![]() |
Na moje to gramy z wahadłowymi,
Junca lewe wahadło, Szot pół-lewy stoper, Łasicki środek, Colley pół-prawy, Miki prawe wahadło. W środku Basha-Sapała i trzech graczy z przodu - Rodado na środku, Żyro z prawej, a Fernandez meandrujący pomiędzy pozycją 10 a lewą stroną. Żyro do przerwy 3 bramki powinien mieć. Do przerwy Termalica w ekstraklasie, a my pierwszy baraż z Puszczą u siebie - na tą chwilę. |
Cóż, przynajmniej nie gramy w Niepołomicach. Było blisko 3 miejsca.
|
Niech mi to k... ktoś wyjaśni, bo ja tego nie pojmuję. Jak to jest, że inne drużyny potrafią stworzyć 2 sytuacje z dupy i wygrać mecz, a nasi galaktycznie wyszkoleni Hiszpanie potrzebują pierdyliard sytuacji żeby coś wpadło?
PS. Dzisiejsza druga połowa to był kryminał. |
Cytat:
Mecz z Górnikiem w tempie spacerowym, nikt się nie wykartkował, nikt kontuzji nie złapał. Mogło być o wiele gorzej. |
Nie pieprz głupot...
To jest wszystko poustawiane. Wejdziemy za to, że wpuściliśmy Ruch dając dupy z Sosnowcem. |
Żyro i Młyński z golami haha, wyprzedzamy Puszczę.
Chrobry - szacun! Idą śladami gieksy ;) może tym razem tego nie spieprzymy... Arka - no cóż... |
Mówcie, kiedy kolejny mecz, bo Czerepach nie zdąży z tematem
|
Cytat:
|
We wtorek o 18 przy Reymonta z Puszcza.
|
Cytat:
|
Puszcza ma na nas patent, jak im siadzie dzień a nasi wyjdą na nich z równym zapałem co na sosnowiec to nawet brak gry w Niepołomicach nam nic nie da :D no chyba że się ich uda jakimś cudem przejść, wtedy resztki nadziei umrą w gminie Żabno.
|
Cytat:
|
Puszcza wygra z nami na luzaku.
Mają wieksze jaja niz nasi galacticos a to zadecyduje. Plus stale fragmenty |
Puszcza ma minimalne szanse tylko wtedy jak Biegański będzie w naszej bramce.
|
No, dzisiaj pieknie chcial otworzyc Gornikowi mecz :-)
|
A w drugiej połowie co wyprawiał? Kompromitacja. Gdyby nie Coley to różnie mogło być...
|
No, Colley też miał kilka wejść niedożywionego smoka.
|
Cytat:
|
Awans!!!!!
|
Lepszej okazji do zemsty na Puszczy mieć nie będziemy.
Gramy na R22, więc nie ma mowy o wymówkach dotyczących boiska. Jeśli nasi nie nawalą w majty przed meczem, to myślę, że jesteśmy faworytem. Sprawa meczu finałowego jest otwarta, nie stawiałbym Stali na straconej pozycji. |
Zastanawiałbym się nad urlopem dla Fernandeza.
Tak, wiem, że dla wielu jest bogiem, ale to, co odwalał w meczu z Sosnowcem i dzisiaj to były nieustanne kółeczka, holowanie piłki jakby nie miał wsparcia w drużynie i kolegi do podania, gra w poprzek i ogólnie bardzo niska forma. Niby odnotował asystę przy golu Szota, ale umówmy się, że nie za bardzo wiedział, co w tym momencie robi. |
Cytat:
|
Ogolnie jak sie patrzy na druzyne to moim zdaniem tam jest jakis konflikt. I wydaje sie, ze Fernandez jest odstawiony na boczny tor. To nie tylko te koleczka, ale ogolnie mimika, reakcje na kolegow z szatni. No dziwnie to wyglada.
|
Cytat:
Nie oglądałem meczu ale jeżeli Fernandez nadal na wyjebce to słabo. Zapewne Sobolewski nie posadzi go na ławce. |
Fernandez jest pod formą conajmniej od 5-6 spotkań.
Nie licząc jednego farfoclowatego gola w tłoku to kiedy on ostatnio gola z gry strzelił? 6 kolejek temu? 8? Ile patelni i niezłych okazji zmarnował w międzyczasie? Pewnie z 8-10. Ostatnio jak pauzował za kartki to nasza gra wyglądała dużo płynniej niż z nim na boisku. Tak czy siak na baraż wyjdzie w 1 składzie, to raczej nie pora na eksperymenty. |
Chciałbym przeczytać opinię wolfy'ego nt. akcji bramkowej Talar- Młyński. Haha Talar i Młyński notują liczby tj. bramki i asysty. Jeszcze gol Żyro...ile buki płaciły za to że po bramce strzelą Żyro i Młyński? ;)
|
No Luis pod formą, też mi się wydaje że np. z Rodado niezbyt się ostatnio dogadują, ale jednak nawet dziś brał na siebie często po dwóch graczy dzięki czemu dawał miejsce komuś innemu. Jak dla mnie za mało mamy jakościowych piłkarzy żeby go trzymać na ławie.
|
Cytat:
Jesli boimy sie Puszczy (!!) na R22 przy swoim dopingu i 23k kibicach to naprawde nie mamy czego szukac w Ekstraklasie,naprawde. przestancie juz wypisywac takie bzdety tylko kupujcie bilety (swoj na a22 juz mam :D) i jedziemy z tematem awansu we wtorek. P.S serio chcecie Fernandeza na ławce ,zbyt cenny :D na baraze nie ma juz co kombinowac. |
Cytat:
|
Fernandez bez formy i tak bije jakością gry wszystkich, którzy siedzą na ławce. Jesteśmy na niego skazani, pola wyboru na tej pozycji akurat Sobol nie ma dużego. Nawet grając poniżej swoich możliwości, jest w stanie nieszablonowym zagraniem otworzyć komuś drogę do bramki praktycznie w każdym momencie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Co to za kampania z Luisem na ławę przed meczem barażowym???. Kto ma tam grać? Żyro bo strzelił pierwszego gola od kilku miesięcy ? Igbekeme-? Duda? |
Cytat:
|
Stal gra fatalnie na wyjazdach, ale... To jeden mecz. Niech chociaż przecierają bruk bet w dogrywce.. jednak eliminacja Niecieczy to byłaby nie lada sensacja.
|
Cytat:
Czy Łeczna to był poważniejszy przeciwnik? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Rodado > Fernandez na chwilę obecną i basta.
Nie ma się co oszukiwać, ale Fernandez od pewnego momentu nie gra dla drużyny a dla siebie i swoich liczb. Pauza w Bielsku pokazała, że Rodado samemu potrafi grać na szpicy bez udziału Luisa - bo Duda czy Igbekeme wypełniają należycie lukę po Hiszpanie - a ostatni mecz ze Sosnowcem dobitnie pokazał, że bardziej niż zagranie w pierwsze tempo, dokładny przerzut czy przyspieszenie gry jest dla niego mniej ważne niż zrobienie 3 kółeczek na krótko i zagranie w poprzek lub do tyłu. Dzisiejszy mecz mimo braków kadrowych o niebo bardziej luźniejszy i spokojniejszy niż ostatnie wydarzenia na R22. Wszyscy obawiali się wyjazdu bardziej, ale okazało się że bardziej musimy obawiać się samych siebie i tego że nerwy i gra pod presją nam nie służą. Szot znów w wyjściowym i bramka z na prawdę niezłym spotkaniem. Młyński z bramką? Może w końcu się chłopak ogarnie, bo ma jakiś talent, ale imho tutaj trzeba rozmowy i psychologa bo jednak głowa nie dojeżdża i brakuje pewności. Żyro z Bashą - bez względu czy będzie awans czy nie to należy tym panom podziękować, bo nie dość że są totalnie poza formą to w dodatku nie mają siły ani chęci do walki o cokolwiek. Pierwszy już w 50 minucie człapał po murawie i nie myślał nawet presować kogokolwiek (pomijam wieczne kontuzje), a drugi gdyby miał trochę więcej celności to powinien ten mecz zakończyć z hat-trickiem. Optymizmem napawa 4 miejsce - tak, należy się cieszyć nawet i z tej pozycji biorąc pod uwagę jaki syf zostawił wuja i ledwo 10 miejsce w przerwie zimowej. Wtorkowe spotkanie to dla Nas być lub umrzeć - dla puszczy z tym swoim pastwiskiem to interes. Jeśli wygrają to mogą sobie wywindować cenę za podłożenie się w finale baraży, by klepać sobie dalej na tym poziomie z klapkami na oczach pzpnu i dopuszczaniem tego boiska do jakiejkolwiek rywalizacji poza oraniem murawy, dojeniem krów na czas lub rugby. Biegański również z całym szacunkiem, ale jest do odstrzału. Podtrzymuję swoje zdanie, że od kiedy z klubu odszedł Kowal to Mikołaj wręcz cofnął się w rozwoju i broni o wiele gorzej niż w Ekstraklasie i usilne próby wystawiania go w chwili obecnej to próba sprzedaży w lecie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl