Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   34. kolejka, Stal Rzeszów - Wisła Kraków, 25 maja 2025, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11110)

turbo_cola 25.05.2025 11:04

Ty wiesz że w tym meczu za żółte kartki nie zagrają Rodado, Duda, Carbo i Polatanovic. Poza tym kontuzjowany jest Uryga. W bramce pewni też nie stanie Broda ze względu na przepis o młodzieżowcu. To jest minus sześciu graczy z podstawowego składu.

adfurle 25.05.2025 11:11

Letkiewicz - Jaroch, Łasicki, Colley (Biedrzycki), Mikulec - Baena (Kiss), Igbekeme, Sukiennicki, Alfaro, Duarte - Zwoliński

Szneka 25.05.2025 16:41

Jak na razie Warczak robi wiatrak z Mikulca.... Uspokoić to i wygrać.

Maine_Coon 25.05.2025 18:43

Nie róbmy 30k bo przejebia xd

Drozd 25.05.2025 19:00

Elegancki meczyk. Duarte ładne strzały, Zwolak wreszcie trafił do pustaka, Letki złapał kilka groźnych strzałów. Stoperzy wyglądają jakby grali razem od zawsze. Same plusy.

Teraz walnąć Miedź i czekać ze spokojem na Polonię.

pepe72 25.05.2025 20:12

Niestety Colley z kartką więc może nie zagrać w niedzielę.
Z drugiej strony obstawiam, że nikt się tym w czwartek nie będzie przejmował

Karherop 25.05.2025 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1647350)
Niestety Colley z kartką więc może nie zagrać w niedzielę.
Z drugiej strony obstawiam, że nikt się tym w czwartek nie będzie przejmował

Komentator w tvp gadal bzdury (nie pierwszy raz).

To jego druga kartka w 3 spotkaniu.

W 1 spotkaniu z Polonia na starcie ligi nie zlapal kartki.

Tak czy siak z innych powodów drżę o jego postawę. Moze jest szybszy niz Biedrzycki ale podejmuje mase zlych decyzji w tym momencie.

Co do samego meczu ogromne brawa dla Duarte. Bramki z dystansu raz z lewej, raz z prawej. Ale on złapał formę.

Do tego przyzwoity występ Zwolinskiego, Igbekeme czy nawet z ławki Szota.

Sparing przebiegl bez kontuzji, poraz sie skupic na zadaniu glownym.

PS. Arkadiuszo otwieraj temat meczowy polfinalu.

El'kabat 25.05.2025 21:57

A to już widzę dywagację o niedzieli czy Colley zagra ;)

Jak to się mówiło?
Myślał indyk o niedzieli ,a w czwartek mu łeb ścieli? ;)

wolfy 25.05.2025 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1647358)
A to już widzę dywagację o niedzieli czy Colley zagra ;)

Jak to się mówiło?
Myślał indyk o niedzieli ,a w czwartek mu łeb ścieli? ;)

To przeczytaj jeszcze raz. Dyskusja była o tym czy Colley jest zagrożony wykluczeniem. Co - biorąc pod uwagę niepewny status Biedrzyckiego jest bardzo ważne.
Z tego samego powodu Rodado, Poletanović, Carbo i Duda wykartkowali się tydzień temu - nikt nie zakłada że odpadniemy, bo to scenariusz w którym kończymy sezon i nie ma czego planować. Wszystkie cztery zespoły przygotowują się zakładając dwa mecze, tylko dla dwóch się to sprawdzi.

Ale dzięki Ci mistrzu że nam uświadomiłeś że możemy przegrać. W życiu byśmy na to sami nie wpadli...

@Karherop - Biedrzycki może byłby lepszy, pytanie czy jest gotowy na 90 minut. Colley z oczywistych względów może mieć braki w czuciu piłki i ustawianiu się, a na tym często bazował.
Osobiście największą słabość jak zwykle widzę w Jarochu. Znowu kiwał się pod własnym polem karnym i stracił.
W ogóle jak gra Letkiewicz to sami się proszą o stratę gola. Stal była strasznie słaba, ale w barażach takie akcje mogą się zemścić.

El'kabat 25.05.2025 22:09

Coś Ty wolfy taki pospinany wiecznie? :)

Ale nie ma sprawy, od tego jestem, zeby czasem właśnie kogoś uświadomić, bo najzwyczajniej w świecie czegoś może nie dostrzegać. Luz, każdy jest człowiekiem, Ty też.

Jak coś to pytaj :)

Colley na 90 minut raczej cięzka sprawa obecnie.

wolfy 25.05.2025 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1647360)
Coś Ty wolfy taki pospinany wiecznie? :)

Ale nie ma sprawy, od tego jestem, zeby czasem właśnie kogoś uświadomić, bo najzwyczajniej w świecie czegoś może nie dostrzegać. Luz, każdy jest człowiekiem, Ty też.

Jak coś to pytaj :)

Colley na 90 minut raczej cięzka sprawa obecnie.

Męczy mnie już to wieczne trucie dupy jacy to jesteśmy słabi i że pewnie przegramy.

To jest piłka nożna, oczywiście że możemy przegrać. Jednak kibice Wisły liczą na zwycięstwo. To jest forum kibiców Wisły Kraków (plus kilka mend którym wydaje się że są fajni jak pojadą po bandzie). Jednak większość tutaj liczy na dwa zwycięstwa.

Rozumiem dlaczego możesz tego nie wiedzieć. Mam nadzieję że rozjaśniłem sytuację.

pepe72 25.05.2025 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1647351)
Komentator w tvp gadal bzdury (nie pierwszy raz).

To jego druga kartka w 3 spotkaniu.

(...)

Dzięki, bo trochę mnie ku****a brała, że mecz prawie sparingowy a tu takie straty.
Nawet nie chciało mi się moich własnych postów sprawdzać :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1647361)
Męczy mnie już to wieczne trucie dupy jacy to jesteśmy słabi i że pewnie przegramy.

To jest piłka nożna, oczywiście że możemy przegrać. Jednak kibice Wisły liczą na zwycięstwo. To jest forum kibiców Wisły Kraków (plus kilka mend którym wydaje się że są fajni jak pojadą po bandzie). Jednak większość tutaj liczy na dwa zwycięstwa.
(...)

Zwłaszcza, że w meczach pucharowych (w zeszłym sezonie) szło nam całkiem dobrze.

pepe72 25.05.2025 23:13

W temacie Stali to pogadałbym n/t odkupienia Warczaka ... ;)

a tu konferencja prasowa:
https://youtu.be/rBFmxbR3rPk?si=lZGO1iGtvrV1kGHy

Karherop 26.05.2025 07:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1647360)
Colley na 90 minut raczej cięzka sprawa obecnie.

A tu może być nawet 120 i to 2 razy w ciągu mniej niz 70 godzin.

I wczoraj o ile Colley w 1 polowie wygladal dobrze, tak w drugiej juz dawał sie objeżdżać. Zgadzam sie z wolfym ze on i Jaroch to najwieksze tykające bomby w naszej druzynie.

Cieszy że w zasadzie 7-8 zawodnikow z 1 skladu jest w naprawde dobrej formie. Ofensywa ewidentnie sie odblokowała po średnim marcu i kwietniu.

Stelio 26.05.2025 09:21

Nie miałem wczoraj okazji oglądać meczu. Czyste konto napawa optymizmem, ale po skrótach widać, że Stal miała trochę okazji. Jak wypadł duet Colley/Łasicki? Będzie coś z tego na baraże czy jesteśmy zgubieni?

IncognitoTSW 26.05.2025 09:44

czy padło w ostatnich dniach stwierdzenie co się oficjalnie stało z Kutwą?

Karherop 26.05.2025 09:45

Jesli miałbym określić co będzie najwazniejsze w barazach to nasza skuteczność w ataku.

W obronie kazdy moze cos odwalic, ze wskazaniem na Jarocha i Colleya. No ale nie sa to juniorzy, nie pierwszy mecz o taka presje, wiec raczej do paniki powinno byc daleko.

ciacho 26.05.2025 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1647374)
Nie miałem wczoraj okazji oglądać meczu. Czyste konto napawa optymizmem, ale po skrótach widać, że Stal miała trochę okazji. Jak wypadł duet Colley/Łasicki? Będzie coś z tego na baraże czy jesteśmy zgubieni?

Colley wygląda jak nieskoordynowany paralityk🤣

Coglin 26.05.2025 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1647378)
Colley wygląda jak nieskoordynowany paralityk🤣

Łasicki niewiele lepiej.

wolfy 26.05.2025 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1647375)
czy padło w ostatnich dniach stwierdzenie co się oficjalnie stało z Kutwą?

Od dawna wiadomo że ma naderwany mięsień i bardzo małe szanse na wyleczenie się na baraże. Na konferencji przedmeczowej potwierdził to Jop.
Sezon dla niego prawie na pewno się skończył.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1647379)
Łasicki niewiele lepiej.

Łasicki to nasz najlepszy aktualnie obrońca, bo Mikulec też ostatnio się często obcina. Pisząc to nie mam na myśli że prezentuje jakąś wybitną formę. Po prostu najrzadziej się myli.

Obrona to nie jest nasz atut przed barażami.

Patryko 26.05.2025 13:24

Dziwne było zachowanie Coley'a pod koniec meczu, kiedy wykonywał jakieś dziwne ruchy, biegnąc w kierunku gościa z piłką.

Wyglądało to tak, jakby go coś ciągnęło/bolało, do tego interwencja była totalnie bez szybkości. Mam nadzieję, że był to tylko jakiś skurcz.

pepe72 26.05.2025 23:51

Skrót sparingu: https://youtu.be/TFKr0WvDNZQ?si=_Mehr7p9eE9SYv40


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl