![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Sytuacja na Odrze: Jest ryzyko przelania się wody w Odrze w Głogowie i Nowej Soli - ostrzegał dyrektor IMGW Robert Czerniawski.
|
Cytat:
|
Cytat:
Już lepiej odwołać tak jak zrobiła Odrą, chociaż generalnie jak rzeki nie przeleją to niech grają |
Cytat:
Bardziej absurdalnego zdania za swojej kadencji nie wypowiedział. Biedna jest taka Puszcza, 2 sezon w ekstraklasie, na złość swoich kibiców grająca antyfutbol. Nie to co Wisła. |
W tym sezonie Puszcza nie gra "antyfutbolu".
|
Cytat:
|
Miga podał, że w Głogowie jest stan wyjątkowy https://sport.tvp.pl/82414365/glogow...-chrobry-wisla
Cytat:
|
Dla Wisły byłoby dobrze gdyby ten mecz został przełożony, odpoczeliby :>
|
Cytat:
Prognozy były wcześniej, a płemieł .......ił że nie będzie tak źle. To na co Ty liczysz, że w PZPN czy Pierwszej Lidze coś zrobią ZANIM stadion zaleje? :haha: Ale akurat przerzucenie kilku worków z piaskiem to coś co nie powinno przerosnąć ich możliwości. Broda już i tak ma kontuzję, reszta powinna dać radę. Największym pozytywem z przełożenia meczu byłoby to że kibice odpoczną. EDIT: No i mecz przełożony. |
No i spoko. Odpoczynek dla pilkarzy bo zasluzyli dobra gra a i my nie bedziemy mieli zepsutej niedzieli
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Panowie mieszkam 33km w dół rzeki od Głogowa. nie jest u nas wesoło. sporo dróg pozamykanych. dobra decyzja z tym przełożeniem meczu
|
Cytat:
|
Cytat:
Myślę że ludzie mają pretensje bardziej o to że tak późno podjęto decyzję. Bo niby czego się spodziewali w pierwszej lidze? A w....... od Chrobrego nie ucieknie! |
Fuks Kazka. Zobaczymy teraz jaki to trener. Tak jojczyliście, ze przemęczeni, że brak czasu dla Kazka. Okaże się w następnym spotkaniu co to dało. Jak znów przegra, może być gorąco.
|
Naszym problemem nie było żadne przemęczenie. Nie był nim też brak chęci czy problemy z motywacją. Na pewno jest nim nerwowość i brak zimnej krwi w związku z kiepskimi wynikami (niekoniecznie z kiepską grą).
|
Cytat:
Poza tym zwycięstwa budują morale i nastroje u kibiców bez względu na styl. Jeśli tylko wynika on z konsekwencji, a nie przypadków. Tu nikt raczej nie cieszy się z pięknych porażek. Nie przypominam sobie choćby żeby za Carillo który wygrywał na legii narzekano na styl. W ogóle przy tak marnym punktowaniu to jakiekolwiek mówienie o stylu powinno być zabronione. Trzeba zdobywać punkty bez względu na wszystko. PS. Odwołany mecz miejmy nadzieję że wyjdzie nam na dobre. nam w domyśli - kibicom. |
Cytat:
Kibice mówili, że Brzeczek chujowy bo go czytali taktycznie, Sobol chujowy bo go czytali taktycznie, Rude też czytali a teraz czytają Moskala. No do kurvvy jebanej nędzy! Nawet moja matka byłaby w stanie wymyślić obronę na Wisłę widząc, że sama ma wysokich obrońców a Wisła niskich napastników. Zagęścić pole karne, odpuścić flanki, bronić głęboko i niech se Wisła wrzuca bo i tak chooja z tego im przyjdzie. U nas natomiast pion sportowy chyba jest ślepy albo z uporem godnym lepszej sprawy chce udowodnić całemu światu, że da się awansować mając jedną jedyną możliwość ataku. Klepanie w polu karnym pomiędzy jedenastoma zawodnikami przeciwników i prostopadłe piłki kiedy obronę ma ustawioną na piątym metrze. O ile nie przyjdzie wysoka opcja do ataku to nie awansujemy bo zbyt dużo punktów ucieknie nam w meczach gdzie tamci będą całą drużyną stać głęboko. Potem laga na szybkiego i liczenie że trafią Carbo w rękę albo Biedrzycki kogoś sfauluje. |
W klubie nie bronią się przed sprowadzeniem takiego napastnika tylko po prostu bardzo trudno jest takiego pozyskać. Raków próbuje od 5 lat. Każdy klub na świecie chce mieć w kadrze takiego napastnika.
Trzeba też pamiętać, że budując kadrę na bazie warunków fizycznych stracimy inne atuty w tym konstruowania akcji po ataku pozycyjnym itd. Coś za coś. Nie stać nas na zawodników kompletnych, którzy mają i warunki fizyczne i umiejętności techniczne oraz kreatywność. |
Cytat:
My potrzebujemy typa, który se będzie siedział na ławce, nie marudził a używać go będziemy do wypychania linii obronnej przeciwnika z piątki na 16ty metr oraz do tego żeby przeciwnik był zmuszony bronić się przed dośrodkowaniami co będzie skutkować większymi przestrzeniami bo siłą rzeczy będą musieli obronę ustawić szerzej. Poprostu żeby mieć więcej niż jedną opcję rozgrywania ataku i aby mieć możliwość wpływania na decyzje taktyczne przeciwnika. Myślisz, że ten koleżka poza naszym zasięgiem? Chłop co sezon strzela kilkanaście goli więc jakieś pojęcie o tym jak się gra w piłkę ma. Nie przyszedłby do nas jako zmiennik? http://www.90minut.pl/kariera.php?id=24453 Ciekawe, że my wzięliśmy zeszłej zimy jakiegoś kalekiego grubasa za 2k euro miesięcznie a Łomża wyciągnęła tego chłopa z Podhala. No ale ja się na piłce nie znam. |
Cytat:
Osobną kwestią jest to, że chociażby w ostatnim meczu to nie brak wzrostu zdecydował o straconych bramkach tylko złe zachowania obrońców, bierna postawa przy dośrodkowaniach i ręka w polu karnym. |
Ja to bym przebudował całkiem obrone. Z przodu są sytuacje, w koncu zaczną coś strzelać. Ale to jak tracimy bramki to jest hit. Nie mówie, że po wymianie obrony będziemy grać na 0 z tyłu, ale ryzyko głupich błędów na pewno zmaleje.
Bo obecne boki Mikulec + Jaroch są tak surowi że szok, a Alan jest za wolny. |
Cytat:
Myślę, że jedynym remedium jest sprowadzenie lepszych graczy a to będzie piramidalnie trudne. |
Cytat:
Inną rzeczą, nad którą się zastanawiam, to to czy rzeczywiście istnieją obrońcy, którzy byliby w stanie znacząco poprawić sytuację przy tak otwartym sposobie gry, jaki prezentujemy. Wynikające z tego problemy w defensywie to nie kwestia ostatnich lat; mniejsze lub większe były i w czasach Wdowczyka czy ostatniego Smudy i towarzyszą nam stale. Zadając pytanie czy istnieją odpowiedni obrońcy, biorę pod uwagę widełki, w których się poruszamy, czyli nie najlepszy pion sportowy, ograniczone możliwości finansowe i atrakcyjność pierwszoligowca. No i kwestia na przyszłość, która na razie nie jest naszym zmartwieniem, bo możemy w 1 lidze spędzić kilka najbliższych lat... Czy jesteśmy w stanie zbudować po jakimś ogromnym wysiłku znacząco lepszą obronę, której nie będzie trzeba od razu wymienić po awansie, bo wbrew temu co bredzi Królewski, w ekstraklasie będzie dużo trudniej. |
Cytat:
Jaki z tego morał dla niektórych kibiców? Żaden. Ciągle pamięć złotej rybki i pomysły pokazujące totalne odklejenie od rzeczywistości. :rotfl: Carbo ma problemy z formą i kryzys, ale podobnie jak wielu innych zawodników. Nadal też mimo kryzysu pozostaje naszym kluczowym piłkarzem o wartości o wiele większej niż ma na przykład taki Sukiennicki, Kutwa czy Gogół. Ale oczywiście delikwenci zaślepieni chęcią zrobienia z Carbo kozła ofiarnego jego chcą odsuwać od składu, a nie na przykład takiego Sukiennickiego, który wnosił ostatnio jeszcze mniej i prezentuje się jeszcze gorzej. Dają oni kolejny przykład irracjonalnego myślenia podyktowanego osobistymi sympatiami. Młody Polak i jego wartość dla drużyny oceniana jest oczywiście przez nich zupełnie inaczej, a jeśli ma jeszcze etykietkę talentu, to już w ogóle po tyłku by go całowali. :evil::lol: Czasem nie wiem czy to bardziej śmieszne czy żałosne.:evil::-D |
To już pewne, ze zwolnienie Moskala przesądziło 0 pkt z Glogowem z weekend.
|
Cytat:
|
To jest chyba pierwszy taki przypadek w historii, kiedy o zwolnieniu trenera zadecydował mecz o posadę, który się nie odbył.
|
Cytat:
|
Żałuję teraz że ten mecz się nie odbył, ale nie czarujmy się - tylko odwlekłby nieuniknione. Nikt chyba już nie wierzy że Moskal miał szansę po tym jak Rude wywalili z pracy?
|
Mozna odgrzać temat.
Mimo iz Chrobry przegral ostatnio 0-5 a my wygralismy 5-1 to na pewno czeka nas ciężki mecz. Oby zakonczony nasza wygrana. 1-0 mnie zadowoli. |
Obstawiasz sinusoidę?
|
Nic nie obstawiam bo hazard wiąże sie z ryzykiem.
Na pewno bedzie ciezki mecz, w Glogowie gralismy do tej pory dwa razy i oba mecze przegralismy. Raz zalatwil nas Fernandez i sędzia, a raz perspektywa polfinalu PP ktory graliismy 3 dni pozniej. @Arkadiusz.Czerepach edytowalnys temat z laski swojej |
0-5 + 5-1 daje 0:1 dla Chrobrego ;)
A tak poważniej to takie mecze musimy wygrywać i tyle. Szkoda, że Dudę musimy puścić na kadrę. Na ŚP zostają nam praktycznie tylko (albo i aż) Gogół i Kiakos. |
Prawem serii w tym meczu nie będziemy potrafić wymienić trzech dokładnych podań, będzie +/- 120 wrzutek na stoperów, którzy będą to wybijać i zaczynać kontry. Po jednej z nich stracimy gola z dupy.
*mam oczywiście nadzieję, że ten scenariusz się nie ziści. |
Mecz, który po prostu musimy wygrać, nieważne czy po "strzale dupą", czy bezpośredniej bramce Letkiewicza.
Czas skończyć z traceniem punktów z drużynami walczącymi o spadek. |
Głogów podpatrzy jak Leczna z nami grała.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl