![]() |
Taaa Raton jest głównym problemem.
Sobolewski i reszta bandy, won. |
Zagraliśmy dokładnie taką samą padlinę jak z GKSem, po prostu tym razem nie udało się fartownie wygrać.
Drużynowo nie istniejemy, już nawet z ataku pozycyjnego nic nie zostało. Kłuje w oczy brak dokładności podań, brak zrozumienia, jesteśmy przewidywalni do bólu. Na chwilę obecną nasza gra wygląda jak walka o utrzymanie, a nie o baraże lub awans. Już się nawet nie denerwuję, nie mam żadnych oczekiwań, jesteśmy po prostu w bagnie, w którym trzyma nas upór JK. Trzymając na stołku trenera Sobolewskiego, niszczy zarówno jego (po okresie w Wiśle nie znajdzie pracy nigdzie), jak i klub. |
Tyle prostych strat, niedokładnych podań to w jednym meczu jeszcze nie widziałem, to było porażające w tym meczu
|
Szkoda tych punktów z GKSem - one mogą nas kosztować kolejny okres przygotowawczy spędzony z Sobolewskim.
Co do meczu, to niewiele można napisać. 1. Murawa nie pozwalała na indywidualne przebłyski, więc szczególnie widać było brak jakiejkolwiek gry zespołowej. 2. Absolutnie zero schematów w ataku, te desperackie próby przepchnięcia się środkiem w końcówce meczu... litości. 3. Niestety minusem naszych piłkarzy jest potwornie słaba motoryka. Ten mecz wyglądał jakby dorośli faceci grali z 15-latkami. |
Sobolewski po tym sezonie bedzie mógł zostać trenerem co najwyżej Prądniczanki i to nie seniorów a może orlików lub żaków starszych. Takiej chujni jak my mając jak na tą ligę i tak dobry sklad to nikt nie gra
.. |
Zagraliśmy dokładnie takie same trociny jak tydzień temu. tylko wówczas człowiek prezesa na ławce trenerskiej i ludzie prezesa na boisku mieli farta, że coś wpadło. Ani wówczas ani dziś nie zasługiwaliśmy chociaż na remis.
Nie liczę na nic. Ośli upór i rozdęte do kosmicznych rozmiarów ego prezesa gwarantuje nam trwanie stabilnie w tym g... Jak wyżej Markus napisał. Zmarnowany rok. |
Cytat:
To nie jest kwestia złej gry dwóch-trzech sprowadzonych zawodników, tylko dramatycznego jakościowo stanu szkoleniowego, który nic nie potrafi i niszczy każdego, kto z nimi pracuje. Przecież widać to jak na dłoni. Upór Królewskiego w trzymaniu Sobolewskiego to już nie jest głupota, to jakaś chora fobia. |
Cytat:
Ja pier.dolę jaka ta drużyna i ten sztab to jest chu.jowizna to się w pale nie mieści. |
Cyrk, kabaret, horror. 3 w 1, a wszystko dzięki Wiśle. Niesamowita paleta wrażeń.
Cytat:
I stąd się to bierze. Każdy kto tu zaczyna gra lepiej niż własna wersja po kilku miesiącach spędzonych w Wiśle. Królewski powinien wypierdalać czym prędzej z Wisły. |
Królewski to narcyz w dodatku głupawy. Dwa lata firmował rodzinę na swoim teraz nie ma jaj żeby posypać głowę popiołem. Szczyl na stanowisku...
|
Powiem wam ze z tym co prezentujemy to i tak zbyt wysoko w tabeli jestesmy.
Carbo - kolejny piłkarz, który po bliższym zapoznaniu się z wiślacką myślą szkoleniową traci wiekszosc swoich atutów jakie pokazywał po przyjściu do klubu Duda - stabilnie podąża ścieżką Starzyńskiego zamieniając młody talent na wielowymiarową bylejakość. Może w innym klubie jeszcze będzie miał szanse się rozwinąć o ile szybko odejdzie. |
Drozd : jeśli uważasz, że Raton to dobry bramkarz to jesteś ślepy.
Każdy widzi, że to jest pokrak level hard, tylko nie Drozd. Drozd raz pochwalił typa na początku to będzie się tego trzymał, choćby Raton posadził kupona na środku murawy. W tym meczu wiele rzeczy było złych, generalnie i tak szacun dla Hiszpanów, że przy takich warunkach atmosferycznych grali cokolwiek.... Pewnie się spodziewali, że zaraz wyjdzie na murawę biały niedźwiedź:D 90% z tych chłopów pewnie śniegu nigdy na oczy nie widziało, a co dopiero mieć jakąkolwiek praktykę jak grać w takich warunkach. Jak tylko zobaczyłem te opady to byłem pewny, że nas BBT zje prostymi środkami i w sumie wiele się nie pomyliłem. Oczywiście, gdyby nie ręcznik w bramce to pewnie ten jeden punkcik by wpadł. Ja się przyznam, że mimo początkowych niepowodzeń - liczyłem, że ustabilizujemy formę i uda się parę spotkań z rzędu wygrać - myliłem się. Generalnie gramy chałę. Jestem za zwolnieniem Sobolewskiego. Pod 1 warunkiem - nie może to być podmianka na Kiko Atletico, bo to jakby zmiany nie było w ogóle. |
Cytat:
Chyba już nawet ślepy zobaczyłby dlaczego i gdzie tkwi problem. Ale nie Królewski. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Przestańmy mówić o piłkarzach jako problemie, bo takie analizy można by robić jakbyśmy widzieli, że ktoś robi postępy a ktoś odstaje. U nas każdy piłkarz stacza się z meczu na mecz po równi pochyłej. Więc jeśli wszyscy piłkarze mają zjazd to problem jest w sztabie. Często wspominacie w komentarzach Ratona ale ja zapytam gdzie jest Mikołaj Bieganski? Człowiek, który jeszcze w ostatnim sezonie ekstraklasy ratował nam skórę swoimi interwencjami, często chroniąc przed kompromitacją. Jego forma znikła wraz ze zmianą trenera bramkarzy. Przypadek?
Winę za obecny stan ponosi tylko i wyłącznie sztab szkoleniowy i przestańmy szukać winnych gdzie indziej bo tylko rozmydlamy sytuację. Dzisiaj taktycznie, tak taktycznie, ograł nas trener Lewandowski, któremu można przypiąć wiele cech, ale na pewno nie cechę genialnego taktyka... To jest chyba kwintesencja porażki trenera "na taktyce to ja się znam najlepiej" Soboloewskiego. |
Cytat:
|
Gdzie ten błazen Kikuś z pastwisk znalazł Ratona?
Lepiej tego nie pisać. |
Sorry,że pytam bo ja jednak z innej epoki i być może takich udogodnień nie było ale czy ławki rezerwowych w Niecieczy są podgrzewane?Co to się dzisiaj stanęło?Żadnych wiatraków?Żadnego klaskania?Rozsiadł się pajac wygodnie niczym Walery Łobanowski i przez 90 minut pierdział w stołek.A i Zającowi dzisiaj kamerzysta mógłby po stopach przejechać i chyba by go nie ruszyło.
|
Mecz z Łęczna o tyle trudniejszy że większość stadionu będzie pusta. Do tego kara 20 tys zlotych. Jakby mało było problemów finansowych.ale patologia z C jest zbyt mało rozumna aby to ogarnąć
|
Ta, trudniejszy, jasne, gdybyśmy grali jak z Puszczą przy komplecie latem, bez kary,to będzie jak wtedy 5-0..
...a nie, czekaj |
Cytat:
Myślę, że powinniśmy wprowadzić pewną nowość w footballu i kontraktować graczy na 2 miesiące. Później i tak przestają być przydatni, a tylko generują koszty. |
Cytat:
|
O, Radek się podał do dymisji.
Byle nie tymczasowiec Kiko.... |
Cytat:
|
Bez żartów, on serio ogarniał tematy w latach 90-tych, przy Skrobowskim itd, papiery ma do dziś.
|
W sensie, że bez żartów, zaskroniec może tę legendę uczynić pierwszym trenerem, w tym cyrku wszystko możliwe
|
Cytat:
To, że gość jest (może) normalny i ludzki to o wiele za mało. @ Delgado Nie będzie takich jaj, że dziadek Kazek.. mogą być za to inne, że Zając, Jop albo Kiko będą przesunięci na trenera., gdzie osiągnięcia Zająca i Kiko są takie, że hmm, a o Jopie nic nie wiem. |
Cytat:
|
Ale on podał cały sztab do dymisji to chyba jasne...
Jak przyjdzie nowy trener to ze swoimi w jakimś stopniu. Mam nadzieję. |
Jopa bym jeszcze strzymał, to jest młodziutki trener na dorobku, ale krążą o nim praktycznie same dobre opinie.
Oczywiście przy jego nazwisku zawsze będzie powiewało widmo znanego samobója - ale nie powinniśmy mieszać tych faktów. Kiko, Kmiecik - oby nie. |
Cytat:
|
Cytat:
Sobol - 46 lat sobol zaczal "kariere" trenerska 7 lat temu... |
Z tymi trenerami to jak z piłkarzami się robi. Od 4 roku życia musi trenować, a apogeum formy osiąga w wieku 27 lat, na 3-5 lat, później znowu pikuje w dół xd
Wiadomo, że doświadczenia nabrać trzeba na kazdym stanowisku ale bez przesady. Tym bardziej jeśli ktoś był zawodowym piłkarzem na wysokim poziomie, to praktycznie miał 20 lat przygotowania jako trener, widział wszystko od środka, trenował, rozmawiał z kolegami, trenerami więc wie z czym to się je. Także jak coś ma być z pana x czy y, ma być dobrym trenerem to to przecież powinno wyjść po 1, 2 może 3 sezonach, po pracy w drugim czy trzecim klubie. Albo mu wychodzi, jakąs chemię łapie z zawodnikami, ma pomysł na siebie i zespół albo nara. Czy Sobol będzie lepszym trenerem za rok czy 5 lat? Nie. Nie będzie nigdy dobrym trenerem bo się nie nadaje na to stanowisko. I jedynie może z przypadku osiągnać sukces, bo gdzieś się ekipa sama stworzy, wszystko samo zagra, a on akurat w tym czasie zostanie trenerem w tym klubie. Dobrych trenerów jest mało. Taki Papszun, Magiera itp. To są ludzie, gdzie widać gdzie by nie przyszli, to zespół robi jakiś progres. Nawet wyników może niebyć ale ich praca będzie dostrzegalna. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jest za późno, Sobolewski i jego sztab legend zmarnowali czas i potencjalne punkty. Ani jednego, ani drugiego nie da się odzyskać.
|
Cytat:
|
Cytat:
Po pierwsze mowa o trenerze tymczasowym do przerwy zimowej, żeby była jasność. Różnica miedzy Radkiem a Mariuszem jest diametralna. Ja nigdy nie uważałem, żeby introwertyk mógł być dobrym trenerem a tak odbieram Sobola. Jeśli chodzi o Jopa - to jedyne opinie jakie słyszałem to same suoerlatywy. Żeby dokończyć rundę powinno wystarczyć. Wątpię, żeby nowy trener chciał przyjść tu na wczoraj, ale może się myle. Większość będzie chciało przejąć zespół na koniec rundy. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl