Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   33. kolejka, Wisła Kraków - Stal Stalowa Wola, 16 maja 2025, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11108)

wolfy 16.05.2025 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1647087)
Też zauważyłem, że ostatnio Markusina przestał nawiedzać nasz przybytek.


:) :) :)

Sam prowokujesz. Zachowujesz się jak menda a za chwilę będziesz płakał że Cię atakują.
Po co?

Plan niestety nie wykonany w 100% bo Uryga doznał urazu. Miejmy nadzieję że niegroźnego (chociaż rezonans polazuje coś z kolanem).

Zostało nam dwóch stoperów...

FraMat 16.05.2025 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez black (Post 1647092)
Mecz wygrany i wszyscy zagrożeni od nas wykartkowani i gitara

Gorzej będzie jeśli okaże się, że Komisja ligi postanowi nałożyć dodatkową karę za wymuszanie żółtych kartek.
Ktoś gdzieś pisał o takiej możliwości.
Mam nadzieję, że to nie nastąpi.

wolfy 16.05.2025 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1647094)
Gorzej będzie jeśli okaże się, że Komisja ligi postanowi nałożyć dodatkową karę za wymuszanie żółtych kartek.
Ktoś gdzieś pisał o takiej możliwości.
Mam nadzieję, że to nie nastąpi.

Wszystko jest możliwe, wałują nas na każdym polu.

Jagul 16.05.2025 21:49

Kartki po faulach to ewidentne więc nikt się nie ma do czego przyczepić.
Gorzej z Rodado.

FraMat 16.05.2025 21:52

Duda też dostał żółtą za odkopnięcie na aut piłki, którą rywal miał wprowadzić do gry z wolnego.

leszekpw 16.05.2025 22:20

Pięknie się to czyta jak pompujecie balonik, ktory w barażach z hukiem pier...

Elefant 16.05.2025 22:36

Najbardziej emocjonujące w tym meczu było to czy R. dostanie kartkę.

To który usłużny warszawski "dziennikarz" rozkręci aferę ?

Drozd 16.05.2025 23:09

O co aferę? O odkopnięcie piłki? Przecież karę już dostał :)

pepe72 16.05.2025 23:30

Konferencja po meczu:
https://youtu.be/-jmAZ3yRlo8?si=ZzPPjDreSpth9Mjr

Kolano ale jeszcze nie wiadomo co z Alanem.
W Rzeszowie będzie oprócz Kuziemki, Baniowski i jeszcze kogoś wezmą z rezerw.

Arked 16.05.2025 23:36

Mecz jak wszystkie inne, tylko tym razem strzeliliśmy adekwatną do gry ilość bramek ;)

A skoro jesteśmy przy Stali SW to widziałbym u nas Ibe-Tortiego na skrzydle. Zrobił w jedną rundę lepsze liczby w spadającej Stali niż nasi skrzydłowi z milionem sytuacji.

doktor granat 17.05.2025 06:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1647094)
Gorzej będzie jeśli okaże się, że Komisja ligi postanowi nałożyć dodatkową karę za wymuszanie żółtych kartek.
Ktoś gdzieś pisał o takiej możliwości.
Mam nadzieję, że to nie nastąpi.

Milion razy piłkarze z różnych drużyn w różnych sytuacjach robili takie rzeczy bez sankcji dlaczego akurat teraz akurat nasi mieliby oberwać?
Ogólnie wszystko w porządku, mnie się jeszcze marzy żebyśmy skończyli ligę na czwartym (może miedź jutro nie wygra z termą?)

Ogryzek 17.05.2025 07:39

Miło sie oglada takie mecze. Do tego udało sie wykartkować... tylko martwi co z Alanem.

pepe72 17.05.2025 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1647105)
Milion razy piłkarze z różnych drużyn w różnych sytuacjach robili takie rzeczy bez sankcji dlaczego akurat teraz akurat nasi mieliby oberwać?
Ogólnie wszystko w porządku, mnie się jeszcze marzy żebyśmy skończyli ligę na czwartym (może miedź jutro nie wygra z termą?)

Termalika nie ma jeszcze zapewnionego awansu więc nie może odpuścić meczu. I co więcej potrzebuje 2 punktów.
Trzeba kibicować by Płock dzisiaj wygrał, bo wtedy BBT musi się postarać.

pepe72 17.05.2025 08:24

Skrót meczu z TVP Sport:
https://youtu.be/npluA5E2e28?si=-hk-I4a6mgfFqs_t

wolfy 17.05.2025 08:37

Mecz z wyjątkowo ładnymi golami.
Akcja Carbo i Zwolińskiego wspaniała, podobnie Rodado i Alfaro zakończona technicznym strzałem.

Szkoda słupka Duarte po świetnej akcji i poprzeczki Rodado. No i Niepsuj zabrał Angelowi gola ;)

fansorina 17.05.2025 08:52

Mecz spokojny, mało takich, trza docenić :).
Carbo i Poletanović z gracją kartki złapali. Duda i Rodado to tak chamsko :D

Letkiewicz wróci na chwilę do bramki ze Stalą? Osobiście wolałbym zobaczyć Kuziemkę w dłuższym wymiarze.

Maine_Coon 17.05.2025 09:20

Spalony był jak byk Zwolaka ale cóż

Levis88 17.05.2025 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maine_Coon (Post 1647111)
Spalony był jak byk Zwolaka ale cóż

Tak samo jak Dudy w Tychach nie było. Raz Var zabierze raz odda.

Zienczuk8 17.05.2025 09:39

Zwykle nasi byli piłkarze pakują nam bramki, a tu nie dość że jeden wyleciał z boiska to drugi strzelił dla Nas. Niech to będzie nasze światełko w tunelu.

pepe72 17.05.2025 10:28

Przypomniał mi się dowcip z 2006.
Wróżka powiedziała Janasowi, że w meczu Niemcy-Polska gole będą strzelać tylko Polacy - Podolski i Kloze :)

grogoriogreg 17.05.2025 10:44

Mecz byłby idealny, gdyby nie kontuzja Alana.

Ja pochwalę Carbo za świetny występ (wiadomo, rywal beznadziejny), ale po Marcu nie widać już psychicznej pourazowej blokady. No i mamy wartość dodaną z przodu. Totalnie przyćmił ociężałego Poletanovicia, który może stracić miejsce w składzie na baraże, skoro młodzieżowiec Duda wydaje się być pewniakiem do składu.

Moja druga pochwała wędruje do Duarte. Mocno go ganiłem za rundę jesienną (słusznie), miał kapitalny występ z Polonią w PP, a na wiosnę gra tak po Jarochowemu - solidnie, poprawnie, ale jednak przychodził tu raczej na gwiazdorskich (w realiach 1. ligi) warunkach i nie dawał tyle co powinien dać klasowy skrzydłowy. Mecz ze Stalą był jednym z jego lepszych występów w Wiśle, no ale powstrzymajmy hurraoptymizm, bo to tylko Stal Stalowa Wola.

Szkoda Brody, ale jednak patrząc pod kątem szans na punkty w Rzeszowie najlepiej jakby na ten mecz do bramki wrócił Letkiewicz. Z drugiej strony ani Kuziemka ani Baniowski nie dostali szansy gry od początku spotkania, więc może ich obecność na boisku nie będzie dla nas aż tak dużym osłabieniem.

edit. No i pojawił nam się problem w obronie - Łasicki jest zagrożony kartkami na baraże, Uryga ma nie wiadomo jak poważny uraz, Biedrzycki i Kutwa wykluczeni. Poza pewnym do gry od począku Józkiem trzeba będzie wybrać kogoś z pary Alan-Igor, chyba że trener totalnie odpuści ten mecz i postanowi wystawić do gry np. Szota

Patryko 17.05.2025 10:58

Na środku może też zagrać Jaroch. Wtedy na prawej ląduje Szot, dla którego może to być mecz pożegnalny w Wiśle.

wolfy 17.05.2025 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1647116)
Na środku może też zagrać Jaroch. Wtedy na prawej ląduje Szot, dla którego może to być mecz pożegnalny w Wiśle.

Wziąć kogoś z rezerw. I tak będzie musiał być na ławce w barażach.
Chyba że ktoś z pary Kutwa-Biedrzycki się wykuruje.

Wczoraj wyszedł optymalny skład, para Carbo-Poletanović w środku na baraże.

azor 17.05.2025 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1647112)
Tak samo jak Dudy w Tychach nie było. Raz Var zabierze raz odda.

Otóż to. Ale dla foliarzy z sekty "cała Polska przeciw Wiśle" tematu nie ma.

pepe72 17.05.2025 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1647115)
Mecz byłby idealny, gdyby nie kontuzja Alana.

Ja pochwalę Carbo za świetny występ (wiadomo, rywal beznadziejny), ale po Marcu nie widać już psychicznej pourazowej blokady. No i mamy wartość dodaną z przodu. Totalnie przyćmił ociężałego Poletanovicia, który może stracić miejsce w składzie na baraże, skoro młodzieżowiec Duda wydaje się być pewniakiem do składu.
(...)

Poletanović bije najlepiej SFG w Wiśle więc nie straci miejsca na baraże.
Choć, oczywiście nie ma gwarancji, że będzie grał zawsze 90 minut.

Wasiu 17.05.2025 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1647115)

edit. No i pojawił nam się problem w obronie - Łasicki jest zagrożony kartkami na baraże

Jak? 90minut podaje, że ma 5. Czyli 3 brakuje do pauzy.

Perun 17.05.2025 14:04

Wg tej samej strony Łasicki ma 6 kartek (5 Liga + 1 PP). Kolega mógł sobie dodać jeszcze kartkę z Ligi Konferencji i dla tego wyszło mu 7.

Patryko 17.05.2025 14:19

Alan oficjalnie wypada na baraże. Uraz więzadłowy.

Nagle z pięciu stoperów mamy dwóch :(

Drozd 17.05.2025 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1647118)
Otóż to. Ale dla foliarzy z sekty "cała Polska przeciw Wiśle" tematu nie ma.

Za to dla pato kibica temat jest, sędzia pierwszy raz w tym roku sporną sytuację rozstrzygnął na naszą korzyść. Przy wyniku w zasadzie ustalonym. Jak trzeba mieć popieprzone w głowie żeby tą sytuację porównywać do sytuacji Dudy w Tychach.

Leć protestować :).

grogoriogreg 17.05.2025 14:20

No to jeden problem mniej - na stronie, na której sprawdzałem, wliczyli również kartkę z PP.

Niestety Alan ma potwierdzoną kontuzję. Czyli mecz ze Stalą może być sprawdzeniem pary Łasicki - Colley

Karherop 17.05.2025 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1647122)
Alan oficjalnie wypada na baraże. Uraz więzadłowy.

Nagle z pięciu stoperów mamy dwóch :(

Nawet z 6, bo Skrobanski też wypadl. A w rezerwach to nawet i Bierzalo (od biedy w obecnej sytuacji pewnie usiadłby na ławce).

Ze Stala obstawiam ze Łasicki nie zagra, nie ma po co ryzykowac chocby 7 żółtej kartki albo tfu kontuzji.

Na środku moze wejdzie Szot.

Drozd 17.05.2025 15:37

A co jest z Kutwą i Biedrzyckim?

Patryko 17.05.2025 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1647126)
A co jest z Kutwą i Biedrzyckim?

Jop stwierdził na konferencji, że nie jest w stanie stwierdzić kiedy będą do jego dyspozycji. Można się domyślać, że sezon się już dla nich skończył.

Karherop 17.05.2025 15:56

Kutwa uszkodzona dwójka, a Biedrzycki też kolano

Drozd 17.05.2025 16:38

Kutwa zagrał ze trzy mecze i urywa dwójkę? Coś jest nie tak z odnową albo samym treningiem. Ta Prądniczanka to też kretyński pomysł. Oby któryś z nich pozbierał się przez te 10 dni

wolfy 17.05.2025 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1647122)
Alan oficjalnie wypada na baraże. Uraz więzadłowy.

Nagle z pięciu stoperów mamy dwóch :(

Niestety, bardzo zła informacja.
Mam nadzieję że Jop ma mózg i nie będzie ryzykował ostatniej pary stoperów w meczu o kalesony sołtysa...

Książę Palownik 17.05.2025 18:02

Jaroch może zagrać jako stoper. Carbo kiedyś zagrał na stoperze u nas.

Szot nie wyjdzie na środek obrony bo to chudziutki, drobniutki chłopaczek, w dodatku dość niski.

Na pewno sytuacja jest bardzo ciężka z tym środkiem. Nie do wiary że aż tylu zawodników z tej pozycji się wysypało.

Karherop 17.05.2025 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1647130)
Niestety, bardzo zła informacja.
Mam nadzieję że Jop ma mózg i nie będzie ryzykował ostatniej pary stoperów w meczu o kalesony sołtysa...

Akurat Colley potrzebuje rytmu meczowego i na pewno wyjdzie. Kwestia jedynie czy na 90 min, skoro 4 dni później musi zagrac 90 min + ew dogrywka.

wolfy 17.05.2025 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1647132)
Akurat Colley potrzebuje rytmu meczowego i na pewno wyjdzie. Kwestia jedynie czy na 90 min, skoro 4 dni później musi zagrac 90 min + ew dogrywka.

Ja to widzę tak:
- Łasicki - w tym sezonie kontuzje obu kolan,
- James - w tym sezonie zerwane ścięgno Achillesa.

Co jest ważniejsze: rytm meczowy, czy żeby żaden z nich nie wypadł do baraży?

Bo to że mogą się w każdej chwili rozsypać to nawet nie podlega dyskusji. Czy "rytm meczowy" w postaci nawalanki z drwalami z Rzeszowa jest warty ryzyka to już musi Jop ocenić sam.

pepe72 17.05.2025 22:06

Stal już na urlopie więc drwale nie mają powodów by grać agresywnie.
W poprzedniej kolejce (też już byli na wakacjach) nie dostali ani jednej żółtej kartki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl