![]() |
I kij naszych asów ixbekemów i innych Poletanoviców w tyłek zapakowali Sobczak, Kocyła, Majchrzak, Ratajczyk, Rzuchowski, Kacaba, Gojny, Marcjanik i Węglarz.
Ale oczywiście mamy zajebistych piłkarzy, wszystkich, a o tych zagranicznych to Barcelona ostatnio pytała. |
Żenada
Kiedy ktoś w końcu kvrwa w tym klubie zrozumie że z ananasami pokroju Biedrzyckiego i Jarocha nigdy nie awansujemy Co z tego że jest milion podań i sto strzałów jak z jednej sytuacji tracimy dwa gole i cały mecz musimy gonić Każda akcja to przyjęcie poprawienie, prowadzenie piłki Wszystko na 4-5 kontaktów , wszystko zdążą zablokować |
Byliśmy o klasę lepsi a przegraliśmy. Setka Zwolińskiego, strzał Panu Bogu w okno Duarte, jakieś dziwne piętki Zwolińskiego, który zagrał dziś tragicznie. Kryminał w obronie przy golach: najpierw Igbekeme i Biedrzycki a przy drugim golu cała obrona na czele z Urygą i Letkiewiczem. Świnia jedna akcja składna i dwa gole. Czy karny po ręce Gaprindaszwili nam się przypadkiem nie należał ?
ooooo jeden z najlepszych na boisku Duarte ratuje remis, który mimo wszystko jest naszą porażką |
Co za kompromitujący występ Dudy.
|
Remis jest porażka
Duda z Sukiennickim niech już na stałe zejdą do drugiej drużyny |
Cytat:
|
Uryga z Biedrzyckim to jest dramat.
|
Bylismy lepsi. Mam wrazenie ze gdyby nie kontuzja Poletanovica to bysmy dzisiaj wiecej strzelili niz Arka. Szkoda wielka szkoda.
Arka jest cieniem druzyny z rundy jesiennej. Jestem pewien ze wypadna z pierwszej dwojki na koniec |
Cytat:
Sukiennicki ma IQ rozwielitki. Mamy piłkę pod polem karnym to ten stempel robi. Duda jak na niego dobry mecz. Czyli taki sobie, masa strat, głupich fauli, ale miał kilka dobrych dograń. Rodado i Duarte strzelili dwa gole z niczego. |
Z Chorzowem wpadało praktycznie wszystko, dziś niestety nie za wiele.
Byliśmy lepsi, ale co z tego. Arka z 5 strzałów wbija nam 2 bramki, z czego druga to oczywiście jakieś nieszczęśliwe odbicia piłki na naszą niekorzyść. Biorąc pod uwagę jakość obu drużyn, dziś to była strata dwóch punktów. |
Rozumiem nerwy, sam jestem wk.., ale Duda to IMHO akurat JAK NA NIEGO całkiem dobrze dzisiaj zagrał.
Obydwa gole do naszej bramki przy lepszych obrońcach nie miały prawa wpaść. Chyba też decyzja o wyjściu naszego bramkarza przy akcji bramkowej nie była najszczęśliwsza. Dzięki Ci Panie za Rodado, to jest aktualnie chyba nasza (malutka!!!) jedyna nadzieja na coś pozytywnego na koniec ... |
Gdynia chuja grała, dobrze stawiali się w obronie ale w ataku byli cieniutcy.
Trzeba im przyznać że rzuty różne mieli fajne ale oprócz tego Wisła ich zgniotła. Graliśmy bezdyskusyjnie lepiej od Arki ale nie zawsze da się wygrać. P.S. nie wiem o czym myślał Biedrzycki w momencie kiedy miał kryć Sobczaka ale mam nadzieję że było śmiertelnie ważne. |
Zresztą - bez znaczenia wynik. Jeśli kontuzja Poletanovicia jest poważna (a tak wyglądała) to dla nas sezon się skończył. Z Dudą i Sukiennickim to sobie możemy powalczyć o środek tabeli.
|
Cytat:
|
Ktoś mi wyjaśni dlaczego u Jopa to Duda wykonuje stałe fragmenty gry? Bo wykonuje je dramatycznie.
|
Cytat:
|
Cytat:
W ogóle to jesteśmy taką drużyną z niczego. Czy kolejny rok do niczego? Czekajcie... przecież my się chcemy zakręcić w okolicy szóstego miejsca, a szczyt formy szykujemy na baraże, gdzie pojedziemy równo ze wszystkimi. Taki jest plan. Prawdę mówię, nie zmyślam. A na poważnie: Królewski, odpuść sobie Wisłę. To nie na twój level. |
Cytat:
|
Raczkowski i ten pedał na varze sprzedawczyki i złodzieje i tyle, oprócz tego Zwoliński i Duda poniżej krytyki. graliśmy w 9 na 13
|
Cytat:
|
Cytat:
Przy pierwszej stoi Biedrzycki jak jełop i obserwuje jak go Sobczak mija. Kogoś innego pilnował? Bo nikogo więcej tam nie było... Druga jeszcze lepsza - stoją sobie nasi obrońcy na linii bramkowej i nie wypychają Arkowców. |
Cytat:
Bo wygląda na to, że oczekujesz że Wisła ma być lepsza od 11thi przeciwnika i od trójki sędziowskiej. Jakbyś mógł wytłumaczyć co miałeś na myśli. |
W sumie dobry mecz, statystyki na pewno będą powalające. Tak, że łorkinprogres i takie tam.
Tylko po co to aji jak wystarczy wytrenować stałe fragmenty gry i cyk dwie brameczki w meczu lecą. Co nasi trenowali w Turcji ? Brak Poletanovicia to dramatyczne osłabienie. Duda miał dobre dziesięć minut, pozostała część dyskretnego występu kwituje akcja z ostatniej minuty. |
Cytat:
|
Cytat:
Wtedy gramy kolejny mecz o stawkę, bo naprawdę nie wiem kto miałby nas z tego 6 miejsca zepchnąć Pierwsza 3 już poza zasięgiem Poletanovoc już w tym sezonie nie zagra moim zdaniem |
Potwierdza się też jeszcze jedna rzecz.
Kulturą gry w ofensywie bijemy każdą drużynę w tej lidze, naszą piętą achillesową jest obrona. Ile punktów miałaby dziś Wisła, gdyby nie liga rozwalona meczami pucharowymi w lipcu i sierpniu, a skład obrony byłby co najmniej na poziomie Mikulca na każdej pozycji? |
Cytat:
Pomijam jak niby ma wygrać baraże drużyna która nie potrafi wygrać dwóch meczy z rzędu. |
Nie ma nad czym deliberować. Brakiem zwycięstwa zminimalizmowaliśmy sobie szanse na bezpośredni awans niemal do zera.Teraz trzeba się skupić na barażach.
|
Brawa za walkę do końca, to muszę napisać.
Natomiast wielki kop w dupska Panów Królewskiego, Bashy... Jak można zbudować drużynę bez obrony, to się po prostu w głowie nie mieści... Walka o miejsce barażowe zależy od zdrowia Poletanovicia. Jeżeli uszkodził kolano - koniec sezonu dla Wisły. Duda sam w sobie jest żenujący a Igbekeme obok niego traci 50% wartości. |
Myślę, że to były najłatwiejsze bramki dla Arki w tym sezonie. Wystarczyło wrzucić piłę w pole karne, naszym wtedy odcina prąd, i cyk dwie brameczki. Obrona pierwsza klasa.
Zespół powinno się budować od obrony, ale Królewski jeszcze za mało w piłce siedzi, żeby to zrozumieć. W sezonie 2046/47 będziemy mieć taką obronę, że klękajcie narody. |
Dwa kołki w środku obrony, to nie dziwne że tracimy gole. Kutwa to powinien być pierwszy wybór w obronie. Całkowicie inaczej wygląda gra, kiedy jest na boisku.
|
Cytat:
Ja rozumiem że sa na forum frakcje i każda ma kozła ofiarnego który jest winny cokolwiek by się działo no Ale jakieś minimum obiektywizmu trzeba zachować. |
Też nie rozumiem nagonki na Dudę.
W porównaniu z meczem z Chorzowa, dziś zagrał całkiem przytomnie, miał parę udanych zagrań, ładnie też powalczył w odbiorze. |
Cytat:
|
Cytat:
Za tydzień łęczna to pewnie wygrają a potem się obetną w legnicy i dostaną po dupie. Chyba, że Łęczna urządzi znicza 2.0 to wtedy pewnie z Miedzią wpadnie. Tak czy srak, punktujemy jak drużyna środka tabeli i tam też się znajdziemy na koniec sezonu. |
ODDAJCIE KUTWĘ!
Lepszy chory Kutwik niż zdrowe to co dzisiaj grało i zawaliło dwie bramki! |
Nie wiem o co bylem wczoraj bardziej w....iony, rzeźnikami przez ktorych straciliamy Poletanovicia (licze że moze to naderwanie i 4 tygodnie leczenia, ale to raczej pobożne życzenia) czy tym sedziowaniem.
Do samej Wisły nie mam pretensji. Zagralismy naprawde dobre spotkanie. Ustawialismy Arke na ich boisku. Szkoda punktow, choc nie tak bardzo jak Poletanovicia. Carbo wracaj. |
W porównaniu z meczem ze Zniczem to zagraliśmy ten mecz rewelacyjnie. To bylo do wygrania.
|
Ogromna przewaga z gry i frajersko stracone bramki. Czyli nic nowego.
Pozostaje nam wierzyć w walkę do końca sezonu o miejsca 3-6 i furę szczęścia w ewentualnych barażach. Co do poszczególnych zawodników, to przypomnę tylko, że Uryga i Biedrzycki mają umowy do czerwca 2026 roku. Obaj nie potrafią grać w piłkę, a pomimo tego że są wysocy, to jakoś zawsze tak jakby są nieobecni, gdy piłka leci w nasze pole karne/bramkowe... Wysoki poziom zaangażowania, niestety jak nie idzie, to na ogół nie potrafimy zmienić wyniku /jeden kozak dziś nie wystarczył/. No i brawo za Jopa w wiarę w Freda, bo w końcu się dziś przełamał. Poletanović pewnie wypadnie na długo i znów zostajemy z dwoma niskimi środkowymi pomocnikami w środku pola, właściwie bez żadnej opcji zmiany. Carbo wrócił już do treningów na siłowni, ale nie wyglądał mi na gościa, który jest blisko powrotu do gry. Kolejnego transferu last minute raczej nie będzie, więc... trudno być optymistą. btw. akurat jestem z tych osób, które widzą duże umiejętności piłkarskie oraz potencjał Dudy, ale widzę również, że jest pod formą - jednak dziś komentarz Feddka był totalnie oderwany od rzeczywistości, gość reagował jakby Duda był jedynym Polakiem grającym w meczu jakiejś topowej ligi i trzeba pozytywnie skomentować każde jego najzwyklejsze zagranie ^^ |
Gramy swoje!! Jak na średniaka ligi przystało - jest przegrana, zwycięstwo i remis na poczatek rundy :)
Jak ktoś nagle wpadł w euforię po jednym meczu, to raczej proponuje nie podpalać się tak szybko. Szkoda Poletanovicia bo pewnie po rundzie i zostaniemy z naszymi dwoma galaktikos na środku. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl