![]() |
Dziś i jutro ma być raczej ciepło i bez opadów:
https://www.meteo.pl/um/php/meteorog...type=0u&id=691 Na boisku w Gliwicach gra e-klapowy Piast. Więc aż takiego dramatu jak w Niepołomicach nie będzie. |
Kibice Wisły zatwierdzają to boisko i w razie porażki zobowiązują się nie zwalać na boisko
|
W Niepołomicach przegraliśmy nie przez boisko tylko przez błędy obrony ;)
|
Konferencja prasowa.
Szpital: Uryga, Sapała, Kuba - przyszły tydzień trening indywidualny Starzyński - rehabilitacja https://youtu.be/KNH0zbpZ67Q |
Cytat:
|
Cytat:
Trawa była jak gąbka. Nasi skrzydłowi zamiast nabierać prędkości topili się w bagnie. Po 30 min byli zajechani jak po kilku spotkaniach. Mówili o tym poza kamerami. Biegański ostatnio się nie ugryzł zresztą w język wspominając tamten mecz. W Gliwicach bagna już nie ma, zresztą nawet w tych Niepołomicach boisko wygląda przypadkiem (?!) już lepiej. Będzie zaraz wyższa temperatura, nie trzeba mówić jak to będzie działać na Hiszpanów. Najważniejsze to jutro wygrać z Ruchem. To może być ostatni mecz gdzie będzie więcej walki niż gry w piłkę. |
Biegański to zamiast kłapania dziobem mógłby się zająć bronieniem.Wypadałoby mu przypomnieć,że strzał z rzutu karnego bramkarz może starać się zatrzymać a nie tylko rzucać się jak debil w przeciwną stronę
|
Cytat:
Dawno nie widziałem takiego ręcznika jeśli chodzi o rzuty karne. |
Wina Biegańskiego z tymi karnymi? No pewnie. Pytanie czy sztab trenerski go uświadomił, że źle to robi i czy trenują aby to zmienić...
Bo trochę to parodia, że tak prosty element, który pewnie można wyuczyć jest nienaprawiany. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale karne to w jego przypadku trzeciorzędny problem i konsekwencja innych braków. Główny problem to brak techniki padu bramkarskiego i umiejętności ustawienia na dwusiecznej kąta tworzonego przez piłkę i słupki. On tego nie rozumie i nie potrafi, dlatego często stoi na linii bramkowej. Jak przy pierwszym golu dla Puszczy. To nie obrońcy go zawalili. Bo taki strzał bramkarz MUSI obronić.
A to że uważa, że obronienie jednego karnego zmieni coś w ocenie jego postawy to dowód na poważne odklejenie. |
On nawet z Ruchem tego karnego co obronił to już klęczał tylko strzał był tak mizerny,że zdążył wstać i złapać piłkę.
|
Teraz Sobolewski przekroczył wszelkie granice. Jak można na taki mecz nie tylko wziąć na ławkę ale i wpuścić na boisko tak beznadziejnie słabego piłkarza jak Szywacz?:shock:
To naprawdę nie jest śmieszne. Od momentu wejścia Szywacza gramy w dziesiątkę, a Ruch w 12. |
Gramy poki co jak jesienia za Brzęczka :| Nawet nie chodzi mi o tę straconą bramkę. Straty piłki i niedokładność to największe problemy.
|
Sobol cos ty odjebal. Sabotaz wpuszczajac szywacza
|
Nasza ławka nie istnieje XD generalnie każda zmiana u nas jest rówoznaczna z czerwoną kartką, schodzi Mula, wchodzi parodysta Szywacz i cyk, gramy w 10
|
Jak ktoś z taką szybkością, zwrotnością i koordynacją jak Szywacz może zawodowo uprawiać sport?
Na razie większa chujnia jak z Puszczą |
Ten kto płacze lub narzeka po pierwszej połowie, nie ma prawa cieszyć się ze zwycięstwa na koniec meczu :D
|
Jakim cudem gracze tacy jak Szywacz grają na tym poziomie?? Takie perełki można wagonami zwozić z podkrakowskich orlików.
Najgorsze jest to, że jeśli wchodzi taki ogór z ławki, to oznacza, że zarówno Młyński, jak i Żyro nie nadają się obecnie do gry, co w perspektywie nieuniknionych kontuzji/kartek mocno komplikuje nam możliwość ewentualnych roszad z przodu. |
Kurvva Szywacz to się nadaje na gimnastykę korekcyjną. Jakim cudem ten gość ma umowę z klubem piłkarskim?
|
Basha niech wejdzie może cos z tego bedzie.
Troszke bardziej siłowo, zagęszczenie środka i James już nie wyglada jak Vieira, wylaczenie skrzydeł(Ruch bardzo siłowo plus podwaja kartka na Vilarze i zejście Muli z kontuzja) i Wisła z przodu nie istnieje. Nadzieje w half time adjustment Sobolowskiego. Zdecydowanie najslabsza polowa Wisły na wiosne ale tez najmocniejszy rywal. P.s. zastanawialem się przed meczem ile bramek i asyst bedzie miał ten kolo z Ruchu z "5" na koszulce. |
Nie pitolcie, wszedł nierozgrzany i go przytkało. Jeszcze bramkę nam wypracuje. Na pewno lepszy niż Młyński.
Mogliśmy prowadzić w pierwszej minucie to Rodado zamiast podać Muli na sam na sam to się tuman kiwa. Ruch jedzie na szpadzie. a kutas Frankowski nam daje kartki... |
Szywacz prawdopodobnie wszedł dlatego, że Młyński i Żyro zaprezentowali się skandalicznie ze Stalą.
Nie żebym Sobola bronił, bo wystawienie Szywacza to póki co absolutna porażka, po prostu staram się sam sobie wytłumaczyć skąd ten pomysł się wziął. |
Gramy identycznie jak w Puszczy. nic, kompletne dno. Znowu daliśmy się stłamsić. Igbekeme wygrał z Foszmańczykiem chyba jedną piłkę, Luis szarpie ale słabo, Rodado niewidoczny, Villar coś próbuje.
|
Szywacz zawalił bramkę, ale też dał asystę na bramkę, której nie wykorzystał Moltenis
|
Pozwolić dośrodkować to nie zawalenie bramki, Gdzie był Jaroch?
|
Dlaczego nie wpuścił Benito? Gość szybko biega, facet by mu nie uciekł.
|
Teraz po wejściu Szota gramy w dziewiątkę i bez lewej strony. Zmiany fatalne.
|
wyRUCHani hehehehe :D to nam niebiescy pokazali miejsce w szeregu
|
Fernandez Rodado Igbekeme dziś tragiczni , jak nie grają liderzy to nie gra drużyna. teraz jeszcze Junca i Mula wypadną na kilka tygodni i będzie drżenie o baraże.
|
Igbekeme - 2 bramka jego.
Mula jest po Fernandezie najważniejszy dla naszej gry do przodu. Baraże pewnie zrobimy ale o awans będzie równoe ciężko co na jesieni. |
Dlaczego mam wrażenie, że to zaraz tak jeb.nie, że będziemy się modlili o baraże?
|
Sobolewski nie może poprowadzić Wisły w przyszłym sezonie.
To nie jest 1994 rok żeby ktoś taki był trenerem, niezależnie od zasług. |
Niestety kołdra jest u nas za krótka, Wisła zgasła kompletnie, kiedy Hiszpanów zastąpili 3-ligowi statyści.
Fernandez, Igbekeme i Rodado dziś totalnie odcięci od gry, do tego gra się totalnie posypała po zejściu Muli i Junci. Absolutnie zasłużona przegrana, trener Ruchu idealnie ich ustawił na nas. Bardzo się obawiam o to, co będzie dalej. Oby te kontuzje okazały się niegroźne, bo na ławce nie ma nikogo. |
Podejrzewam że jednak przydałby się trener.
|
....a oni dwa strzaly a my chuja caly mecz. Mamy terminarz przejebnay a mecz z puszcza i Ruchem
Pokazal ze nie umiemy grac z czolowka. Zegnaj ekstraklaso. Sklad sie rozpadnie po sezonie. Pora zasadzic korzenie w 1 lidze |
Cytat:
|
Ruch miał 3 okazje i strzelił 2 bramki, a tu lament :). Nawet gdybyśmy zagrali dobrze to byłby góra remis.
Tak jak pisałem wcześniej,pierwsza minuta idziemy 3 na 2 i Rodado kiwa zamiast podawać to położyło mecz. Później zamiast gry zespołowej mieliśmy indywidualne popisy. Skończyło się jak się skończyło. A Szywacz ostatecznie zagrał całkiem nieźle. Alleluja i do przodu :) |
Zawiedli przede wszystkim Hiszpanie i Igbekeme. Kompletnie bezradni. Mniej dryblingów, więcej gry z pierwszej piłki. Piłkarze Ruchu mieli dwie sytuacje, dwie wykorzystali. Fernandez jak dostał piłkę na strzał to pierdylion razy przekłada piłkę z nogi na nogę.
Zawiódł Sobolewski. A może ten mecz go wyjaśnił. Można się raz naciąć na drużynę grającą pierwszoligową młóckę. Ale po Puszczy powinien wiedzieć, że Ruch wyjdzie podobnie nastawiony. I znaleźć na to receptę. Ławki nie mamy. Jak nie wejdziemy z miejsc 1,2 to o awans może być bardzo trudno. Wszyscy już wiedzą jak z nami grać. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl