![]() |
Cytat:
Nasze nowatorskie podejście do zarządzania każe zakładać, że każdy potrafi uczyć się na błędach, a więc im bardziej komuś nie wychodzi, tym większej wiedzy nabywa i tym większe prawdopodobieństwo, że następnym razem mu wyjdzie. Dlatego czekaliśmy tak długo aż wreszcie Sobolewskiemu "odpali" i dlatego zapewne algorytm dał największe szanse temu, kto przegrał wszystkie swoje baraże. Probabilistyka to jest nauka. I ona mówi, że skoro prawdopodobieństwo wygrania pojedynczego barażu wynosi 50% (albo się wygra, albo nie), to przeciętnie liczba wygranych w większej próbce będzie wynosiła mniej więcej połowę rozegranych baraży. Ergo, absolutnie mylą się ci, którzy uważają, że im większe ktoś ma doświadczenie w wygrywaniu baraży, to zwiększa to jego szanse na wygranie kolejnego barażu. Jest dokładnie odwrotnie - jego szanse na wygranie kolejnego barażu maleją z każdą wygraną! Natomiast wiadomo, że ten, który wszystkie przegrał (im więcej, tym lepiej), ma coraz większe szanse na to, że tym razem wygra. Rachunek prawdopodobieństwa się kłania! |
Obaj nie bierzecie pod uwagę LLP czyli dla mniej kumatych Logiki Lig Polskich
|
Cytat:
|
27 pkt, 3 miejsce, awans
|
1. 32
2. 2 miejsce 3. Zostanie |
27 , 3 miejsce. Baraże to loteria, ciezko coś wyrokować.
|
Podsumowanie typów:
1. Ile punktów zdobędzie Rude w 15 meczach? 2. Które miejsce zajmiemy? a) Jak zagra w barażach to czy będzie awans? 3. Jak zostanie oceniona jego praca po tym półroczu? Najpierw osoby, które wytypowały każde z pytań: jaroo1: 1. 26 pkt 2. 3-4 miejsce a więc baraże a) Nie przejdziemy baraży 3. Tu będzie ciężko rozstrzygnąć bo zaraz ktoś powie, że jak zagrał w barażach to nie jest źle jak na "akcję ratunkową". Moim zdaniem to będzie źle. Zrobi coś w stylu Sobola, niezła runda, nadzieje i klapa w barażach czyli jak dla mnie ocena negatywna bo celem jest awans i tylko on jest równoznaczny z oceną pozytywną. As: 1 - 33 2 - Awans bezposredni (33 wystarczy bo wszyscy w tej lidze rozdaja punkty) 3 - zostanie bogiem Krakowa i okolic Sylwus1988: 1. 25/27 punktów 2. baraże fartem i przegrana w nich 3. kolejna zmiana koncepcji i reset po naszemu gpat: 1. max 13 punktów 2. ? - może jakiś strażak, jakimś cudem, uratuje baraże. 3. nie dotrwa na stanowisku do maja. AgresywnyChomik: 1. 37 2. Bezposredni awans 3. Trener dekady, przedłużenie kontraktu. KOALIK: Wg propagandy Markusika: 1. 45 pkt, bilans bramkowy: 100:0. 2. Wygrana w cuglach pierwszej ligi i wygrana w Pucharze Polski. 3. Wisła zmieni nazwę stadionu po sezonie na: ,,Stadion imienia Alberta Rude". A sam Rude zostanie następcą Marka Jędraszewskiego na stanowisku namiestnika Watykanu w Krakowie. pepe72: 1. 33 2. top2 3. dobrze Karherop: 1. 27 pkt 2. 3-4 miejsce 3. Awans po barażach. 4. Będzie spora krytyka, ale kontrakt zostanie przedłużony. Drozd: 1- 35 pkt 2 - 1-2 miejsce 3 - awans bezpośredni 4 - jaroo zostanie koronowany forumowym ekspertem. leszekpw: 1 33-35 pkt 2. 1-2 miejsce 3. Awans bezpośredni 4. Kontrakt przedłużony krysztal: 1. 15 pkt ale tylko w 10 meczach po których sam zrezygnuje 2. 1-2 miejsce po fantastycznym finiszu Jopa i komplecie punktów w 5 ostatnich meczach 3.Awans bezpośredni trenera strażaka-Jopa 4.W oczach kibiców ocena jednoznacznie negatywna,w oczach Kobry trener jakiego w Wiśle nie było tylko wyników nie miał Patryko: 1. ~20 punktów 2. baraże z 5-6 miejsca 3. przegrana w finale baraży 4. raczej nie będzie sytuacji podobnej do tej z Sobolem - Rude nie dostanie w nagrodę za zawalenie awansu kolejnej rundy kowalkowskij: 1. 29 2. Porażka w barażach 3. Przedłużenie kontraktu, druga szansa tedyy: 1Powyżej 35 pkt 2- miejsce 1-2 Awans czyli przedłużenie kontraktu swiety37: 1. 37pkt 2. 3 miejsce i awans po barażach. 3. Trener zostaje. Mixu: 1. 29 2. bezpośredni awans 3. w barażach jeśli zagramy to nie wygramy bo ponownie się zesramy 4. pozytywnie, da nadzieje na utrzymanie się w ekstraklasie. Watts: 1. 27 2. baraże z 3. miejsca 3. odpadniemy w barażu 4. zostanie dla ciągłości "projektu", ewentualnie z braku kasy albo po słabym starcie sezonu 24/25 go pożegnamy sandomingo: 25 punktów bilans 7-4-4 5 miejsce Porażka w finale baraży Jerry1986 wraz z algorytmem przedlĂšża kontrakt z Rude hawaiisurfer: 1. 37 pkt. 2. 1 miejsce 3. Bóg trenerki WildDog: 1. 28 pkt. 2. awans bezposredni 3. trener zostaje i w nastepnym sezonie top 8 dla jaj nazxanej EXTRAKLASY. BCGorlice: 1. 27 punktów 2. miejsca 3-6 3. przegramy baraże 4. pozostanie trenera zależy od czynników od klubu niezależnych kasiarz: 1. 32 2. 2 miejsce 3. Zostanie Niekompletne typy: piotrek1803: 26 pkt 5 msce brak awansu Ogryzek: Obstawiam 2 miejsce i awans bezpośredni doktor granat: 1. 31 pkt 2. miejsce 2 - awans RybaTs: 1.34 pkt 2. 1 miejsce awans s1mone: 32 punkty Walka o awans do ostatniej kolejki Jeśli awans to bezpośrednio, jeśli baraze to wtopa. CMSNero: 1 miejsce , 8pt przewagi Skawa Wadowice: 1. 29 pkt 2. miejsce 2 fansorina: 35 punktów, Awans bez barażów. Rodado królem strzelców. ciacho: 33 pkt. 2 miejsce wiesniak842: 26pkt. 3 miejsce Wyjebka w barazach. masada: 27 pkt, 3 miejsce, awans Gin: 27 , 3 miejsce. Baraże to loteria, ciezko coś wyrokować. |
Podbijam:D
|
Już nie ma co podbijać. Wszystko w jednym poście zebrałem, na koniec sezonu podsumuję. Póki co trochę się wstydzę, ze napisałem iż tak dużo pkt zdobędzie Rude :( Ale byli też lepsi ode mnie w typowaniu :D
|
Wszyscy (w tym ja) którzy typowali 1-2 miejsce już na co najmniej 90 procent niestety nie trafili.
Jak dotąd jest 10pkt, zakładając, że wygra wszystko do końca to może być max 34 pkt. |
No czyli Ci co obstawiali okolo 30 pkt też już mogą powoli się wykreślać z listy tych co trafili. Sa tacy co obstawiali 35 i więcej więc już na pewno nie trafią. Licząc po średniej 1,43/mecz to będziemy mieli 21 pkt zdobytych na koniec. Mało kto ogóle tak pesymistycznie stawiał, ale niektórzy stawiali więc zobaczymy.
Walka co raz bardziej zacięta. Chociaż w tym temacie. |
Ludzie z okolic 30 pkt jeszcze mogą swój wynik wykrecic.
Obstawiałem 27 pkt, mamy 10, brakuje 17 czyli bilansu w ostatnich 8 spotkaniach 5-2-1. Podobnie jak w statystycznym, wychodzi jak byk 4 miejsce. Mało prawdopodobne, ale wciąż z szansami. |
Rude dotychczas osiągnął 19 pkt /36 pkt
Wynik końcowy będzie oscylował w granicach 19-28 pkt Pozostało w swoich typach 12 z 34 osób biorących udział w zabawie Jaroo1 26 pkt Sylwus1988 25/27 Karherop 27 Patryko 20 Watts 27 Sandomingo 25 Wildog 28 BCGorlice 27 Piotrek 1083 26 Wieśniak 842 26 Zasada 27 Gin 27 Teoretycznie wynik 27 pkt jest wykluczony matematycznie, ale +/- 1 pkt to będzie dla wielu i tak bardzo trafne typowanie. O ile wywalczymy te 7 lub 9 pkt w 3 meczach |
Patrząc na kalendarz i na mój typ... nie chcę wygrać w tym konkursie :|
|
Zdecydowanie życzę zwycięstwa Wildogowi, choć typuje że to twórca tematu trafi z wynikami w 100%, przynajmniej tymi punktowymi
|
Stawiam w tym momencie na wygraną Panów: Jaroo1 & Piotrek1083 & Wieśniak842.
A w bardziej pesymistycznej wersji (porażka z GKS) na sandomingo. Mam nadzieję, że gorzej punktowo nie będzie. Chcę też podkreślić, że KOALIK wykazał się wielką intuicją i jako jedyny wytypował zdobycie PP... :D:D:D Inna sprawa, że nie było tu pytania o PP. |
Ale dorąbałem z tymi 35 punktami, wstyd
|
Wszystko wskazuje na to, że mimo mojego pesymistycznego podejścia i tak przeszacuję dorobek drużyny Rude...
To tylko pokazuje, jak fatalna była w wykonaniu Wisły ta wiosna. |
Na swoją obronę powiem,że trafiłem z wynikiem punktowym po 10 kolejkach tylko trener kurczowo trzyma się stołka :D
|
Cytat:
Fajnie byłoby to powtorzyc przed kolejnym sezonem, byle by doszło do niedoszacowania, a nie przeszacowania.... |
Cytat:
Cytat:
|
Kolejna kolejka i kolejne rozstrzygnięcia w naszej zabawie. Byłem pesymistą ale i tak typowałem optymistycznie, jak na swoje przekonania. Szacun dla Was ultra realisto-pesymiści, że się znacie lepiej ode mnie i typowaliście lepiej. Chociaż i tak się uja znacie bo wątpię w te 25 pkt do których nadal możemy dobić, także większość z Was realisto-pesymistów i tak gówno wie o Wiśle i piłce :D
A no tak se ironizuje z tego w....ienia. |
Pozostało w swoich typach 3 z 34 osób biorących udział w zabawie
Sylwus1988 25/27 Patryko 20 Sandomingo 25 Chciałbym żeby wygrał Sandomingo, ale bliżej jednak wyniku Patryko |
Czyli jak wygram, to dostaję w nagrodę posadę dyrektora sportowego?
|
Już wygrałeś.
Swoją drogą sam fakt że nawet ja przestrzeliłem tak mocno z wynikiem Wisły pokazuje jak tragiczna była ta runda |
Ja jak typowałem to z takiego klucza, że gorzej od Sobola ani od swoich zdobyczy pkt w Kostaryce (porównywalna liga do naszej I i porównywalny klub co do potencjału na daną ligę) Rude nie zejdzie. Jak się okazało I liga i patologiczna Wisła brutalnie zweryfikowała analityka. Co klub to gorsze wyniki, co mniejsza przewaga klubu x w danej lidze nad innymi, to wyniki gorsze.
|
Patryko, gratulacje.
Rude swoimi 19/42 pkt dokonał wręcz niemożliwego. Jeszcze w momencie zatrudniania mówiłem, że jeśli już mieli zatrudniać Rude to mogli od razu na starcie sezonu, ale nie w tak kluczowym momencie. Po prawdzie to gdyby tak było to trwała by właśnie desperacka walka o miejsca 10-14 |
Cytat:
Ale serio, Rude mógłby spuścić Wisłę z 1 ligi. Niebywały kasztan. |
Najlepsze kasztany na placu Pigalle. Alfons z Kostaryki. Dziwnie sie to wszystko laczy.
|
Rude ma srednia 1.34. Gwarantuje to utrzymanie:)
|
Ale liczysz średnią wraz z okresem efektu nowej miotły czyli czasu do przerwy reprezentacyjnej. Sobol tez ogólnie miał średnią z 2 sezonów 1,70 coś, dzięki tej serii 7 wygranych pod rząd. A z sezonu tego miał 1,45 bodajże. Tak, tak markus, drozd, wolfy, lesiu, Pan Wielki Trener i Analityk w jednym Albert Rude ma gorszą średnią niż schyłkowy Sobol
Wolfy po meczu z Odrą 2 marca: Cytat:
Cytat:
Rude od momentu po meczach repry. Bilans 2-3-4. 9 meczów 9 pkt. Średnia iście Brzęczkowa ale z EKSTRAKLASY!!! z ekstraklasy gdzie Wisła miała w porównaniu do ligi słaby skład, nie tak wielki budżet jak najlepsi, nie tak duży budżet płacowy jak najlepsi. Wtedy byliśmy średniakiem ekstraklasy. Rude z drużyna w I lidze, z czołową drużyną pod względem budżetu, płac itd dokonał niemożliwego. Średnia 1,0 pkt na mecz. Chwała mu za to bo pisze historie na naszych oczach. Ale wygrana z Termalicą da 1,2 pkt na mecz średnio. |
Excepted points było zapewne z 36. Wszystko można logicznie wytłumaczyć.
|
To jeszcze oficjalnie Patryko - gratulujemy, 20 pkt przy 19 faktycznie zdobytych po przez Rude jest niesamowicie trafnym wynikiem. Myślę że nawet AI nie mogłaby takiego wyniku wymyślić. Tobie się udało.
Nikt nie typował tak niewielu punktów, dwie osoby typowaly mniejsza ilośc, ale ze to że Rude odejdzie w trakcie rundy i ktoś jeszcze będzie to ratował, więc nie można tego zaliczyć. |
Pomyliłem się rzeczywiście niewiele, ale niestety nawet 20 zdobytych punktów nie dałoby baraży, które obstawiałem. W tym roku poprzeczka była zawieszona nieco wyżej, a dokładnie o 2 punkty.
Natomiast co do punktu 4 mojego posta myślę, że sprawa jest otwarta i może JK w końcu pójdzie po rozum do głowy i zatrudni kogoś z kwalifikacjami. |
Konkurs podsumowali już inni. Gratuluję Patryko. Pytanie 4 czy Rude zostanie jest nadal aktualne ale było ono bardziej w formie zabawy niż jakiegoś obstawiania bo jak wiadomo nawet po takiej klapie Jaro może z bananem na ustach zostawić parodystę.
Myślę, że blisko wygranej mógł być też krysztal gdyby nie PP to pewnie była opcja, że Rude sam stąd wypieprzy po kompromitacji w pierwszych 10 meczach. Pytania 2-3 zaskoczyły wszystkich. Rude odjebał taką szopkę, której nikt się nie spodziewał a brak chociażby jednej wygranej w 3 ostatnich meczach wyrzucił nas daleko poza top6. Można poczytać typy wszystkich, fajne pokazuje to skalę kompromitacji Rudego, Królewskiego i Wisły bo nikt nie myslał, że pozbywając się Sobola, z klubu lekko zakładając top6, staniemy się w przeciągu 3 miesięcy średniakiej I LIGI! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl