![]() |
Cytat:
Przeceniamy wpływ ochraniaczy przeciw rzeźnikom. Rodado nosi podobny rozmiar. |
Sukiennicki po pierwszej połowie do zmiany, katastrofalny mecz. Żadnego dobrego zagrania, tylko holowanie, drybling w miejscu i podanie do najbliższego. Nasi piłkarze ewidentnie starają się go unikać i wybierać inne opcje w rozegraniu, trudno się dziwić. Z nim gramy w 10-tkę.
Biedrzycki - nie dość że zawalił bramkę, to był o włos od czerwonej kartki. Dobrze że był rykoszet po strzale Baeny, dobrze że Hiszpan nie próbował podawać do Zwolińskiego. Wspomniany strasznie pasywny, mało biega i nie pokazuje się do gry. |
Ależ Biedrzycki wystartował do tej interwencji, jakiś cud, że tam typa nie skasował na czerwo.
Typowa bramka przeciw Wiśle - wrzucić/przedłużyć piłkę za naszych dwóch środkowych kloców i patrzeć co się stanie. Sukiennicki podanie na 4 metry do niepilnowanego Poletanovica niecelne i dwa razy za mocne, bez komentarza. Absolutnie do zmiany w przerwie. |
Tempo rozgrywania akcji( tzn przyjęcie, poprawienie, holowanie , podanie) jest takie że ampfutbolisci by zdążyli się ustawić i te wszystkie strzały i dośrodkowania poblokować
A co do Sukiennickiego,pytanie do tych na stadionie, , zszedł na przerwę do szatni czy wciąż się kiwa? |
Cytat:
|
Szczęśliwie 3 punkty zostają w domu.
Brawo Rodado. Dzisiaj Baena pokazał się jak nie Baena. Dużo biegał, nie tracił głupio i często piłki, pressował i zdobył ważną (choć szczęśliwą) bramkę. Zwolińska powinna już zdecydowanie udać się na dłuższy urlop. Biedrzycka też grała jakby miała syndrom przedmiesiączkowy. Bardzo fajnie ponownie Mikulec. I interwencja, która uratowała nam mecz - Letkiewicza. Reszta bezpłciowo/ |
Letkiewiczowi powinni do protokolu wpisac gola bo to co obronil to tak jak by gola strzelil.
Dlaczego za faul Mandrysza na Jarochu nie bylo czerwonej to nie mam zielonego pojecia. Duda za takie cos w meczu z Odra doszal. Jedne przepisy dla Wisly inne dla pozostalych. nie chce sie za wczasu podniecac ale moze sie w tej druzynie cos ruszylo. Pol roku temu takie mecze jak ostatnie trzy skonczylyby sie porazakami lub remisami. Mozna narzekac na jakosc wykonania ale biorac pod uwage efekt i to jak konczyly sie tego typu mecze w przeszlosci to trzeba byc zadowolonym. |
Najgorszy na boisku Sukiennicki, mam nadzieję że skończy się temat "niech zagra za napastnikiem". Piłkarz bez strzału i podania. Dobrze że Jop nie próbował go rehabilitować.
Każdy zmiennik coś wniósł, oczywiście - najwięcej Rodado, ale nawet Duda, nie musząc grać w środku pomocy zagrał najlepszy mecz w rundzie. Alfaro zagrał nieźle, właściwie to średnio, ale na tle Sukiennickiego wyglądał fenomenalnie. W obronie jak zwykle ciężary, dobrze że Jop zostawił Igbekeme z Carbo a zmienił grającego obok drużyny Zwolińskiego. Dzięki temu końcówka nie była rozpaczliwą próbą obrony. Jest seria trzech zwycięstw. Myślałem że zabraknie meczy w sezonie. |
Cytat:
- przeraźliwie wolna Biedrzycka z tyłu - bez sensu snująca się z przodu Zwolińska. Łukasz mając takie parametry rusza się gorzej i wolniej od Urygi i Biedry, co samo w sobie już go dyskwalifikuje. |
Kutwa wróć, Zwolak na ławkę, Duda to jednak ofensywny pomocnik. Bronić nie potrafi, z przodu coś tam pyka.
|
Przedłużyć umowę z Letkiewiczem.
Biedrzycki na ławę bo jest dramatyczny... Jak Uryga nie strzelił tej głowy to jest kompromitacja. Ale 3 pkt są i to jest najważniejsze. |
Cytat:
Zwoliński poza jedym strzałem niewiele dał drużynie. Sukiennicki za to był absolutnie bezużyteczny. Każda akcja w której brał udział byłaby lepsza gdyby go nie było na boisku. Jedyne co robił to kiwał się sam ze sobą i podawał do najbliższego. Inni piłkarze unikali podawania mu piłki bo spowalniał akcję. Przez niego graliśmy de facto w dziesiątkę. Przypomnij sobie kiedy ostatni raz Jop dał komuś niezagrożonemu czerwoną kartką wędkę? Sukiennicki grał tak źle. Albo inaczej - nie grał, tylko pozorował grę. |
Występ Zwolińskiego i Sukiennickiego poniżej krytyki, tu nie ma nawet co komentować.
Zwoliński nie uczestniczy w grze, nie wychodzi do podania, nie strzela - w zasadzie ja nie wiem po co on jest na boisku. |
Cytat:
No ale w sumie jeden groźny strzał oddał. |
Są 3 punkty, nie ma kontuzji, Ikbekeme nie dostał kartki.
Jeszcze 7 razy to samo poproszę (tj. 3 punkty :> ) |
Cytat:
Nie pojmuję, że Uryga ładował w Płocku tyle bramek z główki, a u nas musi mieć pierdyliard dogodnych sytuacji żeby coś wpadło. Dzisiaj miał 2 setki. PS. Fatalny mecz. To powolne klepanie po obwodzie zaczęło mi przypominać najgorsze czasy Brzeczka czy Sobola, tylko tutaj punkty się zgadzają. Ale ile można jechać na takim przepychaniu... zobaczymy |
Pełna zależność od Rodado - bez niego nie istniejemy.
|
Cytat:
Uryga to w tej sytuacji mogl zrobić wszystko. Co on tam wymyslil.... Podsumowujac to zbyt nerwowy mecz, ale z drugiej to Chrobry nie jest taki słaby, a na pewno nie na tyle zeby byc dostarczycielem punktów dla każdego. Wynik jest najwazniejszy. |
Sukiennickiemu należała się wędka w przerwie jak mało kiedy, ale pani Zwolińska przebiła wszystko. Gdzie jest ten zawodnik z jesieni, który ładował bramkę w co drugim meczu i to z mocno ekwilibrystycznych pozycji...
Byłem wściekły na Jopa za wariackie zmiany w wyjściowym składzie z Wartą, ale na razie się wybrania. Szuka rozwiązań, próbuje nie zajechać wracających po kontuzjach i, póki co, wychodzi na jego. Inna sprawa jak by to wyglądało gdyby nie eksplozja talentu Letkiewicza. Co chłop nam ratuje d.... Bez niego moglibyśmy mieć 2 punkty zamiast 6 po ostatnich meczach. |
Ja osobiście już nie mogę patrzeć na Zwolińskiego, może 1-2 mecze ławki dobrze by na niego podziałały? Wczoraj był jakiś taki zmulony, zero dynamiki, do tego jakieś pokraczne dryblingi.
Z Odrą zagrałbym zestawieniem: Letkiewicz Jaroch - Uryga - Kutwa (?) - Mikulec Poletanović - Igbekeme Baena - Duda - Duarte Rodado |
Cytat:
Niestety nie dowozi tego co jest od niego w pierwszej kolejnosci oczekiwane. |
Wczoraj nie było u niego już nawet agresji i zacięcia. Całkowicie bezproduktywny zawodnik, nie jest w stanie nawet przytrzymać piłki. Wisła gra w 10 ze Zwolińskim na boisku.
Rodado bez niego na boisku czuł się dużo lepiej. To jest całkowity sabotaż ze strony Jopa. Natomiast patrząc na całokształt, to Wisła ma tyle oczywistych słabych punktów, że awans nie jest możliwy. 1. Brak stabilizacji i po prostu słabi jakościowo środkowi obrońcy 2. Kompletny brak umiejętności celnego strzału zza pola karnego (gol Baeny umówmy się, że dosyć przypadkowy. Bez rykoszetu piłka leciała wprost w Lenarcika) - próby Duarte, Poletanovicia czy Igbekeme po prostu żałosne 3. Totalny chaos w obronie przy SFG przeciwnika. Tutaj dosłownie śmierdzi golem przy każdej możliwej okazji. Nie ma opcji, żeby przepchnąć 2 mecze w barażach z takim stanem rzeczy. |
A ktos ma w tej lidze defensywe poza Arka?
My z takim skladem w obronie mamy druga defensywne. To jest kuriozalne ale prawdziwe. Naszym glownym i praktycznie jedynym problemem jest wykonczenie. Nia pamietam gdzie juz to widzialem, ale bramki oczekiwane mamy na poziomie -15, przy takiej Termalice i +7 w stosunku do tego co powinna strzelic. Z głębszymi osądami co do baraży trzeba wg mnie sie wstrzymac do 32 kolejki i meczu z Tychami na wyjedzie. To bedzie niejako przedsmak co nas moze czekać na poczatku czerwca. |
Może włożę kij w mrowisko, szczególnie, że sam nieraz psioczyłem na Alana ale jestem bardzo ciekawy jakby on funkcjonował na dłuższą metę w zestawieniu z Kutwą. Czy po prostu Alan w duecie z Mariuszem nie byliby efektywniejsi i ta gra z tyłu nie byłaby spokojniejsza. Czy Alan nie przestałby machać tymi rękoma tylko zajął się swoją normalną profesją. Co by nie mówić to oprócz tego, że jest przeraźliwie wolny i każdy sobie z tego zdaje sprawę to jednak w polu karnym przeciwnika do tych główek dochodzi. Jak chce to potrafi skutecznie też wyłączyć z gry przeciwnika - vide Pululu - więc czasem użytek ze swojej masy robi.
|
Cytat:
Trener Chrobrego o tym wiedział, pochwalił się tym na konferencji, tak po prostu jest. Wie o tym cała liga. Obejrzałem sobie powtórkę, 100% winy Biedrzyckiego który w momencie podania był jakieś dwa metry PRZED zawodnikiem Głogowa, ale zanim się obrócił, zanim ogarnął co się dzieje to był już mijany... Druga sprawa - zrobił wślizg na ewidentną czerwoną kartkę, ale nie trafił. To jest moim zdaniem o wiele gorszy problem, bo w dziesiątkę (grał Sukiennicki) pewnie byśmy nie wyrównali. Jeżeli Kutwa jest zdrowy i nie ma tragicznej formy powinien grać. Biedrzycki jest po prostu słaby. |
Wczoraj sędzia Rzucidło "odpokutował" poprzednie błędne decyzje :-D
Po pierwsze, nie dał drugiej żółtej kartki Mikulcowi. Chodzi o sytuację coś koło 70 minuty jak popełnił faul i potem razem z tym z Głogowa leżeli minutę na murawie. Dla mnie było to oczywiste żółtko. Po drugie, nie "doktoryzował" się na temat starcia przed zdobyciem bramki przez Baenę. Tam raczej było czysto ale zawsze mógł;) |
Przyjrzałem się wczoraj grze Biedrzyckiego i stwierdziłem samą pozerke. To jak się dał minąć przy bramce to totalna kompromitacja. Sukiennicki robi milion zwodów stojąc w miejscu, przez co cała dynamika siada. Dobry impuls, że Zwolak opuścił plac gry, może to go zmotywuje do cięższej pracy. Angel ciągnie ten zespół i zostanie prawdziwą legendą. Idealnie brzmiał doping Rodado Gol...
|
Do tego szybka żółta dla Lenarcika, żeby nie pajacował z grą na czas.
|
Sędzia nas oszczędził wczoraj. Mikulec drugie żółtko ewidentne, dobrze, że przyaktorzył to się sędzia zlitował nad leżącym i cierpiącym Rafceim. Do tego wejście nakładką Jarocha......Co do gola dla Chrobrego , liczę, że otworzy to Jopowi oczy i posadzi kloca Biedrzyckiego na ławie. W Opolu zagrałbym Letkiewicz Mikulec Kutwa/Łasicki Uryga Jaroch Carbo Poletanović Igbekeme Baena Duarte na skrzydle i Rodado. Espana ole w przodzie na pewno lepiej zagra niż Zwoliński.
|
@Patryko pełna zgoda i szacun dla sędziego za to - dał im jasny przekaz że mają grać w piłkę nożną a nie stać ze szmacianką we trzech w piątce i strugać pajacyki patrząc jak zegar bije.
Po Jopie po trzech wygranych nie chcę już jeździć ale coraz bardziej się prosi o wymyślenie jakiegokolwiek ustawienia ze Zwolińskim na ławce. Wczoraj udało się na 20 minut i nie było tragedii. Mam przeczucie, że nawet Sukiennicki mógłby trochę inaczej zagrać, gdyby miał do pary Rodado z jego umiejętnościami i wskazówkami co do gry. Albo Fred czy dziadek Alfaro, ktokolwiek - przynajmniej nie gralibyśmy w 10tkę. |
Cytat:
Zobacz konferencję prasową przed meczem. |
Cytat:
|
Dałby Mikulcowi żółtą i by się z tego jakoś wybronił, a tego nie zrobił.
Ogólnie rzecz biorąc sędziował w miarę normalnie, wejście Jarocha było na pomarańczową kartkę, do tego oszczędził jednego typa z Głogowa, który miał już na koncie żółtą. W skali Karcza sędziemu dałbym 6. |
Cytat:
Sukiennicki teoretycznie miał grać za Zwolińską, ale z tego co było widać miotał się od jednego skrzydła do drugiego. Podejrzewam, że szukał jakiejkolwiek gry, a ze Zwolińską i jej ociężałością i powolnością niewiele dało się robić. Stąd szukanie innych rozwiązań. Nawet Sukienncki z tyłu za Rodado mógł pokazać się z lepszej strony. Ale to tylko przypuszczenia i jak pewnie powie wolfy pobożne życzenia. Tak czy owak Zwolińska powinna szukać formy w rezerwach. |
Jeśli Sukni cokolwiek ostatnio wychodziło, to szybko rzucane piłki na dobieg do gracza, który próbuje się urwać od obrońcy/szuka przestrzeni i wychodzi na pozycję. Z Jagą posłał tak kilka naprawdę ciekawych podań (tak, wiem, miał więcej miejsca..)Tylko że taka gierka jest niewykonalna z zawodnikiem który nawet nie próbuje przyspieszyć czy oderwać się od krycia...
|
Cytat:
Zawsze warto zapytać kto za Zwolaka. Bo Fred nie pokazuje zbyt wiele. |
Cytat:
Jego pressing to też kabaret. Dobrze że nie zagrał z Rodado bo by tylko grę spowalniał i marnował czas. Baena i Poletanović pokazali jak się szybko gra. @Tantal - o czym Ty człowieku piszesz? Jak ma się Zwoliński oderwać od krycia jak wokół niego jest trzech-czterech obrońców? Ma spalić? Tu trzeba idealnych podań, dokładnych wrzutek, gry 1 na 1 - czyli tego czego Sukiennicki nie ma. @pepe72 - na pewno nie Sukiennicki. Jeśli Fred jest wg. Ciebie słaby to Sukiennicki puka do dna od spodu. |
Wolfy, ja nie widzę, żeby Zwolak jakoś specjalnie próbował. Nawet Duda jest bardziej przebojowy i próbuje walczyć o pozycję i przestrzeń. Nie, Zwolak nie ma palić, może szukać przyspieszenia na bok, cofnięcia się, cokolwiek. Jak już całkiem jesteś podwajany i potrajany to się cofasz i wyciągasz obrońców robiąc chociaż miejsce innym. Może tak uważnie nie obserwuję, ale tego też u Zwolaka nie dostrzegłem. Sukiennicki w poprzednich meczach pokazał że próbuje szukać szybszymi podaniami bardziej dynamicznej gry. Długo to nie trwało - w meczu z Głogowem, nie wiedzieć czemu, zamiast szybkich odegrań szukająxych jakichś wolnych przestrzeni postanowił dać koncert podwórkowego dryblingu nad stojącą piłką.
Ale tak, Fred i tak jest od niego lepszy obecnie (co nie znaczy dobry). Więc ktokolwiek zamiast Zwolińskiego, ale niech będą wreszcie jakieś zmiany w wyjściowym składzie. Bez tego naprawdę gramy w dziesiątkę. |
Zgadzam się z Tantalem, Zwoliński jest najsłabszy i najwolniejszy w całym zespole, kto kolwiek by za niego nie zagrał i jakbyście tego kogoś nie cierpieli to i tak był by lepszy niż Łukasz
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl