Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   20 kolejka, Arka Gdynia - Wisła Kraków, 18 luty 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10853)

skarabeus 18.02.2023 18:08

Dno :D i ciezko cokolwiek innego powiedziec po pol godzinie.

wolfy 18.02.2023 18:09

Przydałby się trener na ławce, nie parodysta.

ciacho 18.02.2023 18:13

Ależ sobie pyka w piłeczkę ta nasza Wisełka, co @Drozd?

Co za jeba... dno.

Szneka 18.02.2023 18:14

Duda tragiczny Rodado na boisku brak Miki poza kartką nic Fernandez nic Młyński miał piłkę na 1-0 to jak to Młyński jeb w bramkarza a teraz głupi faul Junci i bramka

wolfy 18.02.2023 18:21

Sobolewski powinien po tym meczu się pakować. To parodysta, nie trener.

DeadOrAlive 18.02.2023 18:22

No pięknie.... : - )

Szneka 18.02.2023 18:22

przed meczem śmiałem się z Rymaniaka a on Gojny i Gol dziś profesorowie na tle naszych asów

skarabeus 18.02.2023 18:24

Wylaczyli Dude z gry i gry nie ma.
Vilar dno dna. Skonczy sie czerwem jak go nie zmienia.

O dziwo najlepsi na boisku to Mlynski i Sapala. Choc graja bardzo przecietnie.
Podobno Junca.
Reszta dno dna, lub po prostu dno.



Jak mowilem, ze nasza gra z Resovia w drugiej polowie to byl pokaz niemocy w obronie to niektorzy sie klocili.
Dzisiaj Arka wiele nie zrobila, a stworzyla 3 bardzo dobre okazje do strzelenia bramki. A bramka padla z wolnego. Ale tu moglo byc juz spokojnie 2 a nawet 3-0.
A co my stworzylismy? Nic. Zupelnie nic.

Nie ma schematu rozegrania. Raptem raz wyszlismy z pod presingu. Ale tylko do polowy boisku. Bo dalej bylo rozgladanie sie po boisku i co tu zrobic.

Gdzie ....a te 3 miesiace ciezkiej pracy. Ja sie pytam.

Patryko 18.02.2023 18:25

Za pierwszą połowę dwója na szynach. Arka zaangażowaniem bije naszych na głowę. Trudno się w naszej grze ofensywnej doszukiwać czegokolwiek, schematów, pomysłu, ot czasem uda się Młyńskiemu kogoś minąć na skrzydle i pognać w kierunku 16-tki.
Rodado to nie jest napastnik na grę, którą prezentujemy, totalnie brakuje mu szybkości.

skarabeus 18.02.2023 18:25

Dodam jeszcze, ze po Resovii pisalem, ze po tym meczu spodziewam sie zmiany trenera. Po tej pierwszej polowie nie tyle sie pod tym podpisuje, co wyjde na rynek i zaczne drzec morde z tym haslem :D

sandomingo 18.02.2023 18:26

Na obecną chwilę: Sobolewski MUSI odejść

azor 18.02.2023 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1596947)
Sobolewski powinien po tym meczu się pakować. To parodysta, nie trener.

zgadzam się - z tym że gramy dokładnie tak samo jak za Brzęczka - czemu wtedy nie byłeś taki wyszczekany?

krysztal 18.02.2023 18:33

3 miesiące przygotowań....

wolfy 18.02.2023 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1596952)
Dodam jeszcze, ze po Resovii pisalem, ze po tym meczu spodziewam sie zmiany trenera. Po tej pierwszej polowie nie tyle sie pod tym podpisuje, co wyjde na rynek i zaczne drzec morde z tym haslem :D

Na następny mecz białe chusteczki. Może Królewski posłucha głosu ludu, ew. da mu to alibi.
Tu naprawdę nie ma na co czekać...

skarabeus 18.02.2023 18:38

No i bez zmian. Jestem ciekaw, kiedy zmiany beda. W 75 minucie? ....a.

Patryko 18.02.2023 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1596956)
Na następny mecz białe chusteczki. Może Królewski posłucha głosu ludu, ew. da mu to alibi.
Tu naprawdę nie ma na co czekać...

Ale przygotowania już zostały zawalone. Gdzie teraz znajdziemy trenera z umiejętnościami, który podjąłby się misji ratunkowej?

skarabeus 18.02.2023 18:41

Jest taki w klubie Patryko.

skarabeus 18.02.2023 18:43

5 minut, dwie okazje Arki.
Boki otwarte. W srodku tylko Sapala walczy. Dudy nie ma.
....a dramat. Tu powinny wyjsc nabuzowani jak prawiczek po 30 na dziewice. A tu zero ....a jakiekolwiek zlosci determinacji.

AgresywnyChomik 18.02.2023 18:52

Przynajmniej wiadomo dlaczego gra Moltenis i ze ćwiczone są stałe fragmenty.

masada 18.02.2023 18:56

Piłka nożna to jest pojebany sport :D
....a dowieźć to i zapomnieć ten mecz.

skarabeus 18.02.2023 18:57

Jak futbol jest niesprawiedliwy. Arka grala w pilke, a my strzelamy bramki.
Bardzo dobre zmiany Sobolewskiego. Takie same bym zrobil.

AgresywnyChomik 18.02.2023 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1596963)
Jak futbol jest niesprawiedliwy. Arka grala w pilke, a my strzelamy bramki.
Bardzo dobre zmiany Sobolewskiego. Takie same bym zrobil.

Tak jestes zajebisty xD

wolfy 18.02.2023 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1596963)
Jak futbol jest niesprawiedliwy. Arka grala w pilke, a my strzelamy bramki.
Bardzo dobre zmiany Sobolewskiego. Takie same bym zrobil.

Ja nie szukam sprawiedliwości, ja szukam punktów.

Trener tak czy siak do zmiany.

skarabeus 18.02.2023 19:05

Wiem, mowisz to samo co moja kobieta, tylko skad Ty to wiesz?

ciacho 18.02.2023 19:23

Ale pojeb... mecz :)

Stelio 18.02.2023 19:30

Tak samo jak na poczatku rundy jesiennej, wygrywamy chuja grając. Ciekawy jestem na jak długo farta wystarczy tym razem :P

wolfy 18.02.2023 19:30

Na gorąco:
- Arka przejmuje garbatą dolę w meczach z nami. Powinni strzelić nam tak z piątkę, dwa słupki :D
- Pierwsza połowa dramat
- druga maksymalny fart
- tak się nie da grać. Potrzeba kogoś kto to ogarnie taktycznie.
- ale przynajmniej stałe ofensywne fragmenty zaczęły działać.

masada 18.02.2023 19:37

Rymaniak Man od the Match :D

wolfy 18.02.2023 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1596970)
Rymaniak Man od the Match :D

W sumie chyba wszystkie trzy bramki Arce zawalił :D
Chociaż pierwsza to była praca zbiorowa.

Kris Dee 18.02.2023 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1596970)
Rymaniak Man od the Match :D

Trzy bramki zapieprzył :rotfl:

AS82 18.02.2023 19:41

Zwycięzców się nie sądzi , ale mecz , szczególnie w pierwszej połowie katastrofalny w naszym wykonaniu :-/

wolfy 18.02.2023 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris Dee (Post 1596972)
Trzy bramki zapieprzył :rotfl:

A komentator w 80 minucie: "Szkoda że nie ma już tak doświadczonego zawodnika jak Rymaniak na boisku" :rotfl:

Skawa Wadowice 18.02.2023 19:43

Fajnie ze wygralismy, po tym meczu wiadomo, ze nie ma co za wiele oczekiwać w dalszej czesci sezonu bo gra dalej bardzo slaba

Szneka 18.02.2023 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1596970)
Rymaniak Man od the Match :D

ale w pierwszej połowie wyłączył Młyńskiego a każde jego dośrodkowanie było niebezpieczne. w drugiej wrócił stary dobry toporny Rymaniak

LucjuszWielki 18.02.2023 19:46

DZIWNY był to mecz...

Tłamszenie świni, trzy szybkie gongi niewiadomo skąd i świni odechciało się już tak gnieść PLUS opadli też z sił(kompleksów).

Niewyobrażalna pierwsza połowa - takiej gry przed meczem właśnie sie spodziewałem. W przerwie zastanawiałem się czy świnia będzie potrafiła utrzymać tempo, które narzuciła.

Wyglądało to jakbyśmy nie mieli planu... ale też cięzko jakikolwiek plan realizować, kiedy przeciwnik jest 3 razy szybszy, a my gramy ślamazarnie, jak muchy w smole.

Od gry Rodado bardziej irytował współkomentator - wyraźnie po głosie słychać, że nie ma kilku zębów oraz pali papierosy.

Zaciąg hiszpański dzisiaj beznadziejny, mam nadzieje, że to tylko szok wywołany kompleksiarską (do momentu utraty sił) grą arki.

Rodado swoje, Villar tragedia okrutna, każdy pojedynek z Gnojnym przegrany jak dziecko. W pierwszej połowie na skrzydle przegrywaliśmy wszystkie sprinty.

Na plus Sapała, jak ma komu podac to robi to dość szybko, jak trzeba to holuje piłkę i wyłudzi faul. Fajnie dwa razy wprowadził piłkę z wolnego do gry myląc przeciwników.

Biegański: 7/10
Jaroch 4/10
Łasicki 7/10
Borys 8,5/10
Junca 3/10
Młyński 5,5/10
Duda 3/10
Sapała 6,5/10
Fernandez 6,5/10
Miki 1/10
Rodado 2,5/10

Rezerwowych nie oceniam, ale widać, że Tachi to jakiś totalny świr, mecz bez kartki w jego wykonaniu to będzie cud.

Kris Dee 18.02.2023 19:47

Fizycznie nas zmiażdżyli, ale też nie da się wysoko presować przez całe spotkanie. Wydaję się, ze po godzinie gry zapłacili za to wysoką cenę. Bardzo dobry mecz Sapały, biorąc pod uwagę, że jego partner ze środka pola Duda zagrał tragicznie.
Młynek już dobrze wyglądał z Resovią, ale tym razem piękna bramka.

AgresywnyChomik 18.02.2023 19:48

Wygraliśmy na mega trudnym terenie, pokonując drużyne która była w tym meczu faworytem.

Graliśmy słabo? - tak.

Myśle że trzeba zwrócić uwagę na to że drużyna odwróciła losy meczu po pierwszej połowie. Ktoś wtedy wierzył że wygramy? Nie sądze.

Co nam to pokazuje?
Że w drużynie jest mental, ten legendarny mental, którego nam tak brakowało.

Dalej uważam że umiejętności są ale długo głowa nie grała - stąd kartki LF.

Początek tej rundy mimo błotnej gry dla mnie wygląda obiecująco bo właśnie tak grając - z zaangażowaniem wygrywa się w pierwszej lidze.

Sapała dla mnie słabo.

kbr 18.02.2023 19:49

Wygraliśmy w Gdyni po 12 latach przerwy. Ostanie zwycięstwo na tym stadionie było początkiem drogi po 13 Mistrzostwo Polski. Teraz to będzie początek drogi do Ekstraklasy ;)

masada 18.02.2023 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1596979)
Wygraliśmy na mega trudnym terenie, pokonując drużyne która była w tym meczu faworytem.

Graliśmy słabo? - tak.

Myśle że trzeba zwrócić uwagę na to że drużyna odwróciła losy meczu po pierwszej połowie. Ktoś wtedy wierzył że wygramy? Nie sądze.

Co nam to pokazuje?
Że w drużynie jest mental, ten legendarny mental, którego nam tak brakowało.

Dalej uważam że umiejętności są ale długo głowa nie grała - stąd kartki LF.

Początek tej rundy mimo błotnej gry dla mnie wygląda obiecująco bo właśnie tak grając - z zaangażowaniem wygrywa się w pierwszej lidze.

Sapała dla mnie słabo.

Co do tego mentalu to bardzo chciałbym w to wierzyć, ale to chyba jednak po prostu fart ;)
Ale mental właśnie na takich meczach się buduje

Adenalix 18.02.2023 19:56

To jest mecz, który pokazał potęgę psychiki na boisku. Ważna jest technika, przygotowanie fizyczne, zgranie, taktyka, ale głowa to jest potęga. Mecz przez pierwsze minuty był wyrównany, ale Arka grając blisko, pressowali naszych matadorów i powietrze z nas uchodziło i w pewnym momencie miażdżyli nas na naszej połowie. Jak profesor grał Janek Gol. Ale gol nie padł z tego, że na gnietli, tylko Biegański był spóźniony. Pretensji nie mam, bo później Biegan nam wyraźnie pomógł. Pytanie brzmiało czy gospodarze wytrzymają z taką intensywnością cały mecz? Nie znamy odpowiedzi na to pytanie. Walnęliśmy dwa gole i zaczęliśmy grać to, co Arka w pierwszej połowie. Niepokojące jest jednak to ile sytuacji miała Arka grając atak pozycyjny. Trzeba przyznać: mieliśmy arcyfarta, ale jednocześnie wygraliśmy jeden z najtrudniejszych meczów w tym sezonie. Nie wiem czy dwa zwycięstwa to już seria, ale trzeba ją koniecznie przedłużyć - bez nonszalancji, z zaangażowaniem walimy kolejnych przeciwników.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl