![]() |
Mecz będzie inny niż ten z poprzedniej rundy, gdzie graliśmy piłkarzami po prostu za słabymi nawet na I ligę. Na boisku brylowali Plewka, Wachowiak czy Młyński - to, gdzie są teraz, potwierdza tylko w jakiej zapaści sportowej byliśmy.
|
Dzisiaj może być naprawdę fajny mecz i widowisko, nie wydaje mi się że będzie jednostronne i bliżej jestem wyniku 4-3 niż 1-0, przy czym statystycznie:
Stal traci średnio 1.4 bramki/mecz niezależnie czy gra u siebie czy na wyjeździe. Strzela u siebie 3x więcej bramek niz na wyjazdach gdzie zaledwie to 1 bramka/mecz Wychodzi z tego jak nic 2-1 |
przed meczem z Ruchem trzeba nagłośnić sprawę ewentualnego tragicznego boiska. może ktoś przez te 8 dni do meczu , zainteresuje się warunkami? Wstydem dla organizatora rozgrywek było dopuszczenie do rozegrania meczu w Niepołomicach. Wpadłby jeden drugi walkower i byłoby inaczej. Jakoś w Rzeszowie też grają dwa zespoły a murawa jest dużo dużo lepsza
|
To jest właśnie ten PZPNowsko-działaczowski beton. Swój swojemu krzywdy nie zrobi, kasa z Canal+ płynie (czy też od innych sponsorów w niższych ligach), więc po co robić sobie problemy.
W przypadku muraw jak ta w Niepołomicach czy Gliwicach też jestem zdania, że w przypadku 2-3 walkowerów pieniądze na nową płytę znalazłyby się bardzo szybko. |
Ten mecz tak naprawdę zweryfikuje o co gramy w tym sezonie, mecz bardzo trudny, z wymagającym rywalem, oby pozytywnie. Będzie niezmiernie ciężko, w poprzedniej rundzie właśnie Stal pokazała nam miejsce w szeregu i zaczęła się równia pochyła...
|
Jurek się odnalazł....
|
Cytat:
|
To ja dla odmiany napiszę - zabrać im piłkę, nie oddawać i nastrzelać bramek ile wlezie. Jeśli ta drużyna na tym poziomie rozgrywkowym, z tym przeciwnikiem nie będzie w stanie tego zrobić to nie ma czego szukać w ESA.
|
bedzie 4:2 bramki
2x rodado, fernandez, mula dla nich małecki i wachowiak :D |
Cytat:
|
chyba w gliwicach nie ma takiego pola ornego jak na boisku puszczy ?
|
A tak nas widzą w Stali:
https://stalrzeszow.pl/z-obozu-rywala-wisla-krakow-2/ |
Cytat:
:rotfl::rotfl::rotfl: |
Zwolniłem miejsce na dzisiaj. Jak ktoś czekał to polować ))
|
Na dobrym boisku jesteśmy poza zasięgiem każdego w tej lidze. Kapitale operowanie piłką, James znów każde zagranie w punkt. Kluby z kartofliskiem zamiast boiska niech spadają do kartoflanych lig.
|
K...a... tu mogło być 8:0 po pierwszej polowie:lol::lol::lol:
|
James to najlepszy pomocnik w 1 lidze
|
Cytat:
Skrót & bramki z meczu będą do obejrzenia po meczu na Wislackim YouTube pod adresem; www.youtube.com/wislakrakowsa , zostaw subskrypcję i bądź na bieżąco. |
O, Tachi ledwie wszedł na murawę i strata na 40m od bramki, a potem głupi faul na karnego.
W ogóle zrobię sobie notatkę z jego meczu od wejścia i wrzucę - skupiam się na nim, wniosek jak na razie jest jeden : ten drewniak jest tragiczny. 3:1 ;/ |
Pierwsza połowa super chociaż zmarnowane 4 setki zamazują jej widok, ale druga żenada. Wyczyny Młyńskiego i Żyry przebiły dziś poziom żenady. Ja naiwny myślałem , że z taką Chojniczanką w drugiej połowie będziemy mogli dać odpocząć Rodado Fernandezowi Junce Mikiemu i Muli ale nie. Po prostu nie będzie kim ich zastąpić. Nasza ławka rezerwowych na dziś to Basha i tyle.
|
Ławki nie mamy, Młyński i Żyro w obecnej formie to się nawet do tarcia chrzanu nie nadają. Najważniejsze są 3 punkty i brak kontuzji/kartek na Ruch.
|
żyro za tą świecę w nasze pole karne to już nie powinien murawy do końca sezonu powąchać...
|
Wyczyny Tachiego od wejścia na murawę :
64 minuta - 'faulowany' przez napastnika przed 16tką, z tymże właśnie 'faulowany' - połowa arbitrów by gwizdnęła, druga połowa nie, miękki faul - niepotrzebne ryzyko. Przy innym arbitrze przeciwnik by wyszedł sam na sam... 65 minuta - podanie do tyłu do najbliższego 66 minuta - strata na kontrę na 40 metrze od bramki 67 minuta - spóźniony w kryciu przy wrzutce, spacerkiem się wracał - dobrze, że przeciwnik wrzucał piłkę do innego przeciwnika 68 minuta - najpierw łatwo objechany i następnie faul na karnego 70 minuta - podanie w poprzek do najbliższego 73 minuta - podanie do tyłu do najbliższego 75 minuta - spóźniony doskok w polu karnym 78 minuta - podanie do bramkarza UWAGA TUTAJ ZMIANA POZYCJI NA STOPERA, PRZECIWNIK w 10 80 minuta - dobre wyprzedzenie i wybicie piłki 84 minuta - dobre wybicie piłki w polu karnym 89 minuta - podanie w poprzek 90 minuta - świetna długa piłka do Rodado 91 minuta - wybicie piłki w polu karnym Generalnie gość w pomocy jest mega drewniany, wszedł szybko Basha i uporządkował ten burdel, bo przez chwilę nam groziło drżenie o wynik do ostatniej minuty.... Ja wierzę, że Tachi może być dobrym stoperem, który rzuca fajne długie piłki... ale w pomocy to on jest jak dziecko we mgle. W dodatku dziecko z drewna, taki Pinokio w wersji XL. Niech Sobol sobie da z nim spokój w środku pomocy. W dodatku do głowy nie wyskoczył ani razu (piszę to dla fanatyków, którzy twierdzą, że ważne główki wygrywa, bo jest wysoki :D:D) ---------------------- Wracając do meczu, na plus : - Villar - chłopak się z meczu na mecz rozkręca, dziś tylko jedne słabe zagranie a tak niezwykle przytomna gra. Bramka (nie wiem czemu anulowana?) do tego asysta. Dla mnie zdecydowanie najlepszy na boisku. - Igbekeme, dopóki miał siłę biegać. - Basha - zmiana, która zaryglowała środek pola - Junca - Rodado (przy odrobinie szczęścia mógł kończyć z 4 golami, jak zwykle nieskuteczny, ale nabiegał się przy tym jak koń) Na minus (na minus względem tego co zwykle grali, więc wyżej poprzeczka) : - Ferndandez - dziś poza karnym większość piłek marnował. I tak 3x lepszy niż mogą być nasi rezerwowi, ale jak na jego standardy zagrał słabo. - Mula - podobnie jak Fernandez. ------------------ Przyzwoicie zagrał Duda, a Młyński prawie nic nie zagrał, ale to dzięki niemu przeciwnik kończył w 10, więc mały plusik można postawić za to. |
super, że zamknęliśmy ten mecz w pierwszej połowie, no ale
1) Sytuacji tyle, że spokojnie drugie 3 bramki powinniśmy dorzucić. Z Ruchem, ŁKSem czy BBT tylu sytuacji mieć nie będziemy. 2) Nie mamy zmienników za ofensywnych Hiszpanów. Jak w defensywie jeszcze jakoś rotować składem możemy, tak z przodu ławki po prostu nie ma. Po co sprowadzono Bonito, skoro nic nie gra? 3) Żyro, Młyński - tym panom już podziękujemy. Nawet nie chce mi się nad nimi pastwić, zero wartości dodanej czy to z przodu czy z tyłu. Już lepiej grać w 10. 4) Jak widziałem zmiany w 55 minucie to myślałem że Sobol zdejmie Fernandeza i Juncę, żeby się nie wykartkowali. Dziwne zagranie, dobrze że obyli się bez głupich fauli. Także jak pierwsza połowa (może poza skutecznością) to był sztos, tak druga to była taką Brzeczkowizna, że aż miałem flashbacki z poprzedniej rundy. Ogólnie gdyby nie Kiko, to moim zdaniem nie było by widoków nawet na baraże. |
Czepianie się Tachiego jest szukaniem kwadratowych jaj.
Należałoby się przyczepić raczej Małeckiego i sędziego, którzy wspólnie wypracowali karnego dla Stali, karnego urągającego zdrowemu rozsądkowi. Bardzo dobra postawa Dudy. W parze z Jamesem grał niemal bezbłędnie. Jedno kiepskie podanie nastąpiło wtedy, gdy otrzymał piłkę w kilka chwil po tym jak wrócił do gry gdy leżał skopany na boisku - do usprawiedliwienia. Fernandez - nadal lider, ale się zaciął. Piękna bramka Junci. Zmiennicy - Polacy są w tej chwili osłabieniem. Żyro, Młyński to taka mała tragedia. |
Młyński to jest jakiś żart, dostał całą połówkę żeby się pokazać i pokazał, że jest słabszy od każdego chłopa ze Stali. Zachowuje się jakby strzelanie bramek zupełnie nie było celem gry. Nikt nie rozumie jego zachowań, zwykły marnowacz okazji na boisku. Żyro deko lepszy ale strasznie wolny. Duda fajny mecz, choć dalej porusza się zbyt jednostajnie. Biegański przyspawany do linii i jeszcze zrobił z siebie idiotę. Mimo tego wszystkiego powinno być z 8:1.
Alleluja i do przodu... |
FraMat - wypisałem Ci minuta po minucie co robił Tachi, a ty piszesz o jakimś czepianiu się... daj mi spokój.
Widzisz tam coś kontrowersyjnego? Nie zgadzasz się z czymkolwiek? Prawda jest taka, że to on rzucił Stali koło ratunkowe. Dobrze, że ta nie chciała z niego skorzystać, bo mogła. Niech trzyma się z daleka od środka pola, bo się na tą pozycję nie nadaje. |
Jeszcze co do Młyńskiego to gość od 70 minuty (przebywając na boisku całe 25 minut) już tylko pozorował pressing, podczas gdy Rodado, grający od początku, jeździł na dupie za piłką do końcowego gwizdka.
Żyro za ten centrosamobój do bramkarza powinien być ostro zjechany przez Sobola w cztery oczy. |
Małecki powinien dostać żółtą za udawanie i tyle.
|
Cytat:
Poza tym - skład z pierwszej połowy zagrał świetnie - w tym Duda. Kiedy zasługuje jestem bezwzględny ale dziś - nie odstawał, ba - był jasnym punktem. Gdyby tylko grał tak częściej niż raz na 6-8 meczy... Niestety, byli też sabotażyści. W kolejności: - Sobolewski - błędem było zostawienie go. Skoro już koniecznie chciał wpuszczać ofiary losu na drugą połowę to mógł ich chociaż jakoś ustawić. Wolne żarty... Zadbał żeby druga połowa była emocjonująca - tyle że w negatywnym tego słowa znaczeniu. Widać że bez transferów Kiko nie istnieje. - Młyński - na swoim zwykłym poziomie, czyli do dupy. Nawet jak dostawał dobre podanie to nie umiał opanować piłki. Wpuszczanie go to sabotaż. - Żyro - zwrotność wozu z węglem plus debilne dośrodkowanie we własne pole karne. Negatywne rozczarowanie. Nie mamy ławki ani trenera. Oby Hiszpanom nie zabrakło pomysłów do końca sezonu... |
Ile ten Młyński ma jeszcze kontraktu? Może go wysłać do psychologa albo psychiatry bo sprawia wrażenie, że ma coś z głową.
|
Młyński w 80 minucie wygladał jakby był już po 120 minutowym meczy z dogrywką , a przecież grał raptem pół godziny
o co chodzi ? |
Ciężko mi uwierzyć, że Benito i Talar są w gorszej formie niż Młyński i Żyro, a zostali zupełnie odstawieni na boczny tor przez Sobola. Cisse to żyje jeszcze w ogóle? Fajnie by jakieś inne nazwiska zobaczyć, skoro obecni zmiennicy (w ofensywie) kompletnie nie dowożą.
|
Niestety nie mamy ławki w ofensywie. Młyński to typowe polskie drewno, nie widzę żadnej przyszłości dla piłkarza, który nie jest w stanie piłki przyjąć.
Jezus Maria, jak ja sobie pomyślę, kim my broniliśmy Ekstraklasy (Młyński, Plewka, Starzynski, GruszkowskiâŚ). W sumie to Gulę należałoby przeprosić, że mu Wisła zrobiła kleksa w życiorysie. Tachi na stopera: on musi mieć całe pole gry przed sobą, w pomocy to po prostu drewno. Nie wiem nawet czy Jelic Balta nie prezentował się lepiej (Tachi góruje na pewno w celnych przerzutkach: ale i to świetnie by robił jako stoper). Żyro: czy ten chłop nie ma już żadnych ambicji? Przecież on nam powiedział dziś: pocałujcie mnie wszyscy w dupę. |
Czy może ktoś Biegańskiemu wytłumaczyć, że więcej pożytku będzie jak przy karnych nawet stanie jak słup w miejscu a zmusi w ten sposób wykonującego do jakiegoś wysiłku i np przestrzelenia, niż to jego rzucanie się na pałę przed strzałem?
Drugie pytanie - gdzie tkwi haczyk w osobie Jamesa, że taki przechuj gra w 2 lidze w Polsce? |
Cytat:
64 minuta - 'faulowany' przez napastnika przed 16tką, z tymże właśnie 'faulowany' - połowa arbitrów by gwizdnęła, druga połowa nie, miękki faul - niepotrzebne ryzyko. Przy innym arbitrze przeciwnik by wyszedł sam na sam... czyli błędu nie było: czepiasz się na siłę 65 minuta - podanie do tyłu do najbliższego to jest jakiś błąd w ogóle? czepiasz się na siłę 66 minuta - strata na kontrę na 40 metrze od bramki Musiałbym zobaczyć, czy ta strata wynikała z błędu czy z przewagi rywala. Nie każda strata jest winą tracącego piłkę 67 minuta - spóźniony w kryciu przy wrzutce, spacerkiem się wracał - dobrze, że przeciwnik wrzucał piłkę do innego przeciwnika czyli nie spóźnił się, miał trochę szczęścia, ale czy popełnił błąd? 68 minuta - najpierw łatwo objechany i następnie faul na karnego daj spokój - Mały symulował, a sędzia dał się nabrać. VAR też poleciał w chuja (sorry: zajebał) 70 minuta - podanie w poprzek do najbliższego to jest jakiś błąd? podanie do najbliższego? Tak wyglądają zadania defensywnego pomocnika. czepiasz się na siłę 73 minuta - podanie do tyłu do najbliższego to jest jakiś błąd? podanie do najbliższego? Tak wyglądają zadania defensywnego pomocnika. czepiasz się na siłę 75 minuta - spóźniony doskok w polu karnym może masz rację - nie zauważyłem 78 minuta - podanie do bramkarza to jest jakiś błąd? podanie do bramkarza? czepiasz się na siłę Tak. Potwierdzam - czepiasz się. |
Cytat:
|
Rzeczywiście jest przepaść między tym, kim my graliśmy w zeszłej rundzie, a kim teraz.
Ciekawa myśl mnie naszła, podparta jednym z postów powyżej. Co gdyby obecną pierwszą 11 Wisły mógł prowadzic Gula ? |
Cytat:
Powiedzcie wolfy'emu, że z takim składem hiszpańskim Brzęczek miałby same zwycięstwa. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl