Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   17 kolejka, BBT Nieciecza - Wisła Kraków, 1 grudnia 2023, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10955)

Drozd 01.12.2023 22:31

Taaa Raton jest głównym problemem.

Sobolewski i reszta bandy, won.

Patryko 01.12.2023 22:32

Zagraliśmy dokładnie taką samą padlinę jak z GKSem, po prostu tym razem nie udało się fartownie wygrać.

Drużynowo nie istniejemy, już nawet z ataku pozycyjnego nic nie zostało. Kłuje w oczy brak dokładności podań, brak zrozumienia, jesteśmy przewidywalni do bólu. Na chwilę obecną nasza gra wygląda jak walka o utrzymanie, a nie o baraże lub awans.

Już się nawet nie denerwuję, nie mam żadnych oczekiwań, jesteśmy po prostu w bagnie, w którym trzyma nas upór JK. Trzymając na stołku trenera Sobolewskiego, niszczy zarówno jego (po okresie w Wiśle nie znajdzie pracy nigdzie), jak i klub.

AS82 01.12.2023 22:36

Tyle prostych strat, niedokładnych podań to w jednym meczu jeszcze nie widziałem, to było porażające w tym meczu

Książę Palownik 01.12.2023 22:41

Szkoda tych punktów z GKSem - one mogą nas kosztować kolejny okres przygotowawczy spędzony z Sobolewskim.

Co do meczu, to niewiele można napisać.

1. Murawa nie pozwalała na indywidualne przebłyski, więc szczególnie widać było brak jakiejkolwiek gry zespołowej.

2. Absolutnie zero schematów w ataku, te desperackie próby przepchnięcia się środkiem w końcówce meczu... litości.

3. Niestety minusem naszych piłkarzy jest potwornie słaba motoryka. Ten mecz wyglądał jakby dorośli faceci grali z 15-latkami.

Chorynatrzykolory 01.12.2023 22:41

Sobolewski po tym sezonie bedzie mógł zostać trenerem co najwyżej Prądniczanki i to nie seniorów a może orlików lub żaków starszych. Takiej chujni jak my mając jak na tą ligę i tak dobry sklad to nikt nie gra
..

Elefant 01.12.2023 22:42

Zagraliśmy dokładnie takie same trociny jak tydzień temu. tylko wówczas człowiek prezesa na ławce trenerskiej i ludzie prezesa na boisku mieli farta, że coś wpadło. Ani wówczas ani dziś nie zasługiwaliśmy chociaż na remis.
Nie liczę na nic. Ośli upór i rozdęte do kosmicznych rozmiarów ego prezesa gwarantuje nam trwanie stabilnie w tym g...
Jak wyżej Markus napisał. Zmarnowany rok.

Markus 01.12.2023 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1612837)
Taaa Raton jest głównym problemem.

Sobolewski i reszta bandy, won.

Dokładnie tak. WSZYSCY popełniali koszmarne, niewyobrażalne błędy, także Duda na przykład w idiotyczny sposób robiąc aut, Sapała, Szot, Sobczak, Talar, Uryga... :shock: W głowie się nie mieści jak żenujący poziom indywidualny i całej drużyny mamy pod ręką tych trenerów.

To nie jest kwestia złej gry dwóch-trzech sprowadzonych zawodników, tylko dramatycznego jakościowo stanu szkoleniowego, który nic nie potrafi i niszczy każdego, kto z nimi pracuje. Przecież widać to jak na dłoni.

Upór Królewskiego w trzymaniu Sobolewskiego to już nie jest głupota, to jakaś chora fobia.

luke1906 01.12.2023 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1612844)
Dokładnie tak. WSZYSCY popełniali koszmarne, niewyobrażalne błędy, także Duda na przykład w idiotyczny sposób robiąc aut, Sapała, Szot, Sobczak, Talar, Uryga... :shock: W głowie się nie mieści jak żenujący poziom indywidualny i całej drużyny mamy pod ręką tych trenerów.

To nie jest kwestia złej gry dwóch-trzech sprowadzonych zawodników, tylko dramatycznego jakościowo stanu szkoleniowego, który nic nie potrafi i niszczy każdego, kto z nimi pracuje. Przecież widać to jak na dłoni.

Upór Królewskiego w trzymaniu Sobolewskiego to już nie jest głupota, to jakaś chora fobia.

Zapomniałeś wymienić swoich hiszpańskich ulubieńców. Byli tak samo żałośni.

Ja pier.dolę jaka ta drużyna i ten sztab to jest chu.jowizna to się w pale nie mieści.

Jaroo1 01.12.2023 22:48

Cyrk, kabaret, horror. 3 w 1, a wszystko dzięki Wiśle. Niesamowita paleta wrażeń.

Cytat:

Ja pier.dolę jaka ta drużyna i ten sztab to jest chu.jowizna to się w pale nie mieści.
Ta drużyna nie jest słaba... Po prostu, przychodzisz do zjebanej pracy, prezes zjeb, dyrektor zjeb, kierownik zjeb, brygadzista zjeb to jak masz pracować? Wyjebane masz, prędzej czy później w takim syfie, kwasie, psycha Ci siada, nawet jeśli na początku miałeś motywacje i ambicje.

I stąd się to bierze. Każdy kto tu zaczyna gra lepiej niż własna wersja po kilku miesiącach spędzonych w Wiśle.

Królewski powinien wypierdalać czym prędzej z Wisły.

Drozd 01.12.2023 22:49

Królewski to narcyz w dodatku głupawy. Dwa lata firmował rodzinę na swoim teraz nie ma jaj żeby posypać głowę popiołem. Szczyl na stanowisku...

DysoN 01.12.2023 22:49

Powiem wam ze z tym co prezentujemy to i tak zbyt wysoko w tabeli jestesmy.

Carbo - kolejny piłkarz, który po bliższym zapoznaniu się z wiślacką myślą szkoleniową traci wiekszosc swoich atutów jakie pokazywał po przyjściu do klubu
Duda - stabilnie podąża ścieżką Starzyńskiego zamieniając młody talent na wielowymiarową bylejakość. Może w innym klubie jeszcze będzie miał szanse się rozwinąć o ile szybko odejdzie.

s1mone 01.12.2023 22:51

Drozd : jeśli uważasz, że Raton to dobry bramkarz to jesteś ślepy.

Każdy widzi, że to jest pokrak level hard, tylko nie Drozd.
Drozd raz pochwalił typa na początku to będzie się tego trzymał, choćby Raton posadził kupona na środku murawy.

W tym meczu wiele rzeczy było złych, generalnie i tak szacun dla Hiszpanów, że przy takich warunkach atmosferycznych grali cokolwiek.... Pewnie się spodziewali, że zaraz wyjdzie na murawę biały niedźwiedź:D 90% z tych chłopów pewnie śniegu nigdy na oczy nie widziało, a co dopiero mieć jakąkolwiek praktykę jak grać w takich warunkach. Jak tylko zobaczyłem te opady to byłem pewny, że nas BBT zje prostymi środkami i w sumie wiele się nie pomyliłem.

Oczywiście, gdyby nie ręcznik w bramce to pewnie ten jeden punkcik by wpadł.

Ja się przyznam, że mimo początkowych niepowodzeń - liczyłem, że ustabilizujemy formę i uda się parę spotkań z rzędu wygrać - myliłem się. Generalnie gramy chałę. Jestem za zwolnieniem Sobolewskiego. Pod 1 warunkiem - nie może to być podmianka na Kiko Atletico, bo to jakby zmiany nie było w ogóle.

Markus 01.12.2023 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1612846)
Zapomniałeś wymienić swoich hiszpańskich ulubieńców. Byli tak samo żałośni.

Ja pier.dolę jaka ta drużyna i ten sztab to jest chu.jowizna to się w pale nie mieści.

Oczywiście, że Hiszpanie też grali źle. Ale nie może inaczej być, skoro pod ręką tego trenera i tego sztabu NIKT w tej drużynie nie gra dobrze. Nikt. Wszyscy szybko się zwijają i pogarszają, nawet jeśli mają dobre wejście i na początku coś sensownego pokazują.

Chyba już nawet ślepy zobaczyłby dlaczego i gdzie tkwi problem. Ale nie Królewski.

ciacho 01.12.2023 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1612847)


Ta drużyna nie jest słaba... Po prostu, przychodzisz do zjebanej pracy, prezes zjeb, dyrektor zjeb, kierownik zjeb, brygadzista zjeb to jak masz pracować? Wyjebane masz, prędzej czy później w takim syfie, kwasie, psycha Ci siada, nawet jeśli na początku miałeś motywacje i ambicje.

Nie wiedziałem, że przychodząc do zjebanej pracy, na koniec dniówki razem z kumplami skandujemy imię swojego szefa zjeba. Wynika z tego, że chyba podoba nam się ten szef zjeb.

Stelio 01.12.2023 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1612765)
Na 100% BBT w tym meczu wygra, a wskazuje na to 1 ligowa astrologia, mianowicie:

- Niecieczanie są w beznadziejnej formie
- Gramy na wyjeździe
- Wygraliśmy w poprzednim meczu
- druga wygrana z rzędu zakłóciłaby harmonię ciągu Sobonacciego a tak będzie perfekcyjnie:
W - P - R - R - W - P - (R) - (R)

(W nawiasach remisy w 2 kolejnych meczach z Łęczną i Polonią)

Wszystko było zapisane w gwiazdach :D Teraz 2 remisiki i fajrant

Savik 01.12.2023 23:07

Przestańmy mówić o piłkarzach jako problemie, bo takie analizy można by robić jakbyśmy widzieli, że ktoś robi postępy a ktoś odstaje. U nas każdy piłkarz stacza się z meczu na mecz po równi pochyłej. Więc jeśli wszyscy piłkarze mają zjazd to problem jest w sztabie. Często wspominacie w komentarzach Ratona ale ja zapytam gdzie jest Mikołaj Bieganski? Człowiek, który jeszcze w ostatnim sezonie ekstraklasy ratował nam skórę swoimi interwencjami, często chroniąc przed kompromitacją. Jego forma znikła wraz ze zmianą trenera bramkarzy. Przypadek?
Winę za obecny stan ponosi tylko i wyłącznie sztab szkoleniowy i przestańmy szukać winnych gdzie indziej bo tylko rozmydlamy sytuację.
Dzisiaj taktycznie, tak taktycznie, ograł nas trener Lewandowski, któremu można przypiąć wiele cech, ale na pewno nie cechę genialnego taktyka... To jest chyba kwintesencja porażki trenera "na taktyce to ja się znam najlepiej" Soboloewskiego.

Savik 01.12.2023 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1612847)
Cyrk, kabaret, horror. 3 w 1, a wszystko dzięki Wiśle. Niesamowita paleta wrażeń.


Ta drużyna nie jest słaba... Po prostu, przychodzisz do zjebanej pracy, prezes zjeb, dyrektor zjeb, kierownik zjeb, brygadzista zjeb to jak masz pracować? Wyjebane masz, prędzej czy później w takim syfie, kwasie, psycha Ci siada, nawet jeśli na początku miałeś motywacje i ambicje.

Jaroo, to niekoniecznie tak działa, Sobolewski pewnie jest fajnym szkoleniowcem z punktu widzenia piłkarzy i jestem w stanie uwierzyć, że oni go nawet uwielbiają, bo pewnie jest równy gościu. Oni go nie zwolnią. Natomiast tutaj wychodzi niedojrzałość JK. Są dwa rodzaje managerów, manager zarządzający szeregowymi pracownikami (Sobolewski) i manager zarządzający managerami (Królewski). Ten drugi musi patrzeć na inne cechy, dla tego drugiego nie może być tylko ważna atmosfera w zespole, ale przede wszystkim cele które zespół ma osiągnąć, a także rozwój poszczególnych członków zespołów. W Wiśle są - ani nie dow2iezione cele, ni nie ma rozwoju członków zespołu (piłkarzy). Dojrzały szef szefów, wyciagnał by jedyny słuszny wniosek - problem tkwi nie w szeregowym pracowniku, ale w ich managerze (Sobolewski).

KOALIK 01.12.2023 23:30

Gdzie ten błazen Kikuś z pastwisk znalazł Ratona?

Lepiej tego nie pisać.

krysztal 01.12.2023 23:32

Sorry,że pytam bo ja jednak z innej epoki i być może takich udogodnień nie było ale czy ławki rezerwowych w Niecieczy są podgrzewane?Co to się dzisiaj stanęło?Żadnych wiatraków?Żadnego klaskania?Rozsiadł się pajac wygodnie niczym Walery Łobanowski i przez 90 minut pierdział w stołek.A i Zającowi dzisiaj kamerzysta mógłby po stopach przejechać i chyba by go nie ruszyło.

Armin 01.12.2023 23:34

Mecz z Łęczna o tyle trudniejszy że większość stadionu będzie pusta. Do tego kara 20 tys zlotych. Jakby mało było problemów finansowych.ale patologia z C jest zbyt mało rozumna aby to ogarnąć

Delgado 01.12.2023 23:40

Ta, trudniejszy, jasne, gdybyśmy grali jak z Puszczą przy komplecie latem, bez kary,to będzie jak wtedy 5-0..


...a nie, czekaj

Elendil 01.12.2023 23:41

Cytat:

Wyjebane masz, prędzej czy później w takim syfie, kwasie, psycha Ci siada, nawet jeśli na początku miałeś motywacje i ambicje.
Najlepszy przykład Carbo. Wszedł z samolotu najpierw na zmianę, potem od razu do pierwszego składu i grał jak profesor przez jakieś 5 meczów. Poźniej dostosował się poziomem.

Myślę, że powinniśmy wprowadzić pewną nowość w footballu i kontraktować graczy na 2 miesiące. Później i tak przestają być przydatni, a tylko generują koszty.

krysztal 01.12.2023 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1612887)
Najlepszy przykład Carbo. Wszedł z samolotu najpierw na zmianę, potem od razu do pierwszego składu i grał jak profesor przez jakieś 5 meczów. Poźniej dostosował się poziomem.

Myślę, że powinniśmy wprowadzić pewną nowość w footballu i kontraktować graczy na 2 miesiące. Później i tak przestają być przydatni, a tylko generują koszty.

Chwila,chwila.Carbo ponoć miał zaległości i nasz sztab go bodaj 3 tygodnie przygotowywał.Tak,że być może Carbo po wyjściu z samolotu krawaty nogami wiązał ale tego już się chyba nie dowiemy.Z samolotu na boisko to wybiegł chyba Ikbekeme

s1mone 01.12.2023 23:59

O, Radek się podał do dymisji.


Byle nie tymczasowiec Kiko....

nero 02.12.2023 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1612894)
O, Radek się podał do dymisji.

Byle nie tymczasowiec Kiko....

Kmiecik ogarnie, jest najbliżej drużyny.

Delgado 02.12.2023 01:16

Bez żartów, on serio ogarniał tematy w latach 90-tych, przy Skrobowskim itd, papiery ma do dziś.

Delgado 02.12.2023 01:17

W sensie, że bez żartów, zaskroniec może tę legendę uczynić pierwszym trenerem, w tym cyrku wszystko możliwe

doktor granat 02.12.2023 01:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Savik (Post 1612865)
Jaroo, to niekoniecznie tak działa, Sobolewski pewnie jest fajnym szkoleniowcem z punktu widzenia piłkarzy i jestem w stanie uwierzyć, że oni go nawet uwielbiają, bo pewnie jest równy gościu. Oni go nie zwolnią. Natomiast tutaj wychodzi niedojrzałość JK. Są dwa rodzaje managerów, manager zarządzający szeregowymi pracownikami (Sobolewski) i manager zarządzający managerami (Królewski). Ten drugi musi patrzeć na inne cechy, dla tego drugiego nie może być tylko ważna atmosfera w zespole, ale przede wszystkim cele które zespół ma osiągnąć, a także rozwój poszczególnych członków zespołów. W Wiśle są - ani nie dow2iezione cele, ni nie ma rozwoju członków zespołu (piłkarzy). Dojrzały szef szefów, wyciagnał by jedyny słuszny wniosek - problem tkwi nie w szeregowym pracowniku, ale w ich managerze (Sobolewski).

Jakbym był piłkarzem to szkoleniowiec byłby dla mnie fajny jakby robił ze mną i kolegami coś takiego że byśmy wychodzili na boisko, rozwalali przeciwnika= zarabiali premie za wygrane i awanse+ grałbym tak dobrze, że dzwoniliby do mnie z fajniejszych klubów i chcieli mnie kupić i płacić 2 czy 5x tyle co w Wiśle.
To, że gość jest (może) normalny i ludzki to o wiele za mało.
@ Delgado
Nie będzie takich jaj, że dziadek Kazek.. mogą być za to inne, że Zając, Jop albo Kiko będą przesunięci na trenera., gdzie osiągnięcia Zająca i Kiko są takie, że hmm, a o Jopie nic nie wiem.

wolfy 02.12.2023 07:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1612889)
Chwila,chwila.Carbo ponoć miał zaległości i nasz sztab go bodaj 3 tygodnie przygotowywał.Tak,że być może Carbo po wyjściu z samolotu krawaty nogami wiązał ale tego już się chyba nie dowiemy.Z samolotu na boisko to wybiegł chyba Ikbekeme

I wtedy grał najlepiej. Im dłużej ktoś pracuje z naszym sztabem, tym gorzej wygląda.

Drozd 02.12.2023 08:35

Ale on podał cały sztab do dymisji to chyba jasne...

Jak przyjdzie nowy trener to ze swoimi w jakimś stopniu. Mam nadzieję.

s1mone 02.12.2023 14:59

Jopa bym jeszcze strzymał, to jest młodziutki trener na dorobku, ale krążą o nim praktycznie same dobre opinie.


Oczywiście przy jego nazwisku zawsze będzie powiewało widmo znanego samobója - ale nie powinniśmy mieszać tych faktów.


Kiko, Kmiecik - oby nie.

Markus 02.12.2023 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1612904)
osiągnięcia Zająca i Kiko są takie, że hmm, a o Jopie nic nie wiem.

Osiągnięcia Kiko jako trenera w Wiśle, kiedy spokojnie punktował w Ekstraklasie, są znacznie lepsze niż osiągnięcia takiego Kmicika czy Jopa. Więc jeśli ktoś miałby być tymczasowym trenerem, oczywiście że powinien to być on, a nie żaden z powyższych.

Arkadiusz.Czerepach 02.12.2023 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1612988)
Jopa bym jeszcze strzymał, to jest młodziutki trener na dorobku, ale krążą o nim praktycznie same dobre opinie.


Oczywiście przy jego nazwisku zawsze będzie powiewało widmo znanego samobója - ale nie powinniśmy mieszać tych faktów.


Kiko, Kmiecik - oby nie.

JOP - 45 lat
Sobol - 46 lat

sobol zaczal "kariere" trenerska 7 lat temu...

Jaroo1 02.12.2023 17:07

Z tymi trenerami to jak z piłkarzami się robi. Od 4 roku życia musi trenować, a apogeum formy osiąga w wieku 27 lat, na 3-5 lat, później znowu pikuje w dół xd

Wiadomo, że doświadczenia nabrać trzeba na kazdym stanowisku ale bez przesady. Tym bardziej jeśli ktoś był zawodowym piłkarzem na wysokim poziomie, to praktycznie miał 20 lat przygotowania jako trener, widział wszystko od środka, trenował, rozmawiał z kolegami, trenerami więc wie z czym to się je.
Także jak coś ma być z pana x czy y, ma być dobrym trenerem to to przecież powinno wyjść po 1, 2 może 3 sezonach, po pracy w drugim czy trzecim klubie. Albo mu wychodzi, jakąs chemię łapie z zawodnikami, ma pomysł na siebie i zespół albo nara.

Czy Sobol będzie lepszym trenerem za rok czy 5 lat? Nie. Nie będzie nigdy dobrym trenerem bo się nie nadaje na to stanowisko. I jedynie może z przypadku osiągnać sukces, bo gdzieś się ekipa sama stworzy, wszystko samo zagra, a on akurat w tym czasie zostanie trenerem w tym klubie.

Dobrych trenerów jest mało. Taki Papszun, Magiera itp. To są ludzie, gdzie widać gdzie by nie przyszli, to zespół robi jakiś progres. Nawet wyników może niebyć ale ich praca będzie dostrzegalna.

gizmowisla 02.12.2023 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1612993)
Osiągnięcia Kiko jako trenera w Wiśle, kiedy spokojnie punktował w Ekstraklasie, są znacznie lepsze niż osiągnięcia takiego Kmicika czy Jopa. Więc jeśli ktoś miałby być tymczasowym trenerem, oczywiście że powinien to być on, a nie żaden z powyższych.

niby tak , ale jednak Kiko wtedy mial pilkarzy 5 krotnie lepszych niz teraz , nie am co porownywac , choc zawsze twierdzilem ze skoro zdecydowano sie na tania opcje hiszpanska to powinien byc tez sztab hiszpanski - hiszpansko jezyczny a nie wuefisci z marnej polskiej mysli szkoleniowej ...ale teraz na to za pozno

Markus 02.12.2023 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1613020)
niby tak , ale jednak Kiko wtedy mial pilkarzy 5 krotnie lepszych niz teraz , nie am co porownywac , choc zawsze twierdzilem ze skoro zdecydowano sie na tania opcje hiszpanska to powinien byc tez sztab hiszpanski - hiszpansko jezyczny a nie wuefisci z marnej polskiej mysli szkoleniowej ...ale teraz na to za pozno

Nie jest na nic za późno, sezon jeszcze się nie skończył. Dlatego skoro naprawiamy błędy, należy wreszcie zatrudnić brakujący element układanki, czyli w miarę kompetentnego trenera z Hiszpanii wraz z całym sztabem, a nie wracać znów do wielokrotnie przerabianych rozwiązań z polskimi trenerami czy zastępcami. Na końcówkę rundy jesiennej Kiko wydaje się najlepszym wyborem jako tymczasowy szkoleniowiec, na pewno sensowniejszym niż Jop czy Kmiecik.

wolfy 02.12.2023 19:42

Jest za późno, Sobolewski i jego sztab legend zmarnowali czas i potencjalne punkty. Ani jednego, ani drugiego nie da się odzyskać.

Markus 02.12.2023 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1613028)
Jest za późno, Sobolewski i jego sztab legend zmarnowali czas i potencjalne punkty. Ani jednego, ani drugiego nie da się odzyskać.

To prawda, przez Sobolewskiego, ten cały dramatyczny sztab i upór Królewskiego bezpowrotnie straciliśmy mnóstwo cennego czasu i punktów. Ale liga nie jest jeszcze definitywnie przegrana, Wisła dalej ma szansę na baraże o Ekstraklasę. Ja jestem za tym, aby zrobić, co się da, aby spróbować do nich awansować. Z lepszym, sensownym sztabem i może jakimiś wzmocnieniami nie jest to jeszcze niemożliwe.

s1mone 03.12.2023 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1613003)
JOP - 45 lat
Sobol - 46 lat

sobol zaczal "kariere" trenerska 7 lat temu...


Po pierwsze mowa o trenerze tymczasowym do przerwy zimowej, żeby była jasność.

Różnica miedzy Radkiem a Mariuszem jest diametralna. Ja nigdy nie uważałem, żeby introwertyk mógł być dobrym trenerem a tak odbieram Sobola. Jeśli chodzi o Jopa - to jedyne opinie jakie słyszałem to same suoerlatywy. Żeby dokończyć rundę powinno wystarczyć. Wątpię, żeby nowy trener chciał przyjść tu na wczoraj, ale może się myle. Większość będzie chciało przejąć zespół na koniec rundy.

tedyy 03.12.2023 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1613051)
Po pierwsze mowa o trenerze tymczasowym do przerwy zimowej, żeby była jasność.

Różnica miedzy Radkiem a Mariuszem jest diametralna. Ja nigdy nie uważałem, żeby introwertyk mógł być dobrym trenerem a tak odbieram Sobola. Jeśli chodzi o Jopa - to jedyne opinie jakie słyszałem to same suoerlatywy. Żeby dokończyć rundę powinno wystarczyć. Wątpię, żeby nowy trener chciał przyjść tu na wczoraj, ale może się myle. Większość będzie chciało przejąć zespół na koniec rundy.

Hyballa :rotfl::rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl