Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   10. kolejka (zaległa), Chrobry Głogów - Wisła Kraków, 16 listopada 2024, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11038)

krysztal 20.09.2024 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1635155)
Ponoć jest prawdopodobne, że mecz zostanie przełożony, bo ma być w Głogowie stan wyjątkowy

Czemu nie rozegrają go na naszym stadionie?

Patryko 20.09.2024 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1635158)
Czemu nie rozegrają go na naszym stadionie?

Bo wynajęcie naszego stadionu na jeden mecz to jakieś 20% ich rocznego budżetu. :D

marek2a 20.09.2024 22:32

Sytuacja na Odrze: Jest ryzyko przelania się wody w Odrze w Głogowie i Nowej Soli - ostrzegał dyrektor IMGW Robert Czerniawski.

krysztal 21.09.2024 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1635159)
Bo wynajęcie naszego stadionu na jeden mecz to jakieś 20% ich rocznego budżetu. :D

Nie że oni wynajmą tylko nastąpi zmiana gospodarza meczu.Teraz w Krakowie na wiosnę w Głogowie

Karherop 21.09.2024 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1635161)
Nie że oni wynajmą tylko nastąpi zmiana gospodarza meczu.Teraz w Krakowie na wiosnę w Głogowie

No i ile biletów sprzedalibysmy w 2 dni? Na opłatę za ochronę by nie starczyło.

Już lepiej odwołać tak jak zrobiła Odrą, chociaż generalnie jak rzeki nie przeleją to niech grają

Karherop 21.09.2024 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1635150)
Ja bym nie chciał tego zobaczyć, bo tego się oglądać nie da, ale na pewno pozytywnie wpłynęłoby to na wyniki.

Wisła po prostu jest naiwnie ambitna w tym jak chciałaby grać. Niestety chcąc grać w ten sposób trzeba mieć o wiele więcej jakości: 1. W obronie, bo mniejsza ilość zawodników musi robić więcej i nadrabiać braki piłkarzy ofensywnych. 2. W wykończeniu i współczynniku konwersji xG - bo jakość sytuacji z broniącym dużą ilością zawodników rywalem jest niższa. Mało który klub w Polsce to ma, prawdopodobnie żaden.

RS prowadząc Wiśle (jakoś wiosna 2023) powiedział że mógłby wygrywać mniej ofensywnym stylem, ale kibice Wisły by go zjedli za defensywke.

Bardziej absurdalnego zdania za swojej kadencji nie wypowiedział.

Biedna jest taka Puszcza, 2 sezon w ekstraklasie, na złość swoich kibiców grająca antyfutbol. Nie to co Wisła.

TIR_DO_SŁUBIC 21.09.2024 11:35

W tym sezonie Puszcza nie gra "antyfutbolu".

krysztal 21.09.2024 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1635167)
No i ile biletów sprzedalibysmy w 2 dni? Na opłatę za ochronę by nie starczyło.

Już lepiej odwołać tak jak zrobiła Odrą, chociaż generalnie jak rzeki nie przeleją to niech grają

Nie no jasne że teraz to już jest za póżno ale od ponad tygodnia wiadomo jak wygląda sytuacje więc prewencyjnie można było zmienić gospodarza.Rozumiem,że jak do tej pory nie ma komunikatu o odwołaniu meczu to gramy bo nie wyobrażam sobie tłuc się do Głogowa tylko po to żeby przerzucić parę worków z piaskiem.

FraMat 21.09.2024 14:30

Miga podał, że w Głogowie jest stan wyjątkowy https://sport.tvp.pl/82414365/glogow...-chrobry-wisla

Cytat:

1. W czasie stanu wyjątkowego mogą być zawieszone prawa do:
1) organizowania i przeprowadzania wszelkiego rodzaju zgromadzeń;
2) organizowania i przeprowadzania imprez masowych oraz prowadzonych w ramach działalności kulturalnej imprez artystycznych i rozrywkowych, niebędących imprezami masowymi;...
USTAWA z dnia 21 czerwca 2002 r. o stanie wyjątkowym

TIR_DO_SŁUBIC 21.09.2024 15:22

Dla Wisły byłoby dobrze gdyby ten mecz został przełożony, odpoczeliby :>

wolfy 21.09.2024 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1635170)
Nie no jasne że teraz to już jest za póżno ale od ponad tygodnia wiadomo jak wygląda sytuacje więc prewencyjnie można było zmienić gospodarza.Rozumiem,że jak do tej pory nie ma komunikatu o odwołaniu meczu to gramy bo nie wyobrażam sobie tłuc się do Głogowa tylko po to żeby przerzucić parę worków z piaskiem.

Zapominasz w jakim kraju żyjemy. Tu się nigdy nie myśli przed, tylko nieudolnie reaguje po.

Prognozy były wcześniej, a płemieł .......ił że nie będzie tak źle. To na co Ty liczysz, że w PZPN czy Pierwszej Lidze coś zrobią ZANIM stadion zaleje? :haha:

Ale akurat przerzucenie kilku worków z piaskiem to coś co nie powinno przerosnąć ich możliwości. Broda już i tak ma kontuzję, reszta powinna dać radę.

Największym pozytywem z przełożenia meczu byłoby to że kibice odpoczną.

EDIT:
No i mecz przełożony.

Skawa Wadowice 21.09.2024 15:53

No i spoko. Odpoczynek dla pilkarzy bo zasluzyli dobra gra a i my nie bedziemy mieli zepsutej niedzieli

wolfy 21.09.2024 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1635174)
No i spoko. Odpoczynek dla pilkarzy bo zasluzyli dobra gra a i my nie bedziemy mieli zepsutej niedzieli

W punkt. Wreszcie Moskal zrobi mikrocykl i wtedy liga nasza!

Arked 21.09.2024 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1635168)
RS prowadząc Wiśle (jakoś wiosna 2023) powiedział że mógłby wygrywać mniej ofensywnym stylem, ale kibice Wisły by go zjedli za defensywke.

Bardziej absurdalnego zdania za swojej kadencji nie wypowiedział.

Biedna jest taka Puszcza, 2 sezon w ekstraklasie, na złość swoich kibiców grająca antyfutbol. Nie to co Wisła.

Ja osobiście nie chciałbym, żeby Wisła grała defensywnie, bo to nie jest coś co będę oglądać co tydzień. Ale smutna rzeczywistość ligowa jest taka, że nie da się inaczej. Dziadostwo i piłkarski terroryzm wygrywają. Absolutnie nic nie premiuje drużyn próbujących grać bardziej otwartą piłkę. Nie ma to sensu przy obecnych przepisach gry i regulaminach rozgrywek.

Szneka 21.09.2024 17:41

Panowie mieszkam 33km w dół rzeki od Głogowa. nie jest u nas wesoło. sporo dróg pozamykanych. dobra decyzja z tym przełożeniem meczu

FraMat 21.09.2024 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1635173)
No i mecz przełożony.

Przynajmniej weekend będzie spokojny. Nie będę się wkurzał wynikiem.

wolfy 21.09.2024 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1635178)
Panowie mieszkam 33km w dół rzeki od Głogowa. nie jest u nas wesoło. sporo dróg pozamykanych. dobra decyzja z tym przełożeniem meczu

Myślę że nikt tutaj szat nie będzie rozdzierał. Sam poczułem się jakbym dostał telefon od dentysty że trzeba przełożyć wizytę - wiadomo że w końcu trzeba będzie to zrobić, wiadomo że nic przyjemnego, ale przynajmniej tydzień spokoju.

Myślę że ludzie mają pretensje bardziej o to że tak późno podjęto decyzję. Bo niby czego się spodziewali w pierwszej lidze?

A w....... od Chrobrego nie ucieknie!

leszekpw 21.09.2024 18:39

Fuks Kazka. Zobaczymy teraz jaki to trener. Tak jojczyliście, ze przemęczeni, że brak czasu dla Kazka. Okaże się w następnym spotkaniu co to dało. Jak znów przegra, może być gorąco.

Arked 21.09.2024 18:57

Naszym problemem nie było żadne przemęczenie. Nie był nim też brak chęci czy problemy z motywacją. Na pewno jest nim nerwowość i brak zimnej krwi w związku z kiepskimi wynikami (niekoniecznie z kiepską grą).

Karherop 21.09.2024 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1635176)
Ja osobiście nie chciałbym, żeby Wisła grała defensywnie, bo to nie jest coś co będę oglądać co tydzień. Ale smutna rzeczywistość ligowa jest taka, że nie da się inaczej. Dziadostwo i piłkarski terroryzm wygrywają. Absolutnie nic nie premiuje drużyn próbujących grać bardziej otwartą piłkę. Nie ma to sensu przy obecnych przepisach gry i regulaminach rozgrywek.

Od przeszło 4 lat gramy pazdzierz który nic nie ma wspólnego z ofensywna gra, a jednak się go ciągle ogląda.

Poza tym zwycięstwa budują morale i nastroje u kibiców bez względu na styl. Jeśli tylko wynika on z konsekwencji, a nie przypadków. Tu nikt raczej nie cieszy się z pięknych porażek.
Nie przypominam sobie choćby żeby za Carillo który wygrywał na legii narzekano na styl.

W ogóle przy tak marnym punktowaniu to jakiekolwiek mówienie o stylu powinno być zabronione. Trzeba zdobywać punkty bez względu na wszystko.

PS. Odwołany mecz miejmy nadzieję że wyjdzie nam na dobre. nam w domyśli - kibicom.

As 22.09.2024 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1635144)
Większość kibiców nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak fatalnie zbudowana jest ta kadra.

Teraz wychodzi kwestia warunków fizycznych, które w tej bazującej na SFG lidze stawiają nas na straconej pozycji za każdym razem, kiedy piłka nie leci akurat w zasięgu Urygi (względnie Biedrzyckiego, o ile ten akurat jeszcze jest na boisku i dopiero czeka na okazję do złapania czerwieni, a nie już ją złapał). Łasicki i Jaroch mają co najwyżej przeciętne jak na obrońców I ligi warunki, za chwilę doszlusuje do nich ciut niższy Szot. I koniec.

Mikulec odstaje już znacząco, Kiakos też niespecjalnie wielki. W pomocy oprócz Carbo sami niscy zawodnicy (przynajmniej z tych, którzy się w ogóle łapią do składu).

W praktyce każdy ogarnięty trener przeciwnika już wie, że wystarczy na nas parę wrzutek, czy to z SFG, czy to po kontrze i jakaś bramka musi wpaść. A jak nie wpadnie po wrzutce, to sami sobie zrobimy jakiegoś karnego. Wystarczy być konsekwentnym i tyle.

Dla większości naszych kibiców liczy się tylko to, że skoro potrafili wygrać z X, to powinni wygrywać ze wszystkimi innymi, a tak w ogóle, to Moskal nic nie zmienił.

Dokładnie. Od dwóch lat to mówię, że mamy dramatycznie niski napad i przydałby się choćby jeden wysoki 190+ napastnik. Nie rozumiem dlaczego w klubie rękami i nogami bronią się przed sprowadzeniem takiego. To nie musi być gwiazda, poprostu solidny ogarnięty w miarę gracz, którego można by trafić piłką w łeb po jednym z naszych 100 tysięcy wrzutek w meczu.

Kibice mówili, że Brzeczek chujowy bo go czytali taktycznie, Sobol chujowy bo go czytali taktycznie, Rude też czytali a teraz czytają Moskala.
No do kurvvy jebanej nędzy! Nawet moja matka byłaby w stanie wymyślić obronę na Wisłę widząc, że sama ma wysokich obrońców a Wisła niskich napastników. Zagęścić pole karne, odpuścić flanki, bronić głęboko i niech se Wisła wrzuca bo i tak chooja z tego im przyjdzie.

U nas natomiast pion sportowy chyba jest ślepy albo z uporem godnym lepszej sprawy chce udowodnić całemu światu, że da się awansować mając jedną jedyną możliwość ataku. Klepanie w polu karnym pomiędzy jedenastoma zawodnikami przeciwników i prostopadłe piłki kiedy obronę ma ustawioną na piątym metrze.


O ile nie przyjdzie wysoka opcja do ataku to nie awansujemy bo zbyt dużo punktów ucieknie nam w meczach gdzie tamci będą całą drużyną stać głęboko. Potem laga na szybkiego i liczenie że trafią Carbo w rękę albo Biedrzycki kogoś sfauluje.

Arked 22.09.2024 18:37

W klubie nie bronią się przed sprowadzeniem takiego napastnika tylko po prostu bardzo trudno jest takiego pozyskać. Raków próbuje od 5 lat. Każdy klub na świecie chce mieć w kadrze takiego napastnika.

Trzeba też pamiętać, że budując kadrę na bazie warunków fizycznych stracimy inne atuty w tym konstruowania akcji po ataku pozycyjnym itd. Coś za coś. Nie stać nas na zawodników kompletnych, którzy mają i warunki fizyczne i umiejętności techniczne oraz kreatywność.

As 22.09.2024 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1635197)
W klubie nie bronią się przed sprowadzeniem takiego napastnika tylko po prostu bardzo trudno jest takiego pozyskać. Raków próbuje od 5 lat. Każdy klub na świecie chce mieć w kadrze takiego napastnika.

Trzeba też pamiętać, że budując kadrę na bazie warunków fizycznych stracimy inne atuty w tym konstruowania akcji po ataku pozycyjnym itd. Coś za coś. Nie stać nas na zawodników kompletnych, którzy mają i warunki fizyczne i umiejętności techniczne oraz kreatywność.

Ja nie mówię, że należy tak kadrę budować tylko żeby wzięli z 2-3 ligi chopoka co go będzie można w 75 minucie wstawić kiedy przeciwnicy już z 16tki nie wychodzą. Zdaje mi się, że Rakow to jednak szuka zawodnika do pierwszej jedenastki który im te 15 goli zagwarantuje.

My potrzebujemy typa, który se będzie siedział na ławce, nie marudził a używać go będziemy do wypychania linii obronnej przeciwnika z piątki na 16ty metr oraz do tego żeby przeciwnik był zmuszony bronić się przed dośrodkowaniami co będzie skutkować większymi przestrzeniami bo siłą rzeczy będą musieli obronę ustawić szerzej.

Poprostu żeby mieć więcej niż jedną opcję rozgrywania ataku i aby mieć możliwość wpływania na decyzje taktyczne przeciwnika.

Myślisz, że ten koleżka poza naszym zasięgiem? Chłop co sezon strzela kilkanaście goli więc jakieś pojęcie o tym jak się gra w piłkę ma. Nie przyszedłby do nas jako zmiennik?
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=24453

Ciekawe, że my wzięliśmy zeszłej zimy jakiegoś kalekiego grubasa za 2k euro miesięcznie a Łomża wyciągnęła tego chłopa z Podhala. No ale ja się na piłce nie znam.

Kurz 22.09.2024 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1635197)
W klubie nie bronią się przed sprowadzeniem takiego napastnika tylko po prostu bardzo trudno jest takiego pozyskać. Raków próbuje od 5 lat. Każdy klub na świecie chce mieć w kadrze takiego napastnika.

Trzeba też pamiętać, że budując kadrę na bazie warunków fizycznych stracimy inne atuty w tym konstruowania akcji po ataku pozycyjnym itd. Coś za coś. Nie stać nas na zawodników kompletnych, którzy mają i warunki fizyczne i umiejętności techniczne oraz kreatywność.

Poza tym tracimy bramki po całym spektrum sytuacji. Czasami są to stałe fragmenty, czasami błędy/prezenty, czasami bezmyślne czerwone kartki osłabiające drużynę.

Osobną kwestią jest to, że chociażby w ostatnim meczu to nie brak wzrostu zdecydował o straconych bramkach tylko złe zachowania obrońców, bierna postawa przy dośrodkowaniach i ręka w polu karnym.

Skawa Wadowice 23.09.2024 06:53

Ja to bym przebudował całkiem obrone. Z przodu są sytuacje, w koncu zaczną coś strzelać. Ale to jak tracimy bramki to jest hit. Nie mówie, że po wymianie obrony będziemy grać na 0 z tyłu, ale ryzyko głupich błędów na pewno zmaleje.
Bo obecne boki Mikulec + Jaroch są tak surowi że szok, a Alan jest za wolny.

As 23.09.2024 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1635210)
Ja to bym przebudował całkiem obrone. Z przodu są sytuacje, w koncu zaczną coś strzelać. Ale to jak tracimy bramki to jest hit. Nie mówie, że po wymianie obrony będziemy grać na 0 z tyłu, ale ryzyko głupich błędów na pewno zmaleje.
Bo obecne boki Mikulec + Jaroch są tak surowi że szok, a Alan jest za wolny.

Też mam takie wrażenie, że mimo nieskuteczności to jednak do przodu gramy najlepiej od spadku (nawet lepiej niż wiosna Sobola bo wtedy często ratowały nas strzały rozpaczy Fernandeza albo jego indywidualne akcje) i to w końcu odpali natomiast to jak bronimy to dramat. I tu nawet nie chodzi o jakiś taktyczny dramat tylko szokujące błędy indywidualne poszczególnych zawodników. Co z tego że obrona poprawnie ustawia się do akcji przeciwnika kiedy ten albo tamten robi juniorski błąd.

Myślę, że jedynym remedium jest sprowadzenie lepszych graczy a to będzie piramidalnie trudne.

Kurz 23.09.2024 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1635215)

Myślę, że jedynym remedium jest sprowadzenie lepszych graczy a to będzie piramidalnie trudne.

Bardzo trudne. To nie tylko kwestia pieniędzy i odpowiedniej selekcji, ale również problem trwających kontraktów. I nawet, jeśli wszystko potoczyłoby się idealnie, po rundzie jesiennej może być za późno na ratowanie sezonu.

Inną rzeczą, nad którą się zastanawiam, to to czy rzeczywiście istnieją obrońcy, którzy byliby w stanie znacząco poprawić sytuację przy tak otwartym sposobie gry, jaki prezentujemy. Wynikające z tego problemy w defensywie to nie kwestia ostatnich lat; mniejsze lub większe były i w czasach Wdowczyka czy ostatniego Smudy i towarzyszą nam stale. Zadając pytanie czy istnieją odpowiedni obrońcy, biorę pod uwagę widełki, w których się poruszamy, czyli nie najlepszy pion sportowy, ograniczone możliwości finansowe i atrakcyjność pierwszoligowca.

No i kwestia na przyszłość, która na razie nie jest naszym zmartwieniem, bo możemy w 1 lidze spędzić kilka najbliższych lat... Czy jesteśmy w stanie zbudować po jakimś ogromnym wysiłku znacząco lepszą obronę, której nie będzie trzeba od razu wymienić po awansie, bo wbrew temu co bredzi Królewski, w ekstraklasie będzie dużo trudniej.

Markus 23.09.2024 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1635106)
To chorzy ludzie. Od lat szukają młodego polskiego talentu i taki ....:rotfl:

To jest wręcz komiczne, albo tragiczne - zależy z której strony patrzeć.

Raz, że non stop odklejeńcy na tym forum forują jakąś miernotę - a to że Broda lepszy od Ratona, a to Krzyżanowski wunderwafe, Olejarka młody talent, Szywacza trzeba z rezerw wziąć itp. itd. To nie jest nawet pełna lista z poprzedniego sezonu. Paranoję p.t. "Sapała wygrał rywalizachę z Carbo" już przypomniałem.

To jest naprawdę niebywałe. Były już przykłady meczów w których nie grał Carbo, a zamiast niego grali inni, np. Sapała czy Kutwa (choćby z Polonią i Zniczem, czy z Tychami w poprzednim sezonie). W każdym z nich gra Wisły wyglądała tragicznie.

Jaki z tego morał dla niektórych kibiców? Żaden. Ciągle pamięć złotej rybki i pomysły pokazujące totalne odklejenie od rzeczywistości. :rotfl: Carbo ma problemy z formą i kryzys, ale podobnie jak wielu innych zawodników. Nadal też mimo kryzysu pozostaje naszym kluczowym piłkarzem o wartości o wiele większej niż ma na przykład taki Sukiennicki, Kutwa czy Gogół. Ale oczywiście delikwenci zaślepieni chęcią zrobienia z Carbo kozła ofiarnego jego chcą odsuwać od składu, a nie na przykład takiego Sukiennickiego, który wnosił ostatnio jeszcze mniej i prezentuje się jeszcze gorzej.

Dają oni kolejny przykład irracjonalnego myślenia podyktowanego osobistymi sympatiami. Młody Polak i jego wartość dla drużyny oceniana jest oczywiście przez nich zupełnie inaczej, a jeśli ma jeszcze etykietkę talentu, to już w ogóle po tyłku by go całowali. :evil::lol:

Czasem nie wiem czy to bardziej śmieszne czy żałosne.:evil::-D

Karherop 23.09.2024 14:44

To już pewne, ze zwolnienie Moskala przesądziło 0 pkt z Glogowem z weekend.

FraMat 23.09.2024 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1635303)
To już pewne, ze zwolnienie Moskala przesądziło 0 pkt z Glogowem z weekend.

Ano dokładnie - w tym dniu tabelka w Excelu zaświeciła się na czerwono.

Patryko 23.09.2024 15:03

To jest chyba pierwszy taki przypadek w historii, kiedy o zwolnieniu trenera zadecydował mecz o posadę, który się nie odbył.

krysztal 23.09.2024 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1635303)
To już pewne, ze zwolnienie Moskala przesądziło 0 pkt z Glogowem z weekend.

Chyba bardziej xG na zero

wolfy 23.09.2024 18:21

Żałuję teraz że ten mecz się nie odbył, ale nie czarujmy się - tylko odwlekłby nieuniknione. Nikt chyba już nie wierzy że Moskal miał szansę po tym jak Rude wywalili z pracy?

Karherop 12.11.2024 23:15

Mozna odgrzać temat.

Mimo iz Chrobry przegral ostatnio 0-5 a my wygralismy 5-1 to na pewno czeka nas ciężki mecz. Oby zakonczony nasza wygrana. 1-0 mnie zadowoli.

pepe72 13.11.2024 00:11

Obstawiasz sinusoidę?

Karherop 13.11.2024 07:52

Nic nie obstawiam bo hazard wiąże sie z ryzykiem.

Na pewno bedzie ciezki mecz, w Glogowie gralismy do tej pory dwa razy i oba mecze przegralismy. Raz zalatwil nas Fernandez i sędzia, a raz perspektywa polfinalu PP ktory graliismy 3 dni pozniej.

@Arkadiusz.Czerepach edytowalnys temat z laski swojej

swiety37 13.11.2024 08:30

0-5 + 5-1 daje 0:1 dla Chrobrego ;)


A tak poważniej to takie mecze musimy wygrywać i tyle.
Szkoda, że Dudę musimy puścić na kadrę. Na ŚP zostają nam praktycznie tylko (albo i aż) Gogół i Kiakos.

As 13.11.2024 08:43

Prawem serii w tym meczu nie będziemy potrafić wymienić trzech dokładnych podań, będzie +/- 120 wrzutek na stoperów, którzy będą to wybijać i zaczynać kontry. Po jednej z nich stracimy gola z dupy.


*mam oczywiście nadzieję, że ten scenariusz się nie ziści.

Patryko 13.11.2024 09:41

Mecz, który po prostu musimy wygrać, nieważne czy po "strzale dupą", czy bezpośredniej bramce Letkiewicza.

Czas skończyć z traceniem punktów z drużynami walczącymi o spadek.

tommiyacht 13.11.2024 11:17

Głogów podpatrzy jak Leczna z nami grała.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl