![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Czy to wystarczy w przypadku nędznego Chrobrego nie wiem, ale na bank będą zmotywowani. W sumie lepiej że mamy większość z tych drużyn z głowy. |
Wolfy dla Chrobrego pozostanie w 1 lidze to być albo nie być. KGHM pompuje kasę w każdy klub regionu. Im wyższa liga tym wyższa dotacja
|
Cytat:
|
Jak Chrobry zagra w derby tak jak zagrał z nami to walnie Miedziankę. Fanie jakby legniczan utemperowali bo po meczu z nami już widzieli się w extraklasie
|
Patrząc na terminarz, to raczej Chrobry będzie starał się oszczędzać siły na kolejne mecze, które będą kluczowe. Z Kotwicą i Wartą.
|
Cytat:
Każde trzy punkty dają tlen. |
Cytat:
Oby ta kolejka przyniosla korzystniejsze wyniki czolowki dla nas niz te poprzednie. Pomijając mecz Tychy Polonia - tu wcale nie jestem przekonany ze w naszym interesie jest bardziej wygrana Tychow niz Polonii. |
Cytat:
Takie wyniki są dla nas korzystne. A wpływ mamy jedynie na mecz w Niecieczy. Przy okazji rozwiązał się problem ze zroszoną trawą na boisku. Miejmy nadzieję, że drenaż wytrzyma ;) |
Cytat:
|
Cytat:
Na pewno pileczka będzie pieknie dzisiaj chodzila po lekko zroszonej murawie |
Cytat:
Polonia po GKSie ma "same łatwe": Stal SW (17) Stal Rz (12) ŁKS (11) Ruch (9) Tylko Stal SW o coś jeszcze walczy. Reszta już na urlopach. Więc GKS to "ostatnia szansa", że Polonia jeszcze straci punkty. |
Plujący jadem Węgrzyn na mikrofonie wrrrrr. JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|
Letkiewicz nigdy się nie nauczy. Zawsze musi pajacować, za co płaci drużyna.
|
Qrwa rok temu były ratopniady teraz będą letkkiewicze? ale się nasi po bramce wqriwli Duarte Rodado Mikulec póki co top
|
Szybki, fajny mecz z lekkim wskazaniem na nas. Duda mimo iż nie gra źle to nie jest jednak klasa Igbekeme. Alfaro musi się obudzić bo jest kompletnie niewidoczny, to samo Baena.
|
W przerwie Alfaro out, za niego ktokolwiek. Gramy z nim w dziesiątkę.
Letkiewicz gdyby nie metryka, to by pewnie sobie w następnym meczu za karę odpoczął. Kolejny wielbłąd na jego koncie. |
Na razie w kategorii "Nieudolny naśladowca Neuera" remis ze wskazaniem na Letkiewicza, którego dwa razy o mało nie przelobowali.
Obaj bramkarze mają już po asyście dla przeciwnika. Duda nie daje rady, stwarza więcej sytuacji rywalom niż nam. Mikulec, Rodado, Duarte top. Baena, Poletanović i Alfaro OK. Obrona o dziwo pierwsza połowa nieźle, bez baboli, aż Letkiewicz postanowił podtrzymać serię. |
Panie trenerze, zmiłuj się z tym Alfaro. Poza machaniem rękami i wiecznymi pretensjami kompletne zero. O Zwolińskim już wiele zostało powiedziane ale to i tak lepszy i pewniejszy wybór niż Hiszpat emeryt.
|
Cytat:
Pewności nie mam ale się skłaniam ku temu, że Letkiewicz ma przykazane aby rozgrywać krótko bo Nieciecza ma przewagę wzrostu i ma nie wykopywać. Oczywiście go to nie rozgrzesza ale tłumaczy dlaczego nie wybijał na pałę do przodu. |
To co odjebali Uryga z Jarochem przy drugiej bramce nadaje się do kabaretu.
Wróciły stare demony, bramki strzelamy sobie w zasadzie sami. Mam nadzieję, że eksperyment z Alfaro na 10-tce zakończy się po tym spotkaniu. Tak jak jego kariera w Wiśle. |
Niestety, tylko remis.
Duda druga połowa lepsza, przede wszystkim świetna asysta i kilka sensownych wrzutek. Druga bramka stracona w naszym stylu - dwóch naszych "kryło" strzelca gola. Mimo wszystko optymistycznie, sumarycznie zagraliśmy dobry mecz. Jaroch mógł strzelić hattricka, niestety dwa razy niewiele zabrakło. Szkoda. Przy okazji, Letkiewicz dodał kolejne podanie do rywala na setkę, tym razem do Fassbendera. |
Cytat:
Alfaro słabo ale faktycznie nie bardzo jest kim go zastąpić. |
Rzygac się chce oglądając grę takiej drużyny jak Bruk Bet. Polska piłka nigdy do przodu nie pójdzie jak będziemy mieli ligę gdzie każdy stawia autobus i jedynym planem na mecz jest przeszkadzanie. Sędziowie kolejni. Mafia
|
Cytat:
|
Cytat:
Proponuję środek Poletanović+James+Duda, gorzej nie zagrają niż ten statysta z erasmusa. |
Ktoś mi może wyjaśnić co myślmy odpierd.lili w ostatnich 3 minutach doliczonego czasu?
|
Cytat:
|
Cytat:
Alfaro gra bo nie ma nikogo lepszego. To że kilku tutaj dostaje z tego powodu histerii niczego nie zmieni. Dowalanie się do pojedynczych złych zagrań - cóż, każdy z naszych je dzisiaj miał. Kiss jest słaby, Sukiennicki beznadziejny, dwóch naszych środkowych pomocników wraca po kontuzji i nie ma sił na 90 minut. Gdyby Poletanović i Carbo mogli rozegrać cały mecz to sam bym chętnie zobaczył Dudę wyżej. Jop nie chce zostać z jedym środkowym pomocnikiem na ławce. Wybór jest między Alfaro a Zwolińskim, zwykle ten drugi wchodzi na podmęczonego rywala. |
dziś nawet nie było kim z ławki postraszyć. Zwoliński w swoim stylu przetruchtał mecz, Sukiennicki dalej zwolnione tempo, Kiss dużo wiatru z którego nie wynika nic. Dodałbym słabą grę Poletanovicia i Alfaro i niestety mamy remis , który jest porażką. Osobna sprawa to znowu sędzia . Putiwcew bez żółtej. Chwilę później Duda łapie żółtko za nic a po gwizdku kołek z TBB kopie któregoś z naszych wyprostowaną nogą. Oczywiście kartki brak. Szkoda wyniku bo byliśmy lepsi. 3 rogów z których nie wynikło nic niestety.
|
Cytat:
Podobnie Jaroch, przy dwóch próbach niewiele brakło. Po wejściu Kissa i Sukiennickiego gra siadła. Oliwier to jest w ogóle hit, "ofensywny" piłkarz bez żadnych umiejętności ofensywnych, ale za to słabo gra w destrukcji. Sztos. |
Wolfy przy drugim strzale Jarocha Zwoliński powinien iść do końca a stanął jak kołek. Strzał głową , który wybił obrońca i co więcej? Nic. Pierwsza połowa graliśmy bez Alfaro druga bez Zwolińskiego. w 10 ciu meczu nie wygrasz
|
Cytat:
|
Dodaj do tego, że Sukiennicki kompletnie nie zna pojęcia podania z pierwszej piłki w tempo. Zawsze przyjęcie, cztery zwody w miejscu bez zyskania przestrzeni, ustawienie lepsze się przez rywala i dopiero niedokładne podanie. Dokładnie tak zapamiętałem jedną z jego akcji skrzydłem i późniejsze dośrodkowanie które okazało się strzałem. Bruk Bet 2 strzały, 2 celne i dwie bramki⌠a my ?
|
Cytat:
Może powinno mu się zdjąć trochę wagi z dupy? Bo rusza się gorzej niż Omrani. Czyby odziedziczył po nim apetyt na pączki? |
Cytat:
|
Cytat:
Zwoliński przynajmniej jakieś zagrożenie stwarza, a nasz wunderkid jest po prostu grubo ciosanym kołkiem który nie potrafi literalnie nic poza bieganiem z piłką, ew. za nią. Skupiłbym się na nasłabszych elementach. Pierwszy na liście jest Olivier który nie wiem po co w ogóle wchodzi na boisko, drugi Kiss który poza bieganiem niewiele wnosi. Zwoliński był dziś blisko zdobycia gola, strzał głową oddał naprawdę dobry. |
Świetny Duda. On nie może grać w parze z Igbekeme (a powinien za tydzień wyjść w trójce z Jamesem i Marko), bo wtedy brakuje centymetrów. Ale potrafi zagrać to, co zwykle prezentuje Nigeryjczyk.
Również bardzo dobry mecz Jarocha. Po kompromitującej rundzie jesiennej Jaroch na wiosnę prezentuje równy, wysoki poziom. Kontrakt się kończy i należy mu się przedłużenie o rok (bo Szot i tak jest do odstrzału - algorytmy AI będą musiały wyszukać kogoś Jarochowi do rywalizacji). Niestety gdzieś już takie mecze widziałem. Termalika stłamszona niczym Arka w naszym ostatnim meczu. Ale co z tego, skoro brakuje jakości, skoro poza Rodado każdy albo kopnie w środek, albo obok bramki... Piłkarze tacy jak Kiss, Sukiennicki, Duarte (zakładam, że zarabia dużo - za dużo jak na prezentowany poziom), Alfaro są do pogonienia w lecie. Nie liczę kontuzjowanych Gogoła, Talara, bo tu też sprawa jest prosta. W ich miejsce przyjdą kolejne odrzuty z zagranicy i oby choć 1-2 piłkarzy okazał się od nich bardziej wartościowy. Tak żeby poza szybkim bieganiem dodać też przyzwoite wykończenie (taki Mikulec, tylko na skrzydło). No i może - jeśli zostaniemy w 1. lidze - to popatrzymy bardziej w kierunku parametrów fizycznych i znajdziemy na sztukę 1-2 zawodników 180+ cm, by w takich meczach bardziej przypominających rugby mieć jakiś plan awaryjny? Plan na najbliższe tygodnie to dwa wyrównane mecze z Płockiem i Tychami (w obydwu meczach każdy wynik możliwy), a ostatnie dwa mecze to już będą zależne od mentalu i wyniku wspomnianych spotkań. Nie wierzę w to, byśmy byli w stanie wrócić do TOP6, jeśli po 32. kolejce z niej wypadniemy. |
Cytat:
Popatrz na niego i Urygę - chłopy wyglądają jak kulturyści, popatrz sobie na ich nogi. Uryga ma łydki jak inni uda. To się musi odbijać na dynamice. |
Dzisiaj wielkie brawa dla całej drużyny i każdego z osobna.
Nie było załamania po straconych bramkach tylko ogień w oczach i dalej po swoje. Tak się buduje drużyna i to się dzieje. Nie każdy mecz można wygrać, to jest sport. Walka o marzenia trwa! Ps. Letkiewicz trudno - młody chłopak, pierwszy raz grał przy takiej publice, będzie miał doświadczenie na przyszłość. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl