![]() |
Hehe gramy swoje, jak to my.
Wiele meczów przedupcymy, wiele zremisujemy, może wymęczymy baraże, żeby odpaść honorowo. Trener jest jaki jest, hajsu brak także nie ma co się dziwić, zakręcimy się kolo 5-8 miejsca |
Jest pięknie, Sobolewski po co to ciągniesz dalej? Przecież widać, że to nie ma sensu. Królewski i Ramirez przestańcie się kompromitować i wyrzućcie go jak nie chce sam.
Gra dramat, murawa jeszcze większy dramat. |
Najbardziej baliśmy się o Gogóła a bardzo poprawny mecz zagrał. Kolejny słaby mecz Goku i niestety fatalna zmiana Alfaro. niestety kolejne 2pkt stracone ...
|
Czy ktorekolwiek dno dziennikarskie zapyta tego paralityka czy nie ma wstydu nadal byc trenerem najbogatszego klubu w lidze, ktory nie umie wygrac z najslabszymi w prawie polowie sezonu?
|
Jakiego wstydu? On robi swoją pracę jak tylko może, zarabia pieniądze i ma robotę.
Nas na trenera lepszego nie stać. To nie wina Sobolewskiego, że jest trenerem - tylko naszych władz. Ale nie oczzekujmy tu jakiegoś Nawałki jak jestesmy przeciętnym zespołem w 1 lidze, z problemami z budżetem. |
Cytat:
Szkoda w ogóle komentować to widowisko. |
Szkoda nerwów i emocji. W klubie jak widać mają w dupie czy będzie awans czy nie. Najwidoczniej Sobol to trener marzeń skoro przy takiej grze a właściwie braku postępu jeszcze pełni ta funkcje. Jestem tak zniesmaczony tym gównem które się nam podaje że z coraz mniejszymi emocjami czekam na kolejny mecz. A najgorsza u kibicow jest obojętność
|
Wstyd, ze z najlepsza kadra nie potrafi wygrywac z najslabszymi druzynami. Czego nie rozumiesz?
Z reszta sie zgadzam. I na lepszego trenera nas stac. Wystarczylo nie zatrudniac paralityka i jednego hiszpana mniej sciagnac. I mielibysmy bardzo dobrego trenera. |
Ciekawe ile było groźnych ataków :rotfl:
Tu jest potrzebny bojkot totalny. Sobolewski już od dawna bojkotuje trenowanie czegokolwiek. Piłkarze bojkotują granie w piłkę. Prezes bojkotuje myślenie. A niedobitki kibiców dalej przychodzą na stadion i robią za listek figowy. Bojkot musi być totalny inaczej nic się nie zmieni. |
Taktyki nie ma co komentować. Sztywnego i nie sprawdzającego się ustawienia też nie.
Piłkarze znów wyglądali jakby zaczęli grać w piłkę wczoraj. Pokazują, co robią na treningach i jak zwija ich trener, zamiast choć odrobinę rozwijać. Sobolewski zero prawidłowej reakcji na wydarzenia na boisku, zero odpowiedniego przygotowania i zestawienia drużyny, zero pomysłu, inicjatywy, zero czegokolwiek pozytywnego. Wszędzie chaos i bezradność. A gwoździem wieczoru dośrodkowania Szota. One były najlepszą laurką dla Sobolewskiego.:shock::-D |
Dobrze, że urlopu nie brałem. Ja wygrałem.
|
Wisełko nasza, taki .... nie ekstraklasa! Już drugi rok z rzędu :) i na pewno nie ostatni!
|
Spokojnie, to były dwie ustawki, oddadzą na wiosnę... (teraz: kasa z Bielska i od Łukosza, a dzisiaj od Nowak Mosty)
PS. Obudziłem się... |
Zaskoczony jestem ze Valencia tak gral ciulowo. Pamietam jak szalal koedys w piascie. Jak on wgl znalazl sie u tych cieniasow?
|
Quo vadis Wisło pod rządami JK i Sobolem na ławce trenerskiej?
|
Cytat:
|
Co dzisiaj Radosław obmyślił taktykę to klękajcie narody.
Nikt nie wiedział co ma robić. A już rożne z tym fałszywym nabiegiem to jest hit. Chylę czoła. |
Cytat:
|
Przejrzyjcie ludzie. Królewskiemu nie zalezy na awansie. Zalezy na PR, tutaj ma to zapewnione, lansik. Jak .......nie to finansowo, zabierze zabawki i bedziemy na dnie.
Inna sprawa ze na trybunach dalej sialala, przychodzą, nie ma skandowanych Sobol i Królewski wyp....socios siedzą cicho. To co sie bedzie martwil prezes? Ja dopoki Sobol jest trenerem przestaje oglądać to g....Szkoda zdrowia i czasu. Tyle |
Dokładnie, trudno nie odnieść wrażenia, że oni po prostu świetnie się odnajdują w 1 lidze. Ekstraklasa już ich wypluła, nie mają po co tam wracać. Bez zmiany właściciela to będzie nasza egzystencja na najbliższe lata. No chyba że wcześniej .......nie.
|
Pisałem po Podbeskidziu, że z Sobolem zdarzy się jeszcze kilka meczów po 4:0 czy 5:1, a reszta to będzie orka na ugorze, jak dziś. Szkoda słów, szkoda nerwów. I to nawet nie o wynik chodzi. Remisy w piłce się zdarzają. Bayern czasem przegra z III-ligowcem. Ale takiego lekceważenia, jak ze strony $$$obolewskiego, to dawno kibice Wisły nie doświadczyli.
|
Sobol Sobolem, ale k... kto tym piłkarzom zabrania celnie dośrodkować chociaż raz na 10? Dlaczego żaden z piłkarzy nie potrafi celnie wrzucić że stojącej piłki? Kto zabraniał Baenie przy jego chyba 6 wejściach w pole karne chociaż raz podać do kolegi, a nie do zawodnika Zagłębia? Kto przeszkadzał Goku i Alfaro trafiać w bramkę z 16 metra, a nie 16 metrów nad bramką? Villar? On miał jakiś udany drybling? Gra Szota i Junki? Czy oni zrobili jaka akcję na obieg na skrzydle? 100 dośrodkowań z różnych od początku sezonu i 2 bramki. Przecież przy Wiśle to nawet statystyka wymięka, bo statystycznie to się nie mogło zdarzyć.
Coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że ci piłkarze są po prostu tak słabi jak nasza pozycja w tabeli. Niby fajnie technicznie, a jak przychodzi co do czego, to tu zła decyzja, tu strzał zamiast podania, tu podanie zamiast strzału, tu głupia strata, tu piłka odskoczy, tu się ktoś zagapi, tu się poslizgnie, Może to tylko my sobie wmawiamy, że oni powinni przerastać ta ligę, a prawda jest bolesna ... |
Nie, to nie przypadek, cała 11 słaba?? Plus rezerwowi? Nie. To parodysta nie umie poukładać drużyny, nie ma zadnych wariantów taktycznych, oni nie wiedzą co mają grać. To zlepek indywidualności, nie drużyna.
|
Cytat:
Przy tak cofniętym przeciwniku nawet Real czy Manchester City czasem się męczą. Tylko że tam chyba są na to przygotowane scenariusze - zmiany tempa, wciąganie przeciwnika. U nas wszystko tak jednostajne i monotonne, że można zasnąć. Dotychczas wygrywaliśmy głównie z drużynami, które idą na wymianę ciosów. Zresztą było to już pisane tutaj ze sto razy. Do meczu z Podbeskidziem ten projekt jeszcze jako tako się bronił. Podbeskidzie można było uznać za wypadek przy pracy - wiadomo: czerwona i wielka spina w Bielsku. Ale to, co wydarzyło się dzisiaj, powinno zamknąć rozdział pt. Wisła Sobola. Tym bardziej po tej "specyficznej" konferencji. |
O ile Tomasz Kulawik był w stanie załapać jakąś robotę w II Lidze, to przyszłością Sobolewskiego jest najwyżej (mówiąc optymistycznie) liczenie piłek po treningu w jakimś klubie B-Klasy.
Moze wujek namówi TV, żeby wzięli go jako eksperta od ustawiania krzeseł w studio. Szkodnik ....a jebany |
Cytat:
|
Kolejny raz dupe ratuje nam Raton, Myśle że to jednak jest najlepszy bramkarz od czasów Cuesty, chociaż Biegański z czasów trenera Kowala był równie dobry, później wiadomo co się stało, na dziś oboje pracują z tym samym sztabem i Raton wygrywa może nie tyle refleksem co spokojem i doświadczeniem.
Nieźle też zagrał Patryk Gogól, bez głupich strat, bez paniki, kilka razy fajnie odebrał, fajnie podawał. Pisze o nich bo akurat z tych dwóch niektórzy tutaj robią kozły ofiarne a jest to zdecydowanie nie prawda. Nieźle też Sobczak, bez goli jak wiadomo, ale z każdej pozycji w polu karnym potrafi się szybko odwrócić machnąć nogą i trafić w bramkę, ma szybką nogę i szybko podejmuje decyzje, dobrze bronił ten pączuś z sosnowca. Bardzo źle gra Junca, co to się porobiło? z ostoi obrony i gościa który pchał nam całe skrzydło do przodu został furiat od którego piłka odbija się jak od kija w różnych kierunkach albo wybija ją pod nogi przeciwników po czym w odbiorze pełen frustracji Junca jest prawie jak Góralski. Podobnie Villar. Gość jest mega w....iony a czemu? o co mu może chodzić napewno wie ktoś kto jest bliżej klubu, nie liczę że dostane tu na to pytanie jakąś odpowiedź popartą wiedzą a nie spekulacjami. Uważam że skład mamy bardzo dobry poparty liczbami z zeszłego sezonu Sobczak,Olejarka,Goku strzelili w zeszłym sezonie łacznie 30 goli i mieli 14 asyst, Do tego są Hiszpanie z Ostatnich dwóch okienek którzy każdy wie jak się prezentowali jak tu przychodzili, do tego jest Uryga, Jaroch.. Jest też nasz cudowny legendarny sztab szkoleniowy w którym każdy jego członek gdziekolwiek nie pracował był wyganiany miotłą i kijami, oprócz Pana Kazia, on całe życie pracował tylko u nas |
Cytat:
Jak żeden nie ma zielonego pojęcia gdzie pobiegnie kolega z zespołu to co znaczy celnie podać? Do nogi czy na dobieg? Jak jest ogólny burdel, a jest. To gra się bardzo ciężko. |
Cytat:
|
Rzuty rożne i rzuty wolne powinniśmy rozgrywać szybko i krótko. Marnujemy tylko czas i dajemy przeciwnikowi odpocząć w tym czasie. Ile minut wczoraj zyskało na tym Zagłębie? Dużo większa korzyść wyniknie ze stałej presji, intensywności i większego czasu efektywnej gry.
|
Cytat:
|
ZERO taktyki.
Podania do nikogo (chyba rekordowa ilość strat wczoraj) Beznadziejne SFG. Typowy mecz dla koneserów I ligi przy R22. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Tu są do wyjebania wszyscy nie tylko Sobol bo on tylko robi za zderzak, a że ego ma tylko niewiele mniejsze niż Kubuś to dalej będzie ciężko pracował :rotfl:
To wszystko musi runąć z hukiem, bo kolejne czerwone linie są przekraczane, a nie ma żadnej refleksji. Stajemy się para klubem... |
Cytat:
Nie mówię, że nasi piłkarze przerastają ligę, ale przecież my gramy cały czas jeden mecz - tak samo z Chrobrym, tak samo ze Stalą. Taktyka "do przodu i w końcu coś wpadnie" chyba nie działa najlepiej. |
Cytat:
Cytat:
Przy okazji muszę sprawdzić, czy nie byłeś w tej grupie, która twierdziła, że Sobol to geniusz trenerki, który trzymał wszystko za mordę przed przeprowadzką do Wisły Płock. A Stolar to bez niego gówno. |
Pamiętacie dynamiczne wyjście z kontrą Goku z końcówki pierwszej połowy?
Leci z piłką do przodu widać panikę w oczach ale leci, leci nikt mu nie przeszkadza. Obok równolegle leci chyba Rodado i tak lecą obaj i lecą, aż dolatują do stopera Sosnowca. Widać, że Goku chciałby podać do Rodado, ale nie ma pojęcia w którą stronę wreszcie podaje w prawo, a Rodado biegnie w lewo i była sobie kontra :). Pracuj dalej Panie Sobolewski, ciężko, bo dużo umiesz :rotfl: |
Sobolewskiemu nie dałbym nawet psa poprowadzić na spacerze, bo by mu spie*dolił, a co dopiero drużyny piłkarskiej.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl