Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   30. kolejka, Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko Biała, 26 kwietnia 2024, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10996)

Jaroo1 26.04.2024 14:56

Jeśli Krzyżanowski:
- ma kilka miesięcy doświadczenia więcej niż od czasu debiutu w I lidze a zaczął popełniać dramatyczne błędy = wina trenera
- popełnia błędy bo trener go źle ustawia, daje mu polecenia ponad jego możliwości = wina trenera
- jest wystawiany mimo, że nie pasuje pod taktykę = wina trenera
- trener nie umie go zmotywować, nastawić mentalnie do meczu = wina trenera
- trener nie umie dać mu wskazówek co robić aby tych błędów nie było = wina trenera
- trener mimo wszystko go wystawia a widać, ze ten się nie nadaje = wina trenera

Krzyżanowski ma ledwo skończone 18 lat, pierwszy sezon gra na tym poziomie. Ma najmniej lat i najmniejsze doświadczenie na takim poziomie ze wszystkich piłkarzy.

Akurat jest to jedyny piłkarz w Wiśle, nad którym powinien być parasol ochronny co do dosadnego jebania go za jego grę i formę. Jedyny piłkarz co do którego oceny powinna być inna forma, bo bardziej niż za jego błędy odpowiada trener, niż on sam.
To jest chłopak, który się uczy, wdraża, poznaje siebie i sport na tym poziomie. Jeśli trener tego nie rozumie i wystawia go mimo, że ten nie daje rady, a przez to trener krzywdzi jeszcze Wisłę, to nic tylko brawo dla Wielkiego Trenera Pana Alberta Rude.

Dużo było pieprzenia o kunszcie trenera od strony teoretycznej przygotowania do zawodu. Widać, ze rzeczywiscie trzyma rękę na pulsie we wszystkim :D

doktor granat 26.04.2024 16:21

Mam nadzieję, że Krzyżanowski nie podczytuje tego forum gdzie niestety paru durniów wzięło go ostatnio na cel żeby odwrócić uwagę od kolegi Kiko czyli tzw. trenera i dwóch matołków-właścicieli, którzy prędzej dadzą się zabić niż zatrudnią kogoś innego niż znajomy albo znajomy znajomego albo zzz itd.
Jeśli czyta to może przeczyta i tą radę żeby jeśli chociaż chce popatrzeć na prawdziwą grę w piłkę uciekał latem z tego chorego klubu.
Obejrzałem dziś pół wiadomego wywiadu prowadzonego przez jakiegoś kiepskiego gościa, ale to co pokazał gość, który się nazywa prezesem jest druzgocące. I to panowie wolfy, drozd&co nalezy moim zdaniem w pierwszym rzędzie piętnować, a nie nastolatka, którego wystawia z nie wiadomo jakimi zadaniami tzw. trener kolega Kiko wybrany przez tzw.prezesa wspieranego przez szarą(?) eminencję, a może jeszcze kogoś innego.
Przypadkowy awans do finału PP niczego tu nie zmienia.

Drozd 26.04.2024 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1621579)
Skąd wiesz, że olewa?
Może po prostu realizuje zadania jakie mu wyznaczył Rude?
Z perspektywy telewizora to może wyglądać na olewanie, ale równie dobrze można wściekać się na Ratona, że nie bierze udziału w każdym SFG pod polem karnym rywala i w ten sposób olewa ciepłym moczem wysiłek całej drużyny.

To dlaczego nie poszedł na podwojenie w 92 minucie tylko stał i się przyglądał? Rude mu zabronił? Czy jest idiotą i nie rozumie, że tak by należało. Zwłaszcza jeżeli nie przerwał wcześniej akcji.

Tekst o Ratonie dowodzi tylko jednego. Zamiast obiektywnie oceniać boiskowe sytuacje szukasz głupawych wytłumaczeń, albo absurdalnych porównań.

Patryko 26.04.2024 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1621586)
Mam nadzieję, że Krzyżanowski nie podczytuje tego forum gdzie niestety paru durniów wzięło go ostatnio na cel żeby odwrócić uwagę od kolegi Kiko czyli tzw. trenera i dwóch matołków-właścicieli, którzy prędzej dadzą się zabić niż zatrudnią kogoś innego niż znajomy albo znajomy znajomego albo zzz itd.
Jeśli czyta to może przeczyta i tą radę żeby jeśli chociaż chce popatrzeć na prawdziwą grę w piłkę uciekał latem z tego chorego klubu.
Obejrzałem dziś pół wiadomego wywiadu prowadzonego przez jakiegoś kiepskiego gościa, ale to co pokazał gość, który się nazywa prezesem jest druzgocące. I to panowie wolfy, drozd&co nalezy moim zdaniem w pierwszym rzędzie piętnować, a nie nastolatka, którego wystawia z nie wiadomo jakimi zadaniami tzw. trener kolega Kiko wybrany przez tzw.prezesa wspieranego przez szarą(?) eminencję, a może jeszcze kogoś innego.
Przypadkowy awans do finału PP niczego tu nie zmienia.

Polecam wywiad z nim dla "Okiem Wiślaków" i odpowiedź na pytanie, czy jest najlepszym, lewym obrońcą Wisły ;)

Co do tego, że musi stąd uciekać, żeby ewentualnie się rozwinąć, to pełna zgoda - w ostatnich latach młode talenty raczej się u nas zwijały, niż rozwijały. Do tego wszystkiego potrzeba mu jednak trochę lodu na głowę i dużo pracy, bo inaczej skończy jak Młyński, czyli wielki talent, który się zmarnował.

Drozd 26.04.2024 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1621578)
Gratuluję, przemoc fizyczna wobec sportowców, którzy zawodzą oczekiwania to jest szczyt prymitywizmu i zbydlęcenia.

Co Ty pieprzysz? Jaka przemoc fizyczna? :rotfl: Jeżeli członek drużyny zachowuje się jakby miał drużynę w dupie to drużyna ma prawo, a moim zdaniem nawet obowiązek naprostować takiego delikwenta. Inaczej efekt będzie taki jaki obserwujemy u nas. Rodzinna atmosfera w szatni i wywalone jaja na boisku. Wszystko niezależnie od wyników.

wolfy 26.04.2024 17:10

Błędem Rude jest wystawianie bumelanta Krzyżanowskiego, ale to nie zwalnia naszej wielkiej gwiazdy z minimum przyzwoitości jeżeli chodzi o zaangażowanie. Podtrzymuję że nasz wunderkind to imbecyl który marnuje wysiłek całego zespołu i jego miejsce jest w rezerwach. To najgorsze połączenie olewactwa z takimi se umiejętnościami, czyli przepis na nie osiągnięcie niczego w piłce nawet na poziomie pierwszej ligi.

Jeżeli ktoś twierdzi że Rude, a wcześniej Sobolewski (tak, tak) kazali mu kryć na radar, nie biec za swoim zawodnikiem, nie odbudowywać formacji, nie trzymać linii spalonego - czyli absolutnych podstaw gry na jego pozycji, to albo jest skończonym odiotą, albo ma za takich czytających jego wątpliwej jakości wypociny.

I na tym skończę. Upajajcie się swoimi pseudotalentami, tak szybko odchodzą w zapomnienie... A że niweczą wysiłek całego zespołu? "Mbappe też popełniał błędy" - jak tu jakiś mózg napisał po Chrobrym :haha: Tylko nasz Mbappe jest jednak dużo głupszy, bo ciągle popełnia te same :>

@doktor granat - Królewski obrywa w tematach dotyczących jego działalności, ale to że właściciel jest mitomanem nie sprawia że ten nieudacznik Krzyżanowski ma glejt na opierdalanie się na boisku. Także - daruj sobie.

fansorina 26.04.2024 20:27

Ależ słabe Podbeskidzie w pierwszej połowie, a i tak musimy odjebać maniane.

wolfy 26.04.2024 20:29

Szacunek dla chłopaków z Podbeskidzia. Widocznie uważali że im się bramka z gry nie należała, podali do naszego na czystą pozycję jak Satrustegui, ale nasi nie strzelili :D Wzgardzili prezentem.

Ale Rude zarotował obroną, Krzyżanowskiego mi tu jeszcze brakuje w drugiej połowie, jeden parodysta Satrustegui nie wystarczy.

SlawekS 26.04.2024 20:34

Dzisiaj taktyka jest prosta: musimy strzelić więcej bramek niż PBB. 3:2 5:4 7:6 obojętne

maxx304 26.04.2024 20:35

To już wiadomo, czemu Eneko siedział na ławie. I oby szybko tam wrócił.
Swoją drogą, to znamienne. Robimy błędy w obronie jak potencjalny spadkowicz. A niby walczymy o awans. Z czym do ludzi?

Drozd 26.04.2024 20:40

Ale z czego te błędy wynikają? Z chęci opieprzania się. Mógł podprowadzić piłkę, zagrać do przodu, to wywalił jaja i kopną do tyłu. To takie samo kretyńskie podanie jak do Ratona z Motorem.

maxx304 26.04.2024 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1621607)
Ale z czego te błędy wynikają? Z chęci opieprzania się. Mógł podprowadzić piłkę, zagrać do przodu, to wywalił jaja i kopną do tyłu. To takie samo kretyńskie podanie jak do Ratona z Motorem.

Albo po prostu z głupoty. Wbrew pozorom, na boisku trzeba myśleć. A zanim przyjmie się piłkę, to mieć/widzieć 1-2 opcje do rozegrania. A jak się stoi jak dzban myślą nieskalany, to wychodzą takie cuda.

Szneka 26.04.2024 21:28

Gogół dziś dwie akcje jakich Duda nie zrobił przez cały sezon. Teraz widać jak dużo na kontuzji Gogoła straciliśmy.

AS82 26.04.2024 21:37

Rude niczym Sobolenka , gdy wynik był jeszcze niepewny zrobił zmiany i drużyna przestała całkowcie grać , dramat !
Nie wiem kto większym parodystą w tym meczu Satrustegi czy Bregu ?
Gogół wchodzi- strzela , asystuje , a Duda ? :rotfl:

Drozd 26.04.2024 21:38

Przeciwko nam byłyby oba karne, a ten faul Szota to już szczyt. Bałem się że jeszcze faul bramkarza naszego gwizdnie tak jak Ratonowi w Opolu. Czarna mafia.

A Szot zagubiony jak dziecko we mgle. Chłop ma piłkę, a ten zamiast do niego podejść to się cofa i robi mu miejsce :). Kabaret.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1621609)
Gogół dziś dwie akcje jakich Duda nie zrobił przez cały sezon. Teraz widać jak dużo na kontuzji Gogoła straciliśmy.

I ile można wyciągnąć z treningu jak się chce.

AgresywnyChomik 26.04.2024 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1621609)
Gogół dziś dwie akcje jakich Duda nie zrobił przez cały sezon. Teraz widać jak dużo na kontuzji Gogoła straciliśmy.

Alez się Rude cieszył po tej bramce :) pewnie z tego że Kacpra w końcu moze posadzić na ławce :)

wolfy 26.04.2024 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1621609)
Gogół dziś dwie akcje jakich Duda nie zrobił przez cały sezon. Teraz widać jak dużo na kontuzji Gogoła straciliśmy.

A ja cały czas czytam ile nam Krzyżanowski daje w ofensywie.
Jedyny młody piłkarz który jakoś rokuje to Gogół. Ciekawe czy wypracuje tyle bramek ile Krzyżanowski zawalił. Na razie dwa mecze, gol i asysta.

Ale sędzia zrobił cyrk...

FraMat 26.04.2024 21:54

Do markusa - tak, cieszę się z wyniku i z tego, że Rude zaczął coś zmieniać.

Dzisiaj w końcu zagraliśmy z tyłu dwoma stoperami i dwoma klasycznymi bocznymi obrońcami włączającymi się do ofensywy we współpracy z dwoma piłkarzami na skrzydłach.
Zaczęło nas być więcej na połowie rywala, a jeśli dodać do tego ambitną gra na skrzydłach Alfaro i Baeny wspomaganych przez Dudę i Rodado, rezultat mógł być jeden - stwarzaliśmy przewagę z przodu i w końcu nie było trzydziestu podań pomiędzy trójką stoperów.

Niestety, przydarzyły się nam klopsy, z czego to, co odwalił Satrustegui (a to przecież Hiszpan - już nie ma jak zwalić winy na Polaka Krzyżanowskiego) to nie da się w żaden sposób wytłumaczyć.

Szneka 26.04.2024 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1621615)
A ja cały czas czytam ile nam Krzyżanowski daje w ofensywie.
Jedyny młody piłkarz który jakoś rokuje to Gogół.

Może w jakimś meczu Krzyżanowski zagra jako lewy pomocnik? Ciągoty do ofensywy ma a gorszy niż Bregu nie będzie

wolfy 26.04.2024 21:56

@FraMat - nikt nie zwala na niego winy, Krzyżanowski zawalił trzy mecze.
@Szneka - Bregu wraca do obrony.

Patryko 26.04.2024 22:00

Podbeskidzie było dramatyczne, zasłużenie spada z ligi. Największym zagrożeniem dla Wisły w tym meczu była ona sama.

Udało się zdobyć 3 punkty niedużym nakładem sił, jedziemy dalej.

AS82 26.04.2024 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1621619)
@Szneka - Bregu wraca do obrony.

Rzeczywiście wraca się , po czym kopie się po czole i podaje do przeciwnika :-P

s1mone 26.04.2024 22:06

Abstrahując od naszej niezłej gry, bo wreszcie zagraliśmy mecz w którym przeważaliśmy zamiast przepychać - powiedzcie jakim cudem zawsze sędziowie interpretują przeciwko nam?


Przy strzale Alfaro była ewidentna ręka - tzw parada obronna. Przecież wytyczne się nie zmieniły. Nawet jeśli nabita, to jak umyślnie blokujesz strzał i dostajesz w rękę to jest tzw parada obronna i 100% karny.
Takie są teraz przepisy i wytyczne, więc WTF?

Drozd 26.04.2024 22:10

Bardziej ewidentny był ten drugi bo łokieć powiększał obrys ciała a piłka tułów minęła. No i gdzie tam był faul przy nieuznanej bramce?

AS82 26.04.2024 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1621622)
Abstrahując od naszej niezłej gry, bo wreszcie zagraliśmy mecz w którym przeważaliśmy zamiast przepychać - powiedzcie jakim cudem zawsze sędziowie interpretują przeciwko nam?


Przy strzale Alfaro była ewidentna ręka - tzw parada obronna. Przecież wytyczne się nie zmieniły. Nawet jeśli nabita, to jak umyślnie blokujesz strzał i dostajesz w rękę to jest tzw parada obronna i 100% karny.
Takie są teraz przepisy i wytyczne, więc WTF?

Te ręki są gwizdane całkowicie uznaniowo

sevenheaven 26.04.2024 22:11

wydaje mi sie, ze przy jednym i drugim strzale piłka leciała w światło bramki, mało tego przy strzale Alfaro prawdopodobnie padłby gol.. nie wiem dlaczego nie było karnych.. już nie mówiąc o nieuznanym golu.. tam nie było żadnego faulu, widać było na powtórkach

Drozd 26.04.2024 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1621624)
Te ręki są gwizdane całkowicie uznaniowo

Dodaj jeszcze że "sędzia się wybroni" :rotfl:

TommyTSW 26.04.2024 22:13

Gra wyglądała dobrze bo Podbeskidzie zagrało dosyć odważnie, w drugiej połowie zagrali tak jak większość z nami gra i od 70' miałem obawy.Na szczęście strzeliliśmy na 3-1

AS82 26.04.2024 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1621626)
Dodaj jeszcze że "sędzia się wybroni" :rotfl:

Ja nie stoję po stronie sędziego , jak dla mnie 2 karne.
Natomiast ze Zniczem nie gwizdnął ręki bardziej oczywistej a gwizdnął , której raczej nie powinien. Całkowita dowolność w stosowaniu tego przepisu.

Vashut 26.04.2024 22:17

Zasłużone zwycięstwo ale była niepotrzebna nerwówka. Po tym co Widzew rozpętał w mecuz pucharowym z nami i całej tej histerii praktycznie kazda decyzja jest antyWisla, w meczu ze Zniczem za 4tym razem dał karnego, kopią i szarpią naszych w każdym meczu, kartka jest może za co trzeci kartkowy faul

ciacho 26.04.2024 22:18

Ogólnie mecz do zapomnienia, mnóstwo niedokładności, ale to co w końcu było to walka, zaangażowanie i nie odstawianie nogi.

Ten Czikczan to też niezły prawdziwek. Prawie karnego nam załatwił w 90 min.

LucjuszWielki 26.04.2024 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxx304 (Post 1621605)
To już wiadomo, czemu Eneko siedział na ławie. I oby szybko tam wrócił.
Swoją drogą, to znamienne. Robimy błędy w obronie jak potencjalny spadkowicz. A niby walczymy o awans. Z czym do ludzi?

łoooo.... to teraz was olśniło? Wiadomo czemu siedział na ławie? Poważnie? Przecież dobitnie o tym można było przekonać się w trakcie meczu z GKS Tychy u siebie (0:1) po tym co wyczyniał w obronie... Tylko wtedy tłumaczony był lewą stroną.


ENEKO to obok BREGU największy parodysta w drużynie (większy niż Omrani), cenię dużo wyżej pozoranta Łasickiego niż Satrustegiego ...

Sobol po jednym już w sumie nic nie znaczącym błędzie Moltenisa na 1:3 z Puszczą pozbył się ciekawego obrońcę zastępując go Eneko.... Najgorsza zmiana.


Sabotażem jest wpuszczanie Eneko na obronę od początku, gość jedynie umie jako tako znaleźć się w polu karnym, ale to na końcówki kiedy nie mamy już nic do stracenia.

Patryko 26.04.2024 22:44

Satrustegi ewidentnie był dziś wpuszczony po to, żeby sobie Colley mógł odpocząć przed finałem. Po tym, co dziś odwalił, raczej się już z ławki nie podniesie.

sandomingo 26.04.2024 22:54

Czekam jak wolfy mi wytłumaczy, że Bregu to kawał piłkarza.

AS82 26.04.2024 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1621637)
Satrustegi ewidentnie był dziś wpuszczony po to, żeby sobie Colley mógł odpocząć przed finałem. Po tym, co dziś odwalił, raczej się już z ławki nie podniesie.

No tak , ale nie mógł grać Łasiciki , który jest w jakiejś formie meczowej ? Gość jakieś eksperymenty robi w kluczowym momencie sezonu :evil:

wolfy 26.04.2024 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1621638)
Czekam jak wolfy mi wytłumaczy, że Bregu to kawał piłkarza.

Przyzwoity kopacz. Półka wyżej niż Żyro na skrzydle, o Olejarce nie wspominając. Dobrze że może wejść z ławki ktoś kto nie zagra wszystkich piłek źle.

Przy czym jak nie będę Ci niczego tłumaczył, szkoda mojego czasu.

@s1mone - raz że decyzje błędne (przynajmniej drugi karny był, nieuznanie gola to kpina), dwa że zamiast podejść do monitora po drugiej ręce to czekał tak z pięć minut, po czym w końcu podszedł. No jaja.
Wychodzi na to że największym parodystą na boisku był ten z gwizdkiem. Satrustegui postawił poprzeczkę wysoko, obrona Podbeskidzia przebiła ale panowie w czarnych koszulkach pokazali na co ich stać.
Na niewiele.

sandomingo 26.04.2024 23:29

Nie no, spoko.
Pan wolfy.nie ma czasu tlumaczyc, bo.zarobiony jest:)
Wchodzi Bregu, s.......i wszystko co ma, gra.momentalnie siada ale Pan wolfy.nie będzie tlumaczyl.
Bregu kawał grajka a jak.uwazasz inaczej to wypierdalać.
Ten siwy Alfaro to są 2 pólki wyzej od.tego pozoranta.
Fatalny zawodnik. Megairytujący, umie sie idealnie.zakamuflowac, zeby czasem nie dostac pilki.
Dostał patelnię w polu karnym to strzelil idealnie. Dla bramkarza.
Edit: jeszcze go.porównaj do Bashy, tego.ci zabrakło.

wolfy 26.04.2024 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1621641)
Nie no, spoko.
Pan wolfy.nie ma czasu tlumaczyc, bo.zarobiony jest:)
Wchodzi Bregu, s.......i wszystko co ma, gra.momentalnie siada ale Pan wolfy.nie będzie tlumaczyl.
Bregu kawał grajka a jak.uwazasz inaczej to wypierdalać.
Ten siwy Alfaro to są 2 pólki wyzej od.tego pozoranta.
Fatalny zawodnik.

Ja nie muszę wdawać się w przepychanki słowne z każdym idiotą z przerośniętym ego. Nie wiem dlaczego wydawało Ci się że jest inaczej.

Sam ustawiasz rozmowę w ten sposób pisząc o "kawale grajka". Bregu to przyzwoity kopacz na poziom pierwszej ligi, jego zagrania dały nam 6 punktów (dla porównania Krzyżanowskiego -7) i to jest fakt o który masz największy ból dupy.

Bregu miał kilka dobrych wejść, kilka słabych, jest zwykle aktywny, dobrze podaje i wraca do obrony. Istnieje przestrzeń pojęciowa między "beznadziejny" a "wybitny", a Ty stosując reductio ad absurdum sam w sumie wykluczasz się z normalnej dyskusji.

Zresztą i tak Cię zwykle nie czytam bo od tego Twojego .......enia jak to każdy mecz przegramy a na koniec Królewski na stadionie popełni samobójstwo już mi się po prostu rzygać chce. Jest subtelna różnica między realizmem, szyderą i byciem zwyczajnie męczącym i upierdliwym. Ty jedziesz zawsze po bandzie, czasem przegramy i masz rację, czasem wygramy, ale i tak cała Twoja ciężka praca, wszystko było chuja warte.

Z jakiegoś powodu koniecznie chciałeś kontynuować dyskusję z shoutboxa, mam nadzieję że jesteś usatysfakcjonowany konfrontacją. Teraz pora w temacie pucharowym zacząć podniecać się jak to Pogoń nas rozgromi.

sandomingo 26.04.2024 23:48

O, idealnie.
Teraz porownujemy Bregu do Krzyzanowskiego.
No tak jak napisalem, porownaj go jeszcze do Bashy albo nie wiem, Ratona.
Ciekawe.dlaczego nie do np. Alfaro.albo Baeny?

Totalną bzdura jest pisanie o tym, ze wejscia Bregu daly Wisle + 6 punktow. To zwykłe klamstwo.
Otóz powolujesz sie na 2 mecze: ze Stalą Rzeszów i Odra Opole.
Przypomne, ze Stala zrobil wrzutke przy stanie 1:1.
Pominę juz tutaj strzal.na pustą bramkę z.metra, w Opolu.
Chcesz, to licz to sobie jako gol na wage zwyciestwa.
Ale nie ma tutaj absolutnie 6 punktow a 4.

KOALIK 27.04.2024 00:04

Gdzie Kikuś Fenomeno znalazł tego Eneko?

A może lepiej nie wiedzieć...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl