Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   33 kolejka, Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec, 28 maj 2023, 12:40 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10883)

sevenheaven 27.05.2023 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MateuszABG (Post 1601949)
Lodu. Lodu na głowę. To że ruch przegrał nic nie oznacza. My musimy jeszcze wygrać 2 niełatwe mecze

łatwiejszych nie będzie, dwa przeciętne zespoły, które grają o nic bo są pewne utrzymania..
jedyne co nas może pokonać to presja, bo umiejętności są po naszej stronie

Skawa Wadowice 27.05.2023 18:38

Jakby nie patrzeć my się wyjebaliśmy przed każdym decydującym meczem w tym sezonie. Jutro kolejny. ....

Jaroo1 27.05.2023 18:39

Jeśli wygramy te dwa mecze, awansujemy z 2 miejsca, to pokażemy, że mimo 3 porażek jesteśmy bezapelacyjnie najlepszą drużyną w tej lidze (bo awans z 10 na 2 to wyczyn), jeśli się nie uda to jednak niedosyt i też niesmak po tym wszystkim pozostanie, to będzie kontynuacja nieudacznictwa.

Mam nadzieje, że presja nas nie zniszczy.

Szneka 27.05.2023 18:44

Ruh Hożuf jeszcze za tydzień zgubi punkty z Tychami. Dziś mieli spętane jaja za tydzień tym bardziej.

Chorynatrzykolory 27.05.2023 18:44

Przynajmniej wszystko zależy teraz od nas, nie uda się bo będziemy gorsi to będzie mniej boleć niż jakbyśmy wszystko wygrali i Ruch też.Jesli to zmascim6 to nie zasługujemy i tyle..

pepe72 27.05.2023 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1601951)
Jakby nie patrzeć my się wyjebaliśmy przed każdym decydującym meczem w tym sezonie. Jutro kolejny. ....

W tym roku wyje*aliśmy się z ŁKSem, Ruchem i Puszczą - drużyny 1-3 na koniec zeszłego roku. I wszystkie trzy mecze graliśmy na wyjeździe.
Teraz gramy w Twierdzy R22 z #13 na wakacjach. Za tydzień z #11 na wakacjach u nich.
Już łatwiej nie będzie!
W Kraku trzeba głównie uważać na kartki. W Łęcznej nie ma to znaczenia.

Vuko 27.05.2023 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1601951)
Jakby nie patrzeć my się wyjebaliśmy przed każdym decydującym meczem w tym sezonie. Jutro kolejny. ....

TBB ograliśmy, więc nie.

Skawa Wadowice 27.05.2023 18:46

od kąd do łęcznej przyszedł Mamrot to zupełnie inna drużyna i ciężki teren. Presja w nogach nie pomoże. A jak wiadomo nawet najlepsi mając wszsytko w swoich nogach w ost kolejce potrafia zjebac (BVB)

Markus 27.05.2023 18:48

Presja będzie ogromna, ale nie może być żadną wymówką. Trzeba zagrać jutro i później w Łęcznej na maksymalnej mobilizacji i determinacji. Awans jest na wyciągnięcie ręki, nie wolno tego zepsuć.

viktor56 27.05.2023 18:48

Oglądał ktoś mecz w Katowicach? Jak Ruch wyglądał? Są szanse że jeszcze za tydzień potracą punkty?

AS82 27.05.2023 18:50

Cóż można więcej powiedzieć , NIE S.......CIE TEGO PANOWIE !

Drozd 27.05.2023 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MateuszABG (Post 1601949)
Lodu. Lodu na głowę. To że ruch przegrał nic nie oznacza. My musimy jeszcze wygrać 2 niełatwe mecze

To oznacza, że jak wygramy, to baraże będziemy oglądać na pełnym spokoju.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez viktor56 (Post 1601962)
Oglądał ktoś mecz w Katowicach? Jak Ruch wyglądał? Są szanse że jeszcze za tydzień potracą punkty?

Do przerwy powinni przegrywać 3:0. Oddali dwa celne strzały. Za tydzień spokojnie mogą dostać w pałę.

Elendil 27.05.2023 19:10

Jutro gramy u siebie z Sosnowcem, serio tego nie da się nie wygrać.

Natomiast za tydzień to będzie dla nas, Ruchu i TBB taka nerwówka, że szkoda gadać. Można powiedzieć, że z 2 miejsca wejdą ci, którzy będą potrafili zachować zimną krew do końca.

pepe72 27.05.2023 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez viktor56 (Post 1601962)
Oglądał ktoś mecz w Katowicach? Jak Ruch wyglądał? Są szanse że jeszcze za tydzień potracą punkty?

Tak.
Ruch gra ostatni mecz u siebie więc raczej to wygra.
Poza tym GKS Tychy jest gorszy od GKS Katowice.

Jaroo1 27.05.2023 19:17

Cytat:

Natomiast za tydzień to będzie dla nas, Ruchu i TBB taka nerwówka, że szkoda gadać. Można powiedzieć, że z 2 miejsca wejdą ci, którzy będą potrafili zachować zimną krew do końca.
Nie zapominaj o Puszczy. Jutro wygrywają i mają nadal szanse na 2 miejsce. Czyli w ostatniej kolejce o 2 miejsce będą walczyły 4 drużyny. A może być nawet taka sytuacja. Puszcza 2 wygrane = 61 pkt, Wisła wygrana i remis = 61 pkt, TBB wygrana = 61 pkt, i Ruch by musiał NIE wygrać, wtedy miałby 59 oczek przy porażce, lub 60 przy remisie. Czyli takie kombinacje alpejskie sa jeszcze możliwe, że hoho.
A dużo wskazuje na to, że i my i Puszcza wygramy w tej kolejce więc ten scenariusz będzie do końca możliwy.

I wtedy Ruch wygrywając by wszystkich wysiudał na koniec o 1 pkt, albo nie wygrywając spadłby na 5 miejsce haha.

Garret 27.05.2023 19:17

Wszystko w nogach naszych piłkarzy. Przestrzegam mimo wszystko przed zbytnią pewnością siebie. Zagłębie się przed nami nie położy, a dzisiejszy przykład Borussi jest przestrogą.

Zagrać na maksa, wygrać za wszelką cenę i kupić zapas melisy na za tydzień.

Jaroo1 27.05.2023 19:21

Przykład Brusssi i Bayernu jest taki śmiechowy ;) Oni grali o tytuł frajera roku, który musiał zostać dziś komuś z tej dwójki przyznany. Bayern sfrajerzył w poprzedniej kolejce u siebie i oddał Borussi Mistrzostwo ale Burussia pomyślała, że jak wy nam tak, to my wam tak i będziemy większymi frajerami remisując u siebie w ostatniej kolejce.

To co te dwa zespoły odjebały to było godne naszej eklapy.

wolfy 27.05.2023 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez viktor56 (Post 1601962)
Oglądał ktoś mecz w Katowicach? Jak Ruch wyglądał? Są szanse że jeszcze za tydzień potracą punkty?

Ruch wyglądał jak zwykle poza meczem z nami - głównie polowanie na kontry długimi podaniami lub wrzutki. Kiedy GKS miał wynik w drugiej połowie to nie forsowali tempa. Kiedy Ruch wyrównał Katowice rzuciły im się do gardła. Mieli kilka dobrych okazji, poprzeczkę, w końcu kopia kilku wcześniejszych sytuacji z zamykaniem akcji przy prawym słupku i gol.

Jedno co mnie ciekawi że Ruch nie dostawał kartek - a powinien, bo grali chamsko. GKS za to był karany za ostre zagrania.

Czy mogą stracić punkty za tydzień? Jasne. Nie będzie to sensacja, ale są faworytem.

sandomingo 27.05.2023 19:53

Jutro najtrudniejszy mecz sezonu.

tomytom 27.05.2023 20:20

Raczej: jutro KOLEJNY najtrudniejszy mecz sezonu :-)

Wojtas 27.05.2023 20:29

Cuda ,panie cuda

2 zwyciestwa i koniec przyspiewki Coraz blizej Ekstraklasa,a tak mi sie wbiła do głowy :D

Wisełko ukochana wygraj jutro ten mecz,ten ważny mecz.

Skawa Wadowice 27.05.2023 20:41

Panowie tonujemy nastroje. Juz sezon pokazał, ze wykładamy się przed okazjami danymi przez los. Wiem wiem nie da się bez emocji dzisiaj przejść obojętnie obok tego co sie stało w Katowicach.

Niektórzy nie rozumieją, że walczymy ze zgodą o powrót do ekstraklasy. Tutaj każdy patrzy na siebie. Oni chcą byśmy przegrali i my chcemy by Ruch przegrał. Mamy zgodę, ale każdy z nas kibicuje swojemu klubowi i mimo to, to nasz klub liczy się najbardziej.

Lubię Ruch, ale trzeba powiedzieć szczerze, że ich porażka dzisiejsza wprawiła mnie w ekstazę. Wiem, że rywal derbowy, ale chodzi o dobro naszego klubu. Piszę to dlatego, bo wiem, że Niebiescy czytają nasze forum. Każdy z nas wie, że jutro cały Chorzów będzie za Sosnowcem :)

Karherop 27.05.2023 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1601960)
od kąd do łęcznej przyszedł Mamrot to zupełnie inna drużyna i ciężki teren. Presja w nogach nie pomoże. A jak wiadomo nawet najlepsi mając wszsytko w swoich nogach w ost kolejce potrafia zjebac (BVB)

Mamrot zrobił tam kawał dobrej roboty, ale nie sądzę że karze zabija się o wynik w przyszłą sobotę. On ma do nas zbyt dużo szacunku i sympatii

Jutro na pewno piłkarze będą mieli większy stres niż zwykle, ale raz że jest z przodu wyluzowany Rodado z żądnym wygranej Fernandezem.

Czuję że siądziemy jutro na Sosnowcu zupełnie jak na Stali Rzeszów kilka tygodni temu. Panowie będą chcieli załatwić sprawę ekspresowo by już oszczędzać siły na Łęczna.

Maine_Coon 27.05.2023 21:15

Idealny dzień na przegraną 0:1 XD

Jaroo1 27.05.2023 21:17

Łęczna w tej rundzie u siebie 2 wygrane, 5 remisów i 0 porażek i plasuje się w tym roku na 6 miejscu w I lidze (ale jeszcze kilka zespołów za nimi ma mecz do rozegrania. Także mają szansę na pierwszą porażkę u siebie w tym roku za tydzień :P

Ale najpierw Sosnowiec jutro, a oni w tym roku na wyjazdach 0-3-3 ;)

Vuko 27.05.2023 21:30

TBB ma Arkę rozkładzie u siebie, Ruch ma Tychy. Wszyscy mogą potracić.

gizmowisla 27.05.2023 21:35

limit frajerstwa sie skonczyl - i nie mam zamiaru sie nawet zastanawiac co by bylo gdyby - idziemy pewnie po 2 zwyciestwa z leszczami i wracamy do ekstraklasy .....teraz pytanie : z czym tam wracamy ????? ....oby wiosenna runda Kiko i Jaro to byla tylko transferowa rozgrzewka przed awansem , bo tak naprawde to widze 4 - max 5 zawodnikow ktorzy daliby tej druzynie utrzymanie w ekstraklasie za rok .....a teraz lincz za prawde ...1 ...2 ...3 ...

Jaroo1 27.05.2023 21:37

Mało prawdopodobne jest aby w ostatniej kolejce wszyscy tracili tak jak nam pasuje. Jeszcze jest Puszcza, która jak wygra w tej kolejce to może nas wyprzedzić w ostatniej, przy założeniu, że jutro mecz wygrywamy.

Także ja bym tutaj sobie podpórek w stylu wszyscy z tych 3 przegrają nie szukał bo jest w uj bardziej prawdopodobne, że chcociaż 1 z tych 3 drużyn wygra. A nawet jak przegramy 1 z tych 2 meczów to jeszcze dochodzi kolejna opcja, ze wystarczy aby Ruch zremisował i też nas wyprzedzi.

Nasz margines błędu został wyczerpany po 3ciej porażce w tej rundzie. I tak los się do nas osmiechnął, że mamy szansę na bezpośredni awans.

FraMat 27.05.2023 21:47

Nastroje na forum Niebieskich są takie, że głowa mała:
- "zadowolenie wisly z naszej porazki w derbach to juz za duzo. To tak jakby Widzew kibicowal lksowi w meczu z nami. Bawcie sie w ta zgode sami juz w meczu u siebie bylo widac jak duzo brakuje im do Widzewa"
-"Dzisiaj bedzie nie tylko swieto cyganow, ale i wislakow - ich popisy we wszystkich social mediach to mistrzostwo. Wiecej smierdzielow i nazioli slyszalem tylko od cyganow i szczew. Takiej sztamy jeszcze w Polsce nie widzialem"
-"Wy dali za ta wisla?tam tance gratulacje do cyganow itp,ino Widzew, żeby te krakowskie niepowiem co jutro 5 dostali"
-"mają pieniądze aby zmobilizować każdego z którym gramy do końca i osłabić zapał tych którym jednak by się chciało walczyć przeciw nim ."

Nawet mój wpis o dupsku karmy zacytowali ;-)

gizmowisla 27.05.2023 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1601997)
Mało prawdopodobne jest aby w ostatniej kolejce wszyscy tracili tak jak nam pasuje. Jeszcze jest Puszcza, która jak wygra w tej kolejce to może nas wyprzedzić w ostatniej, przy założeniu, że jutro mecz wygrywamy.

Także ja bym tutaj sobie podpórek w stylu wszyscy z tych 3 przegrają nie szukał bo jest w uj bardziej prawdopodobne, że chcociaż 1 z tych 3 drużyn wygra. A nawet jak przegramy 1 z tych 2 meczów to jeszcze dochodzi kolejna opcja, ze wystarczy aby Ruch zremisował i też nas wyprzedzi.

Nasz margines błędu został wyczerpany po 3ciej porażce w tej rundzie. I tak los się do nas osmiechnął, że mamy szansę na bezpośredni awans.

mozesz mi wytlumaczyc co nas obchodza Niepolomice przy naszych dwoch zwyciestwach ????

Drozd 27.05.2023 21:54

Nie wiem dlaczego ale kojarzą mi się średnio...

gizmowisla 27.05.2023 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez framat (Post 1602000)
nastroje na forum niebieskich są takie, że głowa mała:
- "zadowolenie wisly z naszej porazki w derbach to juz za duzo. To tak jakby widzew kibicowal lksowi w meczu z nami. Bawcie sie w ta zgode sami juz w meczu u siebie bylo widac jak duzo brakuje im do widzewa"
-"dzisiaj bedzie nie tylko swieto cyganow, ale i wislakow - ich popisy we wszystkich social mediach to mistrzostwo. Wiecej smierdzielow i nazioli slyszalem tylko od cyganow i szczew. Takiej sztamy jeszcze w polsce nie widzialem"
-"wy dali za ta wisla?tam tance gratulacje do cyganow itp,ino widzew, żeby te krakowskie niepowiem co jutro 5 dostali"
-"mają pieniądze aby zmobilizować każdego z którym gramy do końca i osłabić zapał tych którym jednak by się chciało walczyć przeciw nim ."

nawet mój wpis o dupsku karmy zacytowali ;-)

to mnom fszonsło

wolfy 27.05.2023 22:11

A kogo obchodzą te pseudo zgody gangów narkotykowych? I to jeszcze takich co się co chwilę prują...

Srał pies Ruch, ważny awans Wisły. Fetowałem ich wpitol od GKS-u, kibicowałem sraczkowatym pierwszy (i oby ostatni) raz w życiu, nie zawiedli, chwała im. Derby dla Gieksy, awans dla nas!

Powtórzę - w dupie mam Ruch. Liczy się tylko Wisła, ta sportowa - a nie podział stref wpływów w rozprowadzaniu prochów wśród debili i dzieciaków.

pepe72 27.05.2023 22:16

Jak sobie Ruch zj***e awans to przez swoje własne zaniedbania.
Bo na nas punkty zdobył.
Oby jutro po południu była tu taka sama euforia jak teraz. :>

Elendil 27.05.2023 22:19

Taa, zaraz na forum będzie kończenie zgód/układów :D Dopóki triada+ŁKS trzymają się razem, WRWE też będzie, bo nie ma nawet innej opcji. Nie wiem, czemu ludzie mieszają wyniki PIŁKARSKIE do kibicowania...

A Ruchowi życzę szczęścia w barażach, bo fajnie jakby weszli oni, a nie TBB czy Puszcza.

Jaroo1 27.05.2023 22:20

Cytat:

mozesz mi wytlumaczyc co nas obchodza Niepolomice przy naszych dwoch zwyciestwach
Ja mówię, że margines błędu już wyczerpaliśmy i nie możemy nie wygrać tych 2 meczów. Także mowę o sytuacji, że Puszcza w tej kolejce wygrywa, my też ale za tydzień każdy z trójki Ruch-TBB i Puszcza mogą nas wyprzedzić.

Także tyle ma Puszcza, że może nam zagrozić jeśli nie zdobędziemy 6 pkt. A jak zdobędziemy to już nikt nam nie może zagrozić.

Vuko 27.05.2023 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1602004)
A kogo obchodzą te pseudo zgody gangów narkotykowych? I to jeszcze takich co się co chwilę prują...

I na dodatek RAŚowców. Już tak nisko nie upadliśmy.

wiesniak842 27.05.2023 23:13

Dwa mecze. Tylko i az. Najwazniejsze, ze w koncu nie musimy sie na nikogo ogladac.

wolfy 27.05.2023 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1602007)
Taa, zaraz na forum będzie kończenie zgód/układów :D Dopóki triada+ŁKS trzymają się razem, WRWE też będzie, bo nie ma nawet innej opcji. Nie wiem, czemu ludzie mieszają wyniki PIŁKARSKIE do kibicowania...

A Ruchowi życzę szczęścia w barażach, bo fajnie jakby weszli oni, a nie TBB czy Puszcza.

Nie, na forum są ludzie ze zbyt dużym stażem żeby ich ruszaly takie malowane zgody.
Najważniejszy dla Wisły jest awans. Liczy się wynik sportowy. Kogo jarają zgody - niech się bawi, ale najważniejsza jest przyszłość klubu.
Powtórzę - srał pies Ruch, ich bezkarnych drwali i układy w PZPN. Jeżeli my awansujemy z drugiego miejsca a oni przepadną w barażach - nie będę płakał. Nigdy nie pisałem się na kibicowanie żadnemu innemu klubowi niż Wisła.

Karherop 27.05.2023 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1602007)
Taa, zaraz na forum będzie kończenie zgód/układów :D Dopóki triada+ŁKS trzymają się razem, WRWE też będzie, bo nie ma nawet innej opcji. Nie wiem, czemu ludzie mieszają wyniki PIŁKARSKIE do kibicowania...

A Ruchowi życzę szczęścia w barażach, bo fajnie jakby weszli oni, a nie TBB czy Puszcza.

Układy układami, ale wyobrażajcie sobie nastroje w Ruchu gdy np odpadną w barażach?

Jednocześnie euforia w naszych szeregach będzie ogromną. Jest to lekki dysonans.

Układy kończono z mniej blachych powodów.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl