![]() |
Redaktor Karcz ostrzega przed jakimś IBE TORTI? kto to jest? Colley w sumie na piątkowy mecz z PBB mógłby się wykartkować
|
patrze na sklad i widze, ze dzisiaj znowu bedziemy uskuteczniac 100 wrzutek na nikogo i oddawac pilke za darmo.
Stoperzy Resovii: 190 i 190 wzrostu. Rodado? 179. Powodzenia. |
Ta drużyna nigdy mi nie pozwoli na wygranie kuponu.
|
Duda - poslizngal sie na mokrej murawie, odbilo mu przypadkowo stope i trafil chlopa w piszczel - czerwona kartka.
Wasiluk - slizga mu sie stopa na pilce, trafia przypadkowo Dude w piszczel - nie ma nawet zoltej kartki. LoL - nie ma sedziowania przeciw Wisle, w ogole - to wszystko przypadki. |
Dramatyczny mecz póki co w naszym wykonaniu. Villar i Bregu.............................. oby do końca kontraktu i żegnamy.
|
Cytat:
Dac ich Resovii i niech nam dadza w zamian Kelechukwu. |
Przede wszystkim Villar zjazd do bazy. Bregu przynajmniej asekuruje Juncę.
|
Zieeew - najlepszy komentarz.
|
Co oni qrwa grają ?
|
nic nie grają, stoją, a jak któryś nieszczęśliwie dostanie piłke to podaje do tyłu. Atak pozycyjny i dominacja po naszemu
|
wpuscilby juz tego Zyro na boisko bo czasu coraz mniej a bramke trzeba strzelic.
|
Być może przebieg tego meczu jest wynikiem kalkulacji trenera Rude, które wymykają się umysłowi kibica (podobnie jak 2. połowa poprzedniego spotkania). Być może.
Jest też duża szansa, że trenerowi nie idzie i Wisła gra (jak na oczekiwania i skład) słabo. |
.......eniem o awans to se moga dupe podetrzeć, a te ....y z resovii niech spierdalaja z tej ligi bo i tak to maly gowniany klub
|
Jakkolwiek by to nie zabrzmiało - remis z przebiegu meczu sprawiedliwy. No ale jak można tak bramkę stracić w 92-giej minucie?
|
Himalaje frajerstwa.
Gdzie był lewy obrońca, że Gogół został tam z tym murzynem. |
Mogli ten beznadziejny mecz zamazać jakoś tym zwycięstwem to musieli się w końcu sfrajerować.
No ludzie ileż można. Czemu my mamy taką frajerską obronę?! |
jak przegrać wygrany mecz? klepka na lewej gdzie parodia piłkarza Krzyżanowski odpuszcza krycie, następnie nie nadąża Gogół a Gorski ogrywa Colleya jak dziecko. qrwa jak tego pajaca z Hiszpanii nie zwolnią dziś to nawet do baraży nie wejdziemy. Piłkarze za dzisiejszy mecz to powinni nam bilety na finał PP zafundować. Qrwa kolejny mecz gdzie 80 minut kopali się po czołach. Jakiś Mikulec na lewej stronie wyłącza Villara a później Baenę , których ściągamy za ciężką kasę a gość pewnie max 10 koła bierze na rękę.
|
Cytat:
|
jesli macie jakiekolwiek jaja i resztki godnosci - TO POWINNISCIE W PIATEK Z PODBEZSKIDZIEM PO 5 MNIUTAHC OPUSCIC STADION
|
Były ze cztery setki, w końcu Gogół genialnie wrzucił na głowę Rodado - i nie dowieźliśmy. Nasza obrona to jest dramat.
Colley najpierw zepsuł najlepszą sytuację bawiąc się, potem w kluczowej akcji wywrócił się na dupę. Ech... @Patryko - to nie była najgorsza wtopa wunderkida. Resovia miała setkę bo najpierw złamał linię spalonego a potem nie pobiegł za akcją. Co ten Rude ma w głowie że go wpuszcza na boisko?! |
Pierwsza sprawa po tym sezonie to wywalić pozorantów: Dudów, Krzyżanowskich i innych pseudopiłkarzyków bez ambicji...
Do 70. minuty dreptanie po boisku, zero walki, zero przyspieszenia, zero chęci wygranej. Trener ustawił nas tak, że przez godzinę atakowaliśmy w porywach 3-ma zawodnikami. Rude zostawił sobie 20 minut żeby wygrać mecz, przy czym żeby nie było za łatwo, to wpuszcza tego pozoranta Krzyżanowskiego. No właśnie, po co on wpuszcza Krzyżanowskiego> (gościu przegrał chyba wszystkie pojedynki dzisiaj). Wiedziałem, że z lewej strony naszej będzie autostrada jak zejdzie Junca. Moim zdaniem mamy niewielkie szanse na baraże, ta drużyna gra po prostu jedno wielkie gówno. Samym fartem nie da się awansować. W barażach nie mamy żadnych szans bo przeciwnik nas zje ambicją. |
Brać tego mikulca kręcił naszymi hiszpanami jak gownem, brawo dla resovii za walke do końca, my zawsze musimy się zfrajerzyc jak zwykle, jesteśmy dla każdej drużyny dobrym dostarczycielem punktów
|
No cóż, ile można wygrywać mecze na farcie? Gdyby nie gole w doliczonym czasie to pewnie mielibyśmy teraz z 10 punktów mniej.
|
Cytat:
|
Kilka mitów dzisaj upadło:
- lepiej się nam gra z drużynami które prowadzą otwartą gre, - Rude umie w zmiany, - Krzyżanowski rokuje na przyszłość, Sklad wyjściowy - porażka. A trener tez dziś więzień taktyki i zmiany a'la Sobol 1:1... no ja pier.... Ile czasu musi upłynąć w Wiśle żebyśmy w tej drewnianej lidze grali na 2 napastników np.: Sobczak-Rodado poźniej Żyro za Sobczaka... to wie każdy kibic ale trenerzy nas raczą od 1.5 roku diamentami. Żyro wchodzi na boisko jak nie ma na nim Junci, kto mu ma dorzucić? Krzyzanowski, czarny brat robił z nim co chciał i po akcji na lewej stronie padła bramka dla Resovi (nie wiem nawet gdzie byl nasz nominalny lewy obrońca wtedy). |
Ale wiecie co - jak Rude wpuszczał Krzyżanowskiego to wiedziałem że zawali minimum jedną bramkę. Mógł dwie. Więc w sumie nie jestem zaskoczony.
Naprawdę, nie rozumiem co Rude sobie myśli?! Przecież po wejściu Krzyżanowskiego Resovia miała autostradę na lewej stronie... @AgresywbyChomik - Krzyżanowski kiedy padała bramka był na środku. Dlaczego? To wie tylko on sam. |
Dziękujemy, sezon można zakończyć, bo te pi**y nie wygrają już więcej niż 1-2 meczy do końca sezonu. Szkoda że nikt im nie wpie*** w autobusie.
|
Krzyżanowski to nie jest piłkarz i nigdy nim nie będzie.
|
Cytat:
Kolejny raz Rude daje grać amatorowi, który zawala nam mecz. Krzyżanowski wczłapał na boisko 20 minut przed końcem, przegrał wszystkie pojedynki a na koniec puścił akcję bramkową. Jak my mamy awansować z takim pozorantem w kadrze? Drugi to Duda. Mam już naprawdę dość tej gównianej gry bez żadnego podania do przodu. |
Cytat:
1) Rude z uporem maniaka wprowadza wizję Zaskrońca (promowanie młodych) - co czyni go debilem. 2) Rude z uporem maniaka świadomie i bez wpływu osób trzecich wstawia Krzyżanowskiego do składu - co czyni go debilem. |
Ale też moglibyśmy mieć z 10 więcej, patrząc po dziś :)
|
Cytat:
|
Krzyżanowski takimi występami sumiennie pracuje na trybuny/rezerwy.
Opaska na głowie, żeby zrobić stylówę na Modrica, w wywiadach opowiada, że jest najlepszym, lewym obrońcą w klubie, a przychodzi co do czego, to myślami jest już chyba w jakimś ogórkowym klubie w Grecji na intensywnym plażingu. |
Ludzie , miejcie jaja i odrobine honoru , wyjdzcie w piatek ze stadionu po 5 minutach meczu
|
Krzyżanowskiemu i Dudzie przydałoby się zejście do rezerw. Takie 2-3 mecze gdzieś na końcu świata. wyłapać parę ostrych wejść, łokci itd. Może wtedy docenią grę w 1 lidze i będą się starać.
|
Cytat:
Ale Krzyżanowski - dlaczego my zawsze musimy jakąś miernotę lansować kosztem kluczowych punktów? Gdzie tu sens, gdzie logika? Przecież tego frajera objeżdża pół pierwszej ligi i to w rzadkich sytuacjach kiedy akurat jest tam gdzie powinien. Bez słów. To jest wina Rude: miał Szota, miał Satrusteguiego, miał na ławce Jopa. Nie, musiał wejść nasz złoty chłopak. Po co?! |
Rude z tym Krzyżanowskim to przegiął pałę. Powinni obaj łapać stopa z Rzeszowa.
Gówniarz sobie wykombinował że jak ucieknie ze swojej pozycji to nikt do niego nie będzie miał pretensji. Który to już raz... Rude takimi zachowaniami zaprzecza temu co opowiada. |
Tu już nawet ciężko się pastwić nad Markusem. Jeden z gorszych meczów za kadencji Rude. Co najlepsze stosunek tych złych, słabych meczów do dobrych jest w skali 9 do 1.
Udawanie, ze Rude robi dobre zmiany. Zmienia bo musi zmieniać. Jak mu ktoś zdycha na boisku albo nie gra nic, to wchodzi kolejny paralityk z ławki. Ostatnio wszedł Junca, nie dlatego, ze Rude umie w zmiany i to był jego super pomysł na wygraną wtedy, tylko dlatego że ktos musiał wejsć i fartem wyszły dobre dośrodkowania. Gdyby Rude cokolwiek ogarniał, to dałby znowu Junce wypoczetego na 2 połowę dzisiaj. Tak to dał kalekę bez kondycji od początku i nic z tego nie było bo być nie mogło. I tak można wymieniać w nieskończonosć te urojenia drozda, markusa, wolfyego i lesiapw i rozkłądać na czynniki pierwsze gdzie mamy do czynienia z podstawianiem faktów pod ich tezy. Całe gadanie, ze Rude umie ustawić zespół czy zmotywować w przerwie. Przecież gdyby umiał jedno lub drugie to by były też często mecze gdzie wychodzimy od 1 minuty dobrze ustawieni i zmotywowani. Po prostu Rude to poziom niżej niż PMS. W sumie taki Wuja nieudacznik. W eklapie pewnie by też miał bilans 1-15. W I lidze wiadomo, że łatwiej o punkty. Mamy na tyle słabą ligę i na tyle mocny skład, że po prostu cała magia Rude polega na tym, ze jak kopaczom się zachcę, jakoś się sami albo przypadkowo nakręcą, gdzieś rywal osłabnie i Wisła to wyczuje to wtedy te dobre zagrania, dobre akcje itp się tworzą, wygrane na farcie się wtedy tworzą. No ale markus i spółka wymyślili, że to wszystko zasługa kunsztu analityka Rude. |
Cytat:
Takie powody mogę zrozumieć. Co nie znaczy, że je popieram. Tak czy inaczej, kompletnie nie trafił z tą zmianą. |
Cytat:
Nie zgadza się ani wynik, ani styl. Czy jest coś, za co mogę pochwalić ten zespół i trenera? Czy zdobędziesz się chociaż raz na przyznanie, że Rude nie spełnia oczekiwań? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl