Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   4. kolejka, Wisła Kraków - Ruch Chorzów, 12 sierpnia 2024, 19:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11027)

Markus 12.08.2024 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1631557)
No tak....

Markus i wolfy - twórcy nowej mitologii i legend...

:rotfl:

Napisałem wyraźnie, że Eneko jest słabym piłkarzem i pomyłką transferową Wisły.

Która z tych spraw jest mitem lub legendą?:-D:evil:

DeadOrAlive 12.08.2024 14:09

Ale dożyliśmy czasów Panowie i Panie, co nie? ;)

Revolver 12.08.2024 14:32

Moskal po meczu na konferencji:

"Nie możemy po raz kolejny rozdawać bramek przeciwnikom w taki sposób. Uważam, że przeważaliśmy w dzisiejszym meczu, zwłaszcza w pierwszej połowie. Mieliśmy sytuacje, ale zabrakło zimnej krwi i dokładności. W drugiej połowie spadła zdecydowanie płynność, nad czym będziemy pracować w najbliższych tygodniach. W takich meczach trzeba dawać z siebie wszystko, a nie widziałem tego dzisiaj niestety u niektórych zawodników. Uważam, że nie stoimy na straconej pozycji przed rewanżem ze Spartakiem, trybuny będą naszym dwunastym zawodnikiem i sportowa złość sprawi, że będziemy starali się zmazać plamę po dzisiejszym meczu i dać kibicom radość."

AgresywnyChomik 12.08.2024 17:31

1. Mikulec wygrywa z Kiakosem
2. Kiakos ciagle fizycznie odstaje
3. Trener wystawia gorszego zawodnika kosztem ze wzgledu na paszport?

Hmm

Nie wierze ze pilkarsko Mikulec jest lepszy od Greka.

Witalis 12.08.2024 18:09

Mnie to też zaskakuje, ale chyba musimy pamiętać, że mieliśmy mało miarodajnej gry w tym sezonie. Puchary totalnie wypaczają obraz piłkarzy.

bridgeburner 12.08.2024 18:38

Ja oczywiście jestem kibicem laikiem
I na piłce się nie znam
Ale co chcemy ugrać jeżeli Sukiennicki schodzi do skrzydła gdzie jest już 2 zawodników i z tego boku wrzucamy w pole karne gdzie jest Rodado i drugi skrzydłowy? I 7 graczy Ruchu
Carbo i Kutwa grają jako dwie 6 , nie atakują pola karnego w ogole
U siebie, mając po 2 meczach jeden punkt i jedną bramkę strzelona na koncie

wolfy 12.08.2024 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1631605)
Ja oczywiście jestem kibicem laikiem
I na piłce się nie znam
Ale co chcemy ugrać jeżeli Sukiennicki schodzi do skrzydła gdzie jest już 2 zawodników i z tego boku wrzucamy w pole karne gdzie jest Rodado i drugi skrzydłowy? I 7 graczy Ruchu
Carbo i Kutwa grają jako dwie 6 , nie atakują pola karnego w ogole
U siebie, mając po 2 meczach jeden punkt i jedną bramkę strzelona na koncie

Potwierdza to że gol padł po odbiorze Carbo i dalekim podaniu do Rodado. Poza tym trudno mówić o zagrożeniu bramki Chorzowa.

Witalis 12.08.2024 18:53

Mam podobne wrażenia, ale też nie znam się na piłce.
W jakimś wywiadzie przedsezonowym Moskal chwalił Sukiennickiego, że zdolny i że może grać na każdej pozycji. W tym chaotycznym początku sezonu trochę tak jest, że on rzeczywiście gra wszędzie. Mam nadzieję, że jak ustabilizujemy rytm meczowy i skład, jakoś się go ukierunkuje.

Drozd 12.08.2024 19:01

K.... eżeli sędzia daje naszemu żółtą kartkę za to że jakiś cieć z Ruchu go kopnął, to nie ma się co dziwić że kończymy najczęściej w 10.

Markus 12.08.2024 19:02

Po raz kolejny na razie najlepsi w naszej drużynie hiszpańscy liderzy zespołu, a najsłabsi Biedrzycki z Kutwą. Znów słabo też Sukiennicki.

Arked 12.08.2024 19:54

Cofnięcie się do głębokiej defensywy grając z przewagę to świetny pomysł. Wykorzystujemy nasz atut jakim jest monolit obronny...

Witalis 12.08.2024 20:04

Więcej szczęścia niż rozumu.


Ważne, że wygraliśmy.


Moim zdaniem tej drużynie potrzeba stabilizacji.

bridgeburner 12.08.2024 20:07

Na Rodado brakuje komplementów
Klasę pokazał tez Carbo
Sukiennicki jednak ma niezłe uderzenie, jest to materiał na piłkarza
W końcu 3 punkty i 3 bramki
I to tyle z pozytywów
Generalnie to mecz mocno średni w naszym wykonaniu
Bardzo przykro się patrzyli jak Ruch grający w 10 potrafił nas długimi fragmentami zdominować
Skrzydłowych niby mamy 5 ale wciąż czekamy na drugi dobry mecz któregokolwiek ( jeden niezły zagrał Baena)
Zwoliński - tu wciąż czekamy na pierwsze udane zagranie

wolfy 12.08.2024 20:08

Tak napiszę - ufff...
Najlepsi na boisku Carbo i Rodado, tu nie ma wątpliwości. Sukiennnicki chaotycznie, ale na koniec pocelował więc nie będę się pastwił. No ale straty to on ma makabryczne, większość kończy się groźną kontrą.

Sporo farta (czerwona Ruchu, niejednoznaczny karny) i jakoś dowieźliśmy.

Przy golu straconym raczej Cziczkan zawalił.

Starzyński i Zwoliński bardzo słabe zmiany - zamiast łapać faule i przetrzymywać piłkę to tracili i faulowali. Zwłaszcza ten drugi IQ 200 przy faulu na własnej połowie, żeby Ruch mógł sobie wrzucić ze stojącej piłki. Gogół chociaż faul wymusił w środku pola...

AS82 12.08.2024 20:09

Ruch w 10 lepszy całą drugą połowę, jakby Przybył nie wydrukował karnego to byśmy tego pewnie nie wygrali

Drozd 12.08.2024 20:09

Zauważy ktoś wreszcie, że Cziczkan to za Ratonem może buty nosić :), a i Broda by na pewno takiej szmaty nie wpuścił. Tylko czekać na Pana Kakałko, który zacznie przekonywać, że strzał to była petarda :rotfl:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1631614)
Ruch w 10 lepszy całą drugą połowę, jakby Przybył nie wydrukował karnego to byśmy tego pewnie nie wygrali

Był kontakt? Był! To koniec tematu :D. Nam takich karnych gwizdali dziesiątki.

My byliśmy lepsi w Pruszkowie i z Polonią, ale za to punktów nie dają.

wolfy 12.08.2024 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1631615)
Zauważy ktoś wreszcie, że Cziczkan to za Ratonem może buty nosić :), a i Broda by na pewno takiej szmaty nie wpuścił. Tylko czekać na Pana Kakałko, który zacznie przekonywać, że strzał to była petarda :rotfl:

Cziczkan na linii słabo, bardzo słabo. Raton dwa poziomy wyżej.

Arked 12.08.2024 20:14

Niech to trafienie da Sukiennickiemu więcej luzu w kluczowych momentach i rozwiąże worek z golami i asystami.

AS82 12.08.2024 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1631618)
Cziczkan na lini słabo, bardzo słabo. Raton dwa poziomy wyżej.

Chłopie Cziczkan dziś 2 setki wybronił , jedną właśnie interweniując na linii

Drozd 12.08.2024 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1631618)
Cziczkan na lini słabo, bardzo słabo. Raton dwa poziomy wyżej.

W sytuacyjnych interwencjach jeszcze w miarę, ale strzały z daleka, nawet jak ma czas na spokojną reakcję to jakiś dramat. Już ten pierwszy strzał w środek śmierdział golem. Ale to jak usiadł na dupie przy strzale z 40 m to jest kompromitacja. Jeżeli Słowacy to zobaczyli to mamy ciepło, zresztą nie tylko Słowacy. W poprzedniej rundzie już też wpuścił podobną szmatę, tylko było z 30 m i niby nie miał szans...:)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1631620)
Chłopie Cziczkan dziś 2 setki wybronił , jedną właśnie interweniując na linii

Nie wybronił tylko w niego trafili. Jak trzeba było wybronić to wpuścił szmatę z 40 m.

FraMat 12.08.2024 20:27

A co mi tam... wetknę kij w mrowisko: Sukiennicki przewyższa Carbo przynajmniej w jednym - ma dużo lepsze uderzenie zza pola karnego.
:>

No i jego bramka nie jest w żaden sposób naciągana jest wszystkie do tej pory gole Carbo (rykoszety od obrońców)

AS82 12.08.2024 20:29

Niech się cieszą ,że psim swędem dziś można dopisać 3 punkty , bo gdyby nie wygrali , sytuacja w tabeli byłaby bardzo nieciekawa...

emjot 12.08.2024 20:29

Z pozytywów to 3 punkty, gol Sukiennickiego, asysta Carbo do Rodado, spryt Carbo przy karnym (był kontakt, to jest karny, nie takie były gwizdane)
szybka decyzja o zdjęciu Mikulca po kartce, bo to był faul na pograniczu czerwa
brak czerwa dla nas (uff)

przełamanie paskudnej serii bez zwycięstwa w lidze.. od 26 kwietnia i wygranej z PBB...

na minus:

nie wiem jaki był plan taktyczny, ale były takie momenty w I połowie gdzie Rodado wychodził rozgrywać, Sukiennicki schodził do boku i przeszkadzali sobie z Kissem, a jak któryś z nich centrował to w polu karnym nie było nikogo, a na pewno nie było Rodado

Kutwa- do zmiany po 15 minutach, gość boi się piłki, chowa się za swoich, oddaje piłki najbliższemu. Nie wiem gdzie on był jak Szymański dochodził do strzału ... To że nie ma Dudy i musi grać Kutwa.... masakracja

Mikulec... wszystkie akcje po jego stronie w pierwszej połowie groziły golem, a już ten wolny po niby faulu Biedrzyckiego po którym dostał żółtko to był kryminał

fatalna gra po czerwie dla Ruchu... daliśmy się zdominować jak dzieci

Starzyński nasz.... pustka próżnia kłaczek


Odniosę się do jazdy po "chaotycznym Sukiennickim" - chłopak nie boi się pokazywać do gry, podaje, drybluje, szuka kontaktu, rozgrywa, nie boi się strzelać (ten strzał w słupek miód) - niech on będzie takim drewnem, bo od przestraszonego Kutwy i marnego spadkowicza Mikulca to dzielą go lata świetlne. Może coś z niego być. W przeciwieństwie do ww.

ps. Zwoliński jest kompletnie nieprzygotowany do gry. I to pokazuje marność naszego składu, że gość bez formy musi wychodzić na boisko. Świetnie prezesuńcio zadbał o "głębię" składu

a i Biedrzycki, dziś dobrze, to żółtko to wina Carbo, który wysadził go na minę....

Karherop 12.08.2024 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1631618)
Cziczkan na linii słabo, bardzo słabo. Raton dwa poziomy wyżej.

Tak, a Sukiennicki to drewno nie ma strzału ani podania.

emjot 12.08.2024 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1631618)
Cziczkan na linii słabo, bardzo słabo. Raton dwa poziomy wyżej.

nie bójmy się tego słowa Raton powinien bronić w La liga
taki jest zajebisty :lol:

ciekawe czemu go tam nie ma???
i czemu kibice z Zaragozy po transferze R. do Wisły pisali, ze to jest zemsta za 1-4 w Krk...

AS82 12.08.2024 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1631626)
Tak, a Sukiennicki to drewno nie ma strzału ani podania.

2 eksperci wolfy i Drozd wjechali do tematu , przypie*dalają się do Cziczkana , jednego z niewielu piłkarzy , który reprezentuje jakiś poziom

Drozd 12.08.2024 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1631622)
A co mi tam... wetknę kij w mrowisko: Sukiennicki przewyższa Carbo przynajmniej w jednym - ma dużo lepsze uderzenie zza pola karnego.
:>

No i jego bramka nie jest w żaden sposób naciągana jest wszystkie do tej pory gole Carbo (rykoszety od obrońców)

A po co ten kij?

Żeby zamiast cieszyć się z wygranej to dyskutować nad didaskaliami? To Królewski ma kłody rzucać Moskalowi.

emjot 12.08.2024 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1631621)
W sytuacyjnych interwencjach jeszcze w miarę, ale strzały z daleka, nawet jak ma czas na spokojną reakcję to jakiś dramat. Już ten pierwszy strzał w środek śmierdział golem. Ale to jak usiadł na dupie przy strzale z 40 m to jest kompromitacja. Jeżeli Słowacy to zobaczyli to mamy ciepło, zresztą nie tylko Słowacy. W poprzedniej rundzie już też wpuścił podobną szmatę, tylko było z 30 m i niby nie miał szans...:)



Nie wybronił tylko w niego trafili. Jak trzeba było wybronić to wpuścił szmatę z 40 m.

klasyka
nie wybronił - położył się na trawie bo ma ciężką dupę
wybronił - to nie jego zasługa... ONI GO NASTRZELILI :lol:

idze idze bajoku

Mixu 12.08.2024 20:35

Słodko-gorzkie zwycięstwo.

Słodkie bo mamy trzy punkty, Rodado strzela, Carbo asystuje, Sukiennicki z pierwszym golem.

Gorzkie bo pomógł nam Starzyński i Przybył przy odgwizdaniu karnego. Niestety ale gra pozostawia wiele do życzenia..

PS. Bramka z 40 metrów na konto Cziczkana. Szmata jak nic.

Drozd 12.08.2024 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1631628)
2 eksperci wolfy i Drozd wjechali do tematu , przypie*dalają się do Cziczkana , jednego z niewielu piłkarzy , który reprezentuje jakiś poziom

Taaa dzisiaj pokazał ten poziom kolejny raz :), to co zrobił to jak pięć razy pod rząd nie trafić z metra na pustą.

Mixu 12.08.2024 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1631627)
nie bójmy się tego słowa Raton powinien bronić w La liga
taki jest zajebisty :lol:

ciekawe czemu go tam nie ma???
i czemu kibice z Zaragozy po transferze R. do Wisły pisali, ze to jest zemsta za 1-4 w Krk...

Może dlatego go tam nie z tego samego powodu co Cziczkana?

AS82 12.08.2024 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1631632)
Taaa dzisiaj pokazał ten poziom kolejny raz :), to co zrobił to jak pięć razy pod rząd nie trafić z metra na pustą.

Zobacz sobie interwencje z 2 połowy ,jak ten młodzieżowiec Ruchu strzelał prawie z narożnika pola karnego , myślę ,że wielu bramkarzy by tego nie wyciągnęło. To ,że ktoś strzela z 40 metrów nie znaczy ,że to jest szmata. Kiedyś jak Roberto Carlos strzelił z 40 metrów gola Francji , to rozumiem ,że bramkarz Francji , reprezentant to też parodysta ? :rotfl:


Dlla was to jest szmata ? Gość huknął bombę , piłka jeszcze odchodziła w kierunku słupka https://x.com/_1liga_/status/1823062599631511897

emjot 12.08.2024 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1631634)
Może dlatego go tam nie z tego samego powodu co Cziczkana?

niewątpliwie nikt o Cziczkanie w la liga nie słyszał
ale jak dla mnie jest lepszym łapaczem, nie podnosi ciśnienia tak jak Raton gdy robił "cuda" w bramce
ot choćby z Widzewem...

poza tym zgadzam się z tym co pisze AS82 wyżej w temacie występu Czikczana w dzisiejszym meczu

FraMat 12.08.2024 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1631629)
A po co ten kij?

Żeby zamiast cieszyć się z wygranej to dyskutować nad didaskaliami? To Królewski ma kłody rzucać Moskalowi.

No dobra, cieszę się.

Drozd 12.08.2024 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1631630)
klasyka
nie wybronił - położył się na trawie bo ma ciężką dupę
wybronił - to nie jego zasługa... ONI GO NASTRZELILI :lol:

idze idze bajoku

Sam jesteś bajok wypisując takie bzdury. W pierwszej połowie trafił go chłop z 6 metrów, to była ta niby "obrona"? Gratulacje, wbić drewniany kołek i tak samo obroni.

Natomiast w drugiej połowie o tej wpuszczonej szmacie mówić "nie wybronił" to prawdziwe znawstwo. Szacucenek. Może wyjaśnisz cóż spowodowało że "nie wybronił" strzału prawie z połowy boiska?

To ja już wolę Ratona, który czasem się urwie, ale szmat z 40 metrów nie puszcza.

AgresywnyChomik 12.08.2024 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1631637)
No dobra, cieszę się.

Tak trzymaj :)

Drozd 12.08.2024 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1631637)
No dobra, cieszę się.

Nie udawaj... :>

emjot 12.08.2024 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1631635)
Zobacz sobie interwencje z 2 połowy ,jak ten młodzieżowiec Ruchu strzelał prawie z narożnika pola karnego , myślę ,że wielu bramkarzy by tego nie wyciągnęło. To ,że ktoś strzela z 40 metrów nie znaczy ,że to jest szmata. Kiedyś jak Roberto Carlos strzelił z 40 metrów gola Francji , to rozumiem ,że bramkarz Francji , reprezentant to też parodysta ? :rotfl:


Dlla was to jest szmata ? Gość huknął bombę , piłka jeszcze odchodziła w kierunku słupka https://x.com/_1liga_/status/1823062599631511897

I co robi Kutwa przy tej bramce?
no i Kutwa grzecznie sobie stoi na linii pola karnego zamiast wyjść do przodu i spróbować zablokować gościa....

AS82 12.08.2024 20:45

Ja się bardziej boje co zrobi Kiss , że straci piłkę albo poda do rywala :rotfl: niż Cziczkan , który gra dobrze nogami

KOALIK 12.08.2024 20:45

Raton powinien bronić w Realu, w Barcelonie, ewentualnie w Atletico.

Taki to był bramkarz.

A w rzeczywistości, Rodado może strzelić nie wiadomo ile bramek, ale i tak nie przysłoni to faktu, że ten hiszpański projekt był nieudany, bo Rodado nie należał do niego.

Twarzą tego projektu był Alvaro Raton.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl