![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Patryk Gogół .Ciekawe czyj to pomysł. Mało brakło a znowu przed SFG podwójna zmiana by była. Jednak nasz trener jest dramatyczny
|
komentator: trener sobolewski bardzo tego (sfg) pilnuje
XD |
Oczy krwawią jak się to ogląda. Basha człapie, Duda pojawia się i znika. Alfaro i Goku coś szarpią. Rodado musi mieć ileś sytuacji żeby strzelić. Junca i Villar o klasę słabsi niż rok temu. Taktyki żadnej. Pierdyliard zagrań do boku i wrzutki .... wie do kogo. Kiedy Królewski przejrzy na oczy i wy.......i parodystę?
|
Gwiazdorska Wisla nie umie wygrac z juniorska Stala.
Stal ma chyba jeden z najnizszych budzetow w lidze. No ....a ile jeszcze ta paraolimpiada bedzie trwac. Pomijam, ze po SFG stracilismy bramke, ktora na szczescie zostala nieuznana :D Za chwile kazdy mecz zaczynac bedziemy z wynikiem 0:1 :D |
Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Ciężko określić inaczej obecną grę Wisły i to co wyprawia Sobolewski w taktyce i swoimi zmianami.
A jak patrzę na to co wyprawia Gogół, który na razie kompletnie nie umie grać dobrze do przodu, to aż ciśnie się pytanie: po co kogoś takiego sprowadzają? W tym wypadku już lepiej byłoby naprawdę włączyć do kadry jakiegokolwiek juniorka za akademii: poziom podobny. I oczywiście w tak ważnym meczu i przy tak niedobrym wyniku Sobolewski wpuszcza chłopaka na głęboką wodę, dobijając naszą drugą linię. |
należał im sie ten gol teraz
|
Może jak po kabarecie Villara wpadłby gol to poleciałby parodysta Sobolewski?
|
KRUWA DLACZEGO TEN GOL W KONCOWCE NIE PADŁ??? EHH, brawo stal, pokazałaś bandzie frajerów trenera radusia gdzie ich miejsce.
|
btw. czy ten mecz może być również meczem pożegnalnym Sobolewskiego? :D
|
Idealny mecz na pożegnanie Kuby. Taki akurat na te podsumowanie ostatnich lat i sytuacji w klubie.
|
Myślę, że podanie Villara w samej końcówce idealnie obrazuje gdzie jesteśmy..
|
Bilard harował cały mecz a na końcu zepsułby nawet ten punkt
|
To ja dla rozluźnienia wrzucę z tematu o pierwszej lidze opinię zorientowanego eksperta :>
Cytat:
|
Gramy cały czas to samo, do porzygania się, piłka po obwodzie w tzw. "ataku pozycyjnym" po czym następuje strata, czasem tą piłkę odzyskamy i wracamy do pykania po obwodzie.
W 3 meczach straciliśmy 4 punkty, dziś z drużyną złożoną z I-ligowych odpadów. W poprzednim sezonie do awansu brakło 2 punktów. Sobolewski wiesz co (Radek jako trener to droga donikąd, po prostu ....a nie awansujemy z taką grą). |
Sobilewski dzis zrobił bardzo źle dla klubu.... Jesteśmy na zakręcie, potrzebiwaliśmy wygranej przy 30k ludzi... Dostaliśmy w zamian typowy mecz Sobolewskiego...
- Kupa w majtkach w obronie - ale wedlug trenera bronim dobrze ! - SFG bramki padaly padaja i beda padać - ile mielismy roznych? Bramki ze stalych to nie my tylko nam ! SOBOLEWSKI WYPIERDALAJ TERAZ |
Z meczu zapamiętałem akcję, w której nasz zawodnik podał przeciwnikowi... po czym dwóch naszych obrońców się przewróciło...
Akcja w stylu: https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg Wielka szkoda, że Stal nie strzeliła tej bramki.... może pożegnalibyśmy się nie tylko z Kubą ale też z Radosławem... Remis z najsłabszą drużyną w lidze... Brawo Radosław! |
Z tym trenerem to kazdy mecz to jak bicie o mur a byle jaki sfg pachnie golem.kolejna druzyna ktora gra tak samo przeciwko nam i kolejny raz wywozi z nami plt. Ja jebie. Obudzmy sie, i podziekujmy mu poki poczatek sezonu.
|
Cytat:
Dzisiaj Stali bardziej zależało na wygranej. To pewnie dlatego, że nie ma drogi na skróty. Jak twierdzi nasz prezes. |
Cytat:
EDIT: Pisane bez obejrzenia linku :D No ale to oczywiste... |
Cytat:
|
Dokładnie- Bramki Ze stałych fragmentów padały padają i będą padać, a u nas kiedy padną? Ile jeszcze kur wa rogów trzeba bić żeby wpadł gol? Wydaje mi się że 50 rogów byśmy mieli w meczu i nic by nie wpadło, każdy gracz z tamtego sezonu ma dół formy , klepiemy bez sensu od lewej do prawej , brakuje wykończenia, dalej dajemy prezenciki pod koniec meczu tak jak w 100 minucie. Ławki nie ma. Nie ma w kadrze Moltenisa , poza 18 stka meczową jest kompletnie nie trafiony przepłacony penis falzagic.Uryga się leczy już 3 sezon .tracimy dwie bramki we frajerski sposób-dobrze ze że spalonego ale ta druga to po frajerskim typowym dla nas zjebanym zestawieniu w obronie.kazdy stały fragment gry w wykonaniu drużyny przeciwnej to jest w 50% gol kur wa
|
Cytat:
|
Ale ich tychy wyjaśnią za tydzień :D już nie mogę się doczekać. A mecz z Motorem to będzie ....a wisienka na tym torcie z ekskrementów, pojadą nas 4 na luzaku. A w międzyczasie jeszcze max wymeczony remisik z Odrą u siebie :D mam nadzieję, że ludzie nie dadzą sie 2 raz nabrać i przyjdzie max 10k.
|
Cytat:
Ale ta pierwsza po katastrofie między Jarochem i Łasickim oraz samobóju Junki też by pasowała. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A przynajmniej takiej wersji rzeczywistości spodziewam się w sztabie. |
Cytat:
|
Cytat:
Szkoda że nie te punktowe, ale co tam... |
Cytat:
Nasz problem to nie jeden czy drugi grajek tylko to, że wszyscy grają coraz słabiej wprost proporcjonalnie do czasu spędzonego u nas na treningach. Dzisiaj wszedł Wachowiak i zagrał lepiej niż połowa naszych. To są jakieś jaja. |
Cytat:
Zabrakło szczęścia mieliśmy kupę sytuacji ,atakowaliśmy cały mecz |
Duda to jest parodia pomocnika. Absolutnie bezproduktywny, potrafi podać piłkę tylko na 2 metry w bok , ewentualnie zrobić kółeczko w środku. Zresztą jak ktoś się ze mną nie zgadza , wystarczy popatrzeć na jego liczby. Igbekeme przy nim to był Zidane..
|
Cytat:
Do kogo my w ogóle dośrodkowujemy te górne piłki. K... do Rodado, do Goku? JPRDL. |
A i jeszcze jedno
Zjazd formy u zawodników jest niesamowity... To co Junca gral w zeszlym sezonie a obecnie to nie da się porównać... |
No właśnie. Co nam da ściąganie kogokolwiek w takim razie.
|
To Hiszpanie powinni ciągnąć Wisłę z automatu.
A tu widać, ze oni nie są zbawicielami. Stanowczo za dużo Hiszpanów i tu Sobolewski nie jest winny. Wujek jako ta kanalia zawalił w sezonie spadkowym, a eksperyment Ptaka tym razem w wersji Wisły coraz bardziej zawodzi... W pierwszej kolejności trzeba wywalić Kikuśka i ten szrot. |
Cytat:
Duda nie jest naszym problemem... każdy przeciwnik ma w składzie młodzieżowca i na ich tle Duda wypada przyzwoicie... Igbekeme był lepszy od wszystkich naszych pomocników razem wziętych, za wyjątkiem Goku i Villara. Czemu nie było na ławce Moltenisa? Czyżby Radosław wyciągnął konsekwencje za słabą grę obronną na początku sezonu (odsyłając na trybuny zawodnika, który nie gra)? hehe Pozostaje jeno: Radosław, Radosław, Radosław! |
Przyjeżdża Stal po słabym starcie gdzie nowy trener który prowadzi drużynę w trzecim oficjalnym meczu wywozi jeden punkt z pożegnania legendy przy pełnych trybunach. Co najlepsze ten zespół potrafił się lepiej ustawiać w obronie niż nasza drużyna. Jasne, fartem nie strzeliliśmy, słaba skuteczność bla bla bla..równie dobrze jakby zawodnicy Stali mieli lepiej ustawione celowniki lub nie spalili wtedy przy dośrodkowaniu to też mogli coś strzelić.
Można było myśleć że Sobol z takimi zawodnikami siłą rozpędu i słabością ligi będzie lepiej punktował a tu mamy 5 punktów po 3 meczach gdzie też mieliśmy thriller w Warszawie i naprawdę było blisko katastrofy gdzie tych punktów mogłoby być 3. Kuba miał słodko-gorzkie pożegnanie, ale to też na własne życzenie zapewne bo można się domyślać że kolega z pokoju reprezentacji ma wsparcie nie tylko Królewskiego. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl