Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   8 kolejka, Wisła Kraków - Chrobry Głogów, 16 września 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10923)

doktor granat 16.09.2023 08:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1609741)
Będziecie przepraszać na kolanach jak Fazlagić okaże się kotem na lewej obronie i sprzedamy go za kilka mln euro.

PS Bronienie Sobola, że coś robi dobrze jest trochę be sensu. Może akurat w tym przypadku robi dobrze ale co z tego? Skoro ogólnie druzyna jest rozwalona, gościu nad niczym nie panuje, wyników nie ma, to się nie nadaje więc kit w to, że z 1 czy 5 decyzji na krzyż podejmie dobrych. A skoro się nie nadaje i nie ogarnia, to jednak bym mu nie zawierzał, że akurat np w przypadku Fazlagicia czy ogólnie podejścia do sparingów, robi dobry ruch.
Dopóki piłkarze się nie rozwijają i nie ma wyników, to jest do wyjebania i szkoda czasu żeby dawać mu jakąś decyzyjność, dawać mu uskuteczniać swoje wizje.

Z tego co pamiętam jak go kiedyś widziałem w jakimś meczu nie jest szybki ani nie jest specjalnie sprawny czyli skrzydłowi raczej będą mu uciekać i kręcić nim, ale jak nie ma kto grać to dziś może ujdzie, ale na dłuższą metę g.. z tego będzie.

Arkadiusz.Czerepach 16.09.2023 09:09

obserwując Sobola mam wrażenie że dla niego najbardziej ryzykowny manewr to wystawić po prostu zawodnika na jego nominalnej pozycji...

WildDog 16.09.2023 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1609746)
Z tego co pamiętam jak go kiedyś widziałem w jakimś meczu nie jest szybki ani nie jest specjalnie sprawny czyli skrzydłowi raczej będą mu uciekać i kręcić nim, ale jak nie ma kto grać to dziś może ujdzie, ale na dłuższą metę g.. z tego będzie.

O tym pisze, ze klasyczne latanie dziur w razie nadzwyczajnych okolicznosci.

WildDog 16.09.2023 09:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1609740)
Dokładnie.
Ale psychofanom Sobolewskiego nie wytłumaczysz.

A co tam - co za genialny ruch trenera!

@kryształ - chyba myślimy podobnie.


O myslacy i jak to sie okreslasz "rozumny" czy odwolales juz bojkot. Zone chce na mecz zabrac. Ja z synami mamy lkarnety. Nie chce abyuscie mnie kobite od lamistarjkow wyztwali.

wolfy 16.09.2023 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1609742)
Ogólnie jak przegrywamy sparing (co nam sie przeważnie zdarza), to jest narracja aby nie przywiązywać wagi do sparingów, bo to tylko jednostka treningowa, testowanie grajków z dupy itp itd

No tak bo przecież to my tylko na sparingu testujemy grajków z dupy, a przeciwnik to wiadomo 1 skład pełna mobilizacja...

otóż obie drużyny traktują sparing z przymrużeniem oka, tylko dziwnym trafem to my dostajemy w ....e

dlatego ja jednak biore pod uwage wyniki sparingów

Ale walić już wynik - jest okazja żeby pilkarze zgrali się ze sobą, bo co czwarte podanie nie dochodzi do nikogo, przez takie idiotyczne niezgranie tracimy bramki (modelowy przykład to ostatni mecz, gdzie Duda ewidentnie nie był przygotowany na podanie z autu od Junki, ale kilka razy między Rodado a Goku też zaiskrzyło o złe podania gdzie jeden podahe w prawo a drugi biegnie w lewo) a tu składy w OBU połowach totalnie z dupy.

No i co, wyjdzie ten Fazlagić na LO kiedykolwiek? No nie wyjdzie. To po chu takie zabawy?!

Tu jest potrzebny trener wraz ze sztabem...

Szneka 16.09.2023 16:33

W składzie Chrobrego z nr 33 od mojej żony, kuzynki Syn zagra. Natan Malczuk.

Elendil 16.09.2023 16:42

Ja jestem na 100% pewien, że oni te SFG to specjalnie tak robią. Żadna drużyna nie jest tak beznadziejna, że wystarczy 1 gracz obok 5 naszych, żeby strzelić bramkę.

Szneka 16.09.2023 16:58

czemu nie ma w składzie Sapały? kolejny mecz nie ma Go w 20 meczowej?

Patryko 16.09.2023 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1609753)
czemu nie ma w składzie Sapały? kolejny mecz nie ma Go w 20 meczowej?

Odsypia Coco z dzisiejszej nocy.

MaLk 16.09.2023 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1609750)
No i co, wyjdzie ten Fazlagić na LO kiedykolwiek? No nie wyjdzie. To po chu takie zabawy?!

Nie doceniasz potęgi mocy polskiej myśli szkoleniowej ;)

Jaroo1 16.09.2023 17:40

Cytat:

czemu nie ma w składzie Sapały? kolejny mecz nie ma Go w 20 meczowej?
Można śmiało powiedzieć, że w wyścigu ślimaków wygrał Uryga.
Podobnie złapali na dłuższy czas kontuzję, bo w lipcu 2021 roku. Sapała wtedy był jeszcze w Rakowie, do nas dołączył z początkiem 2023 roku. Pograł aż cały miesiąc w lutym i złapał kontuzję. Od początku pobytu w klubie zagrał 457 minut. Raz gra, raz ma kontuzje, raz jest poza składem. Ogólnie kolejny fenomen. Nigdy w Wiśle nie zagrał pełnego meczu :D Nawet jak wchodził od początku to musiał być zmieniany.

I tu pojawia się on. Ubrany cały na biało i oczywiście na białym koniu, nie kto inny jak Alan Uryga. Alan był przewlekle chory też od lipca 2021. I co prawda licząc minuty od 2023 roku, ma ich mniej niż Igor, jeśli dziś zagra pełny mecz to łącznie zebrał ich 293, ale zapewne nie raz łapie napady śmiechu jak to wydymał Sapałę, który wraca i wrócić nie może, a nasz Wiślak z krwi i kości wrócił i gra 3 pełny mecz pod rząd.

Dlatego legędy zawsze będom górom nad przybłędami obcymi. Pamiętajcie o tym.

Cytat:

No i co, wyjdzie ten Fazlagić na LO kiedykolwiek? No nie wyjdzie. To po chu takie zabawy?!
A może po to żeby mu powidzieć chciałeś grać? Chciałeś. Miałeś szansę się pokazać? Miałeś. Nie umiesz grać to weź już ten kontrakt rozwiąż :D

wolfy 16.09.2023 18:29

Ciekawe co teraz odklejeńcy wymyślą?

Martinus 16.09.2023 18:30

Kiedy w końcu tego trenerskiego parodystę nie będę musiał oglądać na ławce. Ileż można

Markus 16.09.2023 18:36

Nic się nie zmienia, więc i gra wygląda ciągle tak samo. Nie mamy odpowiedniego trenera, który umiałby jakkolwiek ustawić tych zawodników. Trenera, który chociaż zmianami mógłby próbować coś poprawić. Wszystkie zmiany Sobolewskiego jak zawsze bezradną Wisłę czyniły jeszcze bardziej bezradną.

Po raz enty dały o sobie znać stałe fragmenty gry.

Goku przychodził do nas jako ofensywny pomocnik, ale geniusz Sobolewski robi z niego lewego pomocnika, a z lewego pomocnika Alfaro ofensywnego pomocnika. Efekt widzimy. Teraz jeszcze Fazlagic będzie lewym obrońcą. Cudownie. Tachiego już tymi swoimi koncepcjami zniszczył.

Tak się nie da funkcjonować. Królewski musi w końcu to zrozumieć.

wolfy 16.09.2023 18:38

Królewski będzie rżnął głupa do końca. Nie przyzna się do błędu.

DeadOrAlive 16.09.2023 18:40

Zizu zi zizu zaaaaaa...

skarabeus 16.09.2023 18:45

Przecież dobrze graliśmy, 18 strzałów. Nie trenera wina, że tylko 2 w bramkę.
Co Wy chcecie?

Stelio 16.09.2023 18:59

Tego mema, przepraszam "KLUBU PILKARSKIEGO" nie da się oglądać na poważnie XDD piękny popisik dzisiaj, DO BOJU O BYT W 1 LIDZE, PUNKT BLIZEJ CELU!!!!

Jaroo1 16.09.2023 19:17

99 niebezpiecznych ataków, poprzeczka, nieuznany gol ale cioty dalej będą narzekać...
Bramka stracona przypadkowo także można jej nie liczyć. My z kolei strzelamy bramkę po pięknej, składnej akcji. A cioty dalej będą narzekać.

wolfy 16.09.2023 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1609780)
99 niebezpiecznych ataków, poprzeczka, nieuznany gol ale cioty dalej będą narzekać...
Bramka stracona przypadkowo także można jej nie liczyć. My z kolei strzelamy bramkę po pięknej, składnej akcji. A cioty dalej będą narzekać.

Sobczak prawie trafił w bramkę, w rzutach rożnych przewaga... Zajebisty mecz.
Czekam na FraMata, pepe72 i Karheropa. Oni dowalą do pieca jak zwykle.

ciacho 16.09.2023 19:22

Ale jesteśmy w ciemnej dupie...

Jagul 16.09.2023 19:26

pepe72
Wylicz proszę średnią punktową na mecz w tej rundzie.

Patryko 16.09.2023 19:45

Mecz jak wiele za kadencji Sobola - przeciwnik stoi w 10 za linią piłki, strzela gola z dupy, a my nic na taki styl nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.

Gramy jednostajnie, wolno, porzygać się można od tego klepania od tyłu. Jak my mamy strzelić przeciwnikowi stawiającemu autobus w ten sposób?

Drugi mecz z rzędu, w którym popełniamy niewymuszony, katastrofalny błąd, który kosztuje nas 2 punkty.

Gra i wyniki, jakie prezentujemy, to droga donikąd.

nieznajomy 16.09.2023 19:48

Graliśmy z ostatnią drużyną w tabeli u siebie więc trzeba grać tylko jednym napastnikiem. Gra dwoma jest za dużym ryzykiem.

Punkt cieszy w perspektywie utrzymania i kolejnych meczach z Motorem i Płockiem.

AgresywnyChomik 16.09.2023 19:49

Nie ogladalem meczu Wisly pierwszy raz od dawna, poszedlem z dzieckiem na plac zabaw, widze ze zdrowiej xD

Sobol prowadz nas ku otchłani.

ciacho 16.09.2023 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1609788)
Mecz jak wiele za kadencji Sobola - przeciwnik stoi w 10 za linią piłki, strzela gola z dupy, a my nic na taki styl nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.

Gramy jednostajnie, wolno, porzygać się można od tego klepania od tyłu. Jak my mamy strzelić przeciwnikowi stawiającemu autobus w ten sposób?

Drugi mecz z rzędu, w którym popełniamy niewymuszony, katastrofalny błąd, który kosztuje nas 2 punkty.

Gra i wyniki, jakie prezentujemy, to droga donikąd.

Dodam jeszcze do tego pierdyliard wrzutek górą, ch.j wie do kogo, ale najczęściej to do nikogo.

doktor granat 16.09.2023 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1609767)
Królewski będzie rżnął głupa do końca. Nie przyzna się do błędu.

Nie zapominajmy ani na chwilę o Kubusiu, który pomaga.

nieznajomy 16.09.2023 19:54

Królewski nie zwolni trenera bo by nie udźwignął emocjonalnie tej decyzji i by się rozpłakał.

My jesteśmy rodzinnym klubem, razem wygrywamy i razem toniemy.

KOALIK 16.09.2023 20:02

Siedmiu Hiszpanów to za mało, aby Chrobry Głogów pokonać

skarabeus 16.09.2023 20:36

Może być i 11. Najlepsza armia dowodzona przez idiotę przegra ze stadem baranów dowodzonymi przez wodza.

DysoN 16.09.2023 21:15

Jesteśmy jak Krychowiak. Wprawdzie do przodu grać nie potrafimy ale za to z tyłu zawsze cos zje**iemy.

Skawa Wadowice 16.09.2023 21:24

Radziu ale ty jestes super gosc. 8 kolejka 4pkt przewagi nad strefa spadkowa 1 ligi. Ale ty nam ratujesz ten klub kochany super trenerze

KOALIK 16.09.2023 21:38

Wywalić Kikuśka i wszystkich Hiszpanów.

Zatrudnić Brosza na trenera.

Dotrwać do zimy.

A w zimie po rozpoczęciu odbudowy Polski przez Tuska powinno być łatwiej o inwestora (bez żadnych powiązań z Putinem) i będzie należało zrobić powtórkę z Cupiała z przełomu 97/98.

Jaroo1 16.09.2023 21:42

Myślę, że mimo wszystko ta drużyna ma potencjał. Dlaczego? Bo akcje tworzymy, strzały nawet jak nietrafione to są, grę prowadzimy, wiatr z przodu robimy. Tylko jest jedno ale.
O nie nie wiedzą co i jak grać. Także cały wysiłek idzie na marne. Do tego zawsze jakiś błąd w obronie się trafi czy przy tych śmiesznych SFG - czy my przypadkiem nie bylibyśmy teraz liderem gdyby odjąć nam wszystkie stracone bramki po SFG? haha

I tak to wygląda. Potencjał jest ale nijak wykorzystywany, marnotrawiony przez Sobola i ogólnie zarządzanie drużyną. Przecież każdy z tych kopaczy musi myśleć za jakie grzechy trafił do tego burdelu i pracuje z takimi nieudacznikami jak Sobol i Jaro czy na doczepkę pan Kmiecik.
W takiej toksycznej atmosferze i po.......onej firmie grać dobrze nie można. Grasz sobie w piłkę, co kolejkę kibice krzycza żeby zwolnić Sobola. Każdy wie co jest źle, przez kogo, dlaczego. Wiadomo, że kopacze tego głośno nie powiedzą bo po pierwsze nie sa od tego, po drugie by stracili dobry kontrakt. I po co im to? No i tak się kisza w tej żenadzie gdzie tylko legendy i Jaro udają jak jest pięknie.

Później taki kopacz odchodzi, głowa odpocznie miesiąc, trafi do jakiegoś półamatroskiego klubu, który pracuje profesjonalnie (w przeciwieństwie do Wisły) i od razu wraz z morale umiejętności idą w górę, nawet bez żadnych treningów.

Ciekawe co dalej w tym teatrze marzeń zafunduje nam nasz sternik :D

Skawa Wadowice 16.09.2023 21:55

Oczywiscie ze ten potencjal jest. Kazda inna druzyna z ktora gramy to praktycznie same drewna. Taki poziom w lidze. Problem jest nie w samym trenerze a w calym sztabie. Rok trenowania a nasze sfg sa przezjebane, kazda kontra druzyny pachnie golem a druzyna w ataku bazuje na indywidualnosciach. Nie ma nic wytrenowanego. To jes zlepek technincznych pilkarzy ktorzy graja co sie akurat uda zagrac. Wszystko przekombinowane. Wlasciciel nie ma jaj wyjebac sztabu. ....a ludzie od lat pukalismy o 1 lige a teraz w tej lidze nawet bramek nie mozemy strzelac. O ile wielki trener Radus imperator sfg i gry obronnej oddaje pole do popisu trenerowi napastnikow to sami sobie dopowiedzcie kto ich trenuje, i jakie efekty sa od lat.

bocian23 16.09.2023 21:59

Panowie, potencjał to nawet mam ja, tylko jeszcze nie odkryłem dziedziny życia, w której będę dobry.

Jaroo1 16.09.2023 22:27

Cytat:

Panowie, potencjał to nawet mam ja, tylko jeszcze nie odkryłem dziedziny życia, w której będę dobry.
Ale serio bez śmieszkowania. Te mecze nie wyglądają tak, że nas np taki Chrobry gnoi. W wielu meczach przeważamy jeśli chodzi o ataki, akcje, okazje, ogólnie takie "panowanie" nad meczem, w wielu się kopiemy po czołach ale też nie jest tak, że rywale nas klepią jak chcą.

Przeważnie to się kończy tak, że odjebiemy coś w obronie, ktoś się pomyli i tracimy gola. My z kolei strzelić nie umiemy nawet jak się rywal myli. Jak się nie myli to robimy dużo akcji a i tak strzelić nie umiemy.
Jak stracimy w jakimś newralgicznym momencie meczu bramkę nie daj boże, to już w ogóle psycha siada i otwiera się worek z bramkami i wieloma okazjami dla rywali.

Potencjał w nich moi zdaniem jest, liga oczywiście jest słaba i to pomaga, ale głównie uważam, że trener i sztab nic nie pomagają, mental leży i stąd takie są wyniki. Oczywiście z Sobolem i spółką wyników nigdy nie będzie, bo on już od dawna w ich oczach jest niedorajdą i zwykłym przegrywem.

DeadOrAlive 16.09.2023 22:41

https://i.ibb.co/7WRz7f1/F318t-ARWg-AAq47-J.jpg

MaLk 16.09.2023 22:45

Standardzik taki.

Wynik był do przewidzenia zwłaszcza po tym, jak prezes dostał znowu fazę i zaczął wszystkich dookoła pouczać i rozstawiać po kątach, w czym szczyt osiągnął we wczorajszym wywiadzie u Ryszki. Wystarczyły dwa tygodnie względnego spokoju. Dzisiaj mokra szmata na pysk.

Ale dobra, to my nie się nie znamy, a on jako jedyny wie, jak należy tym wszystkim zarządzać. Pora na analizę jakąś.

Jaroo1 16.09.2023 22:48

Ludzie trochę spokoju. Zremisowaliśmy a płaczecie jakbyśmy przegrali. Glowy do góry.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl