Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   28 kolejka, Ruch Chorzów - Wisła Kraków, 22 kwiecień 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10872)

pepe72 21.04.2023 11:38

Dziś i jutro ma być raczej ciepło i bez opadów:
https://www.meteo.pl/um/php/meteorog...type=0u&id=691

Na boisku w Gliwicach gra e-klapowy Piast. Więc aż takiego dramatu jak w Niepołomicach nie będzie.

Maine_Coon 21.04.2023 11:49

Kibice Wisły zatwierdzają to boisko i w razie porażki zobowiązują się nie zwalać na boisko

pepe72 21.04.2023 11:56

W Niepołomicach przegraliśmy nie przez boisko tylko przez błędy obrony ;)

pepe72 21.04.2023 16:52

Konferencja prasowa.
Szpital:
Uryga, Sapała, Kuba - przyszły tydzień trening indywidualny
Starzyński - rehabilitacja
https://youtu.be/KNH0zbpZ67Q

wolfy 21.04.2023 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1599913)
Na kilku zdjęciach widać, że jest dość grząsko. Grudki ziemi fruwają spod korków. Tak czy siak to boisko jest bez dwóch zdań lepsze niż w Niepołomicach. Jak nie będzie do jutra jakichś opadów deszczu to powinno być okej.

To w Niepołomicach to nie było boisko. Szanujmy się.

Karherop 21.04.2023 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1599918)
W Niepołomicach przegraliśmy nie przez boisko tylko przez błędy obrony ;)

Nie, przez boisko.

Trawa była jak gąbka. Nasi skrzydłowi zamiast nabierać prędkości topili się w bagnie. Po 30 min byli zajechani jak po kilku spotkaniach. Mówili o tym poza kamerami.

Biegański ostatnio się nie ugryzł zresztą w język wspominając tamten mecz.

W Gliwicach bagna już nie ma, zresztą nawet w tych Niepołomicach boisko wygląda przypadkiem (?!) już lepiej.

Będzie zaraz wyższa temperatura, nie trzeba mówić jak to będzie działać na Hiszpanów. Najważniejsze to jutro wygrać z Ruchem. To może być ostatni mecz gdzie będzie więcej walki niż gry w piłkę.

krysztal 22.04.2023 08:23

Biegański to zamiast kłapania dziobem mógłby się zająć bronieniem.Wypadałoby mu przypomnieć,że strzał z rzutu karnego bramkarz może starać się zatrzymać a nie tylko rzucać się jak debil w przeciwną stronę

Książę Palownik 22.04.2023 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1599945)
Biegański to zamiast kłapania dziobem mógłby się zająć bronieniem.Wypadałoby mu przypomnieć,że strzał z rzutu karnego bramkarz może starać się zatrzymać a nie tylko rzucać się jak debil w przeciwną stronę

On się nawet nie rzuca, tylko po prostu siada sobie tyłkiem w okolicy środka linii bramkowej. Poza tym nawet nie usiłuje robić zwodu, tylko od razu przechyla się na jedną lub drugą stronę, co napastnik widzi na sekundę przed oddaniem strzału.

Dawno nie widziałem takiego ręcznika jeśli chodzi o rzuty karne.

Jaroo1 22.04.2023 12:24

Wina Biegańskiego z tymi karnymi? No pewnie. Pytanie czy sztab trenerski go uświadomił, że źle to robi i czy trenują aby to zmienić...
Bo trochę to parodia, że tak prosty element, który pewnie można wyuczyć jest nienaprawiany.

sevenheaven 22.04.2023 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1599949)
Wina Biegańskiego z tymi karnymi? No pewnie. Pytanie czy sztab trenerski go uświadomił, że źle to robi i czy trenują aby to zmienić...
Bo trochę to parodia, że tak prosty element, który pewnie można wyuczyć jest nienaprawiany.

W ostatnim wywiadzie odniósł się do tego, że kibice zarzucają mu brak umiejętności przy bronieniu karnych, nie pamietam co dokładnie powiedział, ale coś w stylu, ze ma nadzieję, że w kluczowym momencie wybroni i udowodni, że to nie prawda. Jeszcze chyba był poruszony temat trenera bramkarzy.

Książę Palownik 22.04.2023 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1599950)
W ostatnim wywiadzie odniósł się do tego, że kibice zarzucają mu brak umiejętności przy bronieniu karnych, nie pamietam co dokładnie powiedział, ale coś w stylu, ze ma nadzieję, że w kluczowym momencie wybroni i udowodni, że to nie prawda.

Jakim cudem on chce coś obronić, skoro nawet się nie rzuca tylko zawsze przy strzale sobie siada tyłkiem na ziemii w okolicy środka bramki. Musiałby mu strzelec po prostu podać piłkę, inaczej Bieganski nigdy niczego nie złapie.

Drozd 22.04.2023 13:57

Ale karne to w jego przypadku trzeciorzędny problem i konsekwencja innych braków. Główny problem to brak techniki padu bramkarskiego i umiejętności ustawienia na dwusiecznej kąta tworzonego przez piłkę i słupki. On tego nie rozumie i nie potrafi, dlatego często stoi na linii bramkowej. Jak przy pierwszym golu dla Puszczy. To nie obrońcy go zawalili. Bo taki strzał bramkarz MUSI obronić.

A to że uważa, że obronienie jednego karnego zmieni coś w ocenie jego postawy to dowód na poważne odklejenie.

krysztal 22.04.2023 14:11

On nawet z Ruchem tego karnego co obronił to już klęczał tylko strzał był tak mizerny,że zdążył wstać i złapać piłkę.

Markus 22.04.2023 17:10

Teraz Sobolewski przekroczył wszelkie granice. Jak można na taki mecz nie tylko wziąć na ławkę ale i wpuścić na boisko tak beznadziejnie słabego piłkarza jak Szywacz?:shock:

To naprawdę nie jest śmieszne. Od momentu wejścia Szywacza gramy w dziesiątkę, a Ruch w 12.

DysoN 22.04.2023 17:11

Gramy poki co jak jesienia za Brzęczka :| Nawet nie chodzi mi o tę straconą bramkę. Straty piłki i niedokładność to największe problemy.

Skawa Wadowice 22.04.2023 17:12

Sobol cos ty odjebal. Sabotaz wpuszczajac szywacza

Stelio 22.04.2023 17:16

Nasza ławka nie istnieje XD generalnie każda zmiana u nas jest rówoznaczna z czerwoną kartką, schodzi Mula, wchodzi parodysta Szywacz i cyk, gramy w 10

ciacho 22.04.2023 17:21

Jak ktoś z taką szybkością, zwrotnością i koordynacją jak Szywacz może zawodowo uprawiać sport?

Na razie większa chujnia jak z Puszczą

Jaroo1 22.04.2023 17:22

Ten kto płacze lub narzeka po pierwszej połowie, nie ma prawa cieszyć się ze zwycięstwa na koniec meczu :D

Patryko 22.04.2023 17:23

Jakim cudem gracze tacy jak Szywacz grają na tym poziomie?? Takie perełki można wagonami zwozić z podkrakowskich orlików.
Najgorsze jest to, że jeśli wchodzi taki ogór z ławki, to oznacza, że zarówno Młyński, jak i Żyro nie nadają się obecnie do gry, co w perspektywie nieuniknionych kontuzji/kartek mocno komplikuje nam możliwość ewentualnych roszad z przodu.

Książę Palownik 22.04.2023 17:24

Kurvva Szywacz to się nadaje na gimnastykę korekcyjną. Jakim cudem ten gość ma umowę z klubem piłkarskim?

AgresywnyChomik 22.04.2023 17:25

Basha niech wejdzie może cos z tego bedzie.
Troszke bardziej siłowo, zagęszczenie środka i James już nie wyglada jak Vieira, wylaczenie skrzydeł(Ruch bardzo siłowo plus podwaja kartka na Vilarze i zejście Muli z kontuzja) i Wisła z przodu nie istnieje.
Nadzieje w half time adjustment Sobolowskiego.
Zdecydowanie najslabsza polowa Wisły na wiosne ale tez najmocniejszy rywal.

P.s. zastanawialem się przed meczem ile bramek i asyst bedzie miał ten kolo z Ruchu z "5" na koszulce.

Drozd 22.04.2023 17:25

Nie pitolcie, wszedł nierozgrzany i go przytkało. Jeszcze bramkę nam wypracuje. Na pewno lepszy niż Młyński.

Mogliśmy prowadzić w pierwszej minucie to Rodado zamiast podać Muli na sam na sam to się tuman kiwa. Ruch jedzie na szpadzie. a kutas Frankowski nam daje kartki...

Garret 22.04.2023 17:26

Szywacz prawdopodobnie wszedł dlatego, że Młyński i Żyro zaprezentowali się skandalicznie ze Stalą.

Nie żebym Sobola bronił, bo wystawienie Szywacza to póki co absolutna porażka, po prostu staram się sam sobie wytłumaczyć skąd ten pomysł się wziął.

Szneka 22.04.2023 17:27

Gramy identycznie jak w Puszczy. nic, kompletne dno. Znowu daliśmy się stłamsić. Igbekeme wygrał z Foszmańczykiem chyba jedną piłkę, Luis szarpie ale słabo, Rodado niewidoczny, Villar coś próbuje.

royalmichael 22.04.2023 17:28

Szywacz zawalił bramkę, ale też dał asystę na bramkę, której nie wykorzystał Moltenis

Drozd 22.04.2023 17:32

Pozwolić dośrodkować to nie zawalenie bramki, Gdzie był Jaroch?

doktor granat 22.04.2023 17:37

Dlaczego nie wpuścił Benito? Gość szybko biega, facet by mu nie uciekł.

Markus 22.04.2023 17:52

Teraz po wejściu Szota gramy w dziewiątkę i bez lewej strony. Zmiany fatalne.

Stelio 22.04.2023 18:01

wyRUCHani hehehehe :D to nam niebiescy pokazali miejsce w szeregu

Szneka 22.04.2023 18:02

Fernandez Rodado Igbekeme dziś tragiczni , jak nie grają liderzy to nie gra drużyna. teraz jeszcze Junca i Mula wypadną na kilka tygodni i będzie drżenie o baraże.

AgresywnyChomik 22.04.2023 18:14

Igbekeme - 2 bramka jego.
Mula jest po Fernandezie najważniejszy dla naszej gry do przodu.
Baraże pewnie zrobimy ale o awans będzie równoe ciężko co na jesieni.

ciacho 22.04.2023 18:17

Dlaczego mam wrażenie, że to zaraz tak jeb.nie, że będziemy się modlili o baraże?

pchelas 22.04.2023 18:23

Sobolewski nie może poprowadzić Wisły w przyszłym sezonie.
To nie jest 1994 rok żeby ktoś taki był trenerem, niezależnie od zasług.

Patryko 22.04.2023 18:27

Niestety kołdra jest u nas za krótka, Wisła zgasła kompletnie, kiedy Hiszpanów zastąpili 3-ligowi statyści.
Fernandez, Igbekeme i Rodado dziś totalnie odcięci od gry, do tego gra się totalnie posypała po zejściu Muli i Junci.
Absolutnie zasłużona przegrana, trener Ruchu idealnie ich ustawił na nas. Bardzo się obawiam o to, co będzie dalej. Oby te kontuzje okazały się niegroźne, bo na ławce nie ma nikogo.

wolfy 22.04.2023 18:32

Podejrzewam że jednak przydałby się trener.

Skawa Wadowice 22.04.2023 18:35

....a oni dwa strzaly a my chuja caly mecz. Mamy terminarz przejebnay a mecz z puszcza i Ruchem
Pokazal ze nie umiemy grac z czolowka.
Zegnaj ekstraklaso. Sklad sie rozpadnie po sezonie. Pora zasadzic korzenie w 1 lidze

ciacho 22.04.2023 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1599982)
Niestety kołdra jest u nas za krótka, Wisła zgasła kompletnie, kiedy Hiszpanów zastąpili 3-ligowi statyści.
.

Tak jakby z nimi w skladzie świeciła. Nie było ani lepiej ani gorzej. Od początku było beznadziejnie.

Drozd 22.04.2023 18:35

Ruch miał 3 okazje i strzelił 2 bramki, a tu lament :). Nawet gdybyśmy zagrali dobrze to byłby góra remis.

Tak jak pisałem wcześniej,pierwsza minuta idziemy 3 na 2 i Rodado kiwa zamiast podawać to położyło mecz. Później zamiast gry zespołowej mieliśmy indywidualne popisy. Skończyło się jak się skończyło.

A Szywacz ostatecznie zagrał całkiem nieźle.


Alleluja i do przodu :)

Elefant 22.04.2023 18:37

Zawiedli przede wszystkim Hiszpanie i Igbekeme. Kompletnie bezradni. Mniej dryblingów, więcej gry z pierwszej piłki. Piłkarze Ruchu mieli dwie sytuacje, dwie wykorzystali. Fernandez jak dostał piłkę na strzał to pierdylion razy przekłada piłkę z nogi na nogę.


Zawiódł Sobolewski. A może ten mecz go wyjaśnił. Można się raz naciąć na drużynę grającą pierwszoligową młóckę. Ale po Puszczy powinien wiedzieć, że Ruch wyjdzie podobnie nastawiony. I znaleźć na to receptę.



Ławki nie mamy.



Jak nie wejdziemy z miejsc 1,2 to o awans może być bardzo trudno. Wszyscy już wiedzą jak z nami grać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl