Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Forumowe referendum (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10937)

milik 02.11.2023 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1611470)
Tak było, nie zmyślam
PS. Cynk mi dał Czesław Kiszczak.


Nie uciekniesz w smieszność,zapewniam cie

PG82 02.11.2023 17:05

Mitmichael - widać ze twój ryj :) https://m.facebook.com/SuwerennaPols...1285824350052/

krakus76_ 02.11.2023 17:28

TOP 3 wpisów naszego resortowego czerwonego Ryśka (CMSNero):

1. "Kiszczak był ok prywatnie", "Jako gowniarz miałem okazję być z nim co roku na polowaniach na mazurach z ojcem...". "W placówce dyplomatycznej"
2. "Narady z komendantami policji z wadowic, Kalwarii,Krakowa i andrychowa + na telefonie komendant Katowic odbywały się w moim rodzinnym domu"
3. "Ja już od jutra chce przestać pic".

Jarosław Królewski odniósł się do wpisu nr. 1 czerwonego Ryśka miłośnika pisu:
https://youtu.be/PeTwnp0beOM?t=460

A mój typ zmieniam. Na milika skoro idzie na rekord to mu pomogę :D W sumie milik to taki reprezentant pisowskich przygłupów i złodziei: CMSNero, PG82, Remix.

PG82 02.11.2023 17:32

Krakus tzn Dariuszu przyznaj KOALIK to Ty ?:/

Padre1906 03.11.2023 08:08

1. Milik - 11
2. Krakus76_ - 3
3. KOALIK - 3

Dziękujemy za głosy i zapraszamy do dalszego głosowania.

milik 03.11.2023 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Padre1906 (Post 1611482)
1. Milik - 11
2. Krakus76_ - 3
3. KOALIK - 3

Dziękujemy za głosy i zapraszamy do dalszego głosowania.


Ameba pantofelkowa padre ma 1 głos wazy 100,zapraszamy do głosowania

Padre1906 03.11.2023 11:22

możesz mi worem bujać stary schizofreniku

IncognitoTSW 03.11.2023 11:31

:lol::lol::lol:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Padre1906 (Post 1611499)
możesz mi worem bujać stary schizofreniku


milik 03.11.2023 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Padre1906 (Post 1611499)
możesz mi worem bujać stary schizofreniku


ty amebo masz wora? może woreczek a bujać to ci moze esbeckie scierwo powyzej

ArturBarlinek 05.11.2023 20:52

Milik, za wieczne obrażanie wszystkich.

Chociaż CMSNero też mógłby dostać.

Padre1906 06.11.2023 08:25

1. Milik - 12
2. Krakus76_ - 3
3. KOALIK - 3

Jaroo1 06.11.2023 08:28

Milik. Żeby mógł się skupić na swojej firmie, co będzie z korzyścią dla pracowników i Polski - piniondze, podatki i te prawy - i będzie na socjal i dopłaty do węgla.

Padre1906 06.11.2023 15:42

1. Milik - 13
2. Krakus76_ - 3
3. KOALIK - 3


gratulujemy i życzymy szybkiego zbanowania

remike 06.11.2023 16:47

Jestem rozczarowany, że nikt mnie tu nie wymienił.

piotrek1803 07.11.2023 17:45

przecież Darek używa dwóch nicków krakus76 i KOALIK powinno się to sumować :D cfaniak z Huty specjalnie sam się wystawił żeby głosy rozbić.. od swojego przewodnika duchowego Tuska sie tego nauczył :D

doktor granat 08.11.2023 19:14

Jestem PRZECIWKO zbanowaniu Jagula i Koalika czyli po minus jeden głos dla każdego z Nich.
Oddaję głos na milika.

Padre1906 10.11.2023 11:54

1. Milik - 14
2. Krakus76_ - 3
3. KOALIK - 3

gratulujemy i życzymy szybkiego zbanowania

Jaroo1 10.11.2023 12:17

Wyniki ankiety pokazują jedynie jak w Polsce nie lubi się ludzi sukcesu, ludzi zaradnych i przedsiębiorczych. Chory kraj. Socjal da da, prywaciarz nu nu. Prywaciarze złodzieje, tylko państwo dobre?

Padre1906 24.11.2023 09:53

Przypominam o głosowaniu :)

Padre1906 27.11.2023 13:44

W piątek święto oczyszczenia :D

Mixu 27.11.2023 15:18

Będzie publiczna egzekucja? Spalenie na stosie? Będzie można dorzucić chrustu?

RybaTs 01.12.2023 14:27

Wiadomo kto wygrał referendum ,teraz czekamy na podjęte kroki

WildDog 11.03.2024 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RybaTs (Post 1612807)
Wiadomo kto wygrał referendum ,teraz czekamy na podjęte kroki

Mialo byc niby demokratycznie. A popatrz, nie zwazajac na wynik zamiast cygana;) kowala (tfu) koalika powiesili. Wiesniak oszust, nie demokrata. Od poczatku wiedzial, ze jego "faworyt" wyqra. To referendum to mistyfikacja;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl