![]() |
Biegański - Jaroch, Łasicki, Moltenis, Junca - Basha, Duda, Fernandez - Młyński, Rodado, Villar.
|
Cytat:
|
Cytat:
Prawda jest taka, że w ogólnym rozrachunku nasza obecna pozycja jest rezultatem pewnych trwałych, patologicznych procesów toczących zarządzanie Wisłą. Spójrz na ostatnie ruchy - Wachowiak odchodzi do Stali, transfer definitywny. Kosztował nas 600k PLN. Kto tego gościa obserwował? Kto go zaaprobował (aprobata musiała być mocna skoro tyle pieniędzy na niego wydali).? Jakie konsekwencje poniosła ta osoba? Nie mówię już o Fazlagiciu, to jest mega wtopa, szczyt szaleństwa. |
Cytat:
|
A na skyboxa kupisz bilet? Myslenie nie boli .
|
@Książe rozprawianie o spadku było już dziesiątki razy i moja konkluzja była zawsze taka sama. Wisła na spadek zasłużyła, ale sam spadek był wypadkową wielu innych, często losowych czynników. My się slizgalismy 2 lata, są zespoły które się ślizgały i 7 lat.
Nikt mi nie powie że na spadek w tamtym sezonie nie zasłużył również Śląsk Wrocław, bo grał większy piach od nas, no ale nie spadł i to już historia. Te kwoty za Wachowiaka to widzę że są wyższe z każdym kolejnym postem . Poszło na niego 500k, został sprzedany za 100k. Przy kwotach za Fazlagicia to małe piwo. Trochę tak jest że zawsze po wtopach się pyta kto go sprowadził, ale dlaczego nie pytamy kto sprowadził Mahdouiego, Yeboaha czy Lisa? Wisla nie ryzykując nigdy się od dna nie odbije. Dobrze mieć na takie stanowiskach osoby kompetentne, ale jak również widać te najbardziej kompetentne najbardziej zawiodły. |
Cytat:
Okazało się, że Socios na grafice podało błędne info z tymi 1700 (że tyle zostało), i już ją usunęli. Chyba podliczyli mniejsza liczbę miejsc na stadionie, dostępną dla kibiców. Tutaj prawidłowy licznik: https://sklep.wisla.krakow.pl/liczni...zon-2022-2023/ PS. Dostęp do wideo transmisji z meczu Wisła vs Resovia można wykupić pod linkiem: https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508370 Połowa kasy leci do budżetu klubu (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link). Mecz w Polsacie Sport Extra |
Wisła od czasów obalenia Cupiała nie miała ani jednej kompetentnej osoby.
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Trochę z Markiem namieszaliście i sam się pogubiłem. Czyli jednak jest mniej dostępnych miejsc, niż myśleliśmy.
Cytat:
https://www.twitter.com/SociosWisla/...6617931608065? |
Wideo konferencja Radosława Sobolewskiego przed meczem Wisła vs Resovia:
https://www.youtube.com/watch?v=IuUQ6wI0JNg |
Widzę,że Sobola oblazło od Kuby albo Jurka i też już zaczyna być widoczny syndrom oblężonej twierdzy.Mnóstwo osób nieprzychylnych Wiśle Kraków śmie negować zamknięcie sparingu dla niepoznaki nazwanego wspólnym treningiem z Siarką Tarnobrzeg.Mi się wydaje,że kibice zamknięcie sparingu by zrozumieli ale żeby nawet strzelców bramek nie podać i składu to już groteska
|
Cytat:
No tak cała nadzieja w Kiko Ramirezie ze ktos przyjdzie ,posprząta tą stajnie Augiasza i bedzie lepiej. tylko który to juz raz ?? Wujki,Nowaki i inne tez juz nieobecne ,wykonali tytaniczną pracę i teraz brylują na salonach. pilkarze oczywiscie standardowo "bedzie awans",no jakos przez poł roku hasło tego sloganu ich nie obowiazywało ,stad miejsce w tabeli jest jakie jest. tu trzeba skonczyc z mysleniem "no sory zjebałem" ale w koncu zaczać odwracać złą kartę ktorą Wisla trzyma w reku juz dobre kilka lat i to realnie a nie tylko poprzez piekne puste slogany przed rundą.Czy z tej pseudo gry nagle ulepiło sie cos co pozwoli grac w piłe,jakies schematy ,cokolwiek? ja przez cała 1 runde nie zawazylem w naszej grze nic co by bylo swiatełkiem w tunelu do awansu.A mamy za rywali nie Legie czy Lecha,ale tuzów z Gdyni, Niepołomic czy Głogowa. Czas nas szybko zweryfikuje,nawet juz jutro. |
Wygrana dwoma golami to obowiązek.
Jak inaczej zbudować dobry nastrój przed wyjazdem do Gdyni? |
Wreszcie jest ciśnienie na awans z każdej strony klubowej układanki. Więc może być nadzieja, że się uda. Dotychczas jeden fachowiec uczył się trudnej ligi, drugi nie chciał wywierać presji więc nadziei być nie mogło...
Liga jest tak przerażająco słaba, że tylko na pewności siebie, mimo indolenta na ławce wygraliśmy kilka pierwszych meczów. Teraz może być to samo, a biorąc pod uwagę, że Sobol nie bredzi już przed meczem jak to robił Brzęczek to tą pewnością możemy wygrywać seryjnie... Trzecie miejsce i baraże u siebie to minimum. Celem musi być bezpośredni awans... |
30pkt do baraży , 40 do top2 . W top2 nie wierzę musielibyśmy wygrać 14 na 16 co jest kompletnie nierealne w naszym wykonaniu . Po tak tragicznej jesieni baraże będą sukcesem a w nich- No cóż zdarzyć się może wszystko.
|
Cytat:
Sobolewskiego może uratować tylko regularne punktowanie i dobra gra. Fakt że miota się jak pchła na grzebieniu jeszcze przed pierwszym meczem dobrze nie wróży. |
^^ chcesz powiedzieć, że to jego pierd.... było samo z siebie i że nikt nawet go nie "zaatakował" ani nie zadał trudnego pytania?
|
Cytat:
https://youtu.be/IuUQ6wI0JNg?t=1004 że-na-da |
dobra uj już tam z nimi , kolejny raz wbre wszelkiemu rozumowi , poczułem głód piłeczki w naszym wykonaniu i ogromnie nadzieje związane z nowym zaciagiem ,czuje ze dzisiaj resovia zostanie zgwałcona !!!!
napalony jestem jak na rewanż na Cyprze w dodatku https://youtu.be/aIqz90Qi494?t=555 uruchomiło wspomnienia , ach ileż sie zdzierało przy tym gardło w 1995 ... |
Kolejni co przeżywają, jakby słowa na konferencjach miały jakiekolwiek znaczenie..
Ostateczny typ na wiosnę: 1. ŁKS 2. Wisła 3. Puszcza 4. Arka 5. Stal 6. Bruk-bet |
Cytat:
Sobolewski niech się zajmie grą zespołu bo ta za jego kadencji wygląda żenująco. Będzie wygrywał na boisku to wszyscy będą szczęśliwi. Czego nam wszystkim życzę, ale w co średnio wierzę. No chyba że Hiszpanie od Kiko okażą się asami i sami pociągną ten wózek. |
Cytat:
|
@wolfy
Sobol jest jaki jest, jak się obroni wynikami to wyjdzie na niego. Bedzie mógł zamykać połowę sparingów/treningów i nic nikomu do tego. A że dziennikarze go podpalili jeszcze przed samym sparingiem, to mu się ulało. Trenerzy nie takie bzdury wygadują i póki są wyniki to ok się wybacza. I z tym pośmiewiskiem... Naprawdę ktoś to oglądał poza kibicami Wisły? A i tutaj bym się kłócił czy 3.5k to chociaż 5% kibiców Wisły. Kto w ogóle przywiązuje do nich wagę?! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ma ktoś linka do zakupu transmisji na Polsacie tak, żeby jakaś moneta została przekazana naszemu Klubowi?
|
Cytat:
Ale też zdania nie zmienię, więcej się o tym mówi niż to jest warte. Trener powiedział co chciał. Chciał utajnić sparing, chciał się do tego odnieść, temat do zapomnienia. Jak będą wyniki to obroni tą postawę, jak ich nie będzie to pogrąży. Mourinho jest taki przez całą karierę trenerska, ale ze osiąga wyniki to już nikogo to nie grzeje. |
Cytat:
|
Cytat:
https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508370 Połowa kasy leci do budżetu klubu (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link). PS. Mecz w Polsacie Sport Extra (piątek, godz. 20:20) |
Sobol kontynuuje drogę obraną wcześniej przez Sarapatę i jej ekipę, środowiska kibicowskie, Mięttę z Mikołajewiczów, Jakuba XVI, brata Dawida i wujka Jurka, Jażdżynę czy w mniejszym stopniu Królewicza - ,,my jesteśmy święci, nie popełniamy błędów, tylko my wiemy co jest właściwe, reszta to spiskowcy, którym przeszkadza przejęcie klubu przez niezłomnych, bo chcą przejąć kontrolę nad Świętą Ziemią TS-u".
|
ale kabaret , ostatni taki gol to chyba jak brożek w derbach sie wyjebał i wyszla z tego asysta
|
druga bramka za to cukierek , WOlfy przepros Dude !
|
Nic specjalnego nie gramy, a Resovia bez sztycha...
|
Druga połowa to już klasyczna Wisła, mogliśmy coś strzelić jak i coś stracić. Kamyczek do ogródka na początek ta druga połowa, Panie Sobolewski.
|
Wideo konferencja Sobolewskiego po meczu Wisła 2:0 Resovia:
https://www.youtube.com/watch?v=2ShNGAnApYQ |
To był najlepszy mecz Kacpra Dudy w Wiśle, i to że względu na grę w defensywie
|
Pytanie ile w dzisiejszym meczu było naszej siły, a ile słabości Resovii która niewiele pokazała. To co ważne, to że Hiszpanie pokazali próbkę umiejętności. Mieć kogoś z dośrodkowaniem na obu skrzydłach a nie mieć nikogo - gigatnyczna różnica. Do tego to nie są jakieś panienki, dzielnie znosili kopanie przez rzeszowskich drwali.
Niestety, nasza gra obronna nie wygląda za różowo, Resovia bardzo łatwo wypracowywała sobie okazje, zabrakło im umiejętności. Znowu siedliśmy w 60-tej minucie. Silniejszy rywal to wykorzysta. Jechałem po Dudzie to dziś go wyróżnię - napędził drugą akcję bramkową, miał dużo odbiorów i wywalczył sporo fauli. Kontuzja Bashy - Hiszpan do środka? Nie miałbym nic przeciwko. Dobry początek, ale nie na tyle żeby obawy zniknęły. Zwlaszcza że - niestety - druga połowa to już klasyczna Wisła Sobolewskiego/Brzęczka. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl