![]() |
http://www.ajansspor.com/resim/ronal...lan_montaj.jpg
moze byc ? :D Dawajcie mi tu jakąś fotę strasznej Rutowicz :) |
|
http://www.kolobrzeg.pl/newsy/poszuk...bic/kibic1.jpg
Poproszę zdjęcie jakiegoś ogromnego pająka :D |
http://www.alexryan.net/3725-tarant.jpg
Wojtka Manna poproszę...:) |
http://www.bankier.pl/static/att/31000/1608558_mann.jpg
Poproszę zdjęcie cieszącego się Pawła Brożka. |
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19751/brozek...wisla_wyd.jpeg
Ciekawą oprawę Celtiu poproszę ;] |
http://www.legialive.pl/zdjecia/08ce...zachtar_f2.jpg
Cieszącego się Sobola w meczu z PAO (tam, w Grecji). |
http://i.wp.pl/a/f/pjpeg/8695/lm_wis...sobolewski.jpg
o.Dyrektora poproszę...:P |
|
|
|
http://www.dhclan.kol.pl/images/news8.jpg
prosze o smieszny stadion pilkarski |
uprzedzony zostalem :(
|
http://foto.m.onet.pl/_m/f5807838352...ce,14,19,0.jpg
Proszę o foto vlepki Wisły na tabliczce warszawskiego urzędu. |
http://img472.imageshack.us/img472/6682/bild0085ta.jpg
No to może "słynny" Americano ;) ? |
Cytat:
|
http://i2.photobucket.com/albums/y39..._Americano.jpg
O to chodzi? :lol: Zachód słońca w górach poproszę. |
|
http://junior.blogtrotter.com/mm/fryzjer.jpg
:lol: (nie narzekaj) Mamy powyżej piersi, teraz poproszę ładne nóżki w pończoszkach :P |
http://www.ponczochy.bp1.pl/img/3.jpg
Zdjęcie kogoś sławnego na stadionie Wisły |
|
|
http://film.onet.pl/_i/news/duze/e/edward_acki.jpg
To ja po prosze usmiechnieta Edyte Herbus :) |
|
http://www.geekologie.com/2007/09/05...top-fire-1.jpg
Poproszę o zdjęcie Palikota z koszykiem win :> |
http://bi.gazeta.pl/im/3/4858/z4858863X.jpg
http://bi.gazeta.pl/im/0/4858/z4858860X.jpg Proszę o fotkę CLSa po tunningu. |
|
|
http://www.jazzybaby.pl/zdjecia/1273.jpgJa proszę o jakies fajne zdjecie Kasi Skowrońskiej (siatkarka)
|
http://www.reprezentacja.net/gallery...9ba5fad244.jpg
Moze jakiegos screena z CS'a ? |
http://aisar.files.wordpress.com/200...eelancing1.jpg
Po prosze o zdjecie kogos rozmawiajacego z policjantem lub stojacego obok policjanta(zdjecie z kreskowki,bajki lub serialu animowanego). |
http://www.miastociechocinek.com/img...apitanzbik.jpg
może byc? poprosze o zdjęcie Arkadiusza Miklosika w barwach Warty Poznań |
Nie mogłem nigdzie znaleśc tego zdjęcia, a skoro zabawa stanęła w miejscu proszę o jakieś fajne zdjęcie Jacka Bednarza :)
|
http://www.pogon.v.pl/photos/jacek_bednarz.jpg
Całkiem sympatyczne, poprosze zdjęcie Krzywego Domu |
http://imggal.trojmiasto.pl/zdj/arch...opocie-454.jpg
Rocky pokazujący odwróconą L. |
http://img402.imageshack.us/img402/6926/rockyvo1.jpg
http://img402.imageshack.us/img402/r...jpg/1/w522.png Zdjęcie jakiegoś przypakowanego ochroniarza poproszę ;D |
http://www.tezet.com.pl/Ochrona1.jpg
dla mnie świerzop bursztynowy :) |
|
http://www.naturephoto.pl/naturephoto/AZS_014.jpg
Dla mnie zdjęcie tablicy wyników Wisła 1 Barcelona 0http://http://www.panoramio.com/phot...al/1027506.jpg |
http://img.interia.pl/pomponik/nimg/...30_2059501.jpg
Damian Gorawski z dziewczyną. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl