![]() |
Cytat:
|
obserwując Sobola mam wrażenie że dla niego najbardziej ryzykowny manewr to wystawić po prostu zawodnika na jego nominalnej pozycji...
|
Cytat:
|
Cytat:
O myslacy i jak to sie okreslasz "rozumny" czy odwolales juz bojkot. Zone chce na mecz zabrac. Ja z synami mamy lkarnety. Nie chce abyuscie mnie kobite od lamistarjkow wyztwali. |
Cytat:
No i co, wyjdzie ten Fazlagić na LO kiedykolwiek? No nie wyjdzie. To po chu takie zabawy?! Tu jest potrzebny trener wraz ze sztabem... |
W składzie Chrobrego z nr 33 od mojej żony, kuzynki Syn zagra. Natan Malczuk.
|
Ja jestem na 100% pewien, że oni te SFG to specjalnie tak robią. Żadna drużyna nie jest tak beznadziejna, że wystarczy 1 gracz obok 5 naszych, żeby strzelić bramkę.
|
czemu nie ma w składzie Sapały? kolejny mecz nie ma Go w 20 meczowej?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Podobnie złapali na dłuższy czas kontuzję, bo w lipcu 2021 roku. Sapała wtedy był jeszcze w Rakowie, do nas dołączył z początkiem 2023 roku. Pograł aż cały miesiąc w lutym i złapał kontuzję. Od początku pobytu w klubie zagrał 457 minut. Raz gra, raz ma kontuzje, raz jest poza składem. Ogólnie kolejny fenomen. Nigdy w Wiśle nie zagrał pełnego meczu :D Nawet jak wchodził od początku to musiał być zmieniany. I tu pojawia się on. Ubrany cały na biało i oczywiście na białym koniu, nie kto inny jak Alan Uryga. Alan był przewlekle chory też od lipca 2021. I co prawda licząc minuty od 2023 roku, ma ich mniej niż Igor, jeśli dziś zagra pełny mecz to łącznie zebrał ich 293, ale zapewne nie raz łapie napady śmiechu jak to wydymał Sapałę, który wraca i wrócić nie może, a nasz Wiślak z krwi i kości wrócił i gra 3 pełny mecz pod rząd. Dlatego legędy zawsze będom górom nad przybłędami obcymi. Pamiętajcie o tym. Cytat:
|
Ciekawe co teraz odklejeńcy wymyślą?
|
Kiedy w końcu tego trenerskiego parodystę nie będę musiał oglądać na ławce. Ileż można
|
Nic się nie zmienia, więc i gra wygląda ciągle tak samo. Nie mamy odpowiedniego trenera, który umiałby jakkolwiek ustawić tych zawodników. Trenera, który chociaż zmianami mógłby próbować coś poprawić. Wszystkie zmiany Sobolewskiego jak zawsze bezradną Wisłę czyniły jeszcze bardziej bezradną.
Po raz enty dały o sobie znać stałe fragmenty gry. Goku przychodził do nas jako ofensywny pomocnik, ale geniusz Sobolewski robi z niego lewego pomocnika, a z lewego pomocnika Alfaro ofensywnego pomocnika. Efekt widzimy. Teraz jeszcze Fazlagic będzie lewym obrońcą. Cudownie. Tachiego już tymi swoimi koncepcjami zniszczył. Tak się nie da funkcjonować. Królewski musi w końcu to zrozumieć. |
Królewski będzie rżnął głupa do końca. Nie przyzna się do błędu.
|
Zizu zi zizu zaaaaaa...
|
Przecież dobrze graliśmy, 18 strzałów. Nie trenera wina, że tylko 2 w bramkę.
Co Wy chcecie? |
Tego mema, przepraszam "KLUBU PILKARSKIEGO" nie da się oglądać na poważnie XDD piękny popisik dzisiaj, DO BOJU O BYT W 1 LIDZE, PUNKT BLIZEJ CELU!!!!
|
99 niebezpiecznych ataków, poprzeczka, nieuznany gol ale cioty dalej będą narzekać...
Bramka stracona przypadkowo także można jej nie liczyć. My z kolei strzelamy bramkę po pięknej, składnej akcji. A cioty dalej będą narzekać. |
Cytat:
Czekam na FraMata, pepe72 i Karheropa. Oni dowalą do pieca jak zwykle. |
Ale jesteśmy w ciemnej dupie...
|
pepe72
Wylicz proszę średnią punktową na mecz w tej rundzie. |
Mecz jak wiele za kadencji Sobola - przeciwnik stoi w 10 za linią piłki, strzela gola z dupy, a my nic na taki styl nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Gramy jednostajnie, wolno, porzygać się można od tego klepania od tyłu. Jak my mamy strzelić przeciwnikowi stawiającemu autobus w ten sposób? Drugi mecz z rzędu, w którym popełniamy niewymuszony, katastrofalny błąd, który kosztuje nas 2 punkty. Gra i wyniki, jakie prezentujemy, to droga donikąd. |
Graliśmy z ostatnią drużyną w tabeli u siebie więc trzeba grać tylko jednym napastnikiem. Gra dwoma jest za dużym ryzykiem.
Punkt cieszy w perspektywie utrzymania i kolejnych meczach z Motorem i Płockiem. |
Nie ogladalem meczu Wisly pierwszy raz od dawna, poszedlem z dzieckiem na plac zabaw, widze ze zdrowiej xD
Sobol prowadz nas ku otchłani. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Królewski nie zwolni trenera bo by nie udźwignął emocjonalnie tej decyzji i by się rozpłakał.
My jesteśmy rodzinnym klubem, razem wygrywamy i razem toniemy. |
Siedmiu Hiszpanów to za mało, aby Chrobry Głogów pokonać
|
Może być i 11. Najlepsza armia dowodzona przez idiotę przegra ze stadem baranów dowodzonymi przez wodza.
|
Jesteśmy jak Krychowiak. Wprawdzie do przodu grać nie potrafimy ale za to z tyłu zawsze cos zje**iemy.
|
Radziu ale ty jestes super gosc. 8 kolejka 4pkt przewagi nad strefa spadkowa 1 ligi. Ale ty nam ratujesz ten klub kochany super trenerze
|
Wywalić Kikuśka i wszystkich Hiszpanów.
Zatrudnić Brosza na trenera. Dotrwać do zimy. A w zimie po rozpoczęciu odbudowy Polski przez Tuska powinno być łatwiej o inwestora (bez żadnych powiązań z Putinem) i będzie należało zrobić powtórkę z Cupiała z przełomu 97/98. |
Myślę, że mimo wszystko ta drużyna ma potencjał. Dlaczego? Bo akcje tworzymy, strzały nawet jak nietrafione to są, grę prowadzimy, wiatr z przodu robimy. Tylko jest jedno ale.
O nie nie wiedzą co i jak grać. Także cały wysiłek idzie na marne. Do tego zawsze jakiś błąd w obronie się trafi czy przy tych śmiesznych SFG - czy my przypadkiem nie bylibyśmy teraz liderem gdyby odjąć nam wszystkie stracone bramki po SFG? haha I tak to wygląda. Potencjał jest ale nijak wykorzystywany, marnotrawiony przez Sobola i ogólnie zarządzanie drużyną. Przecież każdy z tych kopaczy musi myśleć za jakie grzechy trafił do tego burdelu i pracuje z takimi nieudacznikami jak Sobol i Jaro czy na doczepkę pan Kmiecik. W takiej toksycznej atmosferze i po.......onej firmie grać dobrze nie można. Grasz sobie w piłkę, co kolejkę kibice krzycza żeby zwolnić Sobola. Każdy wie co jest źle, przez kogo, dlaczego. Wiadomo, że kopacze tego głośno nie powiedzą bo po pierwsze nie sa od tego, po drugie by stracili dobry kontrakt. I po co im to? No i tak się kisza w tej żenadzie gdzie tylko legendy i Jaro udają jak jest pięknie. Później taki kopacz odchodzi, głowa odpocznie miesiąc, trafi do jakiegoś półamatroskiego klubu, który pracuje profesjonalnie (w przeciwieństwie do Wisły) i od razu wraz z morale umiejętności idą w górę, nawet bez żadnych treningów. Ciekawe co dalej w tym teatrze marzeń zafunduje nam nasz sternik :D |
Oczywiscie ze ten potencjal jest. Kazda inna druzyna z ktora gramy to praktycznie same drewna. Taki poziom w lidze. Problem jest nie w samym trenerze a w calym sztabie. Rok trenowania a nasze sfg sa przezjebane, kazda kontra druzyny pachnie golem a druzyna w ataku bazuje na indywidualnosciach. Nie ma nic wytrenowanego. To jes zlepek technincznych pilkarzy ktorzy graja co sie akurat uda zagrac. Wszystko przekombinowane. Wlasciciel nie ma jaj wyjebac sztabu. ....a ludzie od lat pukalismy o 1 lige a teraz w tej lidze nawet bramek nie mozemy strzelac. O ile wielki trener Radus imperator sfg i gry obronnej oddaje pole do popisu trenerowi napastnikow to sami sobie dopowiedzcie kto ich trenuje, i jakie efekty sa od lat.
|
Panowie, potencjał to nawet mam ja, tylko jeszcze nie odkryłem dziedziny życia, w której będę dobry.
|
Cytat:
Przeważnie to się kończy tak, że odjebiemy coś w obronie, ktoś się pomyli i tracimy gola. My z kolei strzelić nie umiemy nawet jak się rywal myli. Jak się nie myli to robimy dużo akcji a i tak strzelić nie umiemy. Jak stracimy w jakimś newralgicznym momencie meczu bramkę nie daj boże, to już w ogóle psycha siada i otwiera się worek z bramkami i wieloma okazjami dla rywali. Potencjał w nich moi zdaniem jest, liga oczywiście jest słaba i to pomaga, ale głównie uważam, że trener i sztab nic nie pomagają, mental leży i stąd takie są wyniki. Oczywiście z Sobolem i spółką wyników nigdy nie będzie, bo on już od dawna w ich oczach jest niedorajdą i zwykłym przegrywem. |
|
Standardzik taki.
Wynik był do przewidzenia zwłaszcza po tym, jak prezes dostał znowu fazę i zaczął wszystkich dookoła pouczać i rozstawiać po kątach, w czym szczyt osiągnął we wczorajszym wywiadzie u Ryszki. Wystarczyły dwa tygodnie względnego spokoju. Dzisiaj mokra szmata na pysk. Ale dobra, to my nie się nie znamy, a on jako jedyny wie, jak należy tym wszystkim zarządzać. Pora na analizę jakąś. |
Ludzie trochę spokoju. Zremisowaliśmy a płaczecie jakbyśmy przegrali. Glowy do góry.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl