieku bzdur na wierzchu. Bo później ktoś mniej rozgarnięty lub posiadający pamięć rybki Dory może wziąć to za prawdę:

link

O tym pisał simone. Dopuszczenie do dośrodkowania piłki spod chorągiewki jest uważane jako karygodny błąd, po którym można dalej uprawiać nawalankę w naszego najlepszego zawodnika meczu.

A takie zagranie jak pod linkiem lub błąd Jarocha z meczu ze Stalą są przemilczane - jeśli nie popełnia ich młody Polak.

I dodatkowo to odwracanie kota ogonem, tłumaczenie swoich urojeń spiskiem.

Wolfy stary pierniku, do tej pory dostarczałeś głównie taki content, po którym można było się delikatnie uśmiechąć i współczuć. Teraz obawiam się, że tylko wyczekiwane błędy powodujące nasze porażki mogą dodać Ci pozytywnej energii, byś w końcu, po wielu tygodniach mógł z dumą obwieścić na forum swe prorocze zdolności.

Chłopie, ty się naprawdę potrafisz obrazić na rzeczywistość. Wolfy pisząc o słabości Krzyżanowskiego z pewnością miał na myśli konkretne babole na boisku, a nie żaden atak na polskość czy paszporty. Przykład? Bardzo proszę: 46. minuta meczu ze Zniczem - Krzyżanowski kryje rywala na skrzydle, przegrywa pojedynek 1 na 1, a z tej akcji idzie groźne dośrodkowanie w nasze pole karne. I to nie był pierwszy taki przypadek, tylko kolejny od dawna powtarzający się schemat.

Problem polega na tym, że Krzyżanowski ustawia się i reaguje najsłabiej w defensywie z całego bloku. To nie jest opinia, tylko fakt, który każdy może zobaczyć gołym okiem. Wystarczy odpalić mecze - nie tylko ze Stalą, nie tylko w tym sezonie - żeby zobaczyć ten sam schemat zachowań powtarzany jak mantra.

Tu nie chodzi o to, czy on jest Polakiem czy Marsjaninem, tylko o to, że na boisku jest najsłabszym punktem w obronie (choć są momenty w których duże pretensje można mieć także i do Biedrzyckiego np. za krycie). Może się jeszcze rozwinie, oby, ale na razie broni kiepsko, przegrywa tam wiele starć. Kto wie czy nie ma potencjału by bardziej sprawdzić się jako lewy pomocnik, może kiedyś Jop go tam przesunie. Dlatego zamiast biadolić o wytykaniu mu mankamentów, lepiej zacznij oglądać mecze bez klapek na oczach, bo rzeczywistości i tak nie zakrzyczysz. I nie zrobią tego również błędy Lelievelda, które czasem również mu się zdarzają.

grogoriogreg 21.08.2025 21:22

Wolfy się przelogował

dalszy komentarz zbędny

Arked 21.08.2025 22:49

Jop nie przesunie Krzyżanowskiego na lewą pomoc... bo u nas nie ma takiej pozycji na boisku. Bocznymi pomocnikami są de facto boczni obrońcy więc on już tam gra ;) Nasi boczni obrońcy mają taką samą rolę jak boczni pomocnicy/wahadłowi w formacji 3-5-2, albo 3-4-2-1 itd. Tak, nasze ustawienie jest ultraofensywne i świadomie decydujemy się na jego ułomności w fazie defensywnej. I to będzie działać, jeśli nie zaczniemy znowu trafiać we wszystko tylko nie w bramkę. To powinno pozwolić nam wygrać ok ~70% meczów, kilka pewnie jeszcze zremisować. Nawet jeśli Krzyżanowski będzie ułomny w obronie. Problem z taką grą będzie jeśli przyjdzie nam grać z dużo lepszym rywalem, ale na szczęście Rapid czy Cercle w 1 Lidze nie grają.

PS: szczegółowo w naszej formacji oczywiście jest pewna asymetria, bo Krzyżanowski na pewno gra wyżej i częściej jest z przodu niż Lelieveld.

adam_09 22.08.2025 10:46

Podsumujmy:

Na 5 rozegranych do tej pory kolejek Kuba wystąpił we wszystkich 5ciu. Rozegrał dotychczas 337 minut z dostępnych 450 min i tylko raz nie wychodził w pierwszym składzie. Na obecną chwilę zrobił 1G + 2A. I Wy w "ciemno" chcecie go posadzić na ławce kosztem innego zawodnika, którego zapewne nikt na oczy nie widział na żywo poza trenerem na codziennych treningach ? Ja rozumiem, że Kuba nie jest orłem i pewne aspekty futbolowego rzemiosła są mu jeszcze nieznane ale on ma 19 lat...

Karherop 22.08.2025 11:07

Banaszak ze Slaska bedzie z nami pauzował za czerwona kartke - dobre info, we Wroclawiu wku******

Arked 22.08.2025 11:10

Kopnięcie przeciwnika w głowę przewrotką to nie jest błahe przewinienie w stylu faulu taktycznego, żeby oczekiwać minimalnej kary 1 meczu. Niech się ogarną we Wrocławiu.

pepe72 22.08.2025 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1652353)
Podsumujmy:

Na 5 rozegranych do tej pory kolejek Kuba wystąpił we wszystkich 5ciu. Rozegrał dotychczas 337 minut z dostępnych 450 min i tylko raz nie wychodził w pierwszym składzie. Na obecną chwilę zrobił 1G + 2A. I Wy w "ciemno" chcecie go posadzić na ławce kosztem innego zawodnika, którego zapewne nikt na oczy nie widział na żywo poza trenerem na codziennych treningach ? Ja rozumiem, że Kuba nie jest orłem i pewne aspekty futbolowego rzemiosła są mu jeszcze nieznane ale on ma 19 lat...

Krzyżanowski (Rodado, Lelieveld) znalazł się w "11" szóstej kolejki.

leszekpw 22.08.2025 11:29

A kto się miał tam znaleźć? Człapak Duda?:D

FraMat 22.08.2025 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1652360)
A kto się miał tam znaleźć? Człapak Duda?:D

Napisałeś to zanim Markus się wypowiedział na ten temat.
Nie boisz się, że ryzykujesz, że nie jest to po linii?

As 22.08.2025 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1652355)
Banaszak ze Slaska bedzie z nami pauzował za czerwona kartke - dobre info, we Wroclawiu wku******

A to bylo juz chyba wiadomo jak dostal czerwo? Jesli sie nie myle to za czerwo jest standard dwa meczce pauzy.

wolfy 22.08.2025 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1652368)
A to bylo juz chyba wiadomo jak dostal czerwo? Jesli sie nie myle to za czerwo jest standard dwa meczce pauzy.

Można dostać jeden mecz. Zwykle za faul taktyczny na zawodniku wychodzącym na czystą pozycję.

Dziwne gdyby dostał mniej niż dwa za przejechanie kolesiowi korkami po czaszce, ale podobno kibice Śląska węszą spisek PZPN-u.

pepe72 23.08.2025 14:25

Konferencja prasowa, głównie o nowych zawodnikach:
Omić - długo nie trenował z zespołem - najwcześniej po przerwie na kadrę
Bozić - jeszcze nie trenował z Wisłą ale jest w treningu
Zimmerman - bez komentarzy - wszystko jest na twitterze Wisły

Merkury 23.08.2025 14:34

Po wypowiedziach Jopa wynika, ze Albanczyk który do nas trafil piłkarsko nie nadaje się do obecnego poziomu drużyny. Holender bardziej pasował do koncepcji gry trenera niż Bozic który demonem szybkości i ogólnie motoryki za mocny nie jest. Taki Duarte 2.0 z tym samymi mankamentami.

Karherop 23.08.2025 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1652431)
Po wypowiedziach Jopa wynika, ze Albanczyk który do nas trafil piłkarsko nie nadaje się do obecnego poziomu drużyny. Holender bardziej pasował do koncepcji gry trenera niż Bozic który demonem szybkości i ogólnie motoryki za mocny nie jest. Taki Duarte 2.0 z tym samymi mankamentami.

Jak to wymyśliłeś z tym Holendrem i Boziciem?

Martinus 23.08.2025 21:11

W przypadku Merkurego to proste. Jak Holender miał przyjść do Wisły to był szrotem nie grającym w zespole z 2 ligi holenderskiej. Jak jednak nie przychodzi to pasowałby do koncepcji Jopa w przeciwieństwie do Bozicia. Gdyby to Zimmerman przychodził a Bozic nie sytuacja oczywiście by się odwróciła.

Kurz 23.08.2025 21:34

Kluczowe jest zatrzymanie Rodado i przyjście Ertlthalera. Jeśli ktoś jeszcze odpali, okienko i tak będzie bardziej udane, niż się spodziewaliśmy. Teraz należy wszystkim życzyć przede wszystkim zdrowia i formy.

pepe72 23.08.2025 23:41

Z nowych transferów Lelieveld też daje radę.

pepe72 24.08.2025 12:51

Skład na Śląsk:
Broda - Lelieveld, Biedrzycki, Grujcić, Krzyżanowski - Carbó, Duda - Kuziemka, Ertlthaler, Duarte - Rodado

1 zmiana w żelaznej 11 - zamiast Kutwy Grujcić.

wolfy 24.08.2025 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1652463)
Skład na Śląsk:
Broda - Lelieveld, Biedrzycki, Grujcić, Krzyżanowski - Carbó, Duda - Kuziemka, Ertlthaler, Duarte - Rodado

1 zmiana w żelaznej 11 - zamiast Kutwy Grujcić.

Zaczyna się.

Kutwa znowu za słaby?

Edit: Niestety uraz. Ma chłopak pecha :-/

leszekpw 24.08.2025 13:02

Brawo, kolejny obcokrajowiec w składzie. Po zwycięstwo.

Arked 24.08.2025 13:04

W kontekście asekuracji lewej strony przy eskapadach Krzyżanowskiego Grujcić jest wolniejszy od Kutwy ale ze względu na lewonożność jest bardziej naturalnym pół-lewym. Nie powinno być źle.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl