![]() |
mysle, ze wygramy bez wiekszej spiny. 3-1 lub 4-2. Lechia raczej nie przyjedzie stawiac autokaru w polu karnym, nastawiona na kontry i z 10 zawodnikami za linia pilki.
Beda okazje zeby ich zlapac "na wykroku"a i w ataku pozycyjnym powinno byc nieco wiecej przestrzeni. Nie bedziemy ogladac typowego w meczach Wisly "gotowania kamienia" kiedy goscie przyjezdzaja przede wszystkim nie przegrac tylko raczej gonitwe od jednej do drugiej bramki bo Lechia i tak awans ma pewny. |
Cytat:
Domów bym na to nie stawiał. |
Oby Junca jutro dał rady grać..
|
Wytrzeźwiał?
|
Cytat:
|
Miało być wiadomo po dzisiejszym treningu. Pewnie będzie w kadrze.
|
To trzeba wygrać, tu nie ma żadnej dyskusji.
Oglądaliście dziś Katowice? Moim zdaniem to jest dobra drużyna. Ładnie rozgrywają piłkę, szukają przestrzeni, środek pola bardzo ładnie wychodzi do podań, zawodnicy zmotywowani, pracowici. Mimo wszystko w mojej opinii lepiej że Katowice dziś wygrały: dzięki temu mamy sprawy we własnych rękach. Katowice w ostatniej kolejce mają wyjazd do Gdyni, gdzie Arka nie będzie chciała świętować awansu przegrywając mecz. Teraz piłka po naszej stronie. Trzeba to wygrać i to jest sprawdzian, czy Wisła mentalnie w ogóle dorosła do walki o awans. |
no to dzis cygany nas przyparli do muru juz , zakladajac w....... u nich to ten mecz bedzie arcy wazny zeby wogole zalapac sie do barazy
|
Cytat:
|
Nie ma co pitolić, tylko czas wreszcie na serię. Trzy w lidze, dwa wygrane u siebie baraże i jest awans.
|
Dzisiaj albo wygrywamy i robimy awans w czerwcu albo przegrywamy lub remisujemy i nawet nie zagramy w barazach
Jeslli doszukiwalbym sie spisku to Lechia woli swietowac awans przy pelnym swoim stadionie za tydzien z arka. |
Postawiłem 1x i obie strzela bramke... jakos nie do konca wierze, ze Wisla dzis gladko wygra.
Obym sie mylil. |
Cytat:
Każdy wynik w tym meczu nam coś dawał, ale w teorii nie musimy się na nikogo oglądać poza Płockiem w walce o 3 miejsce. "Wystarczy" wszystko wygrywać do końca. Gdyby wygrały Tychy to w teorii musielibyśmy patrzeć na nich i Płock i maksymalny wynik bez oglądania się na resztę to byłaby 5 pozycja. Po meczu Motoru i Tychów z Gieksa możemy być odrobinę spokojniejsi o miejsce barażowe. Pod warunkiem że dzisiaj wygramy. Jeśli do tego potknie się Łeczna i Płock to w praktyce sztuka to będzie wypaść z baraży. |
Celem powinno być 3 miejsce, do tego może wystarczyć wygrana dzisiaj w Katowicach i remis w ostatnim meczu.
|
Najpierw wygrajmy dzisiaj, co może być bardzo trudne.
Już tak było w sezonie spadkowym - wszyscy grali pod nas, tylko my dawaliśmy non stop ciała. Także patrzmy się na siebie. Niemniej - jeżeli nasza Wisła nie jest w stanie wygrać u siebie z Lechią czy powalczyć o punkty w Katowicach - to w barażach i tak nie ma czego szukać. |
Ci piłkarze w meczach PP pokazali, że potrafią dać z siebie wszystko.
Jakikolwiek wynik inny niż zwycięstwa w najbliższych meczach będzie oznaczał konieczność kolejnego hard resetu. |
Oprócz niezwykłego błysku geniuszu (jak na nasze standardy oczywiście) Rodado, nie gramy zupełnie niczego. LGD wygląda na naszym tle jak Barcelona jeśli chodzi o kulturę konstruowania akcji i technikę. Prawdę mówiąc, to my nie bardzo konstruujemy akcje.
EDIT: skończy się 1-3 jak nic EDIT2: 2-3 ;) |
no widać że LG ma piłkarzy pólke wyżej, np ten młody Ukrainiec z fryzurą na Cziczkana
ale nasi zapieprzają , więc wiecej takich farfocli jak ten Jarocha i może punkty urwiemy |
Szczerze mówiąc to myślałem że tak jak dziś Lechia to zaprezentuje się Pogoń w finale, czyli 2 półki lepiej od nas. Wynik sporo lepszy niż gra, zasłużony awans Lechii, no mają w składzie konkretnych piłkarzy.
|
Wygląda to póki co w ten sposób, że pozostaje się modlić, albo liczyć na to, że Rude ustawi nam psychikę w taki sposób, że zabiegają Gdańsk. Lechia wygląda dojrzalej, jak opanowali mecz, to nie dają nam konstruować akcji. Myślę, że Rude będzie chciał rozciągnąć grę i zmieniać strony, bo w pierwszej połowie od pewnego momentu traciliśmy piłkę, bo graliśmy zbyt ciasno i za szybko, momentami bez głowy w rozegraniu z własnej połowy.
Tyle razy los się od nas odwracał, że kiedyś musimy wygrać jakiś mecz, gdzie na to nie zasługujemy... |
Jak mnie wqrwia Goku,. Ma patelnię po raz n-ty w tym sezonie, obrońca kładzie się do bloku a on wali w niego. Poza tym kompletnie niewidoczny. Cień zawodnika sprzed roku
|
to był jednak pech w tej akcji o ktorej piszesz
|
Goku zmarnowana setka + zachowanie paralityka przy golu Khlana. On chyba nadal jest w żałobie po tym typie od Dragon Balla. Zdecydowanie najsłabszy na boisku.
|
Junca od.......ił rzecz nieprawdopodobną. Nie widziałem chyba nigdy większej odcinki zawodowego piłkarza. W.......enie się w nogi przeciwnikowi w polu karnym mając żółtą na koncie. Kuriozum.
|
Nie ma Krzyżanowskiego na ławce i nie było go nawet na kogo zmienić?
|
U Junci oprócz lichego zdrowia, zachodzi też problem z ilorazem inteligencji. MAN OF THE MATCH.
|
Piła Neugebauer Kałahur . wynalazki z 1 ligi i odpady z extraklasy. pewnie u nas nikt nie myślał o nich w kontekście gry w Wiśle. Jadą naszych przepłaconych, słabych gwiazdorów.
|
Cytat:
|
Gadacie o Junce, a słusznie powiedział komentator, że to co się stało było tak pewne, jak to że 2+2 = 4. To nie pierwszy raz się Junce zdarza , a patrząc jak on gra i jak wygląda mecz to było bardzo prawdopodobne. No ale treneiro tego nie widział.
|
Brawa dla trenera. Dostał sygnał ostrzegawczy, że Junca jest do zdjęcia, gdy go sędzia oszczędził 5min przed sprokurowanym karnym to postanowił go zignorować. Szkoda mi słów...
|
Drozd - czekamy aż zaczniesz jebać Junce i Rude tak jak jebałeś ostatnio Sobczaka, a wcześniej Krzyżanowskiego :D
|
Urfer szef, krolewski leszcz. To mogliśmy być my przypominam...
|
Dzisiejszy mecz to brutalna weryfikacja pieprzenia Królewskiego o tym, że 1. liga to tylko siepacze, drwale i napierdalanie wrzutek w pole karne.
Lechia gra wręcz tiki-takę jak na polskie warunki, kulturą gry przerastają nas o 3 poziomy i grają ładniej niż większość drużyn ekstraklasowych. Efekt? Pewny awans na dwie kolejki przed końcem ligi. |
Cytat:
A co do Junki to nie on wjebał się wślizgiem w nogi tylko tamten wbiegł po zagraniu na jego nogi tak samo jak przy pierwszym karnym Colej wystawil nogę a tamten się na nią rzucił. To są karne? Za to samo w Sosnowcu karnego nie było. PRZY 4 BRAMCE OSTATNIE PODANIE TO SPALONY BO LEWĄ NOGĘ MIAŁ TEN UKRAINIEC BLIŻEJ BRAMKI NIŻ BYŁA PIŁKA W MOMENCIE PODANIA. Ale ciesz się kibicu @Jagul bo jest okazja żeby się do Królewskiego i Rude przy.......ić. |
Drozd ale Junca i Colley dali podstawę tej miernocie Frankowskiemu do podyktowania karnych.
|
A jednak - spisek :D
|
To co odjebał Colley, to jest jakaś kpina. Kolejny z odcięciem prądu, który debilnym zagraniem osłabia drużynę na 2 mecze.
|
No nieźle się dziś Lechia po nas przejechała, gdzie niby do baraży? Żeby oglądać jeszcze jedna kompromitację? Królewski musi odejść, to jest pewne.
|
Colleya bym się nie czepiał. Piąta bramka to byłoby po meczu. Akurat w tym przypadku ryzykowanie miało jakiś sens. Nie trafił, trudno. Ale to nie ten level/moment co Junkca
|
Po pierwsze - zawalił Rude zostawiając Junkę. Po drugie - bez Carbo nie mamy środka pola, Sapała nie potrafi grać w obronie. Po trzecie - nasza linia obrony to mem. I po czwarte - Frankowski dyktował miękkie karne dla Lechii, ale kartek za dwue nakładki Khlania to już nie było.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl