Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   FINAŁ PUCHARU POLSKI 2023/2024 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 2.05, 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10997)

Coglin 29.04.2024 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1621809)
Jak jets to ok, bo na flashscore pisze tylko polsat sport 1 i premium

Jest na zwykłym polsacie:
https://i.postimg.cc/htWBkZpT/mecz.jpg

nero 29.04.2024 15:44

Eee to świetnie, dzięki :)

Arkadiusz.Czerepach 29.04.2024 22:53

co nie zmienia faktu że jak ktoś oglada tylko przez neta , to zwyklego polsatu za darmo nie obejrzy

19south06 30.04.2024 07:07

jakby coś to zapewne na strims[.]top lub drhtv będzie, więc jak ktoś nie ma dostępu z zagranicy to przeklikać się przez reklamy i da radę :)

leszekm 30.04.2024 07:50

FAQ przed meczem:
https://wislakrakow.com/posts/faq-pr...em-pogwis/9522

Karherop 30.04.2024 08:25

W kwestii godziny wejścia to ta 10:00 to wejście tylko dla UW na rozstawienie oprawy. Najpewniej około 13 będą wpuszczać resztę grupy. Oby tylko bez przypałow jak 3 lata temu w przypadku Lecha.

skarabeus 30.04.2024 08:33

Pilnie potrzebny jeden bilet na sektory Wisły.

azor 30.04.2024 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1621854)
W kwestii godziny wejścia to ta 10:00 to wejście tylko dla UW na rozstawienie oprawy. Najpewniej około 13 będą wpuszczać resztę grupy. Oby tylko bez przypałow jak 3 lata temu w przypadku Lecha.

Patrząc na to co się dzieje, to przypał bardzo prawdopodobny i to na lini Wisła-Wisla. Czy ktoś w końcu zrobi porządek z tymi ćwierćmozgami, którzy nie wiedzieć dlaczego uzurpują sobie prawo do decyzji za całość wiślackiego społeczeństwa? Rozumiem, że wygodnie przywołuje się przykład z LP-LW, ale biorąc pod uwagę całą otoczkę związaną z nami, to jak legła się szczerzy na nasz przyjazd itp - czy naprawdę nie da się przeżyć tego, że policja będzie na stadionie?

I oczywiście Sociosy przyklaskujące patusiarskiej bandzie kumatych. Przysięgam, że jeżeli w czwartek moja majówka z PP skończy się na parkingu, to więcej nie kupię biletu na Reymonta. I tak wiem, jestem piknikiem, kibicem sukcesu, sierota po Cupiale, kolegą Bednarza etc.

BCGorlice 30.04.2024 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1621864)
I oczywiście Sociosy przyklaskujące patusiarskiej bandzie kumatych.

Cóż. Jednak rację mieli Ci, co pisali, że to stare dobre SKWK przemalowane na inne barwy. A z Koalika tu robili wariata… A najlepsze jest to, że oni to napisali po konsultacji z klubem. Ja p…
Czyli Jarosław zyskuje ksywkę CHWDP. Czemu mnie to wszystko nie dziwi?

A tak apropos całej sytuacji. Ja to akurat nie jadę bo nie dam rady. Ale moi znajomi z A, posiadacze najdroższych karnetów, kupili dla siebie i dzieciaków możliwość wejścia na finał pucharu Polski od klubu. Od klubu, który ich namawiał żeby to zrobili, który informował, że dolna trybuna dla ultras a górna dla karnetowiczów. Klubu który się nie zająknął że kupno biletu wcale nie gwarantuje wejścia bo o tym będzie decydowało kilku patusów przy wsparciu odklejonego prezesa.

To jest skandal przy którym odpały Marzenki wydają się lajtowymi pomyłkami. To jest poza skalą patologii.

KOALIK 30.04.2024 17:48

Ja tylko zadałem proste pytanie - jakim prawem osoba z SKWK może być prezesem czegoś ponoć nowego.

Brak reakcji na późniejsze zdarzenia - układ truskolaski i proces spadkowy, a teraz burdel hiszpański wiele wyjaśnia.

A przede wszystkim brak prawdziwego odnowienia.

Jakby od początku, teraz to widać doskonale - rozwój Wisły nie był ważny.

Brak zmian, które były oczekiwane i one zostały zablokowane.

Ważny był tylko zmieniony układ, ale w rzeczywistości bardzo podobny.

Brak reakcji na spadek, itp.

Mnie krytykują tylko ci, którzy brali udział w przegonieniu Cupiała, bronili Marzenki do upadłego, ale mieli czas na przeformowanie się i z obrońców Marzenki stali się automatycznie tubą propagandową Świętego Jakuba i jego rodziny, Zaskrońca z Hańczowej, itp.

Wystarczy spojrzeć, kto założył temat pochwalny na temat odnowionych.

https://forumwisly.pl/showpost.php?p...96&postcount=1

To nie były to drobne błędy, tylko świadome okradanie Wisły na dziesiątki milionów.

azor 30.04.2024 18:30

Zaraz serek się wynurzy, że Leśkiewicz to tylko akcje charytatywne w SKWK prowadził i nie wiedział co się działo. Co prowadzi do prostej konkluzji - albo kłamie albo jest durniem.

wolfy 30.04.2024 21:10

Bardzo słabo to wygląda z zewnątrz, zwłaszcza biorąc pod uwagę niedawną historię Wisły. Ktoś przejął konto socios?

PAWEŁ 30.04.2024 22:21

Ło fiu fiu . Matko a jednak ? To wiele wyjaśnia dlaczego przez tyle czasu jesteśmy w dupie i nie widać żadnego światełka na poprawę sytuacji

skarabeus 01.05.2024 03:56

Gorzka satysfakcję mam.

Drozd 01.05.2024 07:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1621880)
Gorzka satysfakcję mam.

Ale chwila są dwie kwestie, jedno to przygotowanie oprawy do czego wygodniejszy jest pusty sektor i tutaj chyba nie ma kontrowersji. Druga sprawa to temat policji przy wejściach. To jest przepis na zamieszanie i zepsucie atmosfery święta, a taka biorąc pod uwagę pomysł żeby nie bluzgać na siebie, się zapowiadała. Po to jest wynajęta ochrona, żeby nie prowokować i stanowisko Socios jest tutaj w interesie wszystkich kibiców. Zresztą pomysł nie wyszedł od nas tylko od Pogoni, oni też dostrzegli co się święci.

ciacho 01.05.2024 08:20

Ktoś się orientuje o której jest planowane wejście na nasz sektor? Będę dojeżdżał pod stadion metrem z obrzeży miasta i nie wiem o której się tam pojawić.

nero 01.05.2024 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1621887)
Ale chwila są dwie kwestie, jedno to przygotowanie oprawy do czego wygodniejszy jest pusty sektor i tutaj chyba nie ma kontrowersji. Druga sprawa to temat policji przy wejściach. To jest przepis na zamieszanie i zepsucie atmosfery święta, a taka biorąc pod uwagę pomysł żeby nie bluzgać na siebie, się zapowiadała. Po to jest wynajęta ochrona, żeby nie prowokować i stanowisko Socios jest tutaj w interesie wszystkich kibiców. Zresztą pomysł nie wyszedł od nas tylko od Pogoni, oni też dostrzegli co się święci.

Od kiedy zadaniem Socios jest zajmowanie stanowiska w takich sprawach?

Drozd 01.05.2024 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1621889)
Od kiedy zadaniem Socios jest zajmowanie stanowiska w takich sprawach?

W takich to znaczy w jakich?

Jeżeli nie jesteś w Socios to ich zdanie możesz zlekceważyć i tyle. Nawet jeżeli jesteś to raczej nie było głosowania w tym temacie. Więc nie jest wiążące.

dynek.pl 01.05.2024 10:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1621888)
Ktoś się orientuje o której jest planowane wejście na nasz sektor? Będę dojeżdżał pod stadion metrem z obrzeży miasta i nie wiem o której się tam pojawić.

Sektory dla grup zorganizowanych od 12, neutralne od 14

nero 01.05.2024 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1621890)
W takich to znaczy w jakich?

Jeżeli nie jesteś w Socios to ich zdanie możesz zlekceważyć i tyle. Nawet jeżeli jesteś to raczej nie było głosowania w tym temacie. Więc nie jest wiążące.

No kolejny, ale dobrze napiszę pełnym zdaniem. Od kiedy Socios jest od zajmowania stanowiska czy kibice mają wchodzić na trybunę czy mają nie wchodzić? Jakie znaczenia ma to czy jestem w Socios czy nie jestem? Jak nie jestem to nie mogę pytać? By oburzony postawą stowarzyszenia? To jest jakiś przywilej tylko dla członków czy jak?

Drozd 01.05.2024 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1621892)
No kolejny, ale dobrze napiszę pełnym zdaniem. Od kiedy Socios jest od zajmowania stanowiska czy kibice mają wchodzić na trybunę czy mają nie wchodzić? Jakie znaczenia ma to czy jestem w Socios czy nie jestem? Jak nie jestem to nie mogę pytać? By oburzony postawą stowarzyszenia? To jest jakiś przywilej tylko dla członków czy jak?

Ale co Cię konkretnie oburza? Socios wyraziło opinię że jeżeli policja będzie na bramkach to kibice nie powinni wchodzić na sektory. Podobną opinię wyrazili kibice Pogoni. Może to spowoduje, że policji na bramkach nie będzie albo nie będą się wtrącać i wszystko przebiegnie spokojnie. Co w tym złego?

PZPN już coś odpowiedział że policja ma być jedynie zapleczem służb porządkowych.

nero 01.05.2024 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1621894)
Ale co Cię konkretnie oburza? Socios wyraziło opinię że jeżeli policja będzie na bramkach to kibice nie powinni wchodzić na sektory. Podobną opinię wyrazili kibice Pogoni. Może to spowoduje, że policji na bramkach nie będzie albo nie będą się wtrącać i wszystko przebiegnie spokojnie. Co w tym złego?

PZPN już coś odpowiedział że policja ma być jedynie zapleczem służb porządkowych.

Czy stowarzyszenie powstało w takim celu? Czy statut stowarzyszenie przewiduje wyrażanie tego typu opinii?

wiesniak842 01.05.2024 11:50

Czy wyrazanie opinii musi byc zawarte w statucie? Czy zachecanie do wplat na charytatywne cele niezwiazane z Wisla tez musza byc w statucie (bo Socios tez do tego zachecalo), czy wyrazanie opinii na temat sytuacji klubu tez musi byc w statucie (bo tez socios to robilo)? Czy Ty w ogole wiesz co to jest statut stowarzyszenia oficjalnie zarejestowanego w KRS i czemu ma sluzyc? Czy wiesz, ze pierwsze dwa slowa w statucie Socios to "My kibice"? Czy wiesz co to jest dzialalnosc stowarzyszenia i czym sie rozni od wyrazania opinii na jakis temat?

Bylbym zapomnial. Czy wiesz, ze list do PZPN, podpisany przez prezesa Socios, zostal wyslany w porozumieniu z klubem?

nero 01.05.2024 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1621897)
Czy wyrazanie opinii musi byc zawarte w statucie? Czy zachecanie do wplat na charytatywne cele niezwiazane z Wisla tez musza byc w statucie (bo Socios tez do tego zachecalo), czy wyrazanie opinii na temat sytuacji klubu tez musi byc w statucie (bo tez socios to robilo)? Czy Ty w ogole wiesz co to jest statut stowarzyszenia oficjalnie zarejestowanego w KRS i czemu ma sluzyc? Czy wiesz, ze pierwsze dwa slowa w statucie Socios to "My kibice"? Czy wiesz co to jest dzialalnosc stowarzyszenia i czym sie rozni od wyrazania opinii na jakis temat?

Bylbym zapomnial. Czy wiesz, ze list do PZPN, podpisany przez prezesa Socios, zostal wyslany w porozumieniu z klubem?

Skoro można podetrzeć się tym statutem to dlaczego, gdy była mowa, że Socios powinno bardziej sprawdzać jak klub wydaje kasę to były hasła, że nie po to powstało stowarzyszenie? Już mi się nawet nie chce szukać tych haseł, że wszystko będzie głosowane itd. a potem wychodzi, że to prywatny folwark i można publicznie pisać sobie oświadczenie jakie tylko się chce. Czyli z jednej strony stowarzyszenie może sobie pisać oświadczenia i robić co im tam pasuje, a z drugiej jak im się zarzuca bierność w ważnych sprawach to rzucają hasła, że statut tego nie przewiduje i nie po to powstało stowarzyszenie.

Sam tutaj toczyły dyskusję na forum i były właśnie hasła, że stowarzyszenie nie jest od tego, że oni tylko zbierają kasę, członkowie głosują na co ją przekazują do klubu i tyle, aż tu nagle się okazuje, że będą decydować o tym, czy ktoś wchodzi na trybuny czy nie wchodzi bo im się nie podoba, że policja będzie o 200 metrów za blisko bramy wejściowej.

wiesniak842 01.05.2024 14:06

Oswiadczenie nie ma nic wspolnego z dzialanoscia statutowa stowarzyszenia i nikt nic nie bedzie robil poza oswiadczaniem. To jest chyba proste jak drut i oczywiste dla myslacego czlowieka. Biernosc w waznych sprawach zwiazanych z klubem dotyczy stricte dzialalnosci stowarzyszenia, ktore jest zapisane w statucie chyba, ze chodzi o nie wiem, zjebanie wynikow sportowych itp, tez mozna wydac oswiadczenie, zreszta bylo juz takie pare miesiecy temu.

Powtorze sie, rozroznij dzialalnosc statutowa od odswiadczen niezwiaznych z ta dzialalnoscia. To, ze samo oswiadczenie Ci sie nie podoba to nie moj problem, mnie tez sie nie podoba, ale jestem w stanir zrozumiec, ze ktos takie pismo mial wyslac, zgodnie zreszta i w porozumieniu z klubem. Jesli klub z tym sie czuje ok to jebaj klub, ze sie na to zgodzil.

nero 01.05.2024 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1621905)
Powtorze sie, rozroznij dzialalnosc statutowa od odswiadczen niezwiaznych z ta dzialalnoscia.

Po co zatem takie oświadczenie wydawać skoro nie jest ono związana z działalnością statutową?

For_FuN_ 01.05.2024 15:19

Po to, żeby taki i taki Pan(wiadomo którzy) podpierali swoje prywatne zdanie całym stowarzyszeniem ;).

michal 01.05.2024 15:42

Jeśli ktoś a was chciałby kupić bilet na mecz na jutro na sektor neutralny na G6 to mam do odsprzedania. Kontakt na priv:)

wiesniak842 01.05.2024 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1621907)
Po co zatem takie oświadczenie wydawać skoro nie jest ono związana z działalnością statutową?

Po to, bo klub tak chcial. Klub dostal pule biletow, klub dystrybuowal bilety, pismo dotyczy sektorow z biletami, ktore klub sprzedawal, pismo wyslalo Socios w porozumieniu z klubem. Co tu wiecej dodawac?

crux.a 01.05.2024 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1621912)
Po to, bo klub tak chcial. Klub dostal pule biletow, klub dystrybuowal bilety, pismo dotyczy sektorow z biletami, ktore klub sprzedawal, pismo wyslalo Socios w porozumieniu z klubem. Co tu wiecej dodawac?

Czyli wg Ciebie było tak: klub sprzedał mi bilet, następnie klub zdecydował, w jakich okolicznościach mam zrezygnować z przysługującego mi na podstawie tego właśnie biletu prawa do wejścia na stadion, następnie decyzję klubu ogłosiło stowarzyszenie kibiców, które nic nie może (bo statut) i do którego nie należę. Wzruszające.

Cieszę się, że klub tak o mnie dba, ale to niepotrzebne. Nie kitram w dupie rac na wypadek niespodziewanego mistrzostwa, nie boję się policji.

nero 01.05.2024 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1621912)
Po to, bo klub tak chcial. Klub dostal pule biletow, klub dystrybuowal bilety, pismo dotyczy sektorow z biletami, ktore klub sprzedawal, pismo wyslalo Socios w porozumieniu z klubem. Co tu wiecej dodawac?

Rozumiem, że klubowi przeszkadzała obecność policji na meczu :rotfl: no i w przypadku nie wejścia klub po prostu odda całą kwotę wszystkim kupującym za bilet?

BCGorlice 01.05.2024 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1621897)
Czy wyrazanie opinii musi byc zawarte w statucie? Czy zachecanie do wplat na charytatywne cele niezwiazane z Wisla tez musza byc w statucie (bo Socios tez do tego zachecalo), czy wyrazanie opinii na temat sytuacji klubu tez musi byc w statucie (bo tez socios to robilo)? Czy Ty w ogole wiesz co to jest statut stowarzyszenia oficjalnie zarejestowanego w KRS i czemu ma sluzyc? Czy wiesz, ze pierwsze dwa slowa w statucie Socios to "My kibice"? Czy wiesz co to jest dzialalnosc stowarzyszenia i czym sie rozni od wyrazania opinii na jakis temat?

Robimy z logiki kurtyzanę? Tu nie chodzi o statut tylko o to do czego to stowarzyszenie zostało powołane. A zostało powowałane do pomocy Wiśle, a nie do prezentowania opinii karków o policji. Przy czym to ich (Wasza?) wewnętrzna sprawa. Wspomnęvtylko , że w stowarzyszeniu są ludzie, którzy są w nim po to aby Wisła była silna i aby już nigdy patusy z C nie miały w niej nic do powiedzenia. Oni właśnie dostali mokrą szmatą w ryj. Kilku z nich to napisało na tej ich grupie na FB, myślę, że znacznie więcej (jak mój znajomy) po prostu dezaktywowała polecenie przelewu. A Ci którzy tego nie zrobili teraz, zrobią to przy najbliższym zakręcie. Koledzy z zarządu właśnie rozpoczęli proces kasowania stowarzyszenia.

Wracając do najważniejszego wątku mam pytanie. Kto tym ludziom z władz stowarzyszenia dał prawo pisania w imieniu wszystkich kibiców Wisły? Kto im dał prawo zabraniać ludziom wejścia na stadion? Co to ma być?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1621897)
Bylbym zapomnial. Czy wiesz, ze list do PZPN, podpisany przez prezesa Socios, zostal wyslany w porozumieniu z klubem?

A to jest już absolutne przegięcie. Aż trudno w to uwierzyć. Myślę, że policja też nie może uwierzyć i myślę, że Królewski te swoje kibolskie jazdy odczuje raczej prędzej niż później. Szkoda, że wraz z nim cała normalna Wisła.

WildDog 01.05.2024 16:23

[QUOTE=wiesniak842;1621905]Oswiadczenie nie ma nic wspolnego z dzialanoscia statutowa stowarzyszenia i nikt nic nie bedzie robil poza oswiadczaniem. To jest chyba proste jak drut .........................


niektorzy na slowo "drut" maja wizje twornika silnika elektrycznego a z tego punktu do prostotry daleko. Stad ludzie zadaja dziwne pytania na oczywiscte oswiadczenie Socios.


FORZA WISLA Te, FOZRZA WISLA eS!!!

wiesniak842 01.05.2024 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1621914)
Rozumiem, że klubowi przeszkadzała obecność policji na meczu :rotfl: no i w przypadku nie wejścia klub po prostu odda całą kwotę wszystkim kupującym za bilet?

Dokladnie tak, a co z tym w takiej sytuacji zrobi klub, nie mam pojecia. Pytaj Jara na tt, choc on zarzeka sie, ze wszystko bedzie ok, co ja rozumiem jako potiwerdzenie tego, ze jednak tej policji na sektorach nie bedzie i wszyscy normalnie wejda.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez BCGorlice (Post 1621915)
Robimy z logiki kurtyzanę? Tu nie chodzi o statut tylko o to do czego to stowarzyszenie zostało powołane. A zostało powowałane do pomocy Wiśle, a nie do prezentowania opinii karków o policji. Przy czym to ich (Wasza?) wewnętrzna sprawa. Wspomnęvtylko , że w stowarzyszeniu są ludzie, którzy są w nim po to aby Wisła była silna i aby już nigdy patusy z C nie miały w niej nic do powiedzenia. Oni właśnie dostali mokrą szmatą w ryj. Kilku z nich to napisało na tej ich grupie na FB, myślę, że znacznie więcej (jak mój znajomy) po prostu dezaktywowała polecenie przelewu. A Ci którzy tego nie zrobili teraz, zrobią to przy najbliższym zakręcie. Koledzy z zarządu właśnie rozpoczęli proces kasowania stowarzyszenia.

Wracając do najważniejszego wątku mam pytanie. Kto tym ludziom z władz stowarzyszenia dał prawo pisania w imieniu wszystkich kibiców Wisły? Kto im dał prawo zabraniać ludziom wejścia na stadion? Co to ma być?



A to jest już absolutne przegięcie. Aż trudno w to uwierzyć. Myślę, że policja też nie może uwierzyć i myślę, że Królewski te swoje kibolskie jazdy odczuje raczej prędzej niż później. Szkoda, że wraz z nim cała normalna Wisła.

Jesli wg Ciebie Krolewski to kark albo prezentuje ich opinie, nie wiem, moze tak jest, to co ja mam na to poradzic. Ja ani nie tlumacze socios ani nikogo innego. Swoje zdanie na temat tego listu mam wyrobione. Tez mi sie to nie podoba. Kazdy przeciez mysli i decyduje za siebie, a kto co pozniej z tym zrobi to indywidualna sprawa.

Drozd 01.05.2024 16:59

Pomysł z policją na bramkach to kretynizm. Bardzo dobrze, że oba kluby wyraziły swój sprzeciw. Robienie z tego problemu to jakaś paranoja.

Ciekawe czy gdyby nagle zażyczono sobie żeby zdejmować buty przed wejściem na stadion to ci wszyscy oburzeni oświadczeniem Socios szybciutko by z bucików wyskakiwali. Tutaj chodzi o zasady, które są jasne, policja ma być odwodem i nie robić zamieszania. Dlaczego mieliby być tylko na trybunach za bramkami? A taki był plan.

azor 01.05.2024 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1621917)
Dokladnie tak, a co z tym w takiej sytuacji zrobi klub, nie mam pojecia. Pytaj Jara na tt, choc on zarzeka sie, ze wszystko bedzie ok, co ja rozumiem jako potiwerdzenie tego, ze jednak tej policji na sektorach nie bedzie i wszyscy normalnie wejda.




Jesli wg Ciebie Krolewski to kark albo prezentuje ich opinie, nie wiem, moze tak jest, to co ja mam na to poradzic. Ja ani nie tlumacze socios ani nikogo innego. Swoje zdanie na temat tego listu mam wyrobione. Tez mi sie to nie podoba. Kazdy przeciez mysli i decyduje za siebie, a kto co pozniej z tym zrobi to indywidualna sprawa.

Pytam Jara o to nieustannie od wczoraj, nawet zdobył się na prywatną wiadomość o tej samej treści „ będzie ok” ;)

No nie do końca decyduje za siebie, bo ja i podejrzewam że znaczny procent uczestników ma w dupie obecność policji, a decyzja kilku niezłomnych i wyklętych realnie obawiam się, że jednak na stadion nie wejdę.

nero 01.05.2024 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1621919)
Pomysł z policją na bramkach to kretynizm. Bardzo dobrze, że oba kluby wyraziły swój sprzeciw. Robienie z tego problemu to jakaś paranoja.

Ciekawe czy gdyby nagle zażyczono sobie żeby zdejmować buty przed wejściem na stadion to ci wszyscy oburzeni oświadczeniem Socios szybciutko by z bucików wyskakiwali. Tutaj chodzi o zasady, które są jasne, policja ma być odwodem i nie robić zamieszania. Dlaczego mieliby być tylko na trybunach za bramkami? A taki był plan.

Ale masz więcej niż 17 lat? Czy nadal hasło CHWDP płynie w Twojej żyłach?
Mamy mega fart, że tym wszystkim co przeszkadza policja zgadzają się chociaż na obecność ochrony bo inaczej to by kibic żadnego meczu nie obejrzał bo jak się już dowiedzieliśmy, jak komuś to przeszkadza to tym, którym to nie przeszkadza wejść nie mogą.

azor 01.05.2024 17:23

Drozd,

Idąc tym tokiem rozumowania - bedziesz jutro na meczu? Bo jeśli nie, to nie masz prawa się wypowiadać. Tak mówi księga ulicy..

wiesniak842 01.05.2024 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1621920)
Pytam Jara o to nieustannie od wczoraj, nawet zdobył się na prywatną wiadomość o tej samej treści „ będzie ok” ;)

No nie do końca decyduje za siebie, bo ja i podejrzewam że znaczny procent uczestników ma w dupie obecność policji, a decyzja kilku niezłomnych i wyklętych realnie obawiam się, że jednak na stadion nie wejdę.

No tak, tak, wiadomo jak jest. Mnie chodzilo bardziej o to kto co zdecyduje w zwiazku z tym listem i czlonkostwem w Socios:D Mnie tylko dziwi takie nagle oburzenie skoro wczesniej prawie polowe z puli biletow klub oddal karkom, niezlomnym, wykletym, zwal jak zwal i nikt nie protestowal:D

azor 01.05.2024 17:31

Z listem jest dokładnie tak samo - nie jestem w socios, po latach SKWK podchodzę bardzo ostrożnie do tego typu zgromadzeń, biorąc pod uwagę osobę prezesa tej instytucji itp - nie istotne, nie o tym temat. Jednak tym listem socios nie tyle co wypowiedziało się za mnie, co podjęło decyzję, o której nie mając internetu nawet bym się nie dowiedział. Tu jest problem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl