Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Gdzie zniknie forum? :) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10899)

Savik 28.06.2023 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ypeeh (Post 1605021)
Już przerabialiśmy ponowną rejestrację, w 2002 roku :)

I składkę na serwer :) To były czasy :)

Arkadiusz.Czerepach 28.06.2023 20:32

obecny! :D

FraMat 28.06.2023 20:36

Ok, wszystko fajnie, tylko tematy przeczytane nadal wyświetlają mi się jako nieprzeczytane.
Też tak macie?

nero 28.06.2023 22:14

Tak........

maxx304 28.06.2023 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1605101)
Ok, wszystko fajnie, tylko tematy przeczytane nadal wyświetlają mi się jako nieprzeczytane.
Też tak macie?

U mnie po zalogowaniu nieprzeczytane są jeden-dwa tematy w których ostatnio ktoś pisał.

pepe72 28.06.2023 23:27

U mnie działa

Jaroo1 29.06.2023 06:59

Nie rozumiem jak to od technicznej strony działa ale przyjdźcie na forumwisly.pl ewentualnie wylogujcie się tu i zalogujcie się jeszcze raz. Na kompie mnie przerzuciło od razu na nowe forum i tam działa wszystko, a teraz wszedłem na telefonie w to stare co miałem wcześniej otwarte i normalnie jestem na starej nazwie strony, wpisy są aktualne ale właśnie nie odznacza przeczytanych wątków

wolfy 29.06.2023 08:15

Zalogowanie się na forumwisly.pl rozwiązało u mnie problem.

AgresywnyChomik 29.06.2023 08:26

Sa jakieś szanse ze KOALIK się zgubił podczas przenosin? xD

nero 29.06.2023 11:48

Skąd znaliście adres forumwisly.pl?

Arkadiusz.Czerepach 29.06.2023 13:01

https://i.ibb.co/mBQx3WS/f.jpg

ja to kliknałem po prostu

nero 29.06.2023 13:18

Aaa no to się wyjaśniło. Ja miałem stary adres dodany w przeglądarce i dlatego nie poznałem nowego.

Favicon jeszcze jest do ustawienia :)

pepe72 29.06.2023 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1605118)
Skąd znaliście adres forumwisly.pl?

przeniosło mnie z https://wislakrakow.com/forum/

s1mone 29.06.2023 17:39

Łobecny :D

Ja przeczytalem info na wislakrakow.com/forum

Elendil 29.06.2023 20:24

tylko błagam zmieńcie favicona. Jak patrzę na otwarte karty to mam wrażenie jakbym ja jakiejś elektrodzie siedział.

skarabeus 29.06.2023 21:35

Nie skasowali :D

LucjuszWielki 29.06.2023 22:15

1,5 dnia mnie nie było, wpisałem normalnie https://wislakrakow.com/ i juz działało :d wcześniej odświeżałem poprzednią zakładkę, w której byłem zalogowany.

Skąd taki napływ nowych userów ??

Smok 29.06.2023 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1605146)
Skąd taki napływ nowych userów ??

Kiko się jebnął i zamiast nowego napadziora zakontraktował nowych forumowiczów.

Jaroo1 29.06.2023 23:00

Trzeci sort forumowiczów z Hiszpani. Teraz to się będzie tutaj działo. Uczcie się hiszpańskiego albo wypierdalać z forum :D

pepe72 30.06.2023 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1605141)
tylko błagam zmieńcie favicona. Jak patrzę na otwarte karty to mam wrażenie jakbym ja jakiejś elektrodzie siedział.

Popieram. Wrzucenie białej gwiazdy na czerwonym tle jako fav nie jest skomplikowane.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1605152)
Trzeci sort forumowiczów z Hiszpani. Teraz to się będzie tutaj działo. Uczcie się hiszpańskiego albo wypierdalać z forum :D

CZat GPT tłumaczy :D

azor 30.06.2023 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1605112)
Zalogowanie się na forumwisly.pl rozwiązało u mnie problem.

brawo, może przy "nowym otwarciu" w końcu ustosunkujesz się do swojego zauroczenia Turkolaskim klanem?

s1mone 01.07.2023 21:01

Truskolaskim jak już.

Jak się ironizuje to dobrze chociaż nie przekręcać nazw.
Sprawia się wtedy wrażenie, że się wie o czym mówi:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl