Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ilu Hiszpanów musi grać, aby Wisła regularnie wygrywała w pierwszej lidze? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10948)

skarabeus 20.11.2023 13:32

Dla mnie on jest gorszy niz koalik. Tuk, nad tukami. W sumie nie zdziwie sie jak to ktos pokroju krolewicza. Albo sam krolewicz. Bo prezentuje tak idiotycznie irracjonalna narracje i argumentacje, ze trudno jakkolwiek do tego sie odnosic.
Dlatego nie komentuje jego postow i proponuje dokladnie to samo ;-)

stary dziad 20.11.2023 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1612435)
Dla mnie on jest gorszy niz koalik.

Eee... gorszy to na pewno nie :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl