Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Mistrzostwa Wisły o tytuł znafcy internetowego. Edycja 2 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11088)

Karherop 25.05.2025 20:26

Wisla zdobyła w 10 spotkaniach 25 pkt.

Najbliżej poprawnego wytypowania byl RybaTs 24 pkt. Na 2 miejscu Ex eaquo Drozd oraz ja w swojej skromnej osobie (po 23 pkt).

Pora na to żeby i pozostałe typy były trafne..

RybaTs 25.05.2025 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1647352)
Wisla zdobyła w 10 spotkaniach 25 pkt.

Najbliżej poprawnego wytypowania byl Ex eaquo Drozd oraz ja w swojej skromnej osobie (po 23 pkt).

Pora na to żeby i pozostałe typy były trafne..

No nie chwaląc się ja wytypowałem 24 pkt i 4 miejsce,więc nie do końca

Drozd 25.05.2025 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RybaTs (Post 1647353)
No nie chwaląc się ja wytypowałem 24 pkt i 4 miejsce,więc nie do końca

Obyś typował też awans :)

Karherop 25.05.2025 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RybaTs (Post 1647353)
No nie chwaląc się ja wytypowałem 24 pkt i 4 miejsce,więc nie do końca

Cholera, ale wtopa!

Gratuluje w takim razie wygranej :)

RybaTs 25.05.2025 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1647354)
Obyś typował też awans :)

Oczywiście z awansem :D

Drozd 25.05.2025 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RybaTs (Post 1647356)
Oczywiście z awansem :D

Gratuluję.

Optymizm to powinien być oręż każdego kibica. Bo optymizm wynika z wiary, a bez wiary nic się nigdy nie uda.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1647355)
Cholera, ale wtopa!

Zwycięzcy gratulacje, ale my też jesteśmy na pudle ;). Brawo MY :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl