![]() |
Cytat:
|
Patryko,
bankowo bedzie tak samo kopany jak do tej pory, wiec niech sobie da upust frustracji robiac to samo ;-) |
Ruch bardzo przepycha te wygrane.. 2x w ostatniej minucie strzelili, teraz gol do szatni.. a grają wielkie gówno
wydaje mi się, że grają na euforii.. niedługo mecz bezpośredni z ŁKS, później z nami.. mogą zgubić tutaj 6 pkt i w zasadzie byśmy ich dopadli :) trzeba dzisiaj wygrać i patrzeć tylko na siebie |
Cytat:
Jakby sędzia skończył 1 połowę to by się nikt nie obraził. |
Cytat:
|
Cytat:
|
dzisiejszy mecz pokazał, że eksperyment z Tachim na środku pomocy nie wypalił. Beznadziejny występ Rodado, tylko że nie ma kim Go zastąpić. Mula i Miki mogli mieć po 2 asysty kiedy mogli podawać a nie strzelać. Ogólnie ważne 3pkt i zasłużone.
|
Cytat:
Dzień konia bramkarza GKSu, plus brak zwykłego piłkarskiego szczęścia. Z przodu wyglądamy niesamowicie jak na 1wszą lige obrona jest do przemeblowania przy ewentualnym awansie. Karny ewidentny. Tychy są dużo lepsze niż mogłoby się wydawać. |
To co grał James dzisiaj to poezja, szczególnie w pierwszej połowie.. chyba bezbłędny.. DUDA już chyba stracił na dobre miejsce w pierwszej 11
|
Cytat:
Uważam że Tachi dobrze dziś zagrał. |
Wyszarpane 3 punkty, tak to będzie wyglądało do końca - bez walki nikt nam punktów na tacy nie poda.
Mecz pod całkowitą kontrolą Wisły, aczkolwiek po zdobyciu bramki niepotrzebnie oddaliśmy trochę pola Tychom. Karny z niczego (aczkolwiek słuszny) i zaczęło się robić nerwowo. Pod koniec GKS zamknięty w hokejowym zamku w polu karnym i po prostu wygrała drużyna dziś lepsza. Na jesień ten meczy byłby albo zremisowany, albo przegrany 1-2. |
Oprócz dominacji cieszy fakt, że wygrywamy w okolicznościach o jakich niedawno mogliśmy pomarzyć. W poprzedniej rundzie wiemy jak by się ten mecz skończył.
Takie zwycięstwa czasami bardziej budują mental drużyny niż zwycięstwo 4:0 |
Na świeżo - Rodado do pożegnania w lecie. Nie możemy sobie pozwolić na takie marnowanie sytuacji.
|
Cytat:
|
Ciężko zrozumieć jak mając ponad 75% posiadania piłki i ponad 30 strzałów, musimy się tak męczyć... ten mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie. A tak albo walimy jakieś farfocle, albo prosto w bramkarza, albo im piłka między nogami przechodzi... a jak już raz na jakiś czas wyjdzie dobry strzał, to bramkarz dostaje jakiś super-mocy.
Dlatego pomimo tego, że jesteśmy obecnie, personalnie, ponad tę ligę, to ciężko uwierzyć, że zdołają wygrać jeszcze 7 meczów. Bo po prostu takie mecze jak dziś, gdzie będą walić przez 90 minut głową w mur, zdarzą się jeszcze nie raz. Dziś koniec końców fart był po naszej stronie, ale niewiele brakło... James chyba MOTM, a raczej by nim był, gdyby trafił czysto w tę piłkę w drugiej połowie. To taki młodszy, lepszy Basha. |
Basha? Haha. Daj spokój :)
|
https://www.youtube.com/watch?v=Tlevh-Cw8F4
Wideo konferencja Sobolewskiego po meczu Wisła 2-1 GKS Tychy |
Za Wuja skończyłoby się 1:2 po czerwonej kartce, bo piłkarze przypomnieliby sobie jak na odprawie im mówił, że w 11 na 10 gra sie trudniej :D
Jest moc, w końcu mamy jakąś drużynę i mecze też jakoś wyglądają. Takie coś to miło się ogląda, jest ambicja, czasami dramaturgia, są akcje, gole. Nareszcie. Ciekawe jak to się skończy, bo tak jak kilka ostatnich lat byliśmy zwykłymi szmaciarzami, tak teraz mamy drużynę, tak jak daliśmy dupy w pierwszej rundzie tego sezonu, to teraz gonimy i realnie walczymy o bezpośredni awans |
Jestem wku*wiony ,że mając wynik 1-0 ( i niby tak walczymy o awans) ,drużyna całkowicie przestaje grać..
Basha uratował dziś 3 punkty. Dał dobrą zmianę i karny na nim. |
Zamiast po 1:0 mając okazję do kontry walnąć kolejną to się zaczęło gwiazdorzenie, zwalnianie. Prawie nas to kosztowało dwa punkty. Z przebiegu meczu powinno być 4:0 i do domu. Bardzo dobry jest taki nic nie kosztujący zimny prysznic. Po takim meczu jestem spokojniejszy o Skrę.
Młyński zachowuje się jak niedorozwinięty, spaceruje po boisku jak jakaś primadonna, wszedł na 20 minut i zamiast do końca meczu się nie zatrzymać to sobie chodzi. Biegański po swojemu przy karnym, a potem zadowolony z remisu Żyro bierze się za karnego i "strzela" z 40 m. Tym naszym rodakom chyba palma odbija z nadmiaru szczęścia. Dzisiaj mieliśmy straszny niefart, a mimo to wygrana. Jak pogoda będzie lepsza to pozamiatamy lige :) |
Wideo:
https://instagram.com/stories/wislak...d=MDJmNzVkMjY= Piłkarze i kibice Wisły po meczu z GKS-em Tychy. Ogień! |
Zasłużenie proszę Państwa :-)
|
Cytat:
|
Emocje do samego końca jak w eliminacjach do LM :-)
Wreszcie walczymy i wyszarpujemy zwycięstwo niezależnie od okoliczności. Ilość akcji ofensywnych oraz strzałów co najmniej na zadowalającym poziomie. Widać, że zespół myśli na boisku - nie wychodziło górą, próbowaliśmy po ziemi. No i najważniejsze - punkty się zgadzają. Nie ma co marudzić odnośnie detali - Byle Tak Do Końca! |
To co dziś James pokazał to jest absolutny kosmos. Nie ma żadnej opcji aby ktokolwiek mógł mu zagrozić. Nie pamiętam kiedy my ostatnio mieliśmy pomocnika choćby zbliżonej klasy.
(tak na marginesie: po ch** nam ta cała akademia kształcąca upośledzonych fizycznie i techniczne impotentów piłkarskich?) Sobolewski chyba miał plan aby z tego meczu wyszarpać punkt: nie jestem w stanie inaczej wytłumaczyć sobie oddania placu Tychom w sytuacji gdy zdobyliśmy prowadzenie. |
Cytat:
Co nie zmienia faktu,że James jest dużym wzmocnieniem |
ktoś gdzieś zasłyszał na jakich warunkach jest możliwość wykupienia Jamesa, o której wspominał Jaro?
|
Jeśli James będzie prezentować taką dyspozycję do końca rundy, to wątpię, że będziemy w stanie go tu zatrzymać.
|
Nie ma opcji wykupu. Jest tylko opcja przedluzenia wypozyczenia o kolejny sezon w przypadku awansu.
|
Cytat:
|
Nie przesadzajmy z Jamesem. To jest bardzo dobry grajek, który przerasta tą ligę, ale pamiętajmy ze to tylko 1 liga. Potrafi fajnie zagrać w tempo, ale nie ma co go porównywać do Ashrafa. W samym meczu z Tychami miał co najmniej dwie groźne straty i parę podań do nikogo. Bardzo fajny piłkarz na nasze warunki, ale przestańmy przesadzać. Ja wątpię, aby ustawiała się po niego kolejka chętnych, to nie ESA.
Moim zdaniem lepszy mecz od niego rozegrał Basha - bo faktycznie był bezbłędny i karny na nim. Przez 10 minut jak obaj byli na murawie to nasza gra w środku pola była rewelacyjna piłka chodziła jak po sznurku, byłem zdziwiony, że Sobol wprowadzał Dudę. Tachi był po prostu słabiutki. Fajnie, że udało się wygrać, bo pechowo się ten mecz układał. |
Brawo,w koncu po jakichs 3 latach da sie ,ba mozna powiedziec ze ogladanie Wisly to nie katorga a przyjemnosc.
Sa emocje,druzyna wie co i jak a to najwazniejsze.W sumie zaczne chyba twierdzic ze Sobol pokazuje ze potrafi. najpierw Opole teraz Tychy ,my im te punkty praktycznie zesmy wyrwali na żywca :lol: teraz to jakby inny zespoł ,od tego ktory kompromitował sie na Chojnicach czy innych potęgach. Teraz trzeba konsekwencji + liczenia ze LKs albo Ruch potracą punkty i moze uda sie złapac kontakt,tej ligi nawet nie trzeba wygrać ,drugi to tez zwyciezca. A jak nie to baraze 30 tys ludzi na meczu,zapowiada sie to niezwykle ciekawie. |
Cytat:
Warto też podkreślić, że aby taki piłkarz pokazywał swoje umiejętności musi być ogólnie zespół dobrze zbudowany, zmotywowany. Inaczej każdy talent przepadnie przy chujowym trenerze, prezesie klubu itd. I co najważniejsze tu można spojrzeć na przykład Rakowa - piłkarz będzie dobry jeśli bedzie odpowiednio dobrany do drużyny. Niejeden się nie sprawdzi w Wiśle czy każdym innym klubie jeśli nie będzie pasował do stylistyki zespołu = trzeba wiedzieć jakie transfery robić, jeśli się tego nie wie a jeszcze na dodatek ma się chujowych trenerów i prezesów to można jedynie strzelając w ciemno robić transfery i sprowadzać tony szrotu. Wiele tu było rozkminek jak piłkarze muszą się zgrać, że trener potrzebuje x czasu żeby swoje schematy czy myślenie wpoić, że to kwestia długich miesięcy jak nie lat(Brzęczkowo-Kubusiowe .......enie poparte przez pożytecznych idiotów). I co? I tak na prawdę Wisłą Sobolewskiego, Kiko i Krolewskiego, zbudowana w 2 miesiące jest lepsza, wygląda nieporównywalnie lepiej do tej gdzie Kuba jako właściciel mieszał, kręcił wraz z Braciszkiem prezesem czy innymi niekompetentnymi dyrektorami sportowymi i trenerem bez jaj Wujaszkiem jebanym, który nie dość, że nic nie umie to jeszcze mentalnie zajeżdżał nasz szrot wmawiając im, że nic się nie da i na wszystko trzeba lat pracy... Okazało się, że można za bezcen porobić jak na I ligę zajebiste transfery, jakoś to zgrać w 2 miesiące i po prostu grać, trenować, bez tego zbędnego .......enia Brzęczka jakie życie jest ciężkie i jak wszędzie za rogiem czają się źli hejterzy, oraz bez tego mieszania Kubusia wraz z Dawidkiem czy innym Nowakiem cwaniakiem. Odstawiono cwaniaków w ....u. Zatrudniono właściwie aby jednego, kompetentnego Kiko, trenera idiotę zamieniono na średniego trenera ale chociaż motywującego zamiast płaczacego nad losem swoim i innych i efekt przyszedł z miesiąca na miesiąc. Kurtyna |
Cytat:
wcześniej grał super, domagał się powołania do 1 reprezentacji.. później chyba się pokłócił z trenerem i wylądował w MLS, gdzie grał dużo w klubie, gdzie yeboah siedzi na ławie.. w normalnych warunkach by raczej do nas nie trafił. na pewno nie do 1 ligii |
Poza meczem z Arką, w pozostałych 4 meczach byliśmy drużyną dużo lepszą ,co nie znaczy ,że to były łatwe zwycięstwa, bo ten dzisiejszy karny sędzia podyktował w osttaniej 4 tej doliczonej minucie
|
Cytat:
:lol::lol::lol: rzecz jasna Twoja ocena nie ma nic wspólnego z tym, że Basha był sprowadzony przez ukochany przez Ciebie klan Błaszczykowskich? ;) |
Cytat:
Taki zmodyfikowany ,,Kiko time" sprzed 6 lat. :D |
Zaslużone zwyciestwo ekipy ktora jest pewna swoich umiejetnosci. Wkazdym meczu tej rundy były momenty gdy wchodziliśmy na poziom który miażdżył rywala gdy sytuacja tego wymagała. Cholernie szkoda tyle straconych punktów jesienia. Ekstra 5-6 punktow i byłbym spokojny a tak musimy być bezbłędni i nawet to moze nie wystarczyć.
|
Cytat:
W tym meczu wyjątkowo trzeba ich rozgrzeszyć za postawę, liczyłi na kontry, bo przeciwnik był beznadziejny. Na ich pech akurat Skibicki potrafi coś grać i wywalczył karnego. Przyjdzie wiosna to będziemy wyglądać rewelacyjnie i takie spotkania jak dziś będą się kończyć wynikami 4-0. O ile nie dopadnie nas fala kontuzji. Dobrze że dzisiaj Fernandez praktycznie nie kopany. A i Basha dzisiaj forma top. |
wideo skrót & gole z meczu Wisła 2-1 GKS Tychy:
https://www.youtube.com/watch?v=dOtvb8UpfSU OGIEŃ!!!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl