Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plan Trzyletni 2024-2027. Propozycje, przewidywania. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11012)

Jaroo1 27.05.2024 16:44

https://www.youtube.com/watch?v=KVNr...och%27n%27Roll

"mam plan, wykonam go sam"

sandomingo 28.05.2024 07:58

Plan Królewskiego zaczyna się klarować.

Kozioł ofiarny został już znaleziony - Kiko Ramirez.
To na niego zostaną zrzucone wszystkie niepowodzenia, kwasy w szatni itd.

Prezes super, trener responsywny a piłkarze ambitni. No i pracownicy klubu rozwijają się.
Tylko Ramirez be.

Teraz nowe otwarcie, fajny filmik promocyjny od Tadzia i jedziemy z tym koksem.

emjot 28.05.2024 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1625208)
Plan Królewskiego zaczyna się klarować.

Kozioł ofiarny został już znaleziony - Kiko Ramirez.
To na niego zostaną zrzucone wszystkie niepowodzenia, kwasy w szatni itd.

Prezes super, trener responsywny a piłkarze ambitni. No i pracownicy klubu rozwijają się.
Tylko Ramirez be.

Teraz nowe otwarcie, fajny filmik promocyjny od Tadzia i jedziemy z tym koksem.

prosto do IV ligi
a po drodze kilka kompromitacji w Europie
ja nie wiem czy chcę to widzieć :(

Witalis 28.05.2024 10:18

https://a.allegroimg.com/s1024/0cf53...da95d4ac64146b

krysztal 28.05.2024 10:29

Martwi w ogóle sama nazwa."Plan Trzyletni"...??? Jakaś tak z dupy,nie przystająca do prezesa światowca i nowoczesnego klubu.

"Three-year Strategy" albo "Strategy&Future" to brzmi bardziej dumnie i nowocześnie

Witalis 28.05.2024 10:35

Tak, SF brzmi adekwatnie.

manson777 28.05.2024 10:38

skoro prezio banuje na twiterze machając bananami jak cepem
ciekawe kiedy tu zablokuje wszystkich niewiernych Tomaszów :lol:

Arkadiusz.Czerepach 28.05.2024 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1625208)
Plan Królewskiego zaczyna się klarować.

Kozioł ofiarny został już znaleziony - Kiko Ramirez.
To na niego zostaną zrzucone wszystkie niepowodzenia, kwasy w szatni itd.

Prezes super, trener responsywny a piłkarze ambitni. No i pracownicy klubu rozwijają się.
Tylko Ramirez be.

Teraz nowe otwarcie, fajny filmik promocyjny od Tadzia i jedziemy z tym koksem.

jakiego Tadzia ?

Maine_Coon 28.05.2024 11:12

Skład budować na:
Młyński, Starzyński, Olejarka, Gogół, Duda, Rodado, Carbo. Oto mój plan miesięczy w ramach planu 3 letniego

Watts 28.05.2024 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1625226)
Martwi w ogóle sama nazwa."Plan Trzyletni"...??? Jakaś tak z dupy,nie przystająca do prezesa światowca i nowoczesnego klubu.

"Three-year Strategy" albo "Strategy&Future" to brzmi bardziej dumnie i nowocześnie

w sytuacji gdy weryfikacja świetlanej wizji następuje praktycznie co tydzień, to trzeba inwestorów, akcjonariuszy i klientów - pardon, kibiców - przekonywać jak najczęściej, że to długi proces i ją odraczać :)

Witalis 28.05.2024 11:31

https://cdn.getyourguide.com/img/tou...al_520_780.jpg


Tak to widzę, Panowie. Jest 5G, są dane, jest plan, jest Hiszpania.


Vamos.

emjot 28.05.2024 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1625246)
https://cdn.getyourguide.com/img/tou...al_520_780.jpg


Tak to widzę, Panowie. Jest 5G, są dane, jest plan, jest Hiszpania.


Vamos.

no wiesz
to raczej Katalonia, a oni mają swoje zdanie co do tego czy są Hiszpanią :lol:
zupełnie przeciwne do tego co sądzi o nich reszta kraju, a zwłaszcza Partido Popular, Vox i Kastylia :P

Karherop 28.05.2024 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maine_Coon (Post 1625242)
Skład budować na:
Młyński, Starzyński, Olejarka, Gogół, Duda, Rodado, Carbo. Oto mój plan miesięczy w ramach planu 3 letniego

To jeszcze 20 piłkarzy i można grać.

Kurz 28.05.2024 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1625251)
To jeszcze 20 piłkarzy i można grać.

Chyba, ze plan trzyletni to "w trzy lata do czwartej ligi :). Wtedy ten zestaw jest w sam raz.

sandomingo 28.05.2024 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1625251)
To jeszcze 20 piłkarzy i można grać.

Raton, Letkiewicz

Krzyżanowski, Szot, Łasicki, Uryga, Colley, Skrobański, Jaroch też pewnie dogadany

Sapała, Carbo, Kutwa, Gogół, Duda, Fazlagic, Baena, Alfaro, Starzyński, Młyński, Gogół, Olejarka, Szywacz, Goku.


23 chłopa z ważnymi kontraktami nie licząc Rodado, który odejdzie.
Mieszanka rutyny z młodością.

A skoro prezes Królewski okazał miłosierdzie podpisując kontrakt z Łasickim przy szpitalnym łóżku to pewnie można dodać do tego grupy Talara a może i Juncę (też kontuzjowany na polu meczowym).

Jest kim grać!

(wpis ironiczny)

emjot 28.05.2024 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1625258)
Raton, Letkiewicz

Krzyżanowski, Szot, Łasicki, Uryga, Colley, Skrobański, Jaroch też pewnie dogadany

Sapała, Carbo, Kutwa, Gogół, Duda, Fazlagic, Baena, Alfaro, Starzyński, Młyński, Gogół, Olejarka, Szywacz, Goku.


23 chłopa z ważnymi kontraktami nie licząc Rodado, który odejdzie.
Mieszanka rutyny z młodością.

A skoro prezes Królewski okazał miłosierdzie podpisując kontrakt z Łasickim przy szpitalnym łóżku to pewnie można dodać do tego grupy Talara a może i Juncę (też kontuzjowany na polu meczowym).

Jest kim grać!

(wpis ironiczny)

49 na kontraktach mamy tym momencie (zapomniałem o wypożyczonych do Stali Stalowa Wola Ziarce i Chełmeckim i wypożyczonym do Hutnika Chmielu)
oczywiście część z nich zniknie (te wszystkie Bregu, Omarani, Czikczany itp.) ale to Bizancjum jest
więc straszyć swoją publikę będzie kim :rotfl:

Jaroo1 28.05.2024 12:55

Nie rozumiem całego założenia, że po tak dobrym sezonie gdzie przecież wszystko było zrobione idealnie, wlcznie z transferem okazją Omranim (tania okazja a moglo cos z tego byc), ktory został wyjebany dycsyplinarnie przez trenera więc tym lepiej bo za małą kasę trener zbudował sobie autorytet.
I co, teraz nagle chcemy tę maszynę rozwalić i budować od nowa? Po co? Przecież trener zostanie dopóki Królewski tu rządzi. To co my chcemy w takim razie zmieniać?
Przecież wszystko było i jest robione dobrze, jesteśmy klubem przyszłości, nowoczesnym klubem, jesteśmy na etapie wdrażania AI do Wisly, a później do klubów z całego świata i na tym będziemy zarabiać. Mamy kadrę budowaną 2 lata. W przyszłym sezonie gramy na 5 frontach. Ten sezon to najwiekszy sukces od kilkunastu lat i zdobycie PP.

Co ten szaleniec Krolewski chce zmieniac?

Elefant 28.05.2024 18:46

Ja mam plan trzy krokowy.
Krok 1. Wywalić odpowiedzialnych za upokorzenie w lidze JK (z posady prezesa) Kiko, Rude. A także kogo się da ze składu. Wszyscy mają skażony mental i trzeba cudu, żeby to zmienić. Dla zasady, bez zbędnych analiz czytania raportów, oglądania się na puchary itd.

Krok 2. Zatrudnić znającego się na rzeczy prezesa i dać mu działać. W pierwszej kolejności wietrzenie pokoi i gabinetów. Z tych ludzi co tam pracują i tak już nie będzie pożytku. Zatrudnić fachowego dyrektora sportowego i dać mu budować cały dział sportowy, dział szkoleniowy, skład itd.

Krok 3. Wystawić Wisłę na sprzedaż. Ten skład właścicielski już pokazał co potrafi. Do czasu zalezienia kupca dać pracować mądrzejszym wg punktu 2.


Działać trzeba szybko, ale nie pochopnie. Nie miesiące a góra tygodnie.


A i krok 0. Zaprzestać pitolenia na twiterze, w tym pitolenia o wprowadzaniu AI.



Nie ma za co panie prezesie. Ja ten plan to miedzy zupa a drugim wymyśliłem. Na bank zadziała.

Patryko 28.05.2024 20:39

49 chłopa na kontraktach, z czego 20 z nich zarabia jakieś głodowe pieniądze na juniorskich kontraktach. Ktoś w tych rezerwach musi grać, już nie przesadzajcie.

Karherop 28.05.2024 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1625335)
49 chłopa na kontraktach, z czego 20 z nich zarabia jakieś głodowe pieniądze na juniorskich kontraktach. Ktoś w tych rezerwach musi grać, już nie przesadzajcie.

Cała CLJ U19 będzie trzeba gdzieś upchnąć, to wychodzi nawet i pod 70 chłopa. Dodatkowo kilku z rocznika U17 będzie trzeba skusić wizja gry w rezerwach, jeśli CLJ19 wypadnie z ligi centralnej.

Ciekawe czy ktokolwiek będzie miał nad tym panowanie ilu z tych chłopaków zatrzymać (Filipek, Jop?). Przydałoby się uniknąć kilku wpadek jak to miało ostatnio miejsce i odpuszczenie lekką ręką niepozornych chlopakow (Warczak, Feliks).

krysztal 28.05.2024 21:44

Już to widzę....

nero 28.05.2024 23:06

Jak się tak zastanowić to JK chyba wcale nie chce dobrze dla Wisły, ta zagrywka z Al jest dobra dla niego, nie dla Wisły. Wydaje mi się, że sam JK zgodziłby się z tezą, że opieranie klubu (transferów) w oparciu o Al to eksperyment, coś nowego, skoro nowe i jakoś nikt inny się na to nie szarpnął to oznacza, że ryzyko niepowodzenia jest duże.

Kto może robić eksperymenty? Ktoś kogo na to stać. Czy nasza sytuacja pozwala na takie ryzyko? Nie pozwala. Czy w takiej sytuacji powinniśmy iść znaną ścieżką od lat czy jednak porwać się na zmianę świata? Powinno się iść najbardziej prawdopodobną, najtańszą, najbardziej sprawdzoną i najkrótszą drogą po awans. Jeżeli ktoś wybiera inną drogę to nie zależy mu na dobru Wisły. Nawet jeżeli ma racje to niestety przy obecnym stanie finansów nie powinien się podjąć tego ryzyka, można wrócić do tego tematu, gdy wyjdziemy na prostą.

JK robi dokładnie to czego go życie nauczyło. A co go nauczyło życie? Od lat prowadzi firmę za cudze pieniądze, firmę która przez 8 lat? nie przyniosła żadnego zysku. Ciągnęła na perspektywie "zaraz się rozkręci" i przekonywania inwestorów, że warto utrzymywać firmę przy życiu. Szczerze bardziej cenię sobie umiejętności właściciela warzywniaka, który prowadzi biznes by przynosił on zysk, by utrzymać z niego rodzinę i przede wszystkim on ponosi odpowiedzialność, niż prezesów takich startupów, którzy po prostu są na etacie i łańcuchu inwestora.

Do rzeczy... To co się dzieje w Wiśle to mniej więcej kopia tego co działo się w Synerise, czyli długoterminowe plany, wprowadzanie innowacyjności, która w razie czego jak za te parę lat, gdy długoterminowy plan nie będzie wychodził będzie pretekstem do kupienia sobie kolejnego czasu. Al to temat na czasie, naprawdę na tym haśle idzie jechać dobrych następnych parę lat.

Niektórzy mają tutaj JK za Boga. Może warto byłoby sprawdzić co ten ów Pan w życiu osiągnął? Za rok 2022 jego firma sprzedała usług za 32 miliony złotych. To nie jest zysk, to jest kasa jaka wpłynęła do jego firmy i z niej będzie robił teraz wszystkie opłaty. Może niektórzy z Was nie mają wyobrażania ile to 32 miliony w skali biznesu, podpytajcie zatem Waszych szefów ile ich firma robi obrotu, a następnie zestawcie sobie to co czytacie w internecie o JK, a to co można przeczytać o firmie w której pracujecie. Może wtedy zrozumiecie, że ktoś tu pręży muskuły, a jest tyci jak mrówka w świecie biznesu. Dodajmy, że własnością JK jest jedynie 38% tej firmy z obrotem 32 milionowym. Firmy, która jest zadłużona po uszy (pewnie na papierze bo to pożyczki inwestorów) W raporcie za 2022 rok możemy przeczytać "Niepokryta strata (2013 - 2022) - 48 578 807,75" Tak minus 48 milionów i nie, nie jest to kreatywna księgowość. Ta firma po prostu nie zarabia, ale wiadomo "zaraz się rozkręci".

Zastanówcie się kto, kogo bardziej potrzebuje? Wisła potrzebuje bardziej JK czy JK bardziej potrzebuje Wisły? Przecież ślepy by zauważył, że gość lansuje się na haśle Wisła. W życiu jeszcze nie widziałem tak pchającego się prezesa, wszędzie gdzie się tylko da. Jak wygraliśmy ostatni mecz w PP w Krakowie to oczywiście musiał zając miejsce w pierwszym rzędzie za banerem do zdjęć - https://www.mzpnkrakow.pl/wp-content...40-966x644.jpg Pomijam bycie DJ'em co kolejkę w poprzednim sezonie.

JK nie daje żadnej wartości Wiśle, osobiście trudno mi wskazać jakieś konkretne rzeczy, które wykonał poprawnie. Kiedyś mocno pytałem tutaj na forum by ktoś je wymienił i zawsze była cisza. Gościowy zwyczajnie w świecie podoba się być prezesem Wisły, jak zawsze w życiu jest nim w głównej mierze nie za swoje pieniądze. Nie ma w tym nic złego, można mieć zajawkę na bycie prezesem, jarać się tym, ale za tym powinien iść profesjonalizm oraz dobre wyniki spółki. A na tą chwilę, ani nie spłacamy długu, ani nie jesteśmy przekotami bijącymi się o mistrza.

Jest mi naprawdę przykro, że tak wielu z Was nie potrafi tego co napisałem dostrzec.

Jaroo1 28.05.2024 23:29

Przecież to proste, że Wisła jest dla niego czy ogólnie jego pożyczkodawców kolejnym projektem i nawet wpompowanie tu kilku czy kilkunastu milionów "jego", wliczane jest w koszty jego biznesu, bo może myslą, ze rozbujają tu wielkie AI i na tym zarobią w przyszłości.

Generalnie każdy normalny widzi, że Królewski ma tupet i zero pokory, np to dzisiejsze oświadczenie, że dalej Wisła będzie jakieś tam procesy scautingu prowadzić jak dotychczas itd po takim zjebanym okienku, gościu mówi o scautingu. Przecież to po prostu dramat. Zamiast zamknąć mordę to jest ciągle wtłaczanie propagandy pariasom. Generalnie Królewski to gołodupiec, który mówi, ze robi na 3 etaty. W tym czasie jeszcze jakieś 12 godzin dziennie ma czas na pisanie w internetach. Gościu jedzie na gadce szmatce, dużo gada, mało robi - co tym śmieszniej prezentuje się na tych żalach, że on to na 3 etaty pracuje :D
Jego postać jest dość memiczna. Z człowieka, który tu wchodził jako intelektualista, biznesman, człowiek mądry i kulturalny, zostało wielkie nic, wyszło jego prostactwo, "biedactwo" i nieudacznictwo. Gdyby nie jego bajerka i obecna sytuacja Wisly, bajerka i prowadzenie firmy i Wisly na czyichś pożyczkach to gościu by w 1-2 lata skończył jak Wuja, Sobol, Pasieczny, Kiko, Rude itp itd. no ale dorwał się stołka, kombinuje i dobrze lawiruje więc dalej jest wielkim włascicielem wielkiego klubu.

KOALIK 29.05.2024 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1625240)
jakiego Tadzia ?

Czerwińskiego?

BCGorlice 29.05.2024 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1625378)
Jest mi naprawdę przykro, że tak wielu z Was nie potrafi tego co napisałem dostrzec.

Nie wiem czy wielu. Jest tu kilku odpornych na jakąkolwiek wiedzę „brawoszefów”. Jest kliku majaczących o „sukcesach w innej dziedzinie”, ale większość z tego co ja widzę zaczęła już łapać na czym to polega.

Przy czym wiele osób rozpaczliwie usiłuje relatywizować ten matrix i wyszukiwać choćby minimalne pozytywy. Zresztą Ty również relatywizujesz pisząc o 40 mln niepokrytej straty. Pisałem tu o tym, że tam jest jeszcze schowane 80 mln kosztów w poczekalni i to już jest „kreatywna księgowość”.

Czyli tak naprawdę tej straty niepokrytej to jest 120 mln. Sto dwadzieścia milionów! I to jest prawda futbolu ;) Ale oczywiście znalazł się relatywizujący kolega MaLk z wywodami, że przecież nie wiadomo co i jak, który czeka na opublikowanie nowatorskiego systemu który te 80 baniek miał kosztować i już wkrótce pozamiata globalny rynek AI.

Jak to w końcu jebnie to wszyscy relatywizujący będą mieli niezłego kaca.

A tak przy okazji to nie wiem czy zauważyliście, że Jarosław od miesięcy nie publikuje nic o żadnych nawet fejkowych sukcesach Synerise. Sprawozdanie finansowe (zgodnie z prawem powinno być gotowe do końca marca) też dalej nie opublikowane i pewnie jak rok temu czeka do 30 czerwca czyli ostatniego możliwego terminu. Jak koledzy myślą dlaczego? :) Pewnie wyniki tak dobre, że moglibyśmy oślepnąć od ich blasku i prezes nas chroni nie publikując.

Watts 29.05.2024 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BCGorlice (Post 1625547)
Nie wiem czy wielu. Jest tu kilku odpornych na jakąkolwiek wiedzę „brawoszefów”. Jest kliku majaczących o „sukcesach w innej dziedzinie”, ale większość z tego co ja widzę zaczęła już łapać na czym to polega.

w piłce poprzeczka nie jest wysoko zawieszona, ale to oczywiste, że to ani nie Cupiał, ani nie Meresiński
może nie dla ludzi, którzy mimo że jest chujowo z zupełnie innych powodów, muszą robić wyjęte z rowa porównania do tych co wynosili kasę w reklamówkach (choć być może czuli piłkę lepiej niż Jarosław), strzelam że gdyby chodziło mu stricte o kasę (w sensie żywą gotówkę, nie PR, "ekwiwalent reklamowy" i tak dalej), może byłoby tutaj lepiej

BCGorlice 29.05.2024 22:39

Ktoś zarzucał Jarosławowi, że wynosi kasę? No błagam.

Przecież on ją pali w takim tempie, że nic do wyniesienia nie zostaje. ;)

Przed chwilą mnie tknęło, żeby sprawdzić jak mu idzie. Sprawozdań w KRS nie ma ale są przecież inne sposoby.

Taki wpis na GoWork można znaleźć (są i inne z tego roku w tym samym tonie):

Były; 10.04.2024 10:59; Nie polecam, firma od ponad pół roku nie potrafi regularnie wypłacać pensji. Miało być to chwilowe ale są to przerwy sięgające nawet 3 miesięcy bez żadnych wypłat. Innym pracownikom polecam uciekać stamtąd póki jeszcze macie jakieś oszczędności.”

Wygląda więc na to, że my krytykujemy Jarosława, że nam standardy z Synerise wdraża do Wisły a jest dokładnie odwrotnie! Wszak trzymiesięczne lagi w wynagrodzeniach to jest patent z uniwersum piłki nożnej. Prezes przenosi know-how z klubu do swojej firmy. Możemy być dumni.

krysztal 29.05.2024 22:53

Niech "Były" odezwie się na X.To najlepszy sposób na szybką wypłatę zaległości


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl