Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   23 kolejka, Wisła Kraków - GKS Tychy, 11 marzec 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10860)

ciacho 11.03.2023 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blixa (Post 1597744)
Alez farcialsko Ruch wygral. No coż, trzeba wyszarpać trzy punkty i tyle.

Czemu farciarsko? Inna sprawa, że to był taki bieda mecz, że aż w skrótach pokazywano żółte kartki zamiast akcji, żeby coś się z tego meczu udało sklecić:lol::lol::lol: Jak ja to przetrwałem przed TV to nie wiem.

skarabeus 11.03.2023 11:28

Patryko,

bankowo bedzie tak samo kopany jak do tej pory, wiec niech sobie da upust frustracji robiac to samo ;-)

sevenheaven 11.03.2023 11:40

Ruch bardzo przepycha te wygrane.. 2x w ostatniej minucie strzelili, teraz gol do szatni.. a grają wielkie gówno
wydaje mi się, że grają na euforii.. niedługo mecz bezpośredni z ŁKS, później z nami.. mogą zgubić tutaj 6 pkt i w zasadzie byśmy ich dopadli :)

trzeba dzisiaj wygrać i patrzeć tylko na siebie

pepe72 11.03.2023 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1597747)
Czemu farciarsko? Inna sprawa, że to był taki bieda mecz, że aż w skrótach pokazywano żółte kartki zamiast akcji, żeby coś się z tego meczu udało sklecić:lol::lol::lol: Jak ja to przetrwałem przed TV to nie wiem.

Najlepszy napadzior przeciwnika z ciężką kontuzją i zaraz po wznowieniu Chojniczanka traci gola.
Jakby sędzia skończył 1 połowę to by się nikt nie obraził.

wolfy 11.03.2023 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1597750)
Najlepszy napadzior przeciwnika z ciężką kontuzją i zaraz po wznowieniu Chojniczanka traci gola.
Jakby sędzia skończył 1 połowę to by się nikt nie obraził.

No u Nas na pewno nikt :D

Fugiel 11.03.2023 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1597749)
Ruch bardzo przepycha te wygrane.. 2x w ostatniej minucie strzelili, teraz gol do szatni.. a grają wielkie gówno
wydaje mi się, że grają na euforii.. niedługo mecz bezpośredni z ŁKS, później z nami.. mogą zgubić tutaj 6 pkt i w zasadzie byśmy ich dopadli :)

trzeba dzisiaj wygrać i patrzeć tylko na siebie

My też przepychamy :D

Szneka 11.03.2023 19:32

dzisiejszy mecz pokazał, że eksperyment z Tachim na środku pomocy nie wypalił. Beznadziejny występ Rodado, tylko że nie ma kim Go zastąpić. Mula i Miki mogli mieć po 2 asysty kiedy mogli podawać a nie strzelać. Ogólnie ważne 3pkt i zasłużone.

AgresywnyChomik 11.03.2023 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1597753)
dzisiejszy mecz pokazał, że eksperyment z Tachim na środku pomocy nie wypalił. Beznadziejny występ Rodado, tylko że nie ma kim Go zastąpić. Mula i Miki mogli mieć po 2 asysty kiedy mogli podawać a nie strzelać. Ogólnie ważne 3pkt i zasłużone.

LOL

Dzień konia bramkarza GKSu, plus brak zwykłego piłkarskiego szczęścia.
Z przodu wyglądamy niesamowicie jak na 1wszą lige obrona jest do przemeblowania przy ewentualnym awansie.

Karny ewidentny.

Tychy są dużo lepsze niż mogłoby się wydawać.

sevenheaven 11.03.2023 19:36

To co grał James dzisiaj to poezja, szczególnie w pierwszej połowie.. chyba bezbłędny.. DUDA już chyba stracił na dobre miejsce w pierwszej 11

wolfy 11.03.2023 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1597755)
To co grał James dzisiaj to poezja, szczególnie w pierwszej połowie.. chyba bezbłędny.. DUDA już chyba stracił na dobre miejsce w pierwszej 11

Duda dał dobrą zmianę, ale jest jednak słabszy od konkurencji. James kosmos. Dawno takiego ŚP nie mieliśmy, chłop prawie się nie myli. IMO lepszy niż Aschraf.
Uważam że Tachi dobrze dziś zagrał.

Patryko 11.03.2023 19:38

Wyszarpane 3 punkty, tak to będzie wyglądało do końca - bez walki nikt nam punktów na tacy nie poda.

Mecz pod całkowitą kontrolą Wisły, aczkolwiek po zdobyciu bramki niepotrzebnie oddaliśmy trochę pola Tychom. Karny z niczego (aczkolwiek słuszny) i zaczęło się robić nerwowo. Pod koniec GKS zamknięty w hokejowym zamku w polu karnym i po prostu wygrała drużyna dziś lepsza.

Na jesień ten meczy byłby albo zremisowany, albo przegrany 1-2.

Proud 11.03.2023 19:39

Oprócz dominacji cieszy fakt, że wygrywamy w okolicznościach o jakich niedawno mogliśmy pomarzyć. W poprzedniej rundzie wiemy jak by się ten mecz skończył.
Takie zwycięstwa czasami bardziej budują mental drużyny niż zwycięstwo 4:0

DeadOrAlive 11.03.2023 19:40

Na świeżo - Rodado do pożegnania w lecie. Nie możemy sobie pozwolić na takie marnowanie sytuacji.

AgresywnyChomik 11.03.2023 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1597758)
Oprócz dominacji cieszy fakt, że wygrywamy w okolicznościach o jakich niedawno mogliśmy pomarzyć. W poprzedniej rundzie wiemy jak by się ten mecz skończył.
Takie zwycięstwa czasami bardziej budują mental drużyny niż zwycięstwo 4:0

Mental już dawno jest zbudowany a dzisejszy mecz tylko to potwierdził.

Elendil 11.03.2023 19:42

Ciężko zrozumieć jak mając ponad 75% posiadania piłki i ponad 30 strzałów, musimy się tak męczyć... ten mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie. A tak albo walimy jakieś farfocle, albo prosto w bramkarza, albo im piłka między nogami przechodzi... a jak już raz na jakiś czas wyjdzie dobry strzał, to bramkarz dostaje jakiś super-mocy.

Dlatego pomimo tego, że jesteśmy obecnie, personalnie, ponad tę ligę, to ciężko uwierzyć, że zdołają wygrać jeszcze 7 meczów. Bo po prostu takie mecze jak dziś, gdzie będą walić przez 90 minut głową w mur, zdarzą się jeszcze nie raz. Dziś koniec końców fart był po naszej stronie, ale niewiele brakło...

James chyba MOTM, a raczej by nim był, gdyby trafił czysto w tę piłkę w drugiej połowie. To taki młodszy, lepszy Basha.

adam_09 11.03.2023 19:48

Basha? Haha. Daj spokój :)

aNouc 11.03.2023 19:50

https://www.youtube.com/watch?v=Tlevh-Cw8F4

Wideo konferencja Sobolewskiego po meczu Wisła 2-1 GKS Tychy

Jaroo1 11.03.2023 19:52

Za Wuja skończyłoby się 1:2 po czerwonej kartce, bo piłkarze przypomnieliby sobie jak na odprawie im mówił, że w 11 na 10 gra sie trudniej :D

Jest moc, w końcu mamy jakąś drużynę i mecze też jakoś wyglądają. Takie coś to miło się ogląda, jest ambicja, czasami dramaturgia, są akcje, gole. Nareszcie.

Ciekawe jak to się skończy, bo tak jak kilka ostatnich lat byliśmy zwykłymi szmaciarzami, tak teraz mamy drużynę, tak jak daliśmy dupy w pierwszej rundzie tego sezonu, to teraz gonimy i realnie walczymy o bezpośredni awans

AS82 11.03.2023 19:55

Jestem wku*wiony ,że mając wynik 1-0 ( i niby tak walczymy o awans) ,drużyna całkowicie przestaje grać..

Basha uratował dziś 3 punkty. Dał dobrą zmianę i karny na nim.

Drozd 11.03.2023 19:55

Zamiast po 1:0 mając okazję do kontry walnąć kolejną to się zaczęło gwiazdorzenie, zwalnianie. Prawie nas to kosztowało dwa punkty. Z przebiegu meczu powinno być 4:0 i do domu. Bardzo dobry jest taki nic nie kosztujący zimny prysznic. Po takim meczu jestem spokojniejszy o Skrę.

Młyński zachowuje się jak niedorozwinięty, spaceruje po boisku jak jakaś primadonna, wszedł na 20 minut i zamiast do końca meczu się nie zatrzymać to sobie chodzi. Biegański po swojemu przy karnym, a potem zadowolony z remisu Żyro bierze się za karnego i "strzela" z 40 m. Tym naszym rodakom chyba palma odbija z nadmiaru szczęścia.

Dzisiaj mieliśmy straszny niefart, a mimo to wygrana. Jak pogoda będzie lepsza to pozamiatamy lige :)

aNouc 11.03.2023 19:57

Wideo:

https://instagram.com/stories/wislak...d=MDJmNzVkMjY=

Piłkarze i kibice Wisły po meczu z GKS-em Tychy. Ogień!

filemon 11.03.2023 19:59

Zasłużenie proszę Państwa :-)

wolfy 11.03.2023 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1597768)
Pewnie zrobił tak, żeby to na nim się skupiły prowokacje GKSu a nie na Luisie, od początku chcąc przed samym karnym oddać piłkę Fernandezowi. Dużo zawodników/drużyn tak zresztą robi.

Poza tym sam dobrze wykonuje karne, więc gdyby Fernandez nie czuł się na siłach to był drugi na liście.

tomytom 11.03.2023 20:37

Emocje do samego końca jak w eliminacjach do LM :-)
Wreszcie walczymy i wyszarpujemy zwycięstwo niezależnie od okoliczności.
Ilość akcji ofensywnych oraz strzałów co najmniej na zadowalającym poziomie.
Widać, że zespół myśli na boisku - nie wychodziło górą, próbowaliśmy po ziemi.

No i najważniejsze - punkty się zgadzają.
Nie ma co marudzić odnośnie detali - Byle Tak Do Końca!

Książę Palownik 11.03.2023 20:40

To co dziś James pokazał to jest absolutny kosmos. Nie ma żadnej opcji aby ktokolwiek mógł mu zagrozić. Nie pamiętam kiedy my ostatnio mieliśmy pomocnika choćby zbliżonej klasy.

(tak na marginesie: po ch** nam ta cała akademia kształcąca upośledzonych fizycznie i techniczne impotentów piłkarskich?)

Sobolewski chyba miał plan aby z tego meczu wyszarpać punkt: nie jestem w stanie inaczej wytłumaczyć sobie oddania placu Tychom w sytuacji gdy zdobyliśmy prowadzenie.

AS82 11.03.2023 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1597771)
To co dziś James pokazał to jest absolutny kosmos. Nie ma żadnej opcji aby ktokolwiek mógł mu zagrozić. Nie pamiętam kiedy my ostatnio mieliśmy pomocnika choćby zbliżonej klasy.

No szkoda tylko ,że zjebał piłkę ,która powinna nam przynieść bramkę na 2-1
Co nie zmienia faktu,że James jest dużym wzmocnieniem

azor 11.03.2023 20:43

ktoś gdzieś zasłyszał na jakich warunkach jest możliwość wykupienia Jamesa, o której wspominał Jaro?

Patryko 11.03.2023 20:50

Jeśli James będzie prezentować taką dyspozycję do końca rundy, to wątpię, że będziemy w stanie go tu zatrzymać.

skarabeus 11.03.2023 21:13

Nie ma opcji wykupu. Jest tylko opcja przedluzenia wypozyczenia o kolejny sezon w przypadku awansu.

Markus 11.03.2023 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1597755)
To co grał James dzisiaj to poezja, szczególnie w pierwszej połowie.. chyba bezbłędny.. DUDA już chyba stracił na dobre miejsce w pierwszej 11

Znów się potwierdza, że gość, który jest za słaby nawet na ławkę w słabym klubie hiszpańskim, w Polsce często wyszkoleniem miażdży całą ligę i to nie tylko pierwszą. A przy tym są tam i tacy, na których nas stać. :evil: Oby ten kierunek polityki kadrowej i transferowej był trwały, a nie tak jak u nas to często bywa obowiązywał tylko do pierwszej wpadki Kiko.

s1mone 11.03.2023 21:37

Nie przesadzajmy z Jamesem. To jest bardzo dobry grajek, który przerasta tą ligę, ale pamiętajmy ze to tylko 1 liga. Potrafi fajnie zagrać w tempo, ale nie ma co go porównywać do Ashrafa. W samym meczu z Tychami miał co najmniej dwie groźne straty i parę podań do nikogo. Bardzo fajny piłkarz na nasze warunki, ale przestańmy przesadzać. Ja wątpię, aby ustawiała się po niego kolejka chętnych, to nie ESA.

Moim zdaniem lepszy mecz od niego rozegrał Basha - bo faktycznie był bezbłędny i karny na nim. Przez 10 minut jak obaj byli na murawie to nasza gra w środku pola była rewelacyjna piłka chodziła jak po sznurku, byłem zdziwiony, że Sobol wprowadzał Dudę.

Tachi był po prostu słabiutki.

Fajnie, że udało się wygrać, bo pechowo się ten mecz układał.

Wojtas 11.03.2023 21:42

Brawo,w koncu po jakichs 3 latach da sie ,ba mozna powiedziec ze ogladanie Wisly to nie katorga a przyjemnosc.

Sa emocje,druzyna wie co i jak a to najwazniejsze.W sumie zaczne chyba twierdzic ze Sobol pokazuje ze potrafi.
najpierw Opole teraz Tychy ,my im te punkty praktycznie zesmy wyrwali na żywca :lol:
teraz to jakby inny zespoł ,od tego ktory kompromitował sie na Chojnicach czy innych potęgach.
Teraz trzeba konsekwencji + liczenia ze LKs albo Ruch potracą punkty i moze uda sie złapac kontakt,tej ligi nawet nie trzeba wygrać ,drugi to tez zwyciezca.
A jak nie to baraze 30 tys ludzi na meczu,zapowiada sie to niezwykle ciekawie.

Jaroo1 11.03.2023 21:46

Cytat:

Znów się potwierdza, że gość, który jest za słaby nawet na ławkę w słabym klubie hiszpańskim, w Polsce często wyszkoleniem miażdży całą ligę i to nie tylko pierwszą. A przy tym są tam i tacy, na których nas stać. Oby ten kierunek polityki kadrowej i transferowej był trwały, a nie tak jak u nas to często bywa obowiązywał tylko do pierwszej wpadki Kiko.

Warto też podkreślić, że aby taki piłkarz pokazywał swoje umiejętności musi być ogólnie zespół dobrze zbudowany, zmotywowany. Inaczej każdy talent przepadnie przy chujowym trenerze, prezesie klubu itd. I co najważniejsze tu można spojrzeć na przykład Rakowa - piłkarz będzie dobry jeśli bedzie odpowiednio dobrany do drużyny. Niejeden się nie sprawdzi w Wiśle czy każdym innym klubie jeśli nie będzie pasował do stylistyki zespołu = trzeba wiedzieć jakie transfery robić, jeśli się tego nie wie a jeszcze na dodatek ma się chujowych trenerów i prezesów to można jedynie strzelając w ciemno robić transfery i sprowadzać tony szrotu.

Wiele tu było rozkminek jak piłkarze muszą się zgrać, że trener potrzebuje x czasu żeby swoje schematy czy myślenie wpoić, że to kwestia długich miesięcy jak nie lat(Brzęczkowo-Kubusiowe .......enie poparte przez pożytecznych idiotów). I co? I tak na prawdę Wisłą Sobolewskiego, Kiko i Krolewskiego, zbudowana w 2 miesiące jest lepsza, wygląda nieporównywalnie lepiej do tej gdzie Kuba jako właściciel mieszał, kręcił wraz z Braciszkiem prezesem czy innymi niekompetentnymi dyrektorami sportowymi i trenerem bez jaj Wujaszkiem jebanym, który nie dość, że nic nie umie to jeszcze mentalnie zajeżdżał nasz szrot wmawiając im, że nic się nie da i na wszystko trzeba lat pracy...

Okazało się, że można za bezcen porobić jak na I ligę zajebiste transfery, jakoś to zgrać w 2 miesiące i po prostu grać, trenować, bez tego zbędnego .......enia Brzęczka jakie życie jest ciężkie i jak wszędzie za rogiem czają się źli hejterzy, oraz bez tego mieszania Kubusia wraz z Dawidkiem czy innym Nowakiem cwaniakiem.

Odstawiono cwaniaków w ....u. Zatrudniono właściwie aby jednego, kompetentnego Kiko, trenera idiotę zamieniono na średniego trenera ale chociaż motywującego zamiast płaczacego nad losem swoim i innych i efekt przyszedł z miesiąca na miesiąc. Kurtyna

sevenheaven 11.03.2023 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1597776)
Znów się potwierdza, że gość, który jest za słaby nawet na ławkę w słabym klubie hiszpańskim, w Polsce często wyszkoleniem miażdży całą ligę i to nie tylko pierwszą. A przy tym są tam i tacy, na których nas stać. :evil: Oby ten kierunek polityki kadrowej i transferowej był trwały, a nie tak jak u nas to często bywa obowiązywał tylko do pierwszej wpadki Kiko.

akurat z nim chyba jest inna historia..
wcześniej grał super, domagał się powołania do 1 reprezentacji.. później chyba się pokłócił z trenerem i wylądował w MLS, gdzie grał dużo w klubie, gdzie yeboah siedzi na ławie.. w normalnych warunkach by raczej do nas nie trafił. na pewno nie do 1 ligii

AS82 11.03.2023 21:48

Poza meczem z Arką, w pozostałych 4 meczach byliśmy drużyną dużo lepszą ,co nie znaczy ,że to były łatwe zwycięstwa, bo ten dzisiejszy karny sędzia podyktował w osttaniej 4 tej doliczonej minucie

azor 11.03.2023 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1597778)
Nie przesadzajmy z Jamesem. To jest bardzo dobry grajek, który przerasta tą ligę, ale pamiętajmy ze to tylko 1 liga. Potrafi fajnie zagrać w tempo, ale nie ma co go porównywać do Ashrafa. W samym meczu z Tychami miał co najmniej dwie groźne straty i parę podań do nikogo. Bardzo fajny piłkarz na nasze warunki, ale przestańmy przesadzać. Ja wątpię, aby ustawiała się po niego kolejka chętnych, to nie ESA.

Moim zdaniem lepszy mecz od niego rozegrał Basha - bo faktycznie był bezbłędny i karny na nim. Przez 10 minut jak obaj byli na murawie to nasza gra w środku pola była rewelacyjna piłka chodziła jak po sznurku, byłem zdziwiony, że Sobol wprowadzał Dudę.

Tachi był po prostu słabiutki.

Fajnie, że udało się wygrać, bo pechowo się ten mecz układał.


:lol::lol::lol:
rzecz jasna Twoja ocena nie ma nic wspólnego z tym, że Basha był sprowadzony przez ukochany przez Ciebie klan Błaszczykowskich? ;)

R33 11.03.2023 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas
najpierw Opole teraz Tychy ,my im te punkty praktycznie zesmy wyrwali na żywca


Taki zmodyfikowany ,,Kiko time" sprzed 6 lat. :D

Blixa 11.03.2023 22:46

Zaslużone zwyciestwo ekipy ktora jest pewna swoich umiejetnosci. Wkazdym meczu tej rundy były momenty gdy wchodziliśmy na poziom który miażdżył rywala gdy sytuacja tego wymagała. Cholernie szkoda tyle straconych punktów jesienia. Ekstra 5-6 punktow i byłbym spokojny a tak musimy być bezbłędni i nawet to moze nie wystarczyć.

Karherop 11.03.2023 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1597765)
Jestem wku*wiony ,że mając wynik 1-0 ( i niby tak walczymy o awans) ,drużyna całkowicie przestaje grać..

Basha uratował dziś 3 punkty. Dał dobrą zmianę i karny na nim.

Mi się wydaje że w takich warunkach jak dzisiaj to oni i tak dali z siebie 200%. Takie tempo jak narzucili w 1 połowie w śniezycy, wietrze, okropnie śliskiej murawie, temperaturze bliskiej 0 i przeciwniku całkowicie zamurowanym musiały ich kosztować bardzo dużo sił. Bramka za bardzo ich rozluźniła


W tym meczu wyjątkowo trzeba ich rozgrzeszyć za postawę, liczyłi na kontry, bo przeciwnik był beznadziejny. Na ich pech akurat Skibicki potrafi coś grać i wywalczył karnego.

Przyjdzie wiosna to będziemy wyglądać rewelacyjnie i takie spotkania jak dziś będą się kończyć wynikami 4-0. O ile nie dopadnie nas fala kontuzji. Dobrze że dzisiaj Fernandez praktycznie nie kopany.

A i Basha dzisiaj forma top.

aNouc 11.03.2023 23:24

wideo skrót & gole z meczu Wisła 2-1 GKS Tychy:

https://www.youtube.com/watch?v=dOtvb8UpfSU

OGIEŃ!!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl