![]() |
Dla mnie on jest gorszy niz koalik. Tuk, nad tukami. W sumie nie zdziwie sie jak to ktos pokroju krolewicza. Albo sam krolewicz. Bo prezentuje tak idiotycznie irracjonalna narracje i argumentacje, ze trudno jakkolwiek do tego sie odnosic.
Dlatego nie komentuje jego postow i proponuje dokladnie to samo ;-) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl