![]() |
Ktoś może wrzucić linka do zakupu transmisji tak aby klub też zarobił? Mam nową przeglądarkę, a mialem to w ulubionych, nie wiem gdzie teraz szukać.
/edit : dzięki Masada |
|
Cytat:
|
To moze zaczne xD
Czy wygrywasz czy nie!⌠|
Ciekawy skład. Wierzę, że uda nam się pokonać Stal.
https://gcdnb.pbrd.co/images/Xgg2OEToX6kG.png?o=1 https://gcdnb.pbrd.co/images/rlKTJMJTyrWr.png?o=1 |
Basha Junca Żyro Baena brak nawet na ławce a jest 3 ŚO. ktoś coś wie czemu tak?
|
zaraz chwila prawdy
|
25 minuta a wyglada to tak jakby Sobol siedzial na lawce. Dalej widze, ze uskuteczniamy wrzutki na wysokich obroncow rywala pomiedzy ktorymi biega jeden lub dwoch malych Wislakow.
Edit: O, nawet wynik sie zgadza. |
Marnie widzę awans bezpośredni przy takiej grze i błędach :/
|
Polecam dodanie remika do ignorowanych. Wtedy nie widac jego postow i nie rozwala sie forum jego postami :)
|
Cytat:
|
dramatyczna pierwsza połowa. Błąd Carbo za który na podwórku dostałby w ryja. Bardzo dobra gra Dudy
|
Cytat:
|
dawno nie ogladałem tak smętnej 1 połowy, przegladanie storek na IG bylo ciekawsze
bramka dla stali - nocny koszmar Markusa :) a warto dodać że obcinka Colleya to mógł być spokojnie karny napór w końcówce, ten strzał Goku , no a potem akcja bramkowa , fajna coś sie działo kopanina, ale emocje były :) |
No i główka Rodado którą powinien trafić z 5 metrów.
Najsłabsi Jaroch, Goku. Alfaro też piłkę miał może, ze dwa razy. Teraz jest czas dla trenera, zobaczymy co jest wart. |
jak narazie typowy mecz Wisly. Sprezentowana bramka i wrzutki na obroncow rywala. Duda najlepszy na placu, mam nadzieje ze wystarczy mu pary.
Swoja droga to zastanawiajace, ze kolejny trener probuje grac skrzydlami i wrzucac pilke kiedy nie mamy nikogo wysokiego w ataku. Skoro i tak oddajemy pilke za darmo to moze lepszym pomyslem byloby nakazac strzelac z dystansu, moze chociaz cornery by z tego byly. |
Czy nikt nie widzi, że Jaroch w grze do przodu do drewno?
Czy nikt nie widzi, że nasi Hiszpanie, o ile mają technikę indywidualną, to pod względem inteligencji boiskowej są wręcz denni? Rodado, Goku, Alfaro nie maja pojęcia jak się ustawiać, jak unikać spalonego, jak wykorzystać swoją technikę. To mój pierwszy kamyczek do hiszpańskiego ogórka (sorry, Markus) |
Cytat:
|
Jestem ciekaw opinii kolegi Markusa o najlepszym środkowym pomocniku w 1 lidze (a może i w Polsce) Marcu Carbo.
|
Jebana wolna gra w tiki take, powinni miec placone podstawe plus premie za wyniki a nie calosc co miesiac na konto niezaleznie od wynikow. Moze wtedy by im zalezalo i grali by szybciej.
|
niesamowity fart, są trzy punkty, tak jak pisałem tutaj po którymś meczu jesienią nie chciałbym, żeby takie mecze były regułą zamiast wyjątków od pewniejszych wygranych
ten mecz zwiastuje maksymalnie udział w barażach, nie widzę dużego postępu ani zmian od Sobolballa wygląda na to, że Rude odziedziczył mankamenty z jesieni z dobrodziejstwem inwentarza, na teraz brakuje powodów do optymizmu oprócz wymęczonych 3 pkt - Stal po to bez zagrała bez najlepszego napastnika żebyśmy strzelili sobie gola sami, uparte rozgrywanie od bramki od tyłu przypomina mi gdy Garbarnia próbowała tak grać niskimi, młodymi, technicznymi zawodnikami i w efekcie spadła z II ligi po wielu stratach na podobnej wysokości co błąd Carbo, bo kończyły się golami dla rywali - w drugiej fazie ataku przydałoby się mniej lag i wrzutek, a więcej kombinacyjnej (ale szybszej) gry, po przerwie to wyglądało minimalnie lepiej, szkoda że ciągle za wolno i trzeba było wycofywać na wrzutki, inna sprawa że jak Stal zagęszczała w polu karnym, to magicy prawie nic nie mogli zrobić - nie spodziewałem się że najgorszy w pomocy będzie Carbo, Duda wyglądał przy nim może nie jak profesor, ale doktor w trakcie habilitacji, kilka otwierających zagrań i dobrych odbiorów, gorzej pod samą bramką - słaby mecz Goku, podejmuje złe decyzje na boisku, strzela gdy wypada podać, za to zamiast ładować pod ladę podaje na wykończenie do Colleya, 2-3 razy zepsuł akcję niecelnym podaniem, generalnie jest za małym wsparciem dla Rodado - Jaroch poniżej krytyki, dobrze że Szot jest w odwodzie, oddany bez żalu Warczak nie zagrał dziś nie wiadomo jakiego meczu w Stali, ale wyglądał lepiej od Jarocha, co nie było szczególnie trudne - zabolał brak Baeny, w pierwszej połowie Villar minimalnie bardziej przydatny od Alfaro, w drugiej połowie na odwrót, ogólnie skrzydła zaprezentowały się mało kreatywnie - karny dla Stali przepisowy, nie liczy się intencja, jest kontakt ze strony obrońcy w stopę = faul, wczoraj podobna decyzja na korzyść Rakowa, ale to bardzo niewdzięczna sytuacja dla Carbo |
Ta końcówka była wyliczona przez algorytmy :D
|
Całe szczęście, że nam się udało!
|
Wygrana to wygrana, nieważne jak zdobyte 3 pkt to 3 pkt. Ale w dłuższej perspektywie to ciężko się spodziewać, że z taką grą uzbieramy sporo pkt, bo fart się skończy za 5 a moze w kolejnej kolejce i będzie średnia zdobytych pkt na mecz 1,1.
Wielki taktyk i znafca Rude, po 2 miesiącach pracy i obozie w Turcji zaprezentował się gorzej niż Jop po wejściu z marszu do Wisły. Ciekawe. |
Niestety KOALIK ma sporo racji w tym notorycznym szydzeniu typu: "Markusik".
Niestety Markus skompromitował się ostatecznie w początkowej ocenie CARBO, który wiadomo co dzisiaj zagrał. Jego występ można jedynie porównać do Colleya w pamiętnym meczu z ŁKSem... Choć Carbo jeszcze w końcówce miał stratę na kolejną bramkę. Boki obrony tragiczne, Szot i Saturstegi dużo lepiej wypadli. Eneko zagrał bardzo dobrze pomijajac bramkę, dużo lepiej niż Krzyżanowski. Raton wybronił nam punkty w 82 minucie. Bregu obiecująco, chociaż u nas każdy na początku (łącznie z Carbo) coś pokazywał. Z taką grą nie mamy szans na pierwszą szóstkę. |
Mecz na remis, dziś po prostu dopisało nam szczęście. Przy takiej grze nie widzę nas na miejscach 1-2, co najwyżej baraże. Wielkiej różnicy w porównaniu z kopaniną Sobolewskiego nie zauważyłem, oby nam się Duda nie rozsypał na dłużej. Carbo dziś kilka katastrofalnych strat, ewidentnie pod formą.
|
Bregu ma pojęcie o graniu. Karny znowu naciągany. Taki mecz daje nadzieję na serię wygranych.
No i Raton bezbłędny, może poza tym wybiciem w kosmos zamiast na aut. |
Jeszcze 10 (i 14 szans), a ja idę na mocną porcje czegoś na uspokojenie nerwów!
|
Niesamowite, model Królewskiego zadziałał bezbłędnie. Udało mu się znaleźć trenera który w Sobolewszczyźnie jest jeszcze lepszy od samego Sobolewskiego :D A te usilne próby gry od tylu non stop, śmierdzące golem? MMMMmmm przypominaja sie najwspanialsze czasy trenera guliczki i sezon spadkowy :D
Pan Rude to jednak fachowiec, Sobolewski w przeciwieństwie do niego miał chociaż efekty nowej miotły i kilka super zagranych spotkań, zanim druzyna zaczela realizować całkowicie jego myśl. Tutaj za to bez zbędnego czekania, prosto do piłkarskiej padliny! :D Trzeba sie modlić o baraże, chociaż Albercik to fachowiec w ich przegrywaniu wiec chyba mozna sie juz godzic z 3 sezonem w 1 lidze. |
Jaki fart :lol:
Przede wszystkim - Rude bardzo zawalił z wyjściową jedenastką. - Jaroch poniżej krytyki, mam nadzieję że od następnego meczu zagra Szot. Bardzo ładny strzał zza pola karnego tego drugiego. - wpuszczenie dwóch młodzieżowców na raz mając trzech na ławce to skrajna nieodpowiedzialność. Uraz Dudy (oby nie poważny) i trzeba kombinować z jakimś z dupy ustawieniem z Kutwą - Krzyżanowski powinien dostać zjebkę za tą sytuację kiedy wywalił piłkę w kosmos zamiast podać Trzeba też oddać Stali że zagrała bardzo dobry mecz, to nie była desperacka obrona i żebranie o czas. Grali kompaktowo, dobrze wyprowadzali piłkę, mądrze w obronie. Oba gole były przez nas wciśnięte. Bardzo duży postęp drużyny od poprzedniej rundy, nie wyglądają już na czerwoną latarnię ligi. Oglądałem mecz Polonii z Arką (a właściwie pierwszą połowę) - Stal poziom wyżej niż drużyna z Warszawy. Z (nielicznych) pozytywów: - dobra postawa Ratona. Raz wybił piłkę przed siebie przy strzale z dystansu, przy golu bez szans - idealne uderzenie przy słupku, poza tym kilka strzałów obronionych i ważna interwencja daleko poza polem karnym, kiedy nasza obeona była tradycyjnie na grzybach. Niby nic wielkego, ale piszę o tym ze względu na hejterów wypaczających rzeczywistość. - Bregu nawet dobrze wrzuca - dobra zmiana Szota i bohatera meczu - Eneko. - widać że teraz zamykamy akcje z boku. Raz zrobił to Carbo, raz Satrustegui. - drugi gol po ładnym wykonaniu SFG. @Karherop - możesz sobie dać siana. Carbo zawalił pierwszą bramkę (pytanie czy nie był tam skrobnięty), przy karnym to już była desperacka próba ratowania tego co inni zawalili. Takie interwencje to zawsze 50/50. Poza tym zebrał masę piłek i mnóstwo zagrań do przodu, w odróżnieniu od takiego Dudy - celnych. Nie był to jego genialny mecz, ale większy sabotaż z tyłu robili obrońcy, co chwilę zagubieni i źle ustawieni. |
I po to ten Rude? Nie mógł zostać Jop? Byłoby taniej, swojsko, i chyba jednak bardziej efektywnie.
Oglądałem jednym okiem. I nie zauważyłem niczego co miałoby dawać optymizm. W zasadzie jakbym nie wiedział, że mamy innego trenera, to bym powiedział, że to ta sama Wisła co sobolewskiego. |
Cytat:
Igbekeme też popełniał tego typu błędy. To nie sprawiało, że przestawał być najlepszym defensywnym pomocnikiem Wisły, dającym najwięcej pozytywów zespołowi na tej pozycji na przestrzeni wielu spotkań. Sam mecz słaby i rozczarowujący, wygrany bardzo szczęśliwie. Raton nic nie zawalił, parę razy dobrze bronił (według S1mone to prawie niemożliwe :evil::-D), Jaroch psuł każdą akcję Wisły, Uryga poruszał się wolno jak żółw, Colley niemal zrobił idiotycznego karnego, a strzelił przy golu na 1-1 z prawej nogi tak, że nie wiadomo było czy bardziej śmiać się czy płakać.:evil: Krzyżanowski bardzo słabo, na szczęście dużo lepiej i skuteczniej Eneko. Jak sobie przypomnę niedawne słowa Jaroo1, że na lewej obronie nie mamy dziś nikogo sensownego do gry w przeciwieństwie do prawej obrony i nikt się tam nie nadaje, to śmiech wraca.:rotfl: Eneko to kolejny "strzał w kolano", prawda Jaroo?:-D:evil: W drugiej linii wszyscy poza Dudą grali źle i słabo. Bregu w moim odczuciu dał dobrą zmianę, parę razy ładnie pokazał się do podań, próbował gry kombinacyjnej pomimo, iż na razie nie ma z innymi piłkarzami żadnych wypracowanych automatyzmów. Kutwa zanotował choć jedno dobre zagranie? Nie widziałem. W kolejnym meczu gramy bez Carbo, to pewnie zobaczymy jeszcze ciekawsze "popisy" Sapały.:evil: PS. Naprawdę niech ktoś w końcu zrobi porządek i zbanuje tego Koalika, nazywającego się teraz Remake. |
Cytat:
|
Cytat:
Gra była rwana m.in dlatego że niemal zawsze gdy Duda próbował dalszego podania była strata i kontra. Za to z tyłu bardzo dobrze, dużo przechwytów i asekuracji. |
Ten mecz miał wszystko, może poza naszą dobrą grą. Dramaturgia, gole, przestrzelony karny i happy end... :)
Carbo dziś był nieCarbem. Zawalony gol, sprokurowany karny i skasowanie Dudy, któremu przybił wkretem pieczątkę na czole... Myślę, że ta zmiana była pokłosiem tej interwencji, chociaż nie mam pewności. Bardzo często urazy głowy dają o sobie znać dopiero po chwili. Z oceną Ratona mam problem. W sumie zagrał niezły mecz, miał parę udanych interwencji, w tym sam na sam z Warczakiem. Tylko, że znowu przy jednej wrzutce odezwał się instynkt elektryka, na szczęście bez konsekwencji. Karny dla Stali też po jego złym wybiciu (tam jeszcze wielu Wiślaków mogło zatrzymać tą akcję, więc trudno go obwiniać o karnego, co nie zmienia faktu, że mógł zazegnać niebezpieczeństwo, zamiast tego wrzucił podpaloną zapałkę do stajni). Przy golu raczej bez szans, ale czemu ustawił ciężar na przeciwnodze przy strzale? Gdyby ten strzał był gorszy to też by go nie obronił, zachował się jalby miał bronić karnego i iść w ciemno... Przy karnym nie wyczuł strzelca, ale przeciwnik spartolił, dać mu plus za zdeprymowanie strzelca? Sam nie wiem. W sumie to był jeden z jego najlepszych meczy w Wiśle.... Co za dobrze o nim nie świadczy. Indywidualnie nikogo nie pochwalę, bo zagraliśmy słaby mecz. Jeśli mam kogoś na siłę wyróżnić to o dziwo młodych Polaków. Podobał mi się Szot, Krzyżan i Duda. No i fajną zmianę dali Eneko i Bregu. Pierwsze śliwki robaczywki. Ważne, że za 3 punkty. Jakiegoś unikalnego stylu trenera tu nie widziałem, ale dajmy mu trochę czasu. Szczęście w piłce też jest ważne, a trener miał go dziś całkiem sporo. |
Oczywiście, że Carbo zagrał poprawnie. Straty wynikają z kretyńskich podań na dwa metry, zwłaszcza ta druga strata po zagraniu Jarocha to wina głównie podającego. Słabo zagrali skrzydłowi, no i Goku, który zamiast grać szybciej to maca piłkę i najczęściej marnuje korzystną boiskową sytuację.
Tak czy siak mieliśmy kilka dobrych okazji żeby uspokoić sytuację wcześniej. Stal nie stworzyła jakichś klarownych okazji poza przypadkowym sam na sam Warczaka, które wybronił Raton. Najważniejsze, że wynik się zgadza, bo niewiele brakło żeby było w pałę. Zobaczymy jakie zespół wyciągnie wnioski. To był pierwszy mecz, takie zawsze są trudne. |
Jaroch to poziom drugiej ligi. Ja nie wiem jak gość z taką techniką może się dalej ślizgać w pierwszym składzie. Cieszą trzy punkty i ułożona stopa Brequ. Reszta do zapomnienia.
|
Jezeli trener nie wyczerpał dziś limitu farta na całą runde to awansujemy.
Mecz bez różnicy jak porównać do czasu wielkiego taktyka. Może troche więcej graliśmy środkiem. Stal to fajny projekt młodzi ktorzy sie rozwijają, stabilne podstawy organizacyjne powinni w perspektywie 2-3 sezonów zagrać w eklapie. Jestem ciekawy czy Rude powie coś wiecej pozatym ze graliśmy do końca. |
Drozd,
pierwsza bramka to 100 proc wina Carbo. Zle przyjal pilke, pod siebie, poprawial i mu przeciwnik ja dziabnal. Blad techniczny, nic innego. Podanie dostal takie i tam gdzie byl, bo tak bylo zaplanowane. Takie sa polecenia taktyczne. Jak bys ogladal caly mecz to bys widzial, ze takich podan bylo ze 30. Problem taki, ze ten jeden raz kiedy rywal byl blisko, zle przyjal pilke. A karny byl bez dyskusji. Kopnal przeciwnika nie pilke. Gdyby atakowal zgodnie z przepisami byc moze ten strzal szedl by w swiatlo bramki. Jesli takie karne mialyby nie byc gwizdane to nie wiem jakie mialyby byc. Zacznij widziec rzeczywistosc taka jaka ona jest. Bo jakies krzywe zwierciadlu ci filtruje. |
Skarabeus : Drozd jest jak Markus, oni obydwaj oceniają przez pryzmat swoich sympatii i antypatii, zamiast tego co widzą.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl