Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   3 kolejka, Wisła Kraków - Stal Rzeszów, 5 sierpnia 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10910)

Arkadiusz.Czerepach 05.08.2023 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1607041)
https://i.imgflip.com/7tf1y6.jpg

zapomniał dodać że chodzi o strzelanie NAM , bo my to tak słabo , ile to rożnych już bylo ? 10 ?

jednak 11 rożnych mielismy

Kris Dee 05.08.2023 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1607045)
Jasne tak jak z Puszczą i Sosnowcem strzelił.

To nie problem zawodników tylko drużyny jako całości.

Fakty są takie, że 20 załadował i w tym sezonie znowu to powtórzy,, ale już dla innej drużyny.

Szneka 05.08.2023 18:14

Patryk Gogół .Ciekawe czyj to pomysł. Mało brakło a znowu przed SFG podwójna zmiana by była. Jednak nasz trener jest dramatyczny

Arkadiusz.Czerepach 05.08.2023 18:14

komentator: trener sobolewski bardzo tego (sfg) pilnuje


XD

Szneka 05.08.2023 18:26

Oczy krwawią jak się to ogląda. Basha człapie, Duda pojawia się i znika. Alfaro i Goku coś szarpią. Rodado musi mieć ileś sytuacji żeby strzelić. Junca i Villar o klasę słabsi niż rok temu. Taktyki żadnej. Pierdyliard zagrań do boku i wrzutki .... wie do kogo. Kiedy Królewski przejrzy na oczy i wy.......i parodystę?

skarabeus 05.08.2023 18:34

Gwiazdorska Wisla nie umie wygrac z juniorska Stala.

Stal ma chyba jeden z najnizszych budzetow w lidze.

No ....a ile jeszcze ta paraolimpiada bedzie trwac.
Pomijam, ze po SFG stracilismy bramke, ktora na szczescie zostala nieuznana :D
Za chwile kazdy mecz zaczynac bedziemy z wynikiem 0:1 :D

Markus 05.08.2023 18:35

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Ciężko określić inaczej obecną grę Wisły i to co wyprawia Sobolewski w taktyce i swoimi zmianami.

A jak patrzę na to co wyprawia Gogół, który na razie kompletnie nie umie grać dobrze do przodu, to aż ciśnie się pytanie: po co kogoś takiego sprowadzają? W tym wypadku już lepiej byłoby naprawdę włączyć do kadry jakiegokolwiek juniorka za akademii: poziom podobny. I oczywiście w tak ważnym meczu i przy tak niedobrym wyniku Sobolewski wpuszcza chłopaka na głęboką wodę, dobijając naszą drugą linię.

Arkadiusz.Czerepach 05.08.2023 18:35

należał im sie ten gol teraz

Szneka 05.08.2023 18:37

Może jak po kabarecie Villara wpadłby gol to poleciałby parodysta Sobolewski?

Stelio 05.08.2023 18:37

KRUWA DLACZEGO TEN GOL W KONCOWCE NIE PADŁ??? EHH, brawo stal, pokazałaś bandzie frajerów trenera radusia gdzie ich miejsce.

Stelio 05.08.2023 18:38

btw. czy ten mecz może być również meczem pożegnalnym Sobolewskiego? :D

Jaroo1 05.08.2023 18:39

Idealny mecz na pożegnanie Kuby. Taki akurat na te podsumowanie ostatnich lat i sytuacji w klubie.

Kowalik1906 05.08.2023 18:40

Myślę, że podanie Villara w samej końcówce idealnie obrazuje gdzie jesteśmy..

RAPH 05.08.2023 18:40

Bilard harował cały mecz a na końcu zepsułby nawet ten punkt

wolfy 05.08.2023 18:41

To ja dla rozluźnienia wrzucę z tematu o pierwszej lidze opinię zorientowanego eksperta :>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1606825)
Stal nam zagrozi? Nie no trochę trzeba się orientować w realiach.

Stal jest położona na łopatkach. Małecki wczoraj ich podsumował w programie ligowym. Z 1 składu odeszło 8 zawodnikow. Grają za nich rezerwowi, wzmocnienia z 3 i 4 ligi. Jak tam się utrzymają to będzie cud. O trenerze nawet nie wspominam, bo może Zub nie jest zły ale zanim coś stworzy to już będą w 2 lidze.

Czwórka, piątka ich pociągniemy choćby Sobolewski miał im nogi powiązać.
Inna sprawa że pewnie ze dwie stracimy.

Jestem zaskoczony tylko tym że Stal nie strzeliła.

Patryko 05.08.2023 18:41

Gramy cały czas to samo, do porzygania się, piłka po obwodzie w tzw. "ataku pozycyjnym" po czym następuje strata, czasem tą piłkę odzyskamy i wracamy do pykania po obwodzie.

W 3 meczach straciliśmy 4 punkty, dziś z drużyną złożoną z I-ligowych odpadów. W poprzednim sezonie do awansu brakło 2 punktów. Sobolewski wiesz co (Radek jako trener to droga donikąd, po prostu ....a nie awansujemy z taką grą).

AgresywnyChomik 05.08.2023 18:41

Sobilewski dzis zrobił bardzo źle dla klubu.... Jesteśmy na zakręcie, potrzebiwaliśmy wygranej przy 30k ludzi... Dostaliśmy w zamian typowy mecz Sobolewskiego...

- Kupa w majtkach w obronie - ale wedlug trenera bronim dobrze !
- SFG bramki padaly padaja i beda padać - ile mielismy roznych? Bramki ze stalych to nie my tylko nam !

SOBOLEWSKI WYPIERDALAJ TERAZ

kopaczoholik 05.08.2023 18:42

Z meczu zapamiętałem akcję, w której nasz zawodnik podał przeciwnikowi... po czym dwóch naszych obrońców się przewróciło...

Akcja w stylu:
https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg

Wielka szkoda, że Stal nie strzeliła tej bramki.... może pożegnalibyśmy się nie tylko z Kubą ale też z Radosławem...

Remis z najsłabszą drużyną w lidze... Brawo Radosław!

Skawa Wadowice 05.08.2023 18:42

Z tym trenerem to kazdy mecz to jak bicie o mur a byle jaki sfg pachnie golem.kolejna druzyna ktora gra tak samo przeciwko nam i kolejny raz wywozi z nami plt. Ja jebie. Obudzmy sie, i podziekujmy mu poki poczatek sezonu.

Drozd 05.08.2023 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris Dee (Post 1607047)
Fakty są takie, że 20 załadował i w tym sezonie znowu to powtórzy,, ale już dla innej drużyny.

Fakty są takie, że wtedy kiedy trzeba było to się zesrał, a nie załadował. I w tym sezonie będzie to samo.


Dzisiaj Stali bardziej zależało na wygranej. To pewnie dlatego, że nie ma drogi na skróty. Jak twierdzi nasz prezes.

wolfy 05.08.2023 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kopaczoholik (Post 1607063)
Z meczu zapamiętałem akcję, w której nasz zawodnik podał przeciwnikowi... po czym dwóch naszych obrońców się przewróciło...

Akcja w stylu:
https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg

Wielka szkoda, że Stal nie strzeliła tej bramki.... może pożegnalibyśmy się nie tylko z Kubą ale też z Radosławem...

Remis z najsłabszą drużyną w lidze... Brawo Radosław!

Do naszej gry obronnej można podłożyć muzykę z końcówki "The Benny Hill Show" i nikt nie zauważy różnicy.

EDIT:
Pisane bez obejrzenia linku :D No ale to oczywiste...

MaLk 05.08.2023 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1607057)
Idealny mecz na pożegnanie Kuby. Taki akurat na te podsumowanie ostatnich lat i sytuacji w klubie.

Nie, idealnym podsumowaniem byłoby jakby jednak w końcówce ta bramka dla Stali wpadła.

Chorynatrzykolory 05.08.2023 18:48

Dokładnie- Bramki Ze stałych fragmentów padały padają i będą padać, a u nas kiedy padną? Ile jeszcze kur wa rogów trzeba bić żeby wpadł gol? Wydaje mi się że 50 rogów byśmy mieli w meczu i nic by nie wpadło, każdy gracz z tamtego sezonu ma dół formy , klepiemy bez sensu od lewej do prawej , brakuje wykończenia, dalej dajemy prezenciki pod koniec meczu tak jak w 100 minucie. Ławki nie ma. Nie ma w kadrze Moltenisa , poza 18 stka meczową jest kompletnie nie trafiony przepłacony penis falzagic.Uryga się leczy już 3 sezon .tracimy dwie bramki we frajerski sposób-dobrze ze że spalonego ale ta druga to po frajerskim typowym dla nas zjebanym zestawieniu w obronie.kazdy stały fragment gry w wykonaniu drużyny przeciwnej to jest w 50% gol kur wa

wolfy 05.08.2023 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1607067)
Nie, idealnym podsumowaniem byłoby jakby jednak w końcówce ta bramka dla Stali wpadła.

Byli blisko. W sumie dwie strzelili, tylko ze spalonego :D

Stelio 05.08.2023 18:50

Ale ich tychy wyjaśnią za tydzień :D już nie mogę się doczekać. A mecz z Motorem to będzie ....a wisienka na tym torcie z ekskrementów, pojadą nas 4 na luzaku. A w międzyczasie jeszcze max wymeczony remisik z Odrą u siebie :D mam nadzieję, że ludzie nie dadzą sie 2 raz nabrać i przyjdzie max 10k.

MaLk 05.08.2023 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1607069)
Byli blisko. W sumie dwie strzelili, tylko ze spalonego :D

Ta w doliczonym czasie gry po podaniu do przeciwnika i wyłożeniu się dwóch zawodników byłaby jednak bardziej symptomatyczna.

Ale ta pierwsza po katastrofie między Jarochem i Łasickim oraz samobóju Junki też by pasowała.

Kris Dee 05.08.2023 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1607065)
Fakty są takie, że wtedy kiedy trzeba było to się zesrał, a nie załadował.

Ale pitolisz teraz. W końcówce sezonu był bez formy, ale przez 3/4 sezonu nas ciągnął za uszy i właśnie takie spotkania jak dzisiaj nam wygrywał w pojedynkę.

wolfy 05.08.2023 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1607071)
Ta w doliczonym czasie gry po podaniu do przeciwnika i wyłożeniu się dwóch zawodników byłaby jednak bardziej symptomatyczna.

Ale ta pierwsza po katastrofie między Jarochem i Łasickim oraz samobóju Junki też by pasowała.

Tutaj nie straciliśmy bo Stal ma jednak ułomnych piłkarzy. Ale akcja obronna typowa za Sobolewskiego: podanie do rywala i wy.......enie się o własne nogi.

MaLk 05.08.2023 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1607075)
Tutaj nie straciliśmy bo Stal ma jednak ułomnych piłkarzy. Ale akcja obronna typowa za Sobolewskiego: podanie do rywala i wy.......enie się o własne nogi.

Dlatego w dobrych nastrojach świętujemy trzeci kolejny mecz bez porażki i brak straconej bramki po SFG.

A przynajmniej takiej wersji rzeczywistości spodziewam się w sztabie.

Kris Dee 05.08.2023 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1607076)
Dlatego w dobrych nastrojach świętujemy trzeci kolejny mecz bez porażki i brak straconej bramki po SFG.

A do tego Zając naliczył 140 naszych ataków. :)

MaLk 05.08.2023 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris Dee (Post 1607077)
A do tego Zając naliczył 140 naszych ataków. :)

Szybko się nauczył, że dla szefa liczą się statystyki :D

Szkoda że nie te punktowe, ale co tam...

Drozd 05.08.2023 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris Dee (Post 1607072)
Ale pitolisz teraz. W końcówce sezonu był bez formy, ale przez 3/4 sezonu nas ciągnął za uszy i właśnie takie spotkania jak dzisiaj nam wygrywał w pojedynkę.

Co znaczy był bez formy? Gówno z tego, że na ciągnął i gdzie zaciągnął? Płakanie za grajkiem który koniec końców dał dupy jest śmieszne.

Nasz problem to nie jeden czy drugi grajek tylko to, że wszyscy grają coraz słabiej wprost proporcjonalnie do czasu spędzonego u nas na treningach.

Dzisiaj wszedł Wachowiak i zagrał lepiej niż połowa naszych. To są jakieś jaja.

Chorynatrzykolory 05.08.2023 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1607078)
Szybko się nauczył, że dla szefa liczą się statystyki :D

Szkoda że nie te punktowe, ale co tam...

I już wiadomo co będzie mówione
Zabrakło szczęścia mieliśmy kupę sytuacji ,atakowaliśmy cały mecz

AS82 05.08.2023 19:12

Duda to jest parodia pomocnika. Absolutnie bezproduktywny, potrafi podać piłkę tylko na 2 metry w bok , ewentualnie zrobić kółeczko w środku. Zresztą jak ktoś się ze mną nie zgadza , wystarczy popatrzeć na jego liczby. Igbekeme przy nim to był Zidane..

ciacho 05.08.2023 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1607082)
Duda to jest parodia pomocnika. Absolutnie bezproduktywny, potrafi podać piłkę tylko na 2 metry w bok , ewentualnie zrobić kółeczko w środku. Zresztą jak ktoś się ze mną nie zgadza , wystarczy popatrzeć na jego liczby. Igbekeme przy nim to był Zidane..

A Jaroch to jest parodia obrońcy. Niech mi ktoś wyjaśni jak takie drewno może być profesjonalnym piłkarzem? Ja myślałem, że Burliga to było drewno, ale to co odpier... Jaroch to przechodzi ludzkie pojęcie. Jemu sie chyba dyscypliny pomyliły. Każde dośrodkowanie złe, każdy kontakt z piłką to jakiś sęk. Miałem ochotę zejść na boisko i mu liścia wypłacić. Choć z drugiej strony nie jego wina, że ktoś mu wmówił, że może grać w piłkę.

Do kogo my w ogóle dośrodkowujemy te górne piłki. K... do Rodado, do Goku? JPRDL.

AgresywnyChomik 05.08.2023 19:26

A i jeszcze jedno
Zjazd formy u zawodników jest niesamowity... To co Junca gral w zeszlym sezonie a obecnie to nie da się porównać...

Drozd 05.08.2023 19:37

No właśnie. Co nam da ściąganie kogokolwiek w takim razie.

KOALIK 05.08.2023 19:47

To Hiszpanie powinni ciągnąć Wisłę z automatu.

A tu widać, ze oni nie są zbawicielami.

Stanowczo za dużo Hiszpanów i tu Sobolewski nie jest winny.

Wujek jako ta kanalia zawalił w sezonie spadkowym, a eksperyment Ptaka tym razem w wersji Wisły coraz bardziej zawodzi...

W pierwszej kolejności trzeba wywalić Kikuśka i ten szrot.

kopaczoholik 05.08.2023 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1607086)
A i jeszcze jedno
Zjazd formy u zawodników jest niesamowity... To co Junca grał w zeszłym sezonie a obecnie to nie da się porównać...

Najlepiej grał po przyjściu, prosto z plaży, tak jak wielu innych zawodników :D Nie wiem jak to jest KAŻDY zawodnik po przepracowaniu okresu przygotowawczego gra gorzej niż na początku przygody z klubem.

Duda nie jest naszym problemem... każdy przeciwnik ma w składzie młodzieżowca i na ich tle Duda wypada przyzwoicie...

Igbekeme był lepszy od wszystkich naszych pomocników razem wziętych, za wyjątkiem Goku i Villara.


Czemu nie było na ławce Moltenisa? Czyżby Radosław wyciągnął konsekwencje za słabą grę obronną na początku sezonu (odsyłając na trybuny zawodnika, który nie gra)? hehe

Pozostaje jeno: Radosław, Radosław, Radosław!

Mixu 05.08.2023 20:07

Przyjeżdża Stal po słabym starcie gdzie nowy trener który prowadzi drużynę w trzecim oficjalnym meczu wywozi jeden punkt z pożegnania legendy przy pełnych trybunach. Co najlepsze ten zespół potrafił się lepiej ustawiać w obronie niż nasza drużyna. Jasne, fartem nie strzeliliśmy, słaba skuteczność bla bla bla..równie dobrze jakby zawodnicy Stali mieli lepiej ustawione celowniki lub nie spalili wtedy przy dośrodkowaniu to też mogli coś strzelić.

Można było myśleć że Sobol z takimi zawodnikami siłą rozpędu i słabością ligi będzie lepiej punktował a tu mamy 5 punktów po 3 meczach gdzie też mieliśmy thriller w Warszawie i naprawdę było blisko katastrofy gdzie tych punktów mogłoby być 3.

Kuba miał słodko-gorzkie pożegnanie, ale to też na własne życzenie zapewne bo można się domyślać że kolega z pokoju reprezentacji ma wsparcie nie tylko Królewskiego.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl