![]() |
|
Cytat:
|
Cytat:
Zamiast trzymać kciuki za wtopę na mecz się wybierają. Normalnie wstyd i wiocha, a wszystkiemu winny zaskroniec... |
Szpital:
Z powodów zdrowotnych niemożliwy jest występ: Bartosz Talar, Joseph Colley, Igor Łasicki, Marc Carbó, Patryk Gogół, Piotr Starzyński i Enis Fazlagić. https://wislakrakow.com/posts/jop-li...-meczach/10995 Poletanowić być może, Kutwa też być może. |
Za przedłużenie kontraktów z Talarem i Łasickim to powinien być kryminał.
|
Cytat:
|
Cytat:
Z Talarem nie muszą, ma do 2026-go. |
Liczę po cichu na Rodado co specjalnie u kibica Wisły zaskakujące nie jest, ale konkretnie to na fakt, że wiosną jebnął już dwie z poza pola karnego. Zamiast fałszywej 9 zaczyna się z niego robić takie jednak bardziej konkretne 10. To może jutro być kluczowe. Nie będę też miał problemu, w przeciwieństwie do niektórych, jeśli będzie bił sfg, oczywiście jeśli Marco nie zagra.
Tak poza tym, to z ligowymi średniakami wygraliśmy jeden mecz na dziewięć, także zwycięstwo należałoby rozpatrywać w kategoriach co najmniej małej niespodzianki, więc nie ma się co dziwić ludziom, którzy są sceptyczni odnośnie jutrzejszego wyniku. |
Kolejny z meczów z typu - wszystko możliwe. Równie dobrze mecz może się ułożyć i wygramy pewnie, a równie dobrze może być kolejna mokra szmata w pysk, gdzie gra będzie podobna jak w meczu ze Zniczem i znów stracimy w głupi sposób punkty.
|
Ocho, w pierwszym składzie Duda, na ławce Sukiennicki.
Trochę wycisnę szmatę żeby mniej bolało. |
A już bałem się że obok Igbekeme zagra Alfaro.
|
Duda w składzie...masakra. Czy Jop oszalał?
|
Leszku, żebyś nie musiał potem dwa tygodnie chodzić kanałami
|
Duda TOP
Alan TOP |
Gramy swoje!!!
|
Duda przeplata świetne zagrania z bardzo nonszalanckimi.
Na plus dobry strzał, nieźle bite rzuty rożne, świetna wrzutka z wolnego pod koniec pierwszej połowy. Niestety, nie robi różnicy w środku. A poza tym gramy scenariusz jak ze Zniczem. Może z tą różnicą, że Łęczna nie stawia takiego autobusu |
Cytat:
|
Duda nic nowego cienki
|
Brawo nasz bramkarski talenciku.
|
Brawo Baena. Wsadził Letkiewicza na minę. Qrwa jak nie jeden idiota to drugi.
|
Duda Ty karle ile potrzbujesz pilek zeby wrzucic na glowe pilke? Przeciez ten chlop to 1 lige to jego obecny szczyt
|
Zwoliński obraz nędzy i rozpaczy na wiosnę. co wejście to albo faul albo próba faulu. Gość kompletnie bez formy. Dlaczego zszedł Duarte?
|
Ja ten mecz już kiedyś widziałem …jakieś 70 razy.
|
Aż tak bym Letkiewicza nie winił, takie błędy się zdarzają. Prawda jest taka, że KOLEJNY mecz gramy dokładnie tak samo, tym samym ustawieniem, taką samą dynamiką. Cała liga nas już rozczytała, bo tutaj nawet nie ma, co specjalnie analizować. Jop nie ma jaj/umiejętności/pomysłu na jakiekolwiek zaskoczenie przeciwnika czymś nowym lub/i niekonwencjonalnym. Wieczny płacz na sędziowanie, przeciwników, autobusy, granie na czas, ale żeby np. dla odmiany zagrać coś innego, to już nie, bo to by było za dużo gimnastyki intelektualnej dla trenera. Jeszcze J(eł)op zdejmuje Duarte, który jako jeden z niewielu potrafi zrobić z piłką coś sensownego.
|
Mikulec i Igbekeme MVP tego meczu.
Letkiewiczowi zdecydowanie przyda się przerwa. Błąd i wielbłąd w dwóch meczach to już jednak sporo na sumieniu. Wyszarpane zwycięstwo w takich okolicznościach może być dobrym budulcem pod końcówkę sezonu. |
Brawo za determinację i ŻE WRESZCIE UDAŁO SIĘ PRZEPCHNĄĆ MECZ. Kolejny mecz z gatunku pierdyliard wrzutek, Duda grający jedno dobre zagranie na 4 i gramy bez pomysłu. Zwoliński kompletnie od początku rundy bez formy, dziś żądnego zagrożenia nie stanowił. Duda człapiący po boisku i tracący piłkę ogrzej niż dziecko na orliku. Baena poza bezmyślnym zagraniem do Letkiewicza coś tam poszarpał. Bramka z niczego ,ale na Miedź zamiast Urygi musi wejść Kutwa. Lepiej wyprowadza piłkę i ma na to przede wszystkim pomysł. Zmiennicy Kiss i Kiakos dramat. Grek spieprzył koncertowo kontrę a Kiss dotknął piłkę w ogóle?
Czy Letkiewicz w Legnicy pauzuje? |
Po takim meczu nie chce mi się nawet oceniać. Mokra szmata już czekała, a tu nagle gol Biedrzyckiego i... Szok.
Brawa za walkę! Naprawdę wybiegali to zwycięstwo. Za to należy im się szacunek. Górnik Łęczna bronił wyniku przez cały mecz, nawet jak przegrywał. Dawno takiego dennego zespołu nie widziałem. |
Kolejny mecz gdzie gramy do końca z dużą ambicją.
W sumie dopiero po czerwonej Górnik coś zaczął grać i dostał wtedy bramkę (tak to prawda że z dupy) no ale każda otwarta gra z nami kończy się w plecy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Bezcenne 3 punkty. Terach chwilę ochłonąc i dalej do Legnicy po 3 punkty.
Dziękuję za walkę do końca :) |
Sytuacja z Letkiewiczem to efekt wykonania kornera przez Dudę, zamiast korzyści, smród pod własną bramką. Baena zagrał do Lertkiewicza elegancko lekko w bok nie w światło bramki tylko temu coś odbiło i zamiast wykopać jak idzie w lewo to próbował zawinąć lewą nogą w prawo i kopnął się w czoło.
Zwoliński strasznie irytujący, oby się szybko obudził. Biedrzycki wreszcie zaczyna się spłacać :). Broda też ładnie. Ważna wygrana, widać było drużynę, trzeci z rzędu dobry mecz. Gratulacje dla drużyny |
Do Legnicy w takim razie Broda- Jaroch Kutwa Biedrzycki Mikulec- Poletanović Igbekeme- Duarte Rodado Baena- Zwoliński. innej opcji nie widzę. granie Dudą w kolejnym meczu za 6 pkt to może być samobójstwo. Ewentualnie za Baenę Alfaro Lub Kiss chociaż obaj chyba na tą chwilę słabiutcy są.
|
Zwolinski jest po prostu cienki - i pokazuje w kazdym meczu dlaczego go wyplula ekstraklasa .....rzuty rozne to nasz majsersztyk , mozna od razu kopnac na aut- fuksiarsko udalo sie przepchnac mecz z autobusem - jestesmy po prostu bardo slaba druzyna , zadnych schematow na gre- zadnych pomyslow - pan trener Job to niestety tylko co najwyzej asystent trenera
|
Cytat:
Widziałeś różnice w różnych jak bił je zawodnik który ma pojęcie (Poletanovic)? To samo Zwoliński on dochodzi do sytuacji tylko brakuje mu luzu podobnie jak na początku sezonu. |
Dobrze, że w końcu przepchnęlismy jakiś mecz.
Kolejny kompromitujący występ Dudy. |
Cytat:
|
Cytat:
Tu nie potrzeba szarańczy czy innej taktycznego Masterchefa tu potrzeba dobrej piłki w pole karne. Nie jest partaczem, lodu Zbyszek. W 1wszej lidze graliśmy ostatnie 2 sezony na 1 napastnika, tak się nie da grać jak wszyscy murują. Zwoliński z Rodado to jest słuszne ustawienie, cokolwiek byś nie powiedział. |
I tak dobrze, że przepchnęliśmy ten mecz. Gdyby tak kończyła się większość spotkań, kiedy próbujemy rozklepać autobus to byśmy dziś bili się o wygranie ligi.
Brawo za fizyczną walkę - pod koniec ledwo słyszeli, ale nie odpuszczali żadnej piłki. Jak dla mnie gracz meczu Igbekeme. Na duży plus Biedrzycki i Broda. Wygrać z Miedzią i włączmy się do walki o 3 miejsce |
3 punkty, 5 miejsce, jest dosyć dobrze przynajmniej do piątku.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl