Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   29 kolejka, Resovia Rzeszów - Wisła Kraków, wtorek 23.04,2024, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10993)

Szneka 23.04.2024 09:44

Redaktor Karcz ostrzega przed jakimś IBE TORTI? kto to jest? Colley w sumie na piątkowy mecz z PBB mógłby się wykartkować

As 23.04.2024 19:36

patrze na sklad i widze, ze dzisiaj znowu bedziemy uskuteczniac 100 wrzutek na nikogo i oddawac pilke za darmo.

Stoperzy Resovii: 190 i 190 wzrostu.

Rodado? 179.

Powodzenia.

azor 23.04.2024 20:07

Ta drużyna nigdy mi nie pozwoli na wygranie kuponu.

As 23.04.2024 20:14

Duda - poslizngal sie na mokrej murawie, odbilo mu przypadkowo stope i trafil chlopa w piszczel - czerwona kartka.

Wasiluk - slizga mu sie stopa na pilce, trafia przypadkowo Dude w piszczel - nie ma nawet zoltej kartki.

LoL - nie ma sedziowania przeciw Wisle, w ogole - to wszystko przypadki.

Szneka 23.04.2024 20:18

Dramatyczny mecz póki co w naszym wykonaniu. Villar i Bregu.............................. oby do końca kontraktu i żegnamy.

As 23.04.2024 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1621174)
Dramatyczny mecz póki co w naszym wykonaniu. Villar i Bregu.............................. oby do końca kontraktu i żegnamy.


Dac ich Resovii i niech nam dadza w zamian Kelechukwu.

Patryko 23.04.2024 20:21

Przede wszystkim Villar zjazd do bazy. Bregu przynajmniej asekuruje Juncę.

skarabeus 23.04.2024 20:23

Zieeew - najlepszy komentarz.

kristos 23.04.2024 20:27

Co oni qrwa grają ?

Sylwus1988 23.04.2024 20:32

nic nie grają, stoją, a jak któryś nieszczęśliwie dostanie piłke to podaje do tyłu. Atak pozycyjny i dominacja po naszemu

As 23.04.2024 20:59

wpuscilby juz tego Zyro na boisko bo czasu coraz mniej a bramke trzeba strzelic.

Witalis 23.04.2024 21:15

Być może przebieg tego meczu jest wynikiem kalkulacji trenera Rude, które wymykają się umysłowi kibica (podobnie jak 2. połowa poprzedniego spotkania). Być może.
Jest też duża szansa, że trenerowi nie idzie i Wisła gra (jak na oczekiwania i skład) słabo.

Skawa Wadowice 23.04.2024 21:29

.......eniem o awans to se moga dupe podetrzeć, a te ....y z resovii niech spierdalaja z tej ligi bo i tak to maly gowniany klub

wolfy 23.04.2024 21:32

Jakkolwiek by to nie zabrzmiało - remis z przebiegu meczu sprawiedliwy. No ale jak można tak bramkę stracić w 92-giej minucie?

Drozd 23.04.2024 21:32

Himalaje frajerstwa.

Gdzie był lewy obrońca, że Gogół został tam z tym murzynem.

Mixu 23.04.2024 21:33

Mogli ten beznadziejny mecz zamazać jakoś tym zwycięstwem to musieli się w końcu sfrajerować.

No ludzie ileż można. Czemu my mamy taką frajerską obronę?!

Szneka 23.04.2024 21:33

jak przegrać wygrany mecz? klepka na lewej gdzie parodia piłkarza Krzyżanowski odpuszcza krycie, następnie nie nadąża Gogół a Gorski ogrywa Colleya jak dziecko. qrwa jak tego pajaca z Hiszpanii nie zwolnią dziś to nawet do baraży nie wejdziemy. Piłkarze za dzisiejszy mecz to powinni nam bilety na finał PP zafundować. Qrwa kolejny mecz gdzie 80 minut kopali się po czołach. Jakiś Mikulec na lewej stronie wyłącza Villara a później Baenę , których ściągamy za ciężką kasę a gość pewnie max 10 koła bierze na rękę.

Patryko 23.04.2024 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1621184)
Jakkolwiek by to nie zabrzmiało - remis z przebiegu meczu sprawiedliwy. No ale jak można tak bramkę stracić w 92-giej minucie?

Mając na lewej obronie wunderkida-półamatora. Krzyżanowski nawet nie wystartował do tego typa, który miał w nogach 90 minut. Colley też się przy tym golu nie popisał.

gizmowisla 23.04.2024 21:34

jesli macie jakiekolwiek jaja i resztki godnosci - TO POWINNISCIE W PIATEK Z PODBEZSKIDZIEM PO 5 MNIUTAHC OPUSCIC STADION

wolfy 23.04.2024 21:34

Były ze cztery setki, w końcu Gogół genialnie wrzucił na głowę Rodado - i nie dowieźliśmy. Nasza obrona to jest dramat.
Colley najpierw zepsuł najlepszą sytuację bawiąc się, potem w kluczowej akcji wywrócił się na dupę.
Ech...

@Patryko - to nie była najgorsza wtopa wunderkida. Resovia miała setkę bo najpierw złamał linię spalonego a potem nie pobiegł za akcją.
Co ten Rude ma w głowie że go wpuszcza na boisko?!

Książę Palownik 23.04.2024 21:35

Pierwsza sprawa po tym sezonie to wywalić pozorantów: Dudów, Krzyżanowskich i innych pseudopiłkarzyków bez ambicji...

Do 70. minuty dreptanie po boisku, zero walki, zero przyspieszenia, zero chęci wygranej. Trener ustawił nas tak, że przez godzinę atakowaliśmy w porywach 3-ma zawodnikami. Rude zostawił sobie 20 minut żeby wygrać mecz, przy czym żeby nie było za łatwo, to wpuszcza tego pozoranta Krzyżanowskiego.

No właśnie, po co on wpuszcza Krzyżanowskiego> (gościu przegrał chyba wszystkie pojedynki dzisiaj).
Wiedziałem, że z lewej strony naszej będzie autostrada jak zejdzie Junca.

Moim zdaniem mamy niewielkie szanse na baraże, ta drużyna gra po prostu jedno wielkie gówno. Samym fartem nie da się awansować. W barażach nie mamy żadnych szans bo przeciwnik nas zje ambicją.

Chorynatrzykolory 23.04.2024 21:35

Brać tego mikulca kręcił naszymi hiszpanami jak gownem, brawo dla resovii za walke do końca, my zawsze musimy się zfrajerzyc jak zwykle, jesteśmy dla każdej drużyny dobrym dostarczycielem punktów

redrum 23.04.2024 21:37

No cóż, ile można wygrywać mecze na farcie? Gdyby nie gole w doliczonym czasie to pewnie mielibyśmy teraz z 10 punktów mniej.

Jagul 23.04.2024 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1621185)
Himalaje frajerstwa.

Gdzie był lewy obrońca, że Gogół został tam z tym murzynem.

Na ławce, bo trener sabotażysta z uporem maniaka wpuszcza na boisko jakiegoś juniora.

AgresywnyChomik 23.04.2024 21:39

Kilka mitów dzisaj upadło:

- lepiej się nam gra z drużynami które prowadzą otwartą gre,
- Rude umie w zmiany,
- Krzyżanowski rokuje na przyszłość,

Sklad wyjściowy - porażka. A trener tez dziś więzień taktyki i zmiany a'la Sobol 1:1... no ja pier....
Ile czasu musi upłynąć w Wiśle żebyśmy w tej drewnianej lidze grali na 2 napastników np.: Sobczak-Rodado poźniej Żyro za Sobczaka... to wie każdy kibic ale trenerzy nas raczą od 1.5 roku diamentami.
Żyro wchodzi na boisko jak nie ma na nim Junci, kto mu ma dorzucić?
Krzyzanowski, czarny brat robił z nim co chciał i po akcji na lewej stronie padła bramka dla Resovi (nie wiem nawet gdzie byl nasz nominalny lewy obrońca wtedy).

wolfy 23.04.2024 21:41

Ale wiecie co - jak Rude wpuszczał Krzyżanowskiego to wiedziałem że zawali minimum jedną bramkę. Mógł dwie. Więc w sumie nie jestem zaskoczony.

Naprawdę, nie rozumiem co Rude sobie myśli?! Przecież po wejściu Krzyżanowskiego Resovia miała autostradę na lewej stronie...

@AgresywbyChomik - Krzyżanowski kiedy padała bramka był na środku. Dlaczego? To wie tylko on sam.

kjuk 23.04.2024 21:42

Dziękujemy, sezon można zakończyć, bo te pi**y nie wygrają już więcej niż 1-2 meczy do końca sezonu. Szkoda że nikt im nie wpie*** w autobusie.

d 23.04.2024 21:42

Krzyżanowski to nie jest piłkarz i nigdy nim nie będzie.

Książę Palownik 23.04.2024 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1621198)
(nie wiem nawet gdzie byl nasz nominalny lewy obrońca wtedy).

Obrońca to był na ławce. A jak masz na myśli Krzyżanowskiego - to on sam nie wiedział gdzie jest, po tym jak go zakręcił skrzydłowy.

Kolejny raz Rude daje grać amatorowi, który zawala nam mecz. Krzyżanowski wczłapał na boisko 20 minut przed końcem, przegrał wszystkie pojedynki a na koniec puścił akcję bramkową. Jak my mamy awansować z takim pozorantem w kadrze?

Drugi to Duda. Mam już naprawdę dość tej gównianej gry bez żadnego podania do przodu.

Jagul 23.04.2024 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1621199)
Ale wiecie co - jak Rude wpuszczał Krzyżanowski to wiedziałem że zawali minimum jedną bramkę. Mógł dwie. Więc w sumie nie jestem zaskoczony.

Naprawdę, noe rozumiem co Rude sobie myśli?! Przecież po wejściu Krzyżanowskiego Resovia miała autostradę na lewej stronie...

Scenariusze widzę dwa:
1) Rude z uporem maniaka wprowadza wizję Zaskrońca (promowanie młodych) - co czyni go debilem.
2) Rude z uporem maniaka świadomie i bez wpływu osób trzecich wstawia Krzyżanowskiego do składu - co czyni go debilem.

kjuk 23.04.2024 21:44

Ale też moglibyśmy mieć z 10 więcej, patrząc po dziś :)

kjuk 23.04.2024 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez redrum (Post 1621195)
No cóż, ile można wygrywać mecze na farcie? Gdyby nie gole w doliczonym czasie to pewnie mielibyśmy teraz z 10 punktów mniej.

Ale moglibyśmy tez mieć z 10 więcej patrząc np. po dziś.

Patryko 23.04.2024 21:45

Krzyżanowski takimi występami sumiennie pracuje na trybuny/rezerwy.
Opaska na głowie, żeby zrobić stylówę na Modrica, w wywiadach opowiada, że jest najlepszym, lewym obrońcą w klubie, a przychodzi co do czego, to myślami jest już chyba w jakimś ogórkowym klubie w Grecji na intensywnym plażingu.

gizmowisla 23.04.2024 21:46

Ludzie , miejcie jaja i odrobine honoru , wyjdzcie w piatek ze stadionu po 5 minutach meczu

Szneka 23.04.2024 21:47

Krzyżanowskiemu i Dudzie przydałoby się zejście do rezerw. Takie 2-3 mecze gdzieś na końcu świata. wyłapać parę ostrych wejść, łokci itd. Może wtedy docenią grę w 1 lidze i będą się starać.

wolfy 23.04.2024 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1621203)
Obrońca to był na ławce. A jak masz na myśli Krzyżanowskiego - to on sam nie wiedział gdzie jest, po tym jak go zakręcił skrzydłowy.

Kolejny raz Rude daje grać amatorowi, który zawala nam mecz. Krzyżanowski wczłapał na boisko 20 minut przed końcem, przegrał wszystkie pojedynki a na koniec puścił akcję bramkową. Jak my mamy awansować z takim pozorantem w kadrze?

Drugi to Duda. Mam już naprawdę dość tej gównianej gry bez żadnego podania do przodu.

Akurat Duda dzisiaj coś do przodu grał, raz nawet dobrze dośrodkował (!!) na głowę Żyro, ale temu nie chciało się podskoczyć.

Ale Krzyżanowski - dlaczego my zawsze musimy jakąś miernotę lansować kosztem kluczowych punktów? Gdzie tu sens, gdzie logika? Przecież tego frajera objeżdża pół pierwszej ligi i to w rzadkich sytuacjach kiedy akurat jest tam gdzie powinien. Bez słów.
To jest wina Rude: miał Szota, miał Satrusteguiego, miał na ławce Jopa. Nie, musiał wejść nasz złoty chłopak. Po co?!

Drozd 23.04.2024 21:47

Rude z tym Krzyżanowskim to przegiął pałę. Powinni obaj łapać stopa z Rzeszowa.

Gówniarz sobie wykombinował że jak ucieknie ze swojej pozycji to nikt do niego nie będzie miał pretensji. Który to już raz... Rude takimi zachowaniami zaprzecza temu co opowiada.

Jaroo1 23.04.2024 21:47

Tu już nawet ciężko się pastwić nad Markusem. Jeden z gorszych meczów za kadencji Rude. Co najlepsze stosunek tych złych, słabych meczów do dobrych jest w skali 9 do 1.

Udawanie, ze Rude robi dobre zmiany. Zmienia bo musi zmieniać. Jak mu ktoś zdycha na boisku albo nie gra nic, to wchodzi kolejny paralityk z ławki. Ostatnio wszedł Junca, nie dlatego, ze Rude umie w zmiany i to był jego super pomysł na wygraną wtedy, tylko dlatego że ktos musiał wejsć i fartem wyszły dobre dośrodkowania. Gdyby Rude cokolwiek ogarniał, to dałby znowu Junce wypoczetego na 2 połowę dzisiaj. Tak to dał kalekę bez kondycji od początku i nic z tego nie było bo być nie mogło.

I tak można wymieniać w nieskończonosć te urojenia drozda, markusa, wolfyego i lesiapw i rozkłądać na czynniki pierwsze gdzie mamy do czynienia z podstawianiem faktów pod ich tezy.
Całe gadanie, ze Rude umie ustawić zespół czy zmotywować w przerwie. Przecież gdyby umiał jedno lub drugie to by były też często mecze gdzie wychodzimy od 1 minuty dobrze ustawieni i zmotywowani.

Po prostu Rude to poziom niżej niż PMS. W sumie taki Wuja nieudacznik. W eklapie pewnie by też miał bilans 1-15. W I lidze wiadomo, że łatwiej o punkty. Mamy na tyle słabą ligę i na tyle mocny skład, że po prostu cała magia Rude polega na tym, ze jak kopaczom się zachcę, jakoś się sami albo przypadkowo nakręcą, gdzieś rywal osłabnie i Wisła to wyczuje to wtedy te dobre zagrania, dobre akcje itp się tworzą, wygrane na farcie się wtedy tworzą. No ale markus i spółka wymyślili, że to wszystko zasługa kunsztu analityka Rude.

MaLk 23.04.2024 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1621204)
Scenariusze widzę dwa:
1) Rude z uporem maniaka wprowadza wizję Zaskrońca (promowanie młodych) - co czyni go debilem.
2) Rude z uporem maniaka świadomie i bez wpływu osób trzecich wstawia Krzyżanowskiego do składu - co czyni go debilem.

Zapewne Rude założył, że Resovia w końcówce będzie już tylko stawiać autobus w polu karnym, a Junca nie był w stanie już dłużej grać - więc wybrał chłopaka, który może coś dać z przodu.

Takie powody mogę zrozumieć. Co nie znaczy, że je popieram.

Tak czy inaczej, kompletnie nie trafił z tą zmianą.

FraMat 23.04.2024 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1620989)
Czy jak Wisła wygra z Resovią (ja mam nadzieję, że to nastąpi, temu kibicuję) zdobędziesz się choć raz na pokazanie tu radości ze zdobycia trzech punktów wiosną i choć w jednej sprawie pochwalisz za coś ten zespół? Czy też jak zwykle będziemy oglądać Twój tradycyjny spektakl zakończony "wyjaśnieniami"?

Czy mam już się cieszyć czy mogę jeszcze dokończyć 0,7 z żalu?
Nie zgadza się ani wynik, ani styl.
Czy jest coś, za co mogę pochwalić ten zespół i trenera?

Czy zdobędziesz się chociaż raz na przyznanie, że Rude nie spełnia oczekiwań?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl