![]() |
Ty wiesz że w tym meczu za żółte kartki nie zagrają Rodado, Duda, Carbo i Polatanovic. Poza tym kontuzjowany jest Uryga. W bramce pewni też nie stanie Broda ze względu na przepis o młodzieżowcu. To jest minus sześciu graczy z podstawowego składu.
|
Letkiewicz - Jaroch, Łasicki, Colley (Biedrzycki), Mikulec - Baena (Kiss), Igbekeme, Sukiennicki, Alfaro, Duarte - Zwoliński
|
Jak na razie Warczak robi wiatrak z Mikulca.... Uspokoić to i wygrać.
|
Nie róbmy 30k bo przejebia xd
|
Elegancki meczyk. Duarte ładne strzały, Zwolak wreszcie trafił do pustaka, Letki złapał kilka groźnych strzałów. Stoperzy wyglądają jakby grali razem od zawsze. Same plusy.
Teraz walnąć Miedź i czekać ze spokojem na Polonię. |
Niestety Colley z kartką więc może nie zagrać w niedzielę.
Z drugiej strony obstawiam, że nikt się tym w czwartek nie będzie przejmował |
Cytat:
To jego druga kartka w 3 spotkaniu. W 1 spotkaniu z Polonia na starcie ligi nie zlapal kartki. Tak czy siak z innych powodów drżę o jego postawę. Moze jest szybszy niz Biedrzycki ale podejmuje mase zlych decyzji w tym momencie. Co do samego meczu ogromne brawa dla Duarte. Bramki z dystansu raz z lewej, raz z prawej. Ale on złapał formę. Do tego przyzwoity występ Zwolinskiego, Igbekeme czy nawet z ławki Szota. Sparing przebiegl bez kontuzji, poraz sie skupic na zadaniu glownym. PS. Arkadiuszo otwieraj temat meczowy polfinalu. |
A to już widzę dywagację o niedzieli czy Colley zagra ;)
Jak to się mówiło? Myślał indyk o niedzieli ,a w czwartek mu łeb ścieli? ;) |
Cytat:
Z tego samego powodu Rodado, Poletanović, Carbo i Duda wykartkowali się tydzień temu - nikt nie zakłada że odpadniemy, bo to scenariusz w którym kończymy sezon i nie ma czego planować. Wszystkie cztery zespoły przygotowują się zakładając dwa mecze, tylko dla dwóch się to sprawdzi. Ale dzięki Ci mistrzu że nam uświadomiłeś że możemy przegrać. W życiu byśmy na to sami nie wpadli... @Karherop - Biedrzycki może byłby lepszy, pytanie czy jest gotowy na 90 minut. Colley z oczywistych względów może mieć braki w czuciu piłki i ustawianiu się, a na tym często bazował. Osobiście największą słabość jak zwykle widzę w Jarochu. Znowu kiwał się pod własnym polem karnym i stracił. W ogóle jak gra Letkiewicz to sami się proszą o stratę gola. Stal była strasznie słaba, ale w barażach takie akcje mogą się zemścić. |
Coś Ty wolfy taki pospinany wiecznie? :)
Ale nie ma sprawy, od tego jestem, zeby czasem właśnie kogoś uświadomić, bo najzwyczajniej w świecie czegoś może nie dostrzegać. Luz, każdy jest człowiekiem, Ty też. Jak coś to pytaj :) Colley na 90 minut raczej cięzka sprawa obecnie. |
Cytat:
To jest piłka nożna, oczywiście że możemy przegrać. Jednak kibice Wisły liczą na zwycięstwo. To jest forum kibiców Wisły Kraków (plus kilka mend którym wydaje się że są fajni jak pojadą po bandzie). Jednak większość tutaj liczy na dwa zwycięstwa. Rozumiem dlaczego możesz tego nie wiedzieć. Mam nadzieję że rozjaśniłem sytuację. |
Cytat:
Nawet nie chciało mi się moich własnych postów sprawdzać :) Cytat:
|
W temacie Stali to pogadałbym n/t odkupienia Warczaka ... ;)
a tu konferencja prasowa: https://youtu.be/rBFmxbR3rPk?si=lZGO1iGtvrV1kGHy |
Cytat:
I wczoraj o ile Colley w 1 polowie wygladal dobrze, tak w drugiej juz dawał sie objeżdżać. Zgadzam sie z wolfym ze on i Jaroch to najwieksze tykające bomby w naszej druzynie. Cieszy że w zasadzie 7-8 zawodnikow z 1 skladu jest w naprawde dobrej formie. Ofensywa ewidentnie sie odblokowała po średnim marcu i kwietniu. |
Nie miałem wczoraj okazji oglądać meczu. Czyste konto napawa optymizmem, ale po skrótach widać, że Stal miała trochę okazji. Jak wypadł duet Colley/Łasicki? Będzie coś z tego na baraże czy jesteśmy zgubieni?
|
czy padło w ostatnich dniach stwierdzenie co się oficjalnie stało z Kutwą?
|
Jesli miałbym określić co będzie najwazniejsze w barazach to nasza skuteczność w ataku.
W obronie kazdy moze cos odwalic, ze wskazaniem na Jarocha i Colleya. No ale nie sa to juniorzy, nie pierwszy mecz o taka presje, wiec raczej do paniki powinno byc daleko. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Sezon dla niego prawie na pewno się skończył. Cytat:
Obrona to nie jest nasz atut przed barażami. |
Dziwne było zachowanie Coley'a pod koniec meczu, kiedy wykonywał jakieś dziwne ruchy, biegnąc w kierunku gościa z piłką.
Wyglądało to tak, jakby go coś ciągnęło/bolało, do tego interwencja była totalnie bez szybkości. Mam nadzieję, że był to tylko jakiś skurcz. |
Skrót sparingu: https://youtu.be/TFKr0WvDNZQ?si=_Mehr7p9eE9SYv40
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl