![]() |
Cytat:
Przy bramce to nie Kutwe sobie chłop ustawił tylko Carbo, natomiast Kutwa zostawił strzelca którego chyba łapali na spalonego. Spalonego nie było bo Rodado wbiegł na linię bramkową. Rodado jeden ze słabszych na boisku. |
No właśnie...te dane jakieś takie mało ekskluzywne ;)
|
Cytat:
|
Rodado jest zmęczony
|
Cytat:
|
Czy ja dobrze widzę, że wygraliśmy z mocnym rywalem z 7 Polakami składzie i PMSem na ławce trenerskiej? Takich rzeczy to chyba najstarsi Hiszpanie nie pamiętają
|
Cytat:
Widac u niego dołek fizyczny z ktorego juz raczej do konca roku nie wyjdzie. Na szczęście sa w naszej druzynie goście mniej zajechani szczegolnie Duda, Zwolinski, Kiss, Kiakos, Kutwa.. trzeba bedzie na ostatnie 3 mecze przemeblować sklad, ale wierzę ze Jop wie co robi. Mega ważne 3 pkt w kontekscie innych wyników. Wygrywajac z Polonia i Miedzią zimujemy na 4 miejscu dość mocno osadzeni w top6 |
Cytat:
|
Dudzie z powodu tej kontuzji to chyba najlepiej zrobiło to, że presja mu z głowy zeszła, bo raczej nikt nie wymaga od chłopa co wraca po kilkunastu tygodniach bez gry, że będzie robił różnice. Presja wyłączona to i gra lepsza.
|
Cytat:
Nazywajmy rzeczy po imieniu.Zwoliński jest w bardzo dobrej formie i obecnie ciągnie naszą grę. Natomiast jak tu przyszedł to powiedzieć "kopał się po czole"to jak nic nie powiedzieć. |
niektorsy chwala tutaj Dude , hmmm , jak to siem dla kilku .... z SB ktorzy wiecznie po nim lecą i napie,,,alaj...ą ????? gdzze jestescie ....eczki z sb /???? ...a wracajac do meczu - Zwolak znow strzelil 2 bramki - i jest super- tylko jakos boli mnie teraz mniejsze wykorzystywanie Rodado - skoro tak juz musi byc to moze system 4-4-2 , ta liga i tak jest tak slaba ze mozna ofensywa wygrywac , maja tak slabych obroncow jakich My mamy - na szpicy Angel i Zwolinski - w srodku Duda i carbo - o skrzydlach nie mowie bo ich nie mamy - wiec tam jest loteria na chybil trafil
|
Cytat:
Cytat:
|
James zalicza totalny zjazd. Mnie najbardziej cieszy forma Zwolaka i Kutwy.
|
Oczywiście, że Zwoliński ma dużo wyższy sufit i umiejętności niż Sobczak - jeżeli ktoś tu pił do mnie, to niepotrzebnie, bo dla mnie to też oczywiste. U Zwolaka jedynym problemem jest głowa. Jak się zatnie to nie ma rzeczy niemożliwych. 5, 10, 15, 20 spotkań bez gola? Nie ma sprawy! U nas na szczęście wynik zatrzymał się bodajże na 11. Teraz Zwoliński jest w świetnej formie. Oby ją utrzymał jak najdłużej, to i kłopoty z mentalem nie przyjdą.
|
Cytat:
Rodado powinien odpoczac w PP, wejsc z ławki, moze tak samo w lidze, potrzebujemy go w gazie z Miedzią Legnica. |
Czy sobaczak zrobi salto ?!?!
No włąśnie !!! |
Cieszynka taka niepotrzebna, ktoś powinien go nieźle zrugać za to. W dobie naszej wąskiej kadry jeśli chodzi o napastników.
|
Zwolak-Sobczak 8:7 - Arka gra w poniedziałek
Konferencja prasowa: https://www.youtube.com/live/2xH1A5o...5sSc6rg35AmGC8 Cytat:
|
Mam nadzieję, że w PP wrzucamy kompletny 2 sklad, na tym etapie sezonu już widac zmęczenie a kolejne 2 ligowe mecze są baaaaaardzo ważne. Jak dla mnie mogliby we wtorek wystawić nawet rezerwy. Dać szansę Kuziemce i Dziedzicowi. Wygrają to wygrają, jak nie to wstydu też nie będzie bo to już Polonia a nie jakiś 3 ligowiec.
|
Skrót meczu (TVP):
https://youtu.be/04tGCIY96a8?si=4pI4m0DwS0TmgVgh |
Brawo brawo brawo - dla zespołu że był cierpliwy i dla trenera.
Widać było jak to jest jak się trenera ma jak my. I jak ma się jakiegoś dziada jak łsiaki - gość zrobił 1 zmianę, a pretensje ma że wyjebani nie presują w 90 minucie i zero grania na czas. Cytując klasyka to mamy szczęście, że oni są tacy głupi :D Brawo dla Zwolińskiego, chłop zaczyna rozkwitać. Plus Duda klasa i od razu różnica jak wszedł. |
Cytat:
|
Wejście Dudy odmieniło nasza grę. Jedyny minus to zbyt późne zagranie (o jeden krok) do Baeny. Poza tym majstersztyk i dla mnie bohater meczu ;)
W końcu podejmuje właściwe decyzje. Świetne panowanie nad pilka, nadawanie tempa grze. Brawo. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Co mówią przepisy w takiej sytuacji, gdy drużyna broniąca wybija piłkę na rzut rożny, a gdyby tego nie zrobiła, to do piłki doszedłby zawodnik który był na spalonym:
https://i.ibb.co/v32WhJg/1000002712.png Rzut rożny czy spalony? Tutaj to o tyle istotne, że po tym rożnym padła bramka dla ŁKSu |
Nie wiem, ale liniowy powinien machnąć i tyle, bo var niby nie ma prawa się wtrącać. To jest to o czym wspominał Królewski. Dlaczego w Piłce nożnej nie ma sprawdzenia video na życzenie, raz czy dwa razy na połowę. Wypuszczasz się to tracisz i po sprawie.
|
Cytat:
Brawo Wisełko, wczoraj po prostu musielismy wygrać. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie było spalonego, bo nie dotknął piłki. Gdyby dotknął byłby spalony. Proste.
|
Cytat:
|
Rodado rozegrał 26 mecz zdaje się. Ludzie. On jest zajechany. Widać to gołym okiem.
Nawet jeśli są opóźnienia (nie zdziwi to ani trochę) to na pewno nie wpływa to na grę Rodado. To nue pierwszy i pewnie nie oststni raz pod wodzą Pinokia |
Cytat:
Po tym wolnym chyba Kutwa wybijał na róg bo miał za plecami chłopa, który w momencie podania był na spalonym, gdyby wpakował swojaka o co trudno nie było to co. Uznałbyś gola bo chłop ze spalonego piłki nie dotknął? Uprzedzenia do królewskiego mieszają Ci w głowie. Proste. |
Cytat:
Nikt nie płaci na czas w pierwszej lidze. W Lechii nie płacili (i nie płacą) na czas a zrobili awans. Po co ten bełkot i szerzenie plotek? Rodado zgodził się przedłużyć, Carbo się dogadał na 2026 rok, pozostali też nie protestowali jak im się umowy przedłużyły. Igbekeme już tu wcześniej grał. Masz ludzi za idiotów czy po prostu dla zasady lubisz robić smród wokół Wisły? Prawda jest taka że większość piłkarzy ma w nogach o wiele za dużo meczy, a Igbekeme nie przepracował w ogóle obozu przygotowawczego. Chłop jest do zmiany maks w 60-tej minucie (jak to możliwe). W ogóle Rodado ma w nogach więcej meczy niż pierwszoligowcy reszty drużyn przez cały sezon. Może się pochwalisz skąd masz te informacje? Zgaduję że z czterech liter... |
Drozd.
Tak. Uznałbym gola. Takie są przepisy. Nie muszą ci się podobać, ale trzeba się do nich stosować na tym polega gra w piłkę. |
Może powiesz gdzie to napisane, że zawodnik z pozycji spalonej musi dotknąć piłkę żeby był spalony? Wystarczy, że bierze udział w akcji, a absorbowanie uwagi obrońcy to branie udziału, więc nie pitol bzdur.
|
Jak on ma absorbować jak jest za jego plecami? Człowieku, skoncz z tym populizmem. Dno dna szorujesz.
|
Cytat:
Masz rację każdy klasowy obrońca zawsze olewa to co się dzieje za jego plecami, zwłaszcza we własnym polu karnym :rotfl: I jeszcze o jakimś dnie wspominasz? Wpadasz kolego w smutną pułapkę wspominania o deszczu kiedy plują. Zaczynasz coś wspominać o przepisach, a kiedy przepis nie pasuje to zwyczajnie bredzisz. I po co? Na fotce jest ewidentny spalony, chłop z pozycji spalonej ewidentnie bierze udział w akcji, bo naciska wybijającego trudną piłkę Kutwe. Zamiast rogu, po którym padła bramka, powinien być gwizdnięty spalony i koniec dyskusji. To co prezentujesz to postawa równie żenująca jak pitolenie, że sędzia w ćwierćfinale PP z nami przekręcił Widzewa, mimo że nam nie gwizdnął dwóch karnych i nie wywalił za czerwień Widzewiaka na początku drugiej połowy. Doradzam kilka głębszych wdechów. :) |
Cytat:
Przebywanie na pozycji spalonej nie jest przewinieniem samym w sobie (...) Zawodnik, który przebywa na pozycji spalonej w momencie, gdy piłka zostaje zagrana lub dotknięta* przez współpartnera, może być ukarany jedynie wtedy, gdy jest aktywny w grze poprzez: > branie udziału w grze poprzez zagranie lub dotknięcie piłki podanej lub dotkniętej przez współpartnera lub > przeszkadzanie przeciwnikowi poprzez: - utrudnianie przeciwnikowi zagrania lub możliwości zagrania piłki przez wyraźne zasłonięcie mu pola widzenia, lub - atakowanie przeciwnika w walce o piłkę, lub - ewidentną próbę zagrania piłki, która znajduje się blisko, gdy próba ta ma wpływ na przeciwnika, lub - wykonywanie ewidentnych działań, które jednoznacznie wpływają na możliwość zagrania piłki przez przeciwnika lub > osiąganie korzyści poprzez zagranie piłki lub przeszkadzanie przeciwnikowi, gdy piłka: - trafiła do zawodnika na pozycji spalonej po rykoszecie lub odbiciu się od słupka, poprzeczki, sędziego lub przeciwnika, - trafiła do zawodnika na pozycji spalonej w skutek rozmyślnej parady obronnej dokonanej przez przeciwnika No więc nie, absorbowanie uwagi przez zawodnika za plecami, który oprócz tego, że jest za plecami nie zrobił niczego konkretnego, nie zasłonił widoku, nie dotknął piłki, nie spróbował dotknąć piłki wpływając na zagranie czy nie zaatakował obrońcy nie daje podstaw do odgwizdania spalonego. Sorry. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl