![]() |
Jarzebak ty śmieciu.
|
Rodado moze i sam tylko strzela bramki, ale mamy w zespole takiego debila co wylapuje 2 czerwona w swoim 3 meczu ligowym i niweczy wysilek calego zespolu. Jak nazwa to jak nie sabotaz? Na .... tu przyszedl?
|
Tak jakby ktoś miał nadzieję (PORAZ KOLEJNY) że dobry mecz pucharowy cokolwiek znaczy XDD
Ehh dobrze nie być już naiwniakiem w tym sezonie :D |
Biedrzycki OQ 1000.
Sędzia złodziej. Rodado - absolutnie ponad tą ligę, geniusz. Miał pòł sytuacji i dwa gole z tego strzelił. |
Wychodzimy na mecz w 10, kończymy w 9. Natomiast od 60 minuty praktycznie nie istnieliśmy. Pomijając pracę sędziego wynik mimo wszystko sprawiedliwy. Powoli trzeba się oswajać, że ekstraklasy po tym sezonie raczej nie będzie.
|
Cytat:
|
Optymista:
Cud i sukces z Tranavą. Pokonanie mocny Ruch Remis z mocną Arką grając w 10 Pesymista (realista): Cudem wygraliśmy z cienkim Spartakiem dopiero w karych - bycie frajerem blisko jakby leszcz z Trnawy strzelił karnego Ruch jest słabiutki Prowadzimy 2-0 z Arką wiele okazji i nie wygrywamy meczu Ps Mikulec w obronie to plus dla przeciwników. Gość nie umie bronić o reszcie naszych obronców nie wspomnę - parodia |
Cytat:
Więc za przeproszeniem przestań bredzić dziadowski płaczku. Tylko się ciesz bo nie wygraliśmy... :> |
Cytat:
|
Cytat:
No ale niektórzy wolą, abyśmy stawiali na takich zawodników, bo dla nich Hiszpanie tacy jak Rodado to "zwykłe ogóry". A potem się dziwią, że jest to, co jest.:lol: |
Cytat:
|
Nie no, najważniejsze że zachowujemy odpowiedni stosunek Polaków do obcokrajowców dzięki takim piłkarzom jak Biedrzycki.
Szkoda że nie robimy testów IQ przed podpisaniem kontraktu... |
Cytat:
|
U nas bez zmian.
Obrona to gówno. Pomoc jakoś tam sobie radzi (nie Kutwa ciebie w to nie wliczam) i Rodado z przodu jako One Man Army. Po takim wyczerpującym meczu w czwartek zagraliśmy naprawdę całkiem przyzwoicie i byłyby pewnie 3 punkty gdyby znowu nie czarodziej na obronie. Ja rozumiem że to nie jest komfortowa sytuacja być wolnym jak wóz z węglem, wychodzić wysoko bo gramy atakiem pozycyjnym a przeciwnik ma z przodu szybkich graczy no ale ku rwa. Druga czerwona kartka z powodu złego ustawienia w odstępie paru meczów. W następnym meczu znowu czerwo będzie. PS piękna pogoń Mikulca. |
Faul Biedrzyckiego ewidentny i biorac pod uwage kogo faulował - niestety konieczny...
Natomiast to co sedzia zrobił przy faulu na Starzynskim to jakiś żart. A tłumaczenie ze studia, że zastosował przywilej i nie mógł wrócić do sytuacji to jakiś absurd. Zresztą VAR orzekł czerwoną, bo inaczej by przeciez nie interweniował... |
Myślę, że Moskal wyciąga z tego składu maksa. Pytania są dwa, czy ta kadra się wzmocni transferami albo wróca kontuzjowani, inni się nie kontuzjują i bedzie kolejna jakość na boisku? Ewentualnie czy ta okrojona kadra i wymęczona kadra długo da rade grać na takim poziomie?
Mamy osłabienia albo braki na większości pozycji, jesteśmy skazani na Rodado czy Carbo bo nie ma ich absolutnie kto zmienić, musimy grać Kutwami czy Mikulcami i Biedrzyckimi bo nie ma już innych, a mimo to dajemy dobre mecze. I to jest niewątpliwie plus dla Moskala i Wisły. Minus jest taki czy to będzie długo trwać i to, że mecze są albo przepychane jak z Ruchem, albo jednak finalnie dajemy dupy jak dzisiaj lub ze Zniczem. Także to wszytko, z tą osłabioną kadrą balansuje na granicy sukcesu ale i szybkiej porażki - tak jak w LK blamaż z Rapidem kontra super mecz z Trnavą. Wszystko na styk, jak im psycha siądzie to będzie to co za Rudego czy Sobola, czyli nie dość, ze brak wyników to i granie piachu. |
Kutwa był dzisiaj dwa razy lepszy niż Sukiennicki...
|
Cytat:
|
1. Kutwa,wolny, biega a w zasadzie przemieszcza się na prostych nogach, zero jakiejś ikry, zadziornosci, mógłby brać przykład z Sukiennickiego, który szarpie, walczy. 1 bramka dla Arki na konto Kutwy wg mnie.
2. Pierwsza kartka dla Biedrzyckiego przez Kissa, który go wjebał na minę, ale drugiej kartki, mógł całkowicie uniknąć. Ten typ jest tragiczny, mam nadzieję, że Łasicki go posadzi na ławce 3. Kiss, chłop który w prostej sytuacji albo ważnym momencie się wy*ierdoli, poda do rywala lub sam straci piłkę, tak irytującego piłkarza to dawno nie widziałem... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Klasyczne zagranie Drozda.
Nie napisze, że Kutwa zagrał słabo tylko będzie szukał kogoś słabszego :D |
Heh - Mielcarski i Borek mileli niezly mindfuck z ta czerwona kartka.
Rzeczywiscie takie sa durnowate te przepisy teraz? |
Cytat:
|
Cytat:
|
To jest właśnie obecne "DNA Wisły", te wszystkie pucharowe mecze to po prostu anomalia, tak naprawdę to ciężko to coś nazwać w ogóle "drużyną". W piłkę grają tylko Carbo i Rodado, a reszta biega bez ładu po boisku, jeżeli w ogóle biega, bo np. taki Kutwa sprawia, że Sapała wygląda jak Usain Bolt.
Biedrzycki - w sumie nie ma co się nad nim pastwić. Koleś jest po prostu nie dość, że drewnem, to w dodatku debilem. Jaroch - niewyobrażalnie cienki. Gówniany w obronie, mega-gówniany z przodu i ultra-gówniany w wyprowadzaniu piłki. Uryga - do teraz nie wiem, dlaczego ten typ nosi opaskę kapitańską, a nie Rodado. Do darcia mordy pierwszy, ale kolejna bramka oczywiście zawalona. Fizycznie oldboy, mentalnie dziecko. Kutwa - gdyby nie było przepisu o młodym, to nie wiem czy łapałby się na ławkę w drużynie upośledzonych U-21 w piątej lidze specjalnej Tadżykistanu. Niemiłosierna s.......ina piłkarska. Starzyński - mecz życia z Trnavą, teraz znowu nie istniał. Sytuacja z faulem to była jakaś paranoja sędziowska, wiadomo, ale Piotruś też nie musiał przyaktorzyć i mógł po prostu pobiec i skończyć akcję. Ale tu trzeba mieć jaja, jak Rodado, a nie meszek pod nosem. Kazio " Na 2 Lata" Moskal - graj sobie dalej wysoko Biedrzyckim i Urygą, zostawiaj z tyłu tylko Mikulca przy SFG, wystawiaj Kutwę, to te 2 lata skończą się max w listopadzie. Nie ma się wpływu na wszystko, ale zdecydowanie da się minimalizować ryzyko błędów. ALE NIE, gramy wysoko dwoma kołkami, bo tak. Gdyby nie Angel, to ta "drużyna" byłaby lana przez 3/4 tej ligi i byłaby obsranina do końca czy uda się przeskoczyć Stalową Wolę i Siedlce. |
Mam nadzieje ze Biedrzycki nie sprzeda zadnej koszulki w sklepiku. I wlasnie rozpoczal gre o pokazanie sie swojemu przyszlemu pracodawcy
|
Cytat:
Kutwa to żółtodziób przypieprzanie się do niego jakby miał być liderem to kretynizm. On się ma uczyć i nie zawalać bramek. Dzisiaj przy pierwszej zawalił, jeszcze pary razy stał jak kołek, ale to nie on był najsłabszy na boisku żeby żale zaczynać od niego. Carbo zanotował piękną asystę przy drugiej, zamiast wypieprzyć to byle gdzie. Każdy popełnia błędy... |
W sumie rację kolega napisał wczesniej: Bez Rodado leją nas wszyscy....
|
Po 4 spotkaniach mamy identyczny start punktowy jak w poprzednim sezonie. Żeby było lepiej niż rok temu to "wystarczy" już tylko urwać punkt Miedzi lub Kotwicy.
Generalnie to przez całą 1 połowie było czuć że te wszystkie sytuacje się po prostu zemszczą. Czerwone kartki itd to tylko konsekwencją tego że nie zamykamy meczu kiedy możemy to zrobić. Będzie dobrze, ale po odpadnięciu z pucharów chwilę minie az się odkręcimy. Będzie desperacka pogon za czołówka... PS. Jarzębak powinien mieć bana na sędziowanie naszych spotkan już dawno |
Cytat:
He? Gdzie tu ktos sie z kims glowa zderzyl? O czym Ty piszesz? |
Kupili słabiutkich piłkarskich obrońców, to nic dziwnego, że cała gra defensywna od wielu już meczów wygląda adekwatnie słabo.
Ale tak to jest, jak podstawowym kryterium ocenienia i sprowadzenia zawodników jest tym razem to, aby przynajmniej kilku miało polski paszport i pierwszoligową przeszłość, bo ktoś sobie wymyślił, że znajomość pierwszej ligi coś zapewnia :lol: Efekty widzimy. Współczuję Moskalowi, że z takiego materiału musi próbować tworzyć drużynę mającą również skutecznie się bronić. Niestety, nie może on przeskoczyć ograniczeń jakości swoich piłkarzy. I tak sobie radzi nad wyraz dobrze. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Markus gry trenerem jest Rude, a w klubie jest prawie 10 Hiszpanów - dobrze grajom chłopaki, dobrze robiom
Markus gdy trenerem jest Moskal a w klubie zostało 4 Hiszpanów, na boisku jest obecnie większość Polaków - źle, źle, źle, wszystko źle, nawet szyny były złe. Złoty człowiek ten markus, taki aż za bardzo obiektywny. Wyniki jak za Rude, gra lepsza niż za Rude. Wtedy chwalił, teraz gani. Wtedy się jarał każdym szrotem, czy to Eneko czy Omranim, teraz mu już na starcie nie pasuje połowa graczy xd |
Cytat:
|
Cytat:
James podpisany, Kutwa odpocznie. |
Było meczycho, a sędzia jest dziadem, bo Arka w przewadze jednego zawodnika to powinna grać tylko 5 minut.
Gramy dużo lepiej niż za wuefisty teoretyka Rudego, niewiele brakowało aby na rozkładówce Ruch, Spartak, Arka zrobić 3 zwycięstwa. Tylko niestety brakuje niesymetrycznego ustawienia i recyrkulacji piłki, żeby Markusik mógł Wisłę Moskala pochwalić. Bardzo mi się podoba gra Wisły Moskala. Przede wszystkim mamy styl, tworzymy multum sytuacji. Świetnie się ogląda nasze mecze, już się nie mogę doczekać kolejnego. |
Cytat:
Baena to jeździec bez głowy, a Carbo miał dzisiaj najsłabszy mecz w Wiśle. Już w pierwszej połowie Marc grał na zwolnionych obrotach, tracił piłki w pojedynkach jeden na jeden, nie potrafił odpowiednio szybko reagować na sytuacje stykowe, wyciągał nogę w kierunku toczącej się obok niego piłki z takim lagiem, jakby nie spał ostatnią noc. Podejrzewam, że nie odpoczął dobrze po meczu pucharowym. Szczytem lenistwa był jego strzał z pola karnego, który ledwo dotoczył się do bramkarza :mysli: Potem powtarzał to wszystko w drugiej części gry - był wolny, agresywny tylko wtedy, gdy był przylepiony do rywala, ale gdy do piłki było choć kilka kroków poruszał się jak miś koala - dostojnie, bez pośpiechu, tracąc, co się dało tracić. Owszem, miał kilka świetnych podań (chyba miał asystę do Rodado?) i kilka (naprawdę kilka) dobrych odbiorów, co niewątpliwie statystyki pokażą :p Ale to co odwalił w naszym polu karnym przy drugiej bramce dla arki świetnie podsumowało jego ciężkość, nieruchawość, spóźnienie do piłek - nie wybił piłki, którą miał pod nogami po grze w bilard atakujących arki i naszych obrońców, za to zrobił to rywal zdobywając gola. Żeby nie było - dla mnie to żaden powód do satysfakcji - kolejny raz widać czego brakuje w składzie - kiedy najlepszy nasz środkowy pomocnik nie gra, i my nie gramy , nie potrafimy zorganizować gry w środku i tracimy przewagę zrobioną przez Rodado z pomocą skrzydeł. Tak, wiem, że zaraz pójdzie cała wiązka i litania wszystkich Hiszpanów, ktorzy w Polsce się sprawdzili. Nie neguję. Twierdzę tylko, że to nie był dzień Carbo. Wielka szkoda, ale niekt nie może grac na 100% we wszystkich meczach sezonu. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl