Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   22 kolejka, GKS Katowice - Wisła Kraków, sobota 4 marca godz 17.30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10858)

masada 04.03.2023 19:41

Fajny mecz, pewne zwycięstwo, po pierwszej połowie byłem dziwnie spokojny że w drugiej padną bramki, Fernandez top, Rodado się przełamał w idealnym momencie, bo po tej zmarnowanej patelni nawet przy zwycięstwie by mu psycha już trochę klękła. W końcu było chyba udane okienko, jak dotąd absolutnie wszyscy nowi zawodnicy na plus, brawo Kiko.

FraMat 04.03.2023 19:48

W temacie o meczu z Odrą napisałem:

Cytat:

Swoją drogą zastanawiam się czy pierwsza połowa nie jest przypadkiem taktycznie ustawiana na przyjrzenie się, co chce grać rywal, żeby potem, w drugiej połowie ustawić odpowiednio drużynę wykorzystując zauważone ustawienia i umiejętności rywali.

Dlatego z Arką i Odrą pierwsze połowy były grane jakby im się nic nie chciało - zwalnianie gry, podania w poprzek i do tyłu, sprawianie, żeby rywal uwierzył, że jesteśmy zbyt nonszalanccy, lub niepewni.

No, ale to świadczyłoby o dużej pewności siebie, o znakomitym przygotowaniu taktycznym i wydolnościowym w co nikt na tym forum nie uwierzy i raczej wykorzysta moje sugestie do tego, żeby mnie wyśmiać twierdząc, że Sobol i Zając powinni trzeć chrzan zamiast trenować Wisłę.
Na razie moja teoria się sprawdza.
Dzisiaj w dodatku w pierwszej połowie nie straciliśmy bramki i nie trzeba było gonić wyniku.
Może jednak Sobolewski coś tam umie w trenowanie i taktykę?

AS82 04.03.2023 19:57

Sobolewski się zachował jak skończony idiota ,ściagając wysokiego Tachiego i wpuszczając Dudę, przecież Gieksa w końcówce mogła grać na aferę , wrzucać z każdej możliwej piłki , to centymetry w takiej sytuacji są na wagę złota , a on ściagą wysokiego Tachiego i wpuszcza niskiego Dudę...Jakbym musiał zdjąc Tachiego to bym wpuścił 3ciego stopera i bronił wyniku a nie krasnala Dudę , całe szczęscie ze GKS byl dziś słaby i nie zagroziłrealnie w koncowce

aNouc 04.03.2023 20:00

https://www.instagram.com/p/CpYL6igo3CO/

..i oby tak do końca sezonu!

DysoN 04.03.2023 20:14

Niestety nie moglem ogladac meczu. Jest gdzies juz skrót?

pepe72 04.03.2023 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1597467)
Sobolewski się zachował jak skończony idiota ,ściagając wysokiego Tachiego i wpuszczając Dudę, przecież Gieksa w końcówce mogła grać na aferę , wrzucać z każdej możliwej piłki , to centymetry w takiej sytuacji są na wagę złota , a on ściagą wysokiego Tachiego i wpuszcza niskiego Dudę...Jakbym musiał zdjąc Tachiego to bym wpuścił 3ciego stopera i bronił wyniku a nie krasnala Dudę , całe szczęscie ze GKS byl dziś słaby i nie zagroziłrealnie w koncowce

W którym momencie Gieksa naciskała nas na tyle by to było prawdopodobne? Już nie mówiąc o tym, że cały czas był ktoś u nas na szpicy.

aNouc 04.03.2023 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1597469)
Niestety nie moglem ogladac meczu. Jest gdzies juz skrót?



Czekamy aż rzecznik klubu - Karolina Biedrzycka wrzuci na www.youtube.com/wislakrakowsa , zawsze tam się pojawia skrót. Powinna wrzucić jeszcze dzisiaj, bo jest dopiero po 20:00.

pepe72 04.03.2023 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1597469)
Niestety nie moglem ogladac meczu. Jest gdzies juz skrót?

Na Polsat Sport:
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc...ie-22-kolejki/

Markus 04.03.2023 20:33

Wreszcie dość pewna wygrana Wisły, gdy nie trzeba było w końcówce drżeć o wynik. Dzięki dobrym transferom z Hiszpanii zrobionym przez Kiko drużyna zyskała sporo piłkarskiej jakości. Mamy zawodników, którzy wyszkoleniem robią różnice, dlatego gra wygląda inaczej niż jesienią, lepiej. Dobrze, że ktoś wreszcie poszedł po rozum do głowy.

Nowy "James" zrobił na mnie dobre wrażenie. Widać że myśli na boisku, technicznie jest wyszkolony przynajmniej poprawnie, a na pewno lepiej niż większość ligi. Ponadto umie się ustawić, sensownie podać, właściwie przemieścić, nie tracił idiotycznie piłek, ani nie notował kretyńskich podań jak niegdyś na przykład "młody zdolny" Plewka. Z pewnością może być sporym wzmocnieniem. Brawo Kiko.

AgresywnyChomik 04.03.2023 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1597463)
.

James I, ma prawą i lewą noge, potrafi zagrać podanie do przodu, niski środek cięzkości powoduje że trudno go przepchnąć, czyścił też w miare.

Brak crossów a gdy kilka razy zagrał górą to był aut/strata, plus oczywiście nie wygra dużo pojedynków głową.

Brawo dla Rodado mogł mieć dzis hattricka (gol Fernandeza, zmarnowana patelnia i pare mniej czystych sytuacji) jednak co najważniejsze to że się przełamał i miejmy nadzieje że zacznie mu żreć.

Skrzydłowi znowu dziś na plis i Villar i Mula brakowało im wykończenia.

Gra w obronie to nadal jest kryminał (i tu będą potrzebne wzmocnienia jeżeli awansujemy) ale w przeciwieństwie do drużyny Brzęczka mam to nieodparte wrażenie że, obecna Wisła strzeli wiecej niż straci.

Wojtas 04.03.2023 21:16

I pomysleć ze gdyby sprowadzic Kiko *wczesniej* to moze bylibysmy dzis zupelnie gdzie indziej.

a tak to przez 3 lata sprowadzamy szrot ,przychodzi *jeden* gosc ktory wie co gdzie i jak i nagle okazuje sie ze mozna zrobic zespoł ktory jakos wyglada i ma widoki na przyszlosc.Z jednej strony trzeba sie cieszyc ale to jest tez zatrważajace jak mała była jakosc ludzi ktorzy w Wisle odpowiedzialni byli za pion sportowy .
Kiko nakrył tych wielkich specjalistów od Arsenalów czapką.

A co do meczu to kolejny gdzie nie sramy po gaciach w koncówce o wynik,mozna sie od tego było odzywyczaić.

South 04.03.2023 21:20

I jak tu grac Polakami skoro Kiko na poczekaniu ściąga lepszych(tańszych? - Plewka) Hiszpanów?

kopaczoholik 04.03.2023 21:33

Bardzo cieszy kolejne zwycięstwo i tym razem również styl... według mnie nawet przez chwile nie było wątpliwości która drużyna jest lepsza.

Cieszą transfery bo wygląda na to, żek ażdy z nowych zawodników to wartość dodana... ma kto grać i ma kto wejść z ławki...

Pomyśleć, że kiedyś próbowaliśmy ratować wyniki Starzyńskim, Cisse,, czy Szotami... Po prostu przepaść!

Oczywiście nie ma też co podkręcać atmosfery, a już na pewno otwierać szampanów... bo jak dobrze pamiętamy Wisła była już lider I ligi za wujka... i też mieliśmy bardzo udany początek sezonu, a kończyliśmy rundę na 10 miejscu!

Karherop 04.03.2023 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1597466)
W temacie o meczu z Odrą napisałem:



Na razie moja teoria się sprawdza.
Dzisiaj w dodatku w pierwszej połowie nie straciliśmy bramki i nie trzeba było gonić wyniku.
Może jednak Sobolewski coś tam umie w trenowanie i taktykę?

I tak i nie. 2 połowy są pod nasze dyktando także dlatego, że w pierwszych połowach rywale nas mocno pressuja. W drugiej padają jak muchy. Trzeba powiedzieć że Sobol przygotował drużynę wyśmienicie fizycznie.

To jaka jakość dają nam Hiszpanie... Gdybyśmy grali obecnym składem pierwsza rundę to już byśmy mrozili szampany. A tak będzie walka do ostatniej kolejki, albo i dłużej.

Słowo o paru zawodnikach:

Makembe - brakujące ogniwo ewolucji w wislackiej drużynie. To nie jest gracz na 1 ligę.

Tachi - bardzo pozytywnie. Świetnie się ustawiał celnie dogrywał.

Mula - za dużo indywidualnie, ale to jak mija rywali jak tyczki... Kosowski drugie wcielenie.

I w koncu Jaroch bardzo fajne zawody. Bramka na 3-0 jego autorstwa.

Gramy o pełną pulę w każdym meczu. I oby tak do końca.

wolfy 04.03.2023 21:42

Przy okazji, czy tylko ja zauważyłem że brak Dudy w środku pola to mniej strat, spowalniania akcji i smrodu pod własną bramką?

s1mone 04.03.2023 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1597474)
James I, ma prawą i lewą noge, potrafi zagrać podanie do przodu, niski środek cięzkości powoduje że trudno go przepchnąć, czyścił też w miare.

Brak crossów a gdy kilka razy zagrał górą to był aut/strata, plus oczywiście nie wygra dużo pojedynków głową.

Głową to on akurat grał świetnie biorąc pod uwagę jego wzrost. Wygrywał pojedynki z o głowę wyższymi rywalami przez swoją skoczność i dosieżny. Ale najbardziej mi imponowal tym, że potrafił zagrać celnie i w tempo pod presją. Chciałbym go zobaczyć z Bashą w duecie, bo Tachi dziś wg mnie czapka niewidka.

Arek95 04.03.2023 22:01

Igbekeme przypomina mi Lloncha w wersji 1:1 w defensywie doskok do każdego najbliższego zawodnika, charakterystyczny przerzut piłki na 30m na drugą stronę boiska w trakcie kontry i próba doskoku do każdej, możliwej główki mimo iż przeciwnik jest ponad głowę wyższy a mimo to pojedynek na korzyść Nigeryjczyka.
Całkiem niezły transfer z resztą kolejna zasługa Kiko.
Fernandez znów ponad połowa meczu piach po czym nagle wali 2 bramy i po meczu. Village dziś nieco zgasł, gdyby nie fartowna asysta to w zasadzie gościa by na murawie nie było widać.
Łasicki niemiłosiernie dziś beznadziejny... Bramka na jego konto a gdyby tylko cygany byly silniejsze to by się skończyło że 3:3. Juncá najsłabszy mecz od czasu transferu, również mega elektryczny. Benito wszedł a wcale lepszy od Rodado nie był także też rozczarowanie w jego wykonaniu.
Ważne 3 punkty i pozycja w barażach. Oczywiście to daje powody do optymizmu i nakręca przed Tychami. Jesli Duda wróci do jedenastki to jedynie kosztem Tachiego, który dziś grał na pograniczu żółtka, bo James nieco lepszy od Hiszpana w defensywie.

FraMat 04.03.2023 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1597481)
Przy okazji, czy tylko ja zauważyłem że brak Dudy w środku pola to mniej strat, spowalniania akcji i smrodu pod własną bramką?

Tak
10 znaków

masada 04.03.2023 22:34

IGBEKEME, a nie jakieś "Makemby" itd. Jak na nasze piłkarskie realia koleś zdecydowanie zasługuje, żeby się nauczyć jego nazwiska i nie przekręcać.

aNouc 04.03.2023 23:14

Cytat:

Chcieliśmy od początku kontrolować ten mecz, poprzez posiadanie piłki i naprawdę momentami wyglądało to nawet bardzo dobrze. Bardzo cenne trzy punkty, na bardzo trudnym terenie i na pewno to trzeba docenić. Wiadomo - my musimy robić swoje. Zrobiliśmy kolejny krok. Kolejny krok za nami, ale co tydzień kolejny przed nami.

Zespół pokazuje, że jednak chce powalczyć o tę Ekstraklasę. I to nie tylko jest mówienie, ale również czyny na boisku. I to mnie bardzo cieszy. Powtarzam, że jesteśmy dopiero po czterech meczach, jeszcze bardzo dużo ciężkich meczów przed nami i będziemy musieli co tydzień to udowadniać. Skupiamy się na każdym kolejnym spotkaniu i to jest dla nas najważniejsze. Cała energia idzie w kolejny mecz. Jak się tabela ułoży, wiadomo - nie wszystko zależy od nas. Musimy robić swoje, oczywiście chwilę się pocieszymy po tych czterech meczach, też po tym ostatnim, ale już od poniedziałku przygotowania do kolejnego spotkania. A co przyszłość pokaże, to zobaczymy.

Oczywiście jeszcze dużo rzeczy nam nie wychodzi, ale myślę, że będziemy podążać w tym kierunku, jak to było dzisiaj.
- www.instagram.com/wislakrakowsa | Radosław Sobolewski

KOALIK 04.03.2023 23:34

Nawet w najczarniejszych snach nie spodziewałem się, że Wisła przez wrogów wewnętrznych spadnie z Ekstraklasy.

Cieszy, że powoli wszystko wraca stanu oczekiwanego przed sezonem, a więc do regularnego wygrywania. Cel jest prosty - wygrać rozgrywki pierwszoligowe, choć nie są to rozgrywki w których Wisła powinna grać.

Dzisiaj widać, że tak ważnym było niedopuszczenie tej kanalii do objęcia posady trenera Wisły, bo od początku było wiadome, że to decyzja skandaliczna.

Gdzie wtedy były wielkie Sociosy?

Wisła musiała po skandalicznej serii spaść z ligi, musiała kompromitować się w pierwszej lidze - czyli stracić minimum kilkanaście milionów złotych, aby Święty poszedł po rozum do głowy.

Choć jeszcze nie wszyscy zrozumieli, bo na tym forum jeszcze są popierający Jurka.

Ta hańba jeszcze będzie długo ciągnąć się za Wisłą tak samo jak rządy bandytów w latach 16-18.

Wisła musi nabrać zwycięską mentalność jak kiedyś w czasach Cupiała, ale to też musi być w gabinetach.

Z mentalnością prezentowaną przez Dawida czy Jurka mógłby realnie nastąpić spadek do drugiej ligi.

aNouc 05.03.2023 00:04

Widoe skrót meczu GKS Katowice 1-3 Wisła Kraków

https://www.youtube.com/watch?v=c5mJlzwfwpo

OGIEŃ!!!

wolfy 05.03.2023 00:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1597488)
IGBEKEME, a nie jakieś "Makemby" itd. Jak na nasze piłkarskie realia koleś zdecydowanie zasługuje, żeby się nauczyć jego nazwiska i nie przekręcać.

Mnie też się nie chciało uczyć jego nazwiska - ostatnie lata pokazują że zwykle nie warto dopóki piłkarz nie udowodni że coś umie. Za dwa lata kto będzie pamiętał Mavutora?

Jednak Igbekeme tym meczem pokazał że warto jego nazwisko zapamiętać. Widać że sporo umie, naprawdę nie wygląda na przypadkowego kolesia, to raczej do niego będzie się dobierać partnerów do środka, nie na odwrót. Reakcja Sobolewskiego na pytania o nim wskazywała że zrobił na nim wrażenie, od początku podkreślał że jest do gry od razu. No i jest. Nie dziwię się że Sobolewski dobrze się o nim wypowiadał, na plus dla trenera że nie bawił się w hierarchię i nie próbował go "ukarać" za to że przyszedł późno (trenerzy często mówią że zawodnik musi poznać ich taktykę, chociaż w 9 na 10 przypadków nie widać żeby Ci co już grają też ją znali). Przyszedł, jest lepszy niż rywale, gra on nie Duda (Basha zakładam że nie gotów na 90 minut).

AS82 05.03.2023 04:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1597470)
W którym momencie Gieksa naciskała nas na tyle by to było prawdopodobne? Już nie mówiąc o tym, że cały czas był ktoś u nas na szpicy.

Gieksa generalnie nic wielkiego nie pokazała, ale jedyny moment kiedy coś grali to po strzeleniu gola na 1-3.Mogło być o wiele trudniej w końcówce , więc takich rzeczy się nie robi, bo nawet z Tachim nasz skład dużo centymetrów łącznie nie miał

Jaroo1 05.03.2023 05:17

Zaczyna mi się to podobać, nawet bardzo. Nie oczekuję, ze będziemy grali 90 minut pięknej gry. To co robimy jest obecnie zajebiste. Nawet jak pierwsza połowa jest słaba to nie dajemy sobie robić wielkiej krzywdy. A jak ruszamy to z wielkim .......nięciem, robimy robotę, jest 1, 2, 3 bramki, i to szybko i pozamiatane.

Wygląda to tak, że jesteśmy lepsi, przyspieszamy w pewnym okresie meczu i rywale nie mają nic do powiedzenia. Klasa rywali jeszcze nie jest duża a z Arką wygraliśmy mając trochę szczęścia ale jest to zupełnie inny styl i sposób niż za Brzęczka. Za Wuja mieliśmy farta wygrywają i wpadały bramki z dupy, tutaj widać, że jest pomysł i przede wszystkim jest drużyna

Sylwus1988 05.03.2023 09:02

Wydaje mi się że jednak chyba trochę patrzycie przez różowe okulary na tą naszą grę. Cieszy bardzo że wskoczyliśmy do strefy barażowej i nadrobiliśmy punkty do wszystkich którzy są dalej przed nami.
Natomiast to co my gramy w obronie to jest katastrofa i zgrzytanie zębów. Granie od bramki przez naszych obrońców to proszenie się o wpadkę i gola dla każdego jednego przeciwnika z którym graliśmy i tylko dzięki ichniej beznadziejności tych goli nie straciliśmy. W momencie pogrywania w poprzek boiska w naszej linii obrony to naszym się normalnie fizycznie trzęsą nogi żeby czasem któryś z rywali nie podszedł krok bliżej bo wtedy trzeba cofnąć do bramkarza który pojęcia nie ma co ma zrobić z piłką a stukot przestraszonego łopoczącego serca Mikołaja podczas jak trzeba komuś podać a z tyłu już nikogo nie ma :D było słychać dziś na całym południu Polski

Smok 05.03.2023 09:40

Czy ktos wie, gdzie mozna oblookać ten faul na Ferdynandzie?? Ja znalazłem tylko powielony ten skrót z Polsatu gdzie jest akcja z 14 minuty i potem chyba juz 29...


edytka podpowiada:
https://twitter.com/tomaszkawa/statu...bXSWnRkgVru7iQ

No i dzieki Sylwus....

Hmm, najpierw ciecie z tyłu, potem kolanem w głowe i na koniec nadepnięcie w klatkę...

Sylwus1988 05.03.2023 09:48

na przykład tutaj
https://twitter.com/WislackaBrac/sta...61496539660288

Szneka 05.03.2023 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smok (Post 1597501)
Czy ktos wie, gdzie mozna oblookać ten faul na Ferdynandzie?? Ja znalazłem tylko powielony ten skrót z Polsatu gdzie jest akcja z 14 minuty i potem chyba juz 29...


edytka podpowiada:
https://twitter.com/tomaszkawa/statu...bXSWnRkgVru7iQ

No i dzieki Sylwus....

Hmm, najpierw ciecie z tyłu, potem kolanem w głowe i na koniec nadepnięcie w klatkę...

I tu pytanie po co jest var? za takie zagranie jak Jaroszek zrobił jest czerwo i zawieszenie na 5 meczów. Chamstwo i qrestwo trzeba tępić. Zawsze twierdziłem, że ciągnięty za uszy Przybył jest hoojowym sędzią i wczoraj to się potiwerdziło.

Fugiel 05.03.2023 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 1597477)
I jak tu grac Polakami skoro Kiko na poczekaniu ściąga lepszych(tańszych? - Plewka) Hiszpanów?

Tak naprawde nie wiemy ile kasy zostalo w to wpompowane - być może wcześniej tej kasy nie było ( od Jarka).

Ale rzeczywiście - wydaje się, żę rzeczywiście zaciąg Hipszański bije na głowe naszych młodych zdolnych, którym trzeba dać szanse.

Patryko 05.03.2023 11:51

Czasy dawania szansy na piękne oczy i dobry PESEL się na szczęście skończyły. Przyszli po prostu lepsi piłkarze, którzy naszym młodym talentom wybili z głowy marzenia o pierwszej jedenastce. Najpierw niech pokażą umiejętności i walkę na treningach, później pierwszy skład.

Drozd 05.03.2023 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1597496)
Gieksa generalnie nic wielkiego nie pokazała, ale jedyny moment kiedy coś grali to po strzeleniu gola na 1-3.Mogło być o wiele trudniej w końcówce , więc takich rzeczy się nie robi, bo nawet z Tachim nasz skład dużo centymetrów łącznie nie miał

Dziwnym trafem przeciwnicy w meczach z nami "nic wielkiego nie pokazują". Bo tak się gra jak przeciwnik pozwala. Jesteśmy dobrze zorganizowani, a przede wszystkim aktywni. Jest ruch, pokazywanie się do gry, a w obronie przesuwanie i wyjście do przeciwnika, choć w tym elemencie są jeszcze duże rezerwy. Jak słyszę narzekania na pierwszą połowę to się dziwię. Gramy na wyjeździe spokojnie prowadzimy grę rozgrywając od bramki, przeciwnik goni i się męczy ale nie wącha piłki. Jedyne zagrożenie pod naszą bramką po wrzutkach i fartownych zgraniach, to jest do poprawy, ale reszta pod kontrolą.

Jak sobie ktoś przypomni poprzedni mecz u siebie z tym przeciwnikiem i fakt, że wygraliśmy tylko dzięki babolowi ich bramkarza powinien dostrzec przepaść w organizacji gry i mentalności drużyny Brzęczka i Sobolewskiego.

Zaraz się pojawią opinie, że to kwestia "jakości" piłkarzy, a nie zasług trenera. W jakimś stopniu tak, ale dobry piłkarz może grać jak paralityk, cała "kariera Brzęczka" zwłaszcza u nas jest tego dowodem. Jestem pewny, że z Brzęczkiem nie byłoby takiego startu na wiosnę, a Kiko byłby oskarżany że sprowadził szrot.

Szczęśliwie dzięki Królewskiemu i Jażdżyńskiemu ważne sprawy w klubie zostały powierzone odpowiednim ludziom i to co dla większości wydawało się niemożliwe, a co powinno być postawionym przed drużyną celem, czyli bezpośredni awans zdaje się stawać celem bardzo realnym.

cygan 05.03.2023 15:22

ja jestem bardzo zbudowany to co widzę na wiosnę, jeszcze dużo pracy ale jak widzę atmosferę w drużynie i emocje SOBOLA ,prace KIKO i ZAANGAZOWANIE Jarka to jestem spokojny o PRZYSZLOSC UKOCHANEJ WISLY KRAKOW

s1mone 05.03.2023 18:13

Nie chcę wyjść na malkontenta, ale Jurek z tymi samymi rywalami też miał komplet punktów. Widzę różnicę w grze, przede wszystkim prowadzimy grę, co dla mnie zawsze było ważne. Wrażenia artystyczne też na plus względem poprzedniej rundy.

Z taką grą baraże są raczej pewne, ale będzie ciężko o bezpośredni awans, bo jeżeli chcemy to zrobić to musimy zdobyć ~32 punkty na 39 możliwych. Czyli maks 2 remisy i 1 wtopa. Mimo wszystko raczej mało prawdopodobne patrząc na nasz terminarz.

Drozd 05.03.2023 19:39

Jak nie chcesz wyjść to nie pitol...

W cztery mecze odrobiliśmy 2 punkty do Ruchu i 5 do Łodzi. Meczów zostało 12 czyli 36 punktów do zdobycia. Policzyłbyś chociaż porządnie zanim zaczniesz biadolić...

pepe72 05.03.2023 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1597496)
Gieksa generalnie nic wielkiego nie pokazała, ale jedyny moment kiedy coś grali to po strzeleniu gola na 1-3.Mogło być o wiele trudniej w końcówce , więc takich rzeczy się nie robi, bo nawet z Tachim nasz skład dużo centymetrów łącznie nie miał

Skoro Gieksa nie pokazuje cały mecz niczego to czemu się czepiasz Pana Trenera o zmianę w 82 minucie? Czepianie się dla samego czepiania to ... powiedzmy dyplomatycznie głupota pi...szącego.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1597515)
Nie chcę wyjść na malkontenta, ale Jurek z tymi samymi rywalami też miał komplet punktów. Widzę różnicę w grze, przede wszystkim prowadzimy grę, co dla mnie zawsze było ważne. Wrażenia artystyczne też na plus względem poprzedniej rundy.

Z taką grą baraże są raczej pewne, ale będzie ciężko o bezpośredni awans, bo jeżeli chcemy to zrobić to musimy zdobyć ~32 punkty na 39 możliwych. Czyli maks 2 remisy i 1 wtopa. Mimo wszystko raczej mało prawdopodobne patrząc na nasz terminarz.

No to ci się nie udało.
We wczorajszym meczu Gieksa nie miała nic do gadania, co widać choćby po statystykach.
W Krakowie dostaliśmy gola w 3 minucie, mimo tego wygraliśmy 2-1.

AS82 05.03.2023 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1597518)
Skoro Gieksa nie pokazuje cały mecz niczego to czemu się czepiasz Pana Trenera o zmianę w 82 minucie? Czepianie się dla samego czepiania to ... powiedzmy dyplomatycznie głupota pi...szącego.

Chyba nie zrozumiałeś co napisałem. Napisałem,że GKS zaczął grać jak strzelił gola na 1-3, i gdyby zagrali z większym zębem , to mogli do końca walczyć o korzystny wynik,więc ściąganie wysokiego defensywnego pomocnika i wpuszczanie piłkarza ,który jest jego przeciwieństwem mogło być ogromnym błędem.

FraMat 05.03.2023 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1597521)
Chyba nie zrozumiałeś co napisałem. Napisałem,że GKS zaczął grać jak strzelił gola na 1-3, i gdyby zagrali z większym zębem , to mogli do końca walczyć o korzystny wynik,więc ściąganie wysokiego defensywnego pomocnika i wpuszczanie piłkarza ,który jest jego przeciwieństwem mogło być ogromnym błędem.

Podejrzewam, że Sobolewski jednak lepiej wiedział, co robi.
Ściągnął zmęczonego Tachiego, który już niewiele dawał i dał świeżego, agresywnego Dude, który trzymał GKS dalej od naszego pola karnego, samemu naciskając rywala w ataku.

Karherop 05.03.2023 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1597515)
Nie chcę wyjść na malkontenta, ale Jurek z tymi samymi rywalami też miał komplet punktów. Widzę różnicę w grze, przede wszystkim prowadzimy grę, co dla mnie zawsze było ważne. Wrażenia artystyczne też na plus względem poprzedniej rundy.

Z taką grą baraże są raczej pewne, ale będzie ciężko o bezpośredni awans, bo jeżeli chcemy to zrobić to musimy zdobyć ~32 punkty na 39 możliwych. Czyli maks 2 remisy i 1 wtopa. Mimo wszystko raczej mało prawdopodobne patrząc na nasz terminarz.

Już kolega wyżej wyjaśni że źle liczysz.

9 wygranych w 12 meczach nas urządza. Dużo, ale jak to wygląda przy założeniach przed runda czyli 13 wygranych w 16 meczach?

Wygrać 6 meczów domowych (poza BBT i Chrobrym dolna połówka tabeli) i 3 z 6 wyjazdów np że Skra, PBB i Łęczna w ostatniej kolejce.

Nie wiem czy to mało prawdopodobne. Wiem że na pewno nie niemożliwe.

aNouc 05.03.2023 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1597493)
Widoe skrót meczu GKS Katowice 1-3 Wisła Kraków

https://www.youtube.com/watch?v=c5mJlzwfwpo

OGIEŃ!!!

19 000 wyświetleń na liczniku. Jeżeli jeszcze nie widziałeś/aś, wbijaj w link wyżej i nadrabiaj zaległości.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl