Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   23 kolejka, Wisla Kraków - Górnik Łęczna, 9 marca 2025, 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11079)

krysztal 08.03.2025 11:48

https://x.com/Chmieloo_/status/1898110760577843550

wolfy 08.03.2025 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1643917)

Moja już się już od piątku moczy.

Drozd 08.03.2025 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1643917)

Noo ale głupi ci kibice...

Zamiast trzymać kciuki za wtopę na mecz się wybierają. Normalnie wstyd i wiocha, a wszystkiemu winny zaskroniec...

pepe72 08.03.2025 17:46

Szpital:
Z powodów zdrowotnych niemożliwy jest występ: Bartosz Talar, Joseph Colley, Igor Łasicki, Marc Carbó, Patryk Gogół, Piotr Starzyński i Enis Fazlagić.

https://wislakrakow.com/posts/jop-li...-meczach/10995

Poletanowić być może, Kutwa też być może.

pi0tr3k94 08.03.2025 18:35

Za przedłużenie kontraktów z Talarem i Łasickim to powinien być kryminał.

Patryko 08.03.2025 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pi0tr3k94 (Post 1643933)
Za przedłużenie kontraktów z Talarem i Łasickim to powinien być kryminał.

W lecie może być kontynuacja tej opowieści, zupełnie by mnie nie zdziwiło przedłużenie Łasickiego.

wolfy 08.03.2025 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1643937)
W lecie może być kontynuacja tej opowieści, zupełnie by mnie nie zdziwiło przedłużenie Łasickiego.

Myślę jednak że do tego nie dojdzie.
Z Talarem nie muszą, ma do 2026-go.

Cymes 08.03.2025 22:05

Liczę po cichu na Rodado co specjalnie u kibica Wisły zaskakujące nie jest, ale konkretnie to na fakt, że wiosną jebnął już dwie z poza pola karnego. Zamiast fałszywej 9 zaczyna się z niego robić takie jednak bardziej konkretne 10. To może jutro być kluczowe. Nie będę też miał problemu, w przeciwieństwie do niektórych, jeśli będzie bił sfg, oczywiście jeśli Marco nie zagra.

Tak poza tym, to z ligowymi średniakami wygraliśmy jeden mecz na dziewięć, także zwycięstwo należałoby rozpatrywać w kategoriach co najmniej małej niespodzianki, więc nie ma się co dziwić ludziom, którzy są sceptyczni odnośnie jutrzejszego wyniku.

OnizukaTSW 09.03.2025 10:46

Kolejny z meczów z typu - wszystko możliwe. Równie dobrze mecz może się ułożyć i wygramy pewnie, a równie dobrze może być kolejna mokra szmata w pysk, gdzie gra będzie podobna jak w meczu ze Zniczem i znów stracimy w głupi sposób punkty.

wolfy 09.03.2025 13:40

Ocho, w pierwszym składzie Duda, na ławce Sukiennicki.

Trochę wycisnę szmatę żeby mniej bolało.

FraMat 09.03.2025 14:01

A już bałem się że obok Igbekeme zagra Alfaro.

leszekpw 09.03.2025 14:11

Duda w składzie...masakra. Czy Jop oszalał?

FraMat 09.03.2025 14:27

Leszku, żebyś nie musiał potem dwa tygodnie chodzić kanałami

Levis88 09.03.2025 15:20

Duda TOP
Alan TOP

El'kabat 09.03.2025 15:27

Gramy swoje!!!

FraMat 09.03.2025 15:30

Duda przeplata świetne zagrania z bardzo nonszalanckimi.
Na plus dobry strzał, nieźle bite rzuty rożne, świetna wrzutka z wolnego pod koniec pierwszej połowy.
Niestety, nie robi różnicy w środku.

A poza tym gramy scenariusz jak ze Zniczem.
Może z tą różnicą, że Łęczna nie stawia takiego autobusu

Levis88 09.03.2025 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1643967)
Duda przeplata świetne zagrania z bardzo nonszalanckimi.
Na plus dobry strzał, nieźle bite rzuty rożne, świetna wrzutka z wolnego pod koniec pierwszej połowy.
Niestety, nie robi różnicy w środku.

A poza tym gramy scenariusz jak ze Zniczem.
Może z tą różnicą, że Łęczna nie stawia takiego autobusu

Powiedz, że robisz sobie bekę:D

leszekpw 09.03.2025 15:37

Duda nic nowego cienki

leszekpw 09.03.2025 15:49

Brawo nasz bramkarski talenciku.

Szneka 09.03.2025 15:50

Brawo Baena. Wsadził Letkiewicza na minę. Qrwa jak nie jeden idiota to drugi.

Skawa Wadowice 09.03.2025 15:56

Duda Ty karle ile potrzbujesz pilek zeby wrzucic na glowe pilke? Przeciez ten chlop to 1 lige to jego obecny szczyt

Szneka 09.03.2025 15:58

Zwoliński obraz nędzy i rozpaczy na wiosnę. co wejście to albo faul albo próba faulu. Gość kompletnie bez formy. Dlaczego zszedł Duarte?

As 09.03.2025 16:02

Ja ten mecz już kiedyś widziałem …jakieś 70 razy.

Revolver 09.03.2025 16:04

Aż tak bym Letkiewicza nie winił, takie błędy się zdarzają. Prawda jest taka, że KOLEJNY mecz gramy dokładnie tak samo, tym samym ustawieniem, taką samą dynamiką. Cała liga nas już rozczytała, bo tutaj nawet nie ma, co specjalnie analizować. Jop nie ma jaj/umiejętności/pomysłu na jakiekolwiek zaskoczenie przeciwnika czymś nowym lub/i niekonwencjonalnym. Wieczny płacz na sędziowanie, przeciwników, autobusy, granie na czas, ale żeby np. dla odmiany zagrać coś innego, to już nie, bo to by było za dużo gimnastyki intelektualnej dla trenera. Jeszcze J(eł)op zdejmuje Duarte, który jako jeden z niewielu potrafi zrobić z piłką coś sensownego.

Patryko 09.03.2025 16:33

Mikulec i Igbekeme MVP tego meczu.

Letkiewiczowi zdecydowanie przyda się przerwa. Błąd i wielbłąd w dwóch meczach to już jednak sporo na sumieniu.

Wyszarpane zwycięstwo w takich okolicznościach może być dobrym budulcem pod końcówkę sezonu.

Szneka 09.03.2025 16:34

Brawo za determinację i ŻE WRESZCIE UDAŁO SIĘ PRZEPCHNĄĆ MECZ. Kolejny mecz z gatunku pierdyliard wrzutek, Duda grający jedno dobre zagranie na 4 i gramy bez pomysłu. Zwoliński kompletnie od początku rundy bez formy, dziś żądnego zagrożenia nie stanowił. Duda człapiący po boisku i tracący piłkę ogrzej niż dziecko na orliku. Baena poza bezmyślnym zagraniem do Letkiewicza coś tam poszarpał. Bramka z niczego ,ale na Miedź zamiast Urygi musi wejść Kutwa. Lepiej wyprowadza piłkę i ma na to przede wszystkim pomysł. Zmiennicy Kiss i Kiakos dramat. Grek spieprzył koncertowo kontrę a Kiss dotknął piłkę w ogóle?
Czy Letkiewicz w Legnicy pauzuje?

wolfy 09.03.2025 16:35

Po takim meczu nie chce mi się nawet oceniać. Mokra szmata już czekała, a tu nagle gol Biedrzyckiego i... Szok.

Brawa za walkę! Naprawdę wybiegali to zwycięstwo. Za to należy im się szacunek.

Górnik Łęczna bronił wyniku przez cały mecz, nawet jak przegrywał. Dawno takiego dennego zespołu nie widziałem.

AgresywnyChomik 09.03.2025 16:36

Kolejny mecz gdzie gramy do końca z dużą ambicją.

W sumie dopiero po czerwonej Górnik coś zaczął grać i dostał wtedy bramkę (tak to prawda że z dupy) no ale każda otwarta gra z nami kończy się w plecy.

Patryko 09.03.2025 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1643978)
Czy Letkiewicz w Legnicy pauzuje?

Bezpośrednia, czerwona kartka to dwa mecze przerwy z urzędu.

wolfy 09.03.2025 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1643982)
Bezpośrednia, czerwona kartka to dwa mecze przerwy z urzędu.

Jeden jeśli po faulu taktycznym. Pewnie tak teraz będzie.

Ogryzek 09.03.2025 16:55

Bezcenne 3 punkty. Terach chwilę ochłonąc i dalej do Legnicy po 3 punkty.

Dziękuję za walkę do końca :)

Drozd 09.03.2025 16:59

Sytuacja z Letkiewiczem to efekt wykonania kornera przez Dudę, zamiast korzyści, smród pod własną bramką. Baena zagrał do Lertkiewicza elegancko lekko w bok nie w światło bramki tylko temu coś odbiło i zamiast wykopać jak idzie w lewo to próbował zawinąć lewą nogą w prawo i kopnął się w czoło.

Zwoliński strasznie irytujący, oby się szybko obudził. Biedrzycki wreszcie zaczyna się spłacać :). Broda też ładnie.

Ważna wygrana, widać było drużynę, trzeci z rzędu dobry mecz.

Gratulacje dla drużyny

Szneka 09.03.2025 17:02

Do Legnicy w takim razie Broda- Jaroch Kutwa Biedrzycki Mikulec- Poletanović Igbekeme- Duarte Rodado Baena- Zwoliński. innej opcji nie widzę. granie Dudą w kolejnym meczu za 6 pkt to może być samobójstwo. Ewentualnie za Baenę Alfaro Lub Kiss chociaż obaj chyba na tą chwilę słabiutcy są.

gizmowisla 09.03.2025 17:11

Zwolinski jest po prostu cienki - i pokazuje w kazdym meczu dlaczego go wyplula ekstraklasa .....rzuty rozne to nasz majsersztyk , mozna od razu kopnac na aut- fuksiarsko udalo sie przepchnac mecz z autobusem - jestesmy po prostu bardo slaba druzyna , zadnych schematow na gre- zadnych pomyslow - pan trener Job to niestety tylko co najwyzej asystent trenera

AgresywnyChomik 09.03.2025 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1643988)
Zwolinski jest po prostu cienki - i pokazuje w kazdym meczu dlaczego go wyplula ekstraklasa .....rzuty rozne to nasz majsersztyk , mozna od razu kopnac na aut- fuksiarsko udalo sie przepchnac mecz z autobusem - jestesmy po prostu bardo slaba druzyna , zadnych schematow na gre- zadnych pomyslow - pan trener Job to niestety tylko co najwyzej asystent trenera

Gówno prawda i gówno prawda.
Widziałeś różnice w różnych jak bił je zawodnik który ma pojęcie (Poletanovic)?
To samo Zwoliński on dochodzi do sytuacji tylko brakuje mu luzu podobnie jak na początku sezonu.

ciacho 09.03.2025 17:17

Dobrze, że w końcu przepchnęlismy jakiś mecz.

Kolejny kompromitujący występ Dudy.

gizmowisla 09.03.2025 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1643989)
Gówno prawda i gówno prawda.
Widziałeś różnice w różnych jak bił je zawodnik który ma pojęcie (Poletanovic)?
To samo Zwoliński on dochodzi do sytuacji tylko brakuje mu luzu podobnie jak na początku sezonu.

czyli po prostu jest partaczem - nie bojmy sie tgo slowa uzyc , tylko z racji ze MUSI grac blokuje miejsce Angela na szpicy ,, spoko- jesli uwazasz ze nasze kornery to jakies minimalne chociaz zagrozenia dla przeciwnikow - to podziwiam twoja wizje gry w pilke

AgresywnyChomik 09.03.2025 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1643991)
czyli po prostu jest partaczem - nie bojmy sie tgo slowa uzyc , tylko z racji ze MUSI grac blokuje miejsce Angela na szpicy ,, spoko- jesli uwazasz ze nasze kornery to jakies minimalne chociaz zagrozenia dla przeciwnikow - to podziwiam twoja wizje gry w pilke

Jeszcze raz.... Nie mamy zawodnika który potrafi bić stałe fragmenty gry z pewną powtarzalnością (Poletanovic potrafi, tylko dziś nie grał). Podobnie było za Sobolewskiego (gdzie wszyscy nam strzelali po SF natomiast my nic nie mogliśmy) bez Junci, Moskala i kto tam był trenerem.
Tu nie potrzeba szarańczy czy innej taktycznego Masterchefa tu potrzeba dobrej piłki w pole karne.

Nie jest partaczem, lodu Zbyszek.
W 1wszej lidze graliśmy ostatnie 2 sezony na 1 napastnika, tak się nie da grać jak wszyscy murują. Zwoliński z Rodado to jest słuszne ustawienie, cokolwiek byś nie powiedział.

Tantal 09.03.2025 17:39

I tak dobrze, że przepchnęliśmy ten mecz. Gdyby tak kończyła się większość spotkań, kiedy próbujemy rozklepać autobus to byśmy dziś bili się o wygranie ligi.

Brawo za fizyczną walkę - pod koniec ledwo słyszeli, ale nie odpuszczali żadnej piłki. Jak dla mnie gracz meczu Igbekeme. Na duży plus Biedrzycki i Broda.

Wygrać z Miedzią i włączmy się do walki o 3 miejsce

doktor granat 09.03.2025 17:42

3 punkty, 5 miejsce, jest dosyć dobrze przynajmniej do piątku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl