![]() |
Cytat:
Darmozjad Sapała ma przed sobą jeszcze rok plażingu w Krakowie i później najprawdopodobniej zakończenie kariery, ew. kontrakt gwiazdorski w Wieczystej. |
Szkoda że tego murzyna połamanego nie wzięliśmy bo jak odejdą Basha czy Sapala to kurde nie będzie kto miał ich zastępować w gabinetach lekarskich. Chociaż mam jeszcze nadzieję że Jaro znajdzie 1-2 na ich miejsce, żeby bilans się zgadzał.
|
Co się stąło z Junca? On był bardzo dobry, świetne dośrodkowania
|
Cytat:
|
Cytat:
Sapałe nalezy z tego klubu wrecz siłowo usunąc,to jest chyba najwiekszy pozer od czasów Branko, goscia od kapeluszy :lol: wiecej uwagi poswieca przeszczepowi włosów niz grze w piłke. co do meczu to rozum mowi cos kolo remisu. |
Najśmieszniejsze/najdziwniejsze w tym meczu jest to, ze tutaj można się spodziewać wszystkiego, od blamażu i wstydu po wygraną i dominację, albo piękny remis, a moze remis po kopaninie :D
|
Jak ogarniemy obronę przy SFG yo świnia leży.
|
20 minut gry i zero konkretów po naszej stronie. Chyba znów na farta musimy liczyc.
edit: 35 minut - mamy 1 niecelny strzał... |
Żenująca połowa. Najgorsza w rundzie. Rude zniszczony taktycznie. Piłkarze zniszczeni mentalnie. Ani pół sytuacji bramkowej. Goku, Alfaro- kompromitacji.
Na ch.j ten Krzyżanowski chodzi do rzutów wolnych i rożnych? Czy poza Szotem i Krzyżanowskim inni piłkarze Wisły nie przyswoili w stopniu podstawowym wyrzutu piłki z autu? PS. Skupmy się na PP. Żadnego awansu nie będzie. Od początku rundy jedna i ta sama chu.nia. |
Królewski weź sobie tych hiszpańskich imbecyli ĂŹ idź stąd
Ja .......e mieć klub ,w którym kibice wykupują bilety na mecz miesiąc przed meczem i pluc im tak na ryj co tydzień.. |
Arka nas wyjaśniła i nasze wielkie plany. Szkoda ze my jako wielka społeczność Wisły godzimy się na to żeby być robionym w chuja już od wielu lat. Zaorac to w ....u i zacząć od nowa...
|
Pierwsza polowa to jakiś dramat. Kpina z nas kibiców. Ani jednej składnej akcji ani jednego celnego strzału. To co dziś na boisku odstawiają Goku Duda Alfaro Bregu i Szot to woła o pomstę do nieba. Zero chęci, zero pomysłu, zero akcji. Qrwa porzygać się idzie. Ktoś miał fantazję twierdząc, że Goku zastąpi Fernandeza 1 do 1.
|
Cytat:
Mamy piłkarzy o fizyczności dzieci: musieliby mieć technikę na poziomie Lecha żeby ograć Arkę. Arka ma gigantyczną przewagę fizyczną: siły, szybkości, skoczności etc. My jesteśmy powiedzmy o 30% lepsi technicznie. Arka jest o 90% mocniejsza fizycznie. Ot cała tajemnica. |
Cytat:
Brejgu - bez dynamiki. Zresztą w ogóle na tle Arki wyglądamy jak zbieranina z domu starców - brak siły, dynamiki, energii. Niby przesuwamy się do przodu, ale jakbyśmy wóz z węglem ciagnęli. Bramka - asysta Szota przy leniwym przyglądaniu się przez Urygę. Popełniamy mnóstwo błędów, dajemy się osaczać szybkiemu rywalowi. Nikt nie bierze na siebie ciężaru gry, no może Goku, ale on nie ma na to warunków. Rude chyba wyobraża sobie, że sama technika wystarczy - a okazuje się, że wystarczy trochę siły jak w przypadku Gojnego, który sobie spokojnie przestawia czy to Alfaro, czy to Szota, ba daje sobie radę z Carbo. Gramy na razie jak chłopcy z mężczyznami. Zmiany w przerwie wręcz konieczne. |
W przerwie Szot wędka, ktoś za tragicznego Alfaro z żółtą kartką. Nie wiem jak, ale chociaż remis dziś musimy wywalczyć.
|
Zachowanie Szota spuściło z nas powietrze. Tylko debil może zrobić coś takiego.
Goku to jest kompromitacja. Mam nadzieję że w przerwie chwycą się za jaja. |
Cytat:
|
Sorry ale nie wygląda to dobrze. Wreszcie mamy mecz w lidze gdzie przeciwnik nie muruje tylko wyszedł grać w piłkę i no nie robimy sztycha. To był dla mnie taki mecz, który pokaże z czego ulepiony jest Rude i co prezentuje drużyna bo nie jestem debilem żeby wydawać osądy o trenerze po meczach gdzie przeciwnicy bronią się w 11.
Arka też może jakoś wielu sytuacji nie miała ale trzeba im oddać że wyglądają lepiej. Mam nadziej jednak, że w drugiej połowie przejmiemy inicjatywę bo już kilka meczów pokazało, że mamy parę aby grać do samego końca. |
Gramy to samo co od początku za Pana Trenera Rudego. Gramy to samo, czyli nic. Być może w drugiej połowie nastąpi przebudzenie, bo każdy nasz mecz jest nierówny.
Generalnie cwaniaczki się spięły na Widzew - tak jak pisałem wczesniej. Spięli się bo to dobre okno wystawowe. W I lidze od początku roku jest chujnia i chwilowe zrywy. Debile jak drozd czy markus udają, ze jest świetnie. |
Bez przesady poza prezentem od Szota mieli jedną wrzutkę i strzał głową. Wiele lepsi nie są tylko grają bardziej do przodu, a u nas Goku spieprzył wszystkie okazje na sytuację bramkową. Albo się zakiwa, albo źle przyjmie, albo stoi jak kołek. I jeszcze macha łapami.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
O ile w ogóle punkty 4 i 5 regulaminu mają jakieś znaczenie. https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7361 |
Jest niesamowicie. Pod wodzą rodaka wszyscy Hiszpanie zaliczyli progres :D
Jednak miałeś z markusem racje, ze jak przyjdzie ktoś kto mówi w ich jezyku to lepiej się z nimi dogada :D Cytat:
I poczytaj wcześniejszą nagonkę inteligentów jak drozd i markus, na mnie ;) |
Cytat:
|
15 minut drugiej połowy i wyglądamy o wiele lepiej. Duda powinien przynajmniej z tego róg zrobić.
Jak chłop chce zrobić karierę to musi popracować nad strzałami. W poważnej lidze nikt nie przejdzie do porządku dziennego nad takim pudłem. |
Cytat:
Wielcy znafcy mówili, ze nam jedynie potrzeba trenera Hiszpana, bo on się dogada z rodakami :D Znafcy mówili, że Rude to przekot - nie mieli problemu z tym, ze gościu 3 razy przegrał baraze, w półamatorskiej lidze kostarykańskiej nie dał rady, a w III hiszpańskiej to się skompromitował. Mamy co mamy. Kto się chciał oszukiwac to się oszukiwał, nawet byliśmy klubem nwoczesnym przez styczeń :D |
Chyba nie samą techniką Wisła żyje. Akcja ładnie rozklepana, ale widać że jeden Sobczak ma siłę żeby się zastawić czy przepchnąć.
Dlaczego on nie gra od początku? Albo zagrać na dwóch napastników od razu? Przecież grali to z Widzewem, to chyba umieją? |
Znowu Sobczak faulowany w polu karnym. Musi zacząć protestować, bo sędziowie myślą, że nic nie było skoro nie protestuje.
|
Trzeba powiedzieć, że Colley to inny zawodnik niż kilka miesięcy temu.
|
Banda idotów prowadzona przed debila
|
Ostatnia akcja meczu to majstersztyk taktyczny XD
|
Cytat:
|
przespana pierwsza polowa. remis który jest dla nas porażką. Ciekawe, że zszedł paralityk i hamulcowy Goku to raptem Alfaro zaczął grać. Dziś Colley Pan Piłkarz.
|
No to w tygodniu ucieka nam Motror, Lechia, GKS na dystans 2 meczów. Ja pier....
|
Zwycięski remis (biorąc pod uwagę naszą dyspozycję w pierwszej połowie, gdzie graliśmy dennie).
Szkoda tej patelni Sobczaka, 3 punkty po dzisiejszej grze byłyby trochę szczęśliwe, ale bezcenne. Szkoda tego pokracznego zagrania Szota, Arka sama niewiele dziś pokazała. Druga połowa to zupełnie inna Wisła, Arka cofnęła się i chciał grać z kontry, co się na niej zemściło. Fajną zmianę dał Sobczak. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
To że jest drużyna i jest walka, niewidomym trudno wytłumaczyć. A Fart? Arka miała fart że Szotowi się pop.... w głowie na chwile. Bardzo dobry wynik, gra nie najgorsza. Gratulacje dla drużyny i trenera. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl