Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   FOTO zabawa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1085)

Coach 24.08.2008 23:15

http://www.ajansspor.com/resim/ronal...lan_montaj.jpg
moze byc ? :D Dawajcie mi tu jakąś fotę strasznej Rutowicz :)

DominoForza 24.08.2008 23:18

http://i.bb5.tivi.pl/66521_m,jolanta...wieku_7lat.jpg


dajcie foto piknika z kielbaska albo termosem

Coach 24.08.2008 23:23

http://www.kolobrzeg.pl/newsy/poszuk...bic/kibic1.jpg
Poproszę zdjęcie jakiegoś ogromnego pająka :D

skowron 24.08.2008 23:25

http://www.alexryan.net/3725-tarant.jpg
Wojtka Manna poproszę...:)

pirat.z.karaibow 24.08.2008 23:30

http://www.bankier.pl/static/att/31000/1608558_mann.jpg

Poproszę zdjęcie cieszącego się Pawła Brożka.

w0lno. 24.08.2008 23:33

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19751/brozek...wisla_wyd.jpeg
Ciekawą oprawę Celtiu poproszę ;]

pirat.z.karaibow 24.08.2008 23:37

http://www.legialive.pl/zdjecia/08ce...zachtar_f2.jpg

Cieszącego się Sobola w meczu z PAO (tam, w Grecji).

skowron 24.08.2008 23:42

http://i.wp.pl/a/f/pjpeg/8695/lm_wis...sobolewski.jpg
o.Dyrektora poproszę...:P

pirat.z.karaibow 24.08.2008 23:47

http://www.dziennik.pl/files/archive...bi___1145a.jpg

Poproszę ładnego niedźwiadka.

DominoForza 24.08.2008 23:49

http://animals.nationalgeographic.co...axing-baby.jpg

ja prosze GOLUMA

pirat.z.karaibow 24.08.2008 23:54

http://images.elfwood.com/art/d/a/da...lave/golum.jpg

Zamarznięte morze.

DominoForza 24.08.2008 23:58

http://www.dhclan.kol.pl/images/news8.jpg
prosze o smieszny stadion pilkarski

gris 25.08.2008 00:07

uprzedzony zostalem :(

piter116 25.08.2008 00:09

http://foto.m.onet.pl/_m/f5807838352...ce,14,19,0.jpg
Proszę o foto vlepki Wisły na tabliczce warszawskiego urzędu.

Coach 25.08.2008 00:24

http://img472.imageshack.us/img472/6682/bild0085ta.jpg
No to może "słynny" Americano ;) ?

DominoForza 25.08.2008 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 591198)
No to może "słynny" Americano ;) ?

o co Ci chodzi :D :P :>

pirat.z.karaibow 25.08.2008 17:15

http://i2.photobucket.com/albums/y39..._Americano.jpg

O to chodzi? :lol:

Zachód słońca w górach poproszę.

gris 25.08.2008 17:20

http://www.toya.net.pl/%7Elevis/www_...ges/zachod.jpg

zdjęcie "Fryzjera" poproszę

pirat.z.karaibow 25.08.2008 17:32

http://junior.blogtrotter.com/mm/fryzjer.jpg

:lol: (nie narzekaj)

Mamy powyżej piersi, teraz poproszę ładne nóżki w pończoszkach :P

Coach 25.08.2008 17:42

http://www.ponczochy.bp1.pl/img/3.jpg
Zdjęcie kogoś sławnego na stadionie Wisły

Dawiddo 25.08.2008 17:50

http://s2.onlyfight.pl/c.php?c=dawiddo

Wiślak_358 25.08.2008 18:08

http://bi.gazeta.pl/im/3/3608/z3608863Z.jpg

To ja proszę o zdjęcie Ędwarda Ąckiego

Musiek1906 25.08.2008 18:28

http://film.onet.pl/_i/news/duze/e/edward_acki.jpg
To ja po prosze usmiechnieta Edyte Herbus :)

bondTSW 25.08.2008 19:09

http://img352.imageshack.us/img352/6...904xve8.th.jpg

poproszę zdjęcie rozwalonego laptopa

marcinarsenal 25.08.2008 19:29

http://www.geekologie.com/2007/09/05...top-fire-1.jpg



Poproszę o zdjęcie Palikota z koszykiem win :>

simone 25.08.2008 19:44

http://bi.gazeta.pl/im/3/4858/z4858863X.jpg
http://bi.gazeta.pl/im/0/4858/z4858860X.jpg

Proszę o fotkę CLSa po tunningu.

zlotowa92gdansk 25.08.2008 20:08

http://www.tuningmag.net/images/news...ark-text_1.jpg

Ja poprosze panią w stringach ;)

Weez3r 25.08.2008 20:20

Proszę bardzo: :rotfl:

http://aha44.pl/images/humor_obrazkowy/image00480.jpg

Ja poproszę o łosia.

zlotowa92gdansk 25.08.2008 20:26

http://www.jazzybaby.pl/zdjecia/1273.jpgJa proszę o jakies fajne zdjecie Kasi Skowrońskiej (siatkarka)

Coach 25.08.2008 20:28

http://www.reprezentacja.net/gallery...9ba5fad244.jpg
Moze jakiegos screena z CS'a ?

Musiek1906 25.08.2008 20:37

http://aisar.files.wordpress.com/200...eelancing1.jpg
Po prosze o zdjecie kogos rozmawiajacego z policjantem lub stojacego obok policjanta(zdjecie z kreskowki,bajki lub serialu animowanego).

zlotowa92gdansk 25.08.2008 20:51

http://www.miastociechocinek.com/img...apitanzbik.jpg


może byc?

poprosze o zdjęcie Arkadiusza Miklosika w barwach Warty Poznań

piter116 30.08.2008 12:59

Nie mogłem nigdzie znaleśc tego zdjęcia, a skoro zabawa stanęła w miejscu proszę o jakieś fajne zdjęcie Jacka Bednarza :)

Coach 30.08.2008 13:04

http://www.pogon.v.pl/photos/jacek_bednarz.jpg
Całkiem sympatyczne, poprosze zdjęcie Krzywego Domu

piter116 30.08.2008 13:21

http://imggal.trojmiasto.pl/zdj/arch...opocie-454.jpg
Rocky pokazujący odwróconą L.

dymek_nhs 30.08.2008 13:30

http://img402.imageshack.us/img402/6926/rockyvo1.jpg
http://img402.imageshack.us/img402/r...jpg/1/w522.png

Zdjęcie jakiegoś przypakowanego ochroniarza poproszę ;D

pio 30.08.2008 13:41

http://www.tezet.com.pl/Ochrona1.jpg
dla mnie świerzop bursztynowy :)

_ukoL 30.08.2008 14:07

To chyba to:

http://plfoto.com/zdjecia_new2/1546722.jpg

Poproszę zdjęcie dzięcioła.

Ksawery 30.08.2008 14:12

http://www.naturephoto.pl/naturephoto/AZS_014.jpg

Dla mnie zdjęcie tablicy wyników Wisła 1 Barcelona 0http://http://www.panoramio.com/phot...al/1027506.jpg

piter116 30.08.2008 14:14

http://img.interia.pl/pomponik/nimg/...30_2059501.jpg
Damian Gorawski z dziewczyną.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl