Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   22. kolejka, Arka Gdynia - Wisła Kraków, 28 lutego 2025, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11078)

s1mone 28.02.2025 22:21

I kij naszych asów ixbekemów i innych Poletanoviców w tyłek zapakowali Sobczak, Kocyła, Majchrzak, Ratajczyk, Rzuchowski, Kacaba, Gojny, Marcjanik i Węglarz.


Ale oczywiście mamy zajebistych piłkarzy, wszystkich, a o tych zagranicznych to Barcelona ostatnio pytała.

bridgeburner 28.02.2025 22:24

Żenada
Kiedy ktoś w końcu kvrwa w tym klubie zrozumie że z ananasami pokroju Biedrzyckiego i Jarocha nigdy nie awansujemy
Co z tego że jest milion podań i sto strzałów jak z jednej sytuacji tracimy dwa gole i cały mecz musimy gonić
Każda akcja to przyjęcie poprawienie, prowadzenie piłki
Wszystko na 4-5 kontaktów , wszystko zdążą zablokować

Szneka 28.02.2025 22:33

Byliśmy o klasę lepsi a przegraliśmy. Setka Zwolińskiego, strzał Panu Bogu w okno Duarte, jakieś dziwne piętki Zwolińskiego, który zagrał dziś tragicznie. Kryminał w obronie przy golach: najpierw Igbekeme i Biedrzycki a przy drugim golu cała obrona na czele z Urygą i Letkiewiczem. Świnia jedna akcja składna i dwa gole. Czy karny po ręce Gaprindaszwili nam się przypadkiem nie należał ?
ooooo jeden z najlepszych na boisku Duarte ratuje remis, który mimo wszystko jest naszą porażką

ciacho 28.02.2025 22:36

Co za kompromitujący występ Dudy.

bridgeburner 28.02.2025 22:36

Remis jest porażka
Duda z Sukiennickim niech już na stałe zejdą do drugiej drużyny

willow 28.02.2025 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1643552)
Ciii nie zwalajcie winy na sędziów, To Królewski za wszystko odpowiada...

oczywiście, że tak. Zrozumcie w końcu, że tego faceta nie stać na to, żeby awansować. Chwała mu, że uratował klub, ale on nie śmierdzi kasą, żeby jednocześnie spłacać długi (które nie są jego) i inwestować w drużynę. Chce, stara się, ale jak się nie ma miedzi to się na dupie siedzi. I stąd się biorą nasze problemy. My jeszcze tygodniami możemy dyskutować o tym, czy Jaroch umie grać w piłkę, czy Baena umie dośrodkować, czy Biedrzycki ma zwrotność wagonu z węglem ale to są problemy poboczne. A głównym problemem jest nasz właściciel. Z nim nic już więcej nie osiągniemy.

Levis88 28.02.2025 22:37

Uryga z Biedrzyckim to jest dramat.

Skawa Wadowice 28.02.2025 22:39

Bylismy lepsi. Mam wrazenie ze gdyby nie kontuzja Poletanovica to bysmy dzisiaj wiecej strzelili niz Arka. Szkoda wielka szkoda.

Arka jest cieniem druzyny z rundy jesiennej. Jestem pewien ze wypadna z pierwszej dwojki na koniec

wolfy 28.02.2025 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1643560)
Remis jest porażka
Duda z Sukiennickim niech już na stałe zejdą do drugiej drużyny

Remis, jak na sytuację na boisku jest dla nas korzystny. Zejście Poletanovicia to był cios.

Sukiennicki ma IQ rozwielitki. Mamy piłkę pod polem karnym to ten stempel robi.

Duda jak na niego dobry mecz. Czyli taki sobie, masa strat, głupich fauli, ale miał kilka dobrych dograń.

Rodado i Duarte strzelili dwa gole z niczego.

Patryko 28.02.2025 22:41

Z Chorzowem wpadało praktycznie wszystko, dziś niestety nie za wiele.
Byliśmy lepsi, ale co z tego. Arka z 5 strzałów wbija nam 2 bramki, z czego druga to oczywiście jakieś nieszczęśliwe odbicia piłki na naszą niekorzyść.

Biorąc pod uwagę jakość obu drużyn, dziś to była strata dwóch punktów.

tomytom 28.02.2025 22:41

Rozumiem nerwy, sam jestem wk.., ale Duda to IMHO akurat JAK NA NIEGO całkiem dobrze dzisiaj zagrał.
Obydwa gole do naszej bramki przy lepszych obrońcach nie miały prawa wpaść.
Chyba też decyzja o wyjściu naszego bramkarza przy akcji bramkowej nie była najszczęśliwsza.
Dzięki Ci Panie za Rodado, to jest aktualnie chyba nasza (malutka!!!) jedyna nadzieja na coś pozytywnego na koniec ...

As 28.02.2025 22:41

Gdynia chuja grała, dobrze stawiali się w obronie ale w ataku byli cieniutcy.
Trzeba im przyznać że rzuty różne mieli fajne ale oprócz tego Wisła ich zgniotła.

Graliśmy bezdyskusyjnie lepiej od Arki ale nie zawsze da się wygrać.


P.S. nie wiem o czym myślał Biedrzycki w momencie kiedy miał kryć Sobczaka ale mam nadzieję że było śmiertelnie ważne.

wolfy 28.02.2025 22:42

Zresztą - bez znaczenia wynik. Jeśli kontuzja Poletanovicia jest poważna (a tak wyglądała) to dla nas sezon się skończył. Z Dudą i Sukiennickim to sobie możemy powalczyć o środek tabeli.

Drozd 28.02.2025 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1643561)
oczywiście, że tak. Zrozumcie w końcu, że tego faceta nie stać na to, żeby awansować. Chwała mu, że uratował klub, ale on nie śmierdzi kasą, żeby jednocześnie spłacać długi (które nie są jego) i inwestować w drużynę. Chce, stara się, ale jak się nie ma miedzi to się na dupie siedzi. I stąd się biorą nasze problemy. My jeszcze tygodniami możemy dyskutować o tym, czy Jaroch umie grać w piłkę, czy Baena umie dośrodkować, czy Biedrzycki ma zwrotność wagonu z węglem ale to są problemy poboczne. A głównym problemem jest nasz właściciel. Z nim nic już więcej nie osiągniemy.

I to jest powód dla którego w kolejnym meczu jesteśmy kręceni przez sędziego. :) I nie mówmy o tym ...

wolfy 28.02.2025 22:45

Ktoś mi wyjaśni dlaczego u Jopa to Duda wykonuje stałe fragmenty gry? Bo wykonuje je dramatycznie.

willow 28.02.2025 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1643570)
I to jest powód dla którego w kolejnym meczu jesteśmy kręceni przez sędziego. :) I nie mówmy o tym ...

Ależ mówmy. Oczywiście, że trzeba. Ale gdyby do przerwy było 3:0 dla nas, to sędziowie mogliby nas cmoknąć w pędzel.

FraMat 28.02.2025 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1643564)
Rodado i Duarte strzelili dwa gole z niczego.

A nasza obrona wpuściła dwa gole z niczego.

W ogóle to jesteśmy taką drużyną z niczego. Czy kolejny rok do niczego?

Czekajcie... przecież my się chcemy zakręcić w okolicy szóstego miejsca, a szczyt formy szykujemy na baraże, gdzie pojedziemy równo ze wszystkimi.
Taki jest plan.
Prawdę mówię, nie zmyślam.
A na poważnie: Królewski, odpuść sobie Wisłę. To nie na twój level.

Drozd 28.02.2025 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1643569)
Zresztą - bez znaczenia wynik. Jeśli kontuzja Poletanovicia jest poważna (a tak wyglądała) to dla nas sezon się skończył. Z Dudą i Sukiennickim to sobie możemy powalczyć o środek tabeli.

Kutas Sobczak wjebał mu się w kolano i miejmy nadzieję że tylko naciągnął MCL a nie urwał ACL.

Sylwus1988 28.02.2025 22:47

Raczkowski i ten pedał na varze sprzedawczyki i złodzieje i tyle, oprócz tego Zwoliński i Duda poniżej krytyki. graliśmy w 9 na 13

willow 28.02.2025 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1643569)
Zresztą - bez znaczenia wynik. Jeśli kontuzja Poletanovicia jest poważna (a tak wyglądała) to dla nas sezon się skończył. Z Dudą i Sukiennickim to sobie możemy powalczyć o środek tabeli.

zszedł o własnych siłach, nie trzymał się za dwugłowy, miejmy nadzieję, że jest ok, bo bez niego jesteśmy w czarnej d...e

wolfy 28.02.2025 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1643574)
A nasza obrona wpuściła dwa gole z niczego.

W ogóle to jesteśmy taką drużyną z niczego. Czy kolejny rok do niczego?

Czekajcie... przecież my się chcemy zakręcić w okolicy szóstego miejsca, a szczyt formy szykujemy na baraże, gdzie pojedziemy równo ze wszystkimi.
Taki jest plan.
Prawdę mówię, nie zmyślam.
A na poważnie: Królewski, odpuść sobie Wisłę. To nie na twój level.

OK, ale strzelić takie gole jak Rodado i Duarte to jest sztuka, a nasza obrona to parodyści i puszczają takie gole co mecz.

Przy pierwszej stoi Biedrzycki jak jełop i obserwuje jak go Sobczak mija. Kogoś innego pilnował? Bo nikogo więcej tam nie było...

Druga jeszcze lepsza - stoją sobie nasi obrońcy na linii bramkowej i nie wypychają Arkowców.

As 28.02.2025 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1643573)
Ależ mówmy. Oczywiście, że trzeba. Ale gdyby do przerwy było 3:0 dla nas, to sędziowie mogliby nas cmoknąć w pędzel.

Czekaj, sugerujesz swoim wpisem że mamy grać przeciwko drużynie przeciwnika oraz przeciw sędziemu?

Bo wygląda na to, że oczekujesz że Wisła ma być lepsza od 11thi przeciwnika i od trójki sędziowskiej.

Jakbyś mógł wytłumaczyć co miałeś na myśli.

Elefant 28.02.2025 22:51

W sumie dobry mecz, statystyki na pewno będą powalające. Tak, że łorkinprogres i takie tam.


Tylko po co to aji jak wystarczy wytrenować stałe fragmenty gry i cyk dwie brameczki w meczu lecą.


Co nasi trenowali w Turcji ?


Brak Poletanovicia to dramatyczne osłabienie. Duda miał dobre dziesięć minut, pozostała część dyskretnego występu kwituje akcja z ostatniej minuty.

Drozd 28.02.2025 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1643573)
Ależ mówmy. Oczywiście, że trzeba. Ale gdyby do przerwy było 3:0 dla nas, to sędziowie mogliby nas cmoknąć w pędzel.

Nie było 3:0 między innymi dzięki sędziemu, oczywiście można bredzić że sędzia gwiżdżący w drugą stronę, (faul na Kisie w 90 min przed polem karnym którego nie gwizdnął przy 1:2) nie ma wpływu na wynik. Ale to bajki dla małych dzieci.... Czy Letkiewicz był prawidłowo blokowany na linii bramkowej?

bridgeburner 28.02.2025 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1643569)
Zresztą - bez znaczenia wynik. Jeśli kontuzja Poletanovicia jest poważna (a tak wyglądała) to dla nas sezon się skończył. Z Dudą i Sukiennickim to sobie możemy powalczyć o środek tabeli.

Carbo chyba do baraży wróci?
Wtedy gramy kolejny mecz o stawkę, bo naprawdę nie wiem kto miałby nas z tego 6 miejsca zepchnąć
Pierwsza 3 już poza zasięgiem
Poletanovoc już w tym sezonie nie zagra moim zdaniem

Patryko 28.02.2025 23:03

Potwierdza się też jeszcze jedna rzecz.

Kulturą gry w ofensywie bijemy każdą drużynę w tej lidze, naszą piętą achillesową jest obrona.

Ile punktów miałaby dziś Wisła, gdyby nie liga rozwalona meczami pucharowymi w lipcu i sierpniu, a skład obrony byłby co najmniej na poziomie Mikulca na każdej pozycji?

wolfy 28.02.2025 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1643583)
Carbo chyba do baraży wróci?
Wtedy gramy kolejny mecz o stawkę, bo naprawdę nie wiem kto miałby nas z tego 6 miejsca zepchnąć
Pierwsza 3 już poza zasięgiem
Poletanovoc już w tym sezonie nie zagra moim zdaniem

Sami się wypchniemy z miejsca barażowego.

Pomijam jak niby ma wygrać baraże drużyna która nie potrafi wygrać dwóch meczy z rzędu.

krzywy 28.02.2025 23:06

Nie ma nad czym deliberować. Brakiem zwycięstwa zminimalizmowaliśmy sobie szanse na bezpośredni awans niemal do zera.Teraz trzeba się skupić na barażach.

sandomingo 28.02.2025 23:11

Brawa za walkę do końca, to muszę napisać.

Natomiast wielki kop w dupska Panów Królewskiego, Bashy...
Jak można zbudować drużynę bez obrony, to się po prostu w głowie nie mieści...

Walka o miejsce barażowe zależy od zdrowia Poletanovicia. Jeżeli uszkodził kolano - koniec sezonu dla Wisły.
Duda sam w sobie jest żenujący a Igbekeme obok niego traci 50% wartości.

Elendil 28.02.2025 23:17

Myślę, że to były najłatwiejsze bramki dla Arki w tym sezonie. Wystarczyło wrzucić piłę w pole karne, naszym wtedy odcina prąd, i cyk dwie brameczki. Obrona pierwsza klasa.

Zespół powinno się budować od obrony, ale Królewski jeszcze za mało w piłce siedzi, żeby to zrozumieć. W sezonie 2046/47 będziemy mieć taką obronę, że klękajcie narody.

Vuko 28.02.2025 23:19

Dwa kołki w środku obrony, to nie dziwne że tracimy gole. Kutwa to powinien być pierwszy wybór w obronie. Całkowicie inaczej wygląda gra, kiedy jest na boisku.

As 28.02.2025 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1643588)
Brawa za walkę do końca, to muszę napisać.

Natomiast wielki kop w dupska Panów Królewskiego, Bashy...
Jak można zbudować drużynę bez obrony, to się po prostu w głowie nie mieści...

Walka o miejsce barażowe zależy od zdrowia Poletanovicia. Jeżeli uszkodził kolano - koniec sezonu dla Wisły.
Duda sam w sobie jest żenujący a Igbekeme obok niego traci 50% wartości.

Bądźmy uczciwi wobec Dudy. Dał Zwolinskiemu piłkę na gola, nie jego wina, że zwolinski lubi przyparalitykowiać. Oprócz tego Arka po zejściu Poletanovicia środka pola nie przejęła a można by stwierdzić że bardziej się cofnęli więc Duda dupy nie dał a nawet pomógł.

Ja rozumiem że sa na forum frakcje i każda ma kozła ofiarnego który jest winny cokolwiek by się działo no Ale jakieś minimum obiektywizmu trzeba zachować.

Patryko 28.02.2025 23:24

Też nie rozumiem nagonki na Dudę.

W porównaniu z meczem z Chorzowa, dziś zagrał całkiem przytomnie, miał parę udanych zagrań, ładnie też powalczył w odbiorze.

Revolver 28.02.2025 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1643583)
Carbo chyba do baraży wróci?
Wtedy gramy kolejny mecz o stawkę, bo naprawdę nie wiem kto miałby nas z tego 6 miejsca zepchnąć
Pierwsza 3 już poza zasięgiem
Poletanovoc już w tym sezonie nie zagra moim zdaniem

Bardzo nie doceniasz pokładów absolutnego frajerstwa, które posiada ta drużyna. To już ten etap, że nie zdziwię się, jeżeli np. ogolimy Miedź na wyjeździe, ale dostaniemy w papę u siebie z Kotwicą. Jop to bardziej Sobol II, niż chociażby kolejny Brosz.

Stelio 28.02.2025 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1643588)
Brawa za walkę do końca, to muszę napisać.

Natomiast wielki kop w dupska Panów Królewskiego, Bashy...
Jak można zbudować drużynę bez obrony, to się po prostu w głowie nie mieści...

Walka o miejsce barażowe zależy od zdrowia Poletanovicia. Jeżeli uszkodził kolano - koniec sezonu dla Wisły.
Duda sam w sobie jest żenujący a Igbekeme obok niego traci 50% wartości.

Lol przecież od dawna już jest koniec sezonu dla Wisły :D Jedyne na co mogliśmy liczyć to masowe obcinanie się rywali w walce o awans. Po meczu Płocka z Siedlcami, do 4 miejsca mamy 6 pkt starty! To jest nie do odrobienia. Jeśli łęczna wygra z pruszkowem a za tydzień z nami to dziękuję dobranoc. Pozostanie wyłącznie jakaś iluzoryczna walka o 6 miejsce. Zresztą, co za różnica. Nawet do doczłapania się do tego 6 miejsca powinniśmy umieć wygrać więcej niż 1 mecz z rzędu. A tutaj co mecz to inny wynik.

Za tydzień łęczna to pewnie wygrają a potem się obetną w legnicy i dostaną po dupie. Chyba, że Łęczna urządzi znicza 2.0 to wtedy pewnie z Miedzią wpadnie. Tak czy srak, punktujemy jak drużyna środka tabeli i tam też się znajdziemy na koniec sezonu.

pepe72 28.02.2025 23:38

ODDAJCIE KUTWĘ!

Lepszy chory Kutwik niż zdrowe to co dzisiaj grało i zawaliło dwie bramki!

Karherop 01.03.2025 00:11

Nie wiem o co bylem wczoraj bardziej w....iony, rzeźnikami przez ktorych straciliamy Poletanovicia (licze że moze to naderwanie i 4 tygodnie leczenia, ale to raczej pobożne życzenia) czy tym sedziowaniem.

Do samej Wisły nie mam pretensji. Zagralismy naprawde dobre spotkanie. Ustawialismy Arke na ich boisku. Szkoda punktow, choc nie tak bardzo jak Poletanovicia.

Carbo wracaj.

DysoN 01.03.2025 00:15

W porównaniu z meczem ze Zniczem to zagraliśmy ten mecz rewelacyjnie. To bylo do wygrania.

grogoriogreg 01.03.2025 00:28

Ogromna przewaga z gry i frajersko stracone bramki. Czyli nic nowego.
Pozostaje nam wierzyć w walkę do końca sezonu o miejsca 3-6 i furę szczęścia w ewentualnych barażach.

Co do poszczególnych zawodników, to przypomnę tylko, że Uryga i Biedrzycki mają umowy do czerwca 2026 roku. Obaj nie potrafią grać w piłkę, a pomimo tego że są wysocy, to jakoś zawsze tak jakby są nieobecni, gdy piłka leci w nasze pole karne/bramkowe...

Wysoki poziom zaangażowania, niestety jak nie idzie, to na ogół nie potrafimy zmienić wyniku /jeden kozak dziś nie wystarczył/. No i brawo za Jopa w wiarę w Freda, bo w końcu się dziś przełamał.

Poletanović pewnie wypadnie na długo i znów zostajemy z dwoma niskimi środkowymi pomocnikami w środku pola, właściwie bez żadnej opcji zmiany. Carbo wrócił już do treningów na siłowni, ale nie wyglądał mi na gościa, który jest blisko powrotu do gry. Kolejnego transferu last minute raczej nie będzie, więc... trudno być optymistą.

btw. akurat jestem z tych osób, które widzą duże umiejętności piłkarskie oraz potencjał Dudy, ale widzę również, że jest pod formą - jednak dziś komentarz Feddka był totalnie oderwany od rzeczywistości, gość reagował jakby Duda był jedynym Polakiem grającym w meczu jakiejś topowej ligi i trzeba pozytywnie skomentować każde jego najzwyklejsze zagranie ^^

El'kabat 01.03.2025 00:58

Gramy swoje!! Jak na średniaka ligi przystało - jest przegrana, zwycięstwo i remis na poczatek rundy :)

Jak ktoś nagle wpadł w euforię po jednym meczu, to raczej proponuje nie podpalać się tak szybko.

Szkoda Poletanovicia bo pewnie po rundzie i zostaniemy z naszymi dwoma galaktikos na środku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl