Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Mistrzostwa Wisły o tytuł znafcy internetowego. Edycja 3. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11117)

AgresywnyChomik 27.05.2026 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1664297)
Chyba coś dobrego od Ciebie wygrałem?

Stawiam ze dostaniesz karnet na sąsiadkę xD, w jego głowie to jest "coś dobrego" :)

Patryko 27.05.2026 11:24

Ryba czapki z głów.

@Karherop dawaj IV edycję :>

Karherop 27.05.2026 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1664299)
Ryba czapki z głów.

@Karherop dawaj IV edycję :>

Baraże sie zakończą i startujemy :)

As 27.05.2026 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1664310)
Baraże sie zakończą i startujemy :)

Ciezko bedzie cos powiedziec przed zamknieciem okienka albo przynajmniej przed startem ligi.

Karherop 27.05.2026 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1664311)
Ciezko bedzie cos powiedziec przed zamknieciem okienka albo przynajmniej przed startem ligi.

Od tego jest opcja edytuj, powiedzmy do startu ligi.

Podejrzewam że sa osoby które bez wzgledu na okno i tak beda wieszczyć spadek.

Drozd 27.05.2026 19:17

Gratulacje Panie Ryba...

As 27.05.2026 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1664316)
Od tego jest opcja edytuj, powiedzmy do startu ligi.

Podejrzewam że sa osoby które bez wzgledu na okno i tak beda wieszczyć spadek.

To by bylo nieuczciwe, ale moze skuszee sie na predykcje wczesniej a potem po zakonczeniu okienka go zacytuje i ewentualnie cos zmienie.

leszekpw 27.05.2026 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1664295)
Kolega co wytypowal. Szacun.

Jeszcze jak Ci ŁKS siadzie

Na drugim biegunie jaroo1. Taki obrońca nagle Jopizny, a nie wierzył w druzynę i typował 5 miejsce śmierdziuch jeden.

WildDog 28.05.2026 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1664310)
Baraże sie zakończą i startujemy :)

Prawdopodobnie bedzie, m. innymi;, kto mistrzem, kto w pucharach, które miejsce Wisła, kto spadnie......proponuję dodać punkt o średniej frekwencji na naszych meczach domowych....

Markus 29.05.2026 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1663758)
Ależ się to brzydko zestarzało. Tak nie wierzył w Jopa, którego na kazdym krolu gloryfikuje :D Zawiało chorągiewą, że hej.

Dlatego Heiterek musiał się w końcu zamknąć. Całe trzy lata jego kwękania i wulgarnego obrażania innych poszło się po raz kolejny paść :evil::rotfl:.

Przegrał swoją krucjatę przeciwko Królewskiemu z kretesem.

Tak samo jak wszystko inne, co wypisywał.

Faktycznie zabawnie się czyta dziś jego słowa, że będzie jedynie dalsza wegetacja, czy głoszone często w innych miejscach wizje, że klub czeka jedynie za Królewskiego bankructwo i totalny kolaps.:lol::evil:

Jaroo1 29.05.2026 21:32

Cytat:

Przegrał swoją krucjatę przeciwko Królewskiemu z kretesem.
Ty jestes grubo jebnięty. Wisła wróciła do punktu wyjścia. Z długami większymi o x milionów. Organizacja lepsza ale długi większe i I liga dopiero za 4 podejściem opuszczona. No naprawdę sukces.

O całym pajacowaniu z algorytmami, magikami z Hiszpanii nawet nie wspomnę bo najlepiej się wasz analityk Rude sam broni wynikami.

Królewskiemu dopisało w końcu szczęście. Może za to, że przestał pajacowac i udawać, że enigmę rozgryzie. Trafił się Jop, który był ciągle na miejscu, i dał podwaliny mocne do tego, żeby móc pracować spokojnie i robić robotę w gabinetach.
Podejrzewam, że gdyby nie Jop to by był .... nie awans.

leszekpw 29.05.2026 22:48

Przecież Jop miał zdobyć 5 miejace wg jaroo1.Jarus001 to dupa wołowa dobierająca retorykę pod aktualną sytuację. Przepros ch... Jopiźnę za to, że w niego nie wierzyłeś, wieszcząc 5 miejsce.


..

Karherop 30.05.2026 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WildDog (Post 1664357)
Prawdopodobnie bedzie, m. innymi;, kto mistrzem, kto w pucharach, które miejsce Wisła, kto spadnie......proponuję dodać punkt o średniej frekwencji na naszych meczach domowych....

Chce dodać takie pytania.

Pytanie o frekwencje bardzo fajne


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl