![]() |
Jeśli Krzyżanowski:
- ma kilka miesięcy doświadczenia więcej niż od czasu debiutu w I lidze a zaczął popełniać dramatyczne błędy = wina trenera - popełnia błędy bo trener go źle ustawia, daje mu polecenia ponad jego możliwości = wina trenera - jest wystawiany mimo, że nie pasuje pod taktykę = wina trenera - trener nie umie go zmotywować, nastawić mentalnie do meczu = wina trenera - trener nie umie dać mu wskazówek co robić aby tych błędów nie było = wina trenera - trener mimo wszystko go wystawia a widać, ze ten się nie nadaje = wina trenera Krzyżanowski ma ledwo skończone 18 lat, pierwszy sezon gra na tym poziomie. Ma najmniej lat i najmniejsze doświadczenie na takim poziomie ze wszystkich piłkarzy. Akurat jest to jedyny piłkarz w Wiśle, nad którym powinien być parasol ochronny co do dosadnego jebania go za jego grę i formę. Jedyny piłkarz co do którego oceny powinna być inna forma, bo bardziej niż za jego błędy odpowiada trener, niż on sam. To jest chłopak, który się uczy, wdraża, poznaje siebie i sport na tym poziomie. Jeśli trener tego nie rozumie i wystawia go mimo, że ten nie daje rady, a przez to trener krzywdzi jeszcze Wisłę, to nic tylko brawo dla Wielkiego Trenera Pana Alberta Rude. Dużo było pieprzenia o kunszcie trenera od strony teoretycznej przygotowania do zawodu. Widać, ze rzeczywiscie trzyma rękę na pulsie we wszystkim :D |
Mam nadzieję, że Krzyżanowski nie podczytuje tego forum gdzie niestety paru durniów wzięło go ostatnio na cel żeby odwrócić uwagę od kolegi Kiko czyli tzw. trenera i dwóch matołków-właścicieli, którzy prędzej dadzą się zabić niż zatrudnią kogoś innego niż znajomy albo znajomy znajomego albo zzz itd.
Jeśli czyta to może przeczyta i tą radę żeby jeśli chociaż chce popatrzeć na prawdziwą grę w piłkę uciekał latem z tego chorego klubu. Obejrzałem dziś pół wiadomego wywiadu prowadzonego przez jakiegoś kiepskiego gościa, ale to co pokazał gość, który się nazywa prezesem jest druzgocące. I to panowie wolfy, drozd&co nalezy moim zdaniem w pierwszym rzędzie piętnować, a nie nastolatka, którego wystawia z nie wiadomo jakimi zadaniami tzw. trener kolega Kiko wybrany przez tzw.prezesa wspieranego przez szarą(?) eminencję, a może jeszcze kogoś innego. Przypadkowy awans do finału PP niczego tu nie zmienia. |
Cytat:
Tekst o Ratonie dowodzi tylko jednego. Zamiast obiektywnie oceniać boiskowe sytuacje szukasz głupawych wytłumaczeń, albo absurdalnych porównań. |
Cytat:
Co do tego, że musi stąd uciekać, żeby ewentualnie się rozwinąć, to pełna zgoda - w ostatnich latach młode talenty raczej się u nas zwijały, niż rozwijały. Do tego wszystkiego potrzeba mu jednak trochę lodu na głowę i dużo pracy, bo inaczej skończy jak Młyński, czyli wielki talent, który się zmarnował. |
Cytat:
|
Błędem Rude jest wystawianie bumelanta Krzyżanowskiego, ale to nie zwalnia naszej wielkiej gwiazdy z minimum przyzwoitości jeżeli chodzi o zaangażowanie. Podtrzymuję że nasz wunderkind to imbecyl który marnuje wysiłek całego zespołu i jego miejsce jest w rezerwach. To najgorsze połączenie olewactwa z takimi se umiejętnościami, czyli przepis na nie osiągnięcie niczego w piłce nawet na poziomie pierwszej ligi.
Jeżeli ktoś twierdzi że Rude, a wcześniej Sobolewski (tak, tak) kazali mu kryć na radar, nie biec za swoim zawodnikiem, nie odbudowywać formacji, nie trzymać linii spalonego - czyli absolutnych podstaw gry na jego pozycji, to albo jest skończonym odiotą, albo ma za takich czytających jego wątpliwej jakości wypociny. I na tym skończę. Upajajcie się swoimi pseudotalentami, tak szybko odchodzą w zapomnienie... A że niweczą wysiłek całego zespołu? "Mbappe też popełniał błędy" - jak tu jakiś mózg napisał po Chrobrym :haha: Tylko nasz Mbappe jest jednak dużo głupszy, bo ciągle popełnia te same :> @doktor granat - Królewski obrywa w tematach dotyczących jego działalności, ale to że właściciel jest mitomanem nie sprawia że ten nieudacznik Krzyżanowski ma glejt na opierdalanie się na boisku. Także - daruj sobie. |
Ależ słabe Podbeskidzie w pierwszej połowie, a i tak musimy odjebać maniane.
|
Szacunek dla chłopaków z Podbeskidzia. Widocznie uważali że im się bramka z gry nie należała, podali do naszego na czystą pozycję jak Satrustegui, ale nasi nie strzelili :D Wzgardzili prezentem.
Ale Rude zarotował obroną, Krzyżanowskiego mi tu jeszcze brakuje w drugiej połowie, jeden parodysta Satrustegui nie wystarczy. |
Dzisiaj taktyka jest prosta: musimy strzelić więcej bramek niż PBB. 3:2 5:4 7:6 obojętne
|
To już wiadomo, czemu Eneko siedział na ławie. I oby szybko tam wrócił.
Swoją drogą, to znamienne. Robimy błędy w obronie jak potencjalny spadkowicz. A niby walczymy o awans. Z czym do ludzi? |
Ale z czego te błędy wynikają? Z chęci opieprzania się. Mógł podprowadzić piłkę, zagrać do przodu, to wywalił jaja i kopną do tyłu. To takie samo kretyńskie podanie jak do Ratona z Motorem.
|
Cytat:
|
Gogół dziś dwie akcje jakich Duda nie zrobił przez cały sezon. Teraz widać jak dużo na kontuzji Gogoła straciliśmy.
|
Rude niczym Sobolenka , gdy wynik był jeszcze niepewny zrobił zmiany i drużyna przestała całkowcie grać , dramat !
Nie wiem kto większym parodystą w tym meczu Satrustegi czy Bregu ? Gogół wchodzi- strzela , asystuje , a Duda ? :rotfl: |
Przeciwko nam byłyby oba karne, a ten faul Szota to już szczyt. Bałem się że jeszcze faul bramkarza naszego gwizdnie tak jak Ratonowi w Opolu. Czarna mafia.
A Szot zagubiony jak dziecko we mgle. Chłop ma piłkę, a ten zamiast do niego podejść to się cofa i robi mu miejsce :). Kabaret. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jedyny młody piłkarz który jakoś rokuje to Gogół. Ciekawe czy wypracuje tyle bramek ile Krzyżanowski zawalił. Na razie dwa mecze, gol i asysta. Ale sędzia zrobił cyrk... |
Do markusa - tak, cieszę się z wyniku i z tego, że Rude zaczął coś zmieniać.
Dzisiaj w końcu zagraliśmy z tyłu dwoma stoperami i dwoma klasycznymi bocznymi obrońcami włączającymi się do ofensywy we współpracy z dwoma piłkarzami na skrzydłach. Zaczęło nas być więcej na połowie rywala, a jeśli dodać do tego ambitną gra na skrzydłach Alfaro i Baeny wspomaganych przez Dudę i Rodado, rezultat mógł być jeden - stwarzaliśmy przewagę z przodu i w końcu nie było trzydziestu podań pomiędzy trójką stoperów. Niestety, przydarzyły się nam klopsy, z czego to, co odwalił Satrustegui (a to przecież Hiszpan - już nie ma jak zwalić winy na Polaka Krzyżanowskiego) to nie da się w żaden sposób wytłumaczyć. |
Cytat:
|
@FraMat - nikt nie zwala na niego winy, Krzyżanowski zawalił trzy mecze.
@Szneka - Bregu wraca do obrony. |
Podbeskidzie było dramatyczne, zasłużenie spada z ligi. Największym zagrożeniem dla Wisły w tym meczu była ona sama.
Udało się zdobyć 3 punkty niedużym nakładem sił, jedziemy dalej. |
Cytat:
|
Abstrahując od naszej niezłej gry, bo wreszcie zagraliśmy mecz w którym przeważaliśmy zamiast przepychać - powiedzcie jakim cudem zawsze sędziowie interpretują przeciwko nam?
Przy strzale Alfaro była ewidentna ręka - tzw parada obronna. Przecież wytyczne się nie zmieniły. Nawet jeśli nabita, to jak umyślnie blokujesz strzał i dostajesz w rękę to jest tzw parada obronna i 100% karny. Takie są teraz przepisy i wytyczne, więc WTF? |
Bardziej ewidentny był ten drugi bo łokieć powiększał obrys ciała a piłka tułów minęła. No i gdzie tam był faul przy nieuznanej bramce?
|
Cytat:
|
wydaje mi sie, ze przy jednym i drugim strzale piłka leciała w światło bramki, mało tego przy strzale Alfaro prawdopodobnie padłby gol.. nie wiem dlaczego nie było karnych.. już nie mówiąc o nieuznanym golu.. tam nie było żadnego faulu, widać było na powtórkach
|
Cytat:
|
Gra wyglądała dobrze bo Podbeskidzie zagrało dosyć odważnie, w drugiej połowie zagrali tak jak większość z nami gra i od 70' miałem obawy.Na szczęście strzeliliśmy na 3-1
|
Cytat:
Natomiast ze Zniczem nie gwizdnął ręki bardziej oczywistej a gwizdnął , której raczej nie powinien. Całkowita dowolność w stosowaniu tego przepisu. |
Zasłużone zwycięstwo ale była niepotrzebna nerwówka. Po tym co Widzew rozpętał w mecuz pucharowym z nami i całej tej histerii praktycznie kazda decyzja jest antyWisla, w meczu ze Zniczem za 4tym razem dał karnego, kopią i szarpią naszych w każdym meczu, kartka jest może za co trzeci kartkowy faul
|
Ogólnie mecz do zapomnienia, mnóstwo niedokładności, ale to co w końcu było to walka, zaangażowanie i nie odstawianie nogi.
Ten Czikczan to też niezły prawdziwek. Prawie karnego nam załatwił w 90 min. |
Cytat:
ENEKO to obok BREGU największy parodysta w drużynie (większy niż Omrani), cenię dużo wyżej pozoranta Łasickiego niż Satrustegiego ... Sobol po jednym już w sumie nic nie znaczącym błędzie Moltenisa na 1:3 z Puszczą pozbył się ciekawego obrońcę zastępując go Eneko.... Najgorsza zmiana. Sabotażem jest wpuszczanie Eneko na obronę od początku, gość jedynie umie jako tako znaleźć się w polu karnym, ale to na końcówki kiedy nie mamy już nic do stracenia. |
Satrustegi ewidentnie był dziś wpuszczony po to, żeby sobie Colley mógł odpocząć przed finałem. Po tym, co dziś odwalił, raczej się już z ławki nie podniesie.
|
Czekam jak wolfy mi wytłumaczy, że Bregu to kawał piłkarza.
|
Cytat:
|
Cytat:
Przy czym jak nie będę Ci niczego tłumaczył, szkoda mojego czasu. @s1mone - raz że decyzje błędne (przynajmniej drugi karny był, nieuznanie gola to kpina), dwa że zamiast podejść do monitora po drugiej ręce to czekał tak z pięć minut, po czym w końcu podszedł. No jaja. Wychodzi na to że największym parodystą na boisku był ten z gwizdkiem. Satrustegui postawił poprzeczkę wysoko, obrona Podbeskidzia przebiła ale panowie w czarnych koszulkach pokazali na co ich stać. Na niewiele. |
Nie no, spoko.
Pan wolfy.nie ma czasu tlumaczyc, bo.zarobiony jest:) Wchodzi Bregu, s.......i wszystko co ma, gra.momentalnie siada ale Pan wolfy.nie będzie tlumaczyl. Bregu kawał grajka a jak.uwazasz inaczej to wypierdalać. Ten siwy Alfaro to są 2 pólki wyzej od.tego pozoranta. Fatalny zawodnik. Megairytujący, umie sie idealnie.zakamuflowac, zeby czasem nie dostac pilki. Dostał patelnię w polu karnym to strzelil idealnie. Dla bramkarza. Edit: jeszcze go.porównaj do Bashy, tego.ci zabrakło. |
Cytat:
Sam ustawiasz rozmowę w ten sposób pisząc o "kawale grajka". Bregu to przyzwoity kopacz na poziom pierwszej ligi, jego zagrania dały nam 6 punktów (dla porównania Krzyżanowskiego -7) i to jest fakt o który masz największy ból dupy. Bregu miał kilka dobrych wejść, kilka słabych, jest zwykle aktywny, dobrze podaje i wraca do obrony. Istnieje przestrzeń pojęciowa między "beznadziejny" a "wybitny", a Ty stosując reductio ad absurdum sam w sumie wykluczasz się z normalnej dyskusji. Zresztą i tak Cię zwykle nie czytam bo od tego Twojego .......enia jak to każdy mecz przegramy a na koniec Królewski na stadionie popełni samobójstwo już mi się po prostu rzygać chce. Jest subtelna różnica między realizmem, szyderą i byciem zwyczajnie męczącym i upierdliwym. Ty jedziesz zawsze po bandzie, czasem przegramy i masz rację, czasem wygramy, ale i tak cała Twoja ciężka praca, wszystko było chuja warte. Z jakiegoś powodu koniecznie chciałeś kontynuować dyskusję z shoutboxa, mam nadzieję że jesteś usatysfakcjonowany konfrontacją. Teraz pora w temacie pucharowym zacząć podniecać się jak to Pogoń nas rozgromi. |
O, idealnie.
Teraz porownujemy Bregu do Krzyzanowskiego. No tak jak napisalem, porownaj go jeszcze do Bashy albo nie wiem, Ratona. Ciekawe.dlaczego nie do np. Alfaro.albo Baeny? Totalną bzdura jest pisanie o tym, ze wejscia Bregu daly Wisle + 6 punktow. To zwykłe klamstwo. Otóz powolujesz sie na 2 mecze: ze Stalą Rzeszów i Odra Opole. Przypomne, ze Stala zrobil wrzutke przy stanie 1:1. Pominę juz tutaj strzal.na pustą bramkę z.metra, w Opolu. Chcesz, to licz to sobie jako gol na wage zwyciestwa. Ale nie ma tutaj absolutnie 6 punktow a 4. |
Gdzie Kikuś Fenomeno znalazł tego Eneko?
A może lepiej nie wiedzieć... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl