Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   6. kolejka (zaległa), Górnik Łęczna - Wisła Kraków, 22 października 2024, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11049)

Jagul 22.10.2024 10:25

A czemu niby to Łasicki ma być oszczędzany? Patrząc na ostatnie mecze to większym zapalnikiem i debilem jest Uryga i to on prędzej złapie żółtko.

wolfy 22.10.2024 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1637406)
A czemu niby to Łasicki ma być oszczędzany? Patrząc na ostatnie mecze to większym zapalnikiem i debilem jest Uryga i to on prędzej złapie żółtko.

Bo ja wiem czy większym? Cały tercet stoperów jest równie udany moim zdaniem.

Adryan 22.10.2024 10:31

Mielibyśmy Colleya zdrowego i byłaby ogromna alternatywa i głębia składu, ile jeden zawodnik potrafi zrobić różnicy pod tym względem, no ale cóż. Mistrz Kazek wolał w 80 minucie przy 6-0 w Wiedniu trzymać go na boisku w ulewie.

Jagul 22.10.2024 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1637407)
Bo ja wiem czy większym? Cały tercet stoperów jest równie udany moim zdaniem.

Dlatego nie widzę sensu oszczędzania kogokolwiek. Wychodzimy Uryga - Łasicki i tyle.
Mamy dziś mecz i grajmy na galowo, a nie ryzykujmy Biedrzyckim, który nie radził sobie na tle Siarki.

Adryan 22.10.2024 10:37

Zdenerwowałem się w robocie jak pomyślałem o tym meczu w Wiedniu, straciliśmy Colleya i 6 bramek i po co to było Moskalowi przy takim wyniku trzymać najlepszych zawodników na boisku, gdzie zaczęło padać i było ogromne ryzyko kontuzji.

Patryko 22.10.2024 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adryan (Post 1637409)
Mielibyśmy Colleya zdrowego i byłaby ogromna alternatywa i głębia składu, ile jeden zawodnik potrafi zrobić różnicy pod tym względem, no ale cóż. Mistrz Kazek wolał w 80 minucie przy 6-0 w Wiedniu trzymać go na boisku w ulewie.

Dlatego w przerwie zimowej musimy koniecznie zakontraktować środkowego obrońcę do pierwszego składu, nawet jeśli to miałby być jedyny, zimowy transfer.

Mając w tym momencie 3 stoperów na jako takim poziomie, sami prosimy się o kłopoty. Póki co zdrowie im dopisuje, ale aż mi się słabo robi na myśl, że ktoś z nich mógłby teraz doznać kontuzji, wykluczającej z gry na miesiąc.

Biorąc pod uwagę to, że misja Colley'a w Wiśle się zakończyła (o ile oczywiście nie dostanie nowego kontraktu w lecie), zatrudnienie kolejnego, jakościowego ŚO jest jak najbardziej uzasadnione.

Adryan 22.10.2024 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1637412)
Biorąc pod uwagę to, że misja Colley'a w Wiśle się zakończyła (o ile oczywiście nie dostanie nowego kontraktu w lecie), zatrudnienie kolejnego, jakościowego ŚO jest jak najbardziej uzasadnione.

Wydaje mi się, że Colley będzie miał przedłużony kontrakt, zwolnią się pieniądze za Fazlagicia oraz Sapałę, bo przedłużenie kontraktów z nimi kosztem Colley'a byłoby zbrodnią.

pepe72 22.10.2024 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1637394)
Nie mam pojęcia dlaczego Biedrzycki miałby dziś zagrać o ile Uryga i Łasicki są dostępni.
Jop podkreśla, że liczy się tylko kolejny mecz i ma tutaj pełną rację.
Jakakolwiek kalkulacja to głupota, jeden czy drugi mogą.doznać kontuzji, zachorowac i nie zagrać z Płockiem.
Tylko tu i teraz się liczy.
Poza tym, w razie W, mamy Kutwę. Zdaniem.niektórych ekspertów z tego forum to materiał na świetnego stopera.

W niedzielę gramy z Płockiem, a 3 obrońców ma po 3 żółte kartki.
Trochę duże ryzyko by całą trójkę wystawić na Łęczną.

sandomingo 22.10.2024 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adryan (Post 1637413)
Wydaje mi się, że Colley będzie miał przedłużony kontrakt, zwolnią się pieniądze za Fazlagicia oraz Sapałę, bo przedłużenie kontraktów z nimi kosztem Colley'a byłoby zbrodnią.

Fazlagic ma kontrakt do czerwca 2026, więc należy mu się od Wisły jeszcze około 1,5 mln zlotych.
Także nie tak szybko.

A co do dzisiejszego meczu, to nie czas na jakiekolwiek.kalkulacje.
Niech graja najlepsi.

Karherop 22.10.2024 12:31

Jop kalkulował w meczu z Pogonią Siedlce przed spotkaniem z Termalika więc tym bardziej może dzisiaj przed spotkaniem z Płockiem. Ryzyko jest zawsze, a czy to się opłaci to zobaczymy.

To czy Colley zostanie będzie zależne od zbyt wielu czynników by to wyrokować na 8 miesięcy do przodu. Równie dobrze może sam chcieć odejść, bo markę ma wyrobioną wśród klubów ekstraklasy. Dobrze by było gdyby wrócił do gry jeszcze w tym sezonie.

Patryko 22.10.2024 13:11

Z Colleyem będzie o tyle dobra sytuacja, że tym razem będzie rozgrywany przez Wisłę, a nie Wisła przez niego.

Pamiętacie, jak próbowaliśmy go na siłę wypchnąć z Wisły, bo miał gigantyczny kontrakt i kopał się po czole?

Po roku przerwy od gry w piłkę jego pozycja negocjacyjna będzie bardzo niekorzystna, ze względów zdrowotnych wątpię, żeby połasił się na niego jakiś klub z Ekstraklasy. Jeśli będzie chciał zostać w Wiśle, a Wiśle Colley będzie pasować pod kątem czysto sportowym (niezależnie od ligi, w której przyjdzie jej grać), to zapewne na gorszym kontrakcie, niż do tej pory.

Markus 22.10.2024 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1637336)

Moim zdaniem do zmiany w pierwszej kolejności są właśnie Alfaro i Carbo.

No jakżeby inaczej. :rotfl:

Czasem bawi mnie jak niektórzy nie doceniają znaczenia i wkładu tych zawodników w jakość gry Wisły oraz w realizację taktyki Jopa, nawet jeśli w danym momencie nie znajdują się oni w najwyższej formie.

Jop uparcie ich wystawia, bo są mu potrzebni i realizują powierzone im zadania. Alf to nasz najlepszy w defensywie piłkarz z graczy ofensywnych, wykonujący zawsze ogromną pracę w grze bez piłki, pressingu, paraliżowaniu rozegrania piłki przez rywali i zamykaniu im na to przestrzeni. Jop wie, że żaden inny z naszych obecnych bocznych pomocników nie byłby w stanie robić tego równie dobrze. W dodatku Alf potrafi odpowiednio się ustawić między formacjami przeciwników, umie zgubić krycie, podać prostopadle i odpowiednio dośrodkować z prawej nogi. Słabiutki jest tylko strzałowo.

O Carbo już było pisane tak wiele razy, że nie ma sensu raz wtóry podkreślać jego mocnych stron, którymi robi różnicę i które jak widać już kolejny trener bardzo ceni. :-D

Stelio 22.10.2024 17:52

Tak się złożyło, że ostatnich 2 meczów ligowych nie mogłem obejrzeć na żywo, PP obejrzałem tylko 2 dramatyczną w naszym wykonaniu połowę. Ten mecz jak na razie to największe gówno od meczu z Chrobrym w kwietniu tego roku. Mamy turbo farta, powinnismy przegrywać conajmniej 2:0.

Jedyny plus tego meczu to Letkiewicz, widać, że z chłopaka coś będzie. Reszta po krótkotrwałej chwili uniesienia zrównała do poziomu murawy. Skoro GKŁ ma o wiele lepsze drugie połowy to raczej trzeba się będzie pogodzić ze stratą punktów. Z taką formą w Płocku to się będziemy modlić o najniższy wymiar kary.

Pisałem po meczu z Pogonią, że prawdziwym testem będą te 3 najbliższe mecze, obstawiałem, że 4 pkt to będzie duży sukces. Jak widać niestety chyba wiele się nie pomyliłem.

No chyba, że na drugą polowe wyjdzie zupelnie inna druzyna, ale w takie cuda to ja juz od dawna nie wierze i staram się tonować zapedy do myslenia życzeniowego XD

Cymes 22.10.2024 18:03

Tak jak pisałem zagraliśmy w piątek na pojebanej intensywności. Do tego to nasz 20 mecz w rundzie, czyli w zasadzie jesteśmy w połowie grudnia, do której realnie czeka nas kolejne 7 meczy + runda w PP. Cena za "wspaniałą pucharową przygodę".

Poza tym Stano to nie jest pierwszy lepszy ogór. Przypominam, że prowadząc Płock spuścił Wuje jak gówno w kiblu, a nas razem z nim do tej pojebanej ligi.

Liczę, że w drugiej chłopaki jednak znajdą siły, żeby trochę podkręcić tempo, ale na remis i punkt niespecjalnie się dziś obrażę.

Adryan 22.10.2024 18:23

Takiego napastnika jak Zwoliński nie mieliśmy od czasów Brożka i Genkowa.
Bardzo dobry występ, walczy, stara się, nawet bramkę strzelił ale nie była uznana.

ciacho 22.10.2024 18:31

Alfaro :lol: :lol::lol: Jaka to jest melepeta:lol::lol::lol:

Levis88 22.10.2024 18:56

Festiwal niedokładności i niechlujstwa. I zmiana Gogóła w 96min....

ciacho 22.10.2024 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1637426)
Festiwal niedokładności i niechlujstwa. I zmiana Gogóła w 96min....

Festiwal gów.a, a nie niedokładności i niechlujstwa.

Jagul 22.10.2024 18:59

Uryga 4 żółta w sezonie - co za idiota.

Jaroo1 22.10.2024 19:01

Niestety w jednym meczu prysnęła cała magia Jopa i "nowej" Wisły - oby tylko na chwilę i niech wróci dobra gra.
Typowy dla nas mecz, frajerska gra, jak były okazje to spartolone kapitalnie, rywal cienki, który ostatnio nie umiał wygrać, na nas się przełamuje, oczywiście 1:0 bo po co więcej? Uryga żółta kartka i nie zagra z Płockiem.
Do takich meczów jesteśmy przyzwyczajeni od kilku lat, chujnia po całości.

sandomingo 22.10.2024 19:02

Szkoda, punkt byłby cenny w walce o utrzymanie.
No ale to jest po prostu słaba drużyna, na lawce nie ma kompletnie nikogo.
Mecz z Tychami o 6 punktów.

FraMat 22.10.2024 19:03

Ktoś mi wytłumaczy, co tam się dzisiaj stało?
Przecież nie zagraliśmy nawet na 50% możliwości, tempa, szybkości, dokładności i z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.n.i.a...

Skawa Wadowice 22.10.2024 19:04

Bardzo ciezko jest byc kibicem Wisly. Meczu z klockiem plockiem nie chce mi sie ogladac.

Elendil 22.10.2024 19:04

Jeśli Alfaro nie strzela z metra w światło bramki, to o czym tu mówić?

Takie mecze się zdarzają. Nie wiem jak, ale na Płock powinni dzięki temu wyjąć na 200% zmotywowani, bo dziś po prostu każdy przeszedł obok meczu.

Patryko 22.10.2024 19:04

Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, pierwsza gorzka pigułka do przełknięcia dla Jopa. Mecz ten niczym nie odbiegał od tego, co prezentowała drużyna za Moskala.

Graliśmy o tempo wolniej niż z TBB, dużo było niedokładności. Alfaro kolejny słabszy mecz, może pracuje w defensywie, ale to, co dziś zmarnował z przodu, decyduje właśnie o punktach w takich gównomeczach.

To, co odjebał Alan w końcówce spotkania, za darmo eliminując się z gry z Płockiem, zakrawa o jebaną kpinę.

Letkiewicz solidne spotkanie, ładnie wyciągnął piłkę na początku spotkania, przy golu bez większych szans, zasłonięty przez Alana.

wolfy 22.10.2024 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1637431)
Ktoś mi wytłumaczy, co tam się dzisiaj stało?
Przecież nie zagraliśmy nawet na 50% możliwości, tempa, szybkości, dokładności i z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.n.i.a...

Fizycznie wyglądaliśmy dzisiaj źle. Łęczna zagrała typowe PMS. Nie wykorzystaliśmy sytuacji które mieliśmy.

Sędzia bałwan, sypał kartkami tylko w jedną stronę.

Zdarza się. O ile to nie będze początek serii nie ma co histeryzować.

bridgeburner 22.10.2024 19:05

To jest jednak fenomen
Żeby po tak dobrym meczu "zagrać" coś takiego
Trudno w sumie to nazwać gra, festiwal niechlujnosci, pozoranctwa lenistwa i braku chęci
Do straty bramki to był tylko konkurs Mikulca z Jarochem kto wymyślił głupsze zagranie
Nie wiem czy po 4 wygranych uznali że są mistrzami czy co

Stelio 22.10.2024 19:06

I BUUUUUUMMMMMM

Słyszycie to? To własnie dźwięk balona którego sążne pęknięcie rozbrzmiało nad całym Krakowem :D

Jopabonito wystarczyło na 3 mecze, wow. To już nawet Soblewszczyzna potrwała dłużej i to aż ponad 2 krotnie :D

I niech mi ktoś jeszcze powie, że nie można za dużo wymagać i porażka musiala kiedys nadejść.

ARKA WŁASNIE ROBI DRUGI RAZ W PRZECIAGU NIECALEGO ROKU 6 WYGRANYCH Z RZEDU.

Ta drużyna to po prostu banda niedorajd i frajerów której lapsły się 3 mecze. A najlepsze, że to nie koniec chujowych informacji w tym tygodniu bo w niedziele już kolejne manto w płocku :D

Adryan 22.10.2024 19:06

Najmniej winiłbym w tym meczu Zwolińskiego, bo widać, że gość się starał i coś grał. Zresztą to nie jest byle kto, bo strzelał bramki drużynie FC Kopenhaga w Lidze Mistrzów. Brakuje po prostu kogoś, kto dobrze by dograł do niego vide Baena z Termalicą.

Jagul 22.10.2024 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1637431)
Ktoś mi wytłumaczy, co tam się dzisiaj stało?
Przecież nie zagraliśmy nawet na 50% możliwości, tempa, szybkości, dokładności i z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.n.i.a...

O to coś nowego w tym klubie?
Nadchodzi taki moment, kiedy wydaje się, że wychodzimy na prostą. Jest wygrana po dobrej grze z mocnym rywalem. Potem następuje wyjazd do cieniasa i klasyczny wpierrdol - typowa Wisła.

pi0tr3k94 22.10.2024 19:07

Bardzo słaby mecz , nie potrafimy grać co 3 dni, obojętnie czy na ławce siedzi Moskal czy Jop.
Jaroch katastrofa, nie da sie na chłopa patrzeć. Dawać tego młodego Wiśniewskiego do pierwszego składu, wątpię żeby był słabszy .
Uryga - kapitan łapiący takie żółtko w końcówce.... po prostu debil.
Teraz zapewne czeka nas wpierdziel w Płocku. No chyba, że okaże się że to jeszcze za swojej kadencji Krzoska rezerwował hotel w Lecznej, to by wszystko tłumaczyło.

wolfy 22.10.2024 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adryan (Post 1637438)
Najmniej winiłbym w tym meczu Zwolińskiego, bo widać, że gość się starał i coś grał. Zresztą to nie jest byle kto, bo strzelał bramki drużynie FC Kopenhaga w Lidze Mistrzów. Brakuje po prostu kogoś, kto dobrze by dograł do niego vide Baena z Termalicą.

Baeny faktycznie zabrakło bo Duarte dał słabą zmianę.
Za to Sukiennicki - bardzo dobrą. Już postawiłem na nim krzyżyk, ale dzisiaj to był jeden z jego lepszych meczy. Praktycznie się nie mylił.

Adryan 22.10.2024 19:11

Wcale bym tak nie powiedział, nie widziałem pół zagrania Sukiennickiego, które cokolwiek by wniosło. Nie mam kompletnie pojęcia co się z nim stało po eliminacjach do LE/LKE, ale zdecydowanie nie dojeżdża poziomem, to już kolejny mecz, w którym widzę, że po prostu przechodzi obok niego.

wolfy 22.10.2024 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adryan (Post 1637442)
Wcale bym tak nie powiedział, nie widziałem pół zagrania Sukiennickiego, które cokolwiek by wniosło. Nie mam kompletnie pojęcia co się z nim stało po eliminacjach do LE/LKE, ale zdecydowanie nie dojeżdża poziomem, to już kolejny mecz, w którym widzę, że po prostu przechodzi obok niego.

Ja mu stawiam poprzeczkę na poziomie Gogóła. Nic mu się nie stało, po prostu w pewnym momencie ludzie patrzyli na niego przez różowe okulary.

Kiakos też OK zagrał.

FraMat 22.10.2024 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1637439)
O to coś nowego w tym klubie?
Nadchodzi taki moment, kiedy wydaje się, że wychodzimy na prostą. Jest wygrana po dobrej grze z mocnym rywalem. Potem następuje wyjazd do cieniasa i klasyczny wpierrdol - typowa Wisła.

Ale to są przecież zupełnie inni zawodnicy niż 3-4 lata temu, niż 6-7 lat temu, niż 9-10 lat temu.... itd.

Jak się przenosi ta choroba?
Przypomnę, że Krzoski już nie ma.

Jagul 22.10.2024 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1637445)
Ale to są przecież zupełnie inni zawodnicy niż 3-4 lata temu, niż 6-7 lat temu, niż 9-10 lat temu.... itd.

Jak się przenosi ta choroba?
Przypomnę, że Krzoski już nie ma.

Ale to wystarczy na ten sezon spojrzeć. Ileż już było takich meczów gdzie wydawało się że nastąpi odbicie?

Elefant 22.10.2024 19:16

Dopóki w klubie jest atmosfera taka, że piłkarze mogą wybierać będą mecze w których che im się grać a w których nie, żadnego awansu nie będzie.Intensywność meczu z Termalicą nie ma nic do rzeczy.
Szkoda klawiatury na pisanie o grze na odp... się od początku meczu.
W tym meczu sztab nie miał żadnego wpływu na postawę drużynę. Żadnej zmiany podejścia do gry zawodników po przerwie, żadnej reakcji na skandaliczne zagranie Jarocha (jedno z wielu z resztą) które sprokurowało bramkę. Obawiam się, że to może to być trwała cecha.

wolfy 22.10.2024 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1637445)
Ale to są przecież zupełnie inni zawodnicy niż 3-4 lata temu, niż 6-7 lat temu, niż 9-10 lat temu.... itd.

Jak się przenosi ta choroba?
Przypomnę, że Krzoski już nie ma.

A jesteś na 100% pewny że to dobry moment na histerię?

Na razie Jop ma 2.25 punkta w czterech meczach.

Stelio 22.10.2024 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1637448)
A jesteś na 100% pewny że to dobry moment na histerię?

Na razie Jop ma 2.25 punkta w czterech meczach.

Do niedzieli, od niedzieli 1.8 ;)

Jaroo1 22.10.2024 19:21

Wolfy zrób temat Jop watch - oczywiście w formie zabawy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl