![]() |
W atakach niebezpiecznych prowadzimy do połowy 13:21, więc wszystko w Excelu się zgadza. To wszystko zaprocentuje w następnym sezonie.
|
To wygląda jakby oni niczego nie trenowali: po prostu im Sobolewski rzuca piłkę: „idźcie, grajcie sobie chłopaki co tam który potrafi.”
Beznadziejny Łasicki, który już po Łęcznej powinien wylecieć ze składu ma pewny płac kosztem Moltenisa, który chociaż jest drewniany to przynajmniej górną piłkę umie wygrac. |
Cytat:
|
To jest nieprawdopodobne i groteskowe.
W trzech poprzednich meczach zestawienie środka pola nie działa i prowokuje jedynie problemy, Sobolewski wpuszcza je identyczne oczywiście i w czwartym.:rotfl: Stałe fragmenty gry sieją popłoch w naszej drużynie: dni płyną, tygodnie mijają, nic się nie zmienia nawet o jotę.:shock: Widać też nieprawdopodobny zjazd formy kilku zawodników: Łasicki, Jaroch, Junca są cieniem siebie z wiosny. Basha dno, ale to akurat zawsze tak było. Nawet Villar z meczu na mecz wygląda coraz gorzej. Zły dotyk Sobolewskiego jak widać ciągle ma się znakomicie. Cofa zawodników w rozwoju. I kogo on znów wziął na ławkę? Dlaczego jest Colley, a nie ma Moltenisa? :shock: Carbo wygląda gorzej niż Olejarka? Co to za kolejny cyrk?:shock::rotfl: Człowiek szybko traci chęci oglądania tak fatalnie prowadzonej przez trenera drużyny. Tyle ile idiotycznych decyzji i kuriozalnych sytuacji mamy za Sobolewskiego na ławce, od dekad chyba nie było. |
Niemożliwe parodysta zareagował w przerwie!!!! Łasicki i Jaroch dwóch największych pozorantów pierwszej połowy zeszło. Czyżby pseudo trenerowi grunt pod nogami się pailił?
|
Co jest ....a z Junca że nie ma sił biegać, w tamtym sezonie pojawił się u nas po niegraniu w piłkę pol roku i był szybki i wydolny.dziekuje sztabowi od przygotowania fizycznego. Coś chyba w stylu smudy się u nas odpierdala
|
Cytat:
|
To jest wstyd!
Przegrywamy, zamiast gonic wynik oni nei maja sily, nie wiedza co grac, kazdy z tych pilkarzy jest cieniem swoim z poprzedniego sezonu. ....a chłopy trzeba wyjebac trenera! Z nim chuja bedzie, nikt juz nie wierzy w niego. Ten mecz pokazal jakim jest beztalenciem |
Rzuca się w oczy nieprawdopodobnie duża liczba niechlujnych, niedokładnych podań w poprzek boiska.
|
Nie ma w ogóle drużyny. Nie chciany i skreślony Colley wygląda dwa razy lepiej od Łasickiego.
|
Nie ma co pisać tu trzeba wypierdalać xD
|
Zero zaskoczenia. Kto ogarnia ten zarobił.
Następny w....... z Odrą u siebie. |
Po 4 rozegranych meczach średnia punktowa 1,25, czyli po okresie gry i średniej punktowej ponad stan (runda wiosenna) przyszła korekta.
Radkowi nie wygrywa już meczów Fernandez, nie ma też w środku kosmity Igbekeme i gra wraca do poziomu jak u schyłkowego Brzęczka. Jak ktoś był naiwny i myślał, że to Sobol zrobił na wiosnę różnicę, a nie zimowy zaciąg piłkarzy przerastających ligę, to mam nadzieję powoli zaczyna otwierać oczy. Ruszamy się jak muchy w smole, praktycznie zero przyspieszenia z przodu, więc rywal może się wygodnie rozstawić w polu karnym. Łasicki za te 4 spotkania powinien wylądować nie na ławce, ale na trybunach. Rodado przy Sobczaku wygląda jak napastnik z innej galaktyki. |
Panowie dramatyzujecie. Brakło szczęścia, była poprzeczka, 58% posiadani piłki, drużyna musi się zgrać. Do tego gramy z liderem. W niebezpiecznych atakach też było w porządku, było ich, aż 44.
|
Bardzo symptomatyczna była też ta potworna bezradność w wiślaków w końcówce, cała masa kretyńskich błędów nawet przy wyrzucie autu. Jakby nagle dopadła ich jakaś piłkarska amnezja. Kolejny syndrom Sobolewskiego.
Z przerażeniem patrzę na to, co się stało zwłaszcza z Juncą. Najsłabszy w zespole po słusznie zmienionych Jarochu i Łasickim. Sobczak również zagrał koszmarnie, Sapała bardzo źle. W tym zespole mało kto tego lata przypomina piłkarza, wszyscy wyglądają raczej na jakiś zagubionych turystów, którzy wyszli na boisko po niezłej imprezie albo na niezłym kacu. Regres indywidualny i gry poszczególnych graczy jest zastraszający. Trzeba jak najszybciej to przerwać, wyrzucić wreszcie Sobola i zatrudnić trenera, który będzie mógł uzdrowić sytuację, cokolwiek poprawić, a nie tylko psuć. |
Cóż, trzeba kończyć przygodę Sobola.
Ależ środek pola był dziś dramatyczny, wszyscy w środku bez wyjątku. Junca jest dramatyczny w tym sezonie, żal patrzeć. Zasłużone baty, choć tylko 0:1. |
Wypada mieć nadzieję, że Królewski będzie mieć jaja i wywali cały sztab, zanim będziemy dryfować na dnie tabeli ze stratą 20 punktów do pierwszego zespołu (a w dniu dzisiejszym ta strata po 4 meczach to już 7 punktów) i trzeba będzie kolejny sezon spisać na straty.
|
Po trzech pierwszych meczach wierzyłem, że słabiej grać się nie da. Dziś okazało się, że się da. To co dziś od.......ili na boisku Junca Łasicki Jaroch i Goku to kryminał do potęgo ntej. JUnca nie miał pół udanego zagrania, drybling rozszyfrowany w sekundę, wrzutko do nikogo. Łasicki raz, że powinna być czerwona, dwa odpuszczenie przeciwnika i poszła akcja bramkowa. Jaroch dno w ataku dno w obronie a odpuszczenie krycia przy bramce...- za takie coś na podwórku dostałby w ryja. Goku- do Fernandeza nie ma porównania. Wolny, bezmyślne zagrania, nawet nie próbował wziąć ciężaru gry na siebie- na tej pozycji stracilismy najwięcej. Dodać do tego bezbarwnego Bashę i Dudę , cień zawodnika Villar, słabego Sobczaka i wychodzi obraz nędzy i rozpaczy. o dziwo wejścia Sapały Colleya i Szota poukładały grę na tyle, że była szansa na remis no ale Goku jak zwykle zjebał.
Dalej będzie jeszcze gorzej. Trzeba zmienić sztab trenerski i to jak najszybciej bo z tymi panami ciężko będzie wejść do baraży. |
warto bylo postawic 100 na taki kurs :) :) :) dzieki Jaro - Dzieki Radek
|
Dziady, czesc ktoras tam. Autor: Dziadosław Sabotażyński.
|
Ostatnio miałem taką refleksję :D
Non stop piszecie, ze CUPIAŁ, nie zostawił nic prócz gabloty z pucharami... Otóż zostawił... bazę kibicowską, gdyby nie Cupiał to np taki framat czy Arkadiusz Cz. nie interesowaliby się piłką albo ustanawiali rekord frekwencji 8500 na kałuży, a tak mamy JESZCZE jakiś potencjał liczbowy własnie dzięki Cupiałowi. Framat i Arkadiusz dziękujcie Bogusławowi ! |
Ale ze drużyna z trenerem na stanowisku trenera pokonała drużynę z byłym piłkarzem na stanowisku trenera ?
I w dodatku ta drużyna z trenerem ma po 4 meczach 7 punktów przewagi nad druzyna z praktykantem ( ale za to Prawdziwym Wiślakiem, z charakterem ) No przecież żaden tego nie mógł przewidzieć Żaden! Meczu nie miałem możliwości obejrzeć Ale zaraz przeczytam zapewne wypowiedź Sobola, że rozegraliśmy dobre spotkanie , pod pełną kontrolą, tylko znowu zawiodła skuteczność |
Widze ze nie tylko ja się obłowiłem na tym meczu xd kurs 4.0 i wpadło kilka PLN xd
|
Cytat:
|
Po dzisiejszym meczu mam wrażenie, że nawet zawodnicy mają dość Sobolewskiego na ławce.
|
Słaby mecz w naszym wykonaniu.
Tychy w pierwszej połowie mogły rozstrzygnąć mecz , dużo korzystniej dla siebie. Nasi nie dawali rady w narzuconym pressingu ,wolno rozgrywali , dużo niecelnych podań. Nie jesteśmy faworytem tych rozgrywek i boję się, że może to być początkiem większych kłopotów. |
Najzabawniejsze jest to, że drużyny, które nas leją wcale nie grają cudownej piłki tylko są po prostu zdyscyplinowani taktycznie i zdeterminowani. Tylko tyle i aż tyle
|
Cytat:
|
Cytat:
Wszystko to nie oznacza, że nie należy pozbyć się Sobolewskiego, nie sądzę, jednak, żeby osoby w klubie były w stanie upolować trenera z prawdziwego zdarzenia. Nieudacznictwo to ich drugie imię. |
Co do hiszpanów to druga sprawa to kwestia defensywy. Fajnie mieć skrzydłowych hiszpanów, ofensywnych pomocników i napastnika. Gorzej, że z powrotami i obroną to oni często nie chcą mieć nic wspólnego.
Mi ten nasz bramkarz to co raz bardziej wygląda na jakąś tykającą bombe zegarową. Problemy są szersze i mogą być większe. Ok, ściągamy karygodnego Łasickiego w przerwie - ale kogo na niego? Ok, wszedł Colley, ale każdy wie co on może odwalic i kwestia czasu jak nie będzie się potykał o swoje nogi. Moltenis kontuzja, to kim my mamy grać w tej obronie? Ten drugi hiszpan też jakiś komediant. Problem moim zdaniem jest jeden - dotychczas mieliśmy sporego farta w tych łowach szrotu na rynku. Fernandez, Igbekeme, Mula etc, Villar. A równowaga musi być i może się okazać, że te nasze nowe nabytki to jednak nie takie asy, że nas pociągną do ekstraklasy.. ;) |
Cytat:
Nowe nabytki na razie się nie sprawdziły. |
Bo nie wiedzą co mają grać, wyglądamy jak dzika drużyna, każdy sobie.
|
Cytat:
Czyli to juz faza pt "zwalniamy trenera",od tego zawsze sie zaczyna. widac zawodnicy tez juz mówią pass,mecz z Odrą moze byc ciekawy.(jesli go nie wywalą wczesniej) |
Ale tu są wszyscy do wyp....lenia. Nie tylko trener. W szatni tak cuchnie bezradnością że każdy kto nią przesiąkł będzie zasmradzał tych co przyjdą. Jak to działa widać po Junce i Vilarze. Pół roku w kilimacie wiślackiego DNA i zapomnieli jak grać w piłkę.
Powtarzam. Wszyscy do wyp....olenia. Na wczoraj. |
Cytat:
Dziwnym trafem potem jak trafiaja do poukłądanych druzyn, to nagle okazuje sie, ze nie sa takimi parodystami Kuźwa, nawet pokraczny Klemenz u Mamrota wyglada na profesjonalnego piłkarza Abramowicz, Janicki, Jean Carlos itd |
Ojtam ojtam przynajmniej można się obłowić bo z tym pośmiewiskiem na ławce trenerskiej wynik jest jasny.
|
Większą kompromitacją były wyczyny wujka Jurka w sezonie spadkowym i w rundzie jesiennej tamtego sezonu.
Sobola winię mniej, bo Kikuś z pastwisk sprowadził ten szrot i znów wagon przyszedł, a nie ma kim grać. Gdzie są sociosy? Tradycyjnie medale wręczają i tylko tym są zajęci? |
Cytat:
stąd tak chętnie używałem epitetu "sieroty po cupiale" (może nawet ja go zacząłem używac jako pierwszy? nie pamietam) |
Cytat:
Dlatego do wyp...olenia są wszyscy którzy taki klimat stworzyli oczerniając Hyballę i przegrywając celowo mecze żeby był powód do jego zwolnienia czyli Błaszczykowski i reszta ''legend'' z piłkarzy Basha i wszyscy który tamte czasy pamiętają. O całym sztabie trenersko medycznym nie wspominam. Uryga znający nasz klimacik złamał się na wakacjach po podpisaniu kontraktu. Dwa lata go leczą. Czy to jest normalne? Nonie jest bo u nas nic nie jest normalne. Dlatego trzeba wszystko zaorać, zbronować i czekać, aż wykiełkuje coś nowego. Nowy inwestor to była okazja, ale słup nie ma decyzyjności. |
Mam nadzieję, że nie skończy się na zwolnieniu trenera i to będzie całe oczyszczenie
Przede wszystkim trzeba: wywalić cały sztab Rozliczyć Kiko za chujowe transfery w tym okienku I co najważniejsze, szukać i znaleźć odpowiedzi co powoduje zjazd formy każdego piłkarza grającego tu więcej niż pół roku (aczkolwiek odpowiedź powinna być już znana, to sztab, legendy i DNA) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl