![]() |
chcesz płacić za oglądanie skórokopów z II ligi/Iigi jak kopią się po czołach?
:haha::haha::haha: |
Cytat:
|
nic nie chcę sugerować
ale TVP Sport striminguje ME U17 a to jest wyższy poziom niż II liga polska, ba momentami niż I (zwłaszcza w wykonaniu Portugalczyków, Francuzów czy Anglików) |
w finale baraży o I ligę
KKS Kalisz - Stal St. Wola czyli Sobol kontra Ziarko (20 min. w meczu z Chojniczanką) i Chełmeckim (70 min.) Stalówka ładnie gra, ale jednak ze względu na msc faworytem KKS |
Wisła Płock bierze z Chojniczanki tego kopacza: http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=47310&id_sezon=103
wielki chłop (193 cm) stosunkowo jeszcze młody (w grudniu 24 lata) skała, nawet dosyć szybki (na pewno szybszy niż Uryga) i zwrotny (na pewno bardziej niż Łasicki i Uryga razem wzięci), trochę toporny, ale twardy tak ja powinien być środkowy obrońca i "nie jest mistrzem wyprowadzania piłki", ale nie takie ma zadania :P bardzo dobrze gra głową (w przeciwieństwie do naszych "stoperów") na I ligę idealny widziałem wielokrotnie jak się odbijali od niego napastnicy na chwilę obecną pewnie o klasę lepszy od takiego Łasickiego i Urygi tak że tak ps. 28 meczów w II lidze, 27 w całości, 7 żółtych, 1 czerwo. Gra w kadrze Wysp Owczych. |
U nas jest doświadczenie. Jak nikt nie odejdzie ze środkowych (jedynie Colley wartość sprzedażowa) to nie ma szans, żeby ktoś przyszedł na tę pozycję. Będzie jedynie uzupełnieni młodym perspektywicznym.
|
Cytat:
|
Beniaminek awansował do Ekstraklasy, a my trzeci sezon z rzędu szukamy kwadratowych jaj. Ile mamy stać, ....a mać!?
|
Skład Fortuna 1 Ligi w sezonie 2024/25
Kod:
1. Wisła Kraków |
Awans Płocka i Łęcznej, my z baraży jak AI dobrze wybierze trenera i piłkarzy.
|
Cytat:
|
Na dziś trudno powiedzieć kto będzie się liczył w grze o awans. Są roszady w sztabach i w kadrach. U nas to już w ogóle nie wiadomo w którą stronę pójdzie sezon.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ta liga bedzie tak samo cepowata jak juz 3 rok dla nas,nie ma co sie oszukiwac.No bo jakie taktyki bedzie mial na nas taki Znicz ,Stal czy Płock.Villar przed odejsciem zdradzil ze to co nas zabilo to to ze rywale wiedzieli jak z nami grac.I koniec kropka ,jedno zdanie i wiesz wszytsko . Pozatym 3 zespoly spadajace Ruch,LKS i Warta napewno beda faworytami,dojdzie Łeczna,Plock,Miedz,Arka (haha) czy nawet Stal Rzeszow.Jak widac kandydatow jest sporo. Kopanie sie po czole musi tym razem wyzwolic w nas wiecej energii,innym slowy trzeba grac jak kiedys Ruch ,silowo,bezczelnie i z jajem. |
Cytat:
|
Na razie to uporządkowano kontrakty, które kończyły się w czerwcu.
I czekamy na podpis trenera. Zakładam, że transfery DO będą jakoś z nim uzgadniane |
Z jakimikolwiek typami/oczekiwaniami trzeba poczekać na skompletowanie kadr, na razie w wielu klubach albo trenera nie ma (ŁKS, My), albo dopiero co wybrany (Płock, Odra).
Póki co uważam że ponownie jak rok temu, najlepsze wejście w sezon będą mieć kluby które już jakiś czas wiedziały na czym stoją: BBT, Miedź, Ruch. Ciekawe tylko kto podaży drogą Sosnowca, którego dziennikarze typowali do baraży, a skończył jak skończył. Aż boję się typować. |
Na ten moment imo drużyny które na pewno skończą sezon przed nami (kolejność losowa):
1. Wisła Płock 2. Miedź Legnica 3. ŁKS 4. Ruch 5. BBT Pozostanie nam walka o te 6 miejsce, najprawdopodbniej z Łęczną, Odrą, Stalą Rzeszów i Tychami. |
Bez przesady, tak to się określić tego nie da ale na pewno po 2 latach w I lidze mozemy sie pozycjonować jako ekipa do ogrania przez 5-10 innych druzyn. A pierwszy sezon i nawet poprzedni to było stawianie sie jako zespół na top2? max top 4?
Takze pieknie to pokazuje obraz Wisły Królewskiego. O ile 2 razy brak awansu z I ligi to niespodzianka, o tyle teraz chyba nikt normalny takich oczekiwań względem cyrku Królewskiego nie ma. |
Cytat:
Czołówka 1 ligi będzie nie mniejszą niż rok temu. To jest pewne. |
I znowu liga będzie ciekawa, a top 10 będzie bardzo ciasne.
A na poważnie: jeśli do teraz Królewski (na przykładzie choćby Lechii - nie wspominam Motoru czy Katowic - bo to i tak są przypadki - równie dobrze mogłaby tam być dowolna inna drużyna z top 10) nie zajarzył jak robi się awans to pora pomału gasić światło. |
FraMat a na czym opierasz przesłanki, że zjarzy?
Przecież on już udaje, że awans nie jest celem, asekuruje sie, że budujemy długoterminowo i podaje zielone tabelki z zajebistego AI, ktore oceniły pozytywnie przyszłego trenera. Dalej bagno, lizanie się po fiutach i bajeczki dla idiotów. Myślisz, ze co się zmieni? Bez dyrektora sportowego, bez ludzi ogarniających klub, kto ma transfery robic? Albo z pajacowaniem na x, jakby miał zjarzyć, że coś trzeba zmieniać to po oświadczeniach UW i Socios by ogarnal chory łeb i przestal pisać o prąciach na X. Skoro mamy powiedzmy kolejne nowego otwarcie z sezonem, ktory przed nami, a on juz sie bawi na X po staremu, to znaczy, zenic się nie zmieni. Prawda jest taka, ze jest c raz gorzej sportowo, finansowo itd okręt tonie i Jarusiowi puszczają nerwy, jego plan polega na tym aby udawać, że jest ok i że sytuacja jest pod kontrolą ale też musi się zabezpieczać stąd jest mu na rękę aby w klubie było jak najmniej ludzi kumatych id o wglądu w papiery (takze lepiej zeby d.s. nie było), stad też poodcinał Socios ile się da od wszelkich tematów, zeby mu na łapy nie patrzyli. 5 lat budowania struktur skończyło się na tym, ze w klubie jedyna osoba to Królewski, takie zbudował struktury wielkie. Rządzi jajogłowy Jaro, a zamiast ludzi sportu zatrudnia informatyków do pseudo AI. Socios po 5 latach wspierania Wisły i uratowania licencji zamiast w klubie mieć do powiedzenia więcej i znaczyć więcej, zostało sprowadzone do roli dawania pieniędzy i siedzenia cicho bo Jaro wie wszystko lepiej jak robić. Jeśli będzie lepiej to tylko w formie cudu a nie jakiejś pracy wykonanej przez JK. PS Podejrzewam, ze w tym sezonie na miękko moga nas ograć Miedż i Płock, które po spadku już się ogarnęły i pewnie drugi sezon pójdzie im lepiej. Do tego TBB, które po gorszym sezonie już na koniec wydaje się, ze ułożyli pewne sprawy i ruszą. Zapewne ze dwie ekipy ze spadkowiczów też nas w tabeli na miękko prześcigną. Arka pewnie będzie tak samo groźna jak w tym sezonie. Dojdą jakieś niespodzianki jak dobry sezon Tychów, Łęcznej czy innej Stali. My staliśmy się po prostu średniakiem I ligi i nie zanosi się aby to się zmieniło. |
Prawdziwy człowiek renesansu...
|
Cytat:
Lub naprawdę modlić się o nowego właściciela. |
Transfery IN powiedzą wszystko. Potrzebujemy bocznych obrońców, jednego stopera, jednego skrzydłowego i napastnika minimum (za Angela), żeby coś w tym zespole drgnęło.
Obrona musi zostać przemeblowana, no chyba że mamy w planach stratę 40+ goli w sezonie. |
Tak, że przyjdą Omrani, Junca i inne wynalazki z potencjałem i swietną historią jak na I ligę. I nawet jak będa grali jak Goku z Podbeskidzia to za kilka miesięcy bedą zerami piłkarskimi.
Tyle nam powiedzą transfery. Jak w klubie będzie rządził człowiek mem, to choćby tu czołówka piłkarska świata przyszła to nic z tego nie będzie. Bo obecnie grać w Wiśle to wstyd. Bądźmy poważni, w środowisku Wisłą ot klub, który nie ma pomysłu, daje się łoić na kasę agentom, cyrkuje z Hiszpanami czy AI, zatrudnia grubasów co wykupują wszystkie pączki z Żabki, a prezes jest świrem, cyber Jarek co lubi po pijaku wyzywać ludzi i pisać o prąciach. Przecież z Wisły jest beka i nie wierzę, że to się na psychę kopaczy nie przekłada. |
Ponownie przepraszam za czepianie się, ale znajdźcie różnicę pomiędzy "także", a "tak, że".
|
Poprawione szefie
|
Cytat:
|
Cytat:
W Lechii wiedzieli, co w kontekście awansu znaczą pieniądze i zgadnij, co zrobili? |
Cytat:
:D |
Cytat:
Twierdzisz, że to były pieniądze poprzedniego właściciela? |
Cytat:
Natomiast z Warty odchodzi trener który ten klub wyciągnął z dupy na salony do których nie przystoją. Nie mają kibiców, nie mają stadionu, nie mają bogatego właściciela. Jeśli szybko odbiją się od dna to będę zdziwiony. Ale tak, generalnie to oba te zespoły mają potencjał do tego, żeby nas wyprzedzić. To na luzie. Im dłużej się nad tym zastanawiam tym więcej widzę ekip które mogą nam nastukać :D Beniaminkowie z Kołobrzegu, Siedlec czy Stalowej Woli wylecą u siebie na nas z taką napinką, że hoho. Na TT stali widziałem poruszenie, że kto to u nich nie będzie gościł na stadionie. Przecież oni jeszcze rok temu byli w 3 lidze. Polonia ma właściciela z kasą, jeśli będzie chciał to może sypnąć grosza na klub i próbować walczyć o top6. Z tej całej ekipy która w tym momencie w 1 lidze będzie grać, to chyba tylko Znicza typowałbym jako kandydata do spadku. Na pewno się wyprzedadzą, odchodzi od nich trener który robił wynik ponad stan. Etatowi frajerzy z Resovii już spadli, a reszta drużyn udowodniła, że jak im siadzie sezon to mogą być z palcem w dupie lepsi od wielkiej Wisełki. Coś mi się wydaje, że jeśli następny sezon nie będzie dla nas nudny, to z powodu walki o sapdek a nie o awans ;) |
Cytat:
Królewski miał/ma w klubie V kolumnę. Jak się jej nie pozbędzie to g.... będzie a nie awans. Czystka która się zaczęła nastraja optymistycznie. |
Drozdzik Rude też cię nastrajał optymistycznie. Omrani też. V kolumna w Wiśle to Królewski, wolfy, markus i drozd. Lewe lizodupy, pojęcia o niczym nie macie a byście chcieli się aby powymądrzać.
|
@Stelio, ale wiesz że najlepszy wynik w esa to oni z Tworkiem osiągnęli a nie z Szulczkiem :>
Tam też będzie spory chaos organizacyjny, ale nie są aż tak słaba ekipa żeby nie odebrać wielu zespołom punktów (w tym nam). |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Dlatego teraz Jaro przestanie się cyrtolić, tak jak nie cyrtolił się z Sobczakiem i powoli zaczniemy się odbudowywać. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl