Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   32. kolejka, Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 11 maja 2024, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11003)

As 09.05.2024 18:20

mysle, ze wygramy bez wiekszej spiny. 3-1 lub 4-2. Lechia raczej nie przyjedzie stawiac autokaru w polu karnym, nastawiona na kontry i z 10 zawodnikami za linia pilki.
Beda okazje zeby ich zlapac "na wykroku"a i w ataku pozycyjnym powinno byc nieco wiecej przestrzeni.

Nie bedziemy ogladac typowego w meczach Wisly "gotowania kamienia" kiedy goscie przyjezdzaja przede wszystkim nie przegrac tylko raczej gonitwe od jednej do drugiej bramki bo Lechia i tak awans ma pewny.

Karherop 09.05.2024 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adfurle (Post 1622852)
Niby pasowałby nam w piątek remis w Tychach, bo wtedy Lechia miałaby przyklepany awans, ale jednak lepiej by Katowice to wygrały, bo wtedy więcej zależałoby od Wisły ( o ile wygramy w sobotę ). Niepokoi mnie tylko terminarz Płocka, bo w tym przypadku 9 pkt jest dość prawdopodobne i nie byłoby możliwości przeskoczenia ich.

9 pkt Płocka? W tym 2 mecze na wyjazdach? To by oznaczało że wygrają łącznie 6 spotkań z rzędu.

Domów bym na to nie stawiał.

AS82 10.05.2024 19:47

Oby Junca jutro dał rady grać..

KOALIK 10.05.2024 20:24

Wytrzeźwiał?

wolfy 10.05.2024 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1622903)
Oby Junca jutro dał rady grać..

Nie było go w raporcie medycznym.

Patryko 10.05.2024 20:59

Miało być wiadomo po dzisiejszym treningu. Pewnie będzie w kadrze.

Książę Palownik 10.05.2024 22:10

To trzeba wygrać, tu nie ma żadnej dyskusji.

Oglądaliście dziś Katowice? Moim zdaniem to jest dobra drużyna. Ładnie rozgrywają piłkę, szukają przestrzeni, środek pola bardzo ładnie wychodzi do podań, zawodnicy zmotywowani, pracowici.

Mimo wszystko w mojej opinii lepiej że Katowice dziś wygrały: dzięki temu mamy sprawy we własnych rękach. Katowice w ostatniej kolejce mają wyjazd do Gdyni, gdzie Arka nie będzie chciała świętować awansu przegrywając mecz.

Teraz piłka po naszej stronie. Trzeba to wygrać i to jest sprawdzian, czy Wisła mentalnie w ogóle dorosła do walki o awans.

gizmowisla 10.05.2024 22:29

no to dzis cygany nas przyparli do muru juz , zakladajac w....... u nich to ten mecz bedzie arcy wazny zeby wogole zalapac sie do barazy

ciacho 11.05.2024 06:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1622909)
no to dzis cygany nas przyparli do muru juz , zakladajac w....... u nich to ten mecz bedzie arcy wazny zeby wogole zalapac sie do barazy

Przecież wg myślenia "żeby w ogóle załapać się do baraży ", to wynik GKSu jest dla nas najlepszy z możliwych.

Drozd 11.05.2024 07:56

Nie ma co pitolić, tylko czas wreszcie na serię. Trzy w lidze, dwa wygrane u siebie baraże i jest awans.

Skawa Wadowice 11.05.2024 10:23

Dzisiaj albo wygrywamy i robimy awans w czerwcu albo przegrywamy lub remisujemy i nawet nie zagramy w barazach

Jeslli doszukiwalbym sie spisku to Lechia woli swietowac awans przy pelnym swoim stadionie za tydzien z arka.

skarabeus 11.05.2024 10:40

Postawiłem 1x i obie strzela bramke... jakos nie do konca wierze, ze Wisla dzis gladko wygra.
Obym sie mylil.

Karherop 11.05.2024 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1622914)
Przecież wg myślenia "żeby w ogóle załapać się do baraży ", to wynik GKSu jest dla nas najlepszy z możliwych.

Dokładnie. Nie wiem skąd te płacze nad wygrana Gieksy.

Każdy wynik w tym meczu nam coś dawał, ale w teorii nie musimy się na nikogo oglądać poza Płockiem w walce o 3 miejsce. "Wystarczy" wszystko wygrywać do końca.

Gdyby wygrały Tychy to w teorii musielibyśmy patrzeć na nich i Płock i maksymalny wynik bez oglądania się na resztę to byłaby 5 pozycja.

Po meczu Motoru i Tychów z Gieksa możemy być odrobinę spokojniejsi o miejsce barażowe. Pod warunkiem że dzisiaj wygramy. Jeśli do tego potknie się Łeczna i Płock to w praktyce sztuka to będzie wypaść z baraży.

Drozd 11.05.2024 13:23

Celem powinno być 3 miejsce, do tego może wystarczyć wygrana dzisiaj w Katowicach i remis w ostatnim meczu.

sandomingo 11.05.2024 14:41

Najpierw wygrajmy dzisiaj, co może być bardzo trudne.
Już tak było w sezonie spadkowym - wszyscy grali pod nas, tylko my dawaliśmy non stop ciała.

Także patrzmy się na siebie.
Niemniej - jeżeli nasza Wisła nie jest w stanie wygrać u siebie z Lechią czy powalczyć o punkty w Katowicach - to w barażach i tak nie ma czego szukać.

FraMat 11.05.2024 16:21

Ci piłkarze w meczach PP pokazali, że potrafią dać z siebie wszystko.
Jakikolwiek wynik inny niż zwycięstwa w najbliższych meczach będzie oznaczał konieczność kolejnego hard resetu.

dst93 11.05.2024 17:07

Oprócz niezwykłego błysku geniuszu (jak na nasze standardy oczywiście) Rodado, nie gramy zupełnie niczego. LGD wygląda na naszym tle jak Barcelona jeśli chodzi o kulturę konstruowania akcji i technikę. Prawdę mówiąc, to my nie bardzo konstruujemy akcje.

EDIT: skończy się 1-3 jak nic
EDIT2: 2-3 ;)

Arkadiusz.Czerepach 11.05.2024 17:30

no widać że LG ma piłkarzy pólke wyżej, np ten młody Ukrainiec z fryzurą na Cziczkana

ale nasi zapieprzają , więc wiecej takich farfocli jak ten Jarocha i może punkty urwiemy

Elendil 11.05.2024 17:33

Szczerze mówiąc to myślałem że tak jak dziś Lechia to zaprezentuje się Pogoń w finale, czyli 2 półki lepiej od nas. Wynik sporo lepszy niż gra, zasłużony awans Lechii, no mają w składzie konkretnych piłkarzy.

viktor56 11.05.2024 17:34

Wygląda to póki co w ten sposób, że pozostaje się modlić, albo liczyć na to, że Rude ustawi nam psychikę w taki sposób, że zabiegają Gdańsk. Lechia wygląda dojrzalej, jak opanowali mecz, to nie dają nam konstruować akcji. Myślę, że Rude będzie chciał rozciągnąć grę i zmieniać strony, bo w pierwszej połowie od pewnego momentu traciliśmy piłkę, bo graliśmy zbyt ciasno i za szybko, momentami bez głowy w rozegraniu z własnej połowy.

Tyle razy los się od nas odwracał, że kiedyś musimy wygrać jakiś mecz, gdzie na to nie zasługujemy...

Szneka 11.05.2024 17:35

Jak mnie wqrwia Goku,. Ma patelnię po raz n-ty w tym sezonie, obrońca kładzie się do bloku a on wali w niego. Poza tym kompletnie niewidoczny. Cień zawodnika sprzed roku

Arkadiusz.Czerepach 11.05.2024 17:36

to był jednak pech w tej akcji o ktorej piszesz

Patryko 11.05.2024 17:39

Goku zmarnowana setka + zachowanie paralityka przy golu Khlana. On chyba nadal jest w żałobie po tym typie od Dragon Balla. Zdecydowanie najsłabszy na boisku.

dst93 11.05.2024 17:51

Junca od.......ił rzecz nieprawdopodobną. Nie widziałem chyba nigdy większej odcinki zawodowego piłkarza. W.......enie się w nogi przeciwnikowi w polu karnym mając żółtą na koncie. Kuriozum.

viktor56 11.05.2024 17:52

Nie ma Krzyżanowskiego na ławce i nie było go nawet na kogo zmienić?

Patryko 11.05.2024 17:52

U Junci oprócz lichego zdrowia, zachodzi też problem z ilorazem inteligencji. MAN OF THE MATCH.

Szneka 11.05.2024 17:53

Piła Neugebauer Kałahur . wynalazki z 1 ligi i odpady z extraklasy. pewnie u nas nikt nie myślał o nich w kontekście gry w Wiśle. Jadą naszych przepłaconych, słabych gwiazdorów.

Szneka 11.05.2024 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1622942)
to był jednak pech w tej akcji o ktorej piszesz

Arek ale on ma pecha od początku sezonu . Minimum z 15 okazji. jemu nie wpada innym wpada. dlaczego tak?

Martineq 11.05.2024 17:56

Gadacie o Junce, a słusznie powiedział komentator, że to co się stało było tak pewne, jak to że 2+2 = 4. To nie pierwszy raz się Junce zdarza , a patrząc jak on gra i jak wygląda mecz to było bardzo prawdopodobne. No ale treneiro tego nie widział.

s1mone 11.05.2024 17:57

Brawa dla trenera. Dostał sygnał ostrzegawczy, że Junca jest do zdjęcia, gdy go sędzia oszczędził 5min przed sprokurowanym karnym to postanowił go zignorować. Szkoda mi słów...

Jagul 11.05.2024 17:59

Drozd - czekamy aż zaczniesz jebać Junce i Rude tak jak jebałeś ostatnio Sobczaka, a wcześniej Krzyżanowskiego :D

Stelio 11.05.2024 18:10

Urfer szef, krolewski leszcz. To mogliśmy być my przypominam...

dst93 11.05.2024 18:11

Dzisiejszy mecz to brutalna weryfikacja pieprzenia Królewskiego o tym, że 1. liga to tylko siepacze, drwale i napierdalanie wrzutek w pole karne.

Lechia gra wręcz tiki-takę jak na polskie warunki, kulturą gry przerastają nas o 3 poziomy i grają ładniej niż większość drużyn ekstraklasowych. Efekt? Pewny awans na dwie kolejki przed końcem ligi.

Drozd 11.05.2024 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1622951)
Drozd - czekamy aż zaczniesz jebać Junce i Rude tak jak jebałeś ostatnio Sobczaka, a wcześniej Krzyżanowskiego :D

Pierwszy do jebania to jest Goku. Drugi kutas Frankowski.

A co do Junki to nie on wjebał się wślizgiem w nogi tylko tamten wbiegł po zagraniu na jego nogi tak samo jak przy pierwszym karnym Colej wystawil nogę a tamten się na nią rzucił. To są karne? Za to samo w Sosnowcu karnego nie było. PRZY 4 BRAMCE OSTATNIE PODANIE TO SPALONY BO LEWĄ NOGĘ MIAŁ TEN UKRAINIEC BLIŻEJ BRAMKI NIŻ BYŁA PIŁKA W MOMENCIE PODANIA.

Ale ciesz się kibicu @Jagul bo jest okazja żeby się do Królewskiego i Rude przy.......ić.

Szneka 11.05.2024 18:15

Drozd ale Junca i Colley dali podstawę tej miernocie Frankowskiemu do podyktowania karnych.

Jagul 11.05.2024 18:16

A jednak - spisek :D

Patryko 11.05.2024 18:18

To co odjebał Colley, to jest jakaś kpina. Kolejny z odcięciem prądu, który debilnym zagraniem osłabia drużynę na 2 mecze.

Elendil 11.05.2024 18:19

No nieźle się dziś Lechia po nas przejechała, gdzie niby do baraży? Żeby oglądać jeszcze jedna kompromitację? Królewski musi odejść, to jest pewne.

Martineq 11.05.2024 18:19

Colleya bym się nie czepiał. Piąta bramka to byłoby po meczu. Akurat w tym przypadku ryzykowanie miało jakiś sens. Nie trafił, trudno. Ale to nie ten level/moment co Junkca

wolfy 11.05.2024 18:20

Po pierwsze - zawalił Rude zostawiając Junkę. Po drugie - bez Carbo nie mamy środka pola, Sapała nie potrafi grać w obronie. Po trzecie - nasza linia obrony to mem. I po czwarte - Frankowski dyktował miękkie karne dla Lechii, ale kartek za dwue nakładki Khlania to już nie było.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl